Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14901) Bib válasza lanszelot (#14897) üzenetére


Bib
őstag

Ha pc-n nyomod jó nagy katyvasz Windowsod lehet. A játék megjelenése óta minden nap játszok és soha semmi baj nem volt. Töltsd le [link] innen a legfrissebb win iso-t . Csinálj tiszta telepítést, majd csak a drivereket telepítsd. Azután bejelentkezel a storeba letöltöd a játékot és tutira elindul. Semmi vírusirtó, rendszerpiszkáló pucoló, monitorozó semmi nem kell a win10-hez. Max Ccleaner és wise disk cleanert használva semmi probléma.

(#14902) szimszonos


szimszonos
őstag

Forza Horizon 4-ben az évszakos feladatok közül az Észak Felé feladatot ahol 221m-re kell ugratni a figyelmeztetőtáblánál az sehogy sem sikerül.Gondolom sikerült itt már par embernek.Melyik autót javasoljátok és milyen tuninggal..Sajnos mivel tél van így eléggé ehéz irányítanom,csúszkálok
Téli gumival meg nrm bírok 220m felé ugrani sehogy sem.Segítségeket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#14903) ProgenXL válasza szimszonos (#14902) üzenetére


ProgenXL
őstag

A probléma hogy van egy kis ugrató előtte ami lelassít. Furcsán hangzik de nekem a Rimac Concept volt a megoldás.

Gunner for life

(#14904) lanszelot válasza Bib (#14901) üzenetére


lanszelot
addikt

Semmi katyvasz nincs a gépemmel.
70+ játékból csak ezzel van gond.
Ezzel is csak azóta hogy megvettem az ultimate add on -t. Előtte nekem se volt gond.

Nincs és nem is volt soha telepítve a leírt szoftvereid egyike se.

[ Szerkesztve ]

(#14905) Ventur@ válasza szimszonos (#14902) üzenetére


Ventur@
senior tag

Valaki korábban írta, hogy a #3 917-es Porsche-vel X999-re húzva elsőre 225 m-t ugratot. Nos, én is megpróbáltam de 20 perc próbálkozás után 217 m lett a legtöbb. Nekem - mint sok mindenre - az X999-re húzott, gyári motoros Hoonigan RS200 volt a befutó. Valahogy az az autó - nekem - mindenre jó. De próbáld meg a csűrleletes Ford GT-vel is. Rally futó, rücskös gumi, totál tuninggal is elsőre 219-et ugrattam :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14906) IntelKiller7 válasza szimszonos (#14902) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Csak kíváncsiságból mentem rá elsőre a Ferrari 599XX E-vel, aztán meg is lett. :DDD X-re tuningolva.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14907) lanszelot válasza Ventur@ (#14905) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem mindegy honnan hova ugratsz.
Ugratora nézve jobb oldaláról kicsit ferde szögben az ugrato bal oldalanal kell elugratni ugy dob nagyot, és ekkor mindegy mivel mész rá. S2es furgonnal ugrattam meg.
Figyeld ki a többiek honnan mennek rá /ghost módban látod őket/ ahonnan a legtöbben mennek az a jó szög.

(#14908) IntelKiller7 válasza lanszelot (#14907) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Így van. Mindjárt az első klippben látod is. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14909) Ventur@ válasza lanszelot (#14907) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jobbról szoktam én is kezdeni, ezzel nincs gond, de az istennek nem akarta kiadni :) . 21x métereket ugrattam szinte bármilyen húzott autóval, de a kötelező nem jött össze. Hoonigan RS200-al meg összejött :) . De nyáron pl. a csűrleletes húzott Ford GT-vel is lehet szépeket ugratni :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14910) szimszonos válasza IntelKiller7 (#14906) üzenetére


szimszonos
őstag

Igazad van.2. ugratásra 248 méterre repültem.legfurcsább az egészben max 100m-ről mentrm neki méregből mert az első nem sikerült messziről

(#14911) NoMagix válasza szimszonos (#14902) üzenetére


NoMagix
addikt

valamelyik Mclaren S2-volt a nyerő

(#14912) szimszonos válasza szimszonos (#14829) üzenetére


szimszonos
őstag

Az 1 heti + 7 napi kihívasért végül megkaptam az acsit,igaz nem akkor mikor megcsináltam,ha nem legközelebb/mikor elindítottam újból a játékot.

(#14913) GhanBuri Ghan válasza ETOM (#14898) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Köszönöm, akkor majd kereslek.
Mióta beszélgettünk a Capri FE-ről, amikor el kell adnom autókat az aukciós házban (rég betelt a 750, szóval minden héten legalább egyszer), mindig megnézem, hogy van-e eladó Capri, soha nincs.

(#14914) szimszonos


szimszonos
őstag

FH4-ben mai napi feladat hogy nyerj meg egy földutas sárdagasztást.Hiaba nyertem meg 2 földutas versenyt nem adta meg.Mit kell csinálni hogy kipipáljam ezt is?

(#14915) parandroid válasza szimszonos (#14914) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Körverseny kell neki, a sprint nem jó. Hagyjátok már a magyar verziót, csak magatokat szopatjátok vele, és viccesnek is csak mérsékelten vicces, hogy milyen szar.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14916) csaba951 válasza szimszonos (#14914) üzenetére


csaba951
veterán

1) Körverseny kell.
2) Nézd meg a zászló ikont a napi feladatnál. Na, pont olyan kinézetű zászlós kell. A másik zászlós nem jó.

(#14917) szimszonos válasza parandroid (#14915) üzenetére


szimszonos
őstag

Ezt fejtsd már ki bővebben hogy mire gondoltál.Van egy tippem,hogy a magyar fordítás nem tetszik a játékban ha nem tévedek.Igaz kicsit fura módon fogalmaztál

[ Szerkesztve ]

(#14918) feri1014 válasza szimszonos (#14917) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem arról van szó, hogy kinek milyen nyelven tetszik jobban a játék. Magyarul rengeteg a félrefordítás. Mint ahogy a te esetednél is látszik, nincs normálisan lefordítva, hogy mit kell csinálni a napi feladatnál. Angolul egyértelmű, hogy mit kell csinálni. Előbb jössz rá angolul, mert a szavak pontosan egyeznek, mint magyarul.

(#14919) szimszonos válasza feri1014 (#14918) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem a nyelvvel volt problémám mert földutas versenyt írt és azt is mentem.Azt nem.írta hogy körversenyt kell menni.A jelet viszont nem figyeltem az ábrán a feladatnál ami a körversenyt jelöli.Itt tehát nem félrefordításról van szó,ha nem figyelmetlen voltam.Köszönöm a segítséget peterkeT,sikerült a feladat.A nyelvet átállítottam ettől függetlenül angolra,a későbbi problémák elkerülése végett.

(#14920) parandroid válasza szimszonos (#14919) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az angol eredetiben egyértelmű volt, hogy körverseny kell. Rendszeresek az értelemzavaró félrefordítások, sokszor a magyar verzió alapján nem lehet megoldani a feladatot. Nem is beszélve arról, ahogy a sorozatok teljesítésénél hónapokig nem bírtak beletenni egy hiányzó szóközt, ezért valahogy úgy nézett ki, hogy ‘sorozat 1380% teljesítve’, vagy valami ilyesmi. Egyszerűen igénytelen fos a magyarítás, mint ahogy pl a Gears of War sorozat esetében is volt. Ilyen minőségben inkább ne is fordítanák, mert többet árt, mint használ - ahogy jelen esetben is nem érthető, nem teljesíthető a feladat a fordítás alapján.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14921) Qkackca válasza parandroid (#14920) üzenetére


Qkackca
őstag

sorozat 1380% teljesítve, ez nem múlt idő, még mindig ebben az állapotban szerepel...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14922) lanszelot válasza Qkackca (#14921) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Végre 4 nap után elindult a FH4 ....
Buktam pár dolgot, demondom ismét megpróbálom játszóteret....lassan 40 ből semmi.
Szerintem én ezt bannolom :))

(#14923) Qkackca válasza lanszelot (#14922) üzenetére


Qkackca
őstag

Jól van, gratula :)
Még van pár nap ebből az évszakból is, a boltban sem volt új ajánlat, túl sok mindenről talán nem maradtál le.

A játszóteret én mindig kihagyom. Kétszer próbáltam meg. Nem jött be.
Egyrészt hülye vagyok hozzá, mert nem tudom mit kellene csinálni pontosan, másrészt azt látom hogy az ellenfél csapat meg rohadt jól együtt dolgozik, úgyhogy esélyem se legyen semmire.

Én meg láttam két Pistát, de esélyem se volt lecsapni :(

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14924) DjDanee87 válasza lanszelot (#14922) üzenetére


DjDanee87
addikt

Játszóteret én csak akkor csinálom ha új exkluzív autó a jutalom. Talán egyszer volt eddig a sok szezon alatt. Azon kívül fölösleges szenvedés a kilépkedők miatt. A 80%hoz sincs rá szükség, 50hez meg főleg nem.

(#14925) lanszelot válasza Qkackca (#14923) üzenetére


lanszelot
addikt

Sajnos az hogy most elindult semmit se jelent.
Ha kilépnék megint nem indulna el.
Ma megcsinálom az 50% ot es remélem hétvégén elindul egyik nap.

(#14926) Dtomka


Dtomka
veterán

De jó lenne, ha meg lehetne hosszabitani az aukciót, abban az esetben ha az autó eladása sikertelen volt. Nem is értem alapból miért nincs benne... :U

(#14927) joey04


joey04
titán

Hali!

Konzolon játszottam sokat a Forza 4-gyel, most pedig PC-n is kipróbáltam.

2 gondom is akad. Az egyik technikai jellegű, a másik nem (vagyis félig): Szépen leszedte még a konzolos mentéseim, de a térképen ki van szürkülve több bónusztábla és gyorsutazás tábla is, pedig ezeket mind kivégeztem. És ingyen is van a gyorsutazás, szóval ezt tudja is a játék. Miért jelez mégis többet szürkének?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14928) csucsu52 válasza joey04 (#14927) üzenetére


csucsu52
aktív tag

:D
Ha szürke a tábla azt már lezúztad.
mivel 0 CR a gyorsutazás, így mindet lezúztad már gondolom....
Azaz CSAK szürke gyorsutazás táblád van lila nincs.
Max bónusztábla lehet lila így.
Jól gondolom?
Szűrj rá térképen, h csak bónusztáblát mutasson.

(#14929) joey04 válasza csucsu52 (#14928) üzenetére


joey04
titán

Bocsánat összekevertem igen lila van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14930) Ventur@


Ventur@
senior tag

Forzashop ajánlata:

650 Forzathon-ért 2010-es Rossion Q1 és 600-ért 1967-es VW Karmann Ghia.

Én azt hittem a Rossion elektromos autó, erre kiderül hogy nem az :) . Akkor a Rimac és a VW I.D. mellett van még valami elektromos autó a játékban? Valami még rémlik, de lehet rosszúl emlékszek :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14931) Dtomka


Dtomka
veterán

Szerintetek az alábbi listából bekerül valamelyik a Forza 4 be?
[link] 2020 legjobban várt 20 autója

(#14932) joey04 válasza joey04 (#14929) üzenetére


joey04
titán

Beszarás. Legyalultam, újratelepítettem és most ok :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14933) Kisgépkezelő válasza Dtomka (#14931) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hát ha nagyon lusták, akkor a Cybertruck. Alig 8-10 poligon és már kész is vannak.

(#14934) Dtomka válasza Kisgépkezelő (#14933) üzenetére


Dtomka
veterán

Ejj csak azt ne, szánalmas a kinézete. Egy 3 éves gyermek jobbat rajzol egy rosszabb napján.

(#14935) elod22


elod22
senior tag

VW ID. R-t mennyire nehéz snipe-olni, mert tegnap este csak úgy véletlenül rákerestem és 59 percnél volt egy, hamar lecsaptam rá, de azóta nem láttam egyet sem listázva. És még viszonylag olcsó is volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#14936) homerhamm


homerhamm
addikt

Évszakos kihívás: vezess GT autót, próbáltam Bentley GT FE-vel, meg 2 GR-s Mercivel. Mi lehetett a gond?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14937) DjDanee87 válasza homerhamm (#14936) üzenetére


DjDanee87
addikt

A Continental GT-ből a Forza Edition az track toy kategória, a Mercik meg Super GT kategóriásak. Az autóválasztón állítsd át kontrolleren az X-el, hogy autótípus szerint rendezzen és akkor megláthatod melyek ttartoznak GT kategóriába, de itt egy kép ha úgy egyszerűbb: [link]

(#14938) homerhamm válasza DjDanee87 (#14937) üzenetére


homerhamm
addikt

Az jó, mert olyanom nincs, sőt még az autószalonba se ajánlja fel.

(Sikerült azóta)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14939) szimszonos válasza DjDanee87 (#14924) üzenetére


szimszonos
őstag

Van értelme ha 100%-ra akarod az évszakot csinalni.Ha pl a mostani 18.szériát 100%-ra akarod,akkor pedig mind a 4 évszakban meg kell csinalnod a játszóteret ha jól tudom.Ez inkább az achievement vadászoknak lehet fontos.Kell vele szenvedni de a csapatos kalandjatékoknál is kilépnek sokan ha vesztésre állnak sajnos.Ebben a szériaban mind a 4 évszakban megcsinaltam mind a jatszóteret,mind a kalandjátékot.Altalában 5 játékből összejön akármelyik a kilépkedések ellenére,igaz nem árt hozzatenni a győzelemhez nekünk is,mert ha nem vagyunk tisztában a szabályokkal akkor nagyon nehéz is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#14940) Celithrandi


Celithrandi
addikt

Olyan gondom lenne, hogy a Forza H 4. PC alatt nem érzékeli az xbox360 kontrolleremet. Minden más program látja rendesen. Ötlet esetleg? Köszi

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#14941) Bib válasza Celithrandi (#14940) üzenetére


Bib
őstag

Én is xbox360 kontrollert használok vezeték nélkülit. Nagyon nehéz elképzelni hogy a Fh4 nem látja. Eredeti minden ?

(#14942) lanszelot válasza Celithrandi (#14940) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello

Csináld meg ezt 0:18 - 0:45 -ig, indítsd újra a gépet, és utána dugd rá vezetékkel.
Így ismét működnie kell.

(#14943) Celithrandi válasza lanszelot (#14942) üzenetére


Celithrandi
addikt

De az xbox360 controller és minden más látja a forza4 kivételével

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#14944) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

A tavaszi trial verseny egészet botrányosan szarra sikerült. Pont olyan gyors a Ford mint a légpárnás, de annyival nem, hogy normálisan meg is előzd. Ha esetleg mégis erre kerülne a sor, a script miatt úgyis visszatesz mögé. Aztán meg csak szívsz. kb minden checkpointnál nekimentem. :DDD :DDD :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14945) ETOM válasza GhanBuri Ghan (#14913) üzenetére


ETOM
addikt

Írtam tegnap xbox appba, de gondolom nem jelezte.

(#14946) szimszonos válasza IntelKiller7 (#14944) üzenetére


szimszonos
őstag

+1 Ráadásul közepes fokozaton mikor megelőztem és elhúztam volna elkezdett lassítani a játék,hiába nyomtam a gázt nem gyorsult.Teljesen fölösleges volt így belerakni.

(#14947) homerhamm válasza IntelKiller7 (#14944) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem az könnyű volt, viszont a figyelmeztető táblával megszenvedtem. :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14948) parandroid válasza homerhamm (#14947) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igazából most az egész hét könnyű volt. Kb 2-3 óra alatt 90+ %-ra lehetett tolni. Már csak a napi feladatok vannak, ahhoz majd 2-3 naponta bejelentkezek, és gyorsan letolom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14949) szimszonos válasza homerhamm (#14947) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem nem arra értette hogy nehéz ha nem inkább arra gondolt hogy a jaték visszavesz a sebességből hogy ne verjük agyon a gépet.Lehet látni hogy látványosan csal.Inkább az idővel kellene csak variálnia hogy minél erősebb fokozaton jobb idő kell.Így hogy lassít nem olyan élvezetes hiába nyeri meg az ember elsőre nincs kihívás benne.Még átlag feletti nehézségen is gáz.A figyelmeztető tábla az most könnyű volt a múlt hetihez kêpest ahol az sem volt mindegy honnan,milyen szögben.Most elég volt egy jobb autó és simán ment.

[ Szerkesztve ]

(#14950) Bib válasza szimszonos (#14949) üzenetére


Bib
őstag

Ja hát átlag felettin, ne is állj neki :) . Ennek a játéknak csak profi, vagy verhetetlen fokozaton van értelme ha nagyon kezdő vagy akkor szakértőnek való + kézi váltás, minden off assistal esetleg Abs on.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.