Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) DjDanee87 válasza Kisgépkezelő (#14100) üzenetére


DjDanee87
addikt

Valóban nem lehetetlen elsőre. De ha ő már kvalifikálta magát rank17re és onnan szeretne elmozdulni most.

Tudtommal nincs más lehetőség mint játszani és nyerni, amivel fokozatosan előrébb lehet jutni. Amikor véget ér egy négy hetes szezon utána is mindig ugyanoda kerülök, szóval hiába "veszik el" a rang a váltással, szerintem csak nem látszódik, és ahhoz képest + - 1 szintre kerülünk vissza a lejátszott 1 menet után.

Elméletileg ha jobb vagy a besorolásodnál, akkor kéne tudnod lépdelni a nyertes játékokkal. Persze ez csak elmélet, mert egyrészt mások is kerülhettek rosszabb besorolásra régebben, és jobban mennek/nyernek, amivel elveszik a te előrejutási lehetőséged.
Ráadásul a saját tapasztalatom az online versenyekkel az, hogy sajnos elég kevesen játszanak és nagyon nagy a szórás a rangokat tekintve. Egy jóval előrébb besorolt ellen pedig kevesebb az esélyed, ha nem vagy profi. Én tegnap mentem pár karikát és simán összerakott rang12-13asokkal is, mikor 6os vagyok.

(#14102) CJ4567 válasza parandroid (#14098) üzenetére


CJ4567
veterán

Hogy 1-nél több pontot kapjak, 1-es rangú, vagy Grandmasterek ellen kéne nyerni, mert a játék ilyenkor is elvárja, hogy állandóan nyerjél. (Grandmaster mögött, második helyen végezni azt jelenti, hogy jó esetben kapsz 1 pontot, vagy nem vesztesz semmit, L1 mögött lenni meg általában garantált pontvesztés, de még ez se mindig igaz, lehetetlen kiismerni ezt a rendszert.) :W

No Sana No Life

(#14103) zack


zack
nagyúr

Konzolvilágnál mennyire korrektek garanciában? 1 napon belül vagyok, és nem azt kaptam amit kértem. Nem pénzt akarok vissza, csak egy cserét arra, amiért mentem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14104) IntelKiller7 válasza zack (#14103) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vidd vissza, kicserélik.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14105) Dtomka válasza CJ4567 (#14095) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszi az infót. Nem mindig számít a rang, csak nagyobb tapasztalatot jelent.
(#14096) peterkeT
Igen, de nem figyeltem volna fel ha nem Forzaznék :)

(#14106) parandroid válasza CJ4567 (#14102) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi mindenkinek a válaszokat. Elcseszett egy rendszer ezek szerint. Eleve a vezetési stílusom nem szerencsés az online versenyekhez, mindig meglepődök, milyen aljas kis trükkök vannak, lökdösődés, kiszorítás, felöklelés, wallride, ezekben nem is szeretnék jó lenni, így meg gondolom kb esélytelen nyerni. Csapatos, és egyéni módban már be vagyok sorolva 13-asnak, ezt kb minden héten vissza is kapom (olyan 1800 pont körül vagyok), a driftet még egyáltalán nem csináltam, de majd ránézek arra is, úgyis el kell érni ott is besorolást először. Az amúgy hogy megy? Ott is osztályonként célszerű előkészíteni egy-egy autót, mindegy az osztály, vagy ő adja, hogy mivel kell menni?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14107) CJ4567 válasza parandroid (#14106) üzenetére


CJ4567
veterán

Wallride már nem működik május óta, de teljesen tiszta vezetéssel is lehet nyerni, már ha valaki nem lök bele egy falba, és te kapod a lassítást. :W

A drift úgy megy, hogy van B-A, és S1-S2, ezen belül AWD, és RWD. Ezt úgy képzeld el, hogy bedobja, hogy B-A RWD, és akkor csak B-A osztályos, hátsókerekes autókat tudsz választani, vagy pl. S1-S2 AWD, akkor csak S1-S2 összkerekes autókat tudsz választani.

No Sana No Life

(#14108) DjDanee87 válasza parandroid (#14106) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én egyáltalán nem tapasztaltam aljas trükközést a tegnapi játékokban (ha jól rémlik 1 solot és 3 vagy 4 csapatosat mentem). Elején ott van a 30s szellem mód, ami pont arra jó, hogy ha erős autót választottál és jól veszed az első 2-3 kanyart akkor a lökdösődőket simán otthagyod. Ők meg lökdösődhetnek mögötted, azzal csak veszítenek - de ezt általában nem tudják felfogni.
Sőt ahogy láttam a féktávon való kilökés is szinte lehetetlen, mert ha valaki későn fékez és elkaszálna, simán áttesz téged szellemre és áthaladva rajtad a falnak csapja a mögötted jövő, te meg vígan hoztál rajta újabb másodperceket a jó kanyarvétellel.

Szerintem nagyon sokat és pozitívan változtattak a megjelenés óta az online versenyeken. Csak azt sajnálom, hogy egyrészt nincs rá annyi időm, másrészt hogy nem így jelent meg a játék. Ha újkorában ilyen lett volna az online rendszer én tuti folyamat azt játszottam volna. Ehelyett viszont az autópályát "farmoltam" anno, az elcseszett/kezdetleges multiplayer miatt, és mára már majdnem meguntam az egészet. Remélhetőleg a FH4 már ilyen szinten lesz multiban, mint ahol most a 3 van.

[ Szerkesztve ]

(#14109) zack válasza IntelKiller7 (#14104) üzenetére


zack
nagyúr

Jót adtak. Vagy vevős, vagy zsinóros. Olyan nincs, hogy együtt a kettő, és lényegében ebből volt a félreértés. De ugye a vevős jobb, mert külön 7,5k a vevő. A kábel meg filléres összeg. Vettem hozzá egy dupla aksi pakkot, lehet így nem is fogom erőltetni a kábelt.

Játék: Ezek a csűrleletes lila körök a térképen micsodák? Mit kell itt csinálni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14110) csaba951 válasza zack (#14109) üzenetére


csaba951
veterán

A lila körön belül mész, és figyelsz a csipogásra. Minél gyorsabb, annál jobb. Ha jó helyen vagy, akkor egy hangárnál (hosszában megfelezett, elfektetett henger alakú épület) kötsz ki. Innen már menni fog magától.

(#14111) IntelKiller7 válasza zack (#14109) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet megspóroltunk volna 1 kört, ha leírod mit értesz a "nem azt kaptam amit kértem" alatt.

Az új Xbox controllerek tudják mindkettőt. BT-n és kábelen is képes kommunikálni az adott eszközzel.
Ha PC-n nyomod és van benne BT vevő akkor azon is, és kábelen csatlakozva is működik. Xboxon pedig az S óta minden gép és kontroller BT-s. De persze kábelről is működik, ha épp lemerült és töltöd.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14112) zack válasza csaba951 (#14110) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Köszi. Bár nálam nincs csipogás.

A rádiót hol lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14113) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Nem lehet beállítani valahogy hogy a versenyeken ne legyenenk ellenem lego autók? Annyira illúzióromboló hogy a vresenyen ottvan mindig valamilyen legto autó.

(#14114) IntelKiller7 válasza zack (#14112) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Bal stick alatti iránygombbal. Azthiszem, ha balra nyomod akkor kapcsol a rádió. (nálam mindig ki van kapcsolva :DDD )

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14115) szpeti40


szpeti40
addikt

Aukciós házban csak nálam nem lehet gyártmányra szürni? Nincs ott a 2 kis nyilacska oldalt és léptetni sem lehez csak a modelleket és az alatta lévőket.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14116) Dtomka


Dtomka
veterán

Látom vannak autók melyeken sziréna és egyéb kieg van. Hol lehet azokat beszerezni?

(#14117) csaba951 válasza szpeti40 (#14115) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt a múltkori frissítéssel tették bele. Most ott kontrolleren A gombot kell nyomni, és bejön a gyártók listája. Ha végeztél a szempontok kitöltésével, akkor a legalsó menüponttal tudod aktiválni a szűrőket, és megjeleníteni a leszűrt listát.

(#14118) zack válasza IntelKiller7 (#14114) üzenetére


zack
nagyúr

Lehalkítottam, de minimumon is duruzsol egy kicsit. Elég idegesítő. Az autó hangjánál jobb muzsika nem kell.

Beléptem egy versenybe, és mindenki PH-s volt. Ez ilyenkor real time? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14119) Kisgépkezelő válasza zack (#14118) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Van egy Radio Off nevű rádióadó, ha arra kapcsolsz, akkor értelemszerűen nincs adás.
Ha belépsz egy csoportba, vagy felveszel valakit ismerősnek, akkor ellenfélként őket látod a játékban un. drivatarként. Nyilván nem versenyzünk egymás ellen éjjel nappal (sőt sajnos egyáltalán nem), úgyhogy nem minket látsz, hanem botokat a mi nevünkkel. :D

(#14120) zack válasza Kisgépkezelő (#14119) üzenetére


zack
nagyúr

Én meg direkt óvatosan vezettem, nehogy flame legyen belőle. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14121) IntelKiller7 válasza zack (#14120) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha nem löknek ki az első kanyarban akkor azok AI-k. :DDD :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14122) szpeti40 válasza IntelKiller7 (#14121) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem az AI-k is szoktak erőszakosan lökdösődni, meg kitolni a pályáról.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14123) Darko_addict válasza Dtomka (#14116) üzenetére


Darko_addict
őstag

Safety lights autók:
2014 Alfa Romeo 4C
2015 Audi RS 6 Avant
2016 BMW M4 GTS
2011 Bugatti Veyron Super Sport
2017 Chevrolet Camaro ZL1
2016 Lamborghini Aventador LP750-4 SV
2011 Mercedes-Benz SLS AMG
2012 Porsche Cayenne Turbo
2014 Volkswagen Golf R

A1959 Jaguar Mk II 3.8 és Ford Crown Vic rendőrvillogós autók.

Azóta beraktak még egyet vagy kettőt, de nem jut eszembe a nevük. Az egyik talán egy Chevrolet Impala SS 2000-es évek környékéről.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#14124) Ventur@ válasza Dtomka (#14116) üzenetére


Ventur@
senior tag

Garázsban az Egyedi fejlesztések részen és azon belül pedig ott, ahol az első lököst/hátsószárnyat rakod az autóra (utolsó előtti tuning lehetőség). Ha három tuning lehetőség van (lökös, küszöb és hátsórész) az autónál, akkor lehet rakni rá fényhidat. Sárgát (safety car) és kéket (rendőrségi). De nem mindegyik autóra lehet, annak ellenére, hogy ha van három tuning opciód.

(#14123) Darko_addict listájához még csatlakozik egy Vauxhall Insignia VXR, valamint találtam még egy ilyet, hogy 1966 Hillman Imp. Az Impala meg a 1996-os változat kell.

Ui: Ha esetleg valaki nem tudná, akkor a Lego DLC még 7 napig akciós az MS Store-ban 2950 Ft-ért. Én tegnap megvettem és nagyon aranyos a DLC, ahogy a rendes pályákat kombinálják legóelemekkel :D . Igaz nem valami nagy a térkép, de tegnap elszórakoztam rajta vagy 2 órát és nem bántam meg a 2950 Ft-ot érte :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14125) IntelKiller7 válasza szpeti40 (#14122) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha felteszed őket agresszívra akkor előfordul. De megérzed, ha az Ai keménykedik vagy player. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14126) Dtomka válasza Darko_addict (#14123) üzenetére


Dtomka
veterán

& (#14124) Ventur@
Köszi a segítséget.
A Ford Crown -ra tettem fel, de nem működik a sziréna.

(#14127) Win-T válasza Ventur@ (#14124) üzenetére


Win-T
senior tag

A szerencseszigetet meg nem akciózták csak ezt a nyomorult legóst? Pedig az kéne, de az ötezret sokallom érte még mindig. :(

(#14128) parandroid válasza Win-T (#14127) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vedd az ultimate bundlet, abban az összes többi extra is benne van: mindkét kieg, car pass, vip pass. Most féláron van az is: [link] .

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14129) csab991


csab991
senior tag

Itt az első 8 autó, amelyek pénteken-szombaton? elérhetőek lesznek.

(#14130) szpeti40 válasza csab991 (#14129) üzenetére


szpeti40
addikt

Ezeket hol lehet majd megtalálni?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14131) csab991 válasza szpeti40 (#14130) üzenetére


csab991
senior tag

Valahogy úgy tippelem, hogy pénteken 15:30-tól lesznek elérhetőek a forzathon shopban és 3 óránként váltakoznak az autók szombaton ugyanaddig, majd a következő turnus vasárnap délutánig tart.

(#14132) szpeti40


szpeti40
addikt

Mi nem GMT+1-ben vagyunk, szóval 13:00-tól lesz?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14133) csab991 válasza szpeti40 (#14132) üzenetére


csab991
senior tag

Igazad van, fel sem tűnt a dátum a képen, csak az autókat néztem.

(#14134) szpeti40 válasza csab991 (#14133) üzenetére


szpeti40
addikt

Az eheti kamionos küldinek hogy kell a góliáth-os részét megcsinálni? Végig mentem megnyertem de nem adta be :/

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14135) Win-T válasza parandroid (#14128) üzenetére


Win-T
senior tag

De nekem csak az új terület kellene, lego world nem érdekel, autók nem érdekelnek - alapból is annyi van, hogy sose lesz időm kipróbálni mind - dupla pénz meg pörgetés meg ilyen nyavalyák ami vip-val jár szintén hidegen hagynak, így 7 ezer pénz nem adok ki érte. Viszont 2-3 ezerért gondolkodás nélkül venném a szigetet. Na majd egyszer talán...

(#14136) DjDanee87 válasza szpeti40 (#14134) üzenetére


DjDanee87
addikt

Hmmm nekem nem volt vele gond, nem a Kolosszust indítottad véletlen?

Egy gyors lehetőség letudni azt a feladatot: Góliáthoz odamész. Jobb szélső menü (Egyedi események), majd a köv oldalon átmész a 4. fülre, ami a "hónap legjobbja". Ott a második verseny az megvan pár másodperc alatt, aminek a neve Super quick & EZ Forzathon win. Próbáld meg azzal is. De a rendesen hosszú útvonalnak is működnie kellett volna.

(#14137) parandroid válasza Win-T (#14135) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Volt már annyiért, lesz is. Amúgy ha a legos díszítőelemektől eltekintünk, marhajó pályák vannak a lego területeken is. 3k-t csak az új versenyek, feladatok miatt az is megér. Ha meg még nincs meg, akkor 7,5k-t a kettő biztosan. De te tudod.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14138) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Itt a teljes lista.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14139) elod22 válasza IntelKiller7 (#14138) üzenetére


elod22
senior tag

Ezekhez az autókhoz csak igazi pénzért lehet hozzájutni? Vagy ilyen pontokat lehet játékban is szerezni?

(#14140) szpeti40 válasza elod22 (#14139) üzenetére


szpeti40
addikt

Forzathon pontokért veheted meg.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14141) csaba951 válasza elod22 (#14139) üzenetére


csaba951
veterán

Csinálod a heti feladatokat, akkor kapsz ilyen pontokat, ingyen.
Napi feladat teljesítés: 20 pont. Hetente 7 db ilyen van. Ha mindegyiket megcsináltad, akkor 60 pontot kapsz még ajándékba. Heti feladat teljesítése 200 pont. Csütörtökönként kb. 16:30-kor van váltás, akkor kapsz új feladatokat.

(#14142) parandroid válasza csaba951 (#14141) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

15:30. A napi feladatok is akkor változnak. Es csak akkor jár ennyi pont, ha megvan a pontduplázó játékosház (ami a vip pass-szal ingyen jár), különben csak a fele.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14143) szpeti40 válasza DjDanee87 (#14136) üzenetére


szpeti40
addikt

Na most nézem, hogy meg sincs a Goliath, csak a Colossus:(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14144) Dtomka


Dtomka
veterán

Vmi probléma van nálam a játékkal, mert az alábbi hibaüzenetet kapom :(

Keresgéltem megpróbáltam már 1-2 beállítást és parancs futtatást, de a hiba továbbra is fennáll.
Nálatok volt ilyen, van rá 100% -os megoldás?

(#14145) szpeti40 válasza Dtomka (#14144) üzenetére


szpeti40
addikt

Ha jól emlékszem nálam is volt ilyen, a Teredo portját kellett nyitni a routeren és megoldotta.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14146) Kisgépkezelő válasza szpeti40 (#14143) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Menű -> Creative hub -> Blueprint events -> Keresés -> Ott vagy rákeresel hogy 'Goliath", vagy start helye szerint keresed ki, aztán indítasz valami "5sec seasonal" vagy "superfast forzathon" stb... nevű eseményt.

Szerk: egyébként nekem nem nagyon kell egyik blackfridayes kocsi sem, úgyhogy akinek nincs elég forzapontja, annak fel tudom ajánlani, hogy megveszem helyette, aztán áron alul átadom az aukciósházban.

[ Szerkesztve ]

(#14147) IntelKiller7 válasza csaba951 (#14141) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

+ Forzathon Live. 60 pont cirka 12 perc alatt.
Ha szerencséd van fél óránként eltudsz csípni egyet, vagy session váltással szórakozni. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14148) parandroid válasza szpeti40 (#14145) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam is ugyanez volt. Routerben teredo engedélyezése után jó lett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14149) szpeti40 válasza Kisgépkezelő (#14146) üzenetére


szpeti40
addikt

Köszi!!!!:R:R:R

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14150) Joccc07


Joccc07
addikt

Rosszalkodnak a szerverek. Azért nem megy az online. Nemrég írták Twitteren.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.