Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) lanszelot válasza Dtomka (#14249) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm a választ :)
A mikrofon alapból ki van kapcsolva, de ellenoriztem is.
Dx12 , teljesen toroltem, majd letöltöttem és újra raktam, ekkor azt is frissíti. Grid is dx12 az tökéletesen megy, vagy a FM7
Win10pro
Nem rendszergazdaként fut, de nem is kell neki
Az oldalt mielőtt ide írtam én is megtaláltam és végig csináltam.
Az a fura hogy véletlenszerűen elondul néha. Tegnap is 2szer elindult.
Ilyenkor semmit se csinálok, csak klikk az ikonra, vár, nem indul, klikk az ikonra, vár, nem indul, klikk az ikonra...... és egyszer csak elindul.
A gond az hogy órák telnek el a klikkeléssel, mire elindul 1szer. De van hogy 2szer egymásután is elindul. Teljesen véletlenszerűen teszi.

(#14252) IntelKiller7 válasza lanszelot (#14248) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:) engem hidegen hagy a Supra szóval.. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14253) Tibiajax válasza IntelKiller7 (#14252) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

+1
+1
+1
+1

(#14254) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


skacok, aki dugig van anyagi fedezettel, megvenné tőlem a ferrari 166MM csodabogaramat?
kisfiam elköltötte rá a pénzem felét, aukcióra viszont valami bagatel összegért lehet csak felrakni, jól beszoptam..
ha esetleg valaki megszánna

[ Szerkesztve ]

(#14255) lanszelot válasza lanszelot (#14233) üzenetére


lanszelot
addikt

itt van még egy video a teljes hibárol ahol pár probálkozás után elindul a játék, majd ismét nem. Ott a log file is.
a játék nem akadozk, csak a video minösége rossz

(#14256) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#14254) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tedd ki aukciós házba :) Megveszem.

más.

2015 Audi S1 a mai ingyenes autó egyébként!

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14257) elod22 válasza IntelKiller7 (#14256) üzenetére


elod22
senior tag

Szombaton unatkoztam és liciten vettem kb. 50 autót az olcsóbbakból. :)
Köztük volt az S1 is, a tegnapi Cayenne, meg a tegnapelőtti Challenger is. :D Ha ezt így tudom...

(#14258) Tibiajax válasza IntelKiller7 (#14256) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kiraktam! 20ba mehet, belefér?..

másik autót kell kiraknom, ezt nem engedi, csak fix 800-ért..
mit rakjak ki, mire van szükséged? :D mindenem van! :D

[ Szerkesztve ]

(#14259) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#14258) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet kölcsön kérek akkor Pénztáros Lölőtől. :DDD
Mi a GT-d?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14260) Tibiajax válasza IntelKiller7 (#14259) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát bakker, ez nem fog most összejönni
nem csak ezt a kocsimat, a többit sem tudom nemhogy 20ért, még 10ért se kirakni
a max az valami 2misis, de hát azzal meg sokra nem megyek

(#14261) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#14260) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Legendary painter vagy tuner rangnak kell lennie ahhoz, hogy annyiért kitedd a kocsikat. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14262) Dtomka válasza lanszelot (#14255) üzenetére


Dtomka
veterán

Keresgélek még, nem adom fel :)
Az alábbi oldalon is activation probléma a téma
[link] Forza Horizon 4 won't launch

Jut eszembe, a microsoft store-t és a FH 4 alaphelyzetbe állítását próbáltad?Nálam így vannak beállítva:

Vga drivert gyaluld le DDU-val majd rakd fel a 441.08 -at.

(#14263) rdt89


rdt89
addikt

Nektek erről mi a véleményetek:
[link]

(#14264) szpeti40 válasza rdt89 (#14263) üzenetére


szpeti40
addikt

Görgess feljebb picit :B

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14265) rdt89 válasza szpeti40 (#14264) üzenetére


rdt89
addikt

Ezt jól benéztem, pedig kerestem is. :R :R

(#14266) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#14261) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez autófüggő, egy ideje dinamikusan változnak az árak, amit drágán megvesznek, annak felmegy az ára, amit olcsóért se vesz meg senki, annak lefelé megy az ára. Pl. júliusban volt egy időszak, amikor 20 millióért vették az MC12 Corsákat, és bárki feltehette annyiért.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#14267) lanszelot válasza rdt89 (#14263) üzenetére


lanszelot
addikt

Mind megpróbáltam, de nem :(
Írtam a készítőknek, de olyan huljek mint a pits@
Küldjek log file-t.... Benne volt a log file, mint ahogy ide is beraktam .... Idétlen banda.

Egyedül az nvidia drivert nem cserélem, 417.35 van fent. Utána 2szer is próbálkoztam frissiteni kukára vágta a rendszerem. Azóta nem nyúlok hozzá. Kb 70 játék van a gépemen, Anthem, Mass Effect Andromeda, SW Battlefront 2, Grid, stb tehát új játékok is /origin access miatt/.
És rajta van a Forza Motorsport 7 is, egyikkel sincs semmi gond. Csak a FM4 el. Inkább kukázom azt az egyet. MS től vissza kérem a pénzem és helló. FH3 al is rengeteg bajom volt PC -n. Az is ment a levesbe.

Az a fura hogy elindul néha, és tolhatom. Mint a videon is látszik. Csak klikkelgetni kell az ikonra, ennyi. Van hogy több mint egy órát, de egyszer csak elindul és fut.

[ Szerkesztve ]

(#14268) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#14266) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehetséges, de, ha minden autót 20 milláért akarsz kirakni, azt csak legendary ranggal tudod megtenni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14269) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Sziasztok

Olvastam ezt a cikket - Forza Horizon 4 - minden napra jut egy ajándék autó- de fogalmam sincs hogy hol lehet ezt megoldani.

"december 31-ig minden nap behúzhatunk egy autót a #FORZATHON Shopból, természetesen mindig mást. Csak meg kell nyitnunk a játékot, belépni a boltba, és megnézni, mi jár aznap. "

De hol van a bolt?

Szerk :MEGVAN!

[ Szerkesztve ]

(#14270) ETOM válasza Tibiajax (#14260) üzenetére


ETOM
addikt

[link]

Ez 16 milláért kirakható és csütörtöktől megszerezhető újra.
Azt mondjuk nem néztem van e fent belőle mert ha nincs akkor azonnal viszik általában. De mivel ajándék autó lesz szerintem van fent belőle.

(#14271) Dante73 válasza lanszelot (#14267) üzenetére


Dante73
tag

Tudom, alap dolog. De nem megy valami monitorozó program a háttérben?

(#14272) elod22 válasza ETOM (#14270) üzenetére


elod22
senior tag

Tudom láma kérdés, de mi ér ennyit ebben az autóban? Én biztos még 500 ezret se adnék érte. :D

(#14273) IntelKiller7 válasza elod22 (#14272) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ritka.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14274) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

AKCIÓ!
Forza Horizon 3 Blizzard Mountain 1725Ft
Forza Horizon 3 Car Pass 2600Ft
Forza Horizon 3 Complete Add-Ons Collection 8080Ft

Az árak csak Xbox Live Gold vagy Ultimate Gamepass előfizetéssel ennyik!

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14275) lanszelot válasza Dante73 (#14271) üzenetére


lanszelot
addikt

Nincs monitorozó programom, se vírusirtóm, se tűzfal, se system cleaning se más ilyen. Sose használok ilyet.
A felvétel alatt a felvevő progi ment, de anélkül is csinálja.
Már azt is próbáltam hogy mindent lehúztam, még a billentyűt is, csak egér volt, és mindent amit lehet bezártam. De úgy is csinálja.
Mivel eddig ment /ultimate add on előtt/ és minden más is megy, szerintem az a kiegészítő csinált valamit.
Már töröltem a teljes játékot, és csak az alapot tettem vissza, de már az is csinálja. Tehát valahova benyúlt a kiegészítő, ami csak ehhez a játékhoz kell.
A videón látszik hogy folyamatosan tolja a naplózásba a hiba üzeneteket a játék, és csak is a játék.

(#14276) Tibiajax válasza ETOM (#14270) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R
rajta leszek

(#14278) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#14277) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lelassítod akkor annyira nem voltál messze tőle. :D Nekem volt nagyobb kerülés is amit beadott. De olyan is amikor átmentem a zászlón és missed. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14279) csenor


csenor
senior tag

Ezért a posztért tuti megfognak ölni páran.
Vettem egy Xbox One S készüléket feltettem rá a Horizon 4-t.
Nagyon fura nekem, mert olyan mintha lassú lenne.
Eddig Pc-n játszottam Ultra beállításokkal 70 fps környékén és nekem az sokkal jobbnak tűnik. De ez szubjektív vélemény. Annyi biztos, hogy a kontroller jobb az irányítás ha ráérez az ember.

(#14280) ETOM válasza csenor (#14279) üzenetére


ETOM
addikt

30 FPS-l fut azért lassú. Én sem tudtam megszokni. A helyedben kontrollert rákötném gépre és kész Windows 10 tökéletesen kezeli. :)

[ Szerkesztve ]

(#14281) parandroid válasza csenor (#14279) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A one s pillanatnyilag a minimum hardver, ami futtatni tudja ezt a játékot. Így is kész csoda, amit kihoztak belőle optimalizálással. Abba gondolj vele, hogy egy gamer pc-hez egy normális tápegység kerül annyiba, mint amennyiért most egy one s-t árulnak. One X-en sokkal jobban néz ki a játék, nem véletlenül kerül az 2-3x annyiba, mint egy One S - és még így is csak egy felső-középkategóriás vga ára...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14282) CJ4567 válasza parandroid (#14281) üzenetére


CJ4567
veterán

"Abba gondolj vele, hogy egy gamer pc-hez egy normális tápegység kerül annyiba, mint amennyiért most egy one s-t árulnak."

15-20k-ért azért még nem hiszem, hogy One S-t kapnál.

No Sana No Life

(#14283) parandroid válasza CJ4567 (#14282) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jóvanna, túloztam. Tegyél hozzá még egy egeret, meg egy billentyűzetet, de ne valami teszkósat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14284) Ventur@


Ventur@
senior tag

Koenigsegg Agera az ingyen autó 24 órán át :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14285) lanszelot válasza ETOM (#14280) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez nem igaz.
Nekem is van Xbox One S es fix 60fps el megy a FH4. Persze a felbontása meg se közelíti a pc felbontást, de nem lassú xbox on a FH4.
Nem akad, se semmi. Szerintem tárhely probléma lesz.
Nekem van egy 4Tb külső hdd, minden játékom azon van, igy a rendszer szabadon garázdálkodhat a teljes belső tárhellyel.
Van már 8Tb-s is, most fekete pénteken volt a 4TB -s árára csökkentve, vettem is egyet a pc-hez :) Tárhelyből sosem elég :D
Tehát vegyél egy külső hdd-t és add át a belsőt a rendszernek, semmi gond nem lesz utána.

(#14286) Tibiajax válasza parandroid (#14281) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha szebb nem is, de gyorsabb és magasabb az fps.
és ez bizony nagyon látható..

(#14287) csaba951 válasza Tibiajax (#14286) üzenetére


csaba951
veterán

Éjszaka a lámpa a csak X-en vet árnyékot, S-en nem.

(#14288) parandroid válasza Tibiajax (#14286) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen más a látvány X-en, és nem csak a 4k miatt. Több, szebb az effekt, részletesebbek a textúrák. Nem véletlenül lett a Horizon 3 is Xbox One X enhanced, az is nagyon komoly grafikai tuningot kapott.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14289) Tibiajax válasza csaba951 (#14287) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, ezt nem figyeltem még meg
:D

(#14290) SidCorky válasza Ventur@ (#14284) üzenetére


SidCorky
senior tag

Akartam kérdezni, reggel melóba indulás előtt nem volt időm ránézni, de akkor este megéri majd belépni.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14291) csenor válasza csaba951 (#14287) üzenetére


csenor
senior tag

Nekem Pc-n tetszik amikor az egyik kocsi megvilágítja a másikat és ablakok izom nagy árnyéka látható az épületek falán.

(#14292) CJ4567 válasza lanszelot (#14285) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig One S-en 30FPS-el fut a játék, a motion blur miatt látod folyamatosabbnak.

No Sana No Life

(#14293) SidCorky válasza CJ4567 (#14292) üzenetére


SidCorky
senior tag

Vagy a tv javítja fel 60 fps-re, például az enyém is tud ilyet, kapcsoltam is ki rögtön a filmek miatt.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14294) lanszelot válasza CJ4567 (#14292) üzenetére


lanszelot
addikt

Nincs monitorom, és a tv kijelzi az fps-t.
Ami 60fps.
40colos tv-n kifolyik a szemed 30fps nél.
Nem lehet hogy 4k -ra fel van húzva azért 30fps?

(#14295) CJ4567 válasza lanszelot (#14294) üzenetére


CJ4567
veterán

A One X tudja 4K30-ban futtatni a játékot, vagy 1080p-ben 60FPS-el. One/One S-en 1080p30 az egyedüli opció.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#14296) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Forza Horizon 4 (xbox) van olyan autóm a garázsban, amit nem lehet eltávolítani. Az egyik Audi 2szer is megvan és egyiket sem tudom eltávolítani. Mit lehet tenni?
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#14297) Nyethuszar válasza csaabz (#14296) üzenetére


Nyethuszar
tag

Felrakod aukciósba és otthagyod ha lejárt. Adott nap után ha nem váltod ki ,eltűnik. Én is ezt csináltam :)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14298) DjDanee87 válasza csaabz (#14296) üzenetére


DjDanee87
addikt

Felteszed AHba, és mikor visszajön hogy nem vették meg, otthagyod. Állítólag ha nem rakod vissza a garázsba egy hónap múlva eltűnik onnan. Én is erre várok azzal a kocsival.

(#14299) Kisgépkezelő válasza csaabz (#14296) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha az ára is kéne, akkor tehetsz rá Walter Röhrl-ös festést a creative hubból mielőtt felrakod AH-ba. Tapasztalatom szerint a szépen festett autókért nemhogy hamar jelentkeznek, de gyakran még a BO árat is hajlandóak kifizetni, függetlenül attól, hogy egyébként nekik is pont 3 kattintás lenne letölteni ugyanazt a livery-t. :D

(#14300) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Hónapok óta letöröltem de most kedvet kaptam hozzá, főleg hogy ingyen autókat osztanak. Elindítom, a menüben látom a felhasználónevem, entert nyomok, és csak forog a jobb sarokban a töltés jelző. Egy pillanatra felvillan egy Xbox logós ablak, és a Windowsos töltésjelző is csak forog de szart sem tudok csinálni.
Hogy tudom elindítani?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.