Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) Dtomka válasza csuvicsuva (#15594) üzenetére


Dtomka
veterán

Van rá esély, hisz ha halálos iram - ennek az autónak is ott lenne a helye :)

(#15602) Tibiajax válasza Tibiajax (#15600) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, ápdétel már nálam is..

(#15603) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Bugatti Divo a Forzathon boltban

Gunner for life

(#15604) Bozek válasza ProgenXL (#15603) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én már begyűjtöttem, most a Pistára hajtok.:D

(#15605) Bozek


Bozek
nagyúr

Ezt a mostani Showcase Remix-et nem értem. Kell itt valamit csinálni egyáltalán, vagy csak végig kell autózni a pályán? Mert aranyra váltott, de nem jöttem rá, hogy mi a célja.

(#15606) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha nincs ez a Nissan cup szerintem sose veszem észre mi lapul a garázsomban. :D

Gunner for life

(#15607) SidCorky válasza ProgenXL (#15606) üzenetére


SidCorky
senior tag

"Sajnos" (abból a szempontból sajnos, hogy nem ritka, PO kocsikhoz képest) nem csak neked, úgy rémlik hogy ajándék volt és mindenki megkapta aki abban az időszakban belépett :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#15608) ProgenXL válasza SidCorky (#15607) üzenetére


ProgenXL
őstag

Foggalmam nincs hogy került hozzám. De annyira jól megy gyári cuccokkal hogy hozzá sem kell nyúlni. Piacra dobni nem engedi a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15609) Tibiajax válasza ProgenXL (#15608) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..annyira jól megy gyári cuccokkal hogy hozzá sem kell nyúlni. Piacra dobni nem engedi a rendszer.
de azért már adtad volna el mégiscsak..:DDD

viszont az a K'S Aero elég jól néz ki
gondolom jobbkormányos...:(((

(#15610) ProgenXL válasza Tibiajax (#15609) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem akartam eladni :U

Jobbos igen.

Gunner for life

(#15611) Bozek válasza ProgenXL (#15608) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én nem is nagyon értem ezt az aukciós házat. Most ugye Chiron-os feladat van, aukción 3,3 millió körül mennek. Amúgy meg 2,4-ért meg lehet venni. Ez így kicsit fura nekem.

(#15612) C4mp3r válasza Bozek (#15611) üzenetére


C4mp3r
addikt

sok ember egyszeruen lusta benezni a sima boltba vagy azt gondolja, hogy mint a divot ezt is csak az ahbol lehet megvenni

(#15613) Bozek válasza C4mp3r (#15612) üzenetére


Bozek
nagyúr

Felraktam 3-ért, majd meglátjuk elviszik-e.:)

Igazából csak az event miatt kellett, azt meg megcsináltam már, így meglett a Pista is.

(#15614) Bozek válasza Bozek (#15613) üzenetére


Bozek
nagyúr

El is vitték 3 millió 328 ezer buyout-ért.:D

Ez ám a biznisz, mindjárt veszek egy másikat.:D

[ Szerkesztve ]

(#15615) rdt89


rdt89
addikt

Másnál se indul a játék xbox-on? Elindítom bejön a borítókép, még átvált a fekete háttérrel rendelkező jogi szabályokra, ott leakad a fehér töltő karika és kilép az xbox menübe. :( Persze mikor tudnék függeni akkor frissít vagy szerver hiba mindig van valami árulás :(

(#15616) csuvicsuva válasza Bozek (#15614) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerintem a játék legnagyobb csalódása a Hiperautók közül. Szó szerint vért izzadtam, mire ki ki tudtam csikarni belőle a 420-at, versenyezni vele meg körülbelül lehetetlen. Kerestem egy "csaló" blueprintet, azzal letudtam a challenget, pedig nem szoktam ilyenekre vetemedni.

Egyébként köszi a tippet, szintén vitték, mint a cukrot. Vettem egy újat, csak azért, hogy meglegyen.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15617) ProgenXL válasza csuvicsuva (#15616) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nállam 370től már elfogyott az erő belőle.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15618) parandroid válasza csuvicsuva (#15616) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ordas nagy fostalicska a többihez képest. Kb minden feladathoz új tuning kellett, és még így is csak sokadik próbálkozásra lettek meg. A lego verzió sem jobb semmivel, már a legos feladatot sem élveztem, amikor bejött, pedig a többi lego-autót szerettem.

Amúgy azon gondolkoztam a minap, hogy a következő részhez vajon milyen blőd kieget találnak ki. Hot Wheels adta magát, lego nem kicsit erőltetett lett, igazából ez alapján jöhet még Playmobil, vagy akár Barbie is. Lányaim My Little Ponyra szavaztak, lehet, hogy igazuk van, az a szivárványos, pszichedelikus világ még lehet, hogy jól is mutatna.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15619) Ventur@ válasza csuvicsuva (#15616) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tegnap nekem is jó barátom panaszkodott, hogy alig bírja a 420-at elérni. Fura, mert nekem semmi extra setup nincs az autón, csak X999-re van húzva, meg egyedül a váltója van kimaxolva és így is simán megvolt a 420. Sőt több is! Az autópályán a drag eseménytől indultam és az első nagy kanyar törésig (kb. fél úton) 423-ról fékeztem le és még ment volna az autó. Mondjuk én manuális váltóval csináltam meg, jó barátom meg automatával.

Viszont a 4 országúti versenyeseményen csak szenvedtem az autóval, mert hiába összkerekes, de szerintem a hajtás nagy része hátulra került. De mondom, nincs is piszkálva a setup rész, csak a váltó.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#15620) NoMagix válasza ProgenXL (#15608) üzenetére


NoMagix
addikt

Tényleg jól hasít a PO Nissan!
Még egyszer sem használtam eddig!

#15619 Ventur@

Szenvedős volt nekem is! Kerestem egy jó pályát ahol tudok győzni és azt lefutottam 4 alkalommal! :))

[ Szerkesztve ]

(#15621) csuvicsuva válasza ProgenXL (#15617) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Első körben szedd le a hátsó szárnyat, ha rajta van. Ahogy Ventur@ is írja, érdemes kicsit belepiszkálni a váltásba. Én az ellenkező irányból indultam, a második alagúttól, padlógázzal, egyedül a két kanyar törésnél kellett elengednem, különben elszállt volna az űrbe. 6-os fokozatban már sírt azt hiszem 380-nál, de nem kellett felváltanom hetedikbe, nagy nehezen kinyögte a kívánt sebességet.

Pont azon gondolkoztam, hogy aki beletalál valami extra jó tuningbeállításba, az beírhatná ide, hogy melyik autóhoz milyen néven osztotta meg. Az enyém azt hiszem ChironHand, vagy BugattiHand néven van fent, de ne használja senki, mert csak alacsony sebességnél kezes bárány. Horizon Festival Circuitra állítottam be, hogy ne faltól-falig menjen az autó. :DD

peterkeT: ha a lego chironnál a havi rivals feladatra gondolsz, azon én jót röhögtem. Nem értettem miért nem akarja megadni, ezért húsz kör után végre eszembe jutott, hogy elolvassam, mit kéne csinálni. :D
Ehhez még gondolom jön majd egy új Fast&Furious pack, ha az eddigiekhez is volt. Következő részhez majd jön a Minecraft kiegészítő, ahol neked kell megépítened az autókat, meg az utakat. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15622) parandroid válasza csuvicsuva (#15621) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Rivals az egy dolog, szerencsére mindig alapból laza ellenfelet kapok, kellett 3 kör, de csak mert ezzel a szarral kanyarodni sem lehet normálisan, és mindig lekoppantam a korlátról. A lego-szigeten jelent meg egy új verseny, ahol nyerhetsz magadnak egy lego chiront, ha legyőzöl egy igazit. Nehéznek nem nehéz, de nem is egy élmény.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15623) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

A lego Chiron egyébként gyorsabb mint a sima, mert bő 250 lóerővel erősebbre lehet tuningolni. Azzal valamivel könnyebb elérni a szükséges sebességet.

(#15624) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#15623) üzenetére


CJ4567
veterán

Viszont kanyarodni nem tud. :DDD

No Sana No Life

(#15625) ETOM


ETOM
addikt

Frissít a játék nálam megint. (572MB)

(#15626) elod22


elod22
senior tag

Srácok, a heti szezonális kihíváson és a napi feladatokon kívül, hogyan lehet forzathon pontot szerezni? Akárhogy számolom nem lesz meg a 600 pont a Divo-hoz, pedig jó lenne bezsebelni azt az autót.

(#15627) parandroid válasza elod22 (#15626) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minden egész órában van Forzathon, 3 feladat, darabja 20 pont (azaz 60 pont óránként). Érdemes frekventáltabb időben csinálni, kell hozzá 4-5 ember, különben neccesen lesz meg.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15628) homerhamm válasza parandroid (#15627) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt még had tegyem hozzá,hogy csak akkor kapod a 20 pontot ha megvan a forzapont duplázó ház.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15629) C4mp3r válasza elod22 (#15626) üzenetére


C4mp3r
addikt

en kettot is vadasztam most egymas utan ah-rol. most viszonylag gyakran kerul fel 1-1 ha turelmes vagy 200kbol meguszod

(#15630) elod22 válasza C4mp3r (#15629) üzenetére


elod22
senior tag

Az este próbáltam, de kettőt is elvittek előlem. Nincs nekem idegem az ilyesmihez :D

(#15631) Tibiajax válasza parandroid (#15627) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyszer egy reggel egyedül kezdtem el a forzathlont.. ketten voltunk, de aztán eltűnt a gyerek, még az elején..
hát.. maradjunk annyiban, h lelkesen elkezdtem csinálni én (kellett krvára a pont, azokban az időkben még nem voltam AH-nagykutya..xd), de amikor már csak egy perc volt hátra és az első feladat se volt meg, csak félig, beláttam h talán kár volt az időt pazarolni rá. rettenetes sivár dolog a forzathlon, ha nincs rajtad kívül egy lélek se

[ Szerkesztve ]

(#15632) parandroid válasza Tibiajax (#15631) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

3 ember a minimum hozzá, de még annyival is fel kell kötni a gatyát. Volt már, hogy meglett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15633) NoMagix


NoMagix
addikt

Többször volt olyan hogy ketten toltuk, de úgy csak a második feladatig jutottunk. Az utolsóra csak pár percet ad.

(#15634) Bozek válasza NoMagix (#15633) üzenetére


Bozek
nagyúr

A háromra ad egy bizonyos időt (talán 20 perc, de sose figyeltem). Ha az első kettő gyorsan megvan, akkor sokkal több idő jut a harmadikra.

(#15635) Dante73 válasza Bozek (#15634) üzenetére


Dante73
tag

Nem 3x5 perc?

(#15636) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Összesen 15. Egyébként a teleportálgatással eléggé meg lehet gyorsítani a dolgokat, de sajnos ezt kevesen tudják, vagy kevesen ütötték le az összes táblát, hogy ingyen lehessen csinálni. Főleg ha nagyobb távolságok vannak a feladatok közt, addigra én már általában legalább egyszer teljesítem. Olyan ugratóknál ahol csak az egyik oldalról lehet menni, szintén inkább megéri teleportálni, minthogy fél percet azzal töltsön az ember, hogy tökön, babon át caplasson vissza, hogy újra nekifuthasson.
Azzal is lehet gyorsítani a dolgokat, hogy ha az egyik állomáson skillpontgyűjtögetés van, akkor, bár azt írja ki, hogy a körön belül kell gyűjteni, de valójában bárhol gyűjtheted, a lényeg, hogy a körön belül kell "leadni", szóval ha úgy van, már akár az előző feladatnál össze lehet gyűjteni a pontok egy jelentős részét, aztán csak csodálkoznak a többiek, hogy amint feldobja a következő feladatot, már rögtön le is adsz fél millió pontot. Mivel mindig ugyanaz a sorrend (kb egy tucatnyi variáció van) ezért hamar meg lehet jegyezni, hogy mi után mi következik.
Persze emellett jó, ha rendesen tuningolva van a kocsi, és ha skillpontos feladat is van, márpedig szerintem kb a forzathonok felében van, akkor érdemes olyannal, aminek a skillfáján is ki van húzva minden amivel meg lehet gyorsítani a gyűjtögetést. Hoonigan RS200, M6 FE, 599XX Evo, Shelby Monaco, meg hasonlók jól jönnek az egyes feladatokhoz. Többnyire ha valami olyan jön, amihez az adott kocsi nem túl jó, pl: 599XX murvás driftre, akkor megéri vállalni az időveszteséget, hogy lecserélje az ember.
Érdemes olyan időben csinálgatni, amikor sokan vannak, mert bár 2-3 ember is elég hozzá, de marha unalmas, ha 15-ször kell megcsinálnod ugyanazt az ugratót egymás után. A két dlc-ben is van forzathon. Úgy vettem észre, hogy a szigeten többnyire könnyebben, gyorsabban megvannak, viszont a legósban van 1-2 ami még nagyobb csapattal is húzós.

(#15637) Bence942 válasza parandroid (#15590) üzenetére


Bence942
tag

@peterkeT @Bozek meg oldódott igen ezeket meg csináltam aztán végül vissza kapcsolat a tiltásból a win updatet és egyből tudtam online játszani, de ha nem kell akkor kikapcsolom :D

(#15638) Qkackca válasza csuvicsuva (#15621) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem van egy x-es, azzal másodikra meglett éppen. Holnap megnézem ki tuningolta, ha tudom. Kanyarodni is egész jól lehet vele, legalábbis könnyen mentek a versenyek.

Kisgépkezelő : a riválisoknál, áruld már el hogy veszed be az utolsó két kanyart azzal a vajazott téglával úúgy....

#15625 jött javítás elvileg amit írt nemrég vki hogy nem látszanak a dizájnok, csak az aktuális gépnél

Amúgy ez így korrekt, hogy a heti autó a Pista, a boltba meg a Divo van :B

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15639) NoMagix válasza Qkackca (#15638) üzenetére


NoMagix
addikt

Én is említettem, szerencsére megjavult!

(#15636) Kisgépkezelő
sokszor olyan lassan teleportál az új helyre, hogy gyalog hamarabb odaértem volna...
Néha az autócsere is gyötrelmesen lassú!

(#15640) axod válasza NoMagix (#15639) üzenetére


axod
tag

Külső SSD nekem nagy különbséget jelentett teleportálásban/autócserében, meg úgy általában töltésidőben is.

(#15641) NoMagix válasza axod (#15640) üzenetére


NoMagix
addikt

Lehet,de még a beépített tároló is csak félig van, nem látom értelmét egy külsőnek is!

(#15642) parandroid válasza NoMagix (#15641) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Már azon kívül, hogy forzában harmadolja-negyedeli a töltési időket...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15643) Tibiajax válasza parandroid (#15642) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az igazán álom-megoldás a belső vinyó->ssd csere lenne... az lenne a legkirályabb.
bár írják, nincs különbség a belső ssd vs külső ssd között, nekem ez a rádugdosás-sztori sose volt bejövős, én a zörgő, elavult belső vinyóját váltanám ki egy jó gyors fajta ssd-re
csak hát..rohadt macerás. ezért se veselkedtem még neki
de nagyon jó lenne megcsinálni

akkor már csak hűtését kéne valahogy megtunningolni. mert rohadt hangos azért game közben az X coolere. nemtom, mit lehetne neki cseszni

(#15644) axod válasza parandroid (#15642) üzenetére


axod
tag

Nekem is csak emiatt van, belső 1TB-on is lenne még hely.

(#15645) _stick_ válasza Tibiajax (#15643) üzenetére


_stick_
őstag

Én pont a héten vettem egy 500Mb-os SSD-t játékoknak. A HDD már kezdett kevés lenni és ha már amúgy is bővíteni akartam, akkor már SSD felé mentem. Jelentős gyorsulás a töltésekben nincs, olyan 10-20%-ra tenném, de ha pl. szerver kommunikáció is van, akkor csak minimálisan tölt gyorsabban kb. észre sem lehet venni. Szóval ha van egy jó HDD ami csak a játékoké (az enyém nem ilyen volt) akkor én azt mondom, hogy csak ezért felesleges váltani.

Hűtés kérdésre, ezt javaslom. Igaz, hogy nekem a hírhedten hangos gyári intel hűtőt cserélte, de azóta szinte néma a gép. A HDD kapott egy rezgés csillapítós keretet, már csak a táp ventit kellene lecserélnem.

[ Szerkesztve ]

(#15646) rdt89


rdt89
addikt

Ez a lego Chiron sebességzónás küldetés annyira idegtépő és irritáló, hogy ez az autó hátsó kerekesen-4wd-be csak forog-kapar irányíthatatlan igénytelen semmi. Miért kell áthozni ide is ezt a borzalmas lego hányingert? :( Nem tudom 80%-ra emiatt a hülyeség miatt megcsinálni a szezonális vackot, majdnem elroppantottam a kontrollert, 3 napja idegbajban vagyok miatta. :W :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#15647) ETOM válasza _stick_ (#15645) üzenetére


ETOM
addikt

Neki xbox one x van nem pc.

(#15648) _stick_ válasza ETOM (#15647) üzenetére


_stick_
őstag

Tényleg, írta is korábban. :U

(#15649) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#15638) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Gondolom a Lego Chiron-os havi riválisra gondolsz, azzal a három váltakozó ívű jobbossal a végén. Annak az a trükkje, hogy akkor kell fékezni, meg többnyire kormányozni is, amikor lehet. De az egész pálya arról szól. Mentem kicsit a szellemed mögött, én úgy láttam, hogy te nem ott kezdesz fékezni. A dombtetőn lévő hajtűkanyar előtt van az az enyhe jobbos, az emelkedőn, a zászló előtt egy kicsit jobban emelkedik, a zászló után meg egy kicsit kevésbbé. Ott sokkal előbb, még a zászló előtt kell kicsit ráfékezni, mint ahogy te fékezel, és ott ahol elkezdesz fékezni ott kiengedni, mert ahogy hirtelen csökken a meredeksége az emelkedőnek, megdobja az autót és nincs már annyi tapadásod, hogy hatékonyan tudj fékezni. Azzal meg kell várni amíg visszahuppan az autó. Remélem így lerajzolva a dolgot látszik, hogy mire gondolok.
Egyébként meg legalább ketten vannak a fórumon akik jópár tizeddel előztek meg engem, úgyhogy inkább tőlük kérj mesterkurzust! :K

rdt89: Lehet a sima Chironnal is, próbáld meg azzal! Egyébként a Lego Chiront valószínűleg direkt csinálták ilyen rosszra, mert korábban a Lego Sennával kapcsolatban pont az volt az állandó panasz, hogy nehogymár egy legóautó legyen az egyik legjobb kocsi a játékban. Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor meg az. :D

[ Szerkesztve ]

(#15650) CJ4567 válasza rdt89 (#15646) üzenetére


CJ4567
veterán

Miért nem használod a sima Chiront? Tudtommal azt is használhatod a hetihez. Ha a riválisra gondolsz, csak menj egy tiszta kört, és kész.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.