Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106901) Agyzuzo válasza djculture (#106900) üzenetére


Agyzuzo
addikt

De azok nagyrészt sima renderelt videók nem? Vagy a játék engine-es átvezetőkre gondolsz?
Ez simán lehet driver-para, nekem új NV driverrel semmi ilyen nem volt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106902) cyberkind


cyberkind
félisten

;]

Paranormal Cocktivity

(#106903) micafighter válasza cyberkind (#106902) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mit kell nézni? Mobilról menet közbe nem találom :))

[ Szerkesztve ]

(#106904) cyberkind válasza micafighter (#106903) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmit, csakhogy undorító meg ocsmány a játék és csak igénytelenek játsszák. :D

Igaz este volt akkor sokkal szebb a játék de nappal se vészes, viszont ha esik akkor már más a helyzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106905) Crytek válasza cyberkind (#106904) üzenetére


Crytek
veterán

Ez okádék is. Látszik a textúrákon az elmosott szarság.
2013-ba sem volt ez szép grafika nem hogy 2017 hajnalán.

Next PC Upgrade: 2022

(#106906) cyberkind válasza Crytek (#106905) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondom én, hogy szar, tuti torzít a 102-es tv-m fél m-ről. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106907) #79621120


#79621120
törölt tag

Maze: The Broken Tower ( tudom , HOG kategória )

(#106908) Agyzuzo válasza cyberkind (#106906) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Vannak szebbek, de azért nem olyan rossz ez. (Kár, hogy PH átméretezi)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106909) maddionmax válasza Agyzuzo (#106908) üzenetére


maddionmax
aktív tag

A második képen a lépcső textúrája elcsúszott vajon? Vagy úgy tervezték, hogy a föld szintje alatt ér véget? :D
Ok, lehet csak a ház megsüllyedt :)

(#106910) sixpak válasza cyberkind (#106902) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tetszik.
Photo mode van? Olyasmire gondolok, mint ami a korszakalkotó, elképesztően zseniális Arkham Knigth-ban van...vagy a Mad Max-ben.
A Witcher 3-al az az egyetlen problémám, hogy nem tudok normális képeket lőni, mert mindig bent vagyok a látómezőben. :) :(((

Agyzuzo: kiváló képek. :R

maddionmax: vagy a 60-as években is volt egy ilyen és ottmaradt a hordalék. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106911) i2k válasza cyberkind (#106902) üzenetére


i2k
senior tag

Eltekintve a baltával faragott pálmafától, és a könnyfátyol mögül néző kamerától nem is olyan rossz a látvány... :O :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106912) Agyzuzo válasza maddionmax (#106909) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az kérlek sáros mocsokba lóg. :D New Orleans, mit várunk. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106913) cyberkind válasza sixpak (#106910) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, mostani állapotban még nincsen és hír sincs arról, hogy tervezik-e belerakni.

(#106908) Agyzuzo
Jó képek, főleg a mocsaras részek, szerintem este/éjjel a legszebb a játék. :)

(#106911) i2k
És ez még vélhetően változni fog pozitív irányba. :D

Paranormal Cocktivity

(#106914) i2k válasza cyberkind (#106913) üzenetére


i2k
senior tag

Viccet félretéve: ennek a játéknak fog csak igazán "enhanced" mod kelleni (ReShade és tsai) - nem a Witcher 3-nak, GTA 5-nek.

//link...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106915) cyberkind válasza i2k (#106914) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, de nem tudom, hogy tudják feljavítani ezt a motort illetve látványt, először is kéne megfelelő méretű textúra.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106916) Źşë' válasza Agyzuzo (#106908) üzenetére


Źşë'
addikt

fasza képek, a fején lévő sebre mindig azt hiszem valami szivar van a füle mögött :DDD

találtam egy ilyet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106917) Crytek válasza Agyzuzo (#106908) üzenetére


Crytek
veterán

Kegyetlen :W Ezek után egyből löjjetek be egy megjelenés előtti bármilyen gameplay videót. Mintha egy full más game lenne annyival szebb.
Van egy sejtésem ,hogy ezt már nem teszik olyanná.

Next PC Upgrade: 2022

(#106918) Agyzuzo válasza Crytek (#106917) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az a vicc hogy szerintem szebb lenne, ha néhány effektet ki lehetne kapcsolni... Túltolták a fényeffekteket és a DOF-ot.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106919) i2k válasza cyberkind (#106915) üzenetére


i2k
senior tag

Nem feltétlenül kell sok GB-nyi textúra hozzá - néha elég egy kis szoftveres kozmetika (a képet én készítettem)

//szerk.: Emlékeztető:
SweetFX (most már ReShade), ENB

Az efféle, directx függvényeken alapuló buherákat előszeretettel használják a játékoknál - Skyrim, GTA-k, KoAR, Dark Souls 1-2 és sok más.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106920) Agyzuzo válasza i2k (#106919) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sokszor egy kis plusz kontraszt meg sharpen-effekt csodákat művel + ha lehet variálni a színhőmérséklettel, gammával. De itt az is segítene, ha kikapcsolnának minden szar homályosító filtert, meg agybaszó fényeffektet. XD De gondolom úgyis lesz majd hozzá valami ENB Series turbó idővel.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106921) sixpak válasza i2k (#106919) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem rossz, íme az én verzióm, minimap meg a többi zavaró dolog nélkül:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106922) genndy válasza sixpak (#106910) üzenetére


genndy
addikt

Természetesen W3-hoz is van megoldás (szép is lenne ha nem lenne, szénné modolható, főleg mert kiadták a hivatalos modtoolt), Debug Console Enabler, ebben van free cam :K Csak ne menj messze a karaktertől, mert ahhoz lövi be a látótávolságot meg a scripteket.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#106923) sixpak válasza genndy (#106922) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm szépen, ki is próbálom. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106924) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha valaki nem olvasná a Mafia 3 topikját, kint a 60fps peccs, de FHD-tól feljebb nem tudom mivel lesz folyamatos 60 amikor nálam a 980TI-vel fullon nincs meg mindenhol, igaz ha leveszem a Volumetric Effects-et akkor neccesen jó lehet de még jönni fog pár peccs, ilyen iramban királyság lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106925) micafighter válasza cyberkind (#106924) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor lassan elkészül a játék és vége a fizetős open betának? :DDD

(#106926) i2k válasza sixpak (#106921) üzenetére


i2k
senior tag

Én direkt nem húztam túl a színeket, szűrőket - meg lehet tenni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106927) i2k válasza cyberkind (#106924) üzenetére


i2k
senior tag

* Glorious 60 FPS - pipa
* Akkor már csak a temérdek bugot kell kiirtani...
* És befejezni a játék fejlesztését.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106928) AtHoS válasza i2k (#106927) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"És befejezni a játék fejlesztését."

Ez már a megjelenésével meg is történt, szóval: pipa ;]

read-only mode on the forum

(#106929) i2k válasza AtHoS (#106928) üzenetére


i2k
senior tag

"Ez már a megjelenésével meg is történt"

Manapság nem ildomos ennyire elvakultnak és naivnak lenni. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106930) Źşë' válasza AtHoS (#106928) üzenetére


Źşë'
addikt

pedig itt még akad egy s más :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106931) tomsolo válasza Źşë' (#106930) üzenetére


tomsolo
őstag

Elég egyet megnézni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106932) AtHoS válasza Źşë' (#106930) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az erőforrás ki fog merülni ezek helyrerakásában (legalábbis remélni lehet, hogy megpróbálják), így nem marad majd FEJLESZTÉSRE. Az marad majd az alkotói közösségre :K

read-only mode on the forum

(#106933) micafighter válasza Źşë' (#106930) üzenetére


micafighter
nagyúr

Örülök hogy nem rendeltem elő, mérges lennék ha ezért teljes árat fizettem volna :( Pedig az előbb csak viccelődtem a fizetős open betával, nem tudtam hogy ennyi bug van.

[ Szerkesztve ]

(#106934) maross


maross
veterán

Hoh, most latom hogy innovacio tortent g2a-n:

gyorsan 3.5eur lesz a 0.5-bol...es akkor még afat ra se tette az ember = 4.5 :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106935) Dilikutya válasza lkksioskdl3 (#106838) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért, csak akkor fáj a fejed, ha ki is írják, hogy 22 fps? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106936) Dilikutya válasza tomsolo (#106852) üzenetére


Dilikutya
félisten

GTA-ból és klónokból nincs olyan sok, hogy ne bírná el a piac, hogy lehetsz drogkereskedő, verőember, bankrabló meg strici.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106937) i2k válasza Dilikutya (#106936) üzenetére


i2k
senior tag

16 Games Like Grand Theft Auto (GTA): Open World Games

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106938) Dilikutya válasza cyberkind (#106902) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne vedd sértésnek, de ez mi? Ha low beállítás, akkor nem szóltam. Ennél a 8 éves GTA IV sem csúnyább.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106939) cyberkind válasza Dilikutya (#106938) üzenetére


cyberkind
félisten

De, csúnyább, (és bőven szarabbul is megy) azt modolva lehet erre a szintre hozni, nem veszem mert nagy ívben leszarom kinek tetszik vagy kinek nem, nekem igen és ez a lényeg, ahogy ez a hsz se fog mindenkinek tetszeni. :D :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106940) Dilikutya válasza i2k (#106937) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez komoly? Ha már nyílt világú, akkor a Witcher miért nincs itt? Kb. annyi köze van hozzá, mint az Infamous-nek, Prototype-nak. 15 éve alatt egy valag platformon ez nem sok. Háborús FPS mennyi volt?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106941) i2k válasza Dilikutya (#106940) üzenetére


i2k
senior tag

Ne kérdezgess vissza...
A cikk szerzője közölte a személyes véleményét / élményeit. Nem én.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106942) Źşë' válasza i2k (#106937) üzenetére


Źşë'
addikt

egyébként azt a 16ot nem tartom soknak, ellenben egy FPS műfajjal, amiből aztán tényleg dunát lehetne rekeszteni :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106943) i2k válasza Źşë' (#106942) üzenetére


i2k
senior tag

Ez így is van... csak mostanság még abból is hiány van, ha az ember nem multira gerjed...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106944) #79621120


#79621120
törölt tag

Hol most a legolcsóbbak ?

Diablo III: Reaper of Souls
StarCraft II: Legacy of the Void

(#106945) i2k válasza #79621120 (#106944) üzenetére


i2k
senior tag

Battle.net - 20 euro - digitben
Úgy tudom, hogy a Hungexpónál most 5000 Ft... igaz, 4000 Ft oda a belépő... :DDD

//Szerk.: Itt is van - nézd csak a játékok listáját!

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106946) Agyzuzo válasza cyberkind (#106939) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Még pár kép a patch után, aztán off. Amúgy jó hogy unlock-olták az fps-t, így végre nem 30, hanem 35. :D De fura amúgy mert ha mindent LOW-ba teszek akkor se szalad ám feljebb, 44 körül megáll. Viszont semmi észrevehető difi nincs, szóval nem is tudom miket kapcsolgat egyáltalán az a pár opció, mert látszólag kb. semmit (a köcsög homály filtert a képről levehetnék, érzésre az dobna 20 fps-t a játékon és jobban is nézne ki)...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106947) cyberkind válasza Agyzuzo (#106946) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam FHD-n megvan a folyamatos 60fps valahol 99%-os gpu kihasználtság mellett, de MEGVAN! :D ;]

Pár más dolog is változott a javítással de a lényeg a 60fps volt amivel kiderült, hogy a gépigényt 30fps-re adták ki, az 1080 még 1440p-ben is gondban van, még sok mindent kell javítaniuk.
A Volumetric Effects elvileg ilyen ködösítős szar illetve ha feldobod a SweetFX-et akkor azzal lehet javítani, csak benne van, hogy crash-el a játék.

Éljen az 1080p, ha egyszer 1080-at veszek repülni fog minden játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106948) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Meg gondolom az AA-t is lehet kukázni, de legalábbis a "post process" fajtáját, mert azis csak ködösít-homályosít. :D

Mondjuk én még a II-t se toltam ki, majd valamikor. A III meg aztán jöhet majd, addigra talán kijavítják meg lesz Remastered Definitive Ultimate verzió is. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106949) Dilikutya válasza Agyzuzo (#106946) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez most a low vagy magasabb? Low-nak szép, magasnak már nem annyira, pláne 34 fps-el egy GTX1080-on. De nem baj, legyen követendő ez az irány, hogy egy 200 ezres kártyával is épp csak folyamatos. Semmi gond nincs ezzel, kellenek a fizető pre-alfa béta tesztelők, akik meggyőzhetnek róla, miért vásároljak később.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106950) cyberkind válasza Dilikutya (#106949) üzenetére


cyberkind
félisten

Teljesen mindegy, hogy low vagy ultra mert kb ugyanúgy néz ki a játék, és az tény, hogy szar port PC-re a játék de 4K-ban elég sok játékban küzd ez a kártya azt se feledd.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.