Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15801) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Támogatom én is egymás "lájkolását". Akkor kezdem én:

Gamertag: gszp (egy eredeti Újpest FC címer az avatarom, de lehet, hogy hamarosan lecserélem az áthúzott wc deszkásra). Fotó, festés: lvl 2 közepe, Tuning, blueprint: lvl 3 negyede.

Közben megszereztem a Cougart, még kell két leszámolásos Eliminator és az ki lesz maxolva. Győzelem nélkül(?). Ma lett egy újabb harmadik helyem, 400 méteren múlt a siker.

Dtomka: szívesen, majd ránézek az egyéb cuccaidra is, ha lesz időm.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15802) lanszelot


lanszelot
addikt

Helpo,
Téli szezonban melyik autóval lehet megcsinálni a Speed Trap -et?
Kell téli gumi?

[ Szerkesztve ]

(#15803) DjDanee87 válasza lanszelot (#15802) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én téli gumis X-re húzott Moslerrel csináltam meg. Az be tudta venni a kanyart előtte, de biztos van más is amivel teljesíthető.

[ Szerkesztve ]

(#15804) Bozek válasza parandroid (#15796) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ilyen nekem is volt, két sikeres verseny után nem jelent meg a harmadik a térképen, még szűréssel sem. Kezdhettem az egészet elölről, akkor már jó volt.

(#15805) lanszelot válasza DjDanee87 (#15803) üzenetére


lanszelot
addikt

Nagyon nehéz feladatok vannak ahhoz képest hogy semmit sem ér az a Vulcan.

(#15806) NoMagix


NoMagix
addikt

Nekem mind az 5 bemutató versenyt újra kellett játszani, letagadta a játék! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15807) parandroid válasza lanszelot (#15805) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ne túlozzunk, egyedül a speed trap volt szivatós, de attól kezdve, hogy rájössz, hol vágd le a kanyart, meg pár visszatekeréssel lebontod a kőkerítést a mérőkapu előtt, pikk-pakk megvan. Speed Zone elsőre meglett a Hoonigan RS-sel, magam is meglepődtem, az ugrató meg kicsit szerencse, kicsit kitartás dolga a visszatekerésekkel. Én ilyen helyekre, ahol nagyon rövid szakaszon kell nagyon nagyot gyorsulni, mindig a Rimacot viszem, most sem tartott 2 percnél tovább.

A múlt heti Bugattis feladatok szemetebbek voltak.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15808) Bozek válasza parandroid (#15807) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Speed Zone elsőre meglett a Hoonigan RS-sel"

Én M12S Warthog-al csináltam meg. Nagy sebesség úgyse kell ott, az meg simán ment azzal is és a kanyarban sem csúszkáltam ki.

(#15809) lanszelot válasza parandroid (#15807) üzenetére


lanszelot
addikt

Az ugrató, és a szakasz nekem is elsőre ment.
De az összes többinél a tuning számít.
Belép, megnéz, kilép, tuning. És mindegyiknél.
A varacskos disznó se képes 130 ra tuning nélkül. 129 és itt megállt a tudománya.
Ugrattam, repultem, levágtam, mindent csinaltam...csak tuning.
Saras verseny eselytelen tuning nélkül.
Az utcai is.
Az árkon bokron át versenyeket pedig ki nem utálja? Pláne télen. Lutri az egész. Ha olyan kedve van dobbant egyet a semmin és kezdheted elölről.
És mindez egy semmiért. Az a vulkan csak gyűjteménye, de haszontalan semmi. Az FE mindenben letolja.
2 hónapja nem toltam a FH4 -t mert még mindig nem javították a hibát, és az xbox ot a parom nyúzza.
FH2-re akartam vissza menni hétvégén de az is hibás, játszhatatlan lett, és telibe tojják. Iszonyat xar a dev csapat. Borzalom áron van a játék és letojják a súlyos hibákat.

(#15810) szumo4484


szumo4484
újonc

Támogatom én is egymás "lájkolását". Gamernevem: SizableParrot88
Tuning, Blueprint, Fotós, Festés like-olásokban kérnék segítséget tőletek. :R

(#15811) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

örömmel olvastam és egyben üdvözlöm az egymás lákolására irányuló összefogást!
akkor szeretnék ezúton kérni tőleket 150lájkot erre a képemre, 150lájkot erre a képemre, valamint 250lájkot erre a tunningomra, és 250lájkot erre a másik tunningomra.
ezek mellett karitatív módon segítsük tovább is egymást, nagyon szeretném, ha végre valaki megdobna már egy "rva Chevrolet Camarro PO-val, mivel azóta sem sikerült találnom és kezdek most már nagyon pipa lenni. a nincs találat, nézz vissza később-szöveggel álmodok nagyjából.

(#15812) Bozek válasza Tibiajax (#15811) üzenetére


Bozek
nagyúr

A linkelést még tanulnod kell, az összesre about:blank#blocked van a címsorban.

(#15813) szpeti40 válasza Bozek (#15812) üzenetére


szpeti40
addikt

Még jó, hogy "csak" 150-250 likeokat kért :))
Emellé még pár millió kredit is belefért volna, meg jópár ingyen kocsi is.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15814) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#15790) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi, hm saját versenyért is ad pontot, azt megnézem majd

Dtomka, neked is köszi

Bozek, Warthog megy 340-et? Az komoly lenne.

Tibi pedig határozott. Azok a számok amúgy hogyan jöttek ki?
Te már láttál camaro po-t? Mert én még nem.
Viszont most hétvégén volt 8 capre fe, egyik se sikerült pedig az egyik adagot egy coronavirus nevu tag szorta ki, 5db-ot egymás után :(

szpeti40: ott azaz ingyen kocsi kérés :)

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15815) gduck válasza Dtomka (#15781) üzenetére


gduck
addikt

Fényképeket kedveltem ;) Tudok még valamit segíteni?

(#15816) CJ4567 válasza lanszelot (#15809) üzenetére


CJ4567
veterán

A Vulcan AMR jobban kanyarodik, mint az FE, és S2-ben könnyebb, és erősebb egy kicsivel a gyári motorral. :F X osztály nem érdekel, mert se online, se riválisban nincs X, a végsebesség megint nem érdekel, mert csak körversenyekre viszem.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15817) szpeti40 válasza Qkackca (#15814) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem is van Camaro PO, ha jól emlékszem talán adventkor volt az egyik nap ingyen.
Tényleg, ott a kocsi is :U

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15818) csab991 válasza Qkackca (#15814) üzenetére


csab991
senior tag

Speedzone-ra bőven elég a Warthog sebessége. Ott csak 170 körülit kell átlagolni.

(#15819) Bozek válasza Qkackca (#15814) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ahogy már írták, Speed Zone és nem Speed Trap.

(#15820) lanszelot válasza CJ4567 (#15816) üzenetére


lanszelot
addikt

Jobban kanyarodik? Persze mert sokkal de sokkal lassabban megy /tuning nélkül beszélek én is/ Ha lelassítod az FE-t annyira a kanyarban mint amivel az AMR megy bele akkor az is ugyanúgy veszi be. Tessék itt teljesen ki van elemezve. /Nekem nincs meg az alap, így azzal én nem tudtam összehasonlítani, de ezek szerint még attól is rosszabb/

(#15821) CJ4567 válasza lanszelot (#15820) üzenetére


CJ4567
veterán

De online nem tuning nélkül fogok versenyezni, szóval irreleváns, hogy gyárilag mit tud. És nem tart sokból leszedni egy S2 998 tuningot, utána már más a felállás. A videóban 3mp-el gyorsabb volt az FE, persze hogy gyorsabb az FE, ha az AMR, és a sima gyári állapotban van, az FE meg fel van tuningolva.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15822) lanszelot válasza CJ4567 (#15821) üzenetére


lanszelot
addikt

Kezdesz félre beszélni.
Azt írtad nem tuningolod.
Most meg a gyári se jó?
Persze hogy össze lehet hozni tuninggal.
Arról volt szó hogy semmit se ér az új.
Mint kiderült az alap verzió is lenyomja, pedig az nincs tuningolva.
Ha az alap se jó neked, nyomd fel mind full tuningra, és meglátod akkor se lesz jobb semmivel az új.
Tehát semmit sem ér. Csak paraszt ámítás az egész.
Fogadni merek olyan ára lesz az akciós házban a nagy semmiért. Mert húúú de jobb. Az hát.

(#15823) Tibiajax válasza Bozek (#15812) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kicsirigóm...2004 óta vagyok napi szinten a ph-n, van 26k hsz-em, tényleg azt gondolod, h nem tudok linkelni? hsz-emet ártatlan szándékú szarkazmus itta át, próbálj meg inkább a sorok mögé látni. vagy csak simán ismerj meg te is
Qkackca á, dehogynem láttam már. kettőt is, ah-n. mindegyiket elvitték, pedig a gombot nyomtam feszt akkor is. esélytelen volt
mondjuk freeride-ban még nem találkoztam a po-val, de freeride-ban eléggé ritkán is szoktak menni camarro-kkal

(#15824) DjDanee87 válasza lanszelot (#15822) üzenetére


DjDanee87
addikt

Semmi értelme a max tuningnak. Legalábbis PvPben nem, drivatarok meg bármivel vehetőek. Egy adott kategória tetejére érdemes tuningolni általában.

AHban nyilván sokat fog érni, de ott semmi sem a teljesítménye alapján van árazva, hanem a kereslet/kínálat határozza meg az árát, a ritkaság.

Mivel csak ezen a héten beszerezhető, aki nem játszott most csak AHból tudja megvenni majd. Mindenkinek egy lesz belőle max alapból, és rengetegen mennek az autógyűjtemenyre a játékban. A többséget nem érdekli a teljesítménye, csak legyen meg az autó a garázsban. Ezért fog maximális áron menni az AHban.

[ Szerkesztve ]

(#15825) Tibiajax válasza DjDanee87 (#15824) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az este 4misiért ment fel egy amr, pont elkaptam, de nem mertem megvenni, nem tudtam mi a reál piaci ára jelen pillanatban. mire ezt végiggondoltam, már ott se volt..
ezek szerint akkor az egy jó ár volt

(#15826) CJ4567 válasza lanszelot (#15820) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem írtam sehol, hogy nem tuningolom, azt írtam, hogy az X osztály nem érdekel(az a full tuning) S2 tetejére tuningolva meg nem rossz az AMR. A videóval még mindig az a bajom, hogy két alap autót hasonlított egy tuningolt ellen.

Ha érdekel, S2 998, gyári motor, összkerékkel összehasonlíthatom mind a hármat, akár azokon a pályákon is, ahol a videós tesztelt.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15827) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Megnéztem meg lájkolgattam mindenkinek a fotóit, aki innét a barátlistámon volt, aki meg nem, azt előbb felvettem és csak utána. :D Szeretném kérni, hogy cserébe nekem is küldjetek egy kicsi lájkenergiát. Én játszom WorthyCheetah17 nickkel.

(#15828) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#15827) üzenetére


NoMagix
addikt

Este megkapod tőlem a magadét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15829) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#15828) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hűha! :Y Mondjuk a te creative hubodat szerintem pont nem néztem meg, mert nem tudom mi a gamertaged, de ha megadod, akkor majd a te cuccaid is viszontlájkolom.

(#15830) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#15829) üzenetére


NoMagix
addikt

Sebaj! :)
NoMagix
Előre is utólag köszönöm szépen! :R

(#15831) csuvicsuva válasza Tibiajax (#15811) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én értettem. Akkor tessék aukciós ház: már a harmadik Nissan 390-et vettem meg, amelyikből ki van szedve a Nismo FE. Úgy döntöttem, hogy inkább megveszem külön, az ilyen eladóknak meg törjön el a töke. Értem én, hogy profit, meg minden, de például a Miurából elsőre sikerült egy "bontatlant" szereznem. :D

Mindenesetre azért lájkoltam a képeidet, Kisgépkezelőjét is (köszönet ezúttal is), aztán megyek sorban a többiekre.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15832) Tibiajax válasza csuvicsuva (#15831) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

abból a nismo-ból tengernyi van a piacon, dögunalom.. nekem is van szerintem egy, sose ültem még bele. kell? :D odaadom. nekem ezek halál érdektelenek

én le vagyok ragadva még mindig a bmw-knél, abból is most a m3 gt-r. az az auto sakkmatt. olyan egy jó gép, ízlés szerint megfelelően rendberakva.....álom
illetve kicsit kinyitottam a bukszámat és megvettem a '19-es z4 roadstert. egyszer élünk... azt is nagyon meg kell dolgozni, kívül belül könyörtelenül, de az eredmény magáért beszéln. jó kis kocsi:K

(#15833) csuvicsuva válasza Tibiajax (#15832) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igazából nekem is azok, a garázsom háromnegyedén még ott van az új felirat, de hát azért termeli az ember a pénzt, hogy jól elköltse. :D . Azt a z4-et én is néztem, hát nem olcsó, az biztos. Egyébként ha jól olvastam, akkor a Camaro PO az csak Bestbuyos előrendeléshez járt, úgyhogy nem vagyok benne biztos, hogy túl sok mozoghat a játékban. Mc720s PO-val napok óta nem találkoztam, majd jön az is egyszer boltba.

Jut eszembe: Eliminatoros Mercurynak a max eladási ára a szokásos 138.000, illetve most láttam, hogy nekem valamiért nem adta meg a World's Fastestre a Zenvo-t, pedig kimaxoltam, és ott is van a sarokban az ajándék ikon. Valaki járt már így? Holnaptól ugyan megszerezhető, gondolom ma még egész jó áron el lehetne adni. Beragadó acsik után beragadó autók? :O

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15834) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#15833) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Zenvo kérdés sztornó, közben rájöttem, hogy eladtam, mert biztos jó áron ment. Most már lassan azt sem adom el, amiből kettő van.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15835) Tibiajax válasza csuvicsuva (#15833) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a z4-ért 8millióba egyeztem meg végül az eladóval.. nincs belőle sok fent eleve, ritkán dobnak be belőle egyet-egyet. de érdemes beruházni. nem oly rég még 16mill-t kértek érte, hasonlóan a honda civic-hez

[ Szerkesztve ]

(#15836) csuvicsuva válasza Tibiajax (#15835) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát ezt nem hiszem el!

Igen, ő az személyesen, 720S PO. Első szuper olcsó ritkaság beszerzésem. :C

McLarenek közül (ami nem DLC-s) már csak a 600LT hiányzik, de biztos, hogy nem adok érte 16 milliót.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15837) Tibiajax válasza csuvicsuva (#15836) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe :)
na most akkor nekem meg szerezz egy camarro po-t. ha már így ráérsz. :D ;] nekem meg már csak az hiányzik

(#15838) rdt89 válasza Tibiajax (#15837) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem az összes PO kocsi megvan és kár, hogy nem lehet ajándékozni autót ismerősöknek, mert nekem volt 2 Camaro PO-m is és szívesen odaadtam volna ingyen vagy annál olcsóbban, kár, hogy ezt a funkciót még nem tették bele.

(#15839) CJ4567 válasza lanszelot (#15822) üzenetére


CJ4567
veterán

Leteszteltem a Vulcan-t, Vulcan FE-t, Vulcan AMR Pro-t, mind a három autón Nalak28 tuningjait használtam, ez gyári motor, AWD-ot jelent.

Ugyan azt a két pályát használtam, mint a videós, akit linkeltél, Bamburgh Coast Circuitot(nem vagyok valami jó itt, kb. 1 másodperccel vagyok lassabb körönként, mint amit az autók tudnak), és a saját "Kanyarteszt" pályáját. Mindhárom autóval 3 kört mentem, a pályán egyszer mentem végig(Mivel most próbáltam először a pályáját, lehetne gyorsabb is az időm.).

Az alap Vulcan a legrosszabb a 3 közül kanyarodásban, a Vulcan FE a többletsúlya és erőhátránya ellenére jobban kanyarodik, mint a Vulcan, és ennek van a legjobb gyorsulása. Az AMR kb. a Vulcannal megegyezik gyorsulásban, 300 felett kezd lassabb lenni a nagyobb leszorítóerő miatt, viszont kanyarodásban sokkal jobb, mint a Vulcan FE, és a fékei is jobbak. (A féknyomás mind a három tuningnál 200%, ismerem Nalakot, ahol lehet, 200%-ot használ.)

Bamburgh-on főleg az első kanyarban vehető ez észre, később fékezhetsz, és nagyobb sebességgel veheted be, mint a másik két autónál, a "Kanyarteszt" pályán pedig sok kanyar volt, ahol az AMR-ban csak kicsit kellett felengedni a gázt, vagy teli gázzal mehettél végig, a FE-nél pedig fékezni kellett, azért van a kettő között 2mp különbség.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15840) CJ4567 válasza CJ4567 (#15839) üzenetére


CJ4567
veterán

Lemaradt a harmadik kép:

No Sana No Life

(#15841) lanszelot válasza CJ4567 (#15840) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Először is nagyon szépen köszönöm a tesztet.
Sajnos én nem tudom tesztelni, mert még mindig nem javították a készítők a hibát és nem indul el a játék.
Az xbox az asszonyé, ő koptatja most nem akarom kicsavarni a kezéből :D

Viszont megcáfolnálak. Én az összes Forza játékot tuning nélkül toltam ki. 1-4- ig mind.
FH4 fortune island hiányzik, de azt csak akkor tudom majd megcsinálni ha valaha javitani fogják a hibát. /Sajnos nem hiszek benne, 3 hónapja várok rá, és több mint 1 éve tudnak a hibáról. Ennek ellenére eladják használhatatlanul/ Mocskos banda.

(#15842) csab991 válasza CJ4567 (#15840) üzenetére


csab991
senior tag

Köszi az összehasonlítást, kíváncsiságképp kipróbáltam mindhárom autót saját beállítással és hasonló sorrend született, Lakehurst Circuit pályán.

(#15843) Bozek válasza Tibiajax (#15823) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hagy ne mondjam, hogy kit hívj te kicsirigónak... Verheted magad a 26k hozzászólásra, attól még nem leszel nagyobb másoknál.

(#15844) Tibiajax válasza Bozek (#15843) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem a 26k-ra verem magam te szerencsétlen, hanem hogy direkt üres linkeket raktam csak a hsz-be, te meg képtelen voltál értelmezni, és ennyi ph-s év után megkérdőjelezed az alapvető funkcionalitásomat

(#15845) Bozek válasza Tibiajax (#15844) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megértettem elsőre is, csak a személyeskedés zavart, amit folytattál. De tudod mit, csattogj tovább a Camarro PO-ra, de csak halkan, hogy a szomszéd meg ne hallja. Csá.

(#15846) NoMagix


NoMagix
addikt

Elkezdtem a letöltéseket és a lájkcunamikat! Tibajax, gduck, Dtomka, szumo4484 nálatok már jártam! :)

(#15847) Dtomka


Dtomka
veterán

Szerintetek ez belekerul ebbe a részbe ? [link]

(#15848) NoMagix válasza Dtomka (#15847) üzenetére


NoMagix
addikt

Remélem igen, ezt én is ma láttam, csinos darab!

(#15849) Csapoati válasza Dtomka (#15847) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez már túl sok, sokkal inkább az új Alfa Romeo Giulia GTA és GTAm!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15850) Dtomka válasza NoMagix (#15848) üzenetére


Dtomka
veterán

Sokáig, amíg nem lett meg az 599xx evo, addig a kÖNIG Agera volt a kedvencem. Na a linkelt az sokkal durvább lesz. :)
(#15849) Csapoati
+1 autó már nem lenne sok. Tudom nem így érted, de simán elférne a többi között szerintem.
Az is jöhet :)

(#15846)Ftomm
Köszönjük! :R
Hol és hogy tudok rákeresni pl a te munkáidra? Viszonoznám...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.