Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135001) gyimger válasza Zolás (#135000) üzenetére


gyimger
őstag

Micsoda vívódás az Epic és a Bethesda Launcher között dönteni. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#135002) Zolás válasza gyimger (#135001) üzenetére


Zolás
addikt

Ebbe eddig bele se gondoltam...
Szörnyűség, és örök kárhozat, melyiket is válasszam :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#135003) FunPro


FunPro
senior tag

Gruppenben kufircoltuk a fillért

Mostani alkalommal nem eveztem ki az orosz vizekre, maradtam a Balatonnál.

Történt ugyanis, hogy haverom szerette volna megvenni a crusader kings ii: the reaper's due nevezetű kiegészítőjét, jóárasítva.

Vannak ugye a hírhedt kulcsboltok, amiknek én nem vagyok a híve (meg regisztrálni sem regisztráltam egyikre sem), így maradt a legbiztonságosabb alternatíva, a cdkeys.

Megvettük. Nem tartott sokáig az öröm, haverom megkapta a crusader kings ii: the reaper's due content pack nevezetű dlc-t, amit rákenhet a hajára. Ugyan név azonos termék, de azért ekkora bakit nem kéne elkövetni.

Megreklamáltam. Jött a szokásos huzavona a supportal, még vizeletmintát is kértek. Nem reagáltak vagy 5 napig, 5 nap után közölték, hogy továbbítják az illetékesnek, úgy 9 nap után jött az értesítő, hogy visszatérítik az árát a cuccnak. Én nem tudom mekkora haszonkulcsal dolgoznak, de ezt a cdkeys-nél nem nagyon értem, hogy miért nem rugalmasabbak. Értem ez alatt, hogy simán adhattak volna egy Reaper's Due Collection, amivel szerintem mindenki happy lett volna. Na mind 1, legalább lett egy ingyen content pack.

Viszont az a fránya dlc még mindig nem lett meg.
Végső elkeseredésünkben elszántunk magunkat, és beleugrottunk a magyar posványba (ami mindig is izgatta a fantáziámat).

Felcsaptam az árukeresőt, és felmentem a codeguru oldalára. Ezzel az oldallal kapcsolatban két kérdés is felmerül:
1) Azt hogy csinálják, hogy kétszer szerepelnek árukeresőn? Egyszer mint megbízható bolt minősített plecsnivel, egyszer meg csak ott vannak parlagon? Mindezt úgy, hogy az oldalukon kb. semmi nem normális. Se a kapcsolat (nincs telefonszám), se a gyik, semmi...
2) Ezeknél milyen adatbázis lehet? Most biztosra mentünk, Reaper's Due Collection-t vettünk. Az oldalon kétszer szerepel, egyszer 1000 forint (jól eldugva), egyszer 4500. Csodálatos!
+1) Azt már meg se merem kérdezni, honnan vadásszák a kulcsokat

Na de kanyarodjunk a végjátékra. Csodák-csodájára ezeknél lehet paypallal fizetni! Még nagyobb csoda, hogy tényleg ki is küldik a kulcsot, szinte azonnal! A legnagyobb csoda viszont, hogy még működött is a kulcs!

Végeredmény:

Magyar posvány 1, CDKEYS 0.

U.I.:

Természetesen a vásárlásnál legit adatot nem adtam meg, a szemetelhető e-mail címemen kívül (amiről ugyan vissza tudnak keresni, ha nagyon akarnak, de akkor is jobban néz ki, hogy kiskunfélegyházi Mihály atya vásárolt, amerikai telefonszámmal). Ha ők így, én is így...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135004) tisztelturam válasza FunPro (#135003) üzenetére


tisztelturam
tag

Codegururól mi windows 10-től kezdve rendeltünk már sok cd kulcsot. Egyikkel se volt soha semmi baj. Én nem nevezmény posványnak.

(#135005) FunPro válasza tisztelturam (#135004) üzenetére


FunPro
senior tag

Pedig nagyon azok. :D

Bár nézőpont kérdése.
A hamis alvázszámú autóval sincs semmi gond, amíg el nem kap vele a rendőr. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135006) phenomHUN válasza FunPro (#135005) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Működésük: általában g2a / kinguin / gamivo storehoz vannak bekötve, a hasznuk lehúzása után a fenti marketplacek adatbázisából kapod a kódot.

(#135007) FunPro válasza phenomHUN (#135006) üzenetére


FunPro
senior tag

Profi!

Ha tippelnem kéne, a kft-t is úgy alapították, hogy tulajnak kerestek az utcáról egy hajléktalant. Ha ezt a trükköt még el lehet sütni.

Egyedül a paypal opción csodálkozom, mert azon keresztül túl könnyű visszaszerezni a pénzt.

Nomeg az árukeresőn. Azért abban reménykedtem, hogy valamilyen szintű rosta azért van náluk.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135008) cskamacska válasza tomsolo (#134996) üzenetére


cskamacska
addikt

Ebben talán benne van az is, hogy egy időben vagon számra halmoztad a játékot, ha ennyit játszottad is őket, akkor lehet csak Steam chaten ért utól a család.
Aztán lejöttél róla és lehet gépet se láttál egy ideig.

Szvsz a mértékletesség jobb lett volna, persze ha akadt jobb, akkor mindegy. :K

más

A zsákmányszerző beszámolókat nem sajnálom, de mostanában nagyon szél ajánlók sem akadtak, avagy
Mit lenne, vagy lett volna érdemes zsákolni leárazásban?

Gyorsan előreszaladnék azzal, hogy a kb 2015 előtti, és/vagy kimúlt-zombi kiadójú játékokat tessék előnyben részesíteni. Áprilisban befenyítődtünk hogy lesz majd forint euró helyett, ami automatikusan azt jelenti hogy azok a játékok amelyeknek nem határoznak meg forint árat, azok nem lesznek nálunk elérhetők!

pl Wings of Prey a Gaijin közvetlen a War Thunder előtti félszimulátora, gyakorlatilag a korai WT ebből pattant ki, az épp 5 euróra van leárazva, ami ritkaság mert valamikor évekig nem kap semmit.
Szegény már 3,5 éve nem kapott lengyel zlotyi árat, ill semmilyen SEA forduló óta bevezetettet sem, és lengyeléknek egyszerűen megvehetetlen.

Ha kapunk forintot, akkor itt sem lehet majd megvenni többet. :U

Ugyanitt Ubisoft, Activision játékait is érdemes favorizálni. Activision a Battle.net, Ubiszaft a Uplay Connect ill mostanában az Epic boltját favorizálja, egyáltalán nem lenne meglepő ha egyszer csak kivonulnának Steamről. EA kicsit megrogyott és újra GabeN-re talált, de több régi játékának megemelte Steamen az árát közben.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#135009) csuvicsuva válasza cskamacska (#135008) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én már sikeresen elengedtem a "felesleges" gyűjtögetést. Ott van Xbox/PC Game Pass rengeteg játékkal, mégis csak az NBA-vel játszom.

Két játéknál rezeg a léc. Az egyik a Shadow of War a kiegészítők miatt (első részben jók voltak, Game Passben pedig csak az alapverzió van), illetve a Dragon Age II Complete. Utóbbi megvan Originen, az egyetlen nagyobb DLC-vel, de Steam wallettel nyilván egyszerűbb lenne, mint külön megvenni Originre a bundle-et készpénzzel, főleg úgy, ha ez a sorozat is kap majd egy remastert.

Ja és ott van a Quantic Dream bundle, de azt még wallettel is drágának tartom, mivel ki tudja, mikor játszanék velük.

Vagy a Life is Strange 2, amelynek első része és előzménye életem legjobb játékélményei közé tartoznak. Ez is benne volt Game Passben, az első epizód annyira nem fogott meg, gondoltam megvárom, míg megjelenik a többi és majd akkor játszom végig, de mire eljutottam volna odáig, addigra kikerült.

Xboxra le van töltve a "fél" Game Pass, Pc-re meg a másik fele, mégis csak NBA. D&D Dark Alliance érdekelne még, mint nagy Drizzt és barátai rajongó, de azt meg majd coopban tolnám a haverokkal.

Nem egyszerű a játékosok élete. :N

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#135010) eami


eami
addikt

nem tudjátok mikor lesz valami jó kis steam sale? :F

(sorry, egyszerűen nem tudom kihagyni ezt már évek óta ;] )

(#135011) reelc válasza eami (#135010) üzenetére


reelc
veterán

Miért, volt valamikor az előző 2-3 évben? ;]

Végül nem tudtak meggyőzni, hogy vegyek bármit is tőlük, de Saletől függetlenül egy Fanatical bundlét és egy bundle splitből származó Swine újrakiadást vettem.

(#135012) _drk válasza csuvicsuva (#135009) üzenetére


_drk
őstag

Bödőcs-öt idézném. "Annyi van mint a sz@r, olyan mint a fos!"

Mostanában sok játék lenyomtam, rengeteget felraktam. Aztán rájöttem, hogy minek próbálkozok én itt és feltettem a Witcher3-at megint. Azóta valahogy még kedvem is van játszani.

(#135013) FunPro


FunPro
senior tag

A Shattered - Tale of the Forgotten King nevezetű játékhoz volt már valakinek szerencséje?
Elég gagyesz souls-nak tűnik, de attól még souls.

Ahogy nézem nincs rajta régiózár, oroszban meg olyan 1400 ft-ot kóstál.

Egy próbát megérhet?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135014) TheNewDawn válasza FunPro (#135013) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem az ilyenek nagyon nagy eséllyel fognak pár hónapon belül egy bundliba landolni, onnantól kezdve meg olyan max 2€ ért vihető lesz. Most nyilván ha NAGYON AKAROD ITT ÉS MOST AZONNAL, az más :)

(#135015) FunPro válasza TheNewDawn (#135014) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem tudom, hogy akarom-e. :D

Elég vegyes érzelmeket váltanak ki belőlem a látottak. :K

De egyébként jogos.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135016) Hokunda válasza TheNewDawn (#135014) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Sokat nem kell várnod és a 3 euroból 1400 ft lesz. Az meg már majdnem 2. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#135017) cskamacska válasza _drk (#135012) üzenetére


cskamacska
addikt

Lehet kezdesz kiégni. :P

Nekem ellenkező problémám van, a régi játékok egyre "öregebbnek" tűnnek.
Szél alatt csak Metal Fatigue-t és Steel Fury: Kharkov 1942-t vettem.

A robotos stratégiát nem volt alkalmam saját idejében kipróbálni, csak magazinban, szóbeszédben hallottam róla, nagyon dicsérték. 2000-es szempontból nem is vészes, de mai szemmel rettenetesen idejét múlt, így abba is hagytam. :( Grafika még hagyján, de játékmenet "lassúsága" (vár a fene), egységek kiegyensúlyozatlansága (egy közepes mech meg tud fektetni egy bázist tankostul, tornyostul), AI tápolt butasága, történet nyomisága okán akkor sem bírnák vele játszani, ha még anno szerettem volna.
Hatalmas saját kedvencem volt régen az Emperor: Battle for Dune, a zenéje most is megállja a helyét (válogatás, teljes 3 órás OST), de már évekkel ezelőtt olyan öregnek éreztem, hogy nem tudtam mit kezdeni vele. :(

Gyakorlatilag az van, hogy egy Gates of Hell: Ostfront, vagy Iron Harvest (soundtrack!!) féle mai játékot akkor se cserélném le a "nagy öregekre", ha fizetnének érte. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#135018) csuvicsuva válasza _drk (#135012) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nálam ez filmeknél szokott előjönni. Mit nézzek meg, amit még nem láttam? Aztán mire eldönteném, addigra úgy vagyok vele, hogy berakok valami százszor látottat.

Legutóbbi játék az Observation volt. Bekerülés óta le volt töltve, aztán akkor játszottam végig, amikor kiderült, hogy kikerül. Outer Wilds felett elsiklottam, kikerülés bejelentésekor ránéztem, ígéretesnek tűnt, de annál már nem jutottam el az elindításig sem. Néztem egy végigjátszás hosszt, beszoroztam hárommal és rájöttem, hogy inkább el se kezdem.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#135019) cskamacska válasza cskamacska (#135017) üzenetére


cskamacska
addikt

*vár a fene 3 mech(+ tech épületek) épület felhúzására, majd külön-külön az alkatrészek komótos legyártására, és ha egy épület megfekszik viszi az egész láncot. AI-nak ilyen gondja nincs, hármasával dobálja ki őket, de olyan kő buta, hogy egy épületet nem tud megkerülni.

csuvicsuva: Kendéknek túl sok idejük van. :P Filmek terén eléggé le vagyok maradva, nemrég fejeztem be a Witcher és a The Terror első évadát, Chernobyl minisorozatot, mind nagyon jól sikerült. Hansel and Gretel legalább annyira nagyszerűen atmoszferikus és egyedi mint a The Witch volt, Annihilation, Jeruzalem, Bushwick, Siege of Jadotville, Dunkirk, Abigail, Arrival, A Dark Song, Phoenix Forgotten, Kill Switch, Bladerunner 2049 teljesen jó sci-fi/horror/háborgós filmek.

Love Death and Robots, The Expanse, Stranger Things, Black Mirror szerintem még mindig megy, abszolút nagyon jók, de sajnos gyorsan "és azon kívül mit adtak nekünk a mai rómaiak" kategóriában végzik. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#135020) csuvicsuva válasza cskamacska (#135019) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Sajnos igen, és azt sem sikerül tartalmasan eltölteni. Sorozatot nem is tudom mit és mikor néztem utoljára, mondjuk filmet sem, bár azokat általában már másnapra elfelejtem.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#135021) i2k válasza csuvicsuva (#135020) üzenetére


i2k
senior tag

Nagyon egyszerű a képlet: nem kell mindig mindent angol nyelvterületről megnézni... és máris kinyílik a világ!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#135022) i2k válasza csuvicsuva (#135020) üzenetére


i2k
senior tag

Csak hogy ne legyek megvádolva lózungolással:

The Longest Day in Chang'an (2019) - https://www.imdb.com/title/tt10551640/
Kínai, 48 rész, baromi jó "kosztümös" sorozat. (Idézőjel azért, mert nem azon van a hangsúly)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#135023) MZsoltee


MZsoltee
veterán

A Rail Route nevezetű játékkal van már valakinek tapasztalata? Gondolkodom a megvásárlásán. Kipróbálni nincs lehetőség sajnos. :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#135024) alcsa válasza MZsoltee (#135023) üzenetére


alcsa
senior tag

Kipróbálni nincs lehetőség sajnos. -> Megveszed, játszol másfél órát, ha nem tetszik refundulsz.

(#135025) MZsoltee válasza alcsa (#135024) üzenetére


MZsoltee
veterán

Aki akarja érti. ;] Lehet több, mint 90 perc kipróbálási idő kell. De nem ez a fontos.
Valaki próbálta már?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#135026) Dilikutya válasza MZsoltee (#135025) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amelyik játék 90 perc alatt nem tetszik meg, jó eséllyel 3 óra alatt se fog. :) Fordítva jobban el tudom képzelni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135027) FunPro válasza Dilikutya (#135026) üzenetére


FunPro
senior tag

Van olyan játék, ahol 90 percig csinálom a karaktert! :D

Az ilyen logikai játékoknál sokszor tényleg elmegy 90 perc a betanulással. Főleg amilyen komplexnek tűnik a cucc. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135028) i2k válasza FunPro (#135027) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértek - én a SoulCalibur 6 és a Code Vein esetében is szinte órákig gyártottam karaktereket, játék nélkül.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#135029) FunPro válasza MZsoltee (#135023) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem egyébként túl komplexnek tűnik a játék.
De szerintem nagyon nem lőhetsz mellé ha szereted az ilyet, mert ahogy nézem egész régóta fejlesztik.

Ha már logika:

Én most vettem meg az Algo Bot nevezetű játékot a kedvenc ororsz oldalamról 300 forintért, mert egész ígéretesnek tűnik.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135030) vidaila válasza FunPro (#135029) üzenetére


vidaila
aktív tag

Ezen a gamagamán honnan tudod hogy mi ad csak orosz kulcsot és mi az amit be is lehet aktiválni?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#135031) eami válasza i2k (#135028) üzenetére


eami
addikt

ugyanez CP2077el :DDD :DDD ;]

(#135032) FunPro válasza vidaila (#135030) üzenetére


FunPro
senior tag

Nagyjából sehonnan. :D

Na jó, ez azért hazugság, de a múltkori affér után (még mindig bocsi phenom :DDD) én már csak biztosra megyek.

Ugye vannak olyan oldalak (mint pl. a yuplay.ru) ahol fel van tüntetve a steam id, de mint kiderült, azok sem megbízhatóak.

Szóval, én annál a módszernél maradtam, hogyha valami megmozgatja a fantáziámat gamagamán, akkor:
1) átugrok steamdb-re
2) rákeresek a játékra
3) tovább a packages (pl. Algo Bot) fülre
4) végül végig kattintgatom az összes pakkot.

Ha nem találok régiókorlátos pakkot, akkor örülök, mert azt nagy valószínűséggel be fogom tudni aktiválni.

A gyakorlatban egyébként ez sok munka, kevés pénzért. :D
Kifejezetten nagy játékokat az életben nem veszek meg így, a kicsik meg amúgy is elég gyakran akciósak.

Most ez az Algo Bot is vagy 300 forint spórolás.

Persze ez nem jelenti azt, hogy az embernek nem lehet szerencséje, igaz, nagyobb összegekkel nem is szoktam szórakozni.

Ja, igen:

Legutóbb nem tudtam revolut-al fizetni, csak bankkártyával. A kártyámnak nem lett baja, de most rápróbáltam ismét a revolut-ra. Most a PayMaster engedte.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135033) Dilikutya válasza i2k (#135028) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyilván te is tudod, hogy a teljes halmazt nézve mind ez az igény, mind az ennek megfelelő kiszolgálás elég marginális százalékban van jelen. :) 99,999~%-ban továbbra is igaz, hogy ami a próbaára fordítható 2 órában nem tetszik meg, az később se fog. Fordítva könnyebben megesik, hogy ammi az első 90 percben még tetszik, az egy órával később már unalmas, gyenge. Én így voltam pl. a Shadow Warriorral, Battlefield 1-el, a demo/trial pályák tetszettek, de egyben nem volt akkora élmény.
Battlefield V-öt úgy vittem végig, hogy igazából untam majd' minden percét az elejétől fogva, de legalább nem hosszú, a 10 órás trial elég is volt hozzá.

Olyan játékot én se láttam közelről, amiben sok időt lehet fordítani a karakterkészítésre, max elveszni lehet a sokféle szem és szájforma között, de azt nem nevezném igazi karaktergenerálásnak. :)

Persze továbbra is problémának tartom, hogy ritkán jön ki demó, AAA kategóriás játékokból többnyire soha, és nevetséges, amikor a Steam-en korlátozott idejű demóknak külön eseményt csinálnak, amik csak abban az egy hétben működnek.
Az idő-/pályakorlátoskorlátos triallal sem feltétlenül értek egyet, hogy 1 óra játék, vagy 1-2 pálya miatt szedd le a teljes többtíz GB-os játékot, de már ez is előrelépés (meg hátra a régi idők után), ha van. De azzal nagyon nem tudok mit kezdeni, amikor ez a lehetőség premium előfizetőknek adott csak a játék megjelenésekor, pl. az EA-nél.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135034) Anonymusxx válasza Dilikutya (#135033) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

"99,999~%-ban továbbra is igaz, hogy ami a próbaára fordítható 2 órában nem tetszik meg, az később se fog. "

Nekem sok játék csak később, 2-3 óra játék után tetszik meg jobban valamiért. pl legutóbb a Gta 3.

(#135035) Golden9


Golden9
addikt

#38519 Beniii06

Akkor jól emlékeztem, csak a jegyzeteim közt Valiant Hearts - The Great War Standard Edition-ként volt meg, és így nem találta a kereső.

[ Szeretkezve ]

(#135036) Źşë'


Źşë'
addikt

a Sony "play-at-home" akciójában a Horizon volt az utolsó játék amit be lehetett húzni, mármint az ilyen teljesekre értve?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#135037) tisztelturam válasza Źşë' (#135036) üzenetére


tisztelturam
tag

Igen. Ha lesz valami legközelebb az világhír lesz és minden portál lehozza majd.
Elég nagy a csend a következő pc-s port körül is. Pletyka szinten már 2 játékot mondtak Uncharted 4 és a Tsushima

[ Szerkesztve ]

(#135038) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#135036) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

utána volt még valami, de az mint kiderült bug volt, és csak pár óráig ment.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#135039) Dilikutya válasza tisztelturam (#135037) üzenetére


Dilikutya
félisten

Uncharted 4 mi a fenének, ha az 1-3 részeket meg nem?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135040) Golden9 válasza Dilikutya (#135039) üzenetére


Golden9
addikt

A Red Dead Redemption-ből is csak a második rész jött át pc-re. :(((

[ Szeretkezve ]

(#135041) tisztelturam válasza Dilikutya (#135039) üzenetére


tisztelturam
tag

Ne engem kérdezz állítólag ez egy Sony saját gyűléséről kiszivárgott info...én sem értem hogy egy 5 részes sorozatból még ha az 5 egy másik story szál miért pont a 4. et adják ki.. :F

(#135042) Dilikutya válasza Golden9 (#135040) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ott szerintem teljesen független a sztori.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135043) cyberkind válasza Dilikutya (#135039) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne izguljatok, az 1-3 nem annyira jó game, viszont a 4 annál inkább.

Paranormal Cocktivity

(#135044) MZsoltee válasza MZsoltee (#135025) üzenetére


MZsoltee
veterán

Köszönöm mindnekinek a hozzászólását. Megvásároltam kipróbáltam, de egyelőre nem túl változatos a játék. 2-3 órát jól el voltam vele, de utána már számomra nem volt érdekes. Mivel még early acces, így bízom benne, hogy lesz még tartalom és akkor játszom majd vele.

A vita ami elindult szerintem teljesen jó, azoknak a táborát gyarapítom, akik azt mondják, hogy jók lennének a demok. De értem, hogy miért nincsenek. "Sajnos" akkor a sok félkész játékot nehezebb lenne eladni. ;]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#135045) Dilikutya válasza MZsoltee (#135044) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pontosan ezért nincs demó, ezt valamelyik fejlesztőcég embere meg is mondta pár éve. Nevetséges, hogy ami korábban bemutató (demo... demonstration), kedvcsináló volt, abból ma a Steam 1 hetes fesztiválokat csinál csak az alatt működő demókkal, az EA-nél meg pl. csak az előfizetők férnek hozzá a trial-hoz. Persze értem én, a Battlefield V-öt is kitoltam a trial 10 órája alatt, és mivel a multi nem érdekel, a single meg vacak, nem igazán éreztem azt, hogy meg is kéne vennem. Talán majd 5€ környékén, bár az is hörcsögösködés, mivel hiába szép, de vannak sokkal jobb világháborús játékok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135046) tisztelturam


tisztelturam
tag

Most néztem a humble fiokomat és feltünt egy Metro Last Light Complete beváltatlan cd kulcs..

"Sajnáljuk, de ez a termék nem vásárolható meg ebben az országban. Termékkulcsod nem lett beváltva."

Facebbok csoportba egy srác most tett ki ugyanilyen kulcsot és senki nem tudja beváltani (nem csoda ha nem itteni régiós) Miért kaptuk ezt a más régiós cd kulcsot illetve akkor többen kaptunk? Metro Exodushoz van köze talán egy korábbi csomagból?

(#135047) Pedro78


Pedro78
senior tag

[Battlefield 4 kulcsok]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#135048) Samus válasza Pedro78 (#135047) üzenetére


Samus
addikt

Találomra próbáltam hármat, egy sem ment, valószínű egyik sem jó, vagy már aktivált. Kiírja, hogy BF4, de a Confirm gombra kattintva érvénytelen kód hibát ír...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#135049) cyberkind


cyberkind
félisten

Dead Space Reboot (talán igazi 2. rész, nem egy löttyenés a puskaropogások árnyékában), igaz nem tudni mikor, de ha tényleg horror lesz, akkor jöhet! :))

Paranormal Cocktivity

(#135050) FunPro válasza cyberkind (#135049) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerencsétlen Isaac-et már megpusztulni sem hagyják? :B

Ha olyan lenne, mint az egy, akkor azt mondom jöhet.

De arra látom a legkisebb esélyt. :(

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.