Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111001) echterion válasza bullseye (#110995) üzenetére


echterion
nagyúr

Az élet megtanitott egy dologra az utóbbi években: játékra csak Nv kártyát szabad venni. Sajnos a 7000-es széria óta az AMD nem tudott olyan kártyát csinálni, amit nem tolt el a driver-eivel. Pedig nagyon szerettem a 7000-es kártyáit, de azóta csak Nv volt nekem, mert egyszerűen leelőzték őket. Úgyhogy 1060 a voksom.

**********

(#111002) i2k válasza cyberkind (#111000) üzenetére


i2k
senior tag

A következő a helyzet:

1. gép, a sajátom, OTTHON - és ott nincs internet (igen, létezik ilyen a XXI. században)
- Gigabyte GA-P35-S3G | Intel Core2Duo E8400 (2C, 3 GHz) | 6 GB DDR2 (1066 MHz) | MSI HD7790OC (GDDR5 1 GB) (újabb) | 3,3 TB HDD | Samsung P2770H (2 ms, FullHD, 27")

2. gép, nem a sajátom - KÖNYVTÁR, MHELY - és itt van internet, itt élem a digitális életemet, és itt játszom
- Gigabyte alaplap | Intel i5-4690 | 16 GB DDR3 RAM | ASUS R9 390 (GDDR5 8 GB) | 1,5 TB HDD | BenQ 20" (5 ms, 1680*1050)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111003) cyberkind válasza i2k (#111002) üzenetére


cyberkind
félisten

Értem, az az i5 bőven jó mindenre. Egyébként kevésnek érzed a 390-et, az egy egész korrekt kártya minden téren, szerintem az 1060-ra nem érné meg a fejlesztést, annyival nem hozna többet, Amd oldalon még rosszabb a helyzet mert a csúcskártyák még hiányoznak, én a helyedben nem váltanék még, de persze a te döntésed. :)

Paranormal Cocktivity

(#111004) bullseye válasza cyberkind (#111000) üzenetére


bullseye
addikt

@mindenki
Ahogy nézem RX480 is beleférhet ára alapján (csak úgy gondoltam, takarékosan elég nekem a 470 a 1080p-re), de egy kicsit én is félek/próbálom lebeszélni magam az AMD-ről, mert videólejátszása néha elég fura, meg voltak egy időben "videóvezérlő nem válaszolt, majd helyreált" bajok is (és Armored Warfare alatt szerintem emiatt fagy, bár ez inkább a program, vagy a konkrét kártya hibája lehet.)

Szerk
Ez csak azért neked lett válasz, mert összekevertem i2k angyalkáját a sajátommal... de mindegy, mellékinfónak nem rossz, hogy Core i5-3470 van nálam. Nem egy erőmű, de szerintem elmegyeget vele mind a négy.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111005) AtHoS válasza bullseye (#111004) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem cyberkind is csúnyán benézte az avatárok egyezősége miatt ki is kérdezett kártya ügyben :DDD

read-only mode on the forum

(#111006) cyberkind válasza AtHoS (#111005) üzenetére


cyberkind
félisten

És igazad van, hopp, zavaró ez. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#111007) AtHoS válasza AtHoS (#111005) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja igen!

Amikor én kerestem VGA-t a 3 GB-os 1060-ról még csak mendemondák voltak, de 3GB-os kártyát akkor sem vettem volna, ha már akkor van kínálatban.
Eléggé casual játékos vagyok és emellett nem is érzek kényszert minden címet kipróbálni (időhiány..., de ez gondolom nem újdonság másnak sem), így teljesítményben és árban is alulról felfelé kezdtem közelíteni a kínálatot, ahol meg is álltam a 470-eknél. Ebből egy 8GB-os példányt választottam 1200p-s monitorhoz (de azóta szívesen kipróbálnék egy freesync-es megjelenítőt, mert úton-útfélen jókat olvasni azoktól, akiknek volt szerencséjük ilyen megjelenítőt használni), egy rövid akciós alkalmat kihasználva a leggyorsabb memóriával szerelt Sapphire Nitro+ példányt. Boost bios állásban használom (bár jelenleg ha van időm 98%-ban csak Diablo3 fut nálam) gyári ventikezeléssel és némi alulfeszeléssel megspékelve.

A számítógép házban a 470 mellett 5 db házventi plusz 2 db a procihűtő radiján forgatja a levegőt 400-500 rpm fordulaton.

A gép zajosságához csak annyit írnék, mikor egyik barátom először látta az új házat első kérdése volt: "be van kapcsolva?"

A 1060-ak fogyasztásban jobbak, így bizonyára a csendesség max gyártó és adott típus kérdése lehet. Ott hamarabb akad az ember csendes példányra, bár ahogy a 1060-as topikban olvasni CW cicergés attól még előfordulhat és akkor mindegy milyen csendes, úgyis azt fogja fülelni az ember. Szóval, ha van lehetőséged, akkor vásárlás előtt próbáld ki a gépedben előjön-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#111008) bullseye válasza AtHoS (#111007) üzenetére


bullseye
addikt

Bótban MSI féle 470 73k, 480 87k, akkor már tippem szerint inkább utóbbi éri meg. Mellette szól a monitor freesyncje, meg hogy legalább nem robban fel a gép a VGA driver váltástól (na jó, ez túlzás, de volt már teljes rendszer-összeomlásom miatta, igaz, rég)

De ha azzal is befeketednek a gifek, meg meghal az AW akkor meg fog rakni az ideg erősen. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111009) AtHoS válasza bullseye (#111008) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát igen, az idő haladtával lassan a 480-ak kerülnek annyiba amennyiért nekem sikerült kifognom a Sapphire 8 GB-os 470-est :DDD

480-ból XFX vagy MSi példányt vennék. Ezek hűtése a leghalkabb, hatékonyabb

read-only mode on the forum

(#111010) cskamacska válasza bullseye (#110995) üzenetére


cskamacska
addikt

Amit a prekog urak és úrilányok elfelejtettek megemlíteni, hogy ezek mennyibe is lennének, mert gondolom nem lenne rossz ár/érték arányban vételezni. :)
Namostan 4 gigás RX470 bezony 57-60 ezer forintról indul(8 gigás 72 ezertől), ugyanitt 4 gigás RX480 67 ezertől(8 gigás 77 ezertől), 3 gigás GTX 1060 65-69 ezertől, ugyanitt 6 gigás GTX 1060 85-87 ezer forint felett kelleti magát. MSI meg többféle változatot is futtat per termék, nem tudom mekkora csicsától válik megnyugtatóvá számodra a márkajelzés gyógyító ereje :B , de a "Gaming (X)" brand dögösvörös festése simán 24000-es prémiumot is magára húzhat az MSI saját alapváltozatához képest. :U

Nyilván az ideális a 6 gigás 1060 lenne, de annak bezony még mindig ára van, és az inkább 100-hoz közelít, na ahhoz képest egy 69 ezres Gigabyte RX480 kifejezetten zakciós ajánlat.
De a dolog szerintem úgy néz ki, hogy ha zakciósan akarod megúszni akkor RX470, ha már 3 gigás 1060-ból válogatnál akkor RX480, ha megjött a prémium akkor 6 gigás 1060. RX470 alatt nincs értelme nézelődni, RX460 pl lassabb mint a mostani kártyád, "látványos előrelépést" meg a 6 gigás 1060-tól felfelé kapod.

Viszont májusra neszelik az AMD Vega chipek bemutatkozását, ott még leshetünk egyet ha középre is csúsztatnak belőle, az ha mást nem is(pl lesz egy-két Vega 1080 tájban és minden alatta csak átnevezett - húzott Polaris RX480 lesz), de valami áresést hozhat.

Bár mostanság nem szívem csücske az AMD FineWine baromsága(VLIW régiségeket jól elfelejtették driverileg, GCN első kör -270X inkluzíve- kukázva lett minden DX12 jóságból Abu több éves térítői igyekezete ellenére), meg a 2016-os DX12 felhozatal botrányosan eltoszott volt(DX12 alatt lassultak a játékok bármilyen kártyával :((( ), de ha véletlen mégis a DOOM Vulkan értékek lesznek irányadóak a jövőre nézve, akkor az RX470/480 jobb buli hosszabb távon. Talán, esetleg, valamikor, és ha a DX12 implementációk nem lesznek ilyen szánalmas szőrkupacok. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111011) bullseye válasza cskamacska (#111010) üzenetére


bullseye
addikt

thx! Nem annyira a szép piros festés érdekel az MSi Gamingben, hanem mindenütt azt látom, hogy messze a leghalkabb ez a sorozat. Amúgy igen csábító, hogy halasszam májusig (meg még egy kicsit amíg az árak beállnak...), de ez már tényleg nagyon kevésnek érződik az új játékok alatt. Persze lehet, hogy a Wildlands alatt mindenki más is émelyeg az autózáskor, és nem elvi alapokon. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111012) i2k válasza cyberkind (#111003) üzenetére


i2k
senior tag

Én nem is akarok váltani pár évig - elsősorban anyagi okok miatt [a gépbe a VGA-t én vettem, sajátom], másrészt elégedett is vagyok a teljesítményével. Főképp ezen a felbontáson. (1680*1050)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111013) gyimger válasza i2k (#111012) üzenetére


gyimger
őstag

A gépigényeket elnézve már van, amihez nem elég egy 970, de még pár évig nem akarok váltani (vagyis nem akarom, hogy váltani kelljen).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#111014) arty válasza echterion (#111001) üzenetére


arty
veterán

mivel évek óta bevallottan nincs amd-d, a drivereiről a véleményed rendkívül hasznos :D

inkább mesélj az nvdriverekről, a hotfix/stb drivereik changelogjának fényében! :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111015) [Prolixus] válasza arty (#111014) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hagyd. Tipikus flame war generátor hozzászólás volt, nem érdemes reagálni az ilyenek kommentekre, úgysem vezet sehová (akár AMD akár NVIDIA oldalról írja valaki).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111016) tomsolo válasza arty (#111014) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem évek óta csak nv kártyáim vannak viszont nem nagyon tudok róla mit mesélni, mert működnek ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111017) Dilikutya válasza arty (#111014) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem soha semmi bajom nem volt a Radeon driverekkel. Igazán rosszat eleve talán a 8500 (R200) idejében mondtak róluk utoljára, ami talán megalapozott is volt a kezdeti XP drivereknél, mire nekem olyanom lett, már ment minden rendben. És ahhoz is 5 évig volt szoftveres támogatás. Az utóbbi években a Llano és Richland APU volt/van tőlük, soha semmi szoftveres probléma nem volt. A következő hardverem is valószínűleg AMD lesz mind CPU, mint GPU fronton, akár új generációs APU, akár CPU/dVGA kerül a gépbe.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111018) maross válasza tomsolo (#111016) üzenetére


maross
veterán

Azert az utobbi fel-egy ev drivereirol lenne mit meselni, hotfixelt-hotfixelt whql es tarsai (pont most tettem fel, remelem nem erkezik 3. hotfix ugyanahhoz)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111019) Crytek


Crytek
veterán

(#111020) micafighter válasza Crytek (#111019) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tetszetős :) Filmet is szivesen látnék belőle, ahogy a Morgoth / Melkor időből is, akinek a csicskása volt Sauron :)

(#111018) maross Pontosan. Csak most ugye egyeseknél trendi annak a gyártónak a driverét szidni a kettő közül, amelyiknek épp nem használod a kártyáját :)

Nagyon sok tulajjal beszélgettem mind2 oldalról, és mind2 oldalon vannak bajok, egyik se jobb a másiknál. Hamarosan én is újítok majd kártyát, nálam az ár-érték arány lesz a szempont és a DX12 teljesítmény, a "driver" dolognál arra jutottam hogy 0 azaz nulla súlya lesz majd mikor letszem a pénzem az asztalra.

(#111021) oriic válasza Crytek (#111019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jon Windows Store-ba is, ott Play Anywhere cim lesz.

Live-Die-Respawn

(#111022) Crytek válasza oriic (#111021) üzenetére


Crytek
veterán

Ezzel fel is keltetted kb 2 ember figyelmét akit érdekel a MS Store főleg pc-n. :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#111023) cyberkind válasza oriic (#111021) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ez király, még jó, hogy a Dead Rising 4 is most költözik az értelmes helyre. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#111024) cskamacska válasza oriic (#111021) üzenetére


cskamacska
addikt

"Jon Windows Store-ba is"... "#instant skip" ;]

De hogy a Halo Wars 2 se maradjon ki: Halo Wars 2 - Worthabuy?

Most kivételesen nem lett rossz, csak egyszerű szegény, meg az UI konzolos. Jah, meg Windows 10 Store only. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111025) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble Store Space Week Sale
Humble Store IGF Sale

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111026) echterion válasza arty (#111014) üzenetére


echterion
nagyúr

Azért ha megengeded, lesz véleményem, mikor kifejezetten emiatt álltam át az Nv termékeire. Ha nem lett volna ilyen tapasztalatom, akkor nem álltam volna át. Most pedig minek menjek vissza, ha működik? Pláne mivel átmentem laptop vonalra, ott meg aztán nagy a baj AMD szinten. Pedig nekünk, fogyasztóknak az lenne a jó, ha mindkét gyártó frankó termékeket csinálna.

(#111015) [Prolixus]: Nocsak, ha valakinek más tapasztalata van, mint neked, akkor már flamewar generátor?

[ Szerkesztve ]

**********

(#111027) maross válasza tomsolo (#111025) üzenetére


maross
veterán

van wallet credited? active discountsnal irja a 10% offot, mégsem vonja le, vagy hibas, vagy wallet miatt. Ha javitjak lehet behuzok egy osiris dawnt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111028) tomsolo válasza maross (#111027) üzenetére


tomsolo
őstag

de levonja csak előtte - nézd a játék adatlapját ott mutatja is, a kosárba már így kerül be

(engem is megzavart)

€22,99 €18,39 + Humble Monthly 10% Monthly Discount = $16.55 usd

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111029) maross válasza tomsolo (#111028) üzenetére


maross
veterán

Igen, kozben rajottem en is, stardew-nel nem tunt fel, osirisnal mar nagyobb a kulonbseg. Ez az ossze-vissza eur-usd az oldalon katasztrofalis http://i.imgur.com/2U3rkUS.jpg. és még -5% visszamegy walletre azoknak, akiknek a szivuk helyén egy krumpli van.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111030) tomsolo válasza maross (#111029) üzenetére


tomsolo
őstag

ja én is gyűlölöm, de trump dolgozik azon hogy ne idegesítsen :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111031) [Prolixus] válasza echterion (#111026) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pont nem érted. Ez a flamewar generátor:

"Az élet megtanitott egy dologra az utóbbi években: játékra csak Nv kártyát szabad venni."

Saját tapasztalataidból olyan egyetemleges, feltétel nélküli, abszolút igazságokat vonsz le, mint körülbelül hogy a Föld a Nap körül kering.

Véleményed lehet persze, de nyilvánvaló, hogy az ítélőképességed erősen korlátozott információkra van alapozva (például nem is használtál AMD kártyákat az utóbbi években, úgyhogy ha a saját tapasztalatod ilyen értékes neked, akkor a probléma, hogy eleve nem is tudod az NVidiás "élményeket" párhuzamba állítani a közvetlen versenytárs aktuális piros kártyákéval). Másrészt én még egy "szerintem"-et sem látok felfedezni a hozzászólásodban, szóval azon túl, hogy te írtál pár sort, semmi nem utal arra, hogy ez csak egy bevallottan szubjektív és megkérdőjelezhető relevanciájú vélemény, és nem valami új axiómája a világrendnek.

Nekem speciel évek óta AMD kártyám van. Semmi problémám nem volt velük. Sokat olvasni mostanában a problémás NVidia driverek-ről. Hogy én ebből mit szűrök le? Semmit. A saját tapasztalataimból nem általánosítok, másrészt ha olyan rossz lenne egyik vagy másik oldal, már régen egyszereplőssé vált volna a piac. Elég unalmas ez a téma, mindig előjön. Úgyhogy az én részemről szeretnék is túllépni ezen.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111032) arty válasza echterion (#111026) üzenetére


arty
veterán

nekem a "hetes" szériából volt 7850, 7950, 280x (aztán 290 is) és nem volt velük általános/komoly bajom, igaz elég kevés játéknak vállalom a bétatesztjét :/ (anyagi okok, az elveimmel nem ellenkezne, hogy megvegyem az első fél/egy évben!)

plusz akkoriban még jobban osztogatta az nv a "the way it's meant to be played" feliratos pénzestasikat ;) a gameworks manapság nem csak a vörös oldalon eredményez sz*rt, nem olyan hatékony :(

egyébként nekem is zöldségem van egy ideje (amdnek egyszerűen nincs terméke azon a vonalon, talán majd a vega), PONT ugyanugy megvannak az apró finom kis szarságok (tex villogás, fehércsík, error), de itt sem zavaró mértékben. (persze mivel ritkán driverezek, a win10et kinyíró rilízcsodát pl nem nyaltam be :D ill. pont akkor váltottam zöldre, amikor évek után megoldották a hdmi-limitedrgb atombugot, szal minden jóból kimaradtam...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111033) echterion válasza [Prolixus] (#111031) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, lehet, hogy kicsit sarkosan fogalmaztam, legközelebb majd beleszövöm, hogy szerintem. Bár azt gondoltam, egy nyilvános fórumban minden vélemény csak saját és nem egyetemleges, de úgy tűnik, ezt mindig bele kell írni, mert mindig akad valaki, aki ezt nem így gondolja. Semmi flamewar-akarat nem volt abban, amit írtam, pusztán saját tapasztalat, amit kért ugye az előttem lévő fórumtárs az itteniektől.

(#111032) arty: Mint írtam is, a hetes szériával nekem nem volt gondom, csak az azt követővel. És most csak azért nem váltok, mert nincs vele gondom, laptopban amúgy sem szokás havonta kártyát váltani. Majd ha lesz rá okom, AMD-re váltok, elvégre nem vagyok fakir, nem jó az nekem, ha szenvedek. :D
Az általad említettekből én is mind kimaradtam, 8.1 alatt semmi, de tényleg semmi gondom nem volt a driver-eikkel.

**********

(#111034) oriic válasza Crytek (#111022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért van itt egy ilyen is ám:

Ha Win10-ed van, csak a Store-ból telepíthetsz majd programot.
[link]

Live-Die-Respawn

(#111035) Dilikutya válasza oriic (#111034) üzenetére


Dilikutya
félisten

Letilthatóak lesznek a Windows 10-ben a nem a Store-ból való alkalmazások.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111036) Źşë' válasza arty (#111032) üzenetére


Źşë'
addikt

"igaz elég kevés játéknak vállalom a bétatesztjét"

meg is válaszoltad magad a preorder játékok mivoltját, de azért köszi hogy tudsz véleményt alkotni a témában :C és hogy ennyire keményen álláspontot foglaltál az eddigi beszélgetéseinkben :N
(anyagi okok, az elveimmel nem ellenkezne - ez a kettő nem zárja ki egymást?!)
imádok olyan emberekkel beszélgetni akik csak a levegőből kapdosva tudnak valamiről véleményt nyilvánítani, méghozzá a leghozzáértőbb módszerekkel [sarcasm ON]
nem akarok itt semmit sem elkezdeni, így nem is fogok a hszedre válaszolni, szimplán elmosolyodtam most ezen, amit írtál

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111037) oriic válasza Dilikutya (#111035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja közben látom hogy csak opcionális szerencsére. :R

Live-Die-Respawn

(#111038) [Prolixus] válasza echterion (#111033) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"Bár azt gondoltam, egy nyilvános fórumban minden vélemény csak saját és nem egyetemleges"

Rosszul gondoltad. Hozzászólásba lehet írni olyat is, nyilvános fórumon, saját név mellett, ami megcáfolhatatlan tény. Aztán lehet írni olyat is, ami ugyan csak vélemény, de olyan szaktudás/tudományos, objektív módszerek alkalmazásával nyert tapasztalat alapján mondod, hogy kb nagyon releváns lesz amit mondasz. Meg lehet mondani kevésbé releváns dolgokat is vélemény formájában, a komolyabb, érdemi tapasztalat/szaktudás megléte nélkül.

Namost amit írtál az nyilván az legutóbbi kategória, de kb. úgy írtad le, mintha a legelső lenne. Pont ezért is ugrottak neked, nem azért, mert te éppen a zöldekre szavaztál a kérdező hozzászólására reagálva.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111039) echterion válasza [Prolixus] (#111038) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak te ugrottál nekem. :)
És nem lehet egy ilyen kijelentés egyetemleges sehogy, csak ha valaki ezt így akarja értelmezni. Szándékosan vagy butaságból, lényegtelen. És továbbra is tartom, amit mondtam, még ha ez valakinek nem is tetszik.

**********

(#111040) [Prolixus] válasza echterion (#111039) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én már arty hozzászólására reagáltam. A tiedre közvetlenül nem, és nem is írtam volna az egészre semmit, ha nem egy újabb flame war csíráját láttam volna kibontakozni (ironikus, persze, hogy ennek ellenére pont ketten rágjuk ezt a témát még mindig). Ő hívta fel a figyelmet, hogy "mennyire hasznos" a véleményed úgy, hogy nincs is igazi összehasonlítási alapod.

"És nem lehet egy ilyen kijelentés egyetemleges sehogy, csak ha valaki ezt így akarja értelmezni."

Ja, csak kár, hogy van egy rakás vörös meg zöld fanboy akár itt ezen a fórumon is, akik vagy csak trollkodásból, vagy tényleg megrögzött és megingathatatlan vakhittel úgy állítják, hogy az egyik vagy a másik oldal a király, a másik meg leves, mintha az maga lenne a 11. parancsolat. Bocs, hogy a hasonló stílusú hozzászólásodból nem következtettem arra, hogy ezúttal nem ez a helyzet.

Ismétlem, a hsz-ed nem azért gerjesztett reakciókat mert egyértelműen a zöldeket favorizálód, nem a véleményeddel van a baj (szerintem), hanem azzal ahogy az egészet (elsőre) leírtad. Na mindegy, én a részemről nem kívánok ehhez a témához többet hozzászólni. Már így is sok lesz az off az off-ban.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111041) eami


eami
addikt

noobz.... intel a király ;] ;]

(#111042) echterion válasza eami (#111041) üzenetére


echterion
nagyúr

Ott a pont. :DDD

(#111040) [Prolixus]: Hát, ha valakinek gondja van a "hogyannal", azzal neki van dolga, nekem nincs. A többit szerintem megbeszéltük.

**********

(#111043) bullseye


bullseye
addikt

Különben is, csihadjatok, vagy nem kaptok +1 sort!

Én meg közben elgyávultam, illetve találtam jó áron 470@4-t, azt elsőnek kipróbálom azt, mert szerintem elég lesz az nekem 1-2-3 évre. Ha mégsem, akkor a következő lépcső a 1060@6 lesz, ahogy nézem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111044) sixpak válasza eami (#111041) üzenetére


sixpak
nagyúr

Holnapig....aztán a Ryzen jön, lát, győz és végre elfoglalja dicsőséges helyét a trónon....a Vegáról nem is beszélve, szomorú idők jönnek a kék/zöld fanboyoknak. :D

Az "új" TR miért ilyen drága még mindig?
Azt hittem, hogy 3-4000 körül meg tudom venni, de nagyon nem... :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111045) warcat válasza sixpak (#111044) üzenetére


warcat
veterán

Egyrészt jól fogyott,másrészt újra lett csomagolva; game of the year helyett most egy "20 éves a TR széria" kiadásként ugye összes dlcvel, ami újrakezdte az akciós árazás szintjeit is a teljes árról.

Én is várok rá,mert anno behúztam az olcsó Win10 store verziót és most valahol 12.5€ környékén van a "zsákoljuk be Steamre is" érték nálam.

EA: It's in the crate!

(#111046) sixpak válasza warcat (#111045) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi a választ, én is 15 euro körüli összeget gondoltam rááldozni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111047) Csapoati válasza bullseye (#111043) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is 4 gigás 470-em van. Kicsit játszani kellett a Wattmannal, de így perfekt lett 1080p-re.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#111048) cyberkind


cyberkind
félisten

Játszik még valaki a Mafia 3-al? Én most tartok a felénél ha minden igaz és eddig 41 órám van a játékban, de ha így haladok ez meglesz 100 is, persze nem azért mert nehéz mint a Dark Souls 1. :DD

Tudom-tudom szar a játék, úgyhogy ezek az emberek ne írjanak, köszi! :D

Paranormal Cocktivity

(#111049) morfondőr válasza cyberkind (#111048) üzenetére


morfondőr
őstag

Én 46 óra alatt értem a végére, az elején még gyűjtögettem mindent, aztán csak a szotorit csináltam, meg mindenkinek a mellékküldetéseit. Összességében én elvoltam vele, tetszett is, technikai oldalról olyan hibám nem volt, ami miatt játszhatatlan lett volna, sweetFx-el pedig a látvány sem volt olyan rossz. A három sztori DLC-re biztos vissza nézek, aztán lehet pár év múlva újra végig játszom, mert a történet tényleg jó! A többivel pedig nem az a bajom, hogy rossz lett, hanem az, hogy lehetett volna sokkal jobb is! Szerintem egyszerűen elsiették a dolgot a kiadással!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#111050) Agyzuzo válasza cyberkind (#111048) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Beletoltam 40 órát, az elég volt mindenre, 1-2 mellékküldetést nem csináltam meg, mert párszor bug miatt bebuktam és nem volt már rá motiváció - majd ha kijöttek a season pass DLC-k előveszem megint. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.