Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) szpeti40 válasza Tibiajax (#15700) üzenetére


szpeti40
addikt

...képzeld, senki se gondolat olvasó :U

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15702) szpeti40 válasza Qkackca (#15699) üzenetére


szpeti40
addikt

Az audi sport quattro s1 elég jóra sikeredett szerintem, gondolkodom rajta, hogy meg kéne venni :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15703) _stick_ válasza szpeti40 (#15702) üzenetére


_stick_
őstag

Minden szériában van 1-2 darab, ami tényleg jól sikerül. Azokat megkapják a gyerekek. :D Viszont vannak teljesen felismerhetetlenek is. Legutóbb ezeket vettem meg: fiesta és ferrari.
A felmatricázásuk egy rémálom volt.

(#15704) Qkackca válasza Tibiajax (#15700) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem tudom, ha téged nem érdekel, talán van a családodban érdekelt személy, akitől esetleg hallottál róla az elmúlt passz, 3-4 évben? Vagy talán láttál már egy reklámot, láttad a boltban, stb. Csak meglepődtem hogy meglepődtél. Meg azért Lego, az általában létező dolog szokott lenni.

szpeti: igen az nekem is tetszik, gyereknapi akcióban szerintem meglepem magam :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15705) feri1014 válasza Tibiajax (#15698) üzenetére


feri1014
senior tag

Sőt a Hot Wheels autók is. De amitől az agyad is eldobod, hogy van a Hot Wheels-nek Forza szériája is, aminél viszont a Forzákban található autókból csináltak valódi játékot. ;]
[link]

(#15706) Tibiajax válasza feri1014 (#15705) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;] :P jóóvan, hagyjatok már békén

(#15707) csaba951 válasza Tibiajax (#15698) üzenetére


csaba951
veterán

És ebből pont a Bugatti Chiron változat már nem kapható. :DDD

(#15708) Tibiajax válasza csaba951 (#15707) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

talán túlélem.. amúgy sem élek sironokkal

ebben a játékban ő az én örök szerelmem.. ennél jobb nem kellene, az életben sem...

(#15709) Dtomka


Dtomka
veterán

A Próba kihívást 3 ból 3x megnyertem, nagyon jól irányítható autó:
1993 MCLAREN F1

(#15710) Dtomka


Dtomka
veterán

Az összes bemutatót teljesítettem.

De csak 4/5 nyertem meg.

Na de melyiket nem nyertem meg? :) Nem szeretném az összeset ismét "lejátszani".
Tud vki ez ügyben segíteni? Én nem láttam, eredményt az ikonokat kiválasztva sem.
Köszi előre is! :R

(#15711) parandroid válasza Dtomka (#15710) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bugos szar. Én már 3x megnyertem mindet, 3/5-nél tartok. Az első kör után 2/5 volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15712) Dtomka válasza parandroid (#15711) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah...ok :DDD
köszi a gyors választ!

(#15713) Qkackca válasza Dtomka (#15710) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem is ez volt, mentem egy motorosat pluszba, aztán megadta :)
Igaz most tisztán nyertem, nem olyan vagyigen-vagynem helyzetben mint néha ahogy beadja.

A fej-fej melletti versenyeket meg tudod úgyis csinálni hogy mész horizon szólót drivatarokkal, aztán kiválasztod az(oka)t ami lassabb kocsival vagy mint te, úgy gyorsan megvan :P

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15714) Dtomka válasza Qkackca (#15713) üzenetére


Dtomka
veterán

Na kipróbálom a tanácsaid. Köszi szépen! :R

(#15715) ProgenXL válasza ricshard444 (#48) üzenetére


ProgenXL
őstag

Köszi az infot Qkackca.

Véletlen másnak ment válaszként :U

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15716) CJ4567 válasza Qkackca (#15713) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Eliminator-ban a játékosok kihívása is fej-fej melletti versenynek számít, szerintem úgy gyorsabb.

No Sana No Life

(#15717) Dtomka válasza Qkackca (#15713) üzenetére


Dtomka
veterán

Sikerült, köszi a tippet!
Töltés közben kiírta megnyert bemutató 7/5 :)

Jöhetnek az npc ellenfelek a fej-fej mellet kihívásban. Szerintem az autópályán keresem az ellenfeleket, 599x -szel leszek.

Vajon hol keressem azt a 6 db táblát? :F

[ Szerkesztve ]

(#15718) ProgenXL válasza Dtomka (#15717) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nincs meg a kincsestérkép Microsoft store-ból?

Gunner for life

(#15719) DjDanee87 válasza ProgenXL (#15718) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az pénzbe kerül. Egyszerű Google keresés ingyenes. Forza hirizon 4 bonus boards map mondjuk és tuti lesz rá kép.

(#15720) ProgenXL válasza DjDanee87 (#15719) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tudom én megvettem nem drága. Másik megoldás igen a google féle kép vagy Youtube videó ahol összeszedik egyesével.

Gunner for life

(#15721) Dtomka válasza ProgenXL (#15718) üzenetére


Dtomka
veterán

Azt nem vettem meg, mert úgy már könnyű lenne.

(#15719) DjDanee87
Köszi a tippet, megnézem. Lehet ez is csalás, de úgy érzem sok időbe telne még megtalálni barangolással. A 200 ból 194-et megtaláltam, ami nem rossz arány szerintem :)

(#15722) csucsu52 válasza Dtomka (#15717) üzenetére


csucsu52
aktív tag

A templom tetején lévő gyorsutazás tábla megvolt?

(#15723) Qkackca válasza CJ4567 (#15716) üzenetére


Qkackca
őstag

Lehet, azt nem is szeretem, nem is vagyok ügyes.

Attól nem hiszem, hogy van gyorsabb, hogy mész mondjuk egy izom autóval, négykerékhajtással addig a drivatarok meg maradnak hátsókerékhajtással, pláne ilyenkor télen, a kedvenc környékeden akármelyik drivatart lenyomod azon a 2km-en.

ProgenXL, ha az nekem lett volna válasz akor nincsmit
Dtomka, jól van örülök ha másnak is bejött :)

A mostani pr mutatványok elég genyók már nem azért...

Más, amióta volt pc-n ez az új patch a múlthéten kb, azóta ha kimegyek a win-be, az ablak tálcára helyező gommbal (a vonalra gondolok) akkor kb 5 perc után magától kilép a játék, ez mitől lehet :F Korábban csak a horizon liveból rakott ki értelemszerűen, de maga a program futott amíg meg nem untam úgy, a tálcán.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15724) homerhamm


homerhamm
addikt

Valami ötletetek van a trafira? Ferka XX Evo kicsúszik, a többi túl lassú, pedig egyszer átmentem rajta 337-el. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15725) parandroid válasza homerhamm (#15724) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Porsche PO-hoz van téli gumi, szerintem azzal fogható.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15726) Qkackca válasza homerhamm (#15724) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem x-es Rossion-nal lett meg úgy hogy lecsaptam a kanyart, de egy téligumis valami is jó lehet.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15727) ProgenXL válasza homerhamm (#15724) üzenetére


ProgenXL
őstag

Agera RS 346km/h
MCLaren 720s coupé 333km/h téligumival.
Mást nem próbáltam.
Az utolsó kanyart le kell kicsit vágni. A gázt is elengedheted kicsit a kanyarnál akkor jobban fordul.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15728) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megvan az Aston de ez megy egyáltalán 400km/h környékére? Alulról se nagyon karcolja.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15729) csab991 válasza CJ4567 (#15716) üzenetére


csab991
senior tag

Milyen az új Aston és a Transit? Átlagosak a saját kategóriájukban vagy inkább átlagon felüliek.

(#15730) Qkackca válasza ProgenXL (#15728) üzenetére


Qkackca
őstag

Gyári állapotban, nem viszont elég nagy a leszorítóereje, az egyik kedvenc kanyarkombinációmban eddig ennél láttam a legnagyobb kanyarsebességet (lehet már mentem át rajta gyorsabban, de akkor az utat néztem, nem az órát, köridőben olyan közepes vagy kicsit jobb), viszont nem túl jó a kigyorsításban és a végsebességre.
A transit az tetszik, de kb ugyanez, jól tapad de lassú gyárilag.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15731) CJ4567 válasza homerhamm (#15724) üzenetére


CJ4567
veterán

Mosler rally gumival, Hoonigan RS200.

(#15728) ProgenXL Egy körverseny autótól ne várj 400KM/H-t, kanyarodásban jobb, mint végsebességben.

(#15729) csab991 A Transit S2-ben vicces(S1-ben nem próbáltam, túl gyenge lenne szerintem), az AMR meg körversenyeken elég jó.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15732) ETOM válasza homerhamm (#15724) üzenetére


ETOM
addikt

Mosler.

(#15733) ProgenXL válasza CJ4567 (#15731) üzenetére


ProgenXL
őstag

Így lesz. Holnap megnézem mit produkál versenyen.

Gunner for life

(#15734) homerhamm válasza ETOM (#15732) üzenetére


homerhamm
addikt

Sikerült a Ferkával a havon keresztül. :D Még azt is ki kellett centizni hol megyek le az útról, és melyik fa mellett kell elszáguldani... :DD :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15735) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Szintén megcsináltam Evóval, a vicc az, hogy az eddigi legjobb eredményem 331 km/h volt. Hosszú egyenes utáni kanyarban eltakarítottam a belső és a külső ívről is a köveket, 300 körül gáz nélkül sikerült bevenni a kanyart és padlóval meglett 339. A még viccesebb az ugratós, ahol szintén nem volt meg korábban a mostani távolság. Mindent kipróbáltam, végső elkeseredésemben nekifutottam a Ferkával világ végéről (épphogy be tudtam passzintani a csőbe), mindjárt meglett a rekord. Tényleg isten az a kocsi.

Más: okulva a múlt hétből, cross countryra felturbóztam a Warthogot, így két legyet ütöttem egy csapásra. Ráadásul mindhárom versenyen tönkrevertem a mezőnyt úgy, hogy hozzá sem nyúltam a váltóhoz. Na a sebességzónánál már hozzá kellett. Eddig tetszik, küzdős ez a hét. Mindenkinek sok sikert! :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15736) parandroid válasza csuvicsuva (#15735) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Trialt még nem is néztem, de remélem, s2-es hypercarok vannak benne. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15737) csuvicsuva válasza parandroid (#15736) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha jól emlékszem S1 Rally Monsters. Első tuningom volt a Subaru WRX '05 S1 892-re, végsebessége kicsit gyenge, de földúton sínautó. Kicsit még beleturkálok a tuningba, de szerintem anélkül is menni fog, ha a faltól-falig elvtársak nem kavarnak be. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15738) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Nap szívása: a WRX '05 Modern Rally, nem baj, van egy A osztályú a Rally Monsterek között is, legalább lesz egy új tuning. Paul Walker emlékére már csakazértis Subaru.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15739) zsolaboy


zsolaboy
csendes tag

Sziasztok srácok!Egy számomra furcsa dolgot szeretnék kérdezni tőletek.Lehet,hogy kinevettek de legalább lesz egy jó napotok. :)
Szóval nemrég vettem egy Qled tv-t és meglepődve tapasztaltam,hogy a HF4 játék nem tudom máshogy leírni,pixeles,elmosódott néhol.Az képernyő alja kristálytiszta,de ha az utat nézem a távolba akkor ott veszem ezt észre.Xbox one s-ről nézem.Gondolom itt a hiba mert nem tudja a 4k-t.Ez okés,de a tv adások nagy része is full hd és azok sem pixelesek.Vagy rosszul látom ezt az egészet?

(#15740) Hirons


Hirons
csendes tag

Game mode settingsre nézz rá szerintem. (lent van az opciók aljánál, talán külső eszköz kezelő vagy mi a neve :))

Ha ott a két csuszka nagyon fel van húzva az tud ilyen anomáliákat csinálni..

(#15741) zsolaboy válasza Hirons (#15740) üzenetére


zsolaboy
csendes tag

Köszi a tippet. Hazaérek ránézek. 😉

(#15742) flash-


flash-
veterán

sziasztok

azt szeretném kérdezni hogy a horizon 3-4 billentyüzettel mennyire élvezetes?
alkalmi (inkább kezdö) játékos játszogatna vele néha(feleségem :) )
vagy ha ez nem jó akkor ehelyett mit ajánlanátok az elmult néhány évből ami billre megfelelő?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15743) csaba951 válasza flash- (#15742) üzenetére


csaba951
veterán

Ezek teljes mértékben gamepadra lettek tervezve. Minden mással csak nehezebb/rosszabb.

Need for Speed sorozatot érdemes kipróbálnod. Ott a kocsi fizikájának/viselkedésének még csak a nyomát se fogod megtalálni, ezért nem zavaró a billentyűzet használata. Persze gamepaddal az is jobb.

Microsoft Xbox One S Wireless Controller (6CL-00002)
PC-re ilyen gamepadot vegyél, akciósan. A többivel csak szívni fogsz, szóval ne.

Forzát kipróbálhatod, hogy mennyire jön be, olcsón az akciós 300 Ft-os Game Pass-szal. Ez 30 napig jó. Utána meg nézel megint valami akciósat.

NFS-t meg Origin Acess Basic-el érdemes kezdeni, ami 3,99 €/hó. Legújabb rész csak Premier csomagban van, ami jóval drágább.

Forzat Horizon sorozat jelenleg torony magasan a legjobb az olyan játékosoknak akik szeretik a kocsikat/vezetési élményt. De azért annyira nem akarnak benne elmerülni, mint amit egy szimulátor nyújtani tud. Nem is lesz egyhamar vetélytársa, mert irdatlan pénzbe kerül ennyi kocsit lemodeleni (kinézet+viselkedés). Közel sem tökéletes, de sajnos minden más csak sokkal-sokkal rosszabb.

(#15744) CJ4567 válasza flash- (#15742) üzenetére


CJ4567
veterán

Teljesen játszható billentyűzettel, ismerek pár billentyűzetes játékost, akik elég magas szinten játsszák a játékot gond nélkül. (Youtube-on nézd meg "Isuckatdriving" csatornáját, ő is billentyűzeten játszik.)

No Sana No Life

(#15745) Hondás


Hondás
friss újonc

Sziasztok! Egy kis segitséget szeretnék kérni! Forza 6 elvileg két személyes játék de én nem tudom két személyesre varázsolni!! Ha valaki tudja, hogy hol mit rontok rontottam el kérem segitsen!! A képen látszik a második versenyző hellye de nem tudom elinditani!

(#15746) Dtomka


Dtomka
veterán

Ez mit jelent? :B

(#15747) Dtomka válasza homerhamm (#15724) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem is sikerült. Próbáltam 599xx Evoval, majd 2008 Konig (téli gumi van ezen), utána a kedvencemmel Agera-val. :)

[ Szerkesztve ]

(#15748) C4mp3r válasza Dtomka (#15746) üzenetére


C4mp3r
addikt

car mastery points? kaptal 61-et valamiert. javaslom, allitsd at angolra, mert a magyar forditasban sok okorseg van es ha valami gond van egyszerubb utananezni valaminek angolul.

(#15749) homerhamm


homerhamm
addikt

Véééégre első lettem!!!! Ráadásul az első játékra :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15750) csuvicsuva válasza homerhamm (#15749) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gratula! :C

Valld be, hogy solóban drivatarok ellen mentél. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.