Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) Dtomka


Dtomka
veterán

Azt hittem, hogy a 2 autó ugyanaz, közben mégsem.

Majdnem feltettem ezt is árverésre:

Akinek 2 van belőle az most jó áron el tudja adni.
Illetve még az alábbit is...

(#16402) csuvicsuva válasza Nyethuszar (#16400) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Neked is Ultimate/bővített van? Szerintem ott lesz a kutya elásva, mert standarddal továbbra sincs semmi gond, nálam legalábbis. Többiek írhatnának, akik kiegészítőkkel játszanak. Win frissítés nálam 25-én volt utoljára (KB4541335). Build: 18363.752. Nézzetek körül ott is, egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16403) Dtomka


Dtomka
veterán

Érdekes bugok...
[link] 5 FURCSASÁG A FORZA HORIZON 4-BEN! #3 (3 csak télen fellelhető)

(#16404) Nyethuszar válasza csuvicsuva (#16402) üzenetére


Nyethuszar
tag

Szia ! Persze,hogy az van :) De az milyen már,hogy a legfullosabb nem ér semmit... :o :(((

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#16405) lanszelot válasza Nyethuszar (#16398) üzenetére


lanszelot
addikt

Most a kialakult helyzet miatt a Magyar internet pocsék. Szerintem azért. Gondolom nem a játék szerverek a fontosak most.
Itt ahol én vagyok semmi gond.

Más:
Végre 3 hónap után ismét gondolt egyet a FH4 és 6-8 indítás után elindult :D

Így neki is estem a téli Forzathon -nak. Pocsék.
Iszonyat szívtam a kastély körüli homokos, buckás, röpködős agyrémmel.
Alapból utálom az ilyen árkon bokron át szökellve jő versenyeket, de ez a csúcsa.
A többi elég könnyű volt.

(#16406) Dtomka válasza lanszelot (#16405) üzenetére


Dtomka
veterán

A legrosszabb pályák egyike, tetőzve a buggy-kal. A minivel csináld, azzal egész könnyű.

(#16407) csuvicsuva válasza lanszelot (#16405) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Most a kialakult helyzet miatt a Magyar internet pocsék. Szerintem azért."

Ezt ugye viccnek szántad? :F

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16408) NoMagix válasza Dtomka (#16401) üzenetére


NoMagix
addikt

óóóó jaj, kidobtam a kukába... :U
bár a mostani 167 millióval sem tudok mit kezdeni

#16394) Qkackca
köszi, nagyon meglepődtem amikor benéztem az AH-ba és ott figyelt! :)

[ Szerkesztve ]

(#16409) Dtomka válasza NoMagix (#16408) üzenetére


Dtomka
veterán

:DDD
OK, de másnak lehet szüksége van a cr-re.

A következő képen nem az a lényeg, hogy én nyertem, hanem...

...a Ford -ok uralták a versenyt. :) Az gyik legjobb S1 autó, csak meg kellett találni hozzá a megfelelő tuningot.

[ Szerkesztve ]

(#16410) NoMagix válasza Dtomka (#16409) üzenetére


NoMagix
addikt

:DDD

Nagyon ritkán szoktam furikázni a Ford GT-kel, bár az új GT-t megpiszkáltam S2-re, nagyon jól szedi a lábát!

(#16411) Daw93 válasza Dtomka (#16409) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezt már én is észrevettem, hogy S1ben szétaláznak mindenkit a GT-k. Én ugyan nem szoktam az OP autókkal versenyezni, csak ami tetszik, de ezt a GT-t én is meg fogom csinálni s1-re :D Mert sajnos mindig van legalább 1 Ford GT-s arc aki 8-9 másodpercet ver rám a második helyen :DDD Én S1ben általában az új Aston Martin Vantage-t használom vagy az M4 GTS-t

GTA Online: Daweee93

(#16412) Dtomka válasza NoMagix (#16410) üzenetére


Dtomka
veterán

"nagyon jól szedi a lábát! " - :D
A classban a 64 -es, S1 ben meg a 05 -sel játszom.

(#16411) Daw93
Elég sok autót kipróbáltam az online versenyek miatt. Nekem ez vált be :)
Ha kell melyik tuning szólj, és dobok 1 képet.

Ezzel a Honda '92 -t is le lehet győzni, csak abban az esetben nem ha valami brutál skilles vezeti...

(#16413) CJ4567 válasza csuvicsuva (#16402) üzenetére


CJ4567
veterán

Megosztott Ultmate-el játszom(standardom van, DLC-ket game share-el kapom), és nincsen gond.

Dtomka: Ennél az volt a jobb, amikor a Trueno kijött, és egy ilyen lobbyba kerültem:


:DDD

Amúgy az EB110 szerintem jobb sprintekre, mint a GT '05 (rally gumi, V12 az ideális tuning a GT-re), ha manuális+kuplunggal játszol, amúgy a GT '05 a király. Viszont amiről kb. mindenki megfelejtkezik, az a Skyline R33, és a Corvette '09, ez a kettő kicsivel lassabb, mint a GT '05, és senki se számít rá.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16414) lanszelot válasza Dtomka (#16406) üzenetére


lanszelot
addikt

Múlt időben írtam, már meg lett. Bogárral toltam le.
Mini nem volt benne a listában szerintem.

csuvicsuva: igen, csak neked

(#16415) Bozek válasza Nyethuszar (#16398) üzenetére


Bozek
nagyúr

Első körben nézd meg, hogy a Gépház - Játék - Xbox-hálózatkezelés mit mutat. Már ha Windowsról van szó.

(#16416) Daw93 válasza Dtomka (#16412) üzenetére


Daw93
senior tag

A Honda '92 mit takar? A régi NSX lenne?
Mert ha az is olyan jó S1re akkor inkább azt csinálom meg :DDD
Igazából szinte sosem tolok rankedet, csak a havi kvalifikációt szoktam megcsinálni, oda meg elegek a már meglévő autók is (kb 1-2 db van szintenként) De ha van jó kompetitív japó gép akkor inkább azzal mennék :D
Általában így is, hogy "random" autóval megyek, a 7. osztályban vagyok és mindig oda is rak be, akkor is ha a kvalifikációban 1.-2.-3. vagyok meg akkor is ha a középmezőnyben végzek, szóval sokat nem változtat a dolgon a kvalifikáció eredménye.. Csak az érzés miatt építenék új autókat hozzá :D

GTA Online: Daweee93

(#16417) Dtomka válasza CJ4567 (#16413) üzenetére


Dtomka
veterán

Az igen, változatos autók :D
Azzal is próbálkoztam, de max 3. volt a legjobb helyezésem, sokszor 4-5 inkább.

(#16414) lanszelot
Ja ok, csak a jövöben ha lesz ilyen akkor próbáld majd azzal. Nekem is tanácsolta valaki...

(#16416) Daw93
Igen NSX '92. Majd lesznek még autók, úgy tudom jön még pár darab :)

(#16418) csuvicsuva válasza CJ4567 (#16413) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na akkor az úgy még összetettebb. :D

Nem baj, a lovag megmondta, hogy sz@r a net.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16419) Qkackca válasza CJ4567 (#16413) üzenetére


Qkackca
őstag

Változatos, voltam ilyenbe én is, csak én ki lógtam az egyenautók közül :P

Corvette 09, az tényleg jó, nagyon tetszik nekem is, meg az új is.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16420) Nyethuszar válasza Bozek (#16415) üzenetére


Nyethuszar
tag

Tessék. De ez nem tudom mit zavarhat. Életemben nem néztem ezt vagy állítottam emiatt akármit. Szükségtelen volt. :N

Már a FM7, FM6 Apex és a FH3 is így ment meg a FH4 is eddig a napig...
De egyetlen online játékkal sincsen gond így.. Nevetséges, mindig elcsesznek valamit..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#16421) lanszelot válasza Dtomka (#16417) üzenetére


lanszelot
addikt

De a mini az nem homokfutó, nekem nem adja be a listába. Csak homokfutóval lehet menni.

Most volt még egy iszonyat szívásom. LEGO évszakos Super Salon autó és Kockavárad Szegletei Körverseny. A gond az, hogy minidig középről indít, nagyon rövid verseny, és az első kanyarba a többiek feltartanak szándékosan, addig az első úgy elhúz, hogy több mint egy egyenes szakasz előnyre tesz szert. Na azt hozd be. Legalább 10szer kezdtem újra.
2018 Nissan Sentra Nismo volt a nyerő DJS tuningjával.

(#16422) Dtomka válasza lanszelot (#16421) üzenetére


Dtomka
veterán

Biztos én bénázok, vagy valamit rosszul csinálok, de nálam benne van a listában: :)

Én erre a Minire gondoltam...

[ Szerkesztve ]

(#16423) CJ4567 válasza Daw93 (#16416) üzenetére


CJ4567
veterán

A régi NSX eléggé jó S1-ben, a legjobb build a bodykit, rally gumi, 6.2L V8, gondolom ezt az utat kerülnéd. :DDD
Amúgy ha buggy kell egy versenyre, én az Ariel Nomad-ot ajánlom, összkerékkel, furcsa vezetni, de nagyon gyors.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16424) Qkackca


Qkackca
őstag

C600-ra valami tipp ami 180 felett is még gyorsul rendesen? Van egy randa aston amit/akit nem bírok elkapni mert mindig lehagy 170-180 körül...

Amúgy siker, elindult ez a vacak nagy nehezen.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16425) Daw93 válasza CJ4567 (#16423) üzenetére


Daw93
senior tag

Jól sejtetted :D

GTA Online: Daweee93

(#16426) CJ4567 válasza Daw93 (#16425) üzenetére


CJ4567
veterán

Hogy S1-re elég kezelhetősége legyen, muszáj leszel rátenni a Forza első-hátsó szárnyat, a bodykit ezen segít(szélesebb gumikat tehetsz az autóra), normálisabban néz ki szerintem a kit, mint az autó az első-hátsó szárnnyal.

No Sana No Life

(#16427) ETOM válasza CJ4567 (#16413) üzenetére


ETOM
addikt

”Megosztott Ultmate-el játszom(standardom van, DLC-ket game share-el kapom), és nincsen gond.”

Ez, hogy is müködik pontosan?

(#16428) csuvicsuva válasza ETOM (#16427) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gondolom Home-olással.

Qkackca: ennyire nem jött be a mini tuningom? :DD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16429) Qkackca válasza csuvicsuva (#16428) üzenetére


Qkackca
őstag

Hm, ja, ereje az van, csak akkor van baj ha jön a kanyar, kicsit finomítasz a kezelhetőségen és jó lesz, na az bírta tartani a tempót egyenesben...csak néha kanyarodni is kéne :D
Meg azért egész ügyes az ellenfél is

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16430) lanszelot válasza Dtomka (#16422) üzenetére


lanszelot
addikt

Nekem nincs ilyen autóm, azt hiszem az lesz a baj. :)

(#16431) Dtomka válasza lanszelot (#16430) üzenetére


Dtomka
veterán

Akkor nem az én készülékemben van a hiba :)

A jövőben ezt a verdát válaszd az ilyen versenyekhez.... én is így teszek. Szeretem ezt a játékot, de a "bágikkal" való versenyek nem, hogy nem élvezetesek, hanem kínszenvedést... okoznának, ha nem lenne az a Mini. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16432) csuvicsuva válasza Qkackca (#16429) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kanyarba lassan be, drifttel ki. :DD

Team Adventure hatodik rangsoroló verseny után (5-1) már megadta a league 10-es star cardot :Y , gondolom akkor rosszabb már nem lehetek. Na ezután jött a feketeleves. Tök jó versenyek voltak, semmi lökdösődés, feltartás, erre utána a saját csapattársaim ellen kellett versenyeznem. Két ellenfél van mögöttünk, vezetünk, utolérni bárkit már lehetetlen, de neki mennie kell, és kiforgat, mint Vin Diesel Paul Walkert az F&F 4-ben. A másik meg kisodródik és úgy jön vissza a pályára, mint Vettel Hamilton elé Kanadában. Azzal csak egy baj volt, hogy ő nem volt Vettel, én meg nem vagyok Hamilton, úgyhogy házfal lett a vége. Mára elég volt, mert felforrt a hűtő agyvizem... :W Még két verseny, folytatás 6-2-ről.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16433) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

este horgásztam, akadt néhány kapás
https://prohardver.hu/dl/upc/2020-03/30/25750_pugjrehjecbnbkax_img_e0653_2.jpg

időközben meg szerintem lassan meg is vagyok, ezekre vágytam még, megjöttek. most már csak le kell szoktatnom magam az ah-fűggőségről

a camaro po egyébként szabad, ha szeretné valaki nagyon, jelezze aztán átadom neki valamikor. vagyis, megpróbáljuk átadni

[ Szerkesztve ]

(#16434) CJ4567 válasza ETOM (#16427) üzenetére


CJ4567
veterán

Bejelentkezel az MS Store-ba annak a fiókjával, akinek megvan az Ultimate, letöltöd a kiegészítőket, majd visszajelentkezel a saját fiókodba. Amíg a Store-ból nem törlöd ki a fiókját (akár jelszót is változtathat utána), addig neked meglesznek a kiegészítők, így akár a játékot is meg lehet osztani.

No Sana No Life

(#16435) csuvicsuva válasza Tibiajax (#16433) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az igen. :C Nem csodálom, hogy a Hooni Porschét emelted ki, gondolom még mindig 20 millióért vesztegetik. Ha nincsenek meg a hasonló árú Renault-k, szerintem te azokból is bevonzanál egyet-egyet ilyen áron. Az este az nálad hány órát jelent?

Én beneveznék egy Camaróra, de félek, hogy kárba veszne, amennyire nincs szerencsém az aukciókkal. Qkackca is felajánlott nekem egy Capri FE-t (ő reggel vadászott), de csúcsidőben még azt sem mertem bevállalni. :R

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16436) Tibiajax válasza csuvicsuva (#16435) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem csúcsidőben kell csinálni. én elég későig fent szoktam lenni, most is éjjel1-ig nyomtam cimborával a krúzt.. akkor megcsináljuk, tuti siker. nyilván xbox-ox app chat-en tartva a kapcsolatot
értekezzünk priviben, vagy akkor már fel is vehetsz barátnak is az xbox chat-en

a Hooni Porschék 20misiért mentek meg mennek, mióta játszok ezzel a játékkal.. az az autó egy bebetonozott 20milliós car. mindig van fent elérhető darab, több is, tehát ha szeretnél, mindig tudsz vásárolni, beton 20millkót kell kipengetned érte és pá. ha kell, annyiért bármikor megveheted, nem superfast.. de hát annyiért nyilván nem
aztán most két este óta csak próbálkoztam vele, nyilván csúcsidőben, a camaro random-sikerélménye egyszerűen nem hagyott nyugodni
első este még nem sikerült, aztán most tegnap, ahogy meglett a hudson hornet (gyerkőcnek kellett), épp neki mutattam hogy nézd, nna ezt a porsét kéne még megszerezni. de hát nagyon drágán adják.. ő elkezdett nyavalyogni, hogy igen, ez tuti kell, én meg amíg ezt hallgattam, elkezdtem addig nyomogatni a reload-ot. hát nem beadta 7 vagy 8-dikra?? :) menj már mondom, gyoooors.
és sikerült. gondolom, nem lógtak annyian, mint a pistán.. persze, gyors is voltam. lehet, ~két mp múlva már nem lett volna ott..

(#16437) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hehe, az éjjel cimborának végre valahára sikerült elvegyülnie az állampolgárok között
https://gallery.services.forzamotorsport.net/fh4/photo/d16aae7a-1f5a-4fc7-94d8-67a0885ffbf1

(#16438) csuvicsuva válasza Tibiajax (#16436) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Érdekes egyébként ez a Porsche, nekem szerencsére megvan. Most rákerestem, elvileg Street Scene lvl17-nél adja, azt pedig kötve hiszem, hogy a játékosok nagy része nem jut el odáig. Nyilván ezért van belőle tömegével, és pont ezért érdekes ez a bebetonozott ár. Drága Renault-k közül például tudtommal csak a Mégane R26.R érhető el "aránylag könnyen", Eliminator lvl10-nél adja.

Köszönöm a felajánlást, bejelöllek majd (gszp, Újpest címer avatar). Olyan sokáig nem biztos, hogy fent tudok maradni, de majd valahogy összehozzuk. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16439) lanszelot válasza Dtomka (#16431) üzenetére


lanszelot
addikt

Én még nem hallottam olyat aki szeretné ezt a lutri ugra-bugra majomkodó versenyeket.
Az a gond, hogy jó szögben elkapni egy ugratót alapból nem egyszerű, pláne ha lökdösnek a többiek. És ugrás közben irányíthatatlan, kifordul, és bukta az egész. Vissza teker, újra ugrat, most fel is borul, vissza teker...jaaaa nem teker vissza mert úgy döntött. Kezdhetem ismét.
Ezért utálja mindenki.
Amúgy vannak valóságban ilyen versenyek, szerintem mazochisták akik ezt csinálják.

(#16440) csuvicsuva válasza lanszelot (#16439) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Maga a cross country nem rossz, csak ezek az offroad buggyk kergetik őrületbe az embert. Nézd meg az összeset a kategóriából, és amelyik nem ez a klasszikus kilógó kerekű, random keresztbe álló borzalom, azt tuningold fel. Persze egyszerű azokkal sem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16441) ETOM válasza CJ4567 (#16434) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi a választ :R Erre nem is gondoltam volna :DDD

(#16442) csab991 válasza Daw93 (#16411) üzenetére


csab991
senior tag

A régebbi Ferrarikat próbálgattam mostanában az F430 S, F360 CS, F355 B, egyik sem igazán OP, de talán az átlagnál jobbnak érzem őket, főleg a F430-at.

(#16443) CJ4567 válasza csab991 (#16442) üzenetére


CJ4567
veterán

Az 512TR-t próbáld ki, gyári motorjával, átlag felett van. A a legjobb régi Ferrari az F50, tegnap tesztelte klubtársam, S1 AWD autók között top szinten van. (Assassin Khazix tuningja)

No Sana No Life

(#16444) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#16439) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az igazi kín a Cross Country Rivals, ahol erre még rájön az is, hogy ha rosszul érkezel, és ha épp csak lekoppan a sárvédő széle, azt is ütközésnek veszi, és bukod az eredményt. Normális futóműbeállítások persze csökkentik ennek az esélyét, de azért akkor is marha idegesítő tud lenni, amikor megyek egy jó kört, aztán érvénytelen, mert van egy fagyott vakondtúrás a hó alatt, amin hülyén pattanok. De egyébként nem rossz a CC, csak nagyjából meg kell tanulni, hogy melyik huplit melyik irányból érdemes megközelíteni, hogy meglegyen a flow élmény.
A Streetrace sokkal rosszabb, ahol bármikor eléddobhat a randomgenerátor két egymás mellett elhaladó autót, egy beláthatatlan kanyar közepére. Azért nagy kár, mert némelyik Street pálya nagyon kellemes nyomvonalú, de senki se játszik rajtuk, mert mindenki utálja a random elemeket a kompetitív játékmódokban.

(#16445) csab991 válasza CJ4567 (#16443) üzenetére


csab991
senior tag

F50-et majd próbálgatom, az jól is néz ki, az 512TR kevésbé.

(#16446) Dtomka válasza lanszelot (#16439) üzenetére


Dtomka
veterán

Egyetértek.

Viszont lenne 1 kérdésem. Bizonyos kihívások teljesítése után játék közben a jobb alsó sarokban megjelenik egy kis ablak. Azokat hol tudnám megnézni?
Arra gondolok mint pl a BF-ben az originben meg lehet nézni a kihívásokat:

Ilyen felülete van a Forza-nak is?

(#16447) Ventur@ válasza Dtomka (#16446) üzenetére


Ventur@
senior tag

Xbox konzol társalkalmazás -> ott katt oldalt a profilképedre -> Eredmények és kicsit lent az ablakban megtalálod a FH4-et. Arra katt megint és lejön az egész lista. Tudod szűrni is, ha akarod.

Lehet van egyszerűbb megoldás, de én itt szoktam nézni :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#16448) Qkackca válasza lanszelot (#16439) üzenetére


Qkackca
őstag

Én szeretem, bár nem mindig sikerül elsőre. Magát a terep/árkonbokron való menést igen, a bugikat azokat nem.

Ralit nézel? Tereprali, dakar, baja, selyemút, random csapatás az orosz/Uráltól keletre eső tájon? :B

Dtomka: https://rewards.forzamotorsport.net/en-US
szerintem erre gondolsz (?)

Ventur@: ott még én sem jártam :P

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16449) Dtomka válasza Ventur@ (#16447) üzenetére


Dtomka
veterán

& (#16448) Qkackca
Köszönöm szépen! :R

(#16450) lanszelot válasza Qkackca (#16448) üzenetére


lanszelot
addikt

Azért azt ne feledjük, hogy dakar-on kívül kijelölt pályák vannak, FH ban meg sokszor azt se látni megyek, vagy jövök. De egyikbe sincs akkora ugratók, mint a kastélynál, vagy a hegyi pályán. Egy autó se bírná. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.