Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) cskamacska válasza warcat (#57996) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert nem is kell üvegezni, ha megtudod tanulni a robbanó nyilak készítését. Pontosan akkora ereje van mint a gránátnak, de tízszer annyit lehet belőle csinálni(konkrétan üveg +benzin +szövet [molotov] +trágya [gránát] +kihegyezett fadarab tízes kötegekben [tíz darab robbanó nyílvessző]), és harcban is sokkal hasznosabb. :K Még csak toll sem kell a végére, csak vigyázni kell, mert egyes barikádok alacsonyan vannak, nem lehet minden elérni vele.

reelc: És ha nem csinálják meg? :Y
Rettenet és borzalom, össze is dől a világ. Az a szegény IP meg parlagon hever, hát miért nem csinálnak még belőle 5 részt, meg egy B filmet? A nem létező részvényesek menten felkötik magukat, és még a fanbase-re marad, hogy hozzáképzeljék a folytatást. :P

A játékmívelés ilyen kreatív műfaj, ha nem megy, hát nem kell erőltetni. Van száz ellenpélda mi lenne, ha azért folytatnák, hogy folytathassák. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#58002) ayo válasza maross (#57998) üzenetére


ayo
addikt

nem para hidd el. uvegeg part menten lesz ezer. bor az mindig van innen onnan. benzinnel gondolom nincs gond, a zold cucc amitol robban az is sok helyen van.

amugy nyilakkal is lehet robbantani szoval tenyleg nem gaz.

amugy en elegge pro vagyok sztem, kevesebb mint 4 ora alatt vegigtoltam hardon :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#58003) reelc válasza cskamacska (#58001) üzenetére


reelc
veterán

Nem dől össze a világ, nem vagyok fanatikus. De ha már beígérték, megcsinálhatták volna. Ebben az esetben nem a pénz az akadály. Azt sem hiszem, hogy nem lennének elég kreatívak hozzá. Nem vásárolták fel őket. A többi HL játék sikeres volt. Nem zártak be a válság miatt. stb. Nagyon kisarkítod. Nem 5 rész kell, hanem alapvetően csak egy. Akár lezárása az egész HL-nek. Persze akár 4-5 évente kijöhetne egy, nem lenne elcsépelt. Nem ez ömlene a csapból is, mint az EA játékok, vagy az Assassins Creed. Annak is hány része van? Meg DLC? Bele is zavarodnék, ha nyomon akarnám követni. Ehhez képest olyan nagy dolog, hogy szeretnék még egy HL rész látni?
Mielőtt belekötne valaki, nincs bajom az Assassins sorozattal, de tessék : 2007-2013 között csak PC-re 7 része jelent meg. Ezt nem kifogásolod?

Egyetértenék veled, ha nem színvonalas produkciókat tenne le a Valve az asztalra. Épp ez az, nem arról van szó, hogy nem menne. Nem is arról, hogy csak folytassák, mindegy milyen lesz.
Egyszerűen nem érdekük. Jól jövedelmez a Steam. Csináltak közben más játékokat is (vagy azok nem is Valve fejlesztések?). De mindez nem jelenti azt, hogy ennek így tetszenie is kell az embernek.

(#58004) maross válasza ayo (#58002) üzenetére


maross
veterán

Nyilakra rajottem, azota nincs gond, megint jol haladok :). Az inventory merete halal ebben a jatekban :). En is hardon kezdtem el, igy pont jo a nehezseges szerintem.

szerk: csak most meglattam hogy 20 csomagot kell osszegyujteni a pilotanak es elment az eletkedvem :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58005) ollie válasza maross (#58004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

szerk: csak most meglattam hogy 20 csomagot kell osszegyujteni a pilotanak es elment az eletkedvem

Ha már úgyis vége mindennek, megkaphatom a Steam accountodat? :DDD

***

(#58006) Qmi


Qmi
tag

Keresek: Origin Bundlis BF 3 kulcsot.

(#58007) Arkennys válasza reelc (#58000) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát igen, abból pl lehetett volna egy jót csinálni, jól megcsinálva tetszetősebb régebbi vonalas fantasy lett volna belőle, ahol nem arra mennek rá hogy kiemeljék a gonosz szereplőt és ő lesz a jó a végén és hasonló már halálig unt "fordulatok". Nagy kár, hogy senki nem kezdett végül semmi igényeset ezzel a világgal könyvön kívül, de legalább az van belőle :) Épp ma is olvastam egy antológiát, miután itt szóbakerült tegnap.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#58008) Mate válasza ollie (#58005) üzenetére


Mate
nagyúr

Enyém meg a játékkészlete ;]

(#58009) tipuka válasza Qmi (#58006) üzenetére


tipuka
addikt

Hajrá, én is azt keresek gőzerővel... :)

(#58010) trance89 válasza tipuka (#58009) üzenetére


trance89
őstag

milyen jó hogy 1 hete ajándékoztam el valakinek mert senkinek sem kellett, köztük qmi-nek sem

(#58011) djculture


djculture
félisten

Látom a a codemasters a pc gurunak is kiszórja a játékait. Overlord II teljes játék:
Nem bundle mert steam mentes a cucc :D

[ Szerkesztve ]

(#58012) cashback válasza tipuka (#58009) üzenetére


cashback
őstag

Nekem van, de "értelmes" ajánlatot nem kaptam eddig... Vagyis az a baj, hogy szinte minden Bundle csomagot megvettem amiben olyan játék volt ami kell... így nem érkezett értelmes ajánlat számomra.

(#58013) - maradnék a csereberénél... 6$-t fizettem a teljes pakkért... hova kérjek érte pénzt? ;]
Remélem a közeljövőben lesz olyan Bundle pakk, aminek a 6$-os részében olyan van amire nekem van szükségem, másnak nem, és arra le lehet cserélni. :)

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#58013) tipuka válasza trance89 (#58010) üzenetére


tipuka
addikt

Én most rohanok neki a falnak. :DDD

cashback: mi számít neked értelmes ajánlatnak? cserejátékom nincs sajnos semmi max .1 kis kp. ha gondolod írd meg privátban vagy itt. :R

[ Szerkesztve ]

(#58014) zone


zone
őstag

Puddle ingyenes az App Store-ban

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#58015) ayo válasza zone (#58014) üzenetére


ayo
addikt

az nagyon jo, en kitoltam - utolso palya baromi nehez. aki tudja toltse:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#58016) JoolsNOS válasza zone (#58014) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Megeszi a galaxy ace 2met :(

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#58017) DJGABI válasza JoolsNOS (#58016) üzenetére


DJGABI
addikt

akkor ezek szerint droidra se tudnak optimalizálni, haver vitáján is kb ilyen 10-20 FPS-t tudott :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58018) dejaris válasza Mate (#57966) üzenetére


dejaris
addikt

Off:[link]

(#58019) -kdM-


-kdM-
senior tag

Google Play: -70% Frozen Synapse

(#58020) Drenadar válasza Agyzuzo (#57973) üzenetére


Drenadar
veterán

de jó kicsit nosztalgiázni :) detto '83 és ugyanúgy ezek a könyvek... mondjuk én nem leveztem Nemerével :D

(#58021) Drenadar válasza -kdM- (#58019) üzenetére


Drenadar
veterán

a linket nekem nem tölti be, telefonon a playen nem találok ilyen alkalmazást :|

(#58022) reelc válasza Drenadar (#58020) üzenetére


reelc
veterán

Ő sem Nemerével levelezett, hanem Nemessel. :) Újabb közös pont.

Elvileg csak azt látod a Playen a telefonodon, ami kompatibilis a készülékeddel.

[ Szerkesztve ]

(#58023) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Miért van tele a steamgifts E.Y.E: Divine Cybermancy-val? Valahol bundleba van, vagy ennyire le van árazva?

(#58024) Crytek válasza Anonymusxx (#58023) üzenetére


Crytek
veterán

Ennyire le van árazva! :DD 1.99 euro

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#58025) BigBlue69 válasza Anonymusxx (#58023) üzenetére


BigBlue69
őstag

80%-os akció-ban van.. sőt akár 1 dolcsiért / 3 refért is lehet venni/ cserélni.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#58026) Robo sapiens válasza reelc (#58003) üzenetére


Robo sapiens
tag

Nem játszottam a HL-al, ezért nem tudom teljesen átérezni a helyzeteteket, de ha George R. R. Martin nem adná ki az utolsó könyvét a sorozatából, akkor én is bánatos lennék. :)

(#58027) stevve válasza Robo sapiens (#58026) üzenetére


stevve
nagyúr

A HL sorozattal csak az a baj, hogy látszik, hogy félbe lett hagyva és hogy lenne a történetben még mit elmondani. Ha nem csinálják meg, menjenek a fenébe. :D

(#58028) Woodslave válasza reelc (#58003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megvan a lezárás a Stalker Shadow of Chernobylban, ott fekszik a halott Gordon egy alagútban ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58029) reelc válasza Woodslave (#58028) üzenetére


reelc
veterán

Ha nem volt mellette a pajszer, akkor nem ő volt. :)

(#58030) csaba951 válasza djculture (#58011) üzenetére


csaba951
veterán

Az a Injustice: Gods Among Us így utólag már nagyon vicces a borítón! :D

(Elolvasod, megtetszik, megvennéd, kiderül, hogy Magyarországon nem forgalmazzák.)

(#58031) zone


zone
őstag

Deep Silver akciók a Nuuvem-en. Nem tudom, hogy mind aktiválható-e nálunk.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#58032) endruboy1


endruboy1
senior tag

Üdv!

Gondoltam szólok itt is, hogy véletlenül se dőljön be senki az AllGamesFor.Me című (és azonos url-en található) oldalnak! Virtuális gép és egyéb trükkök segítségével bevizsgáltam és miután eléred a kívánt pontszámot, úgy hogy az ismerőseid a linkre nyomnak (ami egyébként önmagában nem fertőz), akkor sem fogod tudni letölteni a játékhoz a kulcsot. Kérni fogja a kulcs letöltés előtt, hogy vegyél részt 'ingyenes' akciókban, amik attól függően hogy melyik országból származik az ip címed, vagy a telefon számodat kérik és ha megadod súlyos ezreket von le vagy pedig vírusos oldalakról tölthetsz le egyébként open source de fertőzött programokat és miután ezt megtetted u.úgy nem kapsz semmiféle játékot.

Sajnos sokan bedőlnek neki, mert elég kevés utalás van a neten arra, hogy csaló lenne az oldal de garantálom, hogy az!

[ Szerkesztve ]

(#58033) Crytek válasza zone (#58031) üzenetére


Crytek
veterán

Narco Terror toronymagasan világbajnok best buy nincs 390ft se. Nem hagytam ott. Ennyiért bármit el lehet adni :C :R :DDD :D

Next PC Upgrade: 2022

(#58034) Blaise


Blaise
veterán

Ha van olyan akinek még nincs meg:

Ebben a hónapban a Darksiders lesz a Gamestar teljes játéka (Steam).

(#58035) Dilikutya válasza csaba951 (#58030) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak a PC-s változatot nem, a konzolost lehet kapni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#58036) warcat válasza zone (#58031) üzenetére


warcat
veterán

A nagyja nem,viszont az Saints Row 4 Season Pass szerintem igen.

EA: It's in the crate!

(#58037) ayo válasza Dilikutya (#58035) üzenetére


ayo
addikt

igen de gondolom a mostani ujsagban a pc valtozatrol van szo, mert a konzolos mar reg megjelent

http://jateknaplo.blog.hu

(#58038) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gamesrocket = k...ra nem ajánlott!

most húztak be 6k-val, kissrácnak vettem volna batman origins-t, erre steam key helyett küldenek egy igazolólapot, hogy töltsem ki, merthogy lopott kártya blabla....paypalon évek óta verified vagyok, nem 2 vásárlásom van, szóval elmehetnek a @@@.........

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58039) ricsiii01


ricsiii01
tag

A torchlight 2 jó játék? Mert most ingyenes steamen. (legalábbis nekem azt írja)

.

(#58040) ayo válasza Mr.Csizmás (#58038) üzenetére


ayo
addikt

a lopott kartya blabla nem lehet hogy csak szeretnek ha azonositanad magad? van par oldal ahol a sajat vedelmuk erdekeben ker plusz adatot.

(#58039) ricsiii01: le tudod meg tolteni amig ingyenes es a teljest kiprobalni. demo is van amugy. a stilusaban nagyon jonak szamit

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#58041) szami777 válasza Mr.Csizmás (#58038) üzenetére


szami777
addikt

gamesrocket-en volt, h nekem is küldtek egy lapot, h töltsem ki (fotó magamról, ahogy személyimmel pózolok rajta), de nem érdekelt, írtam nekik mailt h kérem vissza inkább a pénzt és 1 nap alatt lerendezték.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58042) Mr.Csizmás válasza szami777 (#58041) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

paypalon kaptak case-t.

ayo: kéregessenek az aluljáróban :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58043) Bazzzs válasza Mr.Csizmás (#58038) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Szerintem emiatt még ne add fel! Ahogy xsanyi77 is írja, vannak olyan oldalak, ahol kérnek azonosítást. Valamilyen netes vásárláskor már én is jártam így, hogy mailben kértek egy képet magamról, ahogy az igazolványommal "vigyorgok". Szintén írtam egy mailt, hogy na ezt nem és küldték a kulcsot egy bocsánatkérés kíséretében. Szerintem ez csak valami véletlenszerű beépített mechanizmus a webshopban. Tegyél egy próbát és írj nekik :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#58044) Mr.Csizmás válasza Bazzzs (#58043) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a paypalos case-be beírtam a panaszomat, hogy kismillió vásárlásom volt már PP-n, szal pénzt vagy kulcsot.

sz.: elolvastam, a szokásos duma volt.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58045) ayo válasza Mr.Csizmás (#58042) üzenetére


ayo
addikt

olvasd el legkozelebb hogy mit fogadsz el a vasarlaskor es ha jon valami BLA BLA akkor meg azt is erdemes es nem itt kijelenteni hogy behuztak teged. ahogy mas is irta ha gondod van ezzel visszakered a penzed vagy bemutatod az adatokat hogy valodi vasarlas van es ennyi.

attol hogy kismillio vasarlasod volt azzal ok nem sokat ernek, kivitel ha toluk vettel :) nagyon nem kell aggodni, ha leirsz mindent es irsz a supportnak visszaadjak a penzed

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#58046) Blaise válasza Mr.Csizmás (#58038) üzenetére


Blaise
veterán

A fenti játékot jóval olcsóbban meg tudod venni, akár itt az aprón is...

(#58047) ayo válasza Blaise (#58046) üzenetére


ayo
addikt

az is igaz:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#58048) szallasi007


szallasi007
őstag

Nem tudom olcsó-e de Far Cry 3 7.85 fontért
Far Cry 3

ugyanitt Simcity 2013 16.5 fontért bár ezt szinte senki nem keresi :)

[ Szerkesztve ]

(#58049) #57919488 válasza szallasi007 (#58048) üzenetére


#57919488
törölt tag

:N

(#58050) cskamacska válasza Bazzzs (#58043) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondjuk a személyivel pózolás kizárólag a cédékulcsboltok heppje, komolyabb boltok megelégednek a sima Paypal utalással.(mármint a normálisabbak, Gamefly / ritkábban Gamestop is tud szarakodni telefonhívogatással, és egyéb veryfying your purchase időhúzással :((( ) És mit ad Isten, Gamesrocket pont a cédékulcsbolt mappában figyel nekem a linkek között. :DDD

szallasi007: Kinguin viszont legalább nem is tagadja hogy cédékulcsbót / árösszehasonlító oldal lenne. A legrosszabb amikor a kelet-ruméliai sefterek nyugati webshopnak álcázzák magukat. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.