Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107901) Frod válasza i2k (#107899) üzenetére


Frod
addikt

Félreértés ne essék, nem leszólni akartam a JC-t, inkább laikus kérdés akart lenni, hogy most akkor a csáklya az? Mert szerintem az az egyetlen, ami ilyen 'signature item' abban a szériában - mint pl a 'Creed-ben a hidden blade, amiből mindenki egyből vágja. Talán még a JC3 gyűjtőihez is az volt ha jól emlékszem.

Ami CoD-ról jut eszembe mint "saját ötlet" így elsőre most talán a Mute Mine (vagy mi az isten volt az) meg egyértelműen a Heartbeat Sensor. (hozzáteszem a kampányokat vágom csak, és a tavalyi már kimaradt, a Spacey-s részt toltam utoljára)

Do you see the white shadow?

(#107902) Crytek válasza arty (#107900) üzenetére


Crytek
veterán

"és van bőr a pofádon panaszkodni, ostorozni a népet, hogy nem dobta össze neked a játék árát?!
pofám leszakad(na)...."

Pofája a lónak van szokták mondani.

Senkit nem vontam felelősségre és nem ostoroztam senkit, csupán megjegyeztem, hogy egy végre "normális" játéknak nem jön össze az 50k :(

Next PC Upgrade: 2022

(#107903) cyberkind válasza Frod (#107901) üzenetére


cyberkind
félisten

Heartbeat sensor már sokkal jobbként létezik gyakorlatilag az Alien 2 óta (de mondhatnám a játékokat is, hogy maradjon a párhuzam, 99-es AvP), tehát fogták azt és átnevezték meg kicsit átdolgozták, ezt a mute charge-ot (csak ezt találtam) meg szintén láttam más játékban. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107904) arty válasza Crytek (#107902) üzenetére


arty
veterán

Van a pofátlanságnak az a szintje, ahol a "van bőr a pofádon" simán helytálló. Ez az, szerintem.

"Szomorú ,de úgy tünik nem igen lesz meg a pénz a Hellhunters-re :O Sosem értettem ezt a kickstartert. Olyan semmitmondó szarok tudnak összeszedni többszáz K-kat itt meg a szaros 50k se jön össze ahol jó a stuff :F"

Szóvá tetted, az eddig oké, de a szóhasználatból kiindulva eléggé fájt, hogy nem jött össze - de hogy TE esetleg tettél volna érte, az persze nem fér bele. Neked az már sok. Tolják tálcán az úr elé, s akkor az úr dob rá pár dolcsit. Vagy ha bundliban jön, akkor negyeddollárt pöccint érte.

Szerintem mély kussban szomorkodj hasonló esetben, inkább.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107905) Frod válasza cyberkind (#107903) üzenetére


Frod
addikt

Áhh, tényleg basszus, az Alien-ben ez volt! Most szégyenlem magam, mert imádom a filmszériát (bár én inkább az 1-et) de ezt benéztem. :(
Csak arra emlékszem, hogy a CoD-ban elég nagyon durrant annak idején - bár én tényleg csak kocajátékos vagyok, letolom a kampányt és vége.

Do you see the white shadow?

(#107906) oriic válasza cyberkind (#107896) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az első óra döcögős, utána rohadtul felpörög minden, kb a Modern Warfare óta a legjobb kampányt kaptuk meg. Minden más átlagos. Szerdán jön a teszt tőlem, egy meglepő pontozzással. :D

(#107907) cyberkind

Jahogy a streamet? Én a YT videóra gondoltam. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107907) cyberkind válasza oriic (#107906) üzenetére


cyberkind
félisten

Már 2 órája megy a stream, illetve a 38. perc után kezdték a játékot de nekem ez nagyon nem, van ebben minden, még a Mass Effect-tet is fellehet fedezni a játékban. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107908) Csapoati válasza oriic (#107906) üzenetére


Csapoati
nagyúr

SP 10/9, MP 10/7? :D

Amúgy ha most sikk utálni a CoD-ot és én meg szeretem a pörgős kampányaikat, akkor hipszter vagyok? :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107909) Agyzuzo válasza oriic (#107906) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én várom ezt a felpörgést, de 8 óra alatt se jött meg. Meg mi a frásznak ez a sok repkedés bele? Komolyan idegesítő hogy a játék fele egy arcade repkedős lövölde. Egy pozitívum, hogy el se mozdul 60 fps-ről UHD-ban, de cserébe nem is néz ki olyan jól mint a BF1 (ami szintén nem nagyon mozdul el 60 fps-ről :D). Van a játékban 200% upscale, kíváncsiságból megnéztem és még úgy is 28fps körül karcol (8k-ban öcsöcsééééém egy COD tyűű). De akkor is a kampány szerintem olyan "meh". Nálam továbbra is BO2. BO1, MW1, AW és WAW a sorrend. A többi meg a futottak még.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107910) Dilikutya válasza Crytek (#107902) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért nem jön össze, mert te sem szállsz bele. Engem nem érdekel a játék (nyomozós izometrikus rpg, ránézésre megjelenéskor se érne többet 10€-nál), pénzt sem tolok előre ismeretlen projektekbe, de nem is fröcsögök, ha nincs rá elég jelentkező.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107911) Dilikutya válasza Csapoati (#107908) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is bírtam az egyjátékos részeket, bár a Ghosts volt az utolsó, amivel játszottam, a jövő már nem érdekelt, az is határeset volt.
Kár, hogy nem lehet csak single-t külön venni olcsóbban, de akkor meg a multi is úgy lenne, hogy a többség csak azt veszi meg alacsonyabb áron.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107912) yozsee11 válasza Agyzuzo (#107909) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Engem a fölösleges körítés irritál de nagyon. Miért kell 86x eljátszani ugyanazt küldetés előtt és után? Küldetést indít, elsétál a fegyverraktárba, utána a repülőhöz, beszáll, kitolják, tankolás, magától nem megy ki, ahhoz is nyomd a gombot, utána animáció, majd küldi után is dokkolj be, de jól, különben nem enged leszállni, behúzzák a gépet, kiszállás, lift, és sétálj el a kövi küldés kezdetéig és kezdődik előröl... Néha több idő megy el erre, mint egy mellékküldetésre :D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#107913) i2k válasza yozsee11 (#107912) üzenetére


i2k
senior tag

Engem a mágikus "mindent azonnal" megoldások szoktak néha kirángatni a fílin'ből.
Ízlések és rokonok...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107914) Agyzuzo válasza i2k (#107913) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért mikor tizenX-edjére is PONTOSAN ugyanazt csinálod meg, igen frusztráló tud lenni. :D Főleg mivel semmi szerepe az egésznek, így betették hogy "legyen valami". De legalább lett volna valami kis változás a hajón vagy több helyszín, valami interakció az NPC-kkel vagy bármi. Az egész olyan mintha félig lett volna lefejlesztve, nagyon early access-szaga van az egésznek.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107915) i2k válasza Agyzuzo (#107914) üzenetére


i2k
senior tag

Spóroltak.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107916) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble

Pandora First Contact - €7,80 előfizetőként

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107917) #79621120


#79621120
törölt tag

Ez volt már ?

[ Szerkesztve ]

(#107918) tomsolo


tomsolo
őstag

E-mag

Blizzard Starcraft II Battle Chest (PC) - 2 999Ft

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107919) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#107918) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vótmá

eshop24.hu-tól asszony holnap hozza el :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107920) micafighter válasza #79621120 (#107917) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez nagyon jó :C

(#107918) tomsolo

Volt már, de had legyen többször is, jó DíL, berántva :R

[ Szerkesztve ]

(#107921) Źşë' válasza Crytek (#107902) üzenetére


Źşë'
addikt

de amúgy pont erről írtam neked, addig míg nem vesz(el)'nek játéko(ka)t day1 (vagy legalábbis olyan áron amiből vissza is jön a fejlesztés), addig nem is lesz a fejlesztőknek miből dolgozniuk, mert ki fogja kifizetni annak a sok IT-snek a munkáját...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107922) Mr.Csizmás válasza yozsee11 (#107912) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerinted a Dishonored 2-t érdemes preorder megvenni? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107923) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#107922) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy, tuti szar lesz, ezért se engedi ki a sajospéldányokat a Bethesda, megmondták itt a PH!-n, hogy csak így lehet. :))

Egyébként meg fogalmam sincs milyen volt a régi, illetve játszottál-e azzal de ha igen, és tetszett, szinte biztos, hogy nem lesz baj, a Doom-mal se volt baj ami megint csak Bethesda, a Skyrim-mel sincs ami szintén tőlük van, engem pl totál hidegen hagyott az első rész is, ez meg főleg de nem a sajtospéldányok hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107924) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#107923) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a régit finoman szólva kimaxoltam, a fő szálat 0-0-0 vittem végig hardon (ölés-észrevétel-hiba) :K

akkor nem mondom le :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107925) djculture


djculture
félisten

Ez a dead rising sorozat is egyre gagyibb lesz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#107926) Dilikutya válasza djculture (#107925) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm. Már az első percben akkora darálás van, hogy imádom. :) Egyszer neki kéne esni a sorozatnak, szerencsére mind elérhető már PC-n. Az Off the Record meg is van, belenézek, aztán lehet, hogy begyűjtögetem őket. Szeretem a zombidarálást.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107927) cyberkind válasza Dilikutya (#107926) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, hogy nem sikerült visszahozni a karakter hangját, de amúgy nagyon király ez a széria, én mondjuk eddig csak a 3-al toltam de majd jön a többi is. :))

Paranormal Cocktivity

(#107928) Dilikutya válasza cyberkind (#107927) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Dead Island mászkálós, gyűjtögetős játékmenetét úgyis meguntam, évek óta hozzá se nyúltam. Az Off the Record-ot meg behúztam valahonnan 2€ környékén a nyáron, újranyomom a Black Ops 1-et Steam-ről (a tavalyi edigitalos Black Friday Edition most lett csak telepítve), aztán lehet, hogy ez jön.

Tetszik, hogy itt tényleg darálás van. Hiába a nagy hullaszám pl. a Left 4 Dead-ben is, túl steril az egész.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107929) cyberkind válasza Dilikutya (#107928) üzenetére


cyberkind
félisten

Én amúgy soha se értettem miért volt akkora nagy szám a Dead Island, régen se szerettem, most se nagyon de legalább már nem fájdul meg a fejem az újtól, de ha zombizni akarok akkor legelőször a Dying Light jön utána meg a Dead Rising, jó nagy kínálat van számomra amire azt mondom, hogy minőségi(bb). :D

Mondjuk nekem a Dying Light a legjobb coopos játék is, ennél jobban nem lehetett volna megoldani a coopot, és ezt egy szaros lengyel csapat csinálta, amikor a zsilliárdos EA meg a többiek nem voltak képesek, egy vicc, csak jelentenék már a be a DL 2-t.

A 3-ban nekem is ez a végtelen számú zombi tetszett amiket lehet darálni ezerrel, ebből jó, hogy jöttek az új konzolok, azt ki is fújt minden. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107930) Agyzuzo válasza Mr.Csizmás (#107924) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Micsoda? Dishonored 2-őt lemondani? Nooooooo waay. :D
(Az első pillanatban behúztam cdkeys-en, a Deus Ex mellett nekem ez az év legjobban várt címe)
Azt szerintem nem lehet elbaszni, ha csak copy-paste-elik az előzőt és új missziókat kapok én már boldog user leszek. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107931) Mr.Csizmás válasza Agyzuzo (#107930) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

haha, nekem limited edition dobozos+dlc+fizikai artbook jön ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107932) FollowTheORI válasza cyberkind (#107929) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig a DI is jó... főleg ha a DL tetszett ennyire. Jó oké kicsit fapadosabb, mert nyilván ez volt az első játék, nem volt még annyira kifinomult minden játékmechanizmus... de lényegében ugyanaz. :)

És mivel az első ilyen komolyabban vehető zombis játék volt, azért volt nagy szám. Szvsz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107933) micafighter válasza FollowTheORI (#107932) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1

(#107934) cyberkind válasza FollowTheORI (#107932) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, de a DL után én nem igazán tudok ezzel játszani, még coop-ban elmenne de mivel a baráti körömben senkinek sincs meg az új kiadás (ettől nem fáj a fejem mert nem laggol vagy valami ilyesmi) magamban nem fogom tolni.

Paranormal Cocktivity

(#107935) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#107934) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a simára van hotfix progi, VAC-ot nem bántja, coop megy vele. nekem is hányinger volt a problémám.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107936) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#107935) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi ennek a neve? :R

Paranormal Cocktivity

(#107937) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok! Hogy lehet a Vanishing of Ethan Carter magyarításának a telepítésénél kiválasztani az E meghajtót? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#107938) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#107936) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] elvileg ez, délután megnézem otthon is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107939) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#107935) üzenetére


Dilikutya
félisten

Milyen szervezetetek van nektek? Hogy kapsz hányingert a Dead Island-től? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107940) cyberkind válasza Dilikutya (#107939) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem semmi bajom nincs ezen a játékon kívül, itt valami nagyon nincs a helyén, havernek szintén, ő is eljátszogat akár 30fps alatt is és nincs semmi baja, de ebben mindkettőnknek bejött a fejfájás nekem még a szemem is fájt, pedig én is simán tudok 30fps-en élni vagy még lejjebb is, de itt nem. ;)
Itt szerintem nagy lehet a frametime és ezért látom szarnak.

(#107938) Mr.Csizmás
Megnézem majd, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107941) cyberkind


cyberkind
félisten

Alakul a buli, a Vivendi megszerezte a Ubisoft 25%-át, ez eddig király csak nehogy ilyen iramban vessék bele magukat a CD Projekt RED-be.

Paranormal Cocktivity

(#107942) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#107939) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom a stuttering miatt :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107945) cskamacska válasza cyberkind (#107923) üzenetére


cskamacska
addikt

Poénkodsz itt egy Mafia III Deluxe-al a hónod alatt.. ;]

És ha már ott vagy, akkor megint a kiadóval példálódzol, hogy ők bezzeg soha. Vadász, vadász, eljön még a te időd is. :P

orichalcos: És ha hozta a számokat az idei Call of Duty, az mire bizonyíték azon kívül, hogy a fanok mára mindent megesznek amit eléjük raknak? :U
Itt a teljes játék, végig lehet élvezni tubin. Mert gyakorlatilag alig marad le az ember valamiről így, a CoD most már teljesen egy zs kat zakciófilm*, meg egy Blue Estate-nél rosszabb rail shooter keveréke lett.

*CoD főellenségek/ellenségek annyira öncélúan, sőt, hülyén gonoszok, hogy egy tisztességes képregényíró már nem merne ilyet írni a gyerekeknek szóló újságjába.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107946) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Aki win storeban vette a COD:IW-t az visszakapja a pénzét

Megoldódott a rejtély :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107947) cyberkind válasza cskamacska (#107945) üzenetére


cyberkind
félisten

Poénkodok mert mint leírtam nekem bejön, persze azzal is tisztában vagyok, hogy kb egyedül vagyok akinek tetszik, illetve azzal is, hogy a sajtospéldány ne menjen csak ki idő előtt, a Dark Souls 3-at úgy tolták ki a sajtosok, hogy very easy-re volt rakva a játék és így születtek a kimagasló értékelések, hogy legyen sikerélmény a sok noob tesztírónak, nesze semmi fogd meg jól, de persze sokaknak ez kell, én simán eltudom dönteni minden ilyesmi nélkül is, hogy kell az a játék vagy nem, úgyhogy jöhet az az idő, nagyon várom. ;) :))

(#107946) lkksioskdl3
Szarik az Activision az egészre, de legalább vannak akik megvették.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107948) cskamacska válasza Dilikutya (#107943) üzenetére


cskamacska
addikt

How Motion Sickness Can Ruin Games (And How You Can Fight it)
Playing video games makes me sick
Video Games And Motion Sickness

Nem a VR szemetek találták fel a szimulációs betegséget, az már jó régen megkeseríti a játékosok életét. A nagyon keskeny FOV látószög(ami nálam is tipikuson előkergeti a rókát, FEAR3-at nem tudtam berhelés nélkül 10 percig játszani :((( ) Dead Island féle szaggatás, a fegyver vagy a kamera billegése(amit retardált fejlesztők valóságérzet teremtésre raknak be, de csak hánytatni jó), mélységélességgel és mozgás elmosással való bohóckodás, túlságosan gyors mozgás amit a szem már nem tud követni, túl klausztrofób valószerűtlen csőpálya tervezés(Wolfstein, Doom, Quake és kortársaik is tudtak helyenként csak úgy natúr gondot okozni egyszerűen technikai fejletlenségükből kifolyólag) és még rakás dolog ami simán beteggé tehet játék közben.

Airscape: The Fall of Gravity megjelenése után volt balhé hogy csak 150 példányt adtak el belőle, de tessék meredten végignézni TotalsBiscuit 22 perces videóját róla, és némi rókázás és fél nap pihenő után azt mondani, hogy normális volt a fejlesztő hogy ilyen hányingerkeltő játékmenettel merészelt piacra kerülni vele. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107949) SLYM válasza SLYM (#107937) üzenetére


SLYM
veterán

senki?

(#107950) i2k


i2k
senior tag

Graviteam Tactics Bundle - 5,91 euro
* Graviteam Tactics: Operation Star
* Graviteam Tactics: Krasnaya Polyana 1943 DLC
* Graviteam Tactics: Shield of the Prophet DLC
* Graviteam Tactics: Operation Hooper DLC
* Graviteam Tactics: Zhalanashkol 1969 DLC
* Graviteam Tactics: Shilovo 1942 DLC
* Graviteam Tactics: Sokolovo 1943 DLC
* Graviteam Tactics: Volokonovka 1942 DLC
* Graviteam Tactics: Hi-Res Textures DLC

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.