Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) Tibiajax válasza CJ4567 (#16900) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd csak, mit kapsz: :R

(#16902) csuvicsuva válasza CJ4567 (#16900) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Csatlakozom. :R

A kedvencem az volt, amikor két hete hárman toltuk le a heti versenyeket. A szuperautókkal szokás szerint megszenvedtünk. A taktika az lett volna, hogy Kisgépkezelő gyorsan az élre áll (ez meg is történt) és feltartja az AI-t, hogy tudjunk előzni. Csak az volt a baj, hogy még úgy sem tudtuk utolérni a mezőnyt. Azt hiszem harmadik próbálkozásra eljutottunk 1-1-ig, a harmadik versenyen valahogy az élre kerültem, Kisgépkezelő pikk-pakk felért mögém a mezőnnyel a nyomában, gondoltam elengedem, azt mondta, hogy menjek csak, majd ő kontrollálja a többit. Nem tudom ő mit élhetett át, de nekem életem leghosszabb versenye volt. Olyan lassan mentem, mint a csiga, nehogy kihagyjak egy zászlót, vagy lecsússzak a pályáról. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16903) NoMagix


NoMagix
addikt

Holnap megint évszak váltás lesz, szívesen venném ha összeállnánk egy csapatba!

[ Szerkesztve ]

(#16904) parandroid válasza NoMagix (#16903) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szabadnapos vagyok, és holnaptól elvileg van saját netem, felőlem mehetünk! :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16905) NoMagix válasza parandroid (#16904) üzenetére


NoMagix
addikt

16.00 kor van a váltás?
Mikor csapassunk?

(#16906) Qkackca válasza NoMagix (#16905) üzenetére


Qkackca
őstag

16.30

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16907) NoMagix válasza Qkackca (#16906) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm!
Akkor 16.30-kor találkozzunk a főbejárat előtt! :DDD

(#16908) Aszpik válasza csuvicsuva (#16902) üzenetére


Aszpik
tag

Igen Én is szoktam olyat csinálni ha csak 1-2 helyezett kell még megnyerni a versenyt :) A.I.-t viszonylag könnyű feltartani, persze nem mindig jön össze így sem, de hát ez olyan mint az online játék, van, hogy olyanokkal rak össze a rendszer, hogy 5-6 másodperccel bénázva is sikerül megnyerni mind a 3 versenyt van mikor olyanokkal, hogy 4.-5. hely is csoda magamhoz képest tökéletes körrel :) :DD

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#16909) ansell


ansell
tag

Én is csatlakoznék a mai közös játékhoz.
Kérlek vegyetek fel barátnak: AnsellHU

ITX konfig eladó!

(#16910) csuvicsuva válasza Aszpik (#16908) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én egyébként mindig elizgulom/elbénázom, pont azért, mert nem csak magamnak versenyzek. Valahogy C osztály felett nekem már túl gyorsak az autók. :D

Én most eléggé offline hangulatban vagyok, de lehet, hogy becsatlakozom.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16911) NoMagix


NoMagix
addikt

Én ott leszek, gyertek!
NoMagix!

(#16912) parandroid válasza NoMagix (#16911) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sikerült a natomat is belőni az új routeren, szóval minden fasza. Klubban nemigen látok senkit online, de én vagyok, game tag tlnptr.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16913) Dtomka


Dtomka
veterán

Szép ez a verda még mindig :)
[link] Ez az 1239 lóerős Toyota Supra úgy hasít az Autobahnon, mint egy rakéta

(#16914) Dtomka válasza stillmatic (#16858) üzenetére


Dtomka
veterán

Most nem a végére hagytam, megfogadtam a tanácsod :)

Jut eszembe, ha az összes autó megvan, jár valami érte?

[ Szerkesztve ]

(#16915) parandroid válasza Dtomka (#16914) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a jóleső érzés, hogy az összes autó megvan. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16916) Dtomka válasza parandroid (#16915) üzenetére


Dtomka
veterán

Azt sejtettem, de azon kívül lehetne valami jutalmazás.

Pl:
50 db sima pörgetés, vagy 20 db super pörgetés.
Vagy 1 olyan autó melyet csak az kaphatna meg ajándékba...
(Na majd ezt is megírom nekik :) )

(#16917) NoMagix válasza parandroid (#16912) üzenetére


NoMagix
addikt

Hurrá!
Akkor később ütközhetünk is!

Qkackca fórumtárssal csapattunk egy nagyot, sikeresen legyőztük az ellenségeket! :R
Milyen jó, hogy tudunk játszani pc-Xbox vegyesen!
Egy közös fotót is készített, remélem láthatjuk majd itt is! :R :C :C

(#16918) plejik


plejik
addikt

Ha letöltöm a gépre a Horizon 4 -et, akkor az eddigi állásom lesz rajta ami a boxon? :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#16919) Dtomka válasza NoMagix (#16917) üzenetére


Dtomka
veterán

Milyen jó, hogy tudunk játszani pc-Xbox vegyesen! - Ez tényleg tök jó dolog. A minap én is kérdeztem, és azóta jó pár versenyt tudtam játszani tesommal.

Arról tudtok valamit, hogy X-box on a Forza 4 támogatni fogja e a bill+egér kombót?
Elég sok játék már támogatja
[link] All Xbox One games with mouse and keyboard support

[ Szerkesztve ]

(#16920) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Alulírott Idegroncs Béla, követelem, hogy azt az illetékest, aki kitalálta a heti showcase remixet, azonnali hatállyal:

A) rúgják ki végkielégítés és felmondási idő nélkül
B) akasszák fel a p***ába. :W

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16921) parandroid válasza csuvicsuva (#16920) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD
Annyira nem gáz azért. Ráadásul nem először van ez a verseny ezzel az autóval.

Tipp: tócsákat kerüld ki, íveket találd meg, és sima ügy lesz.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16922) csaba951 válasza csuvicsuva (#16920) üzenetére


csaba951
veterán

Vedd vissza a nehézséget 1 szinttel és megcsinálod! Vagy ha akkor sem, akkor normal nehézség. Azon csak mennie kell! :DDD

(#16923) stillmatic válasza csuvicsuva (#16920) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Átlag nehézségi szinten sima ügy, ezeknél a showszaroknál egyébként csak az utolsó 1-2 kanyar dönt, ha azokat szépen veszed akkor az AI hagy nyerni.
Ezek egyébként a legalja vásári szarkupacai a sorozatnak. A négyben a Warthogos párbeszéd szekunder szégyenérzettel tölt el.

(#16924) NoMagix válasza plejik (#16918) üzenetére


NoMagix
addikt

Igen, szinkronizálni fog!

(#16925) plejik válasza NoMagix (#16924) üzenetére


plejik
addikt

Szuper, köszi. :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#16926) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Haha, jó volt olvasni a reakciókat. Így még nem szenvedtem meg semmivel. Levettem a nehézséget a legaljára (tudom, ez a legalja :D ), ott a játszótéri rész után valamilyen érthetetlen okból kifolyólag mindig keresztbe rakott, ha nem, akkor azért, mert már előtte újraindítottam. :DDD Üzenet után elszívtam egy cigit és egyből sikerült. A street verseny gyorsan meglett (újraindítás nélkül, ez nálam nagy szó), még a szuperautóstól rettegek, az S1-est talán szintén elsőre abszolválom.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16927) Tibiajax válasza csuvicsuva (#16926) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gyere, vezess le velem aukciós játszóházban, hagyd a pcsába...... szerezz nekem egy demon-t 2misi alatt :), kéne még egy, csont drag-ra kihegyezve.. egy ültetett, fekete
aztán meg csorogjunk vele egy kört

(#16928) rdt89


rdt89
addikt

A frissítéssel nektek is eltünt az autógyűjtemény ikon szabadkobórlásnál az autók menü fülnél? :(

(#16929) noblem1983 válasza Dtomka (#16919) üzenetére


noblem1983
senior tag

Eszembe nem jutna, hogy gépen billentyűzetet használjak FH4-hez xbox360 kontroller helyett mikor sokkal precízebb+kényelmesebb

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#16930) parandroid válasza rdt89 (#16928) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A fotós részbe került bele a főoldalon. Ha agyoncsaptok, sem jut eszembe hogy hívják.

Horizon Promo lesz az, vagy mi.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16931) Qkackca válasza csuvicsuva (#16920) üzenetére


Qkackca
őstag

Volt már egy párszor, miért most? :DDD
az s2-es se olyan vészes, de azok a f40 comp-ok, mintha sín autók lennének...

Ftomm: harmadikra (első próba egyedül) sikerült a bemutató, csak kellett egy kis bemelegítés :DD

rdt89: igen, bekerült alulra horizon promó néven van.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16932) rdt89 válasza parandroid (#16930) üzenetére


rdt89
addikt

+ (#16931)
Á megvan köszi nektek :) :R

(#16933) csuvicsuva válasza Qkackca (#16931) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ezzel a kocsival? Nekem kimaradt, vagy akkor könnyű volt. Amúgy is ez a motoros a legborzasztóbb. Utána beindult a szekér, s1-es verseny könnyű volt, s2-es Venenóval még könnyebb, trial is meglett elsőre, játszótér flag rushhal kezdődött, ketten odaálltunk a zászlóhoz, kör végére egy ember maradt az ellenféltől, utána ő is kilépett. Tényleg első nap kell lenyomni. :C Még arra is maradt időm, hogy a számomra nem elérhető dlc autókat berakjam versenybe, hogy le tudjam őket fényképezni. Már csak az S1 és S2 kategória hiányzik, meg amelyek ebben a szezonban nyerhetők.

Tibiajax: az DLC autó? Mert akkor sajnos nem tudok segíteni. De hát van 140 milliód, hová akarsz spórolni? :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16934) plejik


plejik
addikt

Fura PC-n tolni Xbox után.. Szebb a grafika, stabil 60FPS , kicsit más :D :D Idén muszáj lesz az új Xboxot megvenni. :) Ha megjelenik egyáltalán..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#16935) NoMagix válasza Qkackca (#16931) üzenetére


NoMagix
addikt

Örülök, nekem is sikerült! :C

(#16936) IntelKiller7 válasza plejik (#16934) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én már nagyon várom. ;)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16937) Tibiajax válasza csuvicsuva (#16933) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
jó, oké, tele vagyok lével, ez tény. xd de akkor is..legyen már kis kihívás, meg élvezzük ki az izgalom lehetőségét, jobb kihorgászni egy minimáláras démont. az olyan jobb érzés
és sikerült is az este most, egész gyorsan (nem voltak rákattanva annyian). 4misibe stagnál a drag-szörnyeteg, alá nem akarnak menni. ha mégis, azonnal viszik. ..tudom, mert aztán kifogtam még egyet. fel 4millába.. ....egy perc múlva már ott se vót
jó kereskedni autókkal, főleg a dodge-okkal, olyan szépen lehet keresni velük, öröm nézni

:D
de jó lenne a valós életbe ezt csinálni.. csak hát a kezdő tőke nehéz hozzá, na meg hogy ilyen pikkpakk adogassak túl is rajtuk, a fotelben ülve..

[ Szerkesztve ]

(#16938) NoMagix


NoMagix
addikt

Megtaláltam egy titkos 16. barn find kocsit, nagyon eldugták a kis cselesek... ;]
képet hamarosan küldöm ;] :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#16939) csuvicsuva válasza Tibiajax (#16937) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én már elengedtem az AH-t. Szerintem már szezon előtt sem fogom eladogatni a megszerezhető autókat.

Sőt, a játékba is kezdek kicsit belefásulni. Xbox, PC tele van játékokkal és kismillió sorozattal, filmmel le vagyok maradva, lehet, hogy pihentetem is egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16940) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez a zsákbamacska! :DDD

Mindenkitől bocsánat, eredetileg április elsejére gondoltam, de elfelejtettem a képet megcsinálni!

(#16941) parandroid válasza NoMagix (#16940) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sanszos, hogy áll is benn egy háztáji szekérré alakított wartburg. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16942) Qkackca válasza NoMagix (#16940) üzenetére


Qkackca
őstag

Ez jó, de ez csak a pajta, mit rejt? :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16943) szpeti40 válasza NoMagix (#16940) üzenetére


szpeti40
addikt

Mostmár mutasd meg mi áll benne ;]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16944) NoMagix


NoMagix
addikt

Itt a kerületben számtalanszor elsétáltunk már mellette a fiammal és mindig megjegyezzük a hasonlóságot a játékhoz, érdekes és vicces!
Még sosem láttunk itt mozgást, lehet egy kincs van benne! :)

(#16945) Dtomka


Dtomka
veterán

Lehet, hogy nem lesz belőle semmi, de "hibajegyre" válaszoltak.

(#16946) csaba951 válasza Dtomka (#16945) üzenetére


csaba951
veterán

Hoppá! Nitro Glitter rendszeres vendég a hivatalos Forza csatornán (Mixer/Twitch). :Y

(#16947) Dtomka válasza csaba951 (#16946) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem ismerem, de ez jót jelent :)
Én megígértem nektek, hogy írni fogok ;) (És igen a tankolást is beleírtam)
Biztosan nem 100%-os az angol, ennyit tudtam tenni ügyünk érdekében :)

[ Szerkesztve ]

(#16948) CJ4567 válasza csaba951 (#16946) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha ebből indulok ki, akkor sok jóra nem számítok(de a remény hal ki utoljára): videót is küldtem, részletes magyarázattal, de figyelmen kívül lett hagyva, helyette kaptam olyan utasításokat, hogy "reseteljem le a játékot", "nyissam meg a rivals ranglistáját újra". Amióta RetroKrystal kilépett, azóta csak rosszabbul kezelik a bugokat, ha megnézed, kb. csak az eliminatorra koncentrálnak.

No Sana No Life

(#16949) parandroid válasza CJ4567 (#16948) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem baj, valaki foglalkozzon is az eliminatorral, ha már a játékosok utálják, mint a szart.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16950) homerhamm válasza NoMagix (#16940) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem ez kamu, és inkább a Horizon 5-ből van. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.