Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13891) parandroid válasza elod22 (#13886) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ezek az autók csak ultimate-ben vannak. Vagy megveszed a car passt, merthogy igazából abban. A két kiegészítő új helyszíneket ad, rengeteg új pályával, feladattal. Ha az alapjáték tetszik, azok is fognak, tényleg jók, és némileg kitolják a játékidőt.

Az alapár sok, várj egy akcióra. És ne cdkeys-en nézd, hanem a MS Store-ban, ha akciós, akkor ott olcsóbb lesz, és úgyis a MS accountodra kell ráaktiválni.

Én amúgy az alapjátékot a géphez kaptam, erre vettem meg az ultimate-re okosító csomagot valami 12k huf körül, de ez a megjelenéskor volt, akkoriban nem voltak még rá akciók, mostanra viszont már egyéves múlt a játék, kinéz neki egy 30-40%, így az év legnagyobb leárazásakor.

Jocc: Én épp 10-es szintű vagyok, de a csillagokkal nulláz, ráadásul mindig máskor, úgyhogy nem is tudom, hogy három csillagnál ez mennyi. Azt meg végképp nem értem, hogy ennek a fajta szintszámításnak mi értelme van.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.