Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14851) szpeti40


szpeti40
addikt

Ma is van ingyen auto, egy 2019-es Aston Martin DBS Superlaggera

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14852) Tibiajax válasza szpeti40 (#14851) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neeeeeee
egy hete vettem meg 8millióért, a karácsonyfa alá.....

xddd :W :W :W :W :W

(#14853) IntelKiller7 válasza szpeti40 (#14851) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

4 órája néztem, akkor még csak pénzért volt. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14854) Redneck válasza szpeti40 (#14851) üzenetére


Redneck
veterán

Remélem reggel is lesz mikor gép előtt leszek. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14855) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

skacok, lenne valaki olyan rendes velem, venne egy ‘19-es Macon-t a forzashopban, amit aztán potom pénzért eladna nekem?
nagyon hálás lennék érte :B :B

(#14856) parandroid válasza Tibiajax (#14855) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én vettem egyet, kelleni nem kell, mert már megvolt, pénzre meg végképp nincs szükségem. Ma már nem leszek gép előtt, legkorábban majd holnap délután, akkor ‘leboltolhatjuk’.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14857) Tibiajax válasza parandroid (#14856) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, hogy holnap napközben meg én nem vagyok, csak este majd megint..

(#14858) Bib válasza Tibiajax (#14857) üzenetére


Bib
őstag

Én veszek neked, hogyan üssük meg?
Gamer tag : Bibe76

[ Szerkesztve ]

(#14859) Qkackca válasza szpeti40 (#14851) üzenetére


Qkackca
őstag

Pontosítsunk, nem ingyen van, hanem forzathon pontért.

#14854: További 6 napig tart, talán lesz rá időd.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14860) Bib válasza Tibiajax (#14857) üzenetére


Bib
őstag

Vettem egyet, 22:00-kor felteszem aukcióra ha addig elolvasod ezt. :)

(#14861) Qkackca válasza Bib (#14860) üzenetére


Qkackca
őstag

ÚÚ, izzítom én is a gépet ;]

Ha veszek valami járgányt ami nem gyári állapotú, akkor el tudom menteni az aktuális beállításait, ha mondjuk ki akaram próbálni a gyári beállításokat is? De épp az is tetszik ami van. Mert ugye általában kiírja hogy az előző tulaj zárolta a beállításokat.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14862) Bib válasza Qkackca (#14861) üzenetére


Bib
őstag

Akkor teszek fel kettőt :)

(#14863) szpeti40 válasza Qkackca (#14859) üzenetére


szpeti40
addikt

Pontositok, 0 forzathon pontért...

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14864) Bib válasza Bib (#14860) üzenetére


Bib
őstag

Hotelarz6341 vitte el, nem tudom innen volt e valaki :)

(#14865) Qkackca válasza szpeti40 (#14863) üzenetére


Qkackca
őstag

Pontosítok, valóban elnéztem, nem kötekedni akartam az előbb sem :R

Csak a 0 pontot, meg alatta a pörgetős 50-et néztem egybe, de a Macan-t jól látom hogy 450 pont, na én ezt vontam totál egybe, a kettőt együtt.

#14860: én nem, ott is Qkackca vagyok, most indítottam el csak, de akkor is köszönöm ha valóban feltettél egyet pluszba, ha nem is én vittem el.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14866) Tibiajax válasza Bib (#14862) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gyere, boltoljuk!

(#14867) C4mp3r


C4mp3r
addikt

(#14868) Qkackca


Qkackca
őstag

Akinek nem sikerül az autópályás ugratás, tudom javasolni a #3 porsche 917 lh-t, x-osztállyal.
A mc12 evoval 30 perc utan sikerült jó szöget elkapnom, a porscheval meg egyből 225m-t repültem...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14869) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

még mindig '19 Macon -vadászaton..

az este fél órán át nyomkodtam a frissítés gombot úgy, hogy csak 2millio alatti felrakott Macon-okat mutasson nekem. a múltkor a Levante-val ez nagyon szépen működött, s bár ott is tele volt hozzám hasonló díller-hiénákkal a bolt, azért viszonylag sűrűn, kb 3-4 percenként érkezett mindig egy vagy két db minimáláras Levante, amire aztán nyilván villámgyorsan rá kellett nyomni a megvételt és akkor általában örültünk is. na nem mindig, mert akkor is voltak gyorsabbak. de az ott érthető volt, hiszen nagyon pörgött a bolt

na most, az este ugyanilyen sikerű tranzitokban reménykedtem, sajnos nem volt ilyen szerencsém.. ebből a retkes Macon-ból ugyanis senki nem hajlandó felrakni minimálárban, de még 2 misiért sem, csak sok misiért.. nagyon sokáig nyomkodva a reload-ot már totál feladtam az nincs találat-képenyőt bámulni, amikor Kisgépkezelő kolléga sietett a segítségemre ismét, talán megérezte, hogy kezdek agybajt kapni már.
mostantól figyelj, nagyon tanúságos lesz a sztori: megbeszéltünk mindent, én nyilván készen álltam amennyire csak lehetett, írta, 5mp és fent az autó.
3másodperc múlva nyomtam meg a gombot - nyilván kiszámoltam, h egy gombnyomás az 0.687mp, tehát ahogy kettőt nyomok, pont jó lesz majd-, meg is láttam a hófehér Kisgépkezelő Macon-t, gombnyomás, de már le is volt zárva az aukció.
tehát: mire a második gombnyomást megtettem, már lezárt, annyi elég volt, hogy egy szájbakurt, mo####os, g###, szem###, áll### kö### hiéna megelőzzön.
ennyi elég volt neki. ÚGY, hogy közben rohadtul nem volt egy Macon sem fent alacsony áron, csak 16misikért már tizen percek óta. de valszeg előtte sem, mert utána is néztem, utána sem volt... csak Kisgépkezelő nekem szánt gépe, amit nem tudtam megvenni még úgy sem, hogy az enyém volt az az 5 másodperc. hiszen ugye tudtam, hogy mikor kell gombot nyomni

ez valami egészen elképesztő, azt hittem földhöz vágom a kontrollert. illetve a kormányt, mert asszem azzal csináltam h még gyorsabb legyek, ne wirelessen menjen az adat..
#innnnjekcióót

(#14870) csab991 válasza Tibiajax (#14869) üzenetére


csab991
senior tag

Sajna benne van a pakliban ez is, én voice chaten keresztül vettem régebben egy gépet és amikor az eladó mondta hogy felrakta, akkor kerestem rá az adott járgányra. Be volt állítva előre az eladó gamertagja valamint az autó pontos típusa. Valamint be kellett előre gyakorolni a billentyűkombinációt hogy a lehető legkevesebb időveszteséggel meg tudjam venni.

(#14871) s7evcsenko válasza Tibiajax (#14869) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az aukció eszetlenül van megcsinálva sajnos.
A licit része akkor lenne korrekt, ha a licit automatikusan meghosszabbodna 2-3 perccel, ha az utolsó percben érkezik rá licit, egészen addig, amíg mondjuk 3 percig nem nyom rá senki, így minden autó annyiért menne el, amennyit ér az embereknek.

Ilyen műveletbe én is futottam már bele párszor, legutóbb mikor ez az ingyenes Ferrari 599 E volt a sláger... percenként került fel párszáz ezer kreditért új autó, amire hiába nyomtam rá 3 secen belül, már le volt zárva.
Tuti hogy erre a nepperek írtak valami szkriptet. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14872) Tibiajax válasza s7evcsenko (#14871) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nnnem tudok mást én sem elképzelni, csak alattomos szkriptet.. hát ilyen nem létezik, hogy egy (minimum) félórában 5mp, és azt is elveszik.
mert oké, hogy sokan játszhatnak egy adott időben a játékkal, de azért nagy része csak inkább kocsikázik, meg versenyzik épp, a maradék épp autót barkácsol, és szerintem a legkisebb halmaz aukciózhat. és akkor ezek között van olyan, aki nyomogatja a gombot gyak.folyamatosan, egy olyan autónál, amiből nincs fent, csak drágák, éppen akkor?
jó persze, én is ezt csináltam végül is, de most akkor tényleg ekkora pechem volt, hogy amikor megnyomtam a gombot, éppp akkor valaki más is megnyomta a gombot, pont erre az autóra, pont a gyorsvásárlás-ra??....... lehet
de ezt nagyon nehezen hiszem el

igen, a hosszabbítás korrekt update lenne, 1 perc már tökéletes lenne.. egy perccel mindig tolódna, amíg kapná a licitet

(#14873) s7evcsenko válasza Tibiajax (#14872) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én a ferrarira rááldoztam 4x 30 perc aukciót kíváncsiságból, reggel, dél körül, estefelé és felkeltem éjjel is ezmiatt.
A 2 óra alatt min. 100-at vettek meg 3 sec alatt az orrom elől és egyet sem sikerült megvennem.
Ennyire nem lehetek szerencsétlen. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14874) CJ4567 válasza s7evcsenko (#14871) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem muszáj szkriptet írni, ha memorizálni tudod, hogy mit kell nyomkodni (Y, lefelé kétszer, spameled az entert/A-t), akkor már csak kb. a szerencsén múlik. (A makrók gyorsabbak, de semmi se lehetetlen.)

Ebben a pillanatban ez a kettő a legolcsóbb. El is vitték őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#14875) Qkackca válasza s7evcsenko (#14873) üzenetére


Qkackca
őstag

Ismerős...Ugyanez volt nekem is a XX Evo-val

Én ma Maserati 8CF-re vadásztam és vmi emberke háromszor vitte el az orrom elől az utolsó másodperces licittel, az se jobb érzés.

Szerintem egyik másik modell bizony kiváltja az emberekből a nagyon kell érzést és akkor mindenki ott frissítgeti a minimál árakat... Vagy tényleg ennyi szkript használó lenne?

@ Tibi: Macan-t nem nagyon láttam még 6 milla alatt, próbáljak én is lőni egyet?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14876) Tibiajax válasza Qkackca (#14875) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fasza lenne
Kisgépkezelőtől már pofám nincs kérni, többiekkel viszont még nem vagyok friend. online chat nélkül meg ugye még ennél is esélytelenebb

(#14877) s7evcsenko válasza CJ4567 (#14874) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt a kombot nyomtam 2 órán keresztül. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14878) ETOM válasza Tibiajax (#14872) üzenetére


ETOM
addikt

Capri FE azóta is megvan, tudtál venni azóta? Mert akkor kiszórom :D
Meg még valakinek raktam félre, de sok esély nincs átadni.

[ Szerkesztve ]

(#14879) Qkackca válasza ETOM (#14878) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha lesz szabad példány, arra vevő lennék

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14880) Tibiajax válasza ETOM (#14878) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja persze, az is kéne.
a múltkor még eléggé kezdő voltam ez ügyben, nem volt az ujjam a megfelelő gombon.. a tegnap este elég ratyin sikerült, de hátha a Capri-ra most nincsenek annyian rátapadva. szeretnék egyet, persze. este meg is ejthetnénk
:K

(#14881) Qkackca válasza Tibiajax (#14876) üzenetére


Qkackca
őstag

Siker! megvan

Szólj ha aktuális a Macan 19 :)

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14882) Tibiajax válasza Qkackca (#14881) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vegyél már fel léccike friends-nek. a játékban meglepő módon Tibiajax-néven találsz majd
:)

(#14883) Kisgépkezelő válasza s7evcsenko (#14873) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem van egy 599 Evo feleslegesen, ha kell még, megpróbálhatjuk leboltolni. Azért nem mindig reménytelen. Volt egy csomószor, hogy sajnos nem az vitte el a kocsit akinek szántam, de azért jónéhányszor sikerült már. Mindenféle egyéb ritkaság is akad, bár az adventi osztozkodás óta egyre kevesebb dolog számít ritkaságnak, de ha valakinek valami hiányzik jöhet bátran, mert egymás hegyén hátán állnak nálam az autószalonban egyébként nem kapható kocsik.

(#14884) Qkackca válasza Tibiajax (#14882) üzenetére


Qkackca
őstag

Oké, azt hogyan kell, olyat még nem csináltam

Kisgépkezelő: Ferrari 488 Pista?

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14885) s7evcsenko válasza Kisgépkezelő (#14883) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nagyon szépen köszönöm, vettem magamnak... :R
csak ezeket a párszázezres fogásokat akartam tesztelni, hogy vajon halandónak sikerül-e bezsákolni ennyiért.
Ám aki vállalkozó kedvében van, az megteheti ugyan ezt a '19 Macan-al is, mert ami olcsón kerül fel, azt szinte instat viszik. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#14886) Tibiajax válasza Qkackca (#14884) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a Pista-ból soha nem láttam még AH-ban példányt... érdekes
mondjuk az új Bugattiból sem
..nna, ha ez utóbbival valaki mondjuk megdobna, azért sokat adnék

(#14887) GhanBuri Ghan válasza ETOM (#14878) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem jöhet :D

(#14888) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


:C
el sem hiszem..

és annak a sràcnak köszönhetem, ott előttem

(#14889) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Imádom ezt a játékot de akárhányszor leülök fáj a szívem a hangok miatt... főleg mikor az RB26Dett hangját meghallom... az EJ20-ról nem beszélve. :((
Ezek csak nekem fájnak? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14890) DjDanee87 válasza Micsurin (#14889) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem csak neked, de akkor sincs jobb alternatíva, jobb játék ilyen kategóriában sajnos.

(#14891) CJ4567 válasza Micsurin (#14889) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem az jobban fáj, hogy az RB26-ot muszáj kicserélnem az LS-re, mert ugyan azon osztályban könnyebb, és erősebb lesz azzal a motorral, mint az RB26-al, ez igaz az R32, R33, R34-re. :(

Ráadásul mind a háromban különböző, hogy mennyire tuningolható fel az RB, az R32-ben a legerősebb(S1-ben jobb a gyári motor, mint az LS, csodák csodájára), R33-ban a leggyengébb(viszont LS-el ez a leggyorsabb), R34-é a kettő közé esik, viszont ha jól emlékszem, annak van a legnagyobb nyomatékja. :(( (Hülye LS, fogsz egy random autót, beleteszed, hirtelen jó lesz, kicsit unalmas ugyan azokat a motorokat hallgatni online. :W)

Legalább a Subaruk, és a Mitsuk gyári motorja elég jó A osztályban. :))

Jobb alternatíva ebben a kategóriában sajnos nincs, ezért vesztegetem az időm nagy részét el ebben a játékban, még ha egyes dolgok benne teljesen bullshit kategóriába tartoznak. (Pl. a drag gumik nyáron egyes autókon jobbak, mint a versenygumi.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#14892) Bozek válasza Dtomka (#14171) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszönöm! Napokig szenvedtem ezzel, de ezt a videót pont nem néztem meg. Mindenhol a hálózati kártyákat írták, de ott két gépből egyikben se lehetett telepíteni ezt a Teredo adaptert. Már úgy voltam vele, hogy feladom, de még benéztem ide. És itt végre megtaláltam a megoldást.

Igaz, most még fel kell raknom a játékot, hogy működik-e, mert a Windowst is újratelepítettem (amúgy is ráfért már). De biztos menni fog, mert már mindenhol azt írja ki a gép, amit kell.

(#14893) Qkackca válasza Micsurin (#14889) üzenetére


Qkackca
őstag

Áh, nem.
Próbáltad már a 04/07 Civic-et? Az eldugult porszívómnak jobb hangja van...
A TT RS-nek, a Merci V8/12-nek, M4 16-nak van jó hangja szerintem és ezeket el is találták, elég valósághűek. Az amcsi v8-ak is elég jók.
Sok autóval még nem mentem, a japánok elég hátul vannal abc sorrendben :P

Ha belenézel a játék fájljai közé, akkor eléggé meglepődsz mennyire kevés hangfájllal dolgoznak, vannak a motorcserés opciók meg még pár aszt csók...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14894) Tibiajax válasza Qkackca (#14893) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

globális, multi ultra giga terra update-ért könyörgök a microsoftnak.... egy utolsó, nagy durranásért
terület kibővítést észak felé update, brand new ultrarealistic engine sounds megapack update, és aukciósház function update!
ezeket akarja a nép. de azonnal!

(#14895) Qkackca válasza Tibiajax (#14894) üzenetére


Qkackca
őstag

Meg igazából a tuning opcióknál a kerekeknél, a súlycsökkentés esetén is vannak bőven baklövések, nyilván nem ismerek minden gyártó minden termékét, de a Porschék gyári felnijeinél nem nagyon vannak könnyebbek (gyári felnik között, hasonló méretben, értelmes áron persze). Na most egy 10-15 kg-s felniből lejön 23 kg, az -8kg... :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14896) Daw93 válasza Qkackca (#14893) üzenetére


Daw93
senior tag

Ne is mondd, majdnem az összes hondának szar a hangja. Az s2000 az fk8 és fk2 meg az 1gen crx 1.5 gyárija hangjai jók, a prelude elmegy, a v6osak is jók, de az összes többi 4 hengeres honda/acura motorja fülsértő és teljesen eltér a valóságban levőtől. Pedig ezeknek a hangjai a FH3-ban nagyon jók voltak. Nem hiszem el hogy bonyolult lenne egy az egyben a szar fh4es hangokat kicserélni a fh3as-ra (nem csak a hondákét)

GTA Online: Daweee93

(#14897) lanszelot válasza Micsurin (#14889) üzenetére


lanszelot
addikt

Bár ennyi bajom lenne.
Nekem meg az fáj hogy 2 napja nem indul el a játék és úgy néz ki ma se fog :(
Nem akkor játszok amikor szeretnék, hanem amikor hajlandó elindulni.

(#14898) ETOM válasza Tibiajax (#14880) üzenetére


ETOM
addikt

Most nem nagyon értem rá, de egyszer csak össze jön tartom akkor.

(#14879) Qkackca: Sajnos csak két darab (meg egy a sajátom) van amit anno félreraktam Tibiajax és GhanBuri Ghan tagoknak. Mondjuk az is csoda lesz ha ezeket nem üti le más. Eddig 5 autóból egyet tudtam átadni havernak (Porsche PO-t) Igaz az még a régi kereső szerint ment most már jobb a helyzet.

(#14887) GhanBuri Ghan: Oké akkor tartom a másikat is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14899) Tibiajax válasza ETOM (#14898) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R a multkor bénáztunk, de most már jobbak leszünk.

(#14900) Lacko777


Lacko777
csendes tag

Sziasztok! Valamerre lenne hely egy kezdő számára? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.