Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107151) sto1911


sto1911
veterán

Lehet buta kérdés de Szlovákia és Magyarország egy Steam régió?

(#107152) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Van itt probléma mind fejlesztő/kiadó, mind vásárló oldalon.

Fejlesztő/kiadó oldalon mindig az volt az indok a mgas játékárakra, hogy a warez. Most,hogy van egy megbízható és eddig feltörhetetlen védelem a kiadók nem hogy lejjebb vitték volna a játékok árát, hanem még feljebb tolták.
Vásárló oldalon meg az a nagy probléma, hogy sokan akkor sem fizetnének tisztes árat egy játékért (20-25 USD/EUR) ,ha megtehetnék.

Különösen érdekes okfejtést olvasni ezekről az 1 $-os Bundle-királytól.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107153) cyberkind válasza mcwolf79 (#107152) üzenetére


cyberkind
félisten

Az utolsó mondat jó, Bundleface. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#107154) i2k válasza cskamacska (#107150) üzenetére


i2k
senior tag

A listás linket köszi. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107155) cyberkind


cyberkind
félisten

Rockstar valszeg bejelenti lassan a Red Dead Redemption 2-t.

Paranormal Cocktivity

(#107156) oriic válasza cyberkind (#107155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kiraktak Twitterre egy Rockstar logót, erre robban a net már, mindenki azonnali RDR2 bejelentést akar. :DDD

Live-Die-Respawn

(#107157) cyberkind válasza oriic (#107156) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ez már régóta érne, meg az első PC-re de valszeg az kimarad. :(

Paranormal Cocktivity

(#107158) Heavyrain válasza oriic (#107156) üzenetére


Heavyrain
őstag

Pedig GTA V halloweeni kiegészítő lesz ;]

(#107159) KisApám


KisApám
addikt

A GMG-n 3,3 Font darabonként a Trials Fusion meg az Assassin's Creed II Deluxe. Ha jól tudom elég jó ár.

A GTA V lemehetne 7000 Ft körüli árra... de azt várhatom...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#107160) cskamacska


cskamacska
addikt

Everspace és Red Star Citizen turkálás után eszembe jutott, hogy CCCP Games valamikor ígért nekünk EVE Vakrye-t(ha máskor nem, következő életünkben :D ), aminek már ki kellett volna jönnie. És lám kijött az, csak ügyesen Oculus Rift exkluzívként, minimál marketinggel, bezárva a saját elkerített kis Oculus menhelyükre.(És itt csendben megemlíteném, hogy az Oculus Store olyan alapvető dolgoknak híján van mint a keresés, és a kategóriák, egybe van minden ömlesztve, miközben az Oculus felhasználókat szeretnék ide kötni, mivel per pillanat ebből élnek meg. De ha ez így van, akkor hogy nem alkalmaznak legalább egy épeszű UI tervezőt, aki már látott bármilyen más online boltot életében, és szólna nekik hogy a boltjuk relatíve szép, de teljességgel használhatatlan szarkupac? :F )

Pár napja megjelent a PSVR változat is, ami keresztpuffogtatható az Oculusszal, meg valamikor jön a Vive-ra. Úgy néz ki ennyit jelent, ha gamepadról hadonászásra kell átültetni az irányítást.

Szóval kb itt tart most a játék a PSVR launch után:

"The game is mostly multiplayer. Single player content is wave based challenges, save for some short lore scenes you get to experience.
From my time playing, your first games will be mostly bots until you hit a certain level, then you'll start to see more players. There always seems to be AI involved in the fight, which is good and bad, since I haven't found a definite way to distinguish the two during an intense fight. But I haven't played in a few since I use revive and had some issues last time I tried to launch.
Psvr and pc (and vive soon) will all share the same multiplayer servers, so it will be cross platform, helping keep player count up. Count isn't great right now, but if you hang out on the community discord, you can find a squad."

és

"The player base is small by comparison to any other PC or console multiplayer focused game, but average for a VR title, and most likely the biggest on Rift if you exclude social apps.
It is rare to have a full game (8 v 8 humans) but it happens every now and then. Most of the time there is always at least a few humans on. The community Discord channel helps a lot to find people to play with and you count on it.
There is no custom games, everyone plays on the same 3 queues
Team Death Match + Capture
Carrier Assault
All
There are two servers, but now that the option is hidden deep in the settings the EU server is bound to be empty and all the action will be on the US server.
All platforms will cross play, that means Rift and PSVR for now, Vive in the near future (vive code is present in the latest patch, by accident it seems, it launched on my vive when it was plugged in)
Depending on what you enjoy in games, it can be very addictive. There is a lot of grinding to unlock ships, but its not that bad since the base ship, the Wraith, is the best one.
If you want to aim for the top of the ladder, you have hundreds of hours worth.
But if you can get easily bored by repetitive matches, the game may not be for you.
Also, the community is a salt mine, not toxic, but the silence of the dev team on matters that matter makes many people sad (support class is dead for instance).
You may also found drama about micro transactions, they are on the way out, everything that used to be behind pay wall is getting available by in-game currency that you gain after each match, so you can safely disregard that.
Right now the, if the price tag doesn't bother you, get it."

Hozzá tenném a játékban van megvásárolható játékpénz, Gold Bonds, amivel prémium hajókat(!), skineket, gyorsított előrehaladást, XP átruházást, több hajó helyet(mint World of Tanks-ban..), stb lehet venni, mint egy Free 2 Play játékban. Csak azok nem kerülnek 60 dollárba leárazás nélkül. :)

tl;dr: Kis guglihuszárkodás után nekem teljesen az jött le, hogy az EVE Valkyrie VR exkluzív(de ott is először hónapokig Rift-hez kötött, majd most PSVR, majd valamikor később a PC-s VR közönség másik felét adó Vive-ra kijövő) többjátékos módra támaszkodó játékként csúnyán arccal hárította a murvát, a jó magas ár, a mikrotranzakciók, a F2P szerű feloldási szenvedés, a relatíve egyszerűség, és a kevés tartalom csak rontottak a helyzetén, és ezt nem tudta ellensúlyozni az egész korrekt VR hatás amit nyújtani tudott.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107161) oriic válasza cskamacska (#107160) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az EvE: Valkyrie-ről már a kezdetek óta tudni lehet hogy csak és kizárólag VR eszközökön lesz játszható, alap, normál kiadás nem lesz belőle. (legalábbis nem mostanában)

Live-Die-Respawn

(#107162) Dilikutya válasza KisApám (#107159) üzenetére


Dilikutya
félisten

Assassin's Creed II örökké akciózva van 2,49€-ra a Steam-en (is), ez így drága.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107163) Dilikutya válasza cyberkind (#107132) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem nem sok vásárlót hat meg, hogy ennek nem így kellett volna lennie, és egy béna bérmunkás csapat csinálta a PC portot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107164) djculture válasza Dilikutya (#107162) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk a dobozos uplayes-t ha kifogja az ember tényleg egy sör áráért vesztegetik. Vettem már párat.

A rossz minőségben összerakott játékok ügyében meg annyi hogy mikor a reklámokban teljesen más minőségű játékot mutatnak be azt már rég büntetéssel kellene díjazni. A vásárlók becsapása.

[ Szerkesztve ]

(#107165) Dilikutya válasza djculture (#107164) üzenetére


Dilikutya
félisten

2,49€-ért sem drága. Kártyapénzből megvettem egyszer, de még az elsővel is csak kb. fél órát játszottam, az első laboratóriumi résznél elment tőle a kedvem.

Amúgy söre válogatja. Az eddigi legdrágább, amit vettem, 1300-1400 Ft körül volt, és az még nem is csillagászati árfekvés. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107166) djculture válasza Dilikutya (#107165) üzenetére


djculture
félisten

Médiában vagy egyéb helyeken szokott lenni ilyen minden egybe odatolt kocsi abban többször volt már 299ft.
Most hétvégén mondjuk néztem televolt nagyon gagyi szimulátorokkal, abból is van már minden..

[ Szerkesztve ]

(#107167) arty válasza cskamacska (#107160) üzenetére


arty
veterán

szomoru a Valkyrie története :( még szomorubb a vr-platform exkluzivitás, ami az egyébként is nevetséges eladható darabszámot töri szinte szilánkokra.

szal továbbra sincs értelmes, befejezett, szép űrharcos játék .... (amiben nem kell kraftolni, meg a többi szokásos baromság)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107168) tomsolo


tomsolo
őstag

Shadow Warrior 2 nagyon betalált nálam. Az idei év egyik legjobb előrendelésem lett. ;]

Beletoltam vagy 20 órát hétvégén, és a hibái ellenére is tudom ajánlani.

Egy kis kép spam:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107169) Dilikutya válasza tomsolo (#107168) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mobilnetesek szexuálisan fognak a képek miatt zaklatni. ;]
Képek alapján ugyanolyan, mint az előző. Látszik azért, hogy nem a leglátványosabb, legélethűbb grafika volt a cél, ez a gépigényből is visszaköszön. Persze ez nem baj.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107170) sixpak válasza tomsolo (#107168) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jó képek, nagyon hangulatosnak tűnik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107171) tomsolo válasza Dilikutya (#107169) üzenetére


tomsolo
őstag

A francokat olyan mint az előző.

A grafika pedig elég látványos, egyedül az emberek néznek ki nem valami jól, a pályák - mondjuk olyan sok nincs belőlük - viszont jó nagyok, gyönyörűek és változatosak. Egyébként ezek laptopos képek(960M), desktopon még szebb.

Vannak hülyeségei amit remélem javítanak, de annyira nem vészes egyik se.

Fotómódban van ilyen pixeles mód az marhára bejönne ha lehetne úgy tolni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107172) cskamacska válasza oriic (#107161) üzenetére


cskamacska
addikt

Lol, CCP Games Wikipedia oldalán egészen konkrétan csak ennyi van a Valkyrie-ről:

"Eve: Valkyrie is an upcoming first-person space combat simulator for the Oculus Rift and PlayStation VR. It is unknown at this time if the game can be played without a virtual reality headset."

Tavaly kb ilyenkor még ment a találgatás fórumon, hogy bár VR-hez csinálják, de hátha csinálnak belőle VR nélküli változatot. Persze, mint kiderült, ez nem nagyon menne, mert pl rakéták célkeresése fejmozgás követéssel megy, ezt teljesen át kellene alakítani, és még sok mást.

És ha véletlen meg is csinálnák, nekünk az jó lenne? Egy random Star Conflict-szerű F2P űrlövölde gyengébb játékmechanikával(a kasztok nem igazán működnek, sima lövöldözés van), kevesebb tartalommal, jóval magasabb áron(60USD belépő + vagy további Gold vásárlás, vagy erős grind a játékon belüli Silverért és XP-ért) Ehhh.. nem is tudom mit gondoltak.

CCP-nek nem ez az első F2P buktája, PS3-on(ami ígértek másra is, de ott ragadt) már egyszer rátosztak a Dust 514-re. Épp ezért nem értem, hogy ezek vadászni járnak ide, vagy esetleg pénzt is akarnak majd keresni valami rendesebb játékkal? :(

arty: Rossz kraftolás milyen űrlövöldékban van? :) No Mans Sky ugye sok minden(leginkább egy lecsupaszított távoli Day-Z ripoff) csak nem space sim, Elite Dangerous-ben, ill Everspace-ben pedig felderítő drónokat és lőszert lehet/kell gyártani, ami a színtiszta lőszer kukázáshoz képest jelentős könnyítés.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107173) arty válasza cskamacska (#107172) üzenetére


arty
veterán

kraftolás = rossz ;)

nekem árkádabb, kevésbé sandboxos játékmenet kellene.... legpontosabban meghatározva: egy Freespace 3 kéne leginkább ;) de a pajzsmenedzsmentről is hajlandó vagyok lemondani, csak ne nekem kelljen legyártani a rakétát és ne kelljen 200 órát kereskedni benne !!!! :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107174) tomsolo válasza arty (#107173) üzenetére


tomsolo
őstag

Kraftolás a freespacebane is volt, emlékszem mennyi ideig repkedtem/szállítottam mire megtudtam venni a legerősebb lázadó űrhajót, a sok respekt szívó küldiről nem is beszélve csak hogy szóba álljanak velem :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107175) arty válasza tomsolo (#107174) üzenetére


arty
veterán

az akkor a freelancer lehetett ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107176) oriic válasza tomsolo (#107174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Freespace 2-ben biztosan nem volt kraftolas.

Live-Die-Respawn

(#107177) tomsolo válasza oriic (#107176) üzenetére


tomsolo
őstag

a sok hülye egyforma név :B :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107178) i2k válasza arty (#107173) üzenetére


i2k
senior tag

Én egy odab*xós cinematic fílinges űrkalandra beneveznék már. Amolyan jobbik CoD-like narratívával, csak nem QTE-kkel.

//Amúgy: az alsó felem is kivan már a san'bokszból, amikor jó sztorira vágyik az ember és nem feltétlenül csak 8 méter széles folyosóban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107179) oriic válasza i2k (#107178) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nem is rossz otlet, en tuti vennem. Mondjuk mostani COD-ban lesz urharc, alig varom mar mit kapunk.

Live-Die-Respawn

(#107180) #79621120 válasza oriic (#107179) üzenetére


#79621120
törölt tag

[link]

Mióta lehet hallani a világűrben a fegyverek hangját ?

(#107181) Vertigo18 válasza #79621120 (#107180) üzenetére


Vertigo18
addikt

Star Wars óta! :D

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#107182) ZsZso válasza #79621120 (#107180) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha belegondolsz, akkor egy-két mű kivételével mindenhol van hangja. No nem azért mert tényleg lenne neki, hanem mert baromi nagy lázongás lett volna, ha pl. a SW űrjelenetei alatt max. csak zene szólt volna. Az is biztos, hogy a robbanások se tudnák visszaadni ugyanazt a hatást, ha némán durranának el. Kell az! :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#107183) Vertigo18 válasza ZsZso (#107182) üzenetére


Vertigo18
addikt

Viszont az űrcsatáknál a Star Warsban nagyobb szerepe lett volna így John Williamsnek! ;)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#107184) oriic válasza #79621120 (#107180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez volt az elso amit megkerdeztek sokan. A valasz az volt, hogy ezek egy AI altal generalt mesterseges hangok a csatater adatai alapjan. Hogy ne oruljon mg a pilota az urben.

Live-Die-Respawn

(#107185) tomsolo


tomsolo
őstag

Kedvencem az amikor lángol az űrhajó az űrben ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107186) KisApám


KisApám
addikt

Amikor egy űrhajóban ülsz pilótaként és úgy lősz, és a lövés hangját hallod, az érthetőnek látszik, mivel a fegyver ugyebár a géphez van rögzítve/a törzsön belül van, vibráció/hanghullám létezik. Ha kézifegyverrel lősz, max a fegyver visszarúgását lehetne érezni, de baromira nem örülnék neki, ha nem hallanám a hangját a játékban.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#107187) MrTwister válasza tomsolo (#107185) üzenetére


MrTwister
őstag

Miért, az űrhajó folyékony oxigénes üzemanyagtartálya nem éghet? ...és mint tudjuk az O2 táplálja az égést, vagy azt nem tartod elképzelhetőnek, hogy magából a létfentartó rendszerekből szivárog a levegő és az táplálja a lángokat, na ugye... ;) Minden csak fantázia kérdése! :P

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#107188) #79621120


#79621120
törölt tag

(#107189) maross válasza #79621120 (#107188) üzenetére


maross
veterán

maglyara az ilyen fercmuvekkel!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107190) Mr.Csizmás válasza maross (#107189) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107191) cskamacska


cskamacska
addikt

Megvót a Noct. Már amennyire egy Early Access Z-urvival ZombieCraft játék meg tud lenni. Gondoltam megörvendeztetem Lackót egy leírással, de mivel Silky Bitchmittens ♥ nagyjából leírta mi a helyzet, így Crytek Gúgel fordító képességeit edzem helyette:

"Set in an empty world of copypasted bright rectangles and squiggly branches, and featuring a deep choice of weapons including which identically performing rifle name you prefer. Rich survival mechanics include instant death on contact with terrifying NPCs that can walk through objects, melee attacks by other players, and bullets - manage your entirely immobile food and health meters with food and health pickups which will often pop into existence on a timer in front of you, and drink liters of water to jog a few steps.

The 'narrative' is a set of three or four long-distance walking objectives with brief, short-sentence dialog between the player and a radio voice consisting of mostly meaningless "go here push button" "why?" "because I told you to". If you don't mess around, it offers a scintillating 20~30 minutes of markers to walk to.

In its current state, it's a nice proof of concept. It has a beautiful ambient soundtrack. It would make a nice deathmatch sandbox if it was smaller, and a great survival sandbox with some more content and some actual use for food and health. The spinning FLIR camera point of view is disorienting and fun. I hope they make a game on it some day."

Ez a cucc egy prototípus, itt nem játéktartalom, hanem egy tényleges új játék kellene, hogy kapjon valamit az ember a pénzéért. :U Nem ajánlott. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107192) oriic válasza cskamacska (#107191) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Crytek Gúgel fordító képességeit edzem helyette"

:DDD

Live-Die-Respawn

(#107193) #79621120 válasza maross (#107189) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#107194) i2k válasza #79621120 (#107193) üzenetére


i2k
senior tag

Az összes japán űrös animében van hang. Miért lenne másképp a live action verzióik esetében.

Space Pirate Captain Harlock

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107195) oriic válasza i2k (#107194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még a Battlestar Galactica-ban is van némi hang, pedig annál már ódákat zengtünk hogy milyen jól van megcsinálva. Nem kell sokat beleképzelni ebbe, nyilván senki nem akar hang nélkül játszani/nézni egy űrharcot.

Live-Die-Respawn

(#107196) i2k válasza oriic (#107195) üzenetére


i2k
senior tag

Az újkori BSG-t pölö szerettem - és többek közt az miatt is, hogy alig volt hang a 'zűrben.
Nyilván, a helyzetváltoztató fúvókáknak, meg a robbanásoknak sem szabadott vón' hallatszania, de hát - ahogy ebben egyet is értünk - ez egy ilyen műfaj, valamiféle hang kell odakinn is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107197) Dilikutya válasza i2k (#107194) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem hiszem, hogy az űrbéli hangokat van értelme számonkérni olyan filmeknél, ahol az űrhajók földi tengerjárók másai. :)
Ez a japánoknál valami perverzió, mert látom, nem egyedi. Én csak az Üzenet az űrből c. 70-es évek végi csodát ismertem, abban vitorlások csatáztak az űrben, de látom, a Space Battleship Yamato-nek is van 70-es évekbeli eredetije. Az Üzenet az űrből amúgy itthon is megjelent DVD-n, de szerintem nem nagyon kapható már. Én megvettem, mert trash, szórakoztató nagyon. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107198) i2k válasza Dilikutya (#107197) üzenetére


i2k
senior tag

"Nem hiszem, hogy az űrbéli hangokat van értelme számonkérni olyan filmeknél, ahol az űrhajók földi tengerjárók másai."

Neked úgy ment át, mintha én számon kérném mindezt? :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107199) Dilikutya válasza i2k (#107198) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bíztam benne, hogy nem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107200) i2k válasza Dilikutya (#107199) üzenetére


i2k
senior tag

Animézek. Élőszereplős sci-fiket nézegetek [Star Trek-ekeket úgy 2 évente újrázom].
Már pelyhedző szakállú koromban elfogadtam az űrben hallatszó hangokat - a filmekben.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.