Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) Ventur@ válasza IntelKiller7 (#14599) üzenetére


Ventur@
senior tag

Zsíííír! Pont tegnap akartam egyet venni 1.5-2 milla környékén, de aztán lebeszéltem magam :D .

(#14600) Kisgépkezelő Hoppácska! Kösz az infót, úgy is van vagy 200 skill pontom, akkor lesz mire költeni :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14602) IntelKiller7 válasza Kisgépkezelő (#14600) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Köszi a plusz infót. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14603) Dtomka


Dtomka
veterán

Mivel szeretjük a cikkben szereplő autót, remélem nem bánjátok ha ezt belinkelem ide:
[link] Népmesébe illő hajcihő kerekedett egy 50 millió dollárért vásárolt '62-es Ferrari 250 GTO váltója miatt

(#14604) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Sziasztok!

A(z) Forza Horizon 4 frissítése folyamatban van. Hamarosan készen áll a használatra.

Reggel bekapcsoltam a gépet egy órára, a fentit írta ki, most egy jó 2 órája már megy a gép, de még mindig ugyanezt írja ki. Ennyi idő alatt azért csak felrakta volna a frissítést, nem?

Tudok valamit tenni ezzel?

Köszi!

(#14605) oliwwer válasza oliwwer (#14604) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Megvan a megoldás, elbujt egy win update a hatterben, és azt kellett felrakni előbb.

(#14606) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Volna valakinek türelme segíteni a driftelésben?
3 éve gyakorlom és nulla, semmi.
Tudom a beállításokat, próbáltam sok autót, AWD amivel megy pár méter.
A fő gondom, hogy megy amerre megy, nem tudom irányítani.
Néztem ezer videót, de hiába.
Próbáltam mindenféle autóval, b től x ig, FW RW AW. Alap autó, tuningolt, formula drift, video alapján tuningok, drift tuning letöltés..
Nem a beállitással lesz a gond.
Valamit nem tudok, valamit nem jól csinálok.
Kézi váltó, kontroller ezt is tudom.
Évek óta próbálom, de nem és nem

(#14607) parandroid válasza lanszelot (#14606) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmit nem tudsz csinálni, csak gyakorolni. Kicseszett frusztráló, én is totál béna vagyok benne, odáig sikerült felhúznom magam, hogy minden driftes sztori 3 csillag, és egyetlen kivétellel minden driftzóna is megvan 3 csillagra. Azzal az egy utolsóval hónapok óta szenvedek (az utolsó hiányzó csillag az egész játékban), 85k pontom van a szükséges 90-ből, sose lesz meg. No de az összes többiről is ezt gondoltam... Persze ha most még egyszer meg kéne mindet csinálni, megint vért izzadnék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14608) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#14594) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszönöm, ezzel az ajánlattal viszont élnék.
A héten délutános vagyok, szóval délelőtt vagy este 11 körül lenne jó, vagy hétvégén vagy jövőhéten már szünetem van.

Azt az sl65 fe azt mivel lehet megszerezni?

Lancia Delta HF Int mennyire ritka autó?

#14606, kontrollerrel? abban nemtudok segíteni, de billentyűzettel nekem nagyon bejön a '69-es camaro (v12-es motorral különösen) meg az alfa 8c.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14609) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#14606) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Valamit megpróbálhatok segíteni, mert nekem egyáltalán nem megy rosszul, de ez pont olyan, hogy nehéz magyarázni. Ha nem érzed, hogy hogy kell adagolni a gázt akkor ugye hiába mondom, hogy érzéssel nyomd. :D

Qkackca: ebből akkor hétvége lesz, mert én meg hajnalban járkálok dolgozni.
Az SL- hez a tegnapi sirályszárnyas Merci kell, meg kb. 35 skillpont és a skillek közül a jobb felső kis ajándékcsomagot kell kifejleszteni.
Az Integrale emlékeim szerint nem túl drága autó.

(#14610) Daw93 válasza lanszelot (#14606) üzenetére


Daw93
senior tag

Ha használsz segítségeket akkor kapcsold ki őket (kipörgésgátló vagy menetstabilizátor vagy ilyesmi)
Nálam minden ki van kapcsolva egyedül az abs nincs, mert a féket nem tudom adagolni rendesen, és minden driftzóna lazán megvolt 3 csillagra meg a drift-sztorik vagy mik is.

GTA Online: Daweee93

(#14611) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#14609) üzenetére


Qkackca
őstag

Rendben.
Az a skillpoint az mi, hol van?

Vettem pár Deltát, nem kell valakinek? :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14612) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#14611) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

[link] ott a bal felső sarokban a car masterynél. Magyarul nemtom mi, mert a sok félrefordítás miatt inkább eredeti nyelven játszom, de az biztos, hogy ugyanott van. Ott tudod elkölteni a mindenféle trükkökkel szerzett pontjaidat. Ha eddig nem tudtál róla, hogy mire jók, akkor már biztos gyűlt egy szép adag. :DD

(#14613) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#14612) üzenetére


Qkackca
őstag

Na ott pont nem kerestem, köszi, megnézem.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#14614) lanszelot válasza parandroid (#14607) üzenetére


lanszelot
addikt

Rengeteg időt toltam már a gyakorlásba 3 év alatt, de örülök ha 1 csillagra megy a drift zona.
Általában fail, mert kicsúszom, megfordul..stb
Valamit nagyon nem jól csinálok.
3ik részben nehezebb volt, mert ott jöttek szembe. Ott saját online session-t kellett indítani egyedül a gyakorláshoz.
4 ben sok helyen lehet gyakorolni, de hiába.
Van autó ami extra könnyű? Hátha azzal.
A beállítás azt tudom hogy minden kikapcs, általában 3asban lehet driftelni...stb

(#14615) csenor válasza lanszelot (#14614) üzenetére


csenor
senior tag

Én nem szoktam csinálni a drift feladatokat. Minden más előnyt élvez.
De a 3-ba úgy emlékszem, ha simulator módba kapcsoltam az irányítást+ segédeket kikapcsoltam akkor sokkal könnyebb volt. PC-n billentyűzettel. :K :K

(#14616) CJ4567 válasza lanszelot (#14614) üzenetére


CJ4567
veterán

Formula Drift Viper, bármilyen összkerekes tuninggal.

No Sana No Life

(#14617) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Mai ingyenes autó: Honda NSX R 2005

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14618) szpeti40 válasza lanszelot (#14614) üzenetére


szpeti40
addikt

Hoonicorn-nal próbáld meg:K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14619) IntelKiller7 válasza szpeti40 (#14618) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azzal nincs értelme, mert csak rálépsz a gázra és kb magától driftel. Összkerekes autóval driftelni olyan mint zokniban... :DDD nincs értelme.

Inkább. Ha megvannak a formula drift autók akkor azokkal kell sokat gyakorolni. Nagyon jól be vannak állítva. Kézi váltóval 3-4-ben szépen lehet adagolni a gázt és úgy mennek mint kés a vajban. Aztán lehet lesni drift setupokat alap autókhoz, és azokkal még gyakorolni.
Elején én is szenvedtem vele, aztán egyre jobban ment az egész.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14620) Dtomka válasza lanszelot (#14606) üzenetére


Dtomka
veterán

Én ma csináltam meg az összeset 3 csillagra. :)
[link] FORZA HORIZON 4 S-BENDS DRIFT ZONE TOP 10

Keregéltem és a Viper a legjobb rá! Itt egy videó, melyben láttam, hogy a srác 4 -esben driftelget. Én 3 asban teljesitettem ezt a kihívást.

(#14621) parandroid válasza Dtomka (#14620) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gratula, nagyon szépen tolod. Pont ezzel a zónával szivatom magam hetek óta. Nekem nem jönnek ki a kanyarok ilyen szép íven. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14622) Tibiajax válasza Dtomka (#14620) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt a baromságot, meg az egész driftezést aki kitalálta...

:D oldalvást megy a kocsi végig. ez igen..
mert, amikor Ken Block be-be farolgat drift-állásba és úgy veszi be nagy sebességgel a kanyart, az oké, az állat. de ez a csak driftben megy az autó-dolog..xd

nehogy sértődés legyen a vége, mocskos jól tolod, csak hát így ebben az idióta irracionális formában ez a driftezés, áh..nekem nem jön át

(#14623) Daw93 válasza Tibiajax (#14622) üzenetére


Daw93
senior tag

De most ezt bármire rá lehet húzni. A f1-ben csak kanyarognak egymás után, a fociba meg csak futnak a labda után.
Lehet több skill kell a drifthez mint egy sima úton kanyarogni. A rally ugyanez

GTA Online: Daweee93

(#14624) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem driftzónázni a Mustang RTR Spec5 jött be a legjobban. Kicsit kevésbbé agilis mint az FD kocsik, és nem is lehet annyira durva szögekben menni vele, de valamivel kezelhetőbb és annyi erő van benne, hogy nem szükséges folyamatosan figyelni a fordulatra, mert alacsony fordulaton is bőven van annyi ereje, hogy meginduljon keresztbe.

(#14625) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#14622) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nah meg aztán forzában mindenki így driftel. [link] ;] ;] ;] ;] ;]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14626) CJ4567 válasza parandroid (#14621) üzenetére


CJ4567
veterán

[link] Nem vagyok jó a driftelésben, sokadjára (sim kanyarodással jobban tudod váltogatni a szögeket, de sokkal érzékenyebb lesz az autó) sikerült egy ilyet feltölteni. :DDD

No Sana No Life

(#14627) parandroid válasza CJ4567 (#14626) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Argh! A traction control volt a ludas! Pedig annyi helyen javasolták, hogy ki kell kapcsolni, nem is értem, miért nem tettem meg... Kellett egy fél óra gyakorlás, hogy ráérezzek, mindenféle nyomás nélkül is csináltam rögtön 2-3 pb-t, mindig 1-2k ponttal többet, aztán egyszercsak 91k lett. Még mindig nem megy jól, de már értem, mi van. Most már csak azt nem tudom, hogy a búbánatban csináltam meg az összes többit bekapcsolt traction controllal? :D Attól tartok, megspórolhattam volna pár ősz hajszálat, ha erre előbb rájövök. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14628) csaba951 válasza parandroid (#14627) üzenetére


csaba951
veterán

Erre külön felhívja a játék a figyelmed a Drift Club I. legelső küldetésében. :DDD

(#14629) ONTECH


ONTECH
csendes tag

Az S-bends drift zonánál családi kombival (Audi Rs4 2012 RWD S2 931) 110K pont mennyire számit kiemelkedőnek?

(#14630) parandroid válasza csaba951 (#14628) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De én kemény vagyok, azt is végigcsináltam úgy! Három csillagra, mindet! Hadd dolgozzon az a stabilizáló rendszer, csakazértis túljárok az eszén!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14631) IntelKiller7 válasza ONTECH (#14629) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

90 a 3 csillag szóval elmegy. Én gyári E60-al drifteltem 96k-t ott.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14632) lanszelot válasza CJ4567 (#14626) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Nekem a játékban mindig ki van kapcsolva a traction control, mindig szimuláción van, drifthez igy csak a kipörgés és a váltót kell átállítani.
De nem értem mit kellene csinálnom.
Hunicorn az egy erőmű, azzal egy centit se tudok driftelni.
Tessék ez az amti 3 év gyakorlás után csinálok.

(#14633) szpeti40 válasza lanszelot (#14632) üzenetére


szpeti40
addikt

Ne sajnáld a gázt:K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14634) ONTECH válasza lanszelot (#14632) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Amikor már pont csúszna ki a kocsi fara, akkor elveszed a gázt. Teli gáz kell neki, amikor úgy érzed, hogy keresztbe fog fordulni akkor korrigálj egy kicsit a kézivel, vagy a fékkel, a szituációtól függően.

(#14635) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#14632) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ez alapján azt mondanám, hogy próbáld meg normál kormányzással. A simulation amennyit segít a gyors irányváltásoknál, pont ugyanannyival nehezebbé is teszi, hogy az íven maradj. A normal kicsit kisimítja a kormánymozdulatokat, nem lesz az, hogy az elején hirtelen túllendülsz, aztán meg túl hirtelen állsz vissza egyenesbe. Simulationnel valamivel jobb eredményt lehet elérni, de jobban meg is kell érte szenvedni. Ha csak a *** kell, ahhoz a normal is elég, Aztán ha zavar, hogy átmész a driftzónán és előtted van valamelyik cimbid neve a listában, akkor érdemes a nehezebb utat választani.

(#14636) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ha valakinek még nincs, akkor a napi ingyen autó az a 2016 Hoonigan Gymkhana 9 Ford Focus RS RX, még kilenc órán át:).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14637) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Nyári Mini 65 Földutas verseny pár másodperc alatt:

[ Szerkesztve ]

(#14638) lanszelot válasza lanszelot (#14637) üzenetére


lanszelot
addikt

Véletlen rosszul tettem be és nem módosítható.

Mini 65 Országúti verseny az első kép

(#14639) Dtomka válasza parandroid (#14621) üzenetére


Dtomka
veterán

& (#14622)Tibiajax
Nem én vagyok a videóban, sry azt nem említettem. Csak keresgéltem melyik autóval lehet könnyen teljesíteni a drift zonákat. Én sem szeretem a driftezést, de már túl vagyok rajta, szerencsére :)

(#14640) Dtomka válasza Dtomka (#14639) üzenetére


Dtomka
veterán

Még ezt a videót szerettem volna megmutatni.
[link] Forza Horizon 4 : The New Best Drift Car!!
A végén lehet látni 1 listát ahol a Dodge Viperek dominálnak. Ezért választottam én is azt :)
Megnéztem 1 pár ranglistát, és durva eredmények vannak
PL: első kép a saját eredmény:

És hány pontot ért el az első helyezett?

[ Szerkesztve ]

(#14641) Kisgépkezelő válasza Dtomka (#14640) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ott volt egy glitch, hogy körbe körbe lehet menni nagyon sokszor , de úgy tudom már javították, csak nem törölték ki az eredményeket amit úgy értek el. Szerintem kb. 60-65 érhető ott el maximum.

[ Szerkesztve ]

(#14642) Dtomka válasza Kisgépkezelő (#14641) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah, hát úgy már érthető. Miután írtam ide próbálgattam párszor, és most 48 k a csúcsom. Én 60 k -t tuti nem tudok, mert nagyon rövid az a félkör.

Utána megnéztem mi az a havi rivális verseny. Pár riválist legyőztem, de nagyon messze van az első eredménye.

Amúgy gyanús nekem az a srác SWaY Raaz! Bármikor online versenyben láttam 99% -ban Ö nyert. Szerintetek tényleg ilyen jó lehet vagy esetleg használ valami csalást? :)

[ Szerkesztve ]

(#14643) CJ4567 válasza Dtomka (#14642) üzenetére


CJ4567
veterán

Xboxon játszik, ott semmi csalás nincs, egyszerűen csak ennyire jó, simán órákat tölt el egy riválison.

Youtube-ján vannak fent videók arról, hogy hogy vezet.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#14644) Dtomka válasza CJ4567 (#14643) üzenetére


Dtomka
veterán

Akkor nagyon jól játszik. És szerintem a kocsik tuningolásához, finomhangolásához is ért.

(#14645) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

A barn findos Ford GT40 nem akar elkeszulni napok ota. Meg mindig a rozsdat szedik le rola. Ha azt akarom hogy kesz legyen tobb mint 6 milliot kene fizetnem. Annyim meg nincs is. (Ha lenne se fizetnem ki)

Van erre megoldas?

Asszem mindenféleképpen!

(#14646) Tibiajax válasza EczkE (#14645) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vársz.

(#14647) ETOM


ETOM
addikt

(#14648) barcabome


barcabome
aktív tag

Üdv! Van itt lehetőség csatlakozni konvojba Forza Horizon 4-ben (Xbox One S-en játszom)? Nagyon tetszik a játék, de jó lenne fun-olgatni más játékosokkal is. Nemrég beléptem az RHUN csapatba, de onnan nem sikerült még együtt játszani senkivel sem. Gamertag-om: bomeHUN90

(#14649) NoMagix válasza barcabome (#14648) üzenetére


NoMagix
addikt

Kb. 7 körül ott leszek, én PH-s vagyok!

(#14650) lanszelot válasza barcabome (#14648) üzenetére


lanszelot
addikt

Próbáltalak felvenni, nincs engedélyezve.
Írtam is rád, nem válaszoltál.
Fentebb a képen a hozzászólásomban ott a nevem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.