Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106551) echterion válasza cyberkind (#106550) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, sajnos ez a rendszer nem működik megfelelően, amiben én is, meg sokan mások is ludasak vagyunk, mert én se járok át ide, ha ott elkezdődik egy téma. De valljuk be őszintén, nem is igazán jó ez a megoldás, mert elég, ha egy-két ember nem jön át (akár azért mert nem tud róla, akár másért), akkor már nem lehet az adott témát kellőképpen felkövetni.

**********

(#106552) cyberkind válasza echterion (#106551) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan ahogy írod.

Paranormal Cocktivity

(#106553) tomsolo


tomsolo
őstag

FC Primal SE -18.8 € fb kuponnal a cdkeys-en.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106554) Crytek válasza tomsolo (#106553) üzenetére


Crytek
veterán

Alakulgat..

Next PC Upgrade: 2022

(#106555) #79621120 válasza cyberkind (#106547) üzenetére


#79621120
törölt tag

Gondolom az nem lehetne lehetséges , hogy a rendszer automatikusan áthelyezné az off topik hozzászólásokat ebbe a topikba .

(#106556) genndy válasza #79621120 (#106555) üzenetére


genndy
addikt

Ha nem használják az off-topik gombot (márpedig a többség nem használja), akkor az sem segítene.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#106557) #79621120


#79621120
törölt tag

Ezek külön kulcsokat adnak ?

https://www.humblebundle.com/mobile/artifex-mundi-pc-and-mobile
https://www.bundlestars.com/en/bundle/cryptic-mega-bundle

Csak azért kérdezem , mert nekem ezek hiányoznak a HOG gyűjteményemből :

Dark Heritage: Guardians of Hope
Vampire Legends: The True Story of Kisilova
The Secret Order 2: Masked Intent
Grim Legends 3: The Dark City
Mythic Wonders: The Philosopher's Stone
Crime Secrets: Crimson Lilly
Eventide: Slavic Fable
The Secret Order 3: Ancient Times
Grim Legends: The Forsaken Bride
Grim Legends 2: Song of the Dark Swan

Small Town Terrors Pilgrim's Hook Collector's Edition
Small Town Terrors: Galdor's Bluff Collector's Edition
Lost Legends: The Weeping Woman Collector's Edition
Living Legends: The Frozen Fear Collection
Dream Catcher Chronicles: Manitou

(#106558) edgR válasza #79621120 (#106557) üzenetére


edgR
őstag

Igen.

(#106559) cskamacska


cskamacska
addikt

Szerintem meg túl sok a dráma, és túl kevés a képspam:

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106560) Źşë' válasza ZsZso (#106535) üzenetére


Źşë'
addikt

az első 1-2 hónapban még ON ként működött szvsz, aztán kezdett tele lenni szeméttel, direkt nem írtam miatta, mert értelmetlen, meg megint én lennék sok ember céltáblája ^^"...
cefet hogy még annyi idő után is ezért könyörögni kell, amúgy ayo helyében szó nélkül törölném az olyan hozzászólásokat ami még csak árcetlit sem tartalmaz... igaz még mielőtt jönne a szokásos kőzápor, nekem is van 1-2 offom ott, 2015-02-25-óta ami kb lepkefing kategória
a több topikgazda nem rossz ötlet, ill. még volt pár jobb megoldás rá ahogy olvastam a többiek hozzászólását

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106561) ZsZso válasza Źşë' (#106560) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én sem szemetelek oda, de nem szeretnék senkire se mutogatni és nem is kell. Az látszódik, hogy túl sokan vannak azok akik képtelenek betartani a szabályokat és ezért célravezetőbb újragondolni ezeket.

"A topikgazda nem moderátor". Azt írják, hogy
"- és néha, tényleg csak néha, ha valóban szükség van rá, akkor durva hozzászólást, hirdetéseket, egyebet töröl, vagy a moderátorok segítségét kéri az elszabadult indulatok féken tartásában." így gondolom valamilyen szinten Ayo keze is meg van kötve.

Régebben talán ollie -nak durrant el annyira az agya, hogy megfenyegette a társaságot, hogy ha tartjuk magunkat ehhez a rendszerhez, akkor végleg zárja a topikot. 1-2 hétig rend volt aztán szépen lassan visszatért az az állapot. Azt szeretném mindenképpen elkerülni, hogy megint hasonló lelkiállapotba kerüljön és beváltsa ígéretét. :K

Jó kérdés persze, hogy illetékes olvassa -e ezt a fórumot, vagy pofátlan módon linkelni kellene az ON topikba a kezdő hozzászólást. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106562) Cheesus válasza i2k (#106424) üzenetére


Cheesus
senior tag

Megkésve ugyan, de elkészült az ajánló is hozzá a JátékNaplón :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#106563) ayo


ayo
addikt

teljesen véletlen olvastam el a hsz-eket, bár gondolom látszik, hogy ezt nem szoktam olvasni, mert kommentelni se szoktam, viszont ha ilyen dolog van, akkor nyugodtan szólhattok nekem külön, mert így elég nehéz bármit is tenni... nem is értem...

ahogy fentebb is írva van, én nem vagyok moderátor, de azért keményebb dolgokat azonnal törlöm, ezért se lehet látni bármi nem oda illő dolgot - valaki játékot akar eladni, kamu link stb.

meg persze van, hogy ránézek a topikra 50 új hsz, és 2 ember beszélget - delete neki.

A gond viszont ott van, hogy ez egy fórum és nem árak egymás után. Most ha mindent törölnék ami nem illene oda, akkor tény hogy csak akciók lennének, de akkor oda a közösségi élet, ami azért nem egyszer halt be, pl mikor annak idején nem tudom hány új topik lett....

Best Buy topikban egy akcióra szokott jönni pár hsz. hogy jaj de olcsó, köszi, máshol is láttam akciózva, milyen játék ez? megéri? stb.
ilyenkor simán kialakul egy kis beszélgetés stb. ami normális, viszont tény hogy nem árcédulákkal teli hsz-ek lesznek.
Nem könnyű az se, ha csak 1-1 dolgot kell törölni, mert akkor lehet hogy a másik 2 fontosabb hsz-nek nem lesz értelme egymagukban stb.
Régen is volt off hsz egy adott akcióhoz vagy kérdés, hogy hol akciós stb. és most is. Most akkor ezeket simán törölhetném, hiszen csak offolnak.

Én továbbra is arra törekszem hogy 2/3 ON legyen, OFF tól nem lehet megszabadulni csak azon a módon amit írtatok, de azt nem tudom hogy mennyien szeretnék igazán. Ha úgy lenne hogy ketté osztanánk a topikot, akkor egyszerre kellene nézni két oldalt, ami szerintem idétlen lenne. Beírom az ON-ra hogy akciós a DS3 és majd megyek be a másikba hogy jaj de szeretem a DS3-at pont most írtam be az ON-ra hogy akciós. Aztán persze jön majd egy arc, aki nem jár ide és ott kezd el beszélgetni egy harmadik arccal és így tovább. Ahogy eddig is, ha komolyabb beszélgetés van a Best Buy-ban, pl. melyik COD a legjobb, akkor szépen törlöm őket és kiírom, hogy OFF-ban ilyet lehet stb.

http://jateknaplo.blog.hu

(#106564) echterion válasza ayo (#106563) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem ez a megoldás is megfelel, viszont ebben az esetben jó lenne, ha nem az történne rendszeresen, hogy néhány ember időről időre odamegy és beírja, hogy már megint sok az off. Ennek megítélését akkor rád bízzuk egységesen.

**********

(#106565) ayo válasza echterion (#106564) üzenetére


ayo
addikt

pedig eddig is ez volt, és sokszor én is beírom hogy sok az off. és akkor egy ideig nyugi van. de mindig előjön valami téma, ami valakinek tetszik valakinek nem, valaki megköszönni stb. ahogy írtam. most ha ezeket mindig törölném, szerintem ott halna meg az egész rendszer, mert engem is zavarna, hogy írok oda és kitörlik szó nélkül..lehet hogy nem írnék egy idő után oda, meg nem is nézném, mert itt az OFF topik, ahol ugyanúgy kibeszélnek mindenki mindent és nincs tiltva semmi...

http://jateknaplo.blog.hu

(#106566) micafighter válasza ayo (#106565) üzenetére


micafighter
nagyúr

Aki itt is aktív annak szerintem ugyan mindegy. Azoknak rosszabb ez így jelenleg akik leginkább read only módban vannak és csak az akció érdekelné őket. Szerintem ebből a szempontból nem lenne butaság az hogy egyik topicban csak akciók másikban meg diskurzus.

(#106567) echterion válasza ayo (#106565) üzenetére


echterion
nagyúr

És ha nem törölgetnél, hanem mondjuk minden, árcédula nélküli hsz-t off-ba pakolnál és csak azokat törölnéd, amiket eddig is? Az off-ot elvileg ki lehet szűrni, akinek szúrja a szemét, és megmaradhatna az a pár csevegős hsz is.

**********

(#106568) ZsZso válasza echterion (#106567) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez is jó lenne, vagy az is, hogy ha kiemeli az akciókat. A lényeg, hogy elkülönüljön a beszélgetés és a lényegi információ.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106569) Renok válasza ZsZso (#106568) üzenetére


Renok
senior tag

Jó ötletek.

Én mondjuk már így is csak azokat a hozzászólásokat olvasom az ON topicban, ahol megakad a szemem valami áron vagy linken. A linken könnyebben, mert az ki van emelve.

(#106570) djculture


djculture
félisten

Eddig jól megvoltunk komoly dolgok nélkül itt az off topikban most ezt miért kellett ? ;]

(#106571) Renok válasza djculture (#106570) üzenetére


Renok
senior tag

:))

(#106572) eami válasza djculture (#106570) üzenetére


eami
addikt

Sajnos páran még mindig nem értik miért hívják ezt fórumnak. Szerintem teljesen jól összefoglalta Ayo hogy ott mi az irányelv. Akinek csak akció lista kell az regeljen ITADon aztán napjában többször is megkapja mailben direktbe.

(#106573) ayo válasza eami (#106572) üzenetére


ayo
addikt

nekem a régi best buy-jal se volt gondom sőt, szerettem hogy ott volt minden. most azóta tuti nincs olyan, hogy mondjuk 50 hsz-t végig olvas valaki és csak beszélgetéseket lát, mert azt mindig töröltem, mivel az régen se volt kellemes, hogy beléptem és csak pár ember egymásnak esett, miközben már megörültem, hogy ennyi új hsz-van..biztos valamit ingyen osztogatnak

amióta én vagyok az arc, azóta ezeket kevésbé lehet látni és ahogy fentebb írtam az ilyen kamu linkeket, meg bepróbálkozásokat is. ennyi jelenleg a melóm, a közösséget nem szeretném lerombolni.

én ezt a topikot továbbra se fogom olvasni, mert nekem elég egy, ahol az akciók vannak szóval nem árt, nekem írni, ha bármi gondotok van és nem bízni, hogy véletlen megtalálom :)

(#106574) djculture: ennyi

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#106574) djculture válasza eami (#106572) üzenetére


djculture
félisten

Én már mikor ment itt a nyarvogás hogy nem látják az akciókat és emiatt lett az új nem off topik is csak nevettem. De legyen nekik jó akinek az kell. Én beszélgetni járok ide nem faszom huszonhétezer helyről bemásolt akciós neveket meg árakat nézegetni. Ha erre vágyik valaki csináljon egy saját logoutos írást tíltsa le a hozzászólásokat és nyomathatja egésznap..

(#106575) bullseye


bullseye
addikt

Szerintem segít, hogy a komoly akciókat általában linkekkel is jelzik az emberek, így könnyen átlátható a dolog, ha nincs tényleg hosszú és unalmas vita. (A no kérdés - csak legit akció bejegyzés inkább valaki blogja lehetne, vagy zárt topikja, de hajrá!)

Nyilván még jobb lenne, ha Ayo napi X órát szopna vele, és miért ne verjük az övével az off topicot...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106576) echterion válasza djculture (#106574) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem nincs sok bajom a mostani rendszerrel, csak ha tehetjük, akkor miért ne lehetne átláthatóbbá tenni. De mindegy, a linkeken nekem is megakad a szemem, a hsz-eket meg nem muszáj végigolvasni. Bár néha van közöttük szórakoztató párbeszéd is, azokat azért kár kihagyni. :))

**********

(#106577) ZsZso válasza echterion (#106576) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha másért nem, akkor azért jó volt ez az egész beszélgetés, hogy
1. újra felturbósítsuk az OFF topikot :K
2. megtudjuk, hogy egy-egy ON topikba beszúrt félOFF hozzászólás után még nincs ok a lelkiismertfurdalásra.

Köszi mindenkinek, aki konstruktívan vagy kevésbé konstruktívan, de hozzászólt :). :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106578) tomsolo


tomsolo
őstag

tyű de szét ONoztátok az OFF topikot! :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106579) micafighter válasza tomsolo (#106578) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hívok is gyorsan egy modot ;]

[ Szerkesztve ]

(#106580) djculture


djculture
félisten

Vaskos büntetés is várható, mert az angol fogyvédnél is sokan panaszt nyújtottak be :

Steam főoldalán látható videó és képek nem a valós állapotában mutatják be a No Man's Sky játékot, ennek ürügyén tettek panaszt a brit illetőségű Advertising Standards Authority (ASA) reklámfelügyeleti hatóságnál. A szervezet igazoltan vizsgálja a bejelentett anyagokat, és joga van levetetni a félrevezető reklámot nem csak a Steam felületéről, hanem mindenhonnan ahol feltűnik, vagyis a PlayStation Store-ból is.

Ideje lesz már tényleg ha a vásárlók szopatásáról lenevelik ezeket a készítőket kiadókat.

[ Szerkesztve ]

(#106581) ayo válasza djculture (#106580) üzenetére


ayo
addikt

Igazából az a gond az egésszel, hogy ezeket engedik. Szerintem simán meg kellett volna adni a refund lehetőségét mindenkinek, mert ez az egész egy marketing bullshit.

erősen ajánlom mindenkinek a nem régi posztomat hozzá, ahol egyszerűen látszik, hogy átverés az egész: No Man’s Sky, az év legjobban várt játéka, az év legnagyobb csalódása

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#106582) micafighter válasza djculture (#106580) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ideje volt már.

(#106581) ayo +1

[ Szerkesztve ]

(#106583) sixpak válasza ayo (#106581) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt olvastam, annak idején (talán az Indexen láttam?), pont eme cikk olvasása után tettem le a vásárlásról....köszi. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106584) eami válasza ayo (#106581) üzenetére


eami
addikt

naja, futok is most egy kört a refunddal :)

(#106585) Csapoati válasza sixpak (#106583) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A megspórolt összeg felét küldheted is a Játéknaplónak. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106586) csaba951 válasza eami (#106584) üzenetére


csaba951
veterán

Te képes voltál pénzt adni ezért?! :DDD

#106580 djculture
Szerintem a testület történetének legrövidebb vizsgálata lesz! Elég megnézni egy premier előtti trailert, és egy premier után játék videót. A videójátékokhoz egyáltalán nem értők is világosan látják majd mennyire drasztikusan eltér a reklám és a kész termék! :(

Következő vizsgálatot kaphatná mondjuk az Ubisoft! Náluk is rendszeresen eltér a trailer és a kész játék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#106587) Crytek válasza csaba951 (#106586) üzenetére


Crytek
veterán

Ha refundol akkor miért ne? Az nem pénzkiadás ha visszakapod.

Next PC Upgrade: 2022

(#106588) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy az várható volt:

Battleborn Is Going Free-To-Play Soon

Live-Die-Respawn

(#106589) i2k válasza oriic (#106588) üzenetére


i2k
senior tag

Érdemes végig olvasni egy cikket, mielőtt linkeljük... :DDD :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106590) oriic válasza i2k (#106589) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miert is?

Live-Die-Respawn

(#106591) ayo válasza i2k (#106589) üzenetére


ayo
addikt

az később került oda, dátumon is látszik.

http://jateknaplo.blog.hu

(#106592) oriic válasza i2k (#106589) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja a frissites miatt. Az joval kesobb kerult oda. Amugy is vicces, mert elobb tagadja a f2p tenyt, majd bejelenti hogy keszulnek egy free verzioval ami nem idolimites demo.

Live-Die-Respawn

(#106593) Crytek


Crytek
veterán

Quantum Break Dx11 vs Dx12 :C

Next PC Upgrade: 2022

(#106594) Agyzuzo válasza Crytek (#106593) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ja, teljesen jól megy, nálam UHD-ban sokszor veri a 60 fps-t Ultrán, de 50-60 között van.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106595) Dilikutya válasza Agyzuzo (#106594) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az SLI/CF eredmények elég kiábrándítóak mindkét API alatt.
A DX12-es tesztből meg hiányoznak a Radeon RX4xx kártyák, pedig érdekes lenne, bár a DX11-esben sincs sok belőlük.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106596) sixpak


sixpak
nagyúr

Hey!
Úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Witcher 3-at.
Előző részekkel nem játszottam, teljesen új lesz a dolog számomra.
Ha jól láttam Steam-en most 25%-ot kapott, így 30 dollár.
Van ennél jobb ajánlat jelenleg?
Csak megbízható boltok érdekelnek, dobozos kizárva ( már ma el akarom kezdeni), csak Steam verzsön játszik.
Thx.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106597) genndy válasza sixpak (#106596) üzenetére


genndy
addikt

Csak Steamen kapsz Steamest, úgyhogy nincs másik szóba jövő ajánlat. GOTYt vegyél.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#106598) marcusa válasza genndy (#106597) üzenetére


marcusa
addikt

Miért vegyen Goty-t? A Goty 49,99€, míg az alapjáték 22,49€ + az expansion pass 24,99€.
Jobban jár ha előbb az alapot veszi meg, és ha bejött, utána az expansion-t. :)

:-)

(#106599) sixpak


sixpak
nagyúr

Köszi srácok, mindkettőtöknek. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106600) i2k válasza marcusa (#106598) üzenetére


i2k
senior tag

* GOTY - 49,99 euro [*308,08] + banki (változó)/Pay Pal kezelési költség legyen 300 Ft = ~15,700 Ft

* alap (ha nincs STEAM-es 1. és/vagy 2. részed) - 22,49 euro [*308,08] + banki (változó)/Pay Pal kezelési költség legyen 300 Ft = 7,230 Ft
* KÉSŐBB vásárolva a pass (olcsóbb nem lesz az euro, de számoljunk a mostanival) - 24,99 [*308,08] + banki (változó)/Pay Pal kezelési költség legyen 300 Ft = 8,000 Ft
szumma: ~15,230 Ft

Megéri ezt a játszadozást? Az euro árának változásának függvényében: nem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.