Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16251) lanszelot válasza csab991 (#16246) üzenetére


lanszelot
addikt

Az egésznek nem az a lényege, de ha már, akkor tessék ez 20 FPS nézd meg mennyire szét esik a kép. Helikopternél pl a szélek csak kocka halmazok, az elhaladó autók szellem képesek...stb
Ezeket nem látom a videón.
De mint írtam, nem ez a lényeg, hanem hogy mi a különbség FPS és PING között.

(#16252) C4mp3r válasza Dante73 (#16250) üzenetére


C4mp3r
addikt

mi az, hogy nem kell tobb? tudod mit jelent az uncapped fps? az, hogy nincs limit tehat ami a csovon kifer. ha a gpu limited percentage nem 100 uncapped fpsnel akkor bizony a cpu limitalja a sebesseget, ami a grafikonon is vilagosan latszik, csak valamiert ezt neked nem sikerul ertelmezned. a narancssarga vonal pedig az achieved fps, amit a user erzekel es tisztan latszik, hogy bedroppol eleg nagyokat, a stutter count is eleg magas erteket mutat. lehet a tenyekkel vitatkozni, csak nem erdemes, mert magadat egeted vele. attol meg nincs szarul megirva a jatek, ha megnezel egy digital foundrys videot a temaban bovebben is kifejtik.

(#16253) homerhamm


homerhamm
addikt

Második. Ja és esik a hó :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16254) csab991 válasza lanszelot (#16251) üzenetére


csab991
senior tag

Pedig amit CJ linkelt az ugyanúgy 20 FPS, szerintem totál egyértelmű. Forza fórumon is volt szó erről és a framerate-re lett visszavezetve a dolog. Valószínűleg jó pár ember letesztelte már és ugyanerre a következtetésre jutott.

[ Szerkesztve ]

(#16255) lanszelot válasza homerhamm (#16253) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez nagyon jó.
Bár nekem az volt vele a gondom, hogy az egész szerencse és semmi más.
Hiába jutsz el az utolsó körig, a végén random dob egy pontot, és vagy közel vagy hozzá, vagy bukta.
Mindig ott vérzik el az egész. Ritka, hogy kihívnak és veszítesz.
Ezen nem tudom változtattak-e, mert amikor bejött akkor elindult még párszor a FH4, de azóta már el se indul, így fogalmam sincs újítottak-e vmit.

(#16256) lanszelot válasza csab991 (#16254) üzenetére


lanszelot
addikt

Ok, nem vitázom, szerintem értelmesen elmagyaráztam, de ha kötitek az ebet a karóhoz....akkor legyen úgy. /bár ha benyomtad volna a netspeed test ping számát az többet mondott volna mint Tesztelő Tóbiás videója. Persze akkor nézd ha gond van a játékkal, windows gomb megnyom, böngésző, teszt és nicsak ki beszél/
Annyi széljegyzetnek: hogy ha magas a ping, van olyan játék ami butít a grafikán /független a beállításoktól, és ilyenkor kevesebb lesz az fps/, pont azért hogy ne legyen sok a késés. De hogy a FH4 olyan játék-e arról fogalmam sincs. Ha olyan akkor Tesztelő Tóbiásék, ezt nézhették be.

(#16257) homerhamm válasza lanszelot (#16255) üzenetére


homerhamm
addikt

Vicces mert harmadik voltam jöttt egy folyó, én átmentem, a többiek kikerülték, de biztos nem második voltam, szerintem a végjáték találomra megy. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16258) csuvicsuva válasza homerhamm (#16257) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerintem itt megint a ping/fps jöhet képbe. Én egyszer kaptam el a megfelelő irányt, végig vezettem, sajnos a cél fal mögött volt. Azért lettem harmadik, mert amikor a győztes a túloldalon beérkezett, én jobban visszapattantam, mint a mellettem lévő versenytárs. :DDD

Drift Adventure-nél kicsit nagy volt az arcom, rangsoroló versenyeknél tök utolsó vagyok, örülök ha csak 50000 ponttal vagyok lemaradva az utolsó előttitől.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16259) parandroid válasza lanszelot (#16256) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem hagyd ezt a forza vonalat. Nem is megy nálad, mert egy bughalmaz, okosabb is vagy mindenkinél, csak fölöslegesen bosszantod magad vele. Engedd el, hagyd meg a tesztelő tóbiásoknak.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16260) lanszelot válasza parandroid (#16259) üzenetére


lanszelot
addikt

Az, hogy a játék hibás nem az én hibám.
Veled ellentétben én nem kötekszem, szépen leírtam mi micsoda, és miért nem.
Az, hogy belekötünk másba, az nem segítség.
Ejnye

(#16261) AtKaSr


AtKaSr
csendes tag

Sziasztok!
Mitől lehet hogy ma délután se 4 órakor, se 5 órakor nem volt Forzathon?
Online voltam, de semmi.

(#16262) homerhamm válasza AtKaSr (#16261) üzenetére


homerhamm
addikt

6 órási van, 7 perc múlva kezdődik :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16263) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#16260) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Emlékszem vagy 20 éve az id Tech 3 (Q3A) engine mennyi mindent befolyásolt a kliensoldali framerate. Nem vagyok benne bizros, hogy a forzában is ez a helyzet, de annyi biztos, hogy volt már példa arra, hogy fontos értékek, pl: ugráshossz, lépészaj, fegyverszórás függött fps-től, AAA játékokban, úgyhogy miért ne lehetne hasonló hiba a forza kódjában is?

(#16264) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#16263) üzenetére


Qkackca
őstag

Tényleg, ebben milyen motor van?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16265) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#16264) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Vényóc biturbó.
Valami Forzatech nevű belső fejlesztésű motort használnak az FM6 óta.

(#16266) CJ4567 válasza lanszelot (#16256) üzenetére


CJ4567
veterán

Abba gondolj bele, hogy ha nem lennének ezek a "tesztelő tóbiások", akkor nem lenne most ennyi tuning bárkinek letölthető az autók nagy részére, nem tudnánk, hogy mely autók milyen köridőket tudnak, mely autók azok, amikre senki se gondolt, de közben meglepően gyorsak, stb...

A speedtest pingjével sokra nem megyek, ha a hozzám legközelebbi szerver az ISP szervere, oda meg 1ms pingem szokott lenni.

No Sana No Life

(#16267) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Csak 1 gondolat:
A Forza motorsport 6 sokkal jobban játszható mint a 7 online jelenleg.
Jobb a játékosállomány valahogy, kevesebb az eszetlen rammelés, meg olyan barátibb a hangulat.
Csak úgy mondom😎

(#16268) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


rofl..az igazi nyertes pedig nem a vénasszony, hanem tibiajax, aki az adók levonása után is jó 15ésfél misit markolt fel, egy óra alatt

(#16269) Joccc07 válasza Dtomka (#16224) üzenetére


Joccc07
addikt

De ha jön az Acura NSX type-R akkor visszajövök.:K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16270) homerhamm válasza Tibiajax (#16268) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat, tegnap nézegettem Capri FE-t hááát egy idő után már rohadt monoton volt, pedig még Pistát is gyorsabban találtam. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16271) NoMagix válasza Tibiajax (#16268) üzenetére


NoMagix
addikt

Eladtam a Pista-t 15 millióért, de a Camaro nem akar jönni!
Az elmúlt 2 napon nem láttam az AH-ban, vagy nagyon elkerültük egymást!.

(#16272) lanszelot válasza CJ4567 (#16266) üzenetére


lanszelot
addikt

Nagyon másról kezdtél beszélni. Ti írtatok "Tesztelő Tóbiásokról" nem én.
"Valószínűleg jó pár ember letesztelte" - ezt nem én írtam. És az FPS tesztről volt szó, amire megírtam mit nézhettek be. Nem tuningokról, és másról.
Az alap hibát se te írtad, amire válaszoltam. Tehát, hogy nálad jó, az nem jelenti, hogy nála is.
Mi szokott lenni, az most nagyon nem mérvadó.
Most rengetegen vannak otthon, és az internet meg van makkanva emiatt.
A sima videóhívásokkal is baj van. /online oktatás, online munka, és rengetegen egyszerre vannak a neten/
Azt is írtam amikor baj van, hogy kell leellenőrizni. És akkor kell leellenőrizni mikor gond van nem másnap.
Azt is írtam, ha FPS hiba lenne, akkor solo versenyeken is probléma lenne. Van gond a solo versenyeken /offline/?

(#16273) csab991 válasza lanszelot (#16272) üzenetére


csab991
senior tag

A nem túl hízelgő "Tesztelő Tóbiás" kifejezést te írtad. Én pusztán jobban hiszek ezeknek az embereknek, hiszen a játék minden porcikáját kiismerték már megjelenés óta. Tartom őket annyira kompetensnek, hogy különbséget tudnak tenni, hogy az FPS vagy a lag miatt van e ez a probléma.

Nem, nem lenne hiba a solo versenyek közben, mert akkor nem online játékosok ellen mész hanem az AI ellen.

Ez a jelenség a játék kezdete óta jelen van, nem csak most ütötte fel a fejét.

[ Szerkesztve ]

(#16274) CJ4567 válasza lanszelot (#16272) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez a játék megjelenése óta létező hiba, offline nincs ilyen gond, mert az AI ellen mész, nincsenek különböző platformokon játszó emberek olyankor.

No Sana No Life

(#16275) homerhamm


homerhamm
addikt

Jo ez a játék. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16276) lanszelot válasza CJ4567 (#16274) üzenetére


lanszelot
addikt

Tehát most pont engem igazoltál.
FPS van offline is. Ping nincs.
Tehát ha csak online, akkor ping probléma.
Le is írtam a magyarázatát fent.

Csaba991: semmi sértőt nem találok a névben, csak másként írtam.

(#16277) CJ4567 válasza lanszelot (#16276) üzenetére


CJ4567
veterán

De offline az AI ellen játszol, nincs ott Xbox One X-es 60FPS-el, PC-s 60FPS-el vagy jóval felette, gyenge PC-s 30FPS-el, One/One S/One X(minőség módban)... Ebben a játékban akár hiszed, akár nem, FPS-hez van kötve az indulás multiban(60 körül kezd minden rendben lenni). A legjobb rajtod akkor lesz, online, és riválisban is, ha 60FPS + v-sync-el játszol, nincs semmi logika mögötte, de valamiért az a leggyorsabb.

Ráadásul a játék pontosabban méri a köridődet, ha magasabb FPS-el játszol, ez riválisoknál fontos. (a látható perc:másodperc.századmásodpercnél pontosabban méri a játék a köridőd, de ezt nem látod. Ezért történhet olyan, hogy pl. a 43.761-es időd előrébb teszi a játék, mint más 43.761-ét, mert egy nagyon kicsit gyorsabb voltál, mint ő.)

Ha működne a játékod, akkor mondanám, hogy teszteljük le, hogy mennyit jelent online az FPS-ed, de így felejtős.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16278) beastharvest


beastharvest
csendes tag

Sziasztok egy ideje horizon 4 ezek már . viszont múlt hét folyamán rákényszerültem egy teljes rendszer újra pakolásra. azóta a játék egyáltalán nem indul el csak inditásnál feldobja mintha indulna aztán 2 perc után bezáródik mindenféle error vagy bármi jelzés nélkül . driverek , windows minden a lehető legfrissebb és korábban is az volt még az újra telepités előtt is . már 3x újra pakoltam a játékot , keresetem neten is különféle megoldásokat , usb-s fülhallgató kihuzása , afteburner bezárása , és még hasonlókon túl vagyok viszont semmi se segített gőzöm sincs hogy mi mehetett gallyra . amit viszont észre vettem hogy van a windowsnak ez a BITS nevü szolgáltatása mintha ezzel lenne kapcsolatos a baj . Valaki tudna adni tanácsot hogy mit tehetnék ? Pc- n futtatom és eredeti ultimate edition a játék nem torrent verzió

(#16279) tomas51 válasza beastharvest (#16278) üzenetére


tomas51
senior tag

Csak egy megoldás van rá, nálam bevált, már régóta így használom.
Van egy pár soros kis parancs fájl, ami 180 másodperc után bezárja az asztalt, és nem lép ki többet.
Mert nem tud hova. :DDD
Így tulajdonképp bármeddig működik, legalábbis nálam.
Mondjuk nálam random lép ki, de max 20 percet bírna amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#16280) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Forza 4-ben van valam8 ph-s csoport ahová lehet csatlakozni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16281) Sidorovich válasza C4mp3r (#16249) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Szerintem is ez lesz. :(
Most újra mértem közepes grafikai előbeállítással (dinamikus kikapcsolva), MSAA nélkül, 100 FPS-re limitálva, és kb. rosszabb lett az eredmény, benchmark alatt szemmel is látni a beakadásokat:

Mintha grafikától függetlenül, már pusztán a 11 gép játékost nem bírná számolni a CPU.

(#16282) Kisgépkezelő válasza V.Stryker (#16280) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Van. Páran benne is vagyunk, páran meg inkább más klubokban vannak, vagy szabadúszók. Sajnos nagy klubélet nincs, bár hogy is lenne, ha még egy közös chat sincs a játékban.

(#16283) Bib válasza Sidorovich (#16281) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem nyugodtan mehet ultrára a grafika, vagy próbáld meg az én beállításaimat bár más konfig.1440p-ben így használom:

(#16284) Qkackca válasza Sidorovich (#16281) üzenetére


Qkackca
őstag

cél 60? úgy nem jó? Amúgy neked feltűnően sok a kieső képkocka, gondolom azért akadozik.

Itt az enyém, amit pár napja mondtam, csak érdeklődés hiányában elmaradt

Bib: az egy kicsit tényleg más :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16285) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, gyerekek most olyat láttam a forzában, hogy köpni nyelni nem tudtam! :U
Arra nem volt időm, hogy megnézzem a nevét annak a nyomorult tulajnak!
Próbáltam utána menni, de még a térképen sem láttam ki lehetet, mert valamiért csak a neveket írta ki a játékosokhoz az autójukat nem jelezte!
Lehet ezt valahogy jelenteni?

(#16286) Gabor777 válasza NoMagix (#16285) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Csak akkor, ha megtalalod a livery készítőjét sztem..

(#16287) homerhamm válasza NoMagix (#16285) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezek a horogkeresztes autók valami új mánia?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16288) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#16282) üzenetére


CJ4567
veterán

Klubéletre egy megoldás lenne, ha a PH! klubnak lenne egy saját chatje, mondjuk egy Discord szerver, ahol én vagyok, annak a klubnak is van egy saját szervere, ahová a klubtagok felléphetnek.

(Discordon az is megoldható, hogy mindenki felléphet, de a klubtagoknak külön role-ja lenne, amivel hozzáférhetnének a PH! klub saját csatornáihoz, és ezeket mások nem is látnák.)

No Sana No Life

(#16289) Tibiajax válasza CJ4567 (#16210) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

beszéltünk a múltkor erről a 30 v 60fps-es sztoriról xbox-on.. két napos "Teljesítmény"-tesztidőszak után jövök nektek a tapasztalataimmal.
nyilván, elsősorban amiatt léptem meg - én, aki ugye minőségre és nem mennyiség menő emberke voltam mindig is -, merthogy a pista-biznisz iszonyatosan pörög már napok óta és minden cérnaszálat megfogunk kapaszkodó gyanánt, amit csak lehet, hogy megkaparintsuk a minimáláras darabokat. egyébként eszembe nem jutna a minőséget teljesítményre cserélni. főleg h még ki is írja, info gyanánt, hogy gyengébb grafika de több képkocka!.. na mindegy

nos kijelenthetem, hogy igen, a menüben az ablakok ténylegesen vajsimábban váltanak, ez egyértelműen látható. hogy számít-e ez az aukciósházban abban az ominózus két mp-ben amikor vásárolsz, az már más kérdés.. de talán igen, fogjuk rá. tény, vagy négy pistát összekapartam a két nap alatt. de ennek ára van. kegyetlen nagy ára
és az a grafika. optimistán azt gondoltam, hogy csupán majd a 4K-->1080p felbontáscsökkenést fogom kapni és csumi, az meg kit érdekel majd ugye, hiszen natív 1080p panelen játszom.. hát nem. sajnos rohadtul nem ez a helyzet gyerekek, olyan pocsék egy látványt kapunk a jól megszokott finom, már már analógos képi világ helyett, hogy ha van egy kicsit is jobb, erre érzékenyebb vagy egyszerűen csak tapasztaltabb szemed, hányni fogsz. a Teljesítmény-mód nem szimplán felbontást downgrade-el, hanem egy tényleg simább mozgású - már-már irrealisztikus, mesterséges hatású, stúdiószerű mozgást elérő, de egyidőben ezzel egy ócska, már-már ilyen régi játéktermes fílingű látványt pakol eléd.. ami egyszerűen gusztustalan. nem tudok mást szót használni rá
nyilván, a különbség igazából azonnal szemebetűnő, de az igazán mérvadó hozománya az volt, hogy a két nap alatt azt vettem észre magamon, hogy nem akarok játszani, egyre kedvtelenebbül freerideolok, hogy nincs kedvem menni az autóval, mert nem jó.. és amikor most az este visszaraktam quality-re, istenem, megint alig bírtam abbahagyni a gamét. csak az új színt kapott pistámmal, meg a két dodge-ommal mentem, de a különbség az nagyon priceless

szóval olyan, béna az egész látvány. oké hogy tükörsimább (még tükörsimább, mert a 'Minőséggel' is nekem tök sima egyébként, nem volt vele gondom, nem tegnap óta játszok, van szemem hozzá), de nekem hányadék
konkrét példát mondok, mert biztos jön a kérdés, miben látom ezt: pl. az autó modellje. ahogy az úton ott áll és nézed, ahogy forgatod a kamerát, konkrétan mintha rá lenne vetítve. a 'Minőség'-nél is picit látszik nyilván a külön textúrázás, az, hogy a betonút meg a kocsi modellje két külön textrúra, de ott annyira csekély ez, olyan szépen összeolvad, hogy nem hogy nem zavaró, talán nem is veszed észre. de itt bzmeg.. egy vicc.
de ahogy elindulsz is és mész, a fák levelei...mindegyik ilyen csillogós vibrálós, sok évvel ezelőtti szintű 3d-grafikás effektszerű, köze nincs a megszokott látványhoz. napbesütést alkonyatkor az ablakon...azt felejtsd el, itt csak valami alap fényeffekt van, de semmi köze a valósághoz
komolyan, kis túlzással azt tudom mondani, tök ugyanaz a fíling, mint amikor annak idején először beraktam a gépbe a woodoo-gyorsítót az s3 virge vga mellé.. a virge-el is sima mozgás volt de pixeles, semmmi látványeffekt aztán annyi. a gyorsítóval meg a frame/sec nyilván kellemes maradt volt de az egész látvány kicserélődött és analóggá vált, és kb beszartál..
na itt is tök ez van

(#16290) lanszelot válasza homerhamm (#16287) üzenetére


lanszelot
addikt

Azért ne feledjük a horogkereszt jelentését /pozitív szimbolum, jó szerencsét szerű a jelentése/. Ugyebár AH lopta a motívumot.
A hummer egyértelmű náci utalás, még a kisbusz is cinkes, de a fehér autón már nem tudni melyik jelentés amit szimbolizálni szeretne /tetjén a homo lobogóval/ vagy fogalma sincs miket pakolt fel, vagy a pozitív jelentést akarta felrakni nem a nácit.
Tehát nem minden arany ami fénylik. Érdemes átgondolni.

(#16291) parandroid válasza lanszelot (#16290) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne gondold túl, valami tizenéves kezdő troll provokál. Ennyi. 7 nap bant neki, legközelebb jobban meggondolja. Addig meg mehet codozni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16292) NoMagix válasza Tibiajax (#16289) üzenetére


NoMagix
addikt

2 napja én is átálltam teljesítményre és nagyon szembetűnő a változás!
Valóban sokkal folyékonyabb a menü és az autók mozgása, de pl. a drift füst erősen kockás lett! Még próbálom levadászni a Camaro PO-t egy darabig, addig így hagyom, de hamarosan visszaállok a minőségre én is!

(#16293) homerhamm válasza parandroid (#16291) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem tizenéves kamaszok; akik a haverjaikkal ott röhögcsélnek, hogy horogkereszt van a kocsin. Úgysincs suli.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16294) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Ha valaki tud hivjon meg PH horizon klubba légy szives.
(Igérem nincs horogkeresztes autóm) :))

(#16295) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

engem is hivjatok meg PH horizon klubba légy szives
Ftomm te kis hamis, a még gyorsabb aukcióvadászatért mindent feláldozunk, mi?.. :) a cam po-hoz nagyon fel kell kötni a gagtyát. nekem több hétbe telt.. igaz, egész nap nem nyomkodtam, csak éjszakánként

(#16296) parandroid válasza homerhamm (#16293) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16297) Whist válasza parandroid (#16296) üzenetére


Whist
aktív tag

Üdv!

Most találtam rá a topikra, de ha lehet én is szeretnék a PH klubba lépni. Köszönöm! :)

(#16298) csuvicsuva válasza csucsu52 (#16294) üzenetére


csuvicsuva
őstag

és Tibiajax:

Prohardver Forza itt tudtok jelentkezni és Joccc07 elfogadja a jelentkezéseteket.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16299) Qkackca


Qkackca
őstag

Hm, érdekes, ha fut valamelyik játékkliens és közben megy az update, nem indul el a forza.
A múltkor az epic-fortnite esetén nem ment, most meg az uplay-ghost recon közben nem indul el. De ha már fut a forza akkor meg minden gond nélkül megy a játék is, meg a frissítés is. Egész érdekesnek találom...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16300) rdt89


rdt89
addikt

Ehhez mit szóltok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.