Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107201) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Olyan vagyok, mint a csecsemő akinek minden vicc új, de a nuuvem áttért az usdre? :Y

(#107202) tomsolo válasza Hokunda (#107201) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tért át hanem vpn nélkül vehetsz amcsi vagy mégdrágább árakon.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107203) Crytek válasza Hokunda (#107201) üzenetére


Crytek
veterán

Igen és a rendes real steam árakat látod = kuka :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#107204) Hokunda válasza tomsolo (#107202) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Igen jobban nézve rájöttem, hogy felejtős. Mondjuk a "vehetsz" is elég felemás lett mert eddig legalább olcsó volt korlátokkal most meg drága de a korlátok megmaradtak. Vehetsz az egész bolygón kivéve Dél Amerika, Európa meg Nagy-Britannia. Aranyos.

(#107205) tomsolo válasza Hokunda (#107204) üzenetére


tomsolo
őstag

annyira felemás lett hogy dollárért se tudok venni simán semmit mert azt mondja nem elérhető az országomban

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107206) i2k


i2k
senior tag

Láttátok a Red Dead Redemption 2 bejelentést?...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107207) tomsolo válasza i2k (#107206) üzenetére


tomsolo
őstag

odáig olvastam hogy online multiplayer experience - > skip

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107208) i2k válasza tomsolo (#107207) üzenetére


i2k
senior tag

:DD Én is csak ennyit tudok róla, és elég is... :W

RDR1 nélkül amúgy sem érne sokat PC-re, már ha beletesznek a 2.-ba egy kis kamu szinglit...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107209) cyberkind válasza i2k (#107208) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert akkor ez nem folytatás hanem ilyen multis buziság vagy mi?

Paranormal Cocktivity

(#107210) i2k válasza cyberkind (#107209) üzenetére


i2k
senior tag

Egész pontosan így szól:

Red Dead Redemption 2 will release worldwide in Fall 2017 on PlayStation 4 and Xbox One systems.

An epic tale of life in America’s unforgiving heartland, the game's vast and atmospheric world will also provide the foundation for a brand new online multiplayer experience.

Watch the Red Dead Redemption 2 Trailer at 11AM Eastern on Thursday, October 20th at rockstargames.com, as well at the official Rockstar Games YouTube and Twitch pages.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107211) i2k válasza cyberkind (#107209) üzenetére


i2k
senior tag

Gondolom, 2017 telére veszel majd új PS4-est :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107212) sagem válasza i2k (#107210) üzenetére


sagem
addikt

De (szerintem) ez csak azt jelenti, hogy olyan lesz kb. mint a GTA V. egy single rész és egy komplex multi rész mindenfélével. Számozott folytatás, szóval szerintem mindenképpen megmarad a komoly single tartalom:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107213) cyberkind válasza sagem (#107212) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont így gondolom én is, de amúgy megint megrohadhat a R* mert ismét szórakozik a PC-s verzióval vagy lehet ezt tényleg megtartják konzolra.

Paranormal Cocktivity

(#107214) oriic válasza i2k (#107206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pc kozosseg mar haborog, holott valszeg az lesz mint GTA 5-nel. Elobb kijon konzolra majd PCre is. Esetleg utobbi kap egy remastert is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107215) cyberkind válasza oriic (#107214) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyan már, a tetves szarért nem lehet kidobni egyszerre, persze amikor tejeljük a sok zsét a játékukért az tetszik nekik, undorító egy banda lett a R*.

Paranormal Cocktivity

(#107216) sagem válasza oriic (#107214) üzenetére


sagem
addikt

Én is ebben bízok, kb 1-1,5 év csúszással de jönni fog szerintem, a csúszásért cserébe ráncfelvarással meg kis extrával, mint a GTA esetében..remélem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107217) i2k válasza cyberkind (#107215) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértek.

#107216) sagem: Első rész nélkül PC-re: a hajukra is kenhetik.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107218) tomsolo válasza i2k (#107217) üzenetére


tomsolo
őstag

alig jelenik meg játék pcre, mi lesz most :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107219) cyberkind válasza tomsolo (#107218) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj, hogy ez jó játék kb mint a Gta 5 csak a vadnyugaton, én akartam játszani az elsővel de PS3-on annyira játszhatatlan szar volt, hogy az hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107220) tomsolo válasza cyberkind (#107219) üzenetére


tomsolo
őstag

Simán el tudok képzelni ilyen témájú FC -t a nem túl távoli jövőben

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107221) cyberkind válasza tomsolo (#107220) üzenetére


cyberkind
félisten

Kösz, ez még műszamárnak is szar lenne mint a WD a Gta ellen.
Illetve ha a FC elkezd majmolni mást akkor lehet is temetni, mert még a 4 se volt annyira rossz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107222) i2k válasza tomsolo (#107218) üzenetére


i2k
senior tag

Nyilván jelenik meg sok játék ----- >> rengeteg (!!) indie, és pár jobb (99,99%-ban multiplatform, vagy korábbi konzol megjelenés portolva) A(A+)* cím ----- PC-re, de mi van, az ember orra előtt elhúznak egy ilyen mézesmadzagot... amit ráadásul már jó ideje tesznek / pletykálnak, és kiderül, hogy még csak köze sem lehet hozzá.
Persze, írhatjuk, hogy majd a történelem megismétli magát, és a RDR2 úgy jön majd PC-re, ahogy tette a GTA 5 is... de, az barátok közt is 2019-2020... :Y
De, még akkor sem fog érni sokat, ha nem ismerjük az "előzményeket" [már ha nem a 2. lesz maga egy presequel, ahogy manapság mindenben menő]...

//kimaradt a mondat egyik tárgya.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107223) tomsolo válasza i2k (#107222) üzenetére


tomsolo
őstag

RDR se jelent meg, senki nem vett konzolt miatta, na puff.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107224) i2k válasza tomsolo (#107223) üzenetére


i2k
senior tag

"senki nem vett konzolt miatta"

Na, azért ilyen kijelentéseket én nem kockáztatnék meg... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107225) Dilikutya válasza i2k (#107224) üzenetére


Dilikutya
félisten

1-1 játék miatt nem hiszem, hogy túl nagy átjárás lenne a platformok között. Nyilván akadnak olyanok, akik vesznek másik eszközt 1-1 játék miatt, és vagy megtartják, vagy váltanak, esetleg ha végigjátszották, el is adják az egészet, de szerintem ők a kisebbség, teljesen mindegy hogy PC->konzol vagy konzol->PC irányú a váltás. Én magam pl. sose vetemednék a PC leváltására, mert sok egyébre is használom a mindennapi életben, és nem sok olyan exkluzív cím ugrik be, amit kipróbáltam volna, és azok se biztos, hogy mind jók, mindenki befürdik néha 1-1 játékkal, ami korábban érdekelte. Én pl. a Lollipop Chainsaw miatt tuti nem veszek Xbox360-at, kb. az egyetlen exkluzív boxos, amit jópofának tartok. A RDR széria sem tűnik rossznak, de még így is kevés. Mint platform, a PC sokkal jobban kiszolgálja az igényeimet, igaz, hogy hobbiból is akad multimédiás szerkesztéstől kezdve itt minden. Persze az rétegigény, hogy retek VHS filmjeit lehet DVD/BD-re igazítani. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107226) tomsolo válasza i2k (#107224) üzenetére


tomsolo
őstag

Tekken miatt se vettem - pedig még álmodtam is róla - aztán láss csodát, jövőre már tolhatom steamen. :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107227) i2k válasza tomsolo (#107226) üzenetére


i2k
senior tag

Vagytok ti ketten... miközben odakinn kábe 4-8000000x több játékos él... :DDD

//Én pölö ezekért vennék:
* Death Stranding
és/vagy a sokat halasztott
* The Last Guardianért.

//Ja és kihagytam a másik és/vagy-ot:
Nier: Automata

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107228) tomsolo válasza i2k (#107227) üzenetére


tomsolo
őstag

Und?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107229) cyberkind válasza i2k (#107227) üzenetére


cyberkind
félisten

Death Stranding eddig úgy volt, hogy PC meg PS4 lesz de akkor nem tudom, engem a Days Gone izgat de az is jó ha lesz 18-ban vagy 19-ben.

Paranormal Cocktivity

(#107230) Dilikutya válasza i2k (#107227) üzenetére


Dilikutya
félisten

És veszel is? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107231) i2k válasza Dilikutya (#107230) üzenetére


i2k
senior tag

"vennék"...

A beszélgetés nem arról szólt, hogy a korábbi hozzászólásom alátámasztására, annak hiteléül, vásárolnom is kellene.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107232) #79621120


#79621120
törölt tag

Nézem a szürkeboltok oldalait . Mindenütt megy a lenyúlás : biztosítási díj , PayPal költség .

(#107233) i2k válasza cyberkind (#107229) üzenetére


i2k
senior tag

Wikipedián pl. úgy tudják, hogy:

Platform(s) PlayStation 4
Release date(s) TBA[a]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107234) tomsolo válasza i2k (#107231) üzenetére


tomsolo
őstag

Látod már csak ebben a világtól eldugott topikban van 4 ember aki nem venne konzolt.

És milyen gyorsan összejött. :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107235) i2k válasza tomsolo (#107234) üzenetére


i2k
senior tag

Azaz, velem együtt 5:1 az arány - ezt vetítsd le statisztikai tömegre és leülsz :)

//Mondjuk, csak arra a 16-20 millió potenciális RDR2 játékosra levetítve :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107236) tomsolo válasza #79621120 (#107232) üzenetére


tomsolo
őstag

cdkeyen egyik sincs

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107237) i2k válasza tomsolo (#107236) üzenetére


i2k
senior tag

Tanúsíthatom. Tegnap vásároltam ott életemben először.
Viszont, nekem kellett a telefonnal buherálni - azonosító kód.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107238) tomsolo válasza i2k (#107237) üzenetére


tomsolo
őstag

sokszor leírtuk - első vásárlásnál van ilyen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107239) tomsolo


tomsolo
őstag

Most nézem, Space Hulk: Deathwing ben lesz összesen 7 űrhajó és 9 chapter.

1 cahpter 45 perc és másfél óra lesz között lesz :(

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107240) i2k válasza tomsolo (#107239) üzenetére


i2k
senior tag

Mit akarsz, az majdnem annyi játékóra, mint amennyit majd az Infinite Warfare kamu szinglije nyomni fog.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107241) arty válasza tomsolo (#107226) üzenetére


arty
veterán

és hogy elrepült az a 20 év a várakozással! :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107242) Crytek


Crytek
veterán

Lewis Hamilton az új CoD-ban Már csak Linszdéj Lóhen és Kiszel Tünde hiányzik.... Mindent bevetnek :F

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#107243) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Watch Dogs 2-nek CPU-ban kisebb az ajánlott, mint az első résznek, RAM ugyanannyi, VGA-ban kell erősebb. Nagyjából akinek az első ment, a második is fog. Azért az vicces, hogy 2 év alatt 25 Gb-ról 50-re hízott.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107244) djculture


djculture
félisten

Most elég jó áron mennek a régi pcguruk a webshopban . 600 pénz pl a 2013-as márciusi stalker clear sky teljes játékkal ami a stalker oldalon igényelhető GoG-ra vagy steam-re.

[ Szerkesztve ]

(#107245) i2k válasza Crytek (#107242) üzenetére


i2k
senior tag

Szegény, nem tudja hogy csak két dolog miatt volt ez lehetséges:
* színesbőrűnek született
* Forma-1.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107246) tomsolo


tomsolo
őstag

Mennyi mindenre elég volt régen 4MB :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107247) kriszpontaz válasza Crytek (#107242) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ő lesz az aki először meghal? ;]

(#107248) tomsolo válasza kriszpontaz (#107247) üzenetére


tomsolo
őstag

ala southpark? :)

Napjaink kedvenc multikulti eseménye az alábbi színésznő választása:

Igen, Ő Hermione Granger, aki öreg korára megnégeresedett.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107249) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble

CAT Interstellar 0,57€

egyébként néztétek, hogy humblin most már kérheted hogy az 5% a walletedre utalják ne pl. a wikipediának?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107250) i2k válasza tomsolo (#107248) üzenetére


i2k
senior tag

Ezt most nem értem. :DDD

//Á, már tiszta: http://www.mirror.co.uk - hermione-granger-black-internet...

"Fans were quick to point out that in the novels, written by JK Rowling, Hermione's race is never revealed, with only references to her brown bushy hair mentioned.

Though fans are circulating this quote: "They were there, both of them, sitting outside Florean Fortescue’s Ice Cream Parlor — Ron looking incredibly freckly, Hermione very brown, both waving frantically at him."

Whatever the books say, the joy spread - with many pointing out the casting was apt in a series about the evils of racism."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.