Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16231) Pardise


Pardise
senior tag

Üdv. ismét srácok!

Kis vélemény megoszást szeretnék közzé tenni a Kugával kapcsolatban, így 300 km után.

Szuper autó, jó magasan ül benne az ember, kényelmes és stabil. Nagyon jó, hogy a kartámasz állítható előre-hátra, kár, hogy a mondeoban ez fix. Ha jól tudom a kuga 2-300 kilóval nehezebb, mint a mondeo, de jól húz ez is, bár még annyira nem lett meghajtva. Apumnak is azt tanácsoltam, hogy olyan 5 ezer km-ig finoman bánjon az autóval. A SYNC itt is gyors, nem akad. Ami negatívum, hogy az érintőkijelző be van süllyesztve a műszerflaba, így kicsit nehezebb hozzáférni és nem is olyan kényelmes kezelni, mint pl. a mondeoban.

Használattól félek, mert fater még annyit sem megy évente, mint én. Évente 3-4 ezer km-t megy, ezt nagyrészt városban. Elmagyaráztam neki, hogy a kugának nem fog jót tenni, ha beindítja, megy vele 1 km-t, leálítja, majd megint megy 1-2 km-t, stb. Nagyon rövid távokra megy városban. Most, hogy új az autó, azért ment vele rendesen, de hosszú távon nem tudom mi lesz. A régi fiat stilot megtartotta, hogy az jó lesz pl. munkába járni (ami 2 km-re van), hát a kugát akkor nem tudom hogy fogja használni. Én is nagyrészt a városban használom a mondeot, de én ha kimegyek, akkor megyek legalább 20 km-t.

Your car, your life ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.