Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) Tibiajax válasza Al365 (#14550) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

esetleg autószalonban?..

(#14552) Al365 válasza Tibiajax (#14551) üzenetére


Al365
tag

Erre nem is gondoltam :))

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#14553) CJ4567 válasza Tibiajax (#14547) üzenetére


CJ4567
veterán

A gyári motort 1601 lóerőre lehet feltuningolni, ehhez kicsivel több, mint 1800nm nyomaték társul. :DDD

No Sana No Life

(#14554) Tibiajax válasza CJ4567 (#14553) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1800nm nyomaték......... értelek.

:DDD

(#14555) csab991


csab991
senior tag

Nektek nem szakad meg néha kapcsolat Eliminator közben? Három meccset elkezdtem de pár perc után mindig kivág, tegnap még ment gond nélkül, bár ma reggel frissített a Windows.

(#14556) parandroid válasza csab991 (#14555) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kétszer fordult elő, de tekintve, hogy az egész délelőttöt rászántam, ez annyira nagyon nem rossz arány (nem is jó).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14557) CJ4567 válasza csab991 (#14555) üzenetére


CJ4567
veterán

Mindenkit dobál lefelé a játék, engem még Horizon life-ból is kidob.

No Sana No Life

(#14558) _stick_


_stick_
őstag

PC-s játékosoktól kérdezem, hogy tapasztaltak e olyat, hogy a játék alatt a gép random lefagy? Pillanatra megakad a kép és beragad a hang, majd magától újraindul a gép. FH4-re gyanakszom, mert más játéknál nem csinálja, de még tesztelem.

(#14559) Qkackca válasza _stick_ (#14558) üzenetére


Qkackca
őstag

Volt egy win10 frissítés is közben, nekem legalább is, majd most indul a rendszer.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14560) _stick_ válasza Qkackca (#14559) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem már másodszor csinálja, az előző talán napja volt.

(#14561) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, akkor még egyszer, az új játékmód összefoflalója:

Fogták a játéknak azt a két aspektusát, amit mindenki a legjobban rühellt, a head to head racet, és a free roamot, nyakon öntötték egy kia fortnite-szósszal, ami civilizált játékosok körében megint nem egy jó omen, és hát... ez lett belőle.

Ha ez a mesterterv, hogy kihúzza a játék még két évig (optimista forgatókönyv szerint egy), akkor annyi a szerencséjük, hogy a frissen behúzott konzoljátékosoknak meg a most beszálló pc-seknek még minden új. Aki meg akkor kezdte, amikor a játék megjelent, annak ennyi volt. Jön majd havonta két új Renault Clio, meg kiszúrják a szemét egy fanfavoritnak kikiáltott rizskazán toyotával, ossza be.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14562) szpeti40 válasza CJ4567 (#14557) üzenetére


szpeti40
addikt

Engem is ma délelőtt folyamatosan dobált lefele, online kb nem is tudtam játszani :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14563) Tibiajax válasza parandroid (#14561) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát ja
nekem, az igazán nagy dolog az lenne, ha megnyitnának egy kaput Edinburgh északi felén felfelé, a nagy híd irányába..
tudom, gyermeki álom ez csak a részemről, de... :) nem kérnék én, csak ennyit
kapnánk vele egy -hát ha nem is egy még egyszer akkora mapot-, de legalább egy szerencse-szigetnyi új területet

na meg hát ha jönne az az új autócsomag is, amiről írtatok a minap. amiről a pletykák szólnak. az lenne csak a kánaán. a de tomaso panterával
anyám..

(#14564) Qkackca válasza _stick_ (#14560) üzenetére


Qkackca
őstag

A horizon játékmenet folyamatosan ki-belépett nekem is meg kicsit lassan frissült az aukciós ház, de maga a játék alapvetően ment.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14565) Dtomka


Dtomka
veterán

[link] VÉGRE ITT A SUPRA a Forzában!

(#14566) NoMagix válasza Dtomka (#14565) üzenetére


NoMagix
addikt

Úgy ám! Nagyon jó lett a hangja is!
Rögtön toltam rá egy kis tuningot +összkerékhajtást!

(#14567) lanszelot válasza lanszelot (#14431) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Letöröltem ismét a teljes játékot, de most egyesével minden auto csomagot, majd vip, majd dlc, majd magát a játékot. Gépet újra indítottam, ismét leszedtem, de most csak azt a fő játékot, és a 2 dlc-t.
Így is ugyanaz. Ha akar elindul, ha nem,nem.

(#14568) csab991 válasza lanszelot (#14567) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam ez a metódus a betöltési időt javította nagyban. Ha nem akar elindulni, akkor lehet más lesz a ludas.

(#14569) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!
Remélem nem vagyok rossz helyen, találkozott már valaki hasonló problémával? Már felborítottam a netet a megoldás miatt de még nem jöttem rá mi lehet a baj.
Halp pls:

:R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#14570) csaba951 válasza Tálydi (#14569) üzenetére


csaba951
veterán

Bérletet nyertél a szxxxrollerre! :DDD

Hibakód alapján Windows Store hiba. Ennek a kijavítására rengeteg különböző megoldás van, amik vagy működnek nálad vagy nem. Pár kísérlet után te is arra jutsz majd, hogy a legegyszerűbb ha újratelepíted a Windows-t.

[ Szerkesztve ]

(#14571) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Aki AMD kártyát használ, az óvatosan bánjon az új driver-al!! Nekem kifektette a játékot, újratelepítés lett a vége!! :(

Gazember

(#14572) lanszelot válasza csab991 (#14568) üzenetére


lanszelot
addikt

No de mi?

(#14573) Qkackca


Qkackca
őstag

Mit tud az a Ghibli hogy ilyen gyorsan nem lehet kapni (viszonylag drága, ritkán van, azonnal elviszik) ?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14574) Bib válasza Mr.Franczy (#14571) üzenetére


Bib
őstag

Nincs vele semmi gond.

(#14575) Tálydi válasza csaba951 (#14570) üzenetére


Tálydi
senior tag

Hajnalban erre jutottam én is, kész az új win :DDD de mostmár legalább töltődik... köszi a vígaszt legalább! :R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#14576) Redneck válasza Tálydi (#14575) üzenetére


Redneck
veterán

Azért ez annyira szégyenteljes. Eddig csak a Forzával szívtam a Store/Game Pass címek közül. Ráadásul saját produktumuk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14577) ONTECH válasza Qkackca (#14573) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Nem tudod megvenni az autószalonba, ezért ritka. Ezt leszámítva semmi különleges nincs benne, de javítsatok ki ha tévedek.

(#14578) Tibiajax válasza Qkackca (#14573) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindig is az volt. drága is volt, gyorsan el is vitték. legalábbis, ha olcsón adta néha valaki. de az ritkán volt. szalonban sosem lehetett kapni. plusz, remek autó, főleg tunninggal

(#14579) Tálydi válasza Redneck (#14576) üzenetére


Tálydi
senior tag

Most, hogy említed, valóban az a gáz az egészben, hogy házon belül ilyen nyomorultak.

Más kérdés, FH4-ben megcsinálták végre rendesen a kormány elfordulási szöget? Értem ez alatt, hogy FH3-ban a G27-et bármennyi °-ra állítottam, és kalibráltam játékon belül is az irányítást, mindig kb 270° körül állt be :F
Gyakorlatilag pont a kormányos lightos gurulás miatt szántam rá magam a játékra.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#14580) akva válasza Tálydi (#14579) üzenetére


akva
tag

Ha jól emlékszem, FH4-ben 920 fokig tudod beállítani, ami az irányítást illeti. A vizuális visszajelzés más tészta, az még mindig valahol 180-270 körül lehet... van viszont olyan belső nézet, amelyben nem látszik a kormány.

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#14581) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#14573) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Adok egyet olcsón ha kell egy.

(#14582) Tálydi válasza akva (#14580) üzenetére


Tálydi
senior tag

Remek, akkor már csak 3 további óra a letöltésből és végre kipróbálhatom :DDD

Eeeeh, what’s up, doc?

(#14583) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Forzathon heti kihívásnál miért csak az első fejezetet tudom teljesiteni?
Jaguar xj220 -al megnyertem 3 foldutas versenyt. Nullát ír.
Több mint 20 mérföldet mentem, nullát ír.
???

(#14584) Bib válasza lanszelot (#14583) üzenetére


Bib
őstag

B kategóriában földutas versenyszéria? Körverseny lehet nem jó.

(#14585) DjDanee87 válasza lanszelot (#14583) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt csak sorban lehet csinálni. A mérföldeket addig nem fogja számolni, amíg a második feladat nincs kész (3 földutas verseny). Hogy azt miért nem számolta neked arra nem tudok válaszolni. Biztos földutas verseny volt amit mentél? Nekem számolta.

A leggyorsabb amúgy egyedi útvonalat használva. Én pl ezt a "hónap legjobbját" használtam a Hollyrood Park ösvény versenynél: [link]
Ez így néz ki, hogy elindul a verseny, az AI ki van vezetve oldalra, előtted meg ott van a cél. Pár másodperc az egész így: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14586) lanszelot válasza DjDanee87 (#14585) üzenetére


lanszelot
addikt

Ma már sajnos nem tudom, de holnap megnézem.

Bib: az nem B kategóriás verseny. Abból az autóból nincs B kategória. Csak azt írták hogy B kategóriásnak készült, de nem az lett.

(#14587) Qkackca válasza lanszelot (#14583) üzenetére


Qkackca
őstag

Mert nem a körverseny kell, hanem a sprint verseny a földutasból, abból kell nyerni hármat.

Szépen sorban kell megcsinálni, 3 verseny, 20 mérföld, sebesség, stb. Vagy ahogy van fejből nemtom.

A B csoporttal ne foglalkozz, az valódi történelmi kitekintés az autó fejlesztéséről, nem olyannak kell lennie a játékban.

#14581: köszönöm, nem szükséges, sikerült vennem nekem is, most már kifejezetten kereskedelmi célból keresek :)
Viszont az Italdesign gépből jöhetne egy 1 milla alatt :B

Más, két csűrlelet hiányzik, az akkor lesz meg ha megveszem a 10 +15 millás kastélyokat?

Szerk, az aukciós ház mennyi jutalékot von le?

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14588) IntelKiller7 válasza Qkackca (#14587) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azt hiszem 15%

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14589) parandroid válasza Qkackca (#14587) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy jön valamelyik kastélyból (asszem Bamburgh), meg 1 van a legós kiegben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14590) lanszelot válasza Qkackca (#14587) üzenetére


lanszelot
addikt

Aaaaaaaa...Ez volt a baj, én körversenyt csináltam. Így már érthető.
Bár ez sehova sincs írva hogy sprint.
Földutas versenyesemény
Ennyi van ott.

(#14591) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#14590) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Angolul teljesen egyértelmű volt. Ha beszéled a nyelvet érdemes átállítani, mert tele van a játék félrefordításokkal.

(#14592) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#14591) üzenetére


lanszelot
addikt

Sikerült az a kihívás :)
Online kaland, az mi? 16 széria.

Ezt a tavaszi játékok ezt nem tudom megcsinálni, már 8szor mentem, de mindig kilépnek, és 2en 6 ellen fertőzött.... esélyünk sincs. Mind a 8szor abba dobott ahonnan kilép mindenki. Ez így xar, lehetetlen megcsinálni.

(#14593) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Mai ingyenes autó: Lamborghini Diablo SV 1997

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14594) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#14592) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A négyféle rangsorolt online játékmód közül (egyéni, csapatos, drift, játszótér) legalább egyben kvlaifikálni kell magadat. Eslőre unrankedben el kell érni egy bizonyos szintet az adott "szakágban", ha jól emlékszem vagy lvl3 vagy lvl5, utána 10 kört kell menni, akkor besorol valahanyadik ligába. Csak elsőre kell 10 kör, utána már elég minden szezonban egyet. Az ajándékokat aszerint kapod, hogy melyik ligába sorolt.

Qkackca: 138-ért tudom legolcsóbban adni a Zerounot. WothyCheetah17 a nickem ingame, majd írj rám, aztán felteszem AH-ba.

(#14595) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#14594) üzenetére


lanszelot
addikt

Level18 vagyok. Mentem, de nem nyertem.
Nyerni kell, azért nem kapom meg?

Ezek az online dolgok nem mennek, mindig olyan csapatot kapok ahonnan kilép mindenki

(#14596) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Most pár perce szedett le valami updatet a FH4-hez és saját magához is a Store..
Na azóta ***-ik elindulni, csak villan egyet... :U
Ez megint egy jól sikerült update lett.... :W

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14597) Bib válasza Nyethuszar (#14596) üzenetére


Bib
őstag

Nálam semmi baja, direkt frissítettem.

(#14598) Nyethuszar válasza Bib (#14597) üzenetére


Nyethuszar
tag

Már Nekem sincs semmi gondja. Jött ma WinUpdate azóta ez is megjavult.. :DDD

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14599) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Mai ingyenes autó: Mercedes-Benz 300 SL Coupé 1954

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14600) Kisgépkezelő válasza IntelKiller7 (#14599) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ráadásul dupla ajándék, mert ebből még egy SL65 AMG Forza Editiont is ki lehet szedni, összesen kb. 35 skillpontért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.