Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) CJ4567 válasza lanszelot (#14797) üzenetére


CJ4567
veterán

A játékokat nem muszáj megcsinálni, anélkül is össze lehet szedni a 80%-ot egy évszakban.

És mit látsz, ha rámész a rangsoroltra? Bal oldalt látod, hogy hogy néz ki, ha nem vagy rangsorolva, mert X kalandot még menni kell, jobb oldalt, hogy hogy néz ki, ha van valamilyen rangod. (Tökmindegy, hogy milyen rangod van, a játéknak az a lényeg, hogy legyen rangod, egyedüliben könnyebb jó rangot elérni, ha nincsen csapat, akivel játssz.)

Kétféle Transit van, van a Transit, és a Transit Forza Edition, ami VIP-hez jár, a FE-t fel lehet húzni X-ig, a simát csak 877-ig. Próbáld meg a HSV Gen-F GTS-el, ezt S2-ig fel lehet tuningolni, és simán megcsinálhatod vele 3 csillagra az ugrást.

Miért ne lehetne megvenni a Ford FPV-t? 50k-ba kerül, szerintem ezt bárki meg tudja venni. A HSV, amit én használtam, az 62k.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#14802) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#14797) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A játszóteresnél pedig sok könnyebb nincs. Mivel mindig kilépkednek ezért egyszerűen annyiszor kell elindítani, amíg kapsz egy olyan leosztást, hogy nem a te csapatod kezdi a kilépkedést, hanem a másik.
Transitból van egy Forza Edition is, az tuningolható X999-ig. De nem kell egyébként. Direkt kirpóbáltam elég hozzá S1 900 környéki tuning is.
Az, hogy meg van nyitva a rangsorolt az nem elég. Kell még menni először 10-et valamelyik versenytípusból hogy besoroljon egy ligába. Az, hogy nyersz e az viszont mindegy. Praktikusan (bár ezt én nem próbáltam és nem is ajánlom) ha indítasz 10-et, de mindből kilépkedsz, akkor elkönyveli mindet vesztesnek, aztán besorol a legutolsó ligába.

(#14803) lanszelot válasza CJ4567 (#14801) üzenetére


lanszelot
addikt

Meg van a hiba, csak az autó szalonban lehet megvenni. Mindig az aukciós házat nézem.
Ez az 1 ugrás kellett az 50% hoz. 80 ra esélyem sincs, jó nekem az 50 :)

Kisgépkezelő:
Több mint 30 szor próbáltam, mindig veszítettem. Itt van egy forumtag aki velem volt párszor akkor is kiléptek és 3an 6 ellen fogócska.... hát nem nyertünk.

(#14804) CJ4567 válasza lanszelot (#14803) üzenetére


CJ4567
veterán

Aukciós házban is meg lehet venni, Ford UTE '14 néven.

No Sana No Life

(#14805) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#14803) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azért az ritka balszerencsesorozat lehetett, de végülis esély mindenre van. Elég nagy gyökérség ez a kilépegetés, de sajnos ahhoz túl hosszú és unalmas egy ilyen esemény, hogy bennmaradjon az ember legalább 3 körre, ha már az elején látszik, hogy bukás lesz. Sajnos van, hogy már alapból egyenlőtlen csapatok kerülnek össze, olyankor többnyire az egyik csapat hamar feloszlik. De olyan, hogy három négy meccsből ne fogjak ki egyet se, ahol az ellenfél lép ki és nem mi, olyat nem nagyon láttam még.

(#14806) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#14805) üzenetére


lanszelot
addikt

Akkor én vagyok a csúcs tartó :D

(#14807) DjDanee87 válasza lanszelot (#14806) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha ezen a képeden https://prohardver.hu/dl/upc/2019-12/29/521923_vfpkwpepry8qr1w5_fh4osz11.png [link] a jobb alsó online kaladot megcsinálod (ott tök mind1 nyersz-e vagy sem) az ad 18%ot és csak havi 1szer kell, mert mint a rivális havonta resetel. A játszótérrel én sem szórakozok, az csak harmadannyit ad (6%), és ki lehet fogni rossz szériát ahogy nálad is volt. De bőven összejön a 80% így is. Mellesleg mostani 80% amúgy is fölösleges mert egy Boldog új évet! szöveget ad, ami már megvan valahonnan - gondolom valamelyik szintért járt vagy vmi.

(#14808) Csonka1978


Csonka1978
újonc

Sziasztok. Egy ideje nem tudom elindítani xbox one x-en a Forza Motorsport 7 játékot. Már újra is telepítettem, de betöltés közben mindig kilép. Hallom hogy esik az eső. Látszik a verzió szám is a fekete képernyőn. Aztán ennyi. Köszi.

(#14809) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szépségem..
ezzel fogok átgurulni az újévbe

(#14810) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Föld utas, sáros, trotykos úton mivel drifteltek?
/Field lane Lego/

(#14811) dog81


dog81
csendes újonc

Az első Forza Horizon-hoz, lehet szerezni még Rally DLC-t valahogy?

(#14812) parandroid válasza dog81 (#14811) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14813) lanszelot válasza dog81 (#14811) üzenetére


lanszelot
addikt

Igen, lehet [kép]

(#14814) CJ4567 válasza lanszelot (#14810) üzenetére


CJ4567
veterán

Hoonigan RS200, Hoonigan Focus, Fiesta.

No Sana No Life

(#14815) FoLey-v válasza lanszelot (#14810) üzenetére


FoLey-v
addikt

Csak én vagyok olyan vakmerő hogy egy Ferrari 599XX Evo-val nyomom. ;] :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#14816) CJ4567 válasza Tibiajax (#14809) üzenetére


CJ4567
veterán

Egyik kedvenc autóm A osztályban :)

No Sana No Life

(#14817) Tibiajax válasza CJ4567 (#14816) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R a legjobb

(#14818) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, a game pass for PC keretében kipróbáltam a játékot. Kb. 10 órát játszottam, most nyílt meg minden játékmód (kész lett a prolológus asszem). Viszont ami kérdésként felmerült bennem:

- Ennyi idő alatt is lett vagy 20 autóm, meg 1 milla KP-m, de nem érzem, hogy megérné jobb autót venni, mert az ellenfelek is mindig olyan autóval mennek, mint én, vagy a multi miatt éri meg drága autót venni, és tuningolni?
- Nem igazán van sztori, csak ugyanolyan kaptafára épülő versenyekből rengeteg, ahol még az első helyezés sem elvárás, a játék igazából innentől simán a gyűjtögetésről szól, vagyis, hogy megkeresek minden rejtett autót, táblát, megveszek minden házat, feloldok minden ruhát, stb.?

Bocsi a béna kérdésekért, régen NFS-eket a szotrijuk miatt szerettem (a vezetési élmény miatt már kevésbé :)).

Vagy igazából a multis dolgokat kellene próbálgatnom, ha kihívásra vágyok, és nem feltétlen a 450 autó összegyűjtésére, meg stb.? Ne értsetek félre, szép a táj, meg élvezetes vezetni, csak kicsit túlságosan is szabadnak (céltalannak) érzem a játékot (persze lehet csak simán nem az én világom).

(#14819) Micsurin válasza Dreadloord (#14818) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Autós játék, ha szereted akkor élvezed a versenyeket ha nem nem nyomod.

Nem azért játszunk valamit, hogy mi mindent oldjunk fel érjünk el stb ez csak a jelen gen. betegsége. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14820) infectedmann válasza Dreadloord (#14818) üzenetére


infectedmann
őstag

Szerintem embere válogatja kit mi fog meg a FH4-ben. Valamikor csak belépek, kiválasztom az egyik kedvenc járgányomat, kijelölök egy útvonalat és kocsikázok egyet, közben meg Spotify-ról hallgatom valamelyik kedvenc albumomat. Amikor meg olyanom van, órákon keresztül tolom a versenyeket és a különleges eventeket. Nem tudom a Driveatarok nálad milyen nehézségre vannak állítva, de érdemes egyre jobban feljebb tornászni, ha túl könnyen elvered az adott nehézségi szintet.

(#14821) Redneck


Redneck
veterán

Balek módon megvettem 500FP áron az AMC-t ami eddig is megvolt, csak utána vettem észre hogy már nincs napi ingyenes autó. Az Aston Martin a jobb oldalon, persze hiányzik a gyűjteményemből, és FP-m sincs már. :C
Boldog újévet!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14822) lanszelot válasza CJ4567 (#14782) üzenetére


lanszelot
addikt

Boldog új esztendőt mindenkinek :)

Nagyon sokat segített a videód.
Legoban már minden drift zona 3 csillagos :)
Az alap térképen nagyon nehezek a drift zonák, de 2-3 csillagosra megy :)
Most már csak gyakorolni, gyakorolni :)
Nagyon szépen köszönöm :)

(#14823) CJ4567 válasza Redneck (#14821) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Aston Martin egy DLC-s autó, a James Bond DLC-ben van benne.

No Sana No Life

(#14824) ONTECH válasza CJ4567 (#14823) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Az Aston Martin One77 nem dlc-s kocsi szerintem kevered a DB10-el :R

(#14825) CJ4567 válasza ONTECH (#14824) üzenetére


CJ4567
veterán

Hoppá, tényleg, kevertem a tegnapielőtti DBS-el.

No Sana No Life

(#14826) Plebi


Plebi
senior tag

PC-s és xboxos horizon 4 teljesen átjárható? Értem ezalatt, hogy vettem xbox one x, azon kezdtem el, tudok itt veletek gurulni márha van ilyen, vagy PC-st kell leszednem? Ha PC-re is letöltöm, akkor az előrehaladásom kocsik megmaradnak, szinkronizalnak, ugyanazon fiók eseten?

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#14827) Micsurin válasza Plebi (#14826) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Teljes az átjárhatóság.

PC-ről hoztam a profilom One S-re és néha PC-n, néha Boxon nyomom. Van, hogy én konzolról haverom meg PC-ről jön és probléma nélkül lehet konvojban nyomni. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14828) Plebi válasza Micsurin (#14827) üzenetére


Plebi
senior tag

Nagyon szuper! Van egyébként itt a PH-n Horizon 4 csoport, vagy bármi hasonló?

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#14829) szimszonos


szimszonos
őstag

Forza Horizon 4-ben megcsináltam 1 heti kihívast meg hozzá a 7 napi feladatot.Meg is kaptam a 60 forzathlon pontot,viszont az ezért járó achievementet nem.Pedig az acsinál is azt írja hogy 1 heti kihívás+7 napit kell teljesíteni.Valakinek sikrrült ezt az acsit feloldani?

[ Szerkesztve ]

(#14830) szimszonos válasza Redneck (#14821) üzenetére


szimszonos
őstag

+1 Pontosan így jártam én is.Azt hittem ingyenes,racuppantam azután meg jött a pofaraesés.Persze az Aston Martin 100x jobb lett volna.

(#14831) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Sziasztok! Próbáltam keresni, itt is, plusz google-n, de egyszerűen nem találtam konkrét választ. Az teljesen tiszta, hogy a SEASON PROGRESS a megadott feladatok elvégzésével nő, de mitől nő a SERIES PROGRESS? Mostani évszakban 40%-on állok, de azóta bármit próbálok (verseny/sztori/biznisz/csillagozás), egyszerűen nem akar változni. Pedig jó lenne onnan is elhozni a kocsi(ka)t.
Másik kérdés: Online Adventure akkor nyílik meg, ha bármelyik játékmódban ranglistára kerülök, vagy külön-külön kell feloldani?
Válaszokat előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#14832) parandroid válasza szimszonos (#14830) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elég ritka autó, 4M fölött lehet betenni ah-ba. Szóval nagyon rosszul nem jártatok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14833) parandroid válasza csuvicsuva (#14831) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A series egy teljes ‘év’. A négy egymást követő évszak együtt adja ki a teljesítését.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14834) csuvicsuva válasza parandroid (#14833) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Áááá, értem. :R És akkor gondolom visszamenőleg is megadja a kocsikat? Az elmúlt pár hétben kattantam rá megint a játékra, most még jobban beszippantott, mint megjelenéskor. A vintage autós versenyt most elengedtem, újra nincs pénzem, aukciós házban vannak olcsóbbak, de úgy éreztem, hogy annyit nem ér. Hatvan-akárhány % így is megvan az évszakból.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#14835) elod22


elod22
senior tag

Sziasztok! Boldog új évet mindenkinek!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem kapok dupla forzathon pontokat, pedig már a játék elejétől megvan az a ház ami elvileg duplázza a pontokat. Próbáltam úgy is, hogy be volt állítva home-nak, de úgyse duplázza.

(#14836) IntelKiller7 válasza elod22 (#14835) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Töröld le a mentésed. Felhőből leszedi újra. Hátha megjavul.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14837) parandroid válasza csuvicsuva (#14834) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem értem a visszamenőleget. Ha az eddigi szezonokat nem csináltad meg, akkor azokat nyilván nem fogja megadni. Ebből a seriesből még 2 évszak van, az alatt meg lehet csinálni 80%-ra, főleg ha nem nulláról indulsz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14838) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Ami iszonyat felb@x azok a játék hibák.
Nagyon tele van velük a hócipőm.
FH4 egy hiba halmaz, nem játék.
Mindig azért kell abba hagynom mert már üvöltök.
Pl: bemegyek a drift zónába középen /2 zászló között/, semmi nem jön, nagyon jól megy és a közepén veszem észre hogy nem számol, mert nem indult el mikor bementem. 3 bol 2szer ez van. Eleinte azt hittem én vagyok hülye, de a párom is mondta hogy semmi, csak nem indul el. Mert nem.

[ Szerkesztve ]

(#14839) Joccc07 válasza lanszelot (#14838) üzenetére


Joccc07
addikt

Alul mutatja a pontokat, hogy ki mennyit ért el majd, hogy a játékos hány százalékánál vagy jobb. Ha az eltűnt visszamehetsz. Utána számolni fogja. Amíg az nem tűnik el addig még a drift "session"-be vagy.

Ez nem bug és nem is hiba. Szimpla türelmetlenség a részedről.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#14840) elod22 válasza IntelKiller7 (#14836) üzenetére


elod22
senior tag

C:\Users\Elod\AppData\Local\Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData

Elvileg ez a mentési mappa. Ami benne van töröljem le és vissza fogja állítani cloud-ból az egészet?

(#14841) lanszelot válasza Joccc07 (#14839) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem, nem az a gond.
Nem mutat semmit. Akkor érkeztek meg, ott még nem drifteltem soha, és nem indul el.
Van hogy 2-3 szor egymás után nem indul el.
Ez hiba.
Mint az is hogy 30-40 szer kell inditanom a játékot és ha szerencsém van aznap akkor elindul. Ha nem akkor aznap nem játszom.
Ezért ha elindul nem zárom be, csak le teszem tálcára.
Ez is játék hiba.

(#14842) Joccc07 válasza lanszelot (#14841) üzenetére


Joccc07
addikt

Valami nálad lesz. Őszintén megmondom nem követtem az előzményeket. Egy újra telepítés valószínűleg megoldaná. Bocs, ha már volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#14843) lanszelot válasza Joccc07 (#14842) üzenetére


lanszelot
addikt

Volt, forza developers azt írták tudnak a hibáról, dolgoznak rajta. /több mint 1 éve tudnak róla, azaz lexarják/

Drift pedig xbox on is ilyen. Kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#14844) Bib válasza elod22 (#14840) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem ilyen ne csinálj. Állítsd inkább vissza az alkalmazásoknál.

(#14845) parandroid válasza lanszelot (#14843) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amennyire nem a szívem csücske a drift, az előttem szólóval kell egyetértenem, ha kivárod, hogy eltűnjenek az összesítők, akkor indítja csak a számolást megint. Fura dolog, én is belefutottam párszor, ez ilyen. FH3-ban még ilyenebb, ott még többet kell várni két drift között.

A PC-s port meg olyan, amilyen, nem te vagy az első, aki szenved vele, iszonyatosan hisztis a cucc mindenre. És állítólag még mindig jobb, mint az FH3. Boxon én sokszáz órát beletettem mindkettőbe, nem mondom, hogy bugmentes a cucc, de semmi komoly problémám nem volt vele sosem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14846) lanszelot válasza parandroid (#14845) üzenetére


lanszelot
addikt

Már írtam, hogy nem megy semmi. Nincs mit kivárni. Ez egy hiba.

Xbox on is van hogy nem indul el, bár ritkán.
"Alkalmazás túl hosszú ideig próbált elindulni ezért leállt" szöveggel szokta csinálni.

(#14847) parandroid válasza lanszelot (#14846) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sosem találkoztam ilyen hibával sem faten, sem s-en, sem x-en. PC-n nem játszok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14848) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kreatívak ezek a mai fiatalok..

(#14849) DjDanee87 válasza lanszelot (#14846) üzenetére


DjDanee87
addikt

Érdekes, ilyen hibával még nem találkoztam több száz óra játék alatt.

(#14850) csuvicsuva válasza parandroid (#14837) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igazad van, egész szezonban ugyanaz a series, csak a season változik hetente. Korán van még. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.