Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14651) barcabome válasza lanszelot (#14650) üzenetére


barcabome
aktív tag

Szia. Pont kajáltam. Nem tudom miért nincs engedélyezve, de az üzeneted megkaptam, csak jelölés nem jött, de bejelöltelek.

(#14652) SidCorky


SidCorky
senior tag

Elég jó áron mennek a Forzák az MS Storeban, akinek valami hiányzik érdemes lehet felnézni. :) A kiegészítőkre nincs akkora kedvezmény, de a játékok standard és ultimate kiadásai is szép akciót kaptak. Gondolkodom is a Motorsport 7-en, amire egy hónapja fenem a fogam, 6 ezerért (vagy 12 az Ultimate, nem sikerült egy épkézláb listát találnom, hogy mi a plusz) kár lenne ott hagyni.

Btw nem tudja valaki, hogy lehet megváltoztatni a Store telepítési mappáját? Próbáltam letölteni a FM7 demóját, de 100 GB és nem ajánlotta fel, hogy ne a C-re rakja, pedig érdekelne a dolog.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14653) barcabome válasza NoMagix (#14649) üzenetére


barcabome
aktív tag

Oké, ha nem tudsz bejelölni, akkor írj rám és visszajelöllek.

(#14654) barcabome válasza lanszelot (#14650) üzenetére


barcabome
aktív tag

Felvettelek ismerősnek, írtam üzenetet, 2x hívtalak konvojba, de nem reagáltál. :))

(#14655) SidCorky


SidCorky
senior tag

A Forza Motorsport 7-re rákeresve egy csomó ingyenes autópakkot feldob, IndyCar, BMW M8 GTE, stb, ezek tényleg ingyenesen behúzhatók, ha megvan a játék, vagy van valami buktató? Ha ezek tényleg ingyenesek, akkor elég nekem a Standard változat most 6 ezerért, mert ezek között sok olyan van, ami kéne és ezek szerint nem kell hozzá az Ultimate.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14656) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Mit kell a rózsaszínért csinálni?

(#14657) SidCorky válasza lanszelot (#14656) üzenetére


SidCorky
senior tag

Az egész szezon 50, illetve 80%-át teljesíteni, vagyis ha mind a négy évszakban eléred az 50-et akkor megvan az Alpine, ha pedig a 80-at, akkor a Shelby. Persze ezt nem muszáj így betartani, lehet az egyik évszakban többet, a másikban kevesebbet, a lényeg hogy mire a tavaszhoz érsz, meglegyenek a százalékok az egészre nézve, menet közben látod, hogy haladsz.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14658) lanszelot válasza SidCorky (#14655) üzenetére


lanszelot
addikt

Ha azt írja ingyenes, akkor az ingyenes.
Nincs buktató.
De mielőtt leokézod megmutatja hogy 0 HUF
Még onnan is cancel - ezheted, ha x összeg lenne ott.

(#14659) oliwwer válasza barcabome (#14648) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Ezt én is nagyon adnám!

PC-n tolom, nagyon nem vágom az xbox alkalmazást hogy működik , de aki szeretne funolgatni nyugodtan jelöljön be, droliver91 az accom

(#14660) barcabome válasza oliwwer (#14659) üzenetére


barcabome
aktív tag

bejelöltelek bomeHUN90 néven

(#14661) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

'pot kivánok
no hát megint jövök, engedjétek meg, hogy bemutassam legújabb szerelmemet, az este esküdtünk talán örök hűséget egymásnak... :)

hát nem meseszép? az este végre, valahára megkaptam az utolsó autót, amire még nagyon vágytam, már csak ez hiányzott a garázsomból. a garázsomból, ahol a minőség és nem a mennyiség az úr ugye
mattsilver, megültetve, megpiszkálva - de szigorúan eredeti motorhangjával... csodás. azóta ki se szálltam belőle

azt még érdekes megjegyezni, mennyire számít a hátsó szárny ezeknél a diszkódzsippeknél..
bár úgy szebb és elegánsabb ha nincs rajta, de egész egyszerűen képtelenség megúszni. ha nincs, egy kicsit is nagyobb gázfröccs, és már megy is a seggük... hihetetlen
ha felrakjuk rájuk, egyből mint a kezesbárányok lesznek és bestabilizálódnak. nem tudom, vajon az életben számít-e egy ilyen szárny ilyen téren

[ Szerkesztve ]

(#14662) Kisgépkezelő válasza Tibiajax (#14661) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nocsalk? Te mikor gazdagodtál meg ennyire? :D

(#14663) Micsurin válasza Kisgépkezelő (#14662) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jókor vett telket jó helyen! ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14664) Tibiajax válasza Kisgépkezelő (#14662) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az este egy titokzatos jóakaróm segített..
:)

(#14665) csab991


csab991
senior tag

[link] Nem tudom ezt néztétek-e már, de sírok annyira vicces pár szituáció. :C
A csapatos eventek garantált agyérgörcs forrást biztosítanak.

(#14666) ThomasM


ThomasM
újonc

Sziasztok! Forza horizon 4-ben a szintek él mi az a csillag? Hogy került az oda és hogy lehet szerezni mivel láttam már játékost akinek 7 és volt a csillag áll plusz a szintje. Előre is köszi a válaszokat. Üdv.

(#14667) lanszelot válasza oliwwer (#14659) üzenetére


lanszelot
addikt

Én is bejelöltelek. Nevem feljebb a képen :)

(#14668) barcabome válasza ThomasM (#14666) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ha eléred a max szintet, kapsz egy csillagot és elölről kezdi a lvl-t számolni. Ahányszor eléred a max szintet, annyi lesz a csillag alá írva. Most meg nem mondom mennyi a max szint, mert nem vettem észre, amikor nekem átfordult, de talán 250?

(#14669) Micsurin válasza barcabome (#14668) üzenetére


Micsurin
nagyúr

200-ra emlékszem aztán Prestige csillag és lvl 1 újra.
https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360025285693-The-Prestige-System

Igen, itt a hivatalos 200-nál Presite és aztán százanként 1 csillag.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14670) barcabome válasza Micsurin (#14669) üzenetére


barcabome
aktív tag

Köszi ezt nem tudtam. Nem akartam félreinformálni, csak magát a csillag lényegét szerettem volna neki elmagyarázni. :R

(#14671) ThomasM


ThomasM
újonc

Nagyon szépen köszönöm az infót. Sziasztok

(#14672) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Valaki esetleg Pc-n onlineozik?

(#14673) ONTECH válasza hhenry (#14672) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Jelen!

(#14674) Dtomka


Dtomka
veterán

Van sok autó melyből van Forza változat is. Ti megtartjátok a simát, vagy eladjátok? Lehet hülye kérdés... :B

(#14675) SidCorky válasza Dtomka (#14674) üzenetére


SidCorky
senior tag

Pont ma tartottam egy szelektálást, feldobálgattam ah-ba azokat amiből kettő van és én is elgondolkodtam azon, hogy amiből van FE meg sima is, abból maradjon-e egy-egy mindkettőből. Végül arra jutottam, hogy csak az FE verziókat tartom meg, úgyis azt venném elő a sima helyett, akkor már ne legyen kettő. :) Egyedül a Giuliából maradt egy sima is, mert az FE versenyre van, minden kimaxolva, a sima meg a gyári motoros krúzolós autóm.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14676) Dtomka válasza SidCorky (#14675) üzenetére


Dtomka
veterán

Akkor nem csak én gondolkodtam el ezen :)
Közben rájöttem, hogy az ajándékokat le kell tölteni, legalább 30 Super pörgetés és 5 ajándék autót kaptam. Volt amiből 2 lett ezért én is feltettem pár autót, a Zondát el is vitték 1,496 m és a Subaru Imp WRX '04 359 k ért :)
Még mindig kár, hogy nincs 1 olyan szűrés ami a duplikált autókat mutatja. Bár nem tudom korábban így volt e, pörgetés esetén legalább felajánlja, hogy eladom x összegért vagy a garázsba teszem. Inkább garázs, mert jóval alacsonyabb összeget adna érte...Majd inkább én felteszem az aukciósházba.

Közben felmerült egy másik kérdés. Megvettem a 10 m házat és meglett a 15. csűrlelet. Na de még van 2, az egyiket megtaláltam odagurultam aztán semmi nem történik. Tudtok eben segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#14677) CJ4567


CJ4567
veterán


Meglepően jó a drag gumis Merci X-Class. :DDD

No Sana No Life

(#14678) csab991 válasza CJ4567 (#14677) üzenetére


csab991
senior tag

Nem semmi, én driftre használtam, hátsókerekes konverzióval, úgy is elég ütőképes.

(#14679) Nyethuszar válasza Dtomka (#14676) üzenetére


Nyethuszar
tag

Legó sziget ? Ott is van egy kockára esett kocsi.
Pár javítással ezelőtt jött be,hogy ha megvan felajánlja az ár felét.. Pofátlanul keveset sokszor.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14680) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Abban tudnátok segíteni, hogy hogy tudom azt beállítani, hogy barátokkal egy szerveren legyek? Azt sikerült beállítani, hogy együtt versenyezzünk, de olyat, hogy szabadon autózzunk egy világban, azt nem. Konvoj-ba meghívtam, csatlakozott is, mindketten beálltunk a Horizon festival-hoz de nem láttuk egymást, és a játékosok listájában sem látom.

Köszi

(#14681) Nyethuszar válasza oliwwer (#14680) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ha egy konvojban vagytok, akkor szabad kóborlásban is ott lesz mindenki. Aki a "host" az amint kirak a verseny, rányom arra,hogy "online" mert alapból aszem valami idióta ökörség miatt "offline" rak ki legtöbbször... Kb ennyi :) Sokszor hiába vagytok egy konvojba,ha a másik egy párhuzamos dimenzióba sessionben van. Idegesítő megoldás, de sajnos ez van :(
Ekkor a konvoj kezelő ablakban, ami az Esc menü/ Y vagy J most nem tudom hirtelen, -konvoj beállítások- ban tud a leaderre csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14682) lanszelot válasza hhenry (#14672) üzenetére


lanszelot
addikt

Szia,
Igen pl én.
De mindegy hogy pc vagy xbox, cross platform játék.

Tudnátok segíteni abban, hogy nekem 2 ufo energia cella, és 2 virág hiányzik.
Hiába van sötét, hiába esik nincs sehol.

(#14683) lanszelot válasza oliwwer (#14680) üzenetére


lanszelot
addikt

Létre kell hozni egy saját világot, a FH3 ban 1edul is lehettél, itt már 2 fő a limit.
De ezt mondtam is mikor versenyeztünk :)

(#14684) Qkackca válasza Dtomka (#14676) üzenetére


Qkackca
őstag

Melyik az, nem tudod? Van amelyik évszak függő. link

#SidCorky: nemtudom kaptál-e választ a store-os progikra, de:
Open your Settings app and click System.
Go to Storage. Locate the ‘Change where new content is saved’ link.
Go to the ‘New apps will save to:’ section and select your target drive

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14685) lanszelot válasza Dtomka (#14676) üzenetére


lanszelot
addikt

Csűrleletbòl 1 Lego és 1 Fortune
4 pedig évszakos
Plusz mind egy bizonyos szint után oldódik fel, ezt vagy azt el kell érned.

(#14686) SidCorky válasza Qkackca (#14684) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ja már megvan, köszi. A rendszerbeállításoknál kerestem utoljára. :) Közben lekaptam a FM7 demót, lassan el is indítom és megtudom, kell-e vagy sem.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14687) Dtomka válasza Nyethuszar (#14679) üzenetére


Dtomka
veterán

& (#14684) Qkackca & (#14685) lanszelot
Köszönöm a válaszokat! Lego szigetből alig csináltam meg pár dolgot. Itt mit kell pontosan?
A Fortune szigeten az összes kincsvadászat megvan + pár verseny + drift kész.

(#14688) Dtomka


Dtomka
veterán

Éppen a Lego völgyben teljesítem a feladatokat. Kimentem az előbb cigizni, és a hírfolyamban ezt találtam.
[link] Egy srác megépítette a Shelby GT500-at Legóból

Jó sok szabad ideje van + türelme :)

(#14689) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, ma odavertem a pénztárcámnak, megvettem a maradék 19 autót ami még hiányzott a garázsomból!
Sikeresen elvertem 100 millát! :DDD

(#14690) parandroid válasza NoMagix (#14689) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel én is így voltam, anno, amikor idegesített, hogy már csak pár hiányzik. Az utána hetekben kb azoknak a fele bent volt a szezonális jutalomautók között. :DDD De leszarom, azóta megint van vagy 200 millióm, pedig rohadtul nem gyűjtögetem, csak jön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14691) Qkackca


Qkackca
őstag

Az miért van hogy se licitálni, se kivásárolni nem enged az aukciós ház?
Az oké hogy eladni nem tudok, nem tudom kb 10 ajánlat után x ideig, amúgy mennyi is az az x idő?

Másik ha játszom a havi riválisokkal, akkor külön rangsorolja azt az időt amiben volt ütközés és külön amiben nem vlt ütközés?

Harmadik, az eliminátorban, keresni kell a magasabb szintű autókat? Vagy az is jó ha bemegyek a kör közepébe és várok míg egyedül leszek? ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14692) csaba951 válasza Qkackca (#14691) üzenetére


csaba951
veterán

Elimiator-ban az is egy taktika, ha az elején bujkálsz a többiek elöl, és csak a végső versenyen veszel részt.

>külön rangsorolja azt az időt amiben volt ütközés és
>külön amiben nem vlt ütközés?

Igen. Van amikor az a feladat, hogy ütközésmentes időt csinálj. Ezt külön írja.

(#14693) CJ4567 válasza Qkackca (#14691) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, és mindig magasabbra fogja rangsorolni azokat az időket, amikben nem ütköztél, még ha lassabb is.

No Sana No Life

(#14694) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

ForzaHub-on a Car masteries Completed pontokat, hogy lehet gyűjteni? Elvileg fullra megkell venni minden skill a kocsin nem? Vagy nem értem. :DDD
16/400 ponton áll. Múltkor vettem 2 autóra teljes skill pontokat, aztán nem adott hozzá semmit sem...

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14695) Nyethuszar válasza IntelKiller7 (#14694) üzenetére


Nyethuszar
tag

Bugos fosos.. Nekem sem számolja már sok hete.. :(

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14696) IntelKiller7 válasza Nyethuszar (#14695) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Remek. :DDD Azért megnyugodtam, hogy nem én vagyok a balfasz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14697) lanszelot válasza lanszelot (#14682) üzenetére


lanszelot
addikt

Ebben valaki tud segíteni?

(#14698) parandroid válasza IntelKiller7 (#14696) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszercsak hozzáírja majd. Van, hogy napok, van, hogy hetek múlva. Én sem értettem sose, de egy idő után meglett a 3000 pont.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14699) parandroid válasza lanszelot (#14697) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nemigen, mert fogalmunk sincs, melyiket találtad meg, és melyik hiányzik. Google a barátod, beírod, hogy ‘forza horizon 4 lego speed champions map’, és fogaz találni egy olyan térképet, amin mind jelölve van, ezt összehasonlítod a saját minimapeddel.

Másik megoldás, hogy megveszed a storeban egy ezresért a treasure mapet, és minden rejtett dolgot be tudsz kapcsolni a térképeden (táblákat, kincseket, pajtákat, meg ezeket az ufós bizbaszokat is).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14700) IntelKiller7 válasza parandroid (#14698) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De már vagy 2 hónapja semmi változás. Azért ez elég extrém eset. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.