Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15934) flymi válasza kelly416 (#15933) üzenetére


flymi
addikt

Nincs mit. Én sem mertem nagyon piszkálni a tükröt, mert elettonyos, ezért sem fért a szorító középre. De tartja magát.

Most varázsoltam fel a Szatuna légterelőket az első ajtókra. Most úgy vagyok vele, hogy nem tudom, ez így többet árt-e, mint használ.
2x3 darab rögzítő befeszítőt kaptam hozzá (szokásos 2x2 helyett), de a fölső saroknál a jobb oldali ablak nagyon nehezen löki oldalba a terelőt és csak erőlködve tudja feltolni az üveget a motor. A vezető oldalon nem ennyire vészes a helyzet, de ott is útjában van a műanyag, de azt könnyebben félrelöki és prímán felszökken az ablak.
Most reszelgessek a műanyagon pár millimétert a jobb oldalt, vagy mit csináljak vele? :U
Kollégámnak említettem két hete (Opelja van), hogy szeretnék én is szélterelőt, azt mondta egyrészt jó, mert nyáron nem kell teljesen felhúzni az ablakot és nem is párál be (plusz aki bent dohányzik, ott szépen ki tudja húzni a levegő a füstöt), de cserébe hangosabb (menetszél) és útban lesz az üvegnek a műanyag felhúzáskor. Utóbbi sajnos beigazolódott, remélem a szélzaj nem lesz nagyobb. Szombaton kiderül, akkor megyek városon kívülre is.

Akinek van ilyen/hasonló szerkezete, az írja már le mi a tapasztalata. Köszi!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.