Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15751) homerhamm válasza csuvicsuva (#15750) üzenetére


homerhamm
addikt

Érdemes sokat bújkalni, és utána megtalálni a jó kocsit. Ráadásul a végjátszma sík terepen volt, úgyhogy el tudtam könnyen kerülni a fákat :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15752) homerhamm válasza C4mp3r (#15748) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem a skill tree-re kaptál 61 pontot?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15753) csuvicsuva válasza homerhamm (#15751) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én egyszerre akartam letudni a két acsit (győzelem + győzelem autócsere nélkül), kétszer kerültem a leszámolásba Minivel (szintén a bújkálós trükkel), egy kilencedik és egy hatodik hely a legjobb. Utóbbinál meglehetett volna a dobogó, mert eltaláltam az irányt, de néhány bokor lelassított. A vicc az, hogy solóban hamarabb kiesek, mert ott kihívok boldog-boldogtalant és általában megszívom. Pedig a Drivatarok még menekülnek is előled, ha csak nincsenek legalább 5-6-os kocsival.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15754) gduck válasza homerhamm (#15749) üzenetére


gduck
addikt

Gratula! Bár a két mondatod szöges ellentéte egymásnak :D

(#15755) Kisgépkezelő válasza csuvicsuva (#15753) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A heads uphoz elvileg nem kell megtartani a minit. Ellenfelektól elnyert autókat legjobb tudomásom szerint használhatsz. Viszont a pacifistet kétszer is megcsináltam, de azóta sem hajlandó megadni. Az viszont eddig fel sem tűnt, hogy offline is lehet nyomni, pedig már lassan negyed éve bennmad a játékmód. Akkora hülyeségnek hangzik az offline BR, hogy fel sem merült bennem, hogy létezik ilyen. Nem mintha eddig bármilyen más BR játékkal 20 percnél többet játszottam volna, szóval sok tapasztalatom nincs. :D

(#15756) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#15755) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Heads up: látod, abban igazad van. Head to head race is azt hittem, hogy csak eliminatorban van, erre valamelyik nap írta valaki (talán pont te?), hogy solóban ki kell hívni a drivatarokat és pikk-pakk meglesz az 50 darab. Meg is csináltam ma este. Én nem is próbáltam még ilyen BR játékot, de ez egész jópofa dolog. Persze valószínűleg azért, mert itt nem lőnek fejbe azonnal és van egy kis sikerélményem. :D

U.I: Nekem pedig az őszi bajnokság ragadt be.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15757) parandroid válasza csuvicsuva (#15753) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet drivatarok ellen eliminatorozni? :Y

Hogy mik vannak!? Pacifistet nekem sem adta be, 2x is megcsináltam én is. Azon kívül a Heads up, és az Underdog hiányzik még. Idegem nemigen van hozzá, finoman fogalmazva nem a szívem csücske az eliminator, de a Mercury Cougar miatt végig kéne csinálni a 25-ös szintig, illetve bosszantó, hogy 2955/3000-nél megállt miatta a gamerscore-om.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15758) ETOM válasza parandroid (#15757) üzenetére


ETOM
addikt

"Lehet drivatarok ellen eliminatorozni? :Y"

Ez engem is érdekelne. Biztos ez?

(#15759) Qkackca válasza ETOM (#15758) üzenetére


Qkackca
őstag

aha, azt csinálom épp, de így is kiesek 45.nek :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15760) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Headhunter megvan (három ellenfél egy körben), de sajnos utána mindig elkap a hév és előbb-utóbb kiesek, pedig majdnem elkaptam a minivel egy level 7-es ellenfelet, ami ugye még egy acsi lett volna. Indulásnál beleakadt a falba, bele is röhögtem a tévébe, elindultam fel a dombra, bele a kiálló kavics kellős közepébe. Onnan már nem volt esélyem. :W A legrosszabb az egészben az, hogy rohadt nehéz abbahagyni. Még egy kör, még egy kör.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15761) ETOM válasza Qkackca (#15759) üzenetére


ETOM
addikt

De hogyan? Átrakod soloba és ennyi? :DDD

(#15762) gduck válasza Kisgépkezelő (#15755) üzenetére


gduck
addikt

"A heads uphoz elvileg nem kell megtartani a minit. Ellenfelektól elnyert autókat legjobb tudomásom szerint használhatsz."

Köszi a tippet, így elsőre sikerült a Heads up :R Eddig minivel próbálkoztam, de állandóan leelőztek a végső hajszában.

(#15763) homerhamm válasza ETOM (#15761) üzenetére


homerhamm
addikt

Mikor fél napig nem volt Live Gold előfizetésem, nem tudtam, csak más játékosokkal.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15764) Qkackca válasza ETOM (#15761) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, horizon szóló aztán meg simán indítod az eliminátort.

De jó, mert próbálom csinálni, kiesek a 30.hely körül, aztán hagyom a fenébe az egészet, elmentem wc-re úgy meg 26. lettem :DDD

Szerk: kidobni innen meg már nem fog inaktivitás miatt, úgyhogy elindítom, csinálok mást ami érdekel aztán előbb utóbb meglesz a cougar.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15765) CJ4567 válasza Qkackca (#15764) üzenetére


CJ4567
veterán

Attól nem driveatarok ellen fogsz játszani, hanem valós emberek ellen.

No Sana No Life

(#15766) ETOM válasza CJ4567 (#15765) üzenetére


ETOM
addikt

Én is így gondoltam. Kérdezni is akartam miből látják, hogy ezek drivatarok lennének. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15767) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
FH1 és FH2 ben hiába csinalom meg a speed trap/speed zone -kat sose lesz arany.
Hol tudom megnézni mennyivel kell mennem hogy arany legyen? /Neten hol, mert a játék nem mutatja/

(#15768) Qkackca válasza ETOM (#15766) üzenetére


Qkackca
őstag

Valóban gyanús, mintha nem mindig ugyanazok lennének az ellenfelek, csak nagyjából 50%-ban. Mitől szóló akkor?
Mindegy kezdem megérteni a játékmechanikát, már kétszer lettem 2., egyszer csak egy autónyival maradtam le.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15769) CJ4567 válasza Qkackca (#15768) üzenetére


CJ4567
veterán

A Horizon szóló az csak a szabad kóborlásra hat ki.

No Sana No Life

(#15770) csuvicsuva válasza CJ4567 (#15769) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ez biztos? Érdekesnek találom, hogy minivel megyek és a level 7-es menekül előlem. Ha online játszottam, boldog-boldogtalan kihívott, akibe belefutottam.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15771) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#15770) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Már nem tudok szerkeszteni. Az is gyanús, hogy általában az utakon mennek, ritkán vágják le azt. Ha igazatok van, akkor csak arra tudok gondolni, hogy azok játsszanak itt, akik online nem tudtak érvényesülni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15772) Kisgépkezelő válasza csuvicsuva (#15771) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha fizikailag is offline az ember, akkor nem is enged eliminatort indítani, úgyhogy több mint valószínű, hogy mégiscsak online az, hiába offline módból indítod. Az meg már nekem is feltűnt, hogy mivel elég hamar rá lehet unni a játékmódra, így feltételezhetően a jobb játékosok nagyobbik része már rég megszerezte a két exkluzív autót, aztán hagyta a fenébe az egész játékmódot, aztán maradtak a kevésbbé ügyesek. Egyet azért indítottam, hogy megnézzem, de nekem az általános bénaságon kívül nem tűnt fel semmi különös. Tényleg elég gyakran mentek úton, de szerintem többnyire teljesen értelmes taktika, hogy inkább ragaszkodik az ember az utakhoz, minthogy oroszrulettet játsszon az erdőben, egyszer ragequitelt is ellenem valaki, ami szintén nem botra vall, meg azért ha úgy volt, akkor nyomták tökön babon át.

(#15773) SidCorky válasza Kisgépkezelő (#15772) üzenetére


SidCorky
senior tag

Na várj...van két exkluzív autó? :Y :D Ez tényleg új, az elején még játszogattam de hamar ráuntam mert nincs semmi tétje, szóval hogy is van ez? :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#15774) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#15772) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Valószínűleg igazatok van, régebben a bujkálós taktikával játszottam. Most kíváncsiságból kipróbálom online-ból indítva.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15775) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Szevasztok. Vettem egy Thrustmaster XiD GP Pro játékvezérlőt. Tudna valaki tippeket adni, hogy milyen értékekre állítsam be, hogy normálisan lehessen kanyarodni. Belső, külső kormányzás holttér, linearitás. Jó pár órát göcsöltem vele, de sehogy se jó. Billentyűzettel többé kevésbé gond nélkül játszok csak a padló gáz és a satu fék ami problémás. Az analóg ravaszok miatt is vettem meg végül a kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#15776) Kisgépkezelő válasza SidCorky (#15773) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A Porsche 911 GT3 RS Preorder az egyik. Az nem teljesen exkluzív révén, hogy preorder, de azért elég ritka. A másik a Mercury Cougar Eliminator viszont csak ott beszerezhető. Mindkettő elég jó kocsi.

H3XHUN: XBO Elite kontollerem van. Ahhoz nekem a steering linearity 60-ra van állítva, a belső deadzoneok 0-án a külsők 100-on mind. A vibrációt meg kikapcsoltam, mert engem idegesít. De ez inkább csak személyes preferencia kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#15777) CJ4567 válasza H3XHUN (#15775) üzenetére


CJ4567
veterán

DS4-el játszom, steering linearity 50, belső deadzone 0, külső deadzone 100, nekem ez bevált.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15778) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#15774) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ok, tényleg nincs offline eliminator. 3 fószert megint kiejtettem, aztán jött a falba állás, pedig volt előnyöm. Úgy érzem, ha kicsit visszaveszek a kihívásokból, akkor révbe érhetek.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15779) lanszelot válasza lanszelot (#15767) üzenetére


lanszelot
addikt

(#15780) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Nyerni még mindig nem sikerült, de legalább már ez is megvan. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15781) Dtomka


Dtomka
veterán

A csillagkártyákból már csak egy maradt, amit teljesítenem kellene. :)


De talán ez lesz a legnehezebb. Van pár fotóm, amik szerintem egész jók. De 0 letöltés\kedvelés. Így nehéz lesz teljesíteni...


Az autók 90% -
án a saját fólia\festés látható :)

[ Szerkesztve ]

(#15782) Dante73


Dante73
tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék. Ha játszik valaki Logitech Momo kormánnyal, küldje át a beállításait, vagy írja le, hogyan kell beállítani. mert nekem magas a dolog. Olyan 30 fokos elfordításra, 100 százalékot fordul a játékban a kormánykerék. Eddig csak a Project Car 2-ben néztem, a Forza Horizon 4-en kívül, ott tökéletes a dolog.
A "kontrollerre van kitalálva" hozzászólásoktól meg kíméljük meg egymást, én is tudom, de kipróbálnám, hátha nekem meg az jön be.
A segítséget előre is köszönöm! :R

(#15783) Qkackca válasza Dtomka (#15781) üzenetére


Qkackca
őstag

Megnézem mindet, ha elmondod hogyan lehet növelni a dizájn szinteket ;]
Amúgy egész hangulatosak így elsőre.
Elég ha csinálok valamit vagy célszerű ha megnézik/letöltik is a végeredményt?

csuvicsuva: hajrá, onnan már nincs messze a cougar.

Más: az eliminátor arra jó, megtaláltam a hiányzó táblámat egy erdő közepén :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15784) CJ4567 válasza Dante73 (#15782) üzenetére


CJ4567
veterán

Telemetriát nézd(T betűvel nyitod meg), a belső nézetben a kormány 90°-ot fordul csak.

No Sana No Life

(#15785) szpeti40 válasza Dante73 (#15782) üzenetére


szpeti40
addikt

Én logitech momoval kb 30mp-ig bírtam sajnos :O tényleg nem erre lett kitalálva :( , helyette én is project cars 2-vel játszottam, na ott viszont több órát is egyhuzamban.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15786) lanszelot válasza lanszelot (#15779) üzenetére


lanszelot
addikt

Ebben valaki tud segíteni?

(#15787) csuvicsuva válasza Dtomka (#15781) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én dobtam rájuk egy-egy letöltést és kedvelést, remélem tudtam segíteni. Egyébként ez pontosan hogyan működik? Level 3-ig engedi, és utána csak akkor nő a szint, minél több a letöltés/kedvelés/használat? Tunerből, Blueprinterből level 3-as vagyok, azóta kapom a napi pénzt (már ha kapok), a másik kettőt még nem sikerült megugrani.

Qkackca: most már ha beleszakadok is megcsinálom. Leszámolásig eljutva majdnem egy teljes szintet lehet ugrani. Tegnap úgy hagytam abba, hogy minivel majdnem elkaptam egy level 8-as(!!!) embert, mivel hibázott egy nagyot. Szerintem kb 2 centivel előzhetett meg. Nem is tudtam aludni. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15788) Qkackca válasza csuvicsuva (#15787) üzenetére


Qkackca
őstag

Az szép, de annyira nem kell komolyan venni, hogy ne is tudj tőle aludni, bár az biztos, hogy elég indulatkeltő annyival kikapni.
Én a kocsik 'szintezését' nem egészen értem abban. Havas dombon felfelé egy rwd supra hogyan előzz meg egy awd lancert? Vagy egy földig ültetett gtr szintén dombon keresztül úgy ott hagyott mint a sicc pedig egy jeep dd-vel voltam (lvl8 vs lvl7), sokszor meg egy minit alig lehet lehagyni egy komolyabb géppel.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15789) csuvicsuva válasza Qkackca (#15788) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Persze, csak túloztam. A mini tényleg vicces. Ha te vagy vele, bárki utolér bármilyen kocsival, viszont ha neked kell elkapnod egyet lvl4-5 körüli autóval, szinte lehetetlen. Pedig azt az acsit is próbálom megszerezni. Csak arra tudok gondolni, hogy full árkádban tolják. Egyszer én is kipróbáltam, nagyon gáz. Sérülést is csak Forzathonon és Eliminatornál kapcsolom ki.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15790) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#15783) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha csinálsz egy képet/festést/tuningot/pályát és megosztod azért kapsz egy kevés xp-t, de sok pontot (meg némi creditet) azon lehet szakítani, ha mások letöltik, használják, lájkolják. Nekem az a tapasztalatom, hogy tuningot azért töltögetnek szép lassan, festést is, de azt ritkábban, viszont van egy csomó képem és pályám, de azokra egyszer nem nézett rá senki. Mondjuk kb. én is ilyen arányban szoktam másoktól tölteni. Tuningot rengeteget, néha egy-egy festést is, de pályát vagy képet sosem. Pályáknál akkor is kapsz pontot, ha te mész rajta, de szerintem az 5-ös szinthez annyit kell menni, hogy azt még ilyen 5 másodperc és nyersz típusú pályán is túl sok lenne. Lehet azzal csalni, hogy megosztod, megszünteted a megosztást, aztán megosztod újra a dolgokat. Erre akár egy billentyű/egérgombos makrót is lehet írni kb fél perc alatt, de elvileg ha nagyon túltolod a dolgot, akkor letiltanak, aztán többet nem tudsz megosztani semmit.
Talán a legjobb megoldás az lenne, ha összefognánk itt a fórumon aztán belájkolgatnánk egymás dolgait a hubon. Abból baj nem lehet. :))

(#15791) parandroid válasza Kisgépkezelő (#15790) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy nagyon jó kezdeményezés lenne, abszolút támogatom! Nyitó hozzászólásban gyűjthetők lennének a gamertagek, ha csak azokat like-olnáknegymást, akik oda bekerültek, az már mérhető segítség szerintem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15792) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#15790) üzenetére


NoMagix
addikt

Jó 5let az egymás lájkolgatás, a képeimet, tuningjaimat és pályáimat nem nagyon töltögetik lefelé.
A rajzokkal aránylag jól állok ( tízezer felett vagyok), de még messze vagyok a legendás szinttől!

(#15793) homerhamm


homerhamm
addikt

Valaki tudja, mért nem adja meg drivatarok ellen a következő versenyt az évszakos bajnokságban? Pedig a nehézség is rendesen be van állítva.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15794) Bib válasza homerhamm (#15793) üzenetére


Bib
őstag

Melyikre gondolsz? Az oroszlánfejest online kell csapatban.

(#15795) homerhamm válasza Bib (#15794) üzenetére


homerhamm
addikt

A Transitosat. Verseny előtt mutatja a térképen az újat, de verseny után nem, pedig tegnap megnyertem az elsőt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15796) parandroid válasza homerhamm (#15795) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jobboldali ravasz fölötti kis gombbal bejön a térképen egy szűrés menü, ott rejts el mindent az évszakos eseményeken kívül.

Azt tudom még elképzelni, hogy sikeresen kiléptél az eseményből (pl. elkezdtél közben egy másik bajnokságot), és akkor megint elölről kell kezdened.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15797) Tibiajax válasza Dante73 (#15782) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cseréld már le azt a momo-t...... nem tduval játszunk már

(#15798) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez a váras pálya el is vette a kedvem az egésztől... :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15799) homerhamm válasza homerhamm (#15798) üzenetére


homerhamm
addikt

SIKERÜLT

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15800) Dtomka válasza Qkackca (#15783) üzenetére


Dtomka
veterán

A letöltés és felhasználás után creditek járnak.

(#15787) csuvicsuva
Beléptem és ez a kép ugrott be

Köszönöm nektek :)

Illetve ez volt a legsikeresebb dizájnjutalmam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.