Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) Pardise válasza Gergőke88 (#16100) üzenetére


Pardise
senior tag

Igen, félreértelmeztem és elnézést. Ez esetben csak annyit tudok mondani, hogy akkor nem kaptam megfelelő információkat a Fordban, mert ők csak a lagermaxra mutogattak. Konkrét céget meg semmit meg nem neveztek, csak lagermax, lagermax...

Megvoltam elégedve teljesen, nekem semmi gondom nem volt a miskolci forddal, csak ezt az előre üzembehelyezést nem értettem.

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#16102) Gergőke88 válasza Pardise (#16101) üzenetére


Gergőke88
addikt

A lagermax a konkrét cég.

(#16103) Spet válasza Pardise (#16099) üzenetére


Spet
addikt

Ha megkapjuk a Ford Magyarországtól a kiszállításra ítélt gépjárművek listáját, azokat ténylegesen pár napon belül a telephelyünkről a kereskedéshez szállítjuk. Így ezt jól mondják. Csak a gyártól a telephelyünkre való eljutást felejtik el a kereskedésnél.

Bocsánat, ha egy kicsit támadóra sikerült a válaszom, év vége van és mindenki szeretné ha megváltanánk a világot (ami sajnos nem mindig sikerül).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#16104) Pardise válasza Spet (#16103) üzenetére


Pardise
senior tag

Semmi gond és köszönöm a részletes leírást. Sajnos a kereskedéstől nem kaptam kielégítő választ ilyen téren, ezért gondoltam, hogy írok ide. Elnézést az értetlenkedésért és bosszankodásért, így már érthetőek a dolgok. Részemről le is zártam ezt a témát :R :R

Your car, your life ;)

(#16105) kelly416 válasza SzlobiG (#16091) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor nem szóltam, bár hozzá teszem, nekem nyáron sem ment nagyon 5 közelébe... felülről.

A kettős tömegű meg a meló 200. Az tiszta sor. A dpf meg az apróságok állítólag szintén 200, de ennek még nem néztem utána. Ezt próbálom halasztani. A kuplungot meg majd tavasszal mindenképpen rendbe akarom rakatni. Egyelőre csak hidegen alapjáraton van hangja, egyébként totál normálisan viselkedik.

Sajna van olcsón, de állítólag semmit érő, bontottban gondolkozom még, de bontóban még nem kérdeztem árat.

(#16106) molnarpeter válasza kelly416 (#16105) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mennyire tudós az a bak? Sima szilent felújítással foglalkozó műhelyek lehet vállalnák, ha klasszik gumis történet.

(#16107) kelly416 válasza molnarpeter (#16106) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom. Eleresztette az olajat, hidraulikus volt előtte, mostanra már csak rokkant szegényke. Ennyit tudok egyelőre róla. :(

(#16108) AxBattler válasza DeFranco (#16065) üzenetére


AxBattler
félisten

No, ma rátöltöttem, és szép rózsaszín maradt. :D Köszi!

Viszont a desztvíz mellé beszereztem egy sérülést is, nem jó a mai mérleg... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16109) SzlobiG válasza AxBattler (#16108) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ejj ez nem szép. :(

(#16110) AxBattler válasza SzlobiG (#16109) üzenetére


AxBattler
félisten

Én sem örülök neki, de tavaszig kibírom... csak valami festék kellene rá addig is, hogy ne kezdjen rozsdásodni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16111) Tsebacsi válasza AxBattler (#16108) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ejj sajnálom, én anno a Puntoval csináltam oszloppuszit, igaz én szerencsésebb voltam, nem volt ennyire látványos. Ha a Focussal lenne ilyen szerintem agyvérzés lenne a minimum és nekiállnék kézzel lebontani az oszlopot :B

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16112) AxBattler válasza Tsebacsi (#16111) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, hát először nekem is ökölbe szorult az arcom, de igyekszem elengedni az ilyen dolgokat...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16113) Sub-ZeRo válasza AxBattler (#16108) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az enyém november végén... A hülye 0-ra áll és én meg nem tudtam már megállni követési távolság és sebességhatár betartásával sem... Persze nem abba mentem bele, aki a hülye volt, hanem egy vétlenbe.
Aki 0-ra állt, mögötte lévő is úgy tudta elkerülni a balesetet, hogy elkapta a korményt jobbra a padkára... :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16114) kelly416


kelly416
veterán

Van egy kis fűtés gondom (a Rönyóval, de remelem nem haragszotok meg, ha nem megyek másik totyikot keresni). Tavaly télen kölcsön adtam egy nagyon aranyos, nagyon rendes, de műszaki antitalentum ismerősnek, aki ablakmosó folyadékot akart bele tölteni, csak nem tudott. Aztán idővel elkezdett nem fűteni. Termosztát csere pipa, elegendő befokolt víz pipa, légtelenítés pipa, meleg elmenő vízcső pipa, fűtés nem pipa. Valamelyik nap elém ugrott ez a cikk, ami elgondolkodtatott. Aztán az éjjel megálmodtam valamit. Az ismerősömnek megmutattam, hol kell feltölteni az ablakmosót, de már majd fél liter hiányzott a flakonból. Akkor nem tulajdonítottam jelentőséget neki, mert nálam is van a polcon 2,5db 5literes téli ablakomosó most, de mi van, ha elkezdte a hűtővíz tartályába önteni, és az szerencsémre a fűtés rendszerben veszett össze a hűtőfolyadékkal? Merthogy az autó egész nyáron jött, ment, a motort hűtötte, a venti most is kapcsol ha kell, csak épp meleget nem hoz be, max. lehelletnyit.

Tudom, hogy nem téli móka, de a Ford festőnél, ezzel kellene elvigyem a törpöket az apjukhoz pénteken este, 60-70km-t nem vinném így őket, ha lehet másik megoldást találni. Van esélyem ezt kimosni a rendszerből valahogy ebben az időben, fűtött garázs nélkül?

AxBattler:
Én a fent nevezett Cliónak törtem össze a jobb tükrét Faterékhoz betolatva (szűk, kanyarba kell menni, futóval voltam), akkor is szidtam magam. Ha a Fókát zúznám meg... nem is tudom. Tuti a sarokba állnék két napig. Az enyém azért van festőnél, mert egy patkány alá szaladt, a golden retriever meg ki akarta kergetni, összekaparta a lakkot a szélvédő alatt (sárvédő és motorház) mindket oldalon, betörte a hűtőrácsot és fémig megrágta a motorháztetőt. De 2 perc alatt kint volt a patkány, másnapra meg is lett. A kutyából nem lett lábtörlő, mert a rágcsáló csinálhatott volna nagyobb kárt is, de megbeszéltük, hogy többet nem csinál ilyent.

Sub-ZeRo:
Ez még úgy is bosszantó, ha a biztosító mindent fizet. :(

[ Szerkesztve ]

(#16115) AxBattler válasza Sub-ZeRo (#16113) üzenetére


AxBattler
félisten

Ejj, meg sem szólaltam... :(

A vétkes meg simán továbbhajtott, vagy azért el lesz számoltatva?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16116) DeFranco válasza Sub-ZeRo (#16113) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ijjj csúnya. és gondolom még ki is hoztak vétkesnek...

lemez, lufi, szélvédő elment az látszik, másnak lett baja?

hűtő, motor, futómű, klíma?

(#16117) Pikkolo^^ válasza Sub-ZeRo (#16113) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Gumi, lengéscsillapító, fékek műszaki állapota is megfelelő volt? Sok tényezőn múlik a dolog még akkor is ha megvan a megfelelő követési távolság. Szerintem az a megfelelő távolság amin belül mindenképpen meg tudsz állni, jelen esetben az nem volt meg. Lehet a másikat okolni, de felesleges.

(#16118) Sub-ZeRo válasza AxBattler (#16115) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Persze, hogy elment. Lefordult ahová szerett volna és kész. A többi már nem az ő dolga... :W

(#16116) DeFranco: Igen, így lett a leggyorsabban lezárva a dolog, ha én bevállalol a vétkességet, mivel én nem tudtam megállni.

A zárhíd, motorház, első lökös kuka, 1 izzóm ment el, de mivel mindkét fényszóról letörtek a fülek így az is kuka.
Semmi olyannak nem lett baja. Egyedül annyi, hogy a klíma hűtőnél egy kicsit meghajlott a töltő nyílás és annyi. Nem is ereszt, ki lett próbálva.
Saját lábán hoztam haza. Motornak sem lett baja, sem a váltónak. Semminek.

(#16117) Pikkolo^^ : Persze, előtte volt műszakin. Minden oké vele. Annyi volt az én "hibám", hogy lenéztem az órára, mert akkor léptem be lakott területre, mikorra felnéztem, már állt a sor.
Mire lenézel, meg vissza, anni idő alatt lassítasz. De itt 0-ra álltak ennyi idő alatt. Mert kb. 2 másodperc volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16119) pet007


pet007
aktív tag

Sziasztok! Azt tudja esetleg valaki hogy a duratec-he motorokon (benzines) az 1.8as es a 2.0as szelepfedelhaz (muanyag) ugyanaz? Ebayen csak az 1.8ashoz talaltam ([link]), ranezesre ugyanaz, de nem tudom merjek-e kozkaztatni.

(#16120) patomi válasza AxBattler (#16115) üzenetére


patomi
őstag

Ez valami szerencsétlen hét lesz.. Én hétfőn mentem hajnalban műszakiztatni a kocsit. Egy ember lekoccolt hátulról. (balos kanyar, elsőbbség adás én megálltam, ő nem) Félre áll, papíroz. Majd indulok el, egy oszlop volt előttem amit ki is kerültem, csak volt ott egy gödör is, amibe belehuppant a jobb elsőm, és a sárvédő lekoccolta az oszlopot, ahogy megbillent a kocsi. Arra elég volt, hogy megkarcolja. Pár kilóméterrel később egy fás szakaszon elém ugrott valami kisállat, talán róka. Fékre lépni sem volt időm. Első lökös alatti műanyag fenék borítást össze törte. Persze a kisállat nyom nélkül tűnt el. (szerintem lepattant a kocsiról és elszaladt)
"Boldogan" értem oda a vizsga állomásra, majd egy óra toporgás után kiderült, áramszünet miatt ki sem nyitnak aznap..Mindez reggel 9 előtt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#16121) kelly416 válasza patomi (#16120) üzenetére


kelly416
veterán

Néha nézz tükörbe, hátha meglátod, hogy Murphy épp elkergette az őrangyalod, és akkor azonnal állj félre.

(#16122) patomi válasza kelly416 (#16121) üzenetére


patomi
őstag

Köszi, ezt mondhattad volna korábban is :D A vicc az, hogy most annyi minden más van ami miatt idegeskedhetek(költözés, lakáshitel) francot sem érdekli a pár karc. Abban az egyben reménykedem, hogy a kis állat amit elcsaptam nem sérült meg nagyon.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#16123) kcsa válasza pet007 (#16119) üzenetére


kcsa
veterán

Alin megtalálható a kínai eredeti termék is: New Rocker / Valve cover For FORD Focus II C-Max DM2 1,8 Benzin QQDA QQDB For VOLVO 1.8 2.0 PETROL 4M5G6K272HE 4M5G-6K272-HE
https://s.click.aliexpress.com/e/bh7IPqBQ

A leírása szerint focus / cmax 1.8 /2.0

(#16124) AxBattler válasza patomi (#16120) üzenetére


AxBattler
félisten

Sűrítve kaptad... persze ünnepek előtt, stb. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16125) kelly416 válasza patomi (#16122) üzenetére


kelly416
veterán

Úgy legyen. Én tegnap előtt mentem szülőire szomszéd városkába, pont amikor szembe jöttek, az előttem haladó autó alól hátán pörögve kivillant egy nyusz. Ha kapkodom a kormányt, vagy szembe megyek mással, vagy árok. Sajna első, hátsó kerékkel megvolt. Tegnap megyünk a gyereknek a karácsonyi műsorára, mondom asszonynak (persze koki sötét és köd mindkét alkalommal), hogy elütöttem egy nyuszt valahol itt, és be sem tudtam fejezni, ott is volt a paca az úton. :( Sajna ennek van itt most az ideje. Mármint a fokozott vadveszélynek.

Egy kalappal a költözéshez, bár én azért ezt igyekeztem nyárra tenni, legalább nem találtam szembe magam fűtés meg szigetelés bajokkal egyből, volt időm ezeket megoldani, és nem is fagyban pakoltuk a futót. Szorítok, hogy azzal minden simán menjen.

(#16126) patomi válasza kelly416 (#16125) üzenetére


patomi
őstag

Köszönöm a jókívánságokat. Lesz dolgom elég így is, pedig felújított lakásba költözünk.

(#16124) AxBattler, ugyan nekem az egész nincs olyan “súlyos” mint neked az az egy. Reméljük a lemez nem deformálódott.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#16127) patomi válasza Sub-ZeRo (#16118) üzenetére


patomi
őstag

Pont 2 éve ugyanígy jártam. Marha lassan döcögtünk sorban. Leneztem az órára, majd fel, addigra megállt előttem a kocsi. Én meg puff neki. Mondjuk nem lett ennyi baj, csak egy horpadàs a lökösömön, +120K kàr az előttem menő astra seggében. Vonóhoroggal együtt össze hajtogattam.
Légzsákkal sikerült valamire jutni?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#16128) Sub-ZeRo válasza patomi (#16127) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát annyira jutottam vele, hogy már van, csak be kellene csavarozni a helyére és kész, csak ez engem megfog. Nem tudom mi a trükkje neki....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16129) patomi válasza Sub-ZeRo (#16128) üzenetére


patomi
őstag

Itt valami olyasmit mutogat amit mondtam. Alulról lehet a csavarokat elérni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#16130) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Csodálatos lesz ha szét kell bontani a műszarfalat, vagy a kesztyűtartót egy ki....ott légzsák miatt... :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16131) patomi válasza Sub-ZeRo (#16130) üzenetére


patomi
őstag

Pedig az lesz:

Most kerestem rá a könyvben.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#16132) Sub-ZeRo válasza patomi (#16131) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm az infót! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16133) ReFleXx válasza Sub-ZeRo (#16132) üzenetére


ReFleXx
addikt

+nem eleg a legzsak csere, elvileg a legzsakrendszer nem fog mukodni a tarolt utkozes miatt. bontott legzsakokhoz szoktak mellekelni vezerlot is vagy van aki reseteli az eredetit

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#16134) flymi válasza patomi (#16127) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egyszer én is jártam hasonlóképpen, akkor is én voltam a bűnös, pedig nem 100%-ban.
Nyár közepe, faluban balos kanyar, egy biciklis, három autó, én mentem leghátul. Kerülték a biciklist szép sorban a kanyarban. Első satu, mert eszébe jutott, h kanyar után rögtön bal oldalt van egy bolt és be akar oda menni, második satu, én meg a bringásra figyeltem, mert akkor épp én kerültem. Egy pillanat műve volt az egész, lehetett talán 1-2 mp. Már csak azt láttam, h előttem állnak a fékben. Kormány balra el (még jó, h nem jött szembe senki), persze elkaptam a kocsi jobb elejével a középső autós bal hátulját. Az első autós meggondolta magát és gyorsan továbbállt, a biciklis szintén eltekert megállás nélkül.
Rendőrt hívtam, rábaxtam. Nem tudtam megállni, ennyi. Persze nem lett nagy kár, a középső kocsinak (kis furgon) csak karcolásai lettek, még csak be sem horpadt. A jobb első sárvédőm az ment a kukába, ahogy az ablaküveg is, mert a visszapillantó be***ta.
Szerencsére csak az ijedtség volt nagy. Főleg, hogy asszony ott ült mellettem. :) Az eset után egy hétig nem ült be mellém. De ez már jó rég volt. Kár, h akkor még nem volt ennyire elterjedt a dashcam.

Ma csak két szabálytalankodót kaptam lencsevégre. Egy piroson áthajtás (természetesen Audival) és egy kis szutyuki megelőzött lakott területen belül kábé 70-el. Csak tippelek, mert felvétel szerint én 49-50-el mentem.
Az ilyen videókat szépen elmentem itthon. Van már néhány tucatnyi, pedig én aztán tényleg nem megyek sokat, akkor is inkább csak városban.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16135) patomi válasza flymi (#16134) üzenetére


patomi
őstag

Sajnos igen, mint nálam is én, ott is te voltál a hunyó. :(

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#16136) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok! Használ valaki fm transmittert MK1 Focusszal? Közel az antenna, ezért papíron jó is lehetne. USB-ről Halász Jutka a cél a gyermeknek, semmi más nem kell.

(#16137) DeFranco válasza albiosz (#16136) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi viccen kívül kazettát használunk, van nekem is gyermekkoromból de vettünk is amikor halász judit koncerten voltunk Elnök úrral

egyébként ha kell, filléres kazetta-jack adaptert használok, teljesen jó, de kiszereltem belőle a fogaskerekeket mert nem csináltak semmit de csörögtek. így is teljesen jól működik.

(#16138) molnarpeter válasza albiosz (#16136) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Roidmi? Mk2.5 és mk3 Focusban úgy rémlik, próbáltam, és töltött rendesen.

(#16139) kelly416 válasza albiosz (#16136) üzenetére


kelly416
veterán

Ha csak zene kell, Roidmi 3s, nagyon jó minőségben tudja áttolni a zenét. Viszont kihangosításra nem jó, nincs benne mikrofon. Ajánlanám a gearbest-et, ha játszik, mint beszerzési forrás.

(#16140) Sub-ZeRo válasza ReFleXx (#16133) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudom, már van másik és a helyén van! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16141) daniel2121


daniel2121
senior tag

Sziasztok
Van egy 2011-es Focusunk diesel 1560ccm,80KW első,hátsó fékbetét és tárcsa csere lesz aktuális. Melyik típus ajánlott közép kategóriában?

(#16142) molnarpeter válasza daniel2121 (#16141) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Zimmermann pl.

(#16143) ReFleXx válasza molnarpeter (#16142) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez ilyen vallasi kerdes mindig. 😀
ha most vennek akkor ate/trw-t vennek mert ezt olvastam ajanlottak kozott tobbet es nem emlekszem hogy sok panasz lett volna ra.
masreszt csak olyat vennek mar ami bevonatolt, mert olyan csunyan tud kinezni amikor a szep uj tarcsan par nap/het alatt kiviragzik a rozsda az agyon.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#16144) Sub-ZeRo válasza daniel2121 (#16141) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ate tárcsa és betét.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16145) gabor9991 válasza daniel2121 (#16141) üzenetére


gabor9991
őstag

Febi tárcsát tettem fel Zimmermann betétekkel.
Jó lett, nem is nyikorog.Árban sem vészes.

(#16146) kelly416


kelly416
veterán

Srácok! Szerintetek van olyan, hogy valakit utál az autója vagy a sors vagy bármi? Ma hoztam el a fókát a festőtől, 40ért újra festette a motorházat és az első lököst. Kimentem a szomszéd faluba meglesni a gyerekek karácsonyi műsorát, hazafele fogtam egy őzet. 1, 2, 3
Tudom, olcsón megúsztam ahhoz képest, csak lökös, motortér tető és bal lámpa, de az mindenestől, a foncsor, a búra, minden tört. Ez hozzávetőleg mennyi lehet bontóban? Mert ha össze raktam, szerintem könnymentes búcsút veszünk, keresek egy kockaladát, vagy egy uazt. :D

(#16147) DeFranco válasza kelly416 (#16146) üzenetére


DeFranco
nagyúr

engem pár éve hátsón durrantottak, még mielőtt megcsináltathattam volna, családtag parkolóházban lehúzta az oldalát is kicsit.

ok, fényező, műanyagos, hagymacsípősminden, szerencsére a biztosítós pénz fedezte az egészet, rá pár hónapra családtag ugyanott beletolatott a lökössel egy táblába :W

azt már nem csináltattam meg, le van ejtve, műanyag, elrohadni nem fog, nem érdekel.

(#16148) kelly416 válasza DeFranco (#16147) üzenetére


kelly416
veterán

Értelek, de a lámpám az égbe világít és kiesik, ha fékezek. A motorházam meggyűrődött, kuka szerintem, mert több helyen eláll most, gyanúsan nem csak az eleje nyomorodott meg. A műanyagot lehet, én is letojom, mennek vissza a régi ködlámpák úgyis, de holnap utána lesek a lámpának, veszek egyet, aztán szerintem így felkalimpál hahu-ra, legalább nem engem fog cseszegetni a vevő, hogy törött volt, most látja is a mértékét a kárnak. Vagy tudomisén... áh, ma elszállt az agyam, majd alszom rá egyet és akkor hátha lesz használható valami a fejemben.

(#16149) DeFranco válasza kelly416 (#16148) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak meséltem, nem akartam rád licitálni.

nyugi, igyál egyet, aludj rá kettőt, kívánom hogy hamar meg tudd emészteni

(#16150) flymi válasza kelly416 (#16146) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Jujj, rossz nézni!
Annyira nem tűnik azért vészesnek a képek alapján, persze nem is szép, de legalább nem totálkár. Lehetett volna rosszabb is.
A bambi gondolom túlélte, bár itt-ott azért becsípte a bundáját a lökös.

Meg aztán mindenki vezessen fokozott óvattal, tél van. Tegnap este és ma reggel is a mellékutak korcsolyapályák voltak, az ónos eső is rátett egy lapáttal. Hétvégére kicsit melegszik az idő, aszondják.
Tegnap reggel kint hagytam a kocsit az utcán, mondom este úgy is menni kell be az asszonyért. Hát mikor kimentem az utcára egy merő jég volt az egész, nem is láttam az autó színét és méteres jégcsapok lógtak mindenhol.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.