Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107651) sixpak válasza i2k (#107648) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ilyen esetben a személyes holmik megsemmisülése a legnagyobb tragédia, véleményem szerint.
A házat újjá lehet építeni, de a sok évtizednyi személyes dolgot nem lehet pénzből visszacsinálni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107652) djculture


djculture
félisten

Jó pár vizsgálat és per után lépett a steam. Steam áruházi oldalán hamarosan nem lehet majd koncepciórajzokkal, vagy megrendezett „bullshot” képekkel hirdetni a termékeket. [link]

[ Szerkesztve ]

(#107653) i2k válasza sixpak (#107651) üzenetére


i2k
senior tag

Ez nem kérdés.
A videóban szereplő tyúbosok esetében nem úgy tűnik, hogy a családi stafirung elvesztése volt a legfontosabb...
A techno meg pótolva lesz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107654) i2k válasza djculture (#107652) üzenetére


i2k
senior tag

S ki fogja eldönteni egy fejlesztés alatt --- Ör Lee, vagy Alfa-Béta-Gamma stb. állapotú --- játék médiaanyagáról, hogy az(ok) bullshot(ok) vagy sem...?

//Netán a Valve lelkes dolgozói? A CIA képelemző emberei? Kémek? Kici Kínai Kémek?

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107655) djculture válasza i2k (#107654) üzenetére


djculture
félisten

A valve szerintem.

(#107656) Źşë' válasza i2k (#107650) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem az jön le az írásodból h te nagyon nem kedveled a trutyubereket :DDD
amúgy a videó elkészítéséhez biztos nagy lélekjelenlét volt szükséges, azt viszont nem értem mit kell ennyit poénkodni dolgokon egész végig?! személy szerint sajnálom, mert valóban sok személyes tárgy veszett oda (leginkább ez az ami a legnagyobb veszteség, ezeket pótolni nem lehet), én csak a sok röhögés, poénkodást nem értem a videó alatt... közeli településen sajnos történt egy hasonló tűzeset, családi ház égett le, mivel azonos munkahelyen dolgozunk így evidens volt hogy valamekkora összeggel segítek, amúgy nem ismerem személyesen az illetőt, csak látásból (értesüléseim után közel 500ezer huf jött össze, ez csak egy helyről, de szerencsére van olyan összetartó a magyar (még), hogy segítünk a másikon, legalábbis az értékesebb része a társadalomnak - itt mindig arra gondolok hogy városokban felvett videókon mennyire nem képesek segíteni a fetrengő, ájult embereken egyesek..)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107657) tomsolo válasza djculture (#107652) üzenetére


tomsolo
őstag

Szegény Koei/Tecmo

mindig a PS3/PS4 képekkel tolják a reklámot olyan helyszínekkel, skinekkel, karakterekkel amit nagy ügyesen nem is portolták át PC-re. :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107658) arty válasza i2k (#107648) üzenetére


arty
veterán

- csakhogy ezt a házat nem akarják eldózerolni ... ergo emberi erővel kell megoldani, ami elképzelhetetlenül sokáig tarthat egy "manituhoz" képest
- nem biztos, hogy a youtuber össze tud csődíteni ehez 20 embert
- vitás helyzetben meg kell várnod a biztosítót, pl ha nincs pénzed akár csak nekiállni a melónak (konténer sincs ám ingyen! és ha kajád, ruháid nincsenek, valszeg az lesz az utolsó, amire költöd...)
- pórul járt youtuber lehetőségeiről SEMMIT nem tudsz az égadta világon - csak feltételezed, a legjobbat, mert volt pár kütyüje... ;)

+a többi pont, amit érdemes lenne átgondolnod, mert az újjáépítés tényleg csak az egyik fele... ami vele történik most, az a földi pokol. nem a legmélyebb bugyra, de ....

(#107656) Źşë' - neki elsősorban show-t kell csinálnia. így egy hét után gondolom már kisírta a szemét, ill. a videon kívüli órákat tuti nem röhögésben tölti... védekezési mechanizmus viccet csinálni a tragédiából :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107659) bullseye válasza djculture (#107655) üzenetére


bullseye
addikt

Ja felvesznek 1 db félállású ellenőrt, mogyoróért, és ő fogja szigorúan megvizsgálni minden esetben, amikor nem CRM, vagy PR feladatot lát el. Kis cég, kis pénz, nem futja emberekre...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107660) Źşë' válasza bullseye (#107659) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet hogy a fejlesztőknek/kiadónak lesz érdeke nem hazudni az adott termékről, mivel a licencével is játszhat akár... csak egy szerződésmódosítás - nem látok benne megoldhatatlant - a tényekre meg majd a community rávilágít ahogy azt a No man's Sky-nál is történt... legalább nem lesznek Witcher 3, Aliens Colonial Marines... stb. szintű becsapások...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107661) Crytek válasza djculture (#107652) üzenetére


Crytek
veterán

Nem ezt kéne nézni kurva képeket.
Megjelenés előtt valami "bizottságságnak" elküldeni a full verziót és ha azok úgy értékelik ótvar fos nem engednék kiadni. Egyből elkezdenének fejleszteni a mocskok. Főleg ha emellé még szárazon seggbe is lennének rakva sokezer $-os büntetéssel.

Next PC Upgrade: 2022

(#107662) tomsolo válasza Crytek (#107661) üzenetére


tomsolo
őstag

ha nem is árulják milyen jogon büntetsz? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107663) Crytek válasza tomsolo (#107662) üzenetére


Crytek
veterán

A megjelenés előttön mit nem értesz? Ezer évre előre megvannak a megjelenési dátumok előtte 2 héttel bekérik (csak mondtam valamit) azt megy a büntetés a férgek 99%-ának mert szarkupacot adnak ki és pénzért akarnak bétateszteltetni embereket

Next PC Upgrade: 2022

(#107664) #79621120 válasza Crytek (#107663) üzenetére


#79621120
törölt tag

Fejezd már be kérlek .

Úgy írsz , mintha te legalább két tucat AAA játék fejlesztésében vettél volna részt mint fő designer . :U

(#107665) #79621120


#79621120
törölt tag

(#107667) #79621120 válasza Crytek (#107666) üzenetére


#79621120
törölt tag

Van egy kis baj a te fejeddel .

(#107668) Crytek válasza #79621120 (#107667) üzenetére


Crytek
veterán

Azokkal van a baj akik szerint teljesen renden van minden a játékiparral ,de ott már menthetetlen a helyzet.

Next PC Upgrade: 2022

(#107669) Źşë' válasza Crytek (#107666) üzenetére


Źşë'
addikt

de hát ez a szórakoztatóipar, nem a törvényszéki bíróság :DDD és pont te mondod ezt aki sztem még életedben nem adtál ki teljes árat, csak vársz az akciókra, a minimál akciókra, egyébként nem értem mire fel ez a lerohanó stílus, nyugalom a hosszú élet titka :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107670) Crytek válasza Źşë' (#107669) üzenetére


Crytek
veterán

ŐŐŐ értem ...JA NEM

Én olcsón veszek mindent ,mert nekem ennyit érnek ezek a termékek. = Féreg szemétláda vagyok akit csak megszólni megrudsoni lehet. (Ami nem érdekel szintén,mert nem lehet mindenki egyforma)
Ha fel merem emelni hangom ,mert egy moslék ami zajlik a játékiparban szintén első pont.
Pont azért veszek olcsón mindent ,mert ennyire értékelem a munkájukat. Ha ők nem vesznek titeket (engem nem érdekelnek leszarom) emberszámba és adnak nektek normális termékekek tőlem ne is várjanak semmit se. Annyit adok nekik amit ők adnak nektek lenézést megvetést a vásárlók semmibe vételét.
Majd ha azt látom ebben az iparban is van olyan ami az élet minden területén minőség-ellenőrzés és értelmes jó nem félkész bughegy game-et adnak ki elgondolkozok újból ,hogy kiadjak értük akár 10$-is

Mafia 3 nál is de örülök te szentséges jó isten ,hogy a népharag a csődbe viszi a készítőket. Ennél boldogabb sose legyek!!!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#107671) micafighter válasza Źşë' (#107660) üzenetére


micafighter
nagyúr

A Witcher 3al mi a problémád? :)

(#107672) #92888064 válasza Crytek (#107670) üzenetére


#92888064
törölt tag

mondta valaki, hogy féreg vagy?
nem

szóltak, hogy ne húzd fel magad?
igen

a konzolok miatt kevesebb figyelmet (pénzt) áldoznak a játékfejlesztők a pc-s portokra?
igen

tudunk ez ellen valamit tenni?
nem

sóher vagy?
én is.

van ezzel baj?
egy bizonyos mértékig nem.

szóval egy magyar fórumon nem fogod megváltani a világot. ilyen idegállapotban max moderálni fognak, ha átléped a határt. szerintem a topikot olvasó emberek nagy része nincs elragadtatva a kialakult helyzet miatt. én is csak annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy nem veszek sz@rt, és ha van rá lehetőség, akkor vásárlás előtt valamilyen formában kipróbálom.
ne válaszolj! köszönöm:R

(#107673) i2k válasza arty (#107658) üzenetére


i2k
senior tag

Nem tudom miért ment át az, hogy az a bizonyos erőgép az épület ledöntéséhez kellett...
...ja, sejtem, az írásom utolsó mondatában a "golyó" zavarhatott be.

Ismétlem, emberként tudom sajnálni az ilyet [és az illetőt is].
DE! A videó nem arról szólt, hogy Kispista Józsi néninek leégett a szocpóbú még építés alatt álló tyúklábon álló kispalotája, hanem arról, hogy egy (ön)szórakoztatás és/vagy megélhetés és/vagy népnevelés céljából (nem, nem ismerem, és nem is érdekel a portfóliójuk, életemben nem hallottam róluk) tyúkerkedő srác(ok?) elveszítette kicsinyke stúdióját, amit nem mellesleg a lakásában rendezett be, és az nem dózer-érett a.k.a nem nulláról kell felhúzni a házat (persze, a tető, a bútorzat, az itt-ott megsérült régi szép emlékek estébé odavesztek - de, ahogy az ő kis szájacskáján is kijött: ezek csak tárgyak) = simán lakhatóvá tehető a hónap végére...
A tűz forrásáról senki sem tud semmit. A biztosító nyilván ígér majd fűt és fát, és pénzt majd lát belőle mondjuk 2017-ben - (amúgy is, lassan itt van szilveszter) -, de addig sem a híd alatt kell élnie.
A videó "jó" PR lett - (ők is poénkodtak, keserédesen a dolgon ugye) -, és nyilván nem így akartak plusz követőkre, "plusz" zsetonra (amit verhetnek is el új berendezésre, és teknóra) szert tenni, és egyértelmű, hogy nem kívánták a "saját" (nem tudom mennyire saját) szellemi termékeik digitális másolatát, a gyűjteményeiket estébé legyilkolni...

Viszont: tyúberek. Megoldják. Ők maguknak, és lám mások nekik. Nem fognak eltűnni. És tartom továbbra is, hogy 2-3 héten belül ott villognak majd az újabbnál-újabb videóik a playlistekben.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107674) cyberkind válasza #79621120 (#107665) üzenetére


cyberkind
félisten

Én anno csak olvastam erről, hogy így meg halálszimulátor lett a játék de ezzel se lehet kijavítani az alap, szar AI-t csak kipofozni. :D

Paranormal Cocktivity

(#107675) Źşë' válasza micafighter (#107671) üzenetére


Źşë'
addikt

még régebben kitárgyaltuk asszem ebben a topikban hogy messze nem hozta a 2013as bemutatott látványterveket, és ez csak akkor derült ki mikor megjelent, igen szép kis port kavart a dolog, mivel nem lett sz*r játék így megértem hogy már alig emlékszik rá a nép

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107676) cyberkind válasza Źşë' (#107675) üzenetére


cyberkind
félisten

Hiába jó is a játék ha csúnya akkor szar, de ezek szerint ez nem is csúnya.

Paranormal Cocktivity

(#107677) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megint bajban a Crytek?

Live-Die-Respawn

(#107678) cyberkind válasza oriic (#107677) üzenetére


cyberkind
félisten

Ők egyáltalán csinálnak valamit pénzért?

Crysis trilógia után meg is haltak.

Paranormal Cocktivity

(#107679) cyberkind


cyberkind
félisten

Lehet izgulni, jövőre jön a SW Battlefield 2 akarom mondani front.

Paranormal Cocktivity

(#107680) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107681) Crytek válasza cyberkind (#107678) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos semmi értelmeset. VR szarokat ömlesztik (ettől nem értem mit várnak) Ez kb olyan mintha az nvidia beszüntetné az összes VGA eladását és minden létező dolgot amibe jelen vannak és kihoznának egy olyan VGA-t ami 3millió ft és ettől várnák a csodát.... Na a VR ugyanez mindenki egyből erre fejleszt miközben az elterjedése olyan mértékben jellegtelen, hogy szavak nincsenek rá.

A wikipediára felmenve is az látható hogy 2-4 only multis cuccot heggesztenek.... Csak halkan jegyzem meg az ilyenek buknak állandóan és lesznek free to playek nagyon hamar. = A Crytek mintha direkt ki akarná nyirni saját magát.
Amióta szendvednek kiadtam volna min 3 új Cryisis vagy Ryse game-et azt azokból a pár fél vagy több százezre eladásból elvegetálok.
Adott nekik a nagyon jó engine Crysis világ csak át kéne skinezni meg pár új jelenet (kb mint a többi nagy cég) és készen vannak a játékok.

Next PC Upgrade: 2022

(#107682) csaba951 válasza cyberkind (#107678) üzenetére


csaba951
veterán

Licence jogokból próbálnak megélni, úgy látszik sikertelenül.

(#107683) Dilikutya válasza Crytek (#107661) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem értem a felháborodásod. Mire 1$-ért 10 darabos bundliban megveszed, rég ki van javítva már egy játék összes hibája, sőt még újak is lesznek benne addigra. :)

A birkáknak kéne leszokni a hónapokkal korábbi előrendelésekről, és csak megjelenés után fizetni mindenért, amikor már tudja, hogy nem fogják átverni. Az azért nem járja, hogy valami, mire megjelenik, már majdnem nyereséges.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107684) echterion válasza tomsolo (#107646) üzenetére


echterion
nagyúr

Emiatt nem fognak később szekálni? Nekem is van elég sok szar játékom, amikkel nem szívesen szemetelném az ssd-m de a karácsonyi vásár előtt jó lenne kiszedni belőlük a kártyapénzt.

**********

(#107685) #79621120 válasza cyberkind (#107674) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ezek szerint még így sem éri meg megvenni a játékot .

(#107686) cyberkind válasza #79621120 (#107685) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem megvan, és játszottam is, de (mod nélkül) normal-on nagyon nehéz így újra kell kezdenem easy-n, kész vicc mert amúgy ez egy nagyon jó játék lehetne, ennyiért meg megéri szerintem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107687) tomsolo


tomsolo
őstag

Bundlestars The Indie Legends 5 - 3.79€

Never Alone - Arctic Collection
Grey Goo - Definitive Edition
12 is Better Than 6
Robot Roller Derby Disco Dodgeball
From The Depths
CastleStorm
Memoria
Papo & Yo

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107688) oriic válasza csaba951 (#107682) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem csoda hogy bajban vannak, nincs pénzük. Értelmes játékot sem adtak ki évek óta. Ryse volt utoljára talán ami úgy ahogy jó volt, de az sem volt siker anyagilag. Crysis széria okés volt, de abból sem szedték meg magukat tudtommal.

Live-Die-Respawn

(#107689) cyberkind válasza oriic (#107688) üzenetére


cyberkind
félisten

A 3. részre már egész jól összeállt a multi része a dolognak, és simán jó lenne most is egy új rész a még jobb multival, de ez sincsen.
Én imádom ezt a szériát de az 1 a legjobb mert nincs bezárva és konzolosítva mint a többi.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107691) tomsolo válasza Crytek (#107690) üzenetére


tomsolo
őstag

már így is többet gondolunk rád mint kéne :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107692) mcwolf79 válasza tomsolo (#107691) üzenetére


mcwolf79
veterán

:DD :DD :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107693) csaba951 válasza Crytek (#107690) üzenetére


csaba951
veterán

Most ugye viccelsz? 3,79 € az egész csomag. Ebből téged 4 játék érdekel. Ez játékonként 0,95 €-t jelent.

Mégis mennyit fizetnél ezekért a játékokért, ha a 0,95 €-t sokallod???

Illetve tulajdonképpen kellenek-e neked ezek a játékok, ha ennyit nem érnek meg?

[ Szerkesztve ]

(#107694) Crytek válasza csaba951 (#107693) üzenetére


Crytek
veterán

Már megkaptam őket ingyen... Szóval ezáltal vezesd végig a monológod és tippled meg mennyit adtam volna értük... :C

Next PC Upgrade: 2022

(#107695) arty válasza Crytek (#107670) üzenetére


arty
veterán

az a baj, hogy ha negativkodás mellett nem diszkriminálsz pozitivan is, akkor "nem hallani a hangod" :(

(az enyém se sokszor, tény)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107696) csaba951 válasza Crytek (#107694) üzenetére


csaba951
veterán

Basszus a Rambo The Video Game: Baker Team-ért meg képes voltál 1,29 €-t adni! Nagyon túlárazottan vetted! :DDD

Egyébként ha ennyire bejött, akkor tovább kellene fejlesztened a "lehetőleg ingyen vagy olcsóbban" modelt! Mondjuk küldjön már valaki egy GTX 1080-et, persze csak akkor ha már nincs rá szüksége! Lehet EVA is, az úgyis melegszik, csak a gond van vele egyébként is! :))

(#107697) arty válasza cyberkind (#107689) üzenetére


arty
veterán

a csőpálya konzolfeature?

még hülyeség mára? de huzzatok bele, mer' má este 8, mindjárt éjfél! :DDD

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107698) #79621120 válasza csaba951 (#107696) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ilyenkor mindig elolvasom az aláírásában szereplő konfigurácíót , és sóhajtok egy nagyot .

[ Szerkesztve ]

(#107699) cyberkind válasza arty (#107697) üzenetére


cyberkind
félisten

Játszottál az elsővel és a Warhead-del?

Ha tudnád ez a sorozat only PC-ként indult csak széttorentezték és nem volt belőle pénz, viszont ezt a nagyon nyitott szigetet aligha bírták volna a konzolok (csoda, hogy az 1 kint van boxra) így egyértelmű lett az új irány, de amúgy tényleg, totális hülyeség ahogy az is, hogy a Batman bőven játszható. :))

Tehát ha nem lenne egyértelmű, ebbe a szériába konzolficsör a csőpálya, mert nem így tervezték ezt kicsit se. ;)

(játssz az elsővel és meglátod, ég és föld de többet nem "okoskodok" már)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107700) tomsolo


tomsolo
őstag

Kinguinen vettem az előbb egy ilyet 4,84-ért

(allkeyshop3 kuponnal)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.