Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108001) cyberkind válasza tomsolo (#107997) üzenetére


cyberkind
félisten

:R

Paranormal Cocktivity

(#108002) tomsolo válasza tomsolo (#107627) üzenetére


tomsolo
őstag

Jelentem 387 eladott kártya után elértem a 40 eurót.

74db van még fenn a marketen - jellemzően a drágább darabok mennek el nehezebben - olyan 10 ojró értékben.

Van még hátra 2 539 - erre én olyan 0.03-0.04-et mondok max/db - azaz olyan 110-150 eurót lehet majd kiszedni összesen maximum, a valóság ennél rosszabb lesz. Idle master egy nap max 8 órát ment így 1 hét alatt olyan 4-500 kártyát lehet max kiszedni.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108003) #79621120 válasza tomsolo (#108002) üzenetére


#79621120
törölt tag

Hajrá .

(#108004) i2k


i2k
senior tag

Csak szólok, hátha valakit érdekel:

* Endless Legend: Classic Edition - 75% - 7,49 euro
[Benne: Endless Legend + Official Digital Soundtrack (MP3) (brutál jó zenei anyag!) + "Endless Legend" Amplitude Badge]

* Endless Legend - Emperor Edition - 75% - 9,99 euro
[Benne: Endless Legend + "Frozen Fangs" Add-on + Official Digital Soundtrack (MP3) (brutál jó zenei anyag!) + "Endless Legend" Amplitude Badge + Dungeon of the Endless című játékhoz "Deep-Freeze" Add-on]

* Endless Space® - Emperor Edition - 75% - 7,49 euro

* Endless Space - Disharmony DLC - 75% - 2,49 euro

* Endless Space Gold Edition - 75% - 8,74 euro
[Benne: alapjáték + Endless Space Disharmony DLC]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108005) i2k válasza tomsolo (#108002) üzenetére


i2k
senior tag

A decemberi nagy vásárig lazán megleszel vele. [thumbs up]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108006) maross válasza tomsolo (#108002) üzenetére


maross
veterán

egyszerubb becsulni, ha azt nezed hany jatek var farmolasra, mert mindegy hogy 3 kartyat vagy tiz kartyat dob, kb ugyanannyi jon be belole. jatekonkent szorozd be 15centtel, nagyot nem tevedsz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108007) i2k


i2k
senior tag

30 egységre csökkent a StarCraft® II:
Legacy of the Void™ ára a Battle.neten.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108008) Hokunda válasza tomsolo (#108002) üzenetére


Hokunda
aktív tag

A témához kapcsolódva, néhány napja én is "felfedeztem" magamnak az idlemastert az itteni diskurzus hatására. Persze nem ekkora számokkal mozgok, de a saját 480 kiszedhető kártyámat is túl soknak érzem, ahhoz, hogy egyesével nekiálljak. Erre esetleg nincs valami program, amivel tömegével lehetne piacra tenni kártyákat? Azért azt az 50 eurót megérné.

(#108009) i2k válasza Hokunda (#108008) üzenetére


i2k
senior tag

Erre is van megoldás: Steam Inventory Helper
Chrome-hoz tuti van.
Tűzrókát fél évtizede nem használok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108010) eami válasza i2k (#108009) üzenetére


eami
addikt

yup, én is csak e miatt indítom el néha a chromeot. sajnos eléggé le van maradva :|

(#108011) i2k válasza eami (#108010) üzenetére


i2k
senior tag

"sajnos eléggé le van maradva :|"

Nyilván, mivel nem használok Firefoxot, így nem tudom mivel és mennyire van lemaradva [ha tényleg], de nem is izgat. Jól elvagyok a programmal.
A sokszor felhozott ellenérv a memóriahasználattal kapcsolatban sem hat meg, mert sem 4, sem 6 és sem a jelenlegi 16 GB RAM mellett sem érdekelt ill. okozott problémát a gép használatában.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108012) eami válasza i2k (#108011) üzenetére


eami
addikt

remek, akkor te egy elégedett user vagy. ez a lényeg ;)

(#108013) csaba951 válasza i2k (#108009) üzenetére


csaba951
veterán

Készítők eladták "pénzügyi befektetőknek". Azóta NEM ajánlott! :(

(#108014) i2k válasza eami (#108012) üzenetére


i2k
senior tag

Elégedett akkor lehetnék, ha ismerném az ellenlábas előnyeit / hátrányait és az bukna ki, hogy az általam preferált jobb(an illik hozzám).
Így viszont szimplán csak ezt használom, és mindenféle fejfájás nélkül. Ha ez az elégedettség ismérve, akkor az vagyok, valóban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108015) eami válasza i2k (#108014) üzenetére


eami
addikt

ja, elégedett akkor vagy ha nincs vele semmi gondod. azzal nem lehet vitatkozni hogy kétpofára zabálja a ramot, de ez a része mást se zavar ha van elég RAMja... saját tapasztalat viszont hogy vannak oldalak amelyek egyszerűen nem funkcionálnak megfelelően chrome alatt.. (end user szempontból tökre lényegtelen hogy a a browser vagy az oldal fejlesztője a hibás). Konkrétan az egyetlen olyan google termék amit ezért nem használok, pedig a többi között van nem egy fizetős is.

örülj neki hogy neked nincs vele gondod és elégedetten használod ;)

(#108016) maross válasza csaba951 (#108013) üzenetére


maross
veterán

Milyen jo featureokkel bovitették a kedves uj tulajok, amirol erdemes tudni?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108017) tomsolo válasza maross (#108016) üzenetére


tomsolo
őstag

ez miatt ment a sírás

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108018) eami válasza tomsolo (#108017) üzenetére


eami
addikt

oh sh*t! ez tipikus módja jól megfertőzni gépeket / adatokat lopni :((

(#108019) tomsolo válasza eami (#108018) üzenetére


tomsolo
őstag

de tök jó hogy van itt nekünk vki aki az IT secnél dolgozik és majd jól kianalizálja :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108020) maross válasza eami (#108018) üzenetére


maross
veterán

klassz...pedig ez nagyon hasznos volt...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108021) maross


maross
veterán

Humblis sega bundle vasarlashoz keresek monthly elofizetessel rendelkezo embert (= store -10%). Cserebe az illetonel maradhat az egy euronyi humble wallet amit ad vasarlas utan, win-win. Ha valakit erdekel, privi, koszi!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108022) eami válasza tomsolo (#108019) üzenetére


eami
addikt

majd megmondod a frankót ahogy eddig is mucus :*

(#108023) tomsolo válasza maross (#108021) üzenetére


tomsolo
őstag

én úgyis jövök egyel neked

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108024) Spet


Spet
addikt

[Call of duty]
Aki kapja marja 1-1 darab mammutban

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#108025) Lackki válasza Spet (#108024) üzenetére


Lackki
senior tag

tescoban cegléden 2190 volt :)
sőt black ops 2 is

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#108026) Spet válasza Lackki (#108025) üzenetére


Spet
addikt

Ritkan szoktam CoD szeriat kovetni, de bedobtam hatha valaki jol jar vele. (szerintem itt direkt dugdosva volt :D )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#108027) Dilikutya válasza Spet (#108024) üzenetére


Dilikutya
félisten

Media Markt-ban is ennyi, meg szerintem az Auchan-ban is. Tegnap voltam pont. World at War 1990, Black Ops 2 3990, előbbi nem Steam-es.

Activision igazán megtehetné, hogy engedi a WaW-ot regisztrálni, és nem kellene a G4WL-al baszakodni. Engem nem érint, eleve Steam-re vettem, de 1990-ért jó vétel amúgy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108028) Spet válasza Dilikutya (#108027) üzenetére


Spet
addikt

Ha steamesek lettek volna esélyes, hogy az MW2-t megveszem (MW1 sajnos nem volt pedig az-az igazi). Más érdekes dolog nem volt a polcokon igazás (rahedli SR3, SR4, Baldur Gate, Witcher 3 gog-os verzió majdnem 4-en áron a steamshez képest).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#108029) i2k válasza Spet (#108024) üzenetére


i2k
senior tag

Drága.

//Tényleg.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108030) szami777 válasza Spet (#108028) üzenetére


szami777
addikt

"Ha steamesek lettek volna esélyes, hogy az MW2-t megveszem"

megesküdnék rá, hogy az mw2-től kezdve az dobozosok is steam only játékok már.
Cod4 és a waw nem , de utána mind az.

A cd galaxis is árulja ugyanennyiért, írja is, hogy steames. [link]

(#108031) cyberkind

Köszi a megerősítést. :R

Egyébként a 3 ezer sok érte szerintem, havonta akciózzák a hivatalos online boltok a digitális verziót, 7-8 €-ért, és az utazást is megspórolod. Annak persze megéri, aki gyűjti a dobozos játékokat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#108031) cyberkind válasza szami777 (#108030) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, a MW 2 Steam-es, én is dobozosat vettem pont azért mert olcsó és Steam-es.

Paranormal Cocktivity

(#108032) i2k válasza cyberkind (#108031) üzenetére


i2k
senior tag

Első verzió kiadásának dátuma: 2009. november 10.

" pont azért mert olcsó"

:DDD :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108033) cyberkind válasza i2k (#108032) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet csak én nem értem, de mit akarsz ezzel mondani? :D

Paranormal Cocktivity

(#108034) i2k


i2k
senior tag

This War of Mine: Anniversary Edition is available now!

We released This War of Mine two years ago, and the response immediately turned our world as a studio upside down.

That success has given our company amazing opportunities to grow and explore new projects, such as Frostpunk, and that’s only possible because of the people who believed in This War of Mine in the first place.

That’s why we are releasing the Anniversary Edition; a complete retail package with new characters, new locations to explore, and most importantly, a whole new ending. This content is also available completely free to owners of the base game.

Today, we want to thank the players, journalists, and content creators for all their support. That’s why we are releasing the Anniversary Edition, a brand new expansion available to everyone for...

New features:
3 brand new locations
new civilians (NPCs)
a whole new ending scenario
a new achievement to get
---

But there is more! Thanks to your awesome feedback we were able to find, replicate and fix some common issues!

Major fixes:
War Child DLC achievements Note: Helping children and Note: Street Art should work now
Day 42 was repeating in some playthroughs - this should no longer happen

Minor fixes:
fixed some minor font issues
fixed Polish font diacritical marks
few smaller graphical glitches - fixed!
If any issues persist - please visit this thread. You can find many useful solutions there as well as a contact email to our support team.

Thank you,
11 bit studios

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108035) Mr.Csizmás válasza i2k (#108034) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

Egyik legjobb game ever :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#108036) maross válasza Mr.Csizmás (#108035) üzenetére


maross
veterán

meg is rendeltem boardgameben, mar nagyon varom :K

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108037) tomsolo válasza i2k (#108034) üzenetére


tomsolo
őstag

lesz benne pedo is? :)

Egyébként akinek bejön ez a stílus annak ajánlom a figyelmébe a nemrég kijött Beholder nevű játékot!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108038) Dilikutya válasza i2k (#108032) üzenetére


Dilikutya
félisten

2400-ért van Doom 1-2 kollekció is. Én elgondolkodtam tegnap rajta, mégis csak könnyebb elérni, mint a BFG Edition extrái közül. És azok se mai játékok már. :)
2000-3000 szerintem elfogadható alapár egy régebbi játéknak, ami ad neked annyit. Én pl. a MW2-t is többször végigjátszottam már. 2 éve karácsonykor 10$-ért vettem ezt is, meg a WaW-t is. Nekem mindkettő megérte. A multi természetesen le se volt töltve, nemhogy elindítva.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108040) i2k válasza tomsolo (#108037) üzenetére


i2k
senior tag

4,99 júrójé' a tiéd lehet, és ráadásul közvetlenül a fejlesztőket támogatod vele.

"SolostranGamesRepublic Rep - 4 hours ago
This War of Mine: Anniversary Edition is a special update (free for every owner of the base game) that includes a new ending, civilians and locations. You can learn more about it on the product page.
We celebrate the release with a sale on This War of Mine: Anniversary Edition and The Little Ones DLC (50% off - https://gamesrepublic.com/game/indie,this-war-of-mine-the-little-ones,7229.html ).
One last thing - we are part of 11 bit studios, creators of the game, so if you buy the game on our site, you support developers directly :)."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108041) tomsolo válasza i2k (#108040) üzenetére


tomsolo
őstag

bőven, ráér sajna a This War is mine erőssége az egyik legnagyobb gyengéje is számomra:
eddig akárhányszor kezdtem neki, a kökemény depis játékmenet presszúrának köszönhetően mindig gyorsan abbahagytam mielőtt tényleg befordulnék én is....

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108042) Dilikutya válasza DrTechnoid (#108039) üzenetére


Dilikutya
félisten

A tudósok egy dodónak is örülnének, nem hogy tizenegynek...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108043) djculture


djculture
félisten

Szokásos cirkusz most épp a dishonored 2 készült el pc-re szarul, alapesetben a cpu magok unatkoznak úgyhogy megint lehet manuálisan kiosztani az erőforrásokat mint anno az AC3-nál...

[ Szerkesztve ]

(#108044) cskamacska válasza Mr.Csizmás (#107922) üzenetére


cskamacska
addikt

rég nem volt már fosportflém.rovat :))

szerinted a Dishonored 2-t érdemes preorder megvenni? :R

Előrendelésben? Csakis. ;]

wjbhbdux: «Arról nem is beszélve, hogy a Dishonored 2 és a Watch Dogs 2 esetében is az AMD mondta, hogy segítik a fejlesztőket»
Dishonored 2 - az idei 264. fosport [link]

Abu85: "Nem mondtam, hogy jó port lesz. A VOID Engine egy csomó PC-s optimalizálást nem kapott meg, amit az ID Tech 6 viszont igen. De a játékot ki kellett adni, mert hoznia kell a pénzt. Majd fél év alatt összerakják, addig ne vegyétek meg. A Bethesda eleve tudta ezt, amikor lelőtték a megjelenés előtti tesztelést. Borzalmasan rosszul áll az összes aktuális projektjük, viszont nem halasztható el a megjelenésük fél évvel, mert benne áll a pénz, illetve a konzolverziók készen vannak. Szarügy, de ez van. A pénz viszi előre őket is, és az év végére tervezet projekteket ki kell adni, akkor is, ha szarok.

A felhasználók tudnak tenni ez ellen. Szavazni kell a pénztárcával, de amíg forró a PC-s pre-order, addig ne várd, hogy ez változzon.

A változás pedig imigyen áll: Dishonored 2 > General Discussions > Can we PLEEASSE stop preordering?!

"I just preordered the collectors edition."

"Don't tell me what to do."

"Once I have a pretty good idea of when the preload is up, I'll preorder - as usual. The chances of Dishonored 2 being a disappointment or a technical nightmare is basically zero, and even if that were the case, you still have the 2 hour/2 week window to get a full refund.

Much ado about nothing op. Preordering undermines no one."

"Pre-ordered and excited!
Btw. your Games Library on Steam is really weak..."

Persze a Díszhónalj 2 speciel nem kimondottan jó djcultúrázni, mert a játék nem rossz, és idővel meg is hegesztik(talán), de a hozzáállás látszik, és ehhez képest a népek kajálják mint kacsa a mountain dewba áztatott doritost. :(

Nem lenne nekem gondom a előrendelőkkel, amíg otthon a négy fal között csinálják, de ha még jobban elszalad a kiadókkal a ménes, azt én is megérzem, ha nem bundliig várok egy játékkal. :(

mod: látom már DJkultúra Úr beelőzött :DDD Ki korán kel flémet lel.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#108046) Mr.Csizmás válasza djculture (#108043) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

unpark app?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#108047) mcwolf79 válasza Crytek (#108045) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem rád aztán végképp érvényes a mondás:
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
Egyébként van igazság abban amit mondasz, de a te szádból ezt hallani... Vicces :P

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108048) cyberkind válasza cskamacska (#108044) üzenetére


cyberkind
félisten

NV kártyán alapból be van kapcsolva a TXAA, ezt kilövöd és máris normálisan megy a játék: [link]

Szóval ha jobban megy mint a DX11-es Quantum Break, vagy mint az új Deus Ex mégse lehet szerintem annyira rossz de ki tudja. :D

(#108045) Crytek
Ne röhögtess már, egy normális játékért se vagy képes pénzt adni csak sír a szád ha valami kikszarteres fos nem jön össze, persze úgy, hogy nem is támogattad, nemá'. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#108049) Crytek válasza cyberkind (#108048) üzenetére


Crytek
veterán

Ha minden game tökéletese lenne akkor is annyiért vásárolnék mint most, ugyanis nekem ezek ennyit érnek.
Idővel magának a kiadónak is csak ennyit ér szóval minek fizessem a többszörösét?
Szerencsére én nem szenvedek "nekem azonnal kell mert csak" betegségben.

Next PC Upgrade: 2022

(#108050) mcwolf79 válasza Crytek (#108049) üzenetére


mcwolf79
veterán

Te csak valamilyen orrbetegségben szenvedsz leginkább :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.