Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107801) Crytek válasza cyberkind (#107800) üzenetére


Crytek
veterán

Valamit lépni csak fognak. Már kint a game és sehol az első napi eladási rekord satöbbi.... Gondolom nem véletlenül.

Next PC Upgrade: 2022

(#107802) cskamacska válasza oriic (#107796) üzenetére


cskamacska
addikt

"Helyes, warezhuszarok nyugodtan szivjanak csak."

Újfent releváns: The Jimquisition - R.I.P. P.T. - Why We Can't Keep Nice Things

Nagy Men of War fanként gondoltam ránézek megint a régebbi részekre, jelesül a Silent Heroes - Elite Troops of World War II-re, ami a sorozat első részének volt egy ruszki-lengyel spinoffja amit a Paradox Interactive lefordított angolra és kiadott nyugaton.(multiplayer rész nélkül)

Mármint addig, amíg, mert Gamersgate-en 2014 óta nem forgalmazzák(így a zakciós vásárlásból sem lesz semmi :( ), dobozos változat már rég nincs forgalomban, gyakorlatilag abandonware lett a 10 éves játék. Na most ilyen helyzetben vagy talán elő tudok kukázni egy dobozos példányt valahonnan, mondjuk Amazonról vagy eBay-ről, és fizetek érte többet, mint újonnan, vagy mocskos szemét, a kiadók és a nép vérét szívó kalózvezér leszek, és megpróbálok valahonnan letorrentezni egy ősi scene rls-t, de éppen ez sem lesz könnyű(HA egyáltalán lehetséges), mert kevéssé ismert, rettentően rétegigényű a játék.

A tldr tanulságként meg az marad, hogy ha őfőméltósága a közkegyelmes Kiadó úgy találja jónak, hogy holnaptól a prolik kezébe nem engedi hátrahagyni az ő entellektuális termékét, és az a termék nem volt galádul és kíméletlenül megwarezolva, vagy már az a változat sem elérhető, akkor az a termék az utókor számára bezony elveszett, nem hogy unokáink, de már öcsibogyónk sem fogja látni. :(

Persze amíg tömeggyártott csíkos zokniként tekintünk a játékokra, addig nem gond, minden ujjunkra jut egy aktuális helyettesítő modernwarférsúter, vagy chesthighwallsimulator, ha a Call of Duty, vagy a Gears of War éppen fűbe is harapna, de ha egyedi és megismételhetetlen műremekekként tekintünk rájuk(mert a CoD és a GoW is az, csak szemlélet kérdése), úgy már macerásabb a dolog. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107803) cyberkind válasza cskamacska (#107802) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt a warez kérdést úgy értem, hogy ami nincs fent egyik digitális kliensben se, addig muszáj vagyok így beszerezni, legjobb példa Mafia 1, ha a Steam-en de főként a Take Two-n múlna senki se játszana ezzel aki nem vette meg "időben", jó nagy szemétség ez is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107804) csaba951 válasza Crytek (#107801) üzenetére


csaba951
veterán

Tegnapi csúcs értékek (csak PC!):
BF1 vs COD:IW
110207 vs 13868

Szóval a COD már távolról sem az a sikertörténet, mint amilyennek sokan hiszik!

Mafia 4401, CIV VI 67625, Skyrim SE 49910 volt ugyanekkor.

(#107805) Źşë' válasza mcwolf79 (#107795) üzenetére


Źşë'
addikt

ez így van, nincs semmi baj azzal hogy raknak rá védelmet (sajnos a warezolók miatt szükséges, nem csak dísznek van), (csak egy példa) szvsz a gta5 is csak azért fogyott ennyire, mert az online tartalomhoz kell eredeti játék (máskülönben meg az évszázad legwarezoltabbja lett volna), ez az összes többivel így van (sajnos PC-n ilyen felfogásúak az emberek - minél olcsóbban, ha lehet ingyen ja és akko má gyühet az akcejó meg a jampizás) - nyilacska a probléma a fillérbaszókkal (is) van, és kár volt megszólalnia... ha csak fillérekért is veszi meg az olyan mintha hozzá se járulna az elkészítő munkájához... magyarán lewarezolná azzal a pár centtel / dollárral meg állja a feltöltési/letöltési költségeket :DDD

(#107804) csaba951 ezt már egy ideje érezni is, talán a "jövőlövölde" játékstílusai végett, megcsömörlöttek az emberek...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107806) micafighter válasza i2k (#107794) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kell semmit magyaráznod. Annyit irtam hogy abban a kontextusban egy egy szavas hozzászólásnak 0 (nulla) értelmét láttam. Ha érted mit akarok akkor érted, ha nem érted vagy nem akarod megérteni akkor annyi, részemről nem koptatom tovább a billentyüzetet mert már biztos unják a többiek :)

(#107807) bullseye válasza cskamacska (#107802) üzenetére


bullseye
addikt

Nyilván a 10 évvel ezelőtt kiadott beszerezhetetlen játékokra vonatkozik a warezhuszárság, mert ez jelenti a komoly gondot a kiadók számára. 😃

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107808) arty válasza cyberkind (#107706) üzenetére


arty
veterán

Tehát belátod, hogy nem lehetetlen 360on nagy területekkel operáló játékot készíteni ;)
Az a gond, hogy ők (crytek) csak felültek a trendnek: ma a legtöbb fps cső... vagy szendbox... a krízis1-es széles "cső" elhalt az említettek miatt.

És akkor most jösz a konzolos könnyítéssel :W
A demon souls ps3 only volt - talán már hallottál is a dark souls előtti from játékról ;)
És nem az egyetlen nehéz játék konzolon ...

A játék (a játékok) nem a konzolosodás miatt lesz(nek) könyebb(ek), hanem mert egyre szélesebb réteget akarnak megszólítani vele, lévén egyre többe kerülnek. Idióta mentalitás, hiszen van nehézségi szint egy ideje a játékokban, azzal kéne kicsit többet foglalkozni, nem a könnyítéssel, de ez van.

Jöhet a link a fejlesztőtől, aki szerint a frém nem lényeg ;) Noha általában ezen fejlesztők azok, akik a frémrátát beáldozzák a kretén grafbuzulás miatt... a népnek nem frém kell, hanem szebb kinézet, evvan.

"Amúgy TE/TI akik a grafikát annyira szeretik megtudtok nézni és élvezni egy régi filmet amiben ha van CGI már elavult szar lett és a vak is látja, hogy szar?
Vagy éppen ha nincs CGI csak makettozás van ami már béna szar?" - '77es vagyok, láttam elég sok filmet a cgi korszak előttről... azokat újra tudom nézni (terminator1-et, SW4-et, Alien-t imádom!). Meg tudom nézni a cgi-t nem igénylő akciófilmeket is. De pl egy Tron1 az a nézhetetlen kategória nálam. Mást, szar extrémen szar "trükkös" film most nem ugrik be.

Amugy nem a grafbuzulástól indultunk, hanem, hogy problémás volt-e, hogy orrbaszájba szaggatott a betmen ak (pc), miközben még gyengébben is nézett ki a konzolosnál :P Igen, a szar port az szar port :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107809) micafighter


micafighter
nagyúr

Nem akartam az ON topicban szemetelni ugyhogy itt köszönném meg cskamacska-nak az emag-os SC2 akciót :R Az elmult napokban többen is érdeklödtünk itt iránta ugyhogy nagyon jó volt az időzités :) Amugy azt hiszem tegnap néztem utoljára emag-on is az SC2-öket és nem voltak még akcióban :N

[ Szerkesztve ]

(#107810) cyberkind válasza arty (#107808) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, csak agyon kell optimalizálni mindent ahogy az új konzolokon nem megy annyira.

A könnyítést pedig értsd úgy, hogy kontrollerbarát lett a gombkiosztáson át, minden egyéb funkció, ez az 1-nél nem volt, amúgy meg linkeltem már tegnap, de még te se írtál csak most, és így több napos delay-ben nem olyan reagálni a dolgokra mint akkor, úgyhogy oly mindegy már ez szerintem. :D

De egyébként az átlagkönnyítést is utálom, legjobb példa erre a Tomb Raider ami már csak nevében az, de semmi több, cserébe jól néz ki és hosszú, én most a Dark Souls 1-et tolom, és kibaszott jó még kezdőként is, sőt még nehezebb is lehetne valamikor, na ilyenből kéne több, nem a sorozatgyártott szarokból.

De amúgy itt a videó: [link]

Tron 1-et ne hozd fel, az nagyon szar mai szemmel nézve, de konkrétan egy Alien 1-2 nagyon ott van, persze van sok ilyen film még. :D

Én amire emlékszem, hogy nem is a látvány zavart hanem, hogy ilyen tejfölös volt az egész kép.

Paranormal Cocktivity

(#107811) mcwolf79 válasza micafighter (#107809) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Én is berántottam a kiegészítőt. Ennyiért már megéri :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107812) i2k válasza micafighter (#107806) üzenetére


i2k
senior tag

Ez csak annyit mutatott meg nekem, hogy szart se olvasol játék témában.
Kész.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107813) arty válasza cyberkind (#107810) üzenetére


arty
veterán

A crysis1 gombkiosztása tragikusan szar ;) mármint a pécésé... nemár az legyen az előnye, hogy DIREKT nem azon gombokra rakták a funkciókat, amiken előtte 100 játékban megszoktad....

Videót már nézem amugy, mert tovább olvastam a topikot :) kár h anno nem fedeztem fel magamnak, érdekesnek ígérkezik!

TR2015 - ne is mond, nem mertem a legnehezebben játszani, így seasoned raideren végigsétáltam :/ najo, a vége azért izzasztó volt... akinek valami kihívás kell, Survivor a minimum, ám ugye felette NINCS már nehézség :( nemtom adventureren milyen lehet :D (magától lemegy, mint egy film?)
Hja és a halálunalmas első 2 óra után ujra kellett volna kezdeni a játékot, h áttegyem nehezebbre, de nem lett volna lelkierőm, újra. Fos dizájn, hogy nem lehet közben váltani.

DS nekem pl tul nehéz. Nagyon kéne abba a játékba is a szintválasztás lehetősége, mert a mechanika tetszik, a mostani gigahard helyett normalon szívesen kivinném ;)

Tron1-et azért hoztam fel, mert tegnap ISMÉT láttam belőle pár percet :D
De az alien 1-2 sem jó példa, mert azok szvsz nem néznek ki gázul... viszonylag jól öregedtek... ők a másik véglet :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107814) micafighter válasza i2k (#107812) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tényleg nem érted amit mondani akarok, vagy nem akarod érteni :N Na mindegy többet tényleg nem irok ezzel kapcsolatban.

(#107815) cyberkind válasza arty (#107813) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem még az is hiányzik a 2-3-ból, hogy csak egy féleképpen lehet mindent megcsinálni, és az álszabadság érzése sincs már meg, szép lett ez a 2 rész, főleg a 3, de teljesen más lett az irány mint amit kijelöltek, kár is ezért, nekem az 1 és még a Warhead is nagy kedvencem.

Azért a nehézséged gondolom itt nem úgy érted, hogy gondolkozni kell, hanem túlélni, ez meg így egy durva átcsapással egy Dark Souls játék. :D

Én kezdőként meglepődtem magamon, ugyanis nem használok pajzsot amivel egy sétagalopp az egész játék, csak vetődök és döfök a kétkezes karddal, de most már, hogy tápozott a karakterem (igaz messze van még a vége) simán megvagyok a boss harcoknál, most is megidéztem egy "segítőt" a boss harchoz, de hozzá se szólt a témához. :((( :D
Igaz, ha nem veszem komolyan a játékot, teszem azt csak átakarok szaladni a-ból b-be akkor beszopom mert megölnek, zseniális már az első rész is. :))

A videóban egyébként azt is mondják, hogy a DS3-at úgy vitték ki az újságírok, hogy nem volt nehézre állítva a játék, azért ez se rossz.

Én 26 percig tudtam nézni a Tron 1-et, aztán kikapcs és nekem a Tron csak az új lehet. :DDD
Igen, szépen öregedett de géppel se tudnának sokkal jobbat csinálni, ez mondjuk jövőre kiderül a Promtheus 2-vel ami már Alien címmel jön.

(ne offoljunk már az off-topikban, annyira hülyén jön ez így ki :DDD )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107816) arty válasza cyberkind (#107815) üzenetére


arty
veterán

DS-hez azért kell ész is ... eleve, hogy a harcosod ütőképes legyen, a bossok patternjeit meglátni... aztán pedig a kivitelezés már ügyességet, reflexeket igényel. Ámblokk nehéz és kész :D (demon és dark soulst próbáltam csak, pajzsal, természetesen - ami meg hülyeség, hogy sétagalopp, lévén bossoknál semmit nem ér (amiket én láttam, legalábbis))

DS3-ból nekem ezekszerint rivjú copy kéne :D Lehetne az első végigjátszott DS-em ... ;)

Video: a fejlesztősrác tényleg elmondja, hogy a frém és a felbontás nem fontos, nem annyira fontos, de a MIÉRT kimarad, elintézi annyival, hogy ez komplexebb kérdéskör. WTF?! Vicc. Így az egész sajnos nem sokat ért...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107817) cyberkind válasza arty (#107816) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem nagy dolog a harcost úgy fejleszteni, én mondjuk második nekifutásra olyan karaktert választottam ami gyors és ügyes, így a vetődéssel nem volt gondom soha (dexterity-t meg a stamina-t nyomtam, most már az életet), viszont itt jön be a másik gond, hogy gyenge, és a kardok nagy részét még két kézzel se tudtam használni, és ha ismered a trükköket olyan kardot ad a játék amik nagyon sokáig jók mondjuk egy lovagnak, cserébe az úgy mozog mint egy tank, és kell a pajzs mindig, nekem ez nem jött be, pedig ha van pajzs számtalanszor megúsztam volna, erre értem, hogy sétagalopp, mert lényegesen könnyebb úgy, de én szerettem volna még kihívást az amúgy is nehéz játékba. :))

Egyébként lehet, hogy fellelhető modként az a könnyítés, csak akkor nem Dark Souls-nak kéne hívni a játékot. :D

Ez még csak az első ilyen beszélgetős videó volt tőle, szerintem lesz több is, abban csak kitér valamikor erre is.

Ahol mondjuk most tartok ott a pajzs a legjobb lenne, ugyanis ha az ellenfél lecsapja a lábát és jön egy tűzfelhő a földön akkor nekem végem, erre még rá kell jönni, de no pajzs az tuti. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107818) arty válasza cyberkind (#107817) üzenetére


arty
veterán

ne hidd, hogy pajzsal mindenható vagy - az említett sebességveszteség és staminabukó pont ugyanugy kioltja az életed adott szituban ;) tudom, mert anno az én hősömet levetkőztették egy bosshoz meztelenre, mondván h a mostani cuccában sose fogom legyőzni. és tényleg: így sikerült :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107819) cskamacska válasza bullseye (#107807) üzenetére


cskamacska
addikt

Nézd a warezhuszárság felhozása, és a DRM alkalmazása feletti örömködés is elég furcs nekem, gondolom valami irigység(mocskos warezoló ingyen játszik míg nekem meg kell vennem) vélt erkölcsi felsőbbrendűség(mocskos warezoló mocskos, bezzeg én) és a corporate stooge syndrome (mocskos warezoló végül csak engem lop meg) vidám elegye lehet.
Annak nem lehet semmiképp örülni, hogy random játék valami durvább DRM félét kap, mert történelmi példák alapján így vagy úgy azért csak picsán fog minket harapni. Orilchaosnál ez inkább munkahelyi ártalom, véresebb szájú konzolos körökben, ahol csak forognia kell, szokás a pécéseket a warez lehetősége miatt mélyen lenézni, persze ott könnyű a dolog, mivel konzolgenerációk közti kompatibilitás alig létezik(helyette van remaster újramegvétel, vagy havidíjas streamelés), nincs olyan hogy a DRM kifingása miatt később nem működik a játék, ott alap hogy később nem működik a játék.

Megint MoW: Gates of Hell fejlesztői nagy mellénnyel újságolták tavaly még, hogy milyen fejlesztéseket hajtottak végre addig az általuk újrafelhasznált jó öreg GEM2 motoron
Én meg majd leszédültem a székről ezt olvasva: Ceased support for multiplayer games via LAN, which greatly saddened hamachi pirates. avagy kilőtték a LAN multit, hogy a mocskos Hamachi huszároknak rossz napjuk legyen.

És az ég nem szakad rájuk! :((( Tették mindezt bő egy évvel a GameSpy szerverek kukázása után, minek hála, az akkor pár hónapos 30 eurós Assault Squad 2 kivételével, 10 évre visszamenőleg az összes GEM1 - GEM1.5 - GEM2 motoros játék multija egyszerre kidöglött, és gyakorlatilag a LAN funkció haxolásával lehetett ezután ezt a ~10 játékot multiban játszani! És erre kiveszik az újból, mert a mocskos warezhuszárok így meg úgy.. :W

Persze bonyolultabb az ügy, mert a GEM2 motort most kettő és fél csapat fejleszti tovább, és a német Digitalmindsoft nem akkora gyökér, mint az ukrán Best Way akik a régi részeket készítették.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107820) cskamacska válasza micafighter (#107809) üzenetére


cskamacska
addikt

És hogy valami értelmes is legyen a topikban, a nevezett zakciók:

eMAG Blizzard Starcraft II Battle Chest (PC) Játékprogram 2.999 Ft
eMAG Blizzard StarCraft II Legacy of the Void (PC) Játékprogram 4.245 Ft

CTV eshop24 STARCRAFT 2 BATTLECHEST - PC 3.000 Ft
CTV eshop24 Starcraft 2: Legacy of the Void - PC 4.245 Ft

Utóbbinál elvileg lehet kérni pesti átvételt(Budapest Váci út 85.), nem jön rá a 900-1000 forint futár.

ráadás

eMAG Steam link 11.893 Ft
eMAG Steam controller 11.893 Ft

Nem tudom mennyire szürke, meg hogy vállalják a garanciát, de van, és nem drága.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107821) micafighter


micafighter
nagyúr

Mafia 3 vs Mafia 2 Hm. Látszik rég játszottam már vele, elfelejtettem sok ilyen apróságot a Maffia 2-ből.

(#107822) oriic válasza cskamacska (#107819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Orilchaosnál ez inkább munkahelyi ártalom,"

Nem az. Volt gamer PC-m is, meg Xbox 360-am is még a PH-s idők előtt, és akkor sem warezoltam. De ebbe nem megyek bele, mert még a végén emiatt is kapok a fejemre.

Live-Die-Respawn

(#107823) micafighter válasza oriic (#107822) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem nem a warezzal van baj, hanem azokkal az emberekkel akik nem értik a gazdaság alapvető müködését. Megtehetnék hogy megvegyék a játékot, mégse teszik, inkább letöltik ingyen. Én fiatal koromban kvázi warezon nöttem fel, anno pl Heroes IV-et a kis összekuporgatott pénzemből vettem meg, de egyébként nem dolgoztam olyan fiatalon iskolás ként tehát nem volt még akkor jövedelmem, igy amit nem tudtam megvenni azt warezoltam. Kárt okoztam ezzel a játék készitőinek? Nem hiszem, mert ha nincs warez, akkor nem veszem meg a játékot egyszerüen, mert nem volt rá lehetőségem (szüleimnek sem). Viszont sokat játszottam, igy ahogy elkezdtem keresni, elkezdtem játékokra költeni, ahogy egyre többet kerestem egyre többet költöttem és költök játékra. Ha anno nem férek hozzá a warez verziókhoz, akkor szerintem most nem is játszanék, kvázi nem költenék egy zsák pénzt játékokra.

A warez ellen tiltakozó kiadók kiváncsi vagyok ezt a hatását is figyelembe veszik-e :)

[ Szerkesztve ]

(#107824) djculture


djculture
félisten

Megy a burzsujkodás látom, még a egy filmet se töltöttem le meg minden zeném eredeti kimaradt. Szerintem ezt mindenki maga tudja ilyet ír valaki úgyse hiszi el senki:) Azért a doom 1-2 vagy a wolfenstein3d is annak idején floppy lemezes warez verziójának köszönhette hogy ekkora névvé vált és a készítői is istenek lettek.

[ Szerkesztve ]

(#107825) #18193920 válasza micafighter (#107823) üzenetére


#18193920
törölt tag

:R +1
Maximálisan egyetértek veled.

(#107826) Źşë'


Źşë'
addikt

Wacs Dogs2 se lesz ilyen tartalommal ill. ilyen árral nagy siker :d

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107827) sagem válasza Źşë' (#107826) üzenetére


sagem
addikt

Rettenetesen elszálltak az itthoni dobozos árak :( Eddig azért olcsóbb volt, mint a digitális, és sok esetben még valami ajándékot is adtak melléjük (mármint "offline" ajándékot, pólót, egyebeket). Most már ott tartunk, hogy lassan lehúzhatják a rolót a hazai boltok, mert a digitális olcsóbb :(

Ok, lehet mondani, hogy a fémdoboz az ajándék, de ugyanitt a digitális delux edition + dlc: Watch Dogs 2 - Deluxe Edition DIGITÁLIS + DLC olcsóbb egy ezressel és ez a deluxe..és akkor még a külföldi digitális árak..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107828) tomsolo


tomsolo
őstag

Jelentem elment 200 kártya és 25 eurónál tartok.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107829) tipuka válasza tomsolo (#107828) üzenetére


tipuka
addikt

"de miééért?"

;]

(#107830) tomsolo


tomsolo
őstag

Free Starter Pack for "World of Fishing"

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107831) cyberkind válasza sagem (#107827) üzenetére


cyberkind
félisten

Gyorsan fog ez zuhanni, a 3 éves Gta ellen szart se ér, csak aztán nehogy jobb legyen az első rész is, az biztos, hogy a főszereplő már jobb. :D

Paranormal Cocktivity

(#107832) cskamacska válasza cyberkind (#107831) üzenetére


cskamacska
addikt

Attól tök független, hogy milyen lesz a minősége, az egyértelmű hogy nem kapnak a magyar boltok már egy fitying kedvezményt sem az újabb játékokra. :(
A Ubisoft saját boltjában 60€ a Deluxe és 100 pontért(amiből vásárlás után 50 kapásból visszajön) lehet kérni hozzá 20%-os kupont, a játék pedig így 15300 forintra jön ki. Az bezony majd 4000 forinttal olcsóbb mint a magyar dobozos ár..

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107833) djculture válasza cskamacska (#107832) üzenetére


djculture
félisten

Tavasszal meg lesz 4-5 ezer max ugyanez de lehet még addig se tart mert fos lesz . Ahhoz hogy 20 ezreket kifizessen az ember egy szaros játékért már nagyon jónak kellene lenni rengeteg szórakozást biztosítva de ez már rénézésre is 1-2 óra és agyonig unom játék. Én az előző komplett változatát is 2000-ért vettem annyit épp hogy megért a magyar felirat miatt.
Látjátok mivel a buzi crew-el is még egyszer kiadják újabb olyan kieggel ami megint csak úgy lesz meg ha megveszed újra. Pofátlanság ne topábbja.

[ Szerkesztve ]

(#107834) cyberkind válasza cskamacska (#107832) üzenetére


cyberkind
félisten

Gondolom a boltok nem is a PC-s dobozos game-ekből élnek meg, meg szerintem egy dobozos játéknak PC-n akkor van értelme ha minimum jár egy fémtok a játék mellé, amúgy ezek a tucatszar kiadások a tökömnek se kellenek mert még eladni se lehet a játékot mint konzolon.
Én a Mafia 3 Deluxe-ot 15k-ért vettem, ennyiért talán a sima alap dobozos lett volna, hát tudod kinek kellett ennyiért a sima, hogy kapjak kis túlzással egy dvd tokot meg lemezt, felőlem rájuk is száradhatnak a sima alapkiadások ennyiért, ha viszont kevés időn belül kap egy árazást a dobozos, amíg minden digitális boltban drágább az már jó, bár nekem csak a Steam-es jöhet szóba a dobozosokból.

Ez a játék nekem 2 év múlva, teljes kiadásként a Steam-re tökéletes lesz 15EU-ért azt ki is fújt a WD2 láz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107835) mcwolf79 válasza cyberkind (#107834) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lesz az hamarabb is 15 EUR.
2 év múlva 1 dolláros bunliban lesz, akkor majd Crytek-nek lesz aktuális.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107836) DrTechnoid válasza tomsolo (#107828) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Még sose próbáltam ezt a progit, azt olvastam itt hogy nem is frissítik már. Bár szívesen ráengedném az accountomra, mert a 2200+ játékból szerintem nem indítottam el még 100-at se soha.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#107837) djculture válasza mcwolf79 (#107835) üzenetére


djculture
félisten

Ja legkésőbb nyáron már 10 körül lesz, fölnyomták az árakat de még jobban csökken az áruk.

Ezért a szarért is van aki 25 ezret fizetett ki most 10990 lesz az egész de lesz az még 5 ezer is:

(#107838) DrTechnoid válasza djculture (#107837) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Jól lement az ára , 120 Eur volt szinte még pár hónapja is origin-en az ultimate.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#107839) Dilikutya válasza djculture (#107824) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszont én utána megvettem a Wolfenstein 3D-t a kiegészítőjével, a Quake részeket kiegészítőstől. Doom csak a D3 BFG Edition-ben van, abban extraként mind benne van. Kicsit zavar, hogy pluszegysornak nincsenek a könyvtáramban. :) Lehet, hogy egyszer harácsolásból odarakom mellé rendesen is mindet. Még a Commander Keen is ott van az id-től...

Én zenét amúgy veszek. Főleg magyarokat, az a 1000-1500 Ft nem vág földhöz, amibe egy CD kerül a zenekartól. Ők mondjuk nem sokat keresnek ezzel rajta, ha a lemezeladás kijön nullára, akkor boldogság van. Filmem is van rengeteg, kedvencekből jóformán minden megvan, amit itthon méltóztattak DVD-n is kiadni.

Persze ez azóta van így, mióta dolgozom, tiniként 2000-ben nekem is csak az éjszakákon át 1,3 Mb-os darabokban töltögetett játékok jutottak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107840) djculture válasza Dilikutya (#107839) üzenetére


djculture
félisten

Utána én is de mennyi évvel, annak idején itt meg se lehetett hivatalosan venni csak a shareware verziók voltak itt elterjedve hivatalosan, mégis mindenkinek megvolt az eredeti.

(#107841) Dilikutya válasza cskamacska (#107819) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig úgy általában véve a LAN adta a multiplayer értelmét. Átvittétek egymáshoz a gépet, rendeltetek pizzát, volt kóla, sör, és jó hangulatban játszottatok. Ma meg mi van? Skill, RPG jump, névtelen orosz hülyegyerekek, ömlesztve mindenféle emberrel a szerverek. És én vagyok a gyökér, ha nincs 1000 órám egy ilyen semmilyen szarban, miközben játékélményben az a néhány 10 órányi Quake, Medal of Honor, Call of Duty 1-2 sokkal több volt. CS:GO-t nyomtam magamhoz képest viszonylag sokat, de semmiféle élmény nem volt benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107842) Dilikutya válasza djculture (#107840) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazán azt se tudom, mit lehetett kapni, mit nem. A 90-es évek második felében már nem volt ezzel gond szerintem, emlékszem, a Star Wars Shadows of the Empire bemutatóját a MTV1-en láttam a régi 576 kbyte-ban. Az újságok is léteztek, valószínűleg legális piac is volt már mellé. Dobozos Quake II-t láttam is valamikor a 90-es évek végén. Szolnokon tuti nem nagyon lehetett kapni, talán a néhai PC Pince árult, de nem volt Tesco, Auchan, Cora, Media Markt, se az 576 Shop a buszpálya emeletén. Euronics, vagy valami hasonló létezett 99-00 körül, de onnan meg nem emlékszem szoftverekre, csak zenei CD-re. Csak akkoriban meg a PC volt arányaiban drágább. 2000-ben 140 ezerért vettünk gépet, kb. középkategóriásat, ma ugyanazt a szintet meg lehet kapni szintén ennyiből, és mintha a játékok is 10 ezer környékén lettek volna.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107843) Crytek


Crytek
veterán

Jövőre jöhet a Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered

"Az egyik magazin szerint a menetrend a következőképpen fest majd:

2016: Infinity Ward – Infinite Warfare és Modern Warfare Remastered
2017: Sledgehammer Games – Új Call of Duty játék (feltehetően világháborús vagy vietnami környezetben) és Modern Warfare 2 Remastered
2018: Treyarch Games – Call of Duty: World At War 2 és World At War Remastered
2019: Infinity Ward – Ismeretlen Call of Duty játék és Modern Warfare 3 Remastered éslehetséges Modern Warfare Remastered Trilogy "

Next PC Upgrade: 2022

(#107844) cyberkind válasza Crytek (#107843) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is linkelni akartam de inkább mégse, amúgy meg rájött az Activision miként adhatja el az új játékait, ebből az leszűrhető, hogy tökéletesen szar és semmirevaló lesz minden CoD most már, PC-n a remastered egy szar lett sokak szerint, én még nem néztem, illetve hivatalosan nem is tudnám.

Paranormal Cocktivity

(#107845) oriic válasza Crytek (#107843) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez hülyeség, semmi alapja nincs.

Forrásoldalról:

"potential release schedule for upcoming remasters of Call of Duty games."

Szóval csak simán találgatás. Egyedül a jövő évi COD-ról jött pletyka hogy Vietnámban játszódHAT. Ennyi erővel én is kitalálhatom azt hogy jön a Black OPS 1 Remake, vagy a GHOSTS 2.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107846) cyberkind válasza oriic (#107845) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg simán hihető, az újat se azért vették meg sokan mert annyira fasza az új, hanem a régi miatt ami tényleg az.

Paranormal Cocktivity

(#107847) Hunbeast87 válasza oriic (#107845) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ha úgy jönnek ki a régi CoD-ok remastered változatai, hogy az újjal lehet csak megvenni, akkor az régen rossz nekik. A Modern Warfare-t zokszó nélkül megvenném külön, de az új részt még csak látni sem akarom.
Elég volt megvenni az AW-t (két példányban, magamnak és a barátomnak), amivel kb. 2 órát játszottunk online. :DDD
MW2 felújított változat jöhetne, számomra az egyik legjobb volt multi terén. :))

(#107848) Crytek : A mostani Remastered részt is előbb-utóbb csak meg lehet majd venni külön. Remélem...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#107848) Crytek válasza Hunbeast87 (#107847) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel most csirák az eladások (semmiféle rekord hír nincs több napja ami egy Codnál = a csőddel kb) 100% hogy lesznek külön a részek.

Next PC Upgrade: 2022

(#107849) Źşë'


Źşë'
addikt

annyi tisztesség sincs bennük hogy aki már megvette annak elvből járna az upgrade ingyen... ez igaz az összes többi játékra is persze, bár a metroért, dead islandért adtam ki pénzt, még belefér kategória volt - és bioshock esetében meg igencsak becsülendő dolog hogy ingyen megkapták azok akik rendelkeztek a játékaikkal

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107850) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha már Cod, úgyis aktuális egy kis áttekintés: Call of Duty, avagy egy tragikus történet a kiadói elnyomásról

Ahogy számolok eddig 5 rész van a jövőben, a MW-ból ami a lehető legjobb része volt (és minden bizonnyal lesz is) a szériának volt 3 ami a jelenben játszódott és volt 5 régi, meg a konzolos ami nem tudom mit dolgozott fel, nagyon úgy néz ki, hogy fogalmuk sincs mit akarnak feldolgozni, ezért jött a Vietnam-os pletyka, azzal jobb lenne a helyzet de inkább le kéne tenni piheni ahogy az Ubi az AC-del is teszi.

(#107851) oriic
Abban igaza van, hogy eddig már az első napon jöttek az adatok, hogy megint robbant a kassza meg a többi, most meg nem, ami meglepő mert a MW remasteredet sokan várták, én is elgondolkoztam, hogy beszerzem csak a MW miatt, de persze rájöttem, hogy ez egy CoD, és ennyit nem ér pár órácska móka + a gondok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.