Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107301) AtHoS válasza maross (#107300) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Grim Dawn-al én lvl56 környékén kerültem padlóra, bár ott kezdődött D3 S7 is, ami azért elszipkázott, hiába jó kis játék a GD, mégis számomra más a hangulata...

Köszi a plusz infót, Victor vran is bekerült listára illetve a Gauntlet-et is beraktam, bár ha csak coop-ban lehet nyomni, akkor az nem biztos, hogy az én játékom lesz. No meg közben akadt ott még Van Helsing is látnivalóba...

read-only mode on the forum

(#107302) tomsolo válasza tomsolo (#107298) üzenetére


tomsolo
őstag

Sok jó dolog van benne ami már most működik.

Mondjuk ezt nem vágom miért erőltetik:

"Randomly Generated Dungeons for infinite replayability "

Ez csak és kizárólag nagyon erősen taktikus játékoknál jöhet be. Loot daráldáknál nem jó.

Záróképnek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107303) Crytek válasza tomsolo (#107298) üzenetére


Crytek
veterán

És raadásul magyarított lostprophet által

Next PC Upgrade: 2022

(#107304) oriic válasza Crytek (#107303) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha annyit szamitana az egy ilyen tipusu jateknal. :D

Live-Die-Respawn

(#107305) tomsolo válasza Crytek (#107303) üzenetére


tomsolo
őstag

Azt bevallom őszintén nem is néztem. :)

Mint írtam sok jó dolog van benne, viszont nagyon early - jelenleg alpha - így végül is megnyomtam a refund gombot 3 óra után.

A CryEngines grafika nem rossz - de elég optimalizálatlan jelenleg - és már most is van egyfajta bóklászós hangulata, az időjárás és a nappal/éjszaka változása is kellemes - ehhez képest változó szörnytípusokkal - , az alap villámvarázzsal nagyokat lehet zúzni a különféle hordákban, a házépítős dolog is jópofa, de jelenleg alig több mint egy techdemo.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107306) maross válasza tomsolo (#107305) üzenetére


maross
veterán

no, bereklamozod, majdnem megveszem, erre kiderul hogy te mar reg refundoltad... :O

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107307) kriszpontaz válasza tomsolo (#107305) üzenetére


kriszpontaz
veterán

3 óra játék után is lehet refundolni? Nem 2 a max?

(#107308) Heavyrain válasza kriszpontaz (#107307) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nekem volt amit 9 óra után refundoltak, miután a játék technikai állapotára és gamebreaking bugokra hivatkoztam nekik.

(#107309) kriszpontaz válasza Heavyrain (#107308) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezt jó tudni. Azt hittem csak a No Man's Sky-nál vállalták be a 2 órán túli játékidő utáni refundot.

[ Szerkesztve ]

(#107310) Heavyrain válasza kriszpontaz (#107309) üzenetére


Heavyrain
őstag

Hivatalosan amúgy szerintem tartaniuk kéne magukat a 2 órához, de ha nagyon könyörögsz, jó indokokat hozol fel (gamebreaking bug), és kedves a supportos ember, aki elbírálja az ügyedet,akkor refundolni fognak.
Bár ez nekem 2015 júniusában történt,azóta már lehet,hogy szigorúbbak a szabályok

[ Szerkesztve ]

(#107311) djculture válasza Heavyrain (#107310) üzenetére


djculture
félisten

Jellemzően már szigorúan megtagadják a refundot ha 2 órát túlléped, 2015-ben mikor bejött a refund más volt.

(#107312) Dilikutya válasza djculture (#107311) üzenetére


Dilikutya
félisten

2 órán belül azért nagyok sok dolognak ki kell derülnie.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107313) djculture válasza Dilikutya (#107312) üzenetére


djculture
félisten

Ja az biztos én se sokáig viseltem el azt a mafiának csúfolt foshalmazt..

(#107314) cyberkind


cyberkind
félisten

Red Dead Redemption 2 Trailer

Csak szolidan és szépen, rohadjon meg a R*, remélem Denuvo-s lesz a PC-s ha lesz.

Paranormal Cocktivity

(#107315) tomsolo válasza kriszpontaz (#107307) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem. Ha több mint 2 hét és 2 óra akkor szeretik egyből visszadobni.

Ha vmelyik nem teljesül, akkor bírálgatnak. Mivel tegnap vettem és rá 4 órára kértem refundot nem volt indok sok mindenen gondolkodni. Egyébként én annyit írtam, hogy tetszik a koncepció, de a jelenlegi állapot túl "early" ahhoz, hogy megtartsam örökre.

Na meg asszem early címeket máshogy is bírálnak a botrány óta. Hosszú preordernél akár mikor visszakérheted a pénzed.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107316) Frod válasza maross (#107300) üzenetére


Frod
addikt

a victor-ból méghamarabb kifogy a lendület: az elején baromira élveztem, de 10 óra után letöröltem, mert addigra kitanulod a mechanikát, az első pár órában ellövi az összes puskaporát a játék, és utána ugyanazt. kell. végig. csinálni. minden. egyes. pályán.

Do you see the white shadow?

(#107317) djculture válasza cyberkind (#107314) üzenetére


djculture
félisten

Neked nem mindegy úgyis minden szrt megveszel, másnem megveszed konzolra.
Amúgy a rockstar nem szorul rá a denuvora mert jó játékokat csinál és nem fél évente hoz ki egy új részt.

[ Szerkesztve ]

(#107318) Crytek


Crytek
veterán

Emlékszik még rajtam kívül valaki az Unearthed: Trail of Ibn Battuta - Episode 1-re?

Nos jó hír ,hogy nem hogy nem mentek csődbe hanem egyenesen megtáltosodtak.
Jön az immáron UE4-es Episode 2 + két másik játékot is fejlesztenek:

Badiya és Abnormal címekkel

:C

Next PC Upgrade: 2022

(#107319) djculture válasza Crytek (#107318) üzenetére


djculture
félisten

Az volt az a gagyi arab Emirátus játék mi? Mondjuk én eleve nem értettem miért volt annyira gagyi mert ott pénz az tömérdek van. Bármilyen szakit meg technikát megvehettek volna már először is.

[ Szerkesztve ]

(#107320) cyberkind válasza djculture (#107317) üzenetére


cyberkind
félisten

Neked muszáj mindig ilyen fasz módon írni nekem? :U

Akkora egy szar ez a topik is főként miattad mert mindig csak baszogatod a másikat aki jó ha idén megvett elővételben 2 játékot, kicsit se szánalmas és idegesítő a stílusod, ha nem sikerül normálisan válaszolni akkor mondjuk hagyni is lehetne. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107321) sqpp válasza djculture (#107317) üzenetére


sqpp
őstag

Most már lehetne szépen beszélni. Hány éves vagy? Nem tudsz normálisan válaszolni, úgy hogy tiszteled a másikat? Ennyire gyökér vagy?

(#107322) echterion válasza sqpp (#107321) üzenetére


echterion
nagyúr

" Ennyire gyökér vagy?"

Fő a példamutatás. :DDD

**********

(#107323) Źşë' válasza cyberkind (#107314) üzenetére


Źşë'
addikt

gyönyörű ez a trailer, kiv vok ingame gameplayre, témáját tekintve is igencsak feelinges!! jöhetne egy első rész pcre remasterként :)

(#107322) echterion ezt most miért kellett?! muszáj volt gondolom...

valakinek rá kell "világítania" a tényekre (mert amúgy ez lenne a norma, amit szó nélkül kell?! tűrni), amúgy páran tényleg gyökér módon tudnak kommunikálni egyesekkel... nekem is eldurran az agyam, ha így állnak hozzám... attól hogy nem vagyunk fase2face egymás előtt még nem kell senkinek se a kezébe vennie az epélót! nemtom ki vagy, hány éves vagy, akár- transi, férfi, nő, felnőtt, gyerek, akár... de gyerekként illene megtanulni egymással kommunikálni, ill. a többi dolgot ami egyáltalán emberré tesz... szomorú tény hogy erre fel kell hívni egyesek figyelmét, ill. az hogy ennek fejébe még kapja a savat az ember :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107324) cyberkind válasza Źşë' (#107323) üzenetére


cyberkind
félisten

Jöhetne de úgyse fog beleférni az 1 másfél éves csúszásba amíg PC-re készítik ha egyáltalán jön.

Paranormal Cocktivity

(#107325) sqpp válasza echterion (#107322) üzenetére


sqpp
őstag

Én nem fogok már neki válaszolni. Csak megmutattam neki, hogy amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten.

Nem tudom miért kell mindig ilyen trágár módon viselkednie.

(#107326) echterion válasza sqpp (#107325) üzenetére


echterion
nagyúr

Nagyon sok ilyen élőlény van ezen a fórumon (meg a többin is sajnos), vagy megszokod, vagy megszöksz. Én már leszarom az ilyeneket, reagálni is felesleges rá. Nem hinném, hogy egy ilyen mondattól meg fog változni, kapott ő már durvábbakat is a fórumon.

(#107323) Źşë': Neked is csak a fentieket tudom mondani. Mondjuk a korom, nemi hovatartozásom nem tudom, hogy jön neked ide, de hát ez a te dolgod, nekem 8, mit is gondolsz ezekről.

[ Szerkesztve ]

**********

(#107327) vorosmarti válasza Crytek (#107318) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:D Te jó ég! Abból bőven elég volt az első epizód is. Próbáltam elkezdeni vagy 3x, de nem sikerült :)

(#107328) djculture válasza cyberkind (#107320) üzenetére


djculture
félisten

Mert a rockstart aki odarakott egy jó pc-s portot értelmes szidni, közben egy hangar nevű szart isteníteni.

(#107329) cyberkind válasza djculture (#107328) üzenetére


cyberkind
félisten

Tökmindegy mit írsz, innentől kezdve ha látod, hogy írtam nyugodtan írhatsz de tökéletesen leszarom és ignorálom az oly csodás személyedet, csak ennyit akartam írni utoljára.

Paranormal Cocktivity

(#107330) szami777 válasza Źşë' (#107323) üzenetére


szami777
addikt

Az lenne az igazi, ha a második rész előtt a pc-sek megkapnák az elso részt, és akkor szépen ki lehetne tolni sorrendben. Az a baj, hogy évek ota fel fel jon a hirekben pletykaszinten egy esetleges pc-s port, de már nem tartom sanszosnak h valaha is megérkezne. Marketing szempontbol is az lenne a célravezetobb ha elobb az elso részt megkapnánk. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107331) cyberkind válasza szami777 (#107330) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg PS Now-on lehet majd tolni PC-n, csak kérdés, hogy mennyire zavar be ez a streames téma illetve a PS3-as verzió majdnemhogy játszhatatlan volt.
Ha meg a 2 egy előzmény lenne még nem is kéne az 1 de jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107332) cyberkind


cyberkind
félisten

Ezt az I Am Alive-ot ellehet indítani Win 10-en vagy teljesen esélytelen?

Paranormal Cocktivity

(#107334) sqpp válasza oriic (#107333) üzenetére


sqpp
őstag

megoldottuk xd

(#107335) Vertigo18 válasza cyberkind (#107314) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez egy nagyon szép trailer lett! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#107336) eami válasza cyberkind (#107332) üzenetére


eami
addikt

ránéztem. bár dob indulásnál egy figyelmeztetést hogy se az op rendszer se a vga nem támogatott, megy gond nélkül.

(#107337) Cheesus válasza oriic (#107333) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nagyon OFF: és mióta lehet nevet változtatni? :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#107338) Dilikutya válasza Cheesus (#107337) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt a lehetőség a nickváltoztatásra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107339) oriic válasza Cheesus (#107337) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4napja. 990Ft az ara.

Live-Die-Respawn

(#107340) Cheesus válasza oriic (#107339) üzenetére


Cheesus
senior tag

+Dilikutya
Köszönöm az infót :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#107341) cyberkind válasza oriic (#107333) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta elindult csak ki kellett húzni a kontrollert illetve újraindítani a gépet és kész.

Paranormal Cocktivity

(#107342) i2k


i2k
senior tag

Sid Meier Bundles - a BundleStarson.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107343) Hokunda válasza i2k (#107342) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Nagyon jó cucc mindegyik. Sajnos a legtöbb megvan, azt lehet tudni, hogy külön kulcsos vagy tierenként egy?

(#107344) i2k válasza Hokunda (#107343) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnos, nem tudom megerősíteni neked, mert a nagy része nekem is megvan, így én nem leszek egyiknek sem potenciális vásárlója. :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107345) edgR válasza Hokunda (#107343) üzenetére


edgR
őstag

Ezek mind-mind külön kulccsal szoktak menni.

(#107346) djculture válasza Hokunda (#107343) üzenetére


djculture
félisten

Kivan írva hogy egy kulcs:

All games are delivered as a single Steam key.

[ Szerkesztve ]

(#107347) Csapoati válasza i2k (#107342) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem drágák a korábbi Humble Sid Meier's bundli fényében, de aki arról lemaradt és mégis kéne neki több játék is a mestertől, annak esetleg megérheti valamelyik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107348) cskamacska válasza i2k (#107342) üzenetére


cskamacska
addikt

Gyakorlatilag egy darab 3 tieres bundli, de most királyi többesben. :U

Jópofa a régiós korlátozás:
Region-locked game - This Product will NOT activate in the following regions:
Cuba, Islamic Republic of Iran, Democratic People's Republic of Korea, Myanmar, Russian Federation, Sudan, Syrian Arab Republic

Magyarul a Szabad Világ ellensége, a Gonosz Tengelye most kimarad a jóból..

más

Matuska Szilveszter túl sokat CSézett.rovat

M1: A videójátékok miatt robbanthattak a Teréz körúton

Mert ki ne gondolt volna már arra, hogy egy kövér Battlefield menet után kimegy egy jót robbantani a körútra, lehetőleg pont a népszavazás előtti napokban?

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107349) cyberkind válasza cskamacska (#107348) üzenetére


cyberkind
félisten

Az is diliházba való aki nézi az állami csodatévét aki meg odamegy... :DDD

Paranormal Cocktivity

(#107350) Mr.Csizmás válasza cskamacska (#107348) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, ha ellenőr van a villamoson már dobálnám is a C4-et, és ugranék ejtőernyővel :U :DDD

(#107349) cyberkind +1 :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.