Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106651) sixpak válasza csaba951 (#106649) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez nem jó hír, azt hittem, hogy a W3 normálisan fut mindenen, de ha még a 60 fps sem lesz meg, akkor nagyon szomorú leszek...
Nézek pár tesztet a játékról, ultrán szeretném játszani, hátha találok olyat, ahol az enyémhez hasonló géppel tolják.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106652) S1M0N válasza sixpak (#106651) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem mindent maximumra állítva (Hairworks is) megvan az átlag 60fps, van ingadozás (a max. talán 80fps volt), de 50 alá nem esett (56 volt talán a legalacsonyabb, amit láttam), nincs akadozás, vagy egyéb, játékélményt befolyásoló tényező.

Konfigom az adatlapomon, annyi, hogy a processzor 4.2GHz-en megy, nem alapon, csak nem írtam át.

Ja, 1080p-ben játszok...

[ Szerkesztve ]

(#106653) Źşë' válasza djculture (#106642) üzenetére


Źşë'
addikt

játékipartól eltekintve, ismerek pár magyarországon tevékenykedő külföldi vállalatot melyek hasonló ostoba döntések (az emberek megbecsülésének hiánya) mellett haladnak a lejtőn... jön valami vezérigazgató csóka, azt hiszi van 1-2 diplomája akkor már a többieknél okosabb és bölcsebb döntéseket hozhat, közben meg hullik darabjaira minden :/ a saját képére próbál formálni mindent, feltehetően sok játékipari cég is hasonló okok miatt tart ott ahol - persze ilyenkor az utolsó mentsvár az előző címek sikere, és hát, majd meglátjuk, de nekem sem tetszik ez a mafia - legalább akkor hívnák másnak, csávókám a játékban milyen család tagja lehet?! egy kib*szott renegadenek tűnik, aki leginkább magányosan tizedeli azokat akik csúnyán néznek rá :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106654) csaba951 válasza sixpak (#106651) üzenetére


csaba951
veterán

Ultrához a VGA-d kb. jó lehet, de a CPU-d (szerintem) kevés lesz.

(#106655) Źşë' válasza sixpak (#106648) üzenetére


Źşë'
addikt

pont akartam írni, ill. hogy a mottójukkal éljek, "Mert hülye azért nem vagyok!" :D ennyiért már 2db 980at raksz bele, vagy inkább 2x 1070gtxet, de lehet még a 2x 1080gtx is elfér benne

// képeket elnézve lehet 2db 980van benne :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106656) csaba951 válasza sixpak (#106648) üzenetére


csaba951
veterán

Szintén i5-3570 (de alapon), GTX 970, 1920x1080, legtöbb beállítás ultrán. Novigrad utcáin szaladgálva 48-42 fps tartományban volt legtöbbször. Méréssel kiderült, hogy a VGA ÉS a CPU is állandóan 99%-on jár. Szóval VGA ÉS CPU limites is volt a gépemen.

Vidéken és zárt terekben nekem se volt semmi gondom, ott jóval több fps volt. De Novigrad megeszi a gépet! :DDD

Netem találtam olyat akinek még az i7-6700-is folyamatosan 99%-on tartotta. Érdekes módon a több magos AMD-knek viszont jó. A (fizikai) 8 maggal már lement a terhelés kb. 70%-ra.

(#106657) sixpak válasza S1M0N (#106652) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kiváló. :R

csaba951: na, majd kiderül, ez alapján nincs annyira lemaradva a 4690k.
Jó, nyilván túl fogom élni, ha néha beesik 60 alá, nem fog kifolyni a szemem... :)

Źşë': a képek megtévesztőek, a leírásban egy vga szerepel...mondjuk kettő 980-al is túlárazott lenne... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106658) cskamacska válasza S1M0N (#106652) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért az teljesen megnyugtató, hogy egy tavalyi játékot a tavalyi abszolút csúcskat GTX980Ti/TitanX-nél gyorsabb GTX1070-es videokártyával, 4.2GHz-es Core i5 procival, 24GB memóriával, és 1GB-os SSD-vel felszerelve majdnem folyamatos 60 FPS-el lehet futtatni.

cyberkind: Semmi gond azzal hogy zsákbamacskát veszel(bár abból is neccesebbet, egy kiadás utánra csúszó review embargo sem túl kifinomult, de a sajtópéldányok teljes kisajnálása eléggé alja :( ), ám a 2K backlogjának tekintélyére hivatkozni nagyon durva önámítás.

Evolve, Battleborne, X-COM Declassified, Sid Meiers Starships pont teljes árú közeli példák miért nem érdemes elvakultan márkahűnek lenni. :U De éppenséggel az is jól rátoszott aki a Civilization V-öt kiadáskor megvette teljes áron, mondjuk a Civ 4 teljes helyett, mivel az csak a második kiegészítőjére lett kikupálva, mikorra az alapjátékot már jó ideje budget ketrecben dobálták félre. Beyond Earth még ebben a kegyben sem részesült, az így marad. :o

Szóval nem probléma, ha bevállalod az 50 eurós adományt, de ne azért, mert tetszett a Pre-Sequel, hanem Randy Pitchford éhező árváiért, miután apjukat meglincselik a következő Battleborn promó rendezvényen. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106659) cyberkind válasza cskamacska (#106658) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább csak ennyit írok, felesleges koptatni a billentyűt.

Paranormal Cocktivity

(#106660) tomsolo


tomsolo
őstag

kinguin hírlevelet nézzétek - PREMIUMGIFT kupon 2 ojrót ad (múltkor is nagyon hamar vége lett)

Én egy ilyet vettem rajta(azaz 0 forintért) :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106661) oriic válasza tomsolo (#106660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már most not valid. :)

Live-Die-Respawn

(#106662) tomsolo válasza oriic (#106661) üzenetére


tomsolo
őstag

Imho kell hozzá a hírleveles link is

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106663) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Uplay Anno 2070 kulcs, végtelen használatra. Lövésem sincs az eredeti forrásáról. Itt találtam.
JCQ8-LBQC-GA9A-JUUB

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106664) tomsolo válasza ZsZso (#106663) üzenetére


tomsolo
őstag

Köszi! :R

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106665) sto1911 válasza ZsZso (#106663) üzenetére


sto1911
veterán

Most aktivaltam be, meg mukodik (lehet fog is:) )

Koszi a tippet!

(#106666) tomsolo válasza sto1911 (#106665) üzenetére


tomsolo
őstag

mondjuk ez a játék TAGES/SolidSHield DRM-es, szóval nem hiszem hogy játszani is tudunk vele .)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106667) sto1911 válasza tomsolo (#106666) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor mar tudom miert van ingyen :D

(#106668) ZsZso válasza tomsolo (#106666) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Neked lett igazad. Sajnálom.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#106669) echterion válasza ZsZso (#106668) üzenetére


echterion
nagyúr

DRM inside a DRM. Éljen a nem virágboltból vásárló közönség. :)) :O

**********

(#106670) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A múltkor volt belinkelve egy marék kulcs Uplay-re a The Adventures of Tintin: the Secret of the Unicorn játékhoz. Abban is a regisztráció után, első indításkor újra bekéri a kulcsot a játék, hiába fityeg a Uplay fiókodon (DRM in DRM).

(#106671) sqpp válasza djculture (#106626) üzenetére


sqpp
őstag

Én is megvettem Deluxe-ban és egyáltalán nem lesz zsákbamacska... nem tudom amúgy ti ilyenkor mit gondoltok, de most nem Ubiról beszélünk és nem is EA-ról.. Ez 2K és ha fele annyira lesz jó mint a Mafia 2, akkor nekem már megérte.

(#106672) tomsolo válasza sqpp (#106671) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem a Mafia 1-ről szép emlékeim vannak, a 2-t erősen untam, és az olasz "svejk" halálra idegesített - crysis 3-ban is utáltam az ottani pofát, mert ez a történetvezetés legalja.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106673) cyberkind válasza tomsolo (#106672) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam is az 1 a legjobb de a 2-t is imádtam és bármikor előtudom venni illetve szívesebben veszem elő mint bármelyik új játékot.

Paranormal Cocktivity

(#106674) Dilikutya válasza sqpp (#106671) üzenetére


Dilikutya
félisten

Manapság már minden zsákbamacska. Kivéve egy új Assassin's Creed-et, ami jó eséllyel szarul startol majd ismét. :)
Egyáltalán nem általános, hogy valami jól fog menni. Papíron nem vészes a Mafia 3 gépigénye, de érhetnek még meglepetések. Az mondjuk már nem is meglepő, hogy ez is 50 Gb lesz. 2 éve a Wolfenstein New Order-nél mindenki fennakadt a 40 Gb-os méreten, mert addig a 10-20 közötti számított átlagosnak. Azóta minden ekkora.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106675) micafighter válasza Dilikutya (#106674) üzenetére


micafighter
nagyúr

Átmenetileg 20/10 Mbps-es nettel kellett beérnem, pont akkor vettem meg a GTA5öt, a retro feeling meg volt, pár este bekapcsolva hagytam a gépet mire lejött :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106676) Dilikutya válasza micafighter (#106675) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rengeteg ez az 50 Gb. Talán a 4K ennyivel járult volna hozzá a méretnövekedéshez?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106677) sqpp válasza Dilikutya (#106674) üzenetére


sqpp
őstag

Hát azért nem, nekem a Fallout 4 sem volt csalódás, pedig sokaknak nem tetszik.

(#106678) micafighter válasza sqpp (#106677) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem se volt csalódás de azért valljuk be nem a grafikával nyűgözött le :)

Ettől függetlenül nagyon jo grafikát is érintő modok vannak hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#106679) Dilikutya válasza sqpp (#106677) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akarod tudni, mit jelent a zsákbamacska kifejezés? Attól, hogy sokaknak nem tetszik, neked meg igen, még zsákbamacska.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106680) sqpp válasza micafighter (#106678) üzenetére


sqpp
őstag

Én úgy ahogy lesz*rom a grafikát. :DD Szerintem remek játék volt és jobb grafója volt a 3-nál. (pedig sokak szerint ugyan az, ami egyébként azért van, mivel turbózták a 3. alatt futó motort.)

Kb ugyan az volt, mint a GTA 3 és VC... nem tudom mi a baj ezzel. A játékélmény a fontos a Bethesda gameknél, nem a grafika.

Dilikutya:

Ennyi erővel bármit veszel az életben az zsákbamacska.. Akár régen, akár most. Szóval szerintem ez hülyeség, de maradhatsz a véleményeden.

[ Szerkesztve ]

(#106681) micafighter válasza sqpp (#106680) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,A játékélmény a fontos a Bethesda gameknél, nem a grafika."

Egyet értek ezzel :) A VC példa is jó, baromira élveztem azt is :K

Zsákbamacska alatt amugy én például arra gondolok, hogy amig nem jönnek ki tesztek és felhasználói tapasztalatok a játékról, addig nem tudod pontosan mit kapsz.

Ott van példa pl Evolve. Agyon volt hypeolva, azt ráadásul sok ezzel foglalkozó ember ki is próbálta megjelenés előtt, és el is voltak tőle ájulva. A csattanó pedig az, hogy ott nem is volt olyan probléma mint az NMSnél vagy a batman AK-nál (lehetne még mondani ezer példát). Nem az volt a gond, hogy sok feature hiányzott ami igérve lett vagy nagyon rosszul futott, egyszerüen csak rossz koncepcióra épült a játék, és most tudjuk hol tart.

Batman AK másik jó példa. Szerintem most az év üzlete 2-3 ezer forintért behuzni a fullosat. Irtam már hogy szerintem ha nem rontják el ennyire a startot hogy a játékot is vissza kellett vonni, akkor simán lehetett volna év játéka.

(#106682) sqpp válasza micafighter (#106681) üzenetére


sqpp
őstag

Jó hát értem én mi bajotok, de nálam eddig a Mafia részek nem okoztak meglepetést soha, csak kellemeset. Azért is vagyok benne biztos, hogy jó lesz és az én megérzéseim mindig igazak. Még ha ez nagyképűen is hangzik.

(#106683) maross válasza sqpp (#106682) üzenetére


maross
veterán

Valami vélemény mester? :F [link]

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106684) sqpp válasza maross (#106683) üzenetére


sqpp
őstag

Tőzsdézel?:D

(#106685) tomsolo válasza sqpp (#106682) üzenetére


tomsolo
őstag

Ha már preorder inkább Shadow Warrior 2-n gondolkodok :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106686) sqpp válasza tomsolo (#106685) üzenetére


sqpp
őstag

Én inkább azt mondanám, hogy nekem ez is :)

(#106687) micafighter válasza maross (#106683) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C :C

(#106688) i2k


i2k
senior tag

https://chrono.gg: "Lords of Xulima - Deluxe Edition" - 75% OFF - 7,50 dollár (*274,23) = ~ 2060 Ft.

IsThereAnyDeal szerint a legolcsóbb eddig [nem szürkéken] a GOG-on volt ez a változat.

Annak, aki azt sem tudná, hogy eszik-e vagy isszák ezt a játékot...

The Deluxe Edition
This Deluxe Edition includes the game Lords of Xulima, the Talisman of Golot DLC (2,99 euro) and the Special Digital Rewards DLC (6,99 euro).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106689) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akiket érint:
Gears of War 4 topik

Live-Die-Respawn

(#106690) tomsolo


tomsolo
őstag

Ezt a terhes nő parkour simulatort :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106691) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Valaki tudja mi a mystery game idén a Spec Ops/Pirates mellett a Gmg féle Golden Joystick-on?

(#106692) SityiSXT válasza maddionmax (#106691) üzenetére


SityiSXT
őstag

Én egy Time Gentlemen, Please! and Ben There, Dan That! Special Edition Double Packet kaptam.

(#106693) kriszpontaz válasza SityiSXT (#106692) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem még egy árva email sem jött.

(#106694) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#106690) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Nem terhes! :DDD
De benne van minden, ami a mirrors edgeből hiányzott: csöcsök, meg segg!

(#106695) Tybor66 válasza maddionmax (#106691) üzenetére


Tybor66
tag

A mystery game változó, nem mindenki ugyanazt kapja.
Nekem az Age of Fear 2: The Chaos Lord jutott.

Godlike79:

Nem kell megvárni az e-mail értesítést, a GMG lapján, az adatok megadásával igényelhetőek a játékok.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#106696) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Steamcrate Subscriptions valaki?

3 hó x 10 game = 29$, azaz 0,9$ körül darabja.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106697) kriszpontaz válasza Tybor66 (#106695) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi szépen, én meg itt várom a mailt mint a messiást.

(#106698) NyMRooD válasza maddionmax (#106691) üzenetére


NyMRooD
őstag

Action Alien - annyira nem rossz (mármint még csak most van bundle-ben), de kíváncsi lennék, hogy bemerték-e vállalni, hogy pár embernek valami komolyabb dolgot dobtak, vagy csak megerősítették, hogy náluk a mystery pack = bundle szökevény.

Érdekes, hogy folyton Take-Two játékokat osztanak, tavaly volt Bioshock, azelőtt Mafia 2 és Civ 5, most meg ezek.

Mr. Csizmás: nézd meg itt és itt ezek alapján nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#106699) djculture válasza Mr.Csizmás (#106696) üzenetére


djculture
félisten

Képen mutogatják még a far cry primalt is de indie szarokat adnak csak meg 15 éves cimeket.

(#106700) Mr.Csizmás válasza NyMRooD (#106698) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R valahogy sejtettem :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.