Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) bullseye válasza tomsolo (#95998) üzenetére


bullseye
addikt

Ha egy Alpha Protokoll 2 összejön a végére, nekem már elég. Csak ne legyen kötelező co-op!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96002) TommyX_ válasza maddionmax (#95993) üzenetére


TommyX_
őstag

Jó vétel lett volna, de már nem tudom kosárba rakni. :(
Majd legközelebb.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#96003) i2k válasza tomsolo (#95998) üzenetére


i2k
senior tag

A következők vannak összegyúrva: Battlefield 3-4 + The Crew + Far Cry 3-4 + nyilván a Ghost Recon.
Borítékolva: kötelező online, és co-op, szervereken minduntalan ugyanazon mapok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96004) arty válasza tomsolo (#95998) üzenetére


arty
veterán

ez kivételesen tuti nem! :D

(#96001) bullseye - jaja, egy GR _biztosan_ az AP irányába megy majd el. Persze, lehet az is, hogy végül autóverseny lesz ... ki tudja ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96005) arty válasza i2k (#96003) üzenetére


arty
veterán

kötelező online honnan jön?

coop esélyes, sokmindenben van manapság
ha viszont igaz, hogy openworld a játék, akkor nem nagyon várhatóak "mapok", csak egy "map" ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96006) tomsolo válasza djculture (#95955) üzenetére


tomsolo
őstag

Jelentem megvettem és most játszottam vele két órát, sikerült is az első pályán a top 2%-ba feltornászni magam. :)

Marha jó kis játék, nem könnyű, de szokható árkád irányítással - gamepad ajánlott - zsír hangulata van és nagyon kellemes zenék mennek a küzdés közben. Több világ van - ilyen openworld szerűen - azon vannak a pályák amiket lehet teljesíteni illetve mindenféle gyűjtögetős és stunt feladatokért meglehet nyitni az elzárt részeket.

Egyébként a TIS-100-at is megvettem, az is egy állati jó cucc - teljesen elborult dolog hogy vajon egy program megírása az most akkor rejtvény vagy sem? :D - már 11 órát bele puzzléztam pedig annak ilyen grafikája:

Szal a grafika nem minden, nem kell csúcsgép a szórakozáshoz - jó előtte FC4-et nyomtam de az más :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96007) maross válasza tomsolo (#96006) üzenetére


maross
veterán

Nekem is szimpi, amint az ara is az lesz, megveszem :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96008) tomsolo válasza maross (#96007) üzenetére


tomsolo
őstag

Pár százassal olcsóbb jelenleg itt megvenni, a dollár/euro miatt.

#Edit: Vagy a TIS-t várod? :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96009) maross válasza tomsolo (#96008) üzenetére


maross
veterán

-75%-ot varom ahogy az árat nezem :DDD
szerk: tis-100 is szimpi, de azt is kiulom -75%-ig. Addig marad alternativaknak a dirt3 es a qbeh-1 :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96010) i2k válasza arty (#96005) üzenetére


i2k
senior tag

Kötelező online: manapság ugye így védi mindenki a portékáját. "Alap"
Mapok: már pedig, ha a multiban lövöldözgető (macska-egér) játékosokat egy helyre kell összpontosítani [hogy ne legyen uncsi az egész], akkor bizony lesznek "mapok" - még pedig a Single Player (?, ha egyáltalán lesz olyan) "openworld" mapjából kihasítva. Lásd összes Battlefield, amiben volt SP-ből is átemelt, és módosított map, meg direkt MP-re faragott térkép is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#96011) tomsolo válasza i2k (#96010) üzenetére


tomsolo
őstag

Mivel ubi játékról beszélünk, nem hiszem hogy bemerik vállalni a kötelező multi/koop opciót tekintve a szervereik megbízhatóságát - ráadásul portfóliójuk tele van már ilyen címekkel, amik ráadásul alig hoznak pénzt a konyhára.

Én ilyen FC4 módot képzelek el ahol bármikor be lehet csatlakozni a single élménybe társként, viszont vannak külön koopra kihegyezett pályák amiket csapatban érdemes(nem kötelező, bár ez nem mindegyik mapra igaz) tolni.

Nekem csak egy bajom van a cuccal: szerintem semmi GR feeling nincs benne, inkább tűnik ilyen FC4 TPS modnak, már-már gta szintre butítva.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96012) arty válasza i2k (#96010) üzenetére


arty
veterán

FC4-hez sem kell(ett) online, ebbből ki lehet indulni... (ubi megégette már magát az always online-al, lehet statjuk is van róla, hogy nem sokat ér (az esetükben), szal én ezt nem látom annyira "alap"-nak)

(#96011) tomsolo - +1, zéró GR feeling. megint egy bejáratott címmel akarják eladni valamelyik studio "agymenését", aminek persze a frencsájzhoz semmi köze, de így legalább többen veszik majd ... :(

nekem főleg a komolytalansága aggasztó, de persze, ha nem GR-ként játszom majd (nehéz lesz...), még jelenthet jó szórakozást...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96013) djculture válasza arty (#96012) üzenetére


djculture
félisten

Pedig jón jópár olyan játék mint a crew az ubitól hogy szervertől függ minden. A division és a Rainbow Six Siege az ilyen lesz elve. Ritka szr pedig ez az online dolog erőltetés, mert még a gta V-el is néha kínszenvedés játszani ha nem szeparálod ki a hülyéket meg trollokat a crew-ből.

[ Szerkesztve ]

(#96014) #79621120


#79621120
törölt tag

Maze: Subject 360 Collector's Edition trailer

Most $8.99 a COLLECT kupon kóddal. ( ne felejtsétek el eltávolítani a pipát a " Big Fish Game Club Free Trial " ajánlat elől )

(#96015) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Megvettem a Far Cry 4-et G2A.n keresztül, de nem indul el a gépemen.
Elinditom és feketén áll a kép. Rá google-öztem hát kiderült hogy 2 Magos CPU Az oka, de van rá "Fix", elvileg valami Extreme Injector vagy mi a nyavaja a neve. Na most oké, de ez nem valami virusos szutyok? Azért nincs kedvem leolvasztani a gépet, akkor inkább letörlöm.. :( :( :F

(#96016) djculture válasza Norbi095HUN (#96015) üzenetére


djculture
félisten

Hagyd a fenébe mert ha el is indul nagy képregény lesz az egész.. Az a baj hogy 1 szálat magába megeszik a vga driver, marad 1 a játéknak ami esélytelen

[ Szerkesztve ]

(#96017) Dilikutya válasza Norbi095HUN (#96015) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk ettől megkímélhetted volna magad, ha előre utánanézel, mik az igényei.
Nincs az a külsős fix, ami lejjebb viszi a gépigényt. 2 szál kevés ma már sajnos. Bár nem igazán értem, annyival nem szebb a 3. résznél, ráadásul annak a motorját használja, akár működhetne is kétmagos/kétszálas processzorral.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96018) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok! Arra szeretnék megkérni valakit, hogy vegye már meg nekem légy szíves a Mortal Kombat X bundlet a Bundlestarsrol, mert én ma akartam, mivel 3.-án kapok fizut, ritkán 4.-én és miért ne most utalnának negyedikén amikor mortáloznék :-) Ezért kérném, hogy vegye meg nekem előre, persze ráér akkor ideadni a kulcsot ha elutalom neki holnap délelőtt a lóvét :-) Csak nem akarok erről a jó ajánlatról lemaradni ugyanis most
11 óráig akciós! Hatalmas köszönet! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#96019) djculture válasza Dilikutya (#96017) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak míg a hármas amd cím volt a négyes meg nvidiás egy rakat midleware effekttel. Ugyanez miatt szr az uj batman is.

(#96020) djculture válasza MrTwister (#96018) üzenetére


djculture
félisten

Hatalmas akció tényleg 6000ft-ért prémiumot kapsz a hong kongiaktól:) Ez meg egy sima kiadás 7 dlc-vel 5800-ért utána meg szopsz mert veheted meg egyesével a dlc-ket már most se 7 van hanem 12

[ Szerkesztve ]

(#96021) Dilikutya válasza djculture (#96019) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Batman mindig is Nvidia logós volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96022) djculture válasza Dilikutya (#96021) üzenetére


djculture
félisten

Igen csak akkor még az nvidia nem erőltette a saját rendszerét a készítőkre. Amelyik gameworks logó alatt jön ki az garantáltan szarul jön ki pc-re. Lásd dying light ahogy megjelent és a far cry 4 is eléggé rosszul bánt az erőforrásokkal 1.0 verzióba 8 giga ramot bezabált ki is fagyott.

[ Szerkesztve ]

(#96023) Csapoati válasza djculture (#96020) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyiban jo az akcio, hogy ez 100%-ig legalis es nem fogjak elvenni, ami azert a hong-kongi elvtarsaktol vasarolva mar nem feltetlen van igy. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96024) djculture válasza Csapoati (#96023) üzenetére


djculture
félisten

Új játékokkal kell vigyázni ezeket már nem veszik el az tuti.

(#96025) tomsolo


tomsolo
őstag

A Risen 3 egész jó lett, imho.

Elsőre a fejemet fogtam, mert bizony némely vonatkozásban nem tudja elérni az A+ játékok szintjét, de végeredményben viszont mégis elég hangulatos kis játék lett, furcsamód a régi Tomb Raiderek feelingjét hozza megspékelve mindenféle egyszerűsített RPG elemekkel. A sztori is jópofa, nem bántam meg, hogy ~2000-ért behúztam.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96026) djculture válasza tomsolo (#96025) üzenetére


djculture
félisten

Majd veheted meg utána az enhaced editiont:) Egyelőre konzolokra jön de tudjuk hogy steam-en se fogják kihagyni hogy lerabolják vele a népet:)

(#96027) tomsolo válasza djculture (#96026) üzenetére


tomsolo
őstag

Igen a grafika rész elég prevgen, viszont szép és hangulatos ettől függetlenül.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96028) FollowTheORI válasza Dilikutya (#96021) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És ugyanolyan fos is volt induláskor mind. :D

Sőt az Origins DX11 még most is egy bug és crash tenger olykor.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96029) Arkennys


Arkennys
addikt

G2A...életem első vásárlása ott múltkor akciósmalwarebytes aktiváló kód. Most jött értesítés, hogy a licenc érvénytelen, és visszavonták a hozzáférésem. Azt hiszem, utolsó vásárlásom is volt ezen az online szemétdombon. Csak azért ide írtam, mert azt hiszem innen értesültem a vásárlás lehetőségéről múltkoriban :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96030) maross válasza Arkennys (#96029) üzenetére


maross
veterán

mondtam hogy ha par hetig mukodik mar megerte :DDD. Komolyabbra forditva a szot, probald meg regelni még egyszer, es valaszd az also sort (megvasaroltam). Nem tudom hogy mukodik e, nalam malwarebytes-frissitesnel deaktivalta magat, es meg kellett adnom még egyszer.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#96031) arty válasza Arkennys (#96029) üzenetére


arty
veterán

köszi! bár minden póruljárt jelezné így, nem lenne ilyen jó híre....

(én is vásároltam már többször g2a-n, mielőtt valaki félreérti)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96032) sto1911


sto1911
veterán

A multkor akartam ott venni Don't Starve DLC-t, vasarlas elott plusz PP dij, meg shield meg afa, inkabb beintettem nekik, a heten kapott learazast, Steamen olcsobban megvettem.
Ezek utan a hirlevelet is lemondom.

[ Szerkesztve ]

(#96033) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain gépigény

Előrehozták szeptember 1-re a PC-s megjelenést, előrendelők Ground Zeroest kapnak ingyé, viszont az online rész csak januártól él majd PC-n.

Live-Die-Respawn

(#96034) Arkennys válasza maross (#96030) üzenetére


Arkennys
addikt

próbáltam, invalidnak jelzi. Ennyit ért. Ez volt kb a referenciavásárlásom itt, többet soha :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96035) djculture


djculture
félisten

Ez érdekes lehet: [link]
"javaslatuk szerint eltörölnék a régiós árazást így az Unió mind a 28 országában kötelező lenne ugyanazon áron kínálni a termékeket"

[ Szerkesztve ]

(#96036) maddionmax válasza djculture (#96035) üzenetére


maddionmax
aktív tag

...és ekkor lesz az, hogy 60€ lesz minden Steam-en, mi pedig csak messziről nézzük, de vásárolni nem fogunk :D

(#96037) cyberkind válasza maddionmax (#96036) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert most nem annyi egy új cím? :D

Paranormal Cocktivity

(#96038) cskamacska válasza djculture (#96035) üzenetére


cskamacska
addikt

Egységes uniós bérek nem lesznek melléje? ;]

EU-n belül régiózár nem divat(néha Bethesda megbolondult, de már kikezelték), ezen mi nem nyerünk. De az esetleges olyan apróságok, mint Steamen az alig használt Tier 2-es árazás, ahol 20-30% kedvezményt azért csak kaptunk, azok simán a kútban végezhetik. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96039) tomsolo válasza cskamacska (#96038) üzenetére


tomsolo
őstag

régiózár nincs de vannak normális fejlesztők akik tudják mi a szitu és aszerint nyomatják (Croteam, Talos pl.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96040) maddionmax válasza cyberkind (#96037) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Direkt nem úgy írtam, hogy minden új cím, hanem hogy minden :D

(#96041) csaba951 válasza Arkennys (#96029) üzenetére


csaba951
veterán

Lásd: #80538 csaba951

(#96042) bon válasza Arkennys (#96029) üzenetére


bon
őstag

Eleve tudni lehetett, hogy nem hivatalosak a malwarebytes kódok. Így nincs okod panaszkodni.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#96043) Arkennys válasza bon (#96042) üzenetére


Arkennys
addikt

bocs, hogy naivan azt hittem, nem szemetet veszek, ha kis pénzért is. "eleve tudni lehetett", oké. Nekem a G2A ennyit ért becsületileg, ha ezt megjátsszák egy olcsó kulccsal, majd biztos több ezerért jót adnak. Hagyjuk már.

Csaba, kösz az infót, sokat nem érek vele.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96044) cyberkind válasza Arkennys (#96029) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ugyan nemrég csöppentem ebbe a digitális vásárlásba, de a Gay2A-t már a kezdetektől ignorálom.

Paranormal Cocktivity

(#96045) Arkennys válasza cyberkind (#96044) üzenetére


Arkennys
addikt

alapvetően én is :) gondoltam ennyit megér egy próba vele, ha behúzzák, hát ez van. mily meglepő, megtörtént.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96046) wwenigma válasza Arkennys (#96045) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

De most akkor mire a felhaborodas, ha tisztaba voltal ezzel hogy ennyiert nincs ? :F

Most legalabb hivatkozasi alap leszel mertégedisátvertek.

Nekem meg még mindig jo a WatchDogs...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#96047) Arkennys válasza wwenigma (#96046) üzenetére


Arkennys
addikt

szerintem félreértetted amit írtam...magyarán ami olcsó, szokjam meg h sz_r is, és örüljek ha behúztak (most nem az összeget nézve). Oké, ez is egy mentalitás.

ja neked jó, de ahol ilyen előfordul, abban a bóvlipiacban én nem bíznék meg többet, mondjuk nem is fogok, eddig is kibírtam nélküle, ez marad is így.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96048) bon válasza Arkennys (#96047) üzenetére


bon
őstag

Ha jól emlékszem 200ft körül volt az ára, egyértelmű, hogy gyanusan olcsó. Én amúgy más sokszor vásároltam a G2A-tól és 1x volt gond a megvásárolt termékkel de már rögtön az aktiváláskor. Visszakaptam a pénzem.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#96049) Aidan85 válasza Arkennys (#96047) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Malwarebytes Amnesty, esetleg ezt próbáld ki.

(#96050) Csapoati válasza bon (#96048) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem meg meg egyszer se a 10+ vasarlasbol. Persze nem vennek 1 euroert CoD AW-t, ez nyilvanvalo. ;] A realis arakon levo olcsosagokra lehet lecsapni. Pl anno 5500-ert vettem Cities Skylinest, ami mashol 8-ert volt legolcsobban hivatalos helyen. Azota is megvan es mar 4 ezerert is lattam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.