Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16451) NoMagix


NoMagix
addikt

Srácok kérdésem lenne a tuning felől!
Egyedi fejlesztésnél pl.: alakítok egy D-s autót B800-ra ott elkell mentenem az új alkatrészeket. A tuningoknál mutatja hogy D valamiről B800-ra állítottam, oké, rámegyek a tuningolásra és pl. átállítom a váltót vagy a rugókat, utána miért B800-ról B-800-at mutat a kép? Érthető voltam vagy hülyén fogalmaztam?

(#16452) csab991 válasza NoMagix (#16451) üzenetére


csab991
senior tag

Én nem igazán értem. Amúgy vagy A800 vagy B700.

(#16453) csuvicsuva válasza csab991 (#16452) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hopp, természetesen Ftommnak ment volna a válasz.

Nekem is azt mutatja a saját tuningnál, viszont ha megosztod, akkor az autó alap osztálya jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16454) Csapoati


Csapoati
nagyúr

:DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16455) NoMagix válasza csab991 (#16452) üzenetére


NoMagix
addikt

Azt nem értem, miért nem az alapot mutatja kiindulónak, miből mi lett!

csuvicsuva!

Köszönöm a segítséget, jobban megfogtad a lényeget! :R

[ Szerkesztve ]

(#16456) csuvicsuva válasza Csapoati (#16454) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na ehhez most szeretnénk kérni egy pár soros magyarázatot. :DDD

Ftomm: szívesen, eddig egyébként nekem fel sem tűnt.

Online Team lejátszva, végül lvl12 közepére rakott, free-for-all lvl14, drift lvl16, gondolom összeadja őket, mert most összességében tényleg league 10-ben vagyok. :C

Kérdés játszótérrel kapcsolatban: egy menet ugyanúgy legfeljebb öt körös, mint a heti playlistben?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16457) csab991 válasza NoMagix (#16455) üzenetére


csab991
senior tag

Az rendben. hogy D-ről indult a gép, de akkor már A800-on van csak alap tuning beállításokkal. Ha változtatsz rajta a PI nem változik, csak átesik egy finomhangoláson. Szerintem egyértelmű.

(#16458) Tibiajax válasza Csapoati (#16454) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rákattant mindenki a lyukakra.. :)

(#16459) Csapoati válasza csuvicsuva (#16456) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ahogy TIbiajax írta, kipróbáltuk a téli út bugot. :D Az AI autók felugratnak a levegőbe fölötte, kellően kis autóval pedig a játékos teljesen át tud esni a textúrán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16460) homerhamm válasza Csapoati (#16454) üzenetére


homerhamm
addikt

Szép az epres kapucnis ruhád :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16461) Draktata


Draktata
újonc

Sziasztok!

Ezt hogy tudom kikapcsolni?

Köszönettel

[ Szerkesztve ]

(#16462) Qkackca válasza NoMagix (#16451) üzenetére


Qkackca
őstag

D akármiről másik betűre, az a fejlesztés, alkatrész csere, hardver csere.
A tuning meg a finom hangolás, beállítás, mint a szoftver csere.

Ha már egyszer fejlesztettél valamit, miért a korábbi dologhoz hasonlítsa?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16463) RottenTomato


RottenTomato
csendes tag

Üdv! Olyan problémám van, hogy a Lego kiegészítő megvásárlása után minden indításkor az ottani házamból indulok, hiába állítok be másikat Angliában (PC).

(#16464) csuvicsuva válasza Csapoati (#16459) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ja, erről nem hallottam. De ezek után ki kell próbálni. :DD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16465) Dtomka válasza csuvicsuva (#16464) üzenetére


Dtomka
veterán

Pedig tegnap tettem be 1 videót erről, abban is benne volt...

[ Szerkesztve ]

(#16466) parandroid válasza RottenTomato (#16463) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Utazz vissza a fő területre, és állíts be egy házat otthonodnak. Amikor megcsináltad a bevezető küldetést a lego-s sztorihoz, akkor átállította az otthon-beállítást. A Fortune Island ugyanezt csinálja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16467) csuvicsuva válasza Dtomka (#16465) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na az meg kimaradt. Hát télre kell a kátyú, de nem az aji autóknak. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16468) NoMagix válasza Qkackca (#16462) üzenetére


NoMagix
addikt

amikor elmentem az egyedi fejlesztést, tuning nélkül, akkor is B700 - B700 jelenik meg!

Ahogy (#16453) csuvicsuva írta, megosztásnál már jól jelenik meg, csak ezt eddig nem vettem észre, nem foglalkoztam vele!
Most ráálltam a fejlesztések megosztására, hogy kimaxoljam az utolsó csillagkártyámat!

[ Szerkesztve ]

(#16469) Qkackca válasza NoMagix (#16468) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, az úgy oke, de az miért baj?
Nálam lehet a hiba, de az miért jó neked ha totál máshová állítod a kocsi osztályát, megosztásnál meg az eredetit mutatja, vagymi, kezdem nem érteni mire céloznál.

Ha egyedit tuningolok, aztán finomhangolok, nekem az épp aktuális pi indexet mutatja nem a kiindulási alapot :F

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16470) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Kategória betűje melletti szám minél nagyobb annál jobb az autó? FM7- nél karrier módban direkt nem enged hardveres tuningot az autókon?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16471) Csapoati válasza Dtomka (#16465) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony, onnan is lestem ki ezt a helyet. :R

homerhamm: Ja, elég ütős lett a csontváz jelmez a boszorkány kalappal és az epres esőkabáttal + epres cipellővel női karakteren. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16472) homerhamm válasza Csapoati (#16471) üzenetére


homerhamm
addikt

Nna, követni kell a divatot.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16473) Dtomka


Dtomka
veterán

Elkezdtem nézni a Stranger Things c sorozatot. Mindjárt kiderül, hogy kapcsolódik ide.
Mostanában pár terepjáróval is versenyzem online.
Sőt készítettem a GT V ből,

1 festést is a Ford Raptorra.

Tudom nem lett olyan jó...
Szóval visszatérve, az említett sorozatban szerepel a Chevrolet Blazer K5

Szerintetek ez belekerülhet a játékba? Kíváncsi lennék, mit lehetne kihozni, na meg alapból nagyon tetszik ez a gép :)

Tudom van már egy benne, de az teljesen más
[link] Hoonigan Baldwin Motorsports "Loki" K5 Blazer

(#16474) Ventur@ válasza Dtomka (#16473) üzenetére


Ventur@
senior tag

Bekerülhet-e? 50 % :) . De - és innentől saját vélemény! - szerintem felesleges lenne. n+1 nyugati autó, n+1 amerikai autó. Hasonló formájú amcsi verda van, mégpedig a Bronco például.

Én jobban örülnék, ha jönne egy East car pack. Trabant 601, Barkas (dobozos furgonok közé), Zil (szigoruan ez és nem az IFA) jöhetne a platós teherautókhoz. Lada 2107 és hozzá VFTS szélesítő csomag. Skoda 1000 MB, vagy a 120-as. Volga jó nagy bódéval, nagy rugókkal :D . Lada Niva a terepjárók közé. Kispolák is jöhet még. Csak néhány, aminek én tudnék örülni, mint valami n+1 nyugati autónak :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#16475) Dtomka válasza Ventur@ (#16474) üzenetére


Dtomka
veterán

Az az egy még elférne :)

Támogatom az ötleted! :K

(#16476) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
2 napig elindult a FH4 a gépemen, most már megint nem indul el :D
/persze 6-8 indítás után, de elindult/
Ezek a fejlesztők nagy kujonok.
Ja, nem volt frissítés, vagy bármi, csak úgy elindult. Én meg itt örültem, hogy találtam egy technikát amivel el lehet indítani :D :D

(#16477) Tibiajax válasza lanszelot (#16476) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vegyél egy xbox x-et..

(#16478) parandroid válasza Tibiajax (#16477) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy másik pc-t. Vagy ezt telepítse újra. De akkor már tényleg inkább egy xbox. A pc verzió elég nagy szívás tud lenni. Nem mellesleg egy normális vga árából kijön egy x, vagy 2 s.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16479) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Nem tudjátok, játszható még a FH3 itt pc-n rendesen ? Vagy már rendellenes gép fagyásokat produkál mint a demója amit haverom kipróbált :F ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#16480) lanszelot válasza Tibiajax (#16477) üzenetére


lanszelot
addikt

Majd az újat, ha kijön :)
Az a gáz, hogy az újon is rosszabb lesz a grafika mint PC-n.

(#16481) parandroid válasza lanszelot (#16480) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lásd az utolsó hozzászólásom utolsó mondatát: “ Nem mellesleg egy normális vga árából kijön egy x, vagy 2 s.” Csodák nincsenek, 500 eur-s indulóáron nem várhatod el, hogy 1000 eur-s vga legyen benne. Ezért cserébe mindig elindul. ;] Nem mintha olyan sokat számítana, az FH4 UHD-n így is álleejtős, az új konzol meg még ennél is vagy 4-6x erősebb lesz. Amúgy még az FH3 is egészen jól néz ki mai szemmel is az xbox x enhance-szal.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16482) Dtomka válasza parandroid (#16481) üzenetére


Dtomka
veterán

Jól mondod, a legerősebb xboxnál 6x erősebb lesz a következő generáció. Szerintem esélyes, hogy hardverben a PS5 -t is odaverje. Eladásban nem, hiszen a PS korábban megjelent... illetve sok az olyan szerintem szánalmansak mondható ember, ha microsoft akkor azért sem. Pedig ezeket nevezek igazán fajankóknak, mert ha Ők akkor nem és úgy tettek volna dolgokat, nem biztos, hogy ma itt tartanánk.
Persze lehet szidni Őket, de én azt mondom az szidja csak Őket aki okosabb vagy ügyesebben csinálta volna...

A köv forza tuti vétel lesz amint megjelenik, csak abban bizom még jobb lesz.
A forza a legjobb ilyen téren, de várjuk az 5-t :)

Én maradok a PC-nél! Hiszen a gépet én nem csak játékra használom. :)

[ Szerkesztve ]

(#16483) csaba951 válasza Nyethuszar (#16479) üzenetére


csaba951
veterán

Annak a demoja még a kiadáskori verzióra épül. Az ilyen volt. Maga a játék azóta kapott rengeteg javítást. Betonstabilan fut. Legalábbis nvidian. :DDD
Tavaly nyáron/ősszel 2-4 hónapig volt benne egy grafikai bug, de ezt szeptember/október környékén kijavították.

(#16484) Nyethuszar válasza csaba951 (#16483) üzenetére


Nyethuszar
tag

Köszi, még a régi i5-ös gépen toltam, de amióta kijött a FH4 hanyagoltam.Ezen ez új gépen még nem is próbáltam meg a 3-at. Sajnos a 4re ráuntam már nagyon. :( Az egész világa valahogy olyan unalmasnak hat.. :( :(

Ja egy kérdés lenne CJ4567 (#16434)-es posztjához. Ezzel a módszerrel amit írtál, a Lego szigetet és a Treasure Islandot is meg tudom osztani a másikkal, nem csak a kocsikat ? :U

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#16485) lanszelot válasza parandroid (#16481) üzenetére


lanszelot
addikt

A grafika butított a PC-hez képest. Nem kell 4k, elég a full HD, de hiába mert butítva van, erről beszéltem, nem a plusz 1 pixelről. És hiába a 6szor erősebb gép, a játékot em írják újra, hogy azon szebb legyen, ugyanaz a butított grafika lesz.
Ha nem indul PC-n miért adják el PC-re?
A PC-m itt van, nem kell semmit venni, a játék is itt van azt se kell venni, az hogy egy ilyen kis olcsó játékot /ultimate/ letojnak a fejlesztők......

[ Szerkesztve ]

(#16486) Dtomka válasza lanszelot (#16485) üzenetére


Dtomka
veterán

"Ha nem indul PC-n miért adják el PC-re?" A többségnek elindul, csak neked, nálad van valami nagy gikszer!
Tedd újra a rendszert, az tuti megoldja! (Bár anno azt mondtad, ha jól emlékszem, hogy konzolon na mind1...) Ha mégis pc-n akkor szánj rá időt, és gyaluld és reinstalld! 100% sikered lesz! :)

Én 2019.10 hóban vettem 1x volt 1 teredo probléma, megoldottam és azóta sincs semmi problémám.

(#16487) parandroid válasza lanszelot (#16485) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

PC-vel nincsenek jóban a srácok. :D Fel lehet hozni egy csomó okot, hogy miért, de más játékoknál ezt mind meg tudják oldani, nekik úgy sikerült, ahogy. Van vele gond elég. Ezzel együtt a csendes többségnek azért működik.

Hogy a grafika butított-e, vagy nem, az nekem tökmindegy, szerintem marha jól néz ki, és én 65”-en szeretek játszani, kontrollerrel. Másrészt ez a ~400-500 eur a max, amit 2-3 évente hajlandó vagyok kiadni hardverre. Sőt, igazából ennyit sem, 2012-ben 300 eur-ért vettem a 360-at, rá 3 évre ugyanannyiért az xbo-t, 2018-ban pedig megint kb ennyiért az x-et. 8 év alatt is 1000 eur alatt vagyok. Ha ugyanilyen minőségben akarnék játszani, ennyi idő alatt mennyi pénzt öltem volna pc-be? Nekem ez ennyit ér, ráadásul teljesen elégedett is vagyok azzal a minőséggel, amit kapok, szóval részemről happiness van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16488) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#16485) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hát ahogy az XOX-megjelenésekor kapott valami grafikai fejlesztést, úgy esetleg az új konzolon majd a PC-s ultra grafikával fog futni, de erről legfeljebb találgatásokat hallottam. Engem mondjuk nem érint, mert PC-n játszom.
Egyébként a hibával kapcsolatban próbáltad már felvenni a kapcsolatot a supporttal? Lehet hogy ők se tudnak semmit sem segíteni, de hogy mi nem tudunk, az egész biztos.

[ Szerkesztve ]

(#16489) CJ4567 válasza Nyethuszar (#16484) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, bármit, akár Xbox Game Pass-t is. (Azt nem tudom, hogy PC-ről konzolra megosztás hogy történik, de konzol-ról PC-re, vagy PC-ről PC-re ez így működik.)

No Sana No Life

(#16490) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#16488) üzenetére


lanszelot
addikt

A hibával kapcsolatban nem is kértem segítséget, mert nincs rá megoldás.
Igen beszéltem a készítőkkel, tudnak a hibáról, rengetegen nem tudnak játszani vele, de nem érdekli őket. DJS se tud játszani PC-n, vele is beszéltem. /csak az ultimate kiadással van ez a gond/

(#16491) Tibiajax válasza parandroid (#16487) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak vga-ba ölhettél volna annyit, vagyis inkább többet

(#16492) Csapoati válasza lanszelot (#16485) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megjelenés óta játszom vele, AMD és Intel procival is, DDR3 és DDR4 memóriával is, AMD és nVidia vga-val is, és egyszer se volt olyan, hogy nem indul.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16493) Dtomka válasza lanszelot (#16490) üzenetére


Dtomka
veterán

Lanszelot - konfigod, rendszered tuti naprakész?
Nem kell reagálnod arra amit írok, de tuti nálad van a probléma!!! :U :U :U
Szerintem sincs semmi baj a PC-s verzóval, aki szerint van kérnék a linkeket, képeket stb stb...
Azért mert van 1-2 ember aki szerint tré a PC-s verzió, attól még a többség szava számít!

(#16494) ot93


ot93
senior tag

Üdv, nektek is megjelent egy tesla a garázsban? (horizon 4) :Y

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#16495) Dante73 válasza parandroid (#16487) üzenetére


Dante73
tag

Kevered azzal, hogy mit LEHET, és mit KELL elkölteni. Hosszú évek óta megvan az i5 4460-am, azóta a 750ti-t cseréltem 1050ti-re, vettem ssd-t, raktam még +hdd-t a gépbe, és ennyi. 30 v 40 volt a VGA váltás, a többi amúgy is kellett, mert a gépen dolgozom is... Ja, és + 20k (se) volt a + 2x4Gb ram, a meglévő ugyan ennyi mellé....
Most azon agyalok, hogy lecserélem a gép alapját egy AMD konfigra, (alaplap, memória proci) arra szánok 120-130k-t, de simán lehet, várok vele még egy évet, csak hogy 10+ évig tuti kitartson a konfig, és egy VGA váltással kiszolgálja a következő konzolgenerációt.
Jó, nem vagyok az a típus, aki sír, ha nincsen a grafika csutkán. Eleve a legtöbb ma divatos (gépzabáló) ficsört alapból offolom, mert az én szemem zavarja az elmosódás, a HDR, és a rengeteg felesleges effekt.
Az FH4 kb high beállításon simán megy nálam, és köszöni szépen, semmi baja. :R

(#16496) NoMagix válasza ot93 (#16494) üzenetére


NoMagix
addikt

igen, mind a 3 :Y ;] :DDD :))

(#16497) parandroid válasza Dante73 (#16495) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, de ha ilyen ‘olcsó’ vga-t veszel, akkor te is ‘butított’ grafikán játszol a pc-n. ;] Ezt az x-em is tudja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16498) Bib válasza Dtomka (#16493) üzenetére


Bib
őstag

Már leírta hogy nem telepíti újra a Windowst. Pedig ez lenne az egyetlen értelmes megoldás.

(#16499) Daw93 válasza Bib (#16498) üzenetére


Daw93
senior tag

Akkor meg minek jár ide sírni? Nagy kaland, 20 perc alatt megvan 1 újratelepítés.
Ez olyan, hogy elromlik a tv-m, és köpködöm a gyártót a topikjában ahelyett, hogy elvinném gariztatni. :U

GTA Online: Daweee93

(#16500) lanszelot válasza Dtomka (#16493) üzenetére


lanszelot
addikt

Mint írtam nem kérek segítséget ebben, mert játék hiba. Nem azért mert bármi gondom lenne. Azt is írtam csak az ultimate verzióval van a gond.
Több ezer emberről beszélek, nem 1-2 ről.
Régebben dobtam linket is. /ezeket is mind kipróbáltam/
Kb 80 játék van a gépemen, közöttük a FM6 apex, FM7, FH3, és egyikkel sincs baj.
Csakis aFH4-el azóta, hogy megvettem az ultimate add-on -t.
Ezt végig csináltam többször is, sőt többet is, mert a developer-ek mondtak még pár dolgot.
A developerek írták, hogy nincs megoldás, várjak a javításra.
Azt is írtam, hogy DJS -nak se indul el, írta nekem. Pedig ő közvetlen kapcsolatba van a készítőkkel.
Bib: Azért nem rakom újra, mert nem oldja meg a problémát, olvasd el a fenti fórumot.
Nem fogok több napot szórakozni a semmiért.
Az is mutatja, hogy a rendszerrel nincs gond, hogy a többi 80 játék kifogástalanul működik.
Daw93: Ejnye

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.