Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107051) maddionmax válasza tomsolo (#107050) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ez volt jóárasítva vagy 30€-ért behúztátok?

(#107052) Źşë' válasza maross (#107045) üzenetére


Źşë'
addikt

nyilván azt gondolnád hogy én így gondolkodom (bár ha így van akkor nem érted az álláspontom), hogy a sajátom az etalon, pedig nem... az agyhalott zombikat sem iq hiányos társadalomként ítéltem meg... :N
nekem az 1800-1900as évek (utóbbi eleje-közepe) az etalon, ahol az emberek nagyon nagy többsége illedelmes, jól nevelt volt, manapság meg amit tapasztalok, 1-2 embert úgy tudnék szájon csapni, mikor a legalapabb dolgokra nem képesek, sztem ezeket az illembeli dolgokat talán nem kell felsorolni :U

(#107049) micafighter az más ha stabil, álló/ülő helyzetben olvasod a dolgokat telefonon, nem pedig séta közben, evés közben, de nekem mondjuk az is irritáló ha felszállok tömegközlekedésre és az emberek 90%-a már a telefont nyomja (ahelyett hogy pl beszélgetne a mellette ülő haverral), kb olyan lett mint egy szál cigi meló után, kötelező, erőltetett, beteges, függő dolog.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107053) tomsolo válasza maddionmax (#107051) üzenetére


tomsolo
őstag

steamen vettem, kártyapénzből - ha nem jó megy rá a refund

azaz 1-2 ojró különbség miatt nem éri meg kulcs boltozni

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107054) cyberkind válasza i2k (#107048) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálunk(mint ország) is ez volt majdnem egy hónapja az Apple boltoknál a 7-es miatt, amúgy The Walking Swag, rohadt jó paródiát lehetne ebből a fiatal társadalomból csinálni kezdve a szakadt 8ezer éves M3-as BMW-n az iPhone-on és a többi "stílusjegyen" át, még Hollywood-nak is tetszene. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107055) tomsolo válasza cyberkind (#107054) üzenetére


tomsolo
őstag

pedig még mindig jobb ha metrón mobilt nyomkodnak mintha a jojóznának és beszélgetést kezdeményeznek a többi utassal :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107056) cyberkind válasza tomsolo (#107055) üzenetére


cyberkind
félisten

Speciel nem erre gondoltam, az ott egyértelmű, hogy mobilzóna meg szinte mindenhol ha egyedül vagy. :D

Paranormal Cocktivity

(#107057) echterion


echterion
nagyúr

Emlékszik valaki, hogy mikor volt felezett ár legutóbb a sztímen a GTA V-re? Eldöntöttem, hogy inkább pc-re veszem meg, nem ps4-re a modok lehetősége miatt és jobb lenne a sztímes (akár kis várakozással), mint a sima rokksztáros. 😉
Talán a halloween leárazáskor megint lenyomják az árát.

[ Szerkesztve ]

**********

(#107058) genndy válasza echterion (#107057) üzenetére


genndy
addikt

Soha. -40% volt a legtöbb amit kapott, idén nyáron.

(isthereanydeal-t miért olyan nehéz használni? Az összes kapcsolódó topikösszefoglalóban ott van, és mindenki azt ajánlja vagy onnan nézi ha kérdeznek, mostanra alapnak kéne lennie).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#107059) tomsolo válasza genndy (#107058) üzenetére


tomsolo
őstag

steames GTAV esetében jó az ITAD, de a szürkeboltokat - gmg is az ugye már az szerintük - figyelembe véve már nehezebb a dolog, lásd Just Cause 3 vagy pl. Mad Max/MKX

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107060) i2k válasza tomsolo (#107050) üzenetére


i2k
senior tag

tomsolo Hol és hogy tudtad olcsón megvenni?

//Szerk.: Ok, közben olvastam a válaszod is - úgy már érthető. :B

//(#107054) cyberkind --- akkor nem csak én gondolom így :)))
//Ja, és nem vagyok az a "bezzeg régen minden jobb volt" mozgalom lelkes csápolója.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107061) genndy válasza tomsolo (#107059) üzenetére


genndy
addikt

Szürkeboltokat nem hoz, de "legutóbb a sztímen" - ezt kérdezte, tehát ide tökéletes az ITAD. Steames GTAV-t úgysem kap máshol, csak Steamen.
GMG is még benne van a diagramban náluk, főoldalon is ott az ajánlójuk, nem látszik (még) hogy szürkeboltnak vennék.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#107062) i2k válasza genndy (#107061) üzenetére


i2k
senior tag

Pedig jól láthatóan nincs az elérhető listában:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107063) tomsolo


tomsolo
őstag

Na lassan Aragami végére érek, abs. nem bántam meg hogy megvettem 0 day 3700 pénzért GMG-n. Bátran ajánlom minden stealth móka rajongónak, ez az árnyék teleportálgatás és a mindenféle skill felvétele baromi hangulatossá teszi a játékot. Nem mondanám melósnak mint mondjuk egy Hitman Abs-ot, elég dinamikusan lehet haladni benne, szépen csendben gyilkolászva, a nehézség is élvezetes, egyedül a 12-es Chapter az ami sokaknál ragequitet fog generálni, de betanulva az is abszolválható rutinból. 2 végigjátszás biztosan van benne mert a szent medálhoz kill nélkül kell végigtolni.

Aki egyébként drágállja, de szereti az ilyen taktikus, lopakodós játékokat annak ajánlom a We are the Dwarves nevű gyöngyszemet g2a-n nincs 300 Ft, és a bár a vége nem lett vmi nagyszám - emiatt le is húztam a steam értékelésen - annyit nevetve megér.

Utóbbi dologról annyit még hogy felvett barátként a játék fejlesztője és elbeszélgetett velem mi a problémám a játékkal és mit tudna tenni ahhoz, hogy még jobb legyen. Noha ez elsőre mindenkinek - nekem is - egy szimpla pozitív steam review görcsölésnek tűnik a dolog, attól függetlenül be kell vallanom, hogy jól esett a dolog, mondtam neki hogyha kihoznak egy DLC-t amivel érdekessé teszik a végét, akkor repül a thumbs up.
(Mondjuk először beszartam, hogy g2a-n vett béta teszter kulcs miatt keres :D)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107064) echterion válasza genndy (#107058) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, én ott nem találtam meg az időpontot az oldalon.
(Ezt az oldalt néztem, de nem számoltam ki, hogy 40 vagy 50, csak tippeltem. Azért nem kérdeztem, hogy mennyire volt olcsó legutóbb. Miért kell mindjárt bunkónak lenni egy fórumon? Nincs arc, mindgyárt nagy az arc?)

**********

(#107065) Hokunda


Hokunda
aktív tag

"nekem az 1800-1900as évek (utóbbi eleje-közepe) az etalon, ahol az emberek nagyon nagy többsége illedelmes, jól nevelt volt"

De szép idők is lehettek. Persze még a jelenleg világ legfejlettebb államának tartott USAban is lehetett venni-eladni embereket pénzért meg a nők is inkább a fakánállal voltak elfoglalva ahelyett, hogy beleütötték volna az orrukat az emberek dolgába. :DDD Persze valószínűleg az adjon Isten jó napot még hangosabban és többször is lehangzott, nem frissítették a profilt félóránként és az érdi gettoban nem wannabe fél dollároknak képzelték magukat az emberek, ettől függetlenül nem lenne annyi pénz, hogy oda vágyjak vissza.

(#107066) i2k válasza tomsolo (#107063) üzenetére


i2k
senior tag

Bennem is megfagyott volna... :D
Viszont pozitív, hogy követi a játékának visszajelzéseit.

//Hokunda: "ettől függetlenül nem lenne annyi pénz, hogy oda vágyjak vissza." --- szőrszál hasogatás ON --- vissza nem is, mert az azt jelentené, hogy egyszer már voltál ott :DDD

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107067) tomsolo válasza Hokunda (#107065) üzenetére


tomsolo
őstag

USA-ban erre az időszakra ajánlom elolvasni a Kent család története könyveket, csak hogy meglebbentsük a fátylat HBO/Jane Austin szintű életkepékről... :)

A franc akarna visszamenni hacsak nem égette ki valaki a szaglóhámot az orrából, elég ha csak annyi mondok hogy egy magyar gróf is csak kéthetente mosott lábat mert úriembernek minek annyi cécoma, és akkor nem beszéltünk a rettentő szőrbokrokról amik az európai nőkön szabad nődögéltek mindenfelé a beleszáradt mensivel mert akkor jó erős asszonyos szaguk volt - lásd Napóleon és Josephine.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107068) cyberkind válasza tomsolo (#107067) üzenetére


cyberkind
félisten

És mégse haltunk ki, sőt nőtt a népesség, ez a durva. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#107069) Csapoati válasza cyberkind (#107068) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem volt még p0rnhub, csak a valódi téma. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107070) i2k válasza Csapoati (#107069) üzenetére


i2k
senior tag

Meg Sade márki... :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107071) tomsolo


tomsolo
őstag

cdgalaxisban egyébként digitális akció van

annyira nem rossza ajánlatok vannak, aki esetleg támogatná a hazai játékforgalmazást

Cities Skylines - 1 725 Ft
DRAGON BALL XENOVERSE - 2 373 Ft
DRAGON BALL XENOVERSE Season Pass DLC - 1 648 Ft
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - 1 473
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - 3975 Ft

btw akinek a muve.hu szimpibb az ugyanzeket megtalálja ennyiért ott is.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107072) cskamacska válasza tomsolo (#107067) üzenetére


cskamacska
addikt

Éppen ezért szoktak a rendpárti sóvárgók a Horthy kormányzó úr idejénél kikötni. Ott már élhető szintre fejlődött a civilizáció, de még a régi értékek sem vesztek ki. Igaz, akkoriban voltak más gondok ami miatt aggódhattak. ;]

cyberkind: Így van, nem a fingot, hanem az asszonyt kell reszelni, aztán a Nagyboldogasszony újra kegyeibe fogadja a nemzetet. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107073) Źşë' válasza echterion (#107057) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk azzal tisztában kell lenni, hogy a r* hamar bann hammert osztogat ha az eredeti játékot moddolod, biztos vannak olyan modok melyek ügyelnek erre, én nem merem bekockáztatni azért

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107074) echterion válasza Źşë' (#107073) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, tényleg? Erről nem tudtam, engem csak az autók moddolása érdekelne amúgy, online nem játszok, nem is érdekel különösebben, pláne nem akarok csíterkedni. Viszont szeretem a szép autókat, amik a valóságban is léteznek, abban a formájukban. Anno a 4-et virágboltiban toltam ki, ott ugye nem volt ez gond (azért van csak 4 óra az eredetiben, mert megtérésemkor mégis csak megvettem, mint még jónéhány olyan címet, ami tényleg rászolgált). Így viszont elgondolkodom, hogy érdemes-e nekem megvenni.

**********

(#107075) cyberkind válasza echterion (#107074) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha multizni nem akarsz szerintem oly mindegy a banán.

Paranormal Cocktivity

(#107076) i2k válasza tomsolo (#107071) üzenetére


i2k
senior tag

Tényleg nem olyan rosszak ezek - a DaS II SotF-t például csak ~100 Ft-al drágábban vettem a Game.co.uk-ről, augusztusban.

//Tovább megyek: "Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass DLC DIGITÁLIS" - 3 449 Ft - baromi olcsó a fehér forrásokhoz képest, meg néhány szürkéhez is.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107077) echterion válasza cyberkind (#107075) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor jó, csak a steam hagyjon békén vele, mert nincs is még R account-om.

**********

(#107078) Crytek


Crytek
veterán

Aki avast vírusírtót használ kérem nézze már meg az indiegala oldalt ,mert nekem nem hozza be blokkolja azt.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#107079) Tybor66 válasza Crytek (#107078) üzenetére


Tybor66
tag

Nekem működik az oldal, az imént jártam az indiegala honlapon. Avast Free-t használok.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#107080) i2k válasza Crytek (#107078) üzenetére


i2k
senior tag

Avast Free Antivirus - Indie Gala = mint a rakéta. Működik.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107081) micafighter válasza tomsolo (#107071) üzenetére


micafighter
nagyúr

Korrekt árak :K kár hogy már mind megvan :DDD

Más: úgy voltam eddig a Mafia III-vel hogy 6k-t megér a bugok ellenére nekem, ha jó a gameplay akkor 8-9k-t is, viszont az előbb néztem: Mafia III Angry Review-et, ez alapján 4-5k -nál nem ér többet nekem :( Nagyon sajnálom mert az első és a második rész nagy kedvencem. :(((

[ Szerkesztve ]

(#107082) tomsolo


tomsolo
őstag

Elég biztatóak a Shadow Master 2 reviewk. :B

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107083) marcusa válasza tomsolo (#107082) üzenetére


marcusa
addikt

Mindig Shadow Mastert írsz, pedig Shadow Warrior :D

:-)

(#107084) micafighter válasza marcusa (#107083) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#107085) tomsolo válasza marcusa (#107083) üzenetére


tomsolo
őstag

-.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107086) echterion


echterion
nagyúr

Gondoltam, nosztalgiázok kicsit a gta 4-gyel, de a rockstar social club-nál mindig hibát dob bejelentkezéskor. Ez mitől lehet? A jelszó tuti jó, az account is él, nem értem. Amúgy működik meg minden, csak ezt nem értem.

**********

(#107087) tomsolo válasza echterion (#107086) üzenetére


tomsolo
őstag

lehet frissíteni kéne

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107088) ZsZso válasza echterion (#107086) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nálam is ez volt. Egy fájlt kellett törölni, aztán ment minden mint a karikacsapás. Bocsi de nem tudom már pontosan mi volt az :(.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#107089) tomsolo


tomsolo
őstag

SW2 marha jó lett! Szép, mókás, nagyon jól optimalizált.

Így kell ezt.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107090) Csapoati válasza tomsolo (#107089) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem SM2? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107091) echterion válasza tomsolo (#107087) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt hogy? Nem raktam fel külön semmit, csak amit a steam feltol. Azt se tudom, hová rakta. Megyek bogarászni a könyvtárába. Köszi a tippet.

**********

(#107092) tomsolo


tomsolo
őstag

Öööö :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107093) Dilikutya válasza tomsolo (#107092) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azzal aztán oda lehet ba**ni az ellennek. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107094) Crytek válasza tomsolo (#107092) üzenetére


Crytek
veterán

Mekkora análintruder. Aranyozott méretes Calippo

Next PC Upgrade: 2022

(#107095) Dilikutya válasza Crytek (#107094) üzenetére


Dilikutya
félisten

Anal Intruder :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107096) csaba951 válasza tomsolo (#107092) üzenetére


csaba951
veterán

Ilyen van más játékban is!
Lásd: Saints Row IV - The Rectifier
Párszor jól elszórakoztam vele az utcán. :)

(#107097) tomsolo válasza csaba951 (#107096) üzenetére


tomsolo
őstag

Ismerem. :)

Ezt it nem lehet felvenni, csak poén. Cserébe tonnányi más fegyver van amik upgradelhetők. A játék iszonyat véres, kb a Doom és a Serious Sam egybe gyúrva. Day 1 és szinte hibátlan.

Egy-két dolgot változtatnék a helyükben, de az is inkább pár állítható dolog hiánya.

A preorderes katana nagyon kemény, a kiömlő vér fröccsenések meg procedurálisan generáltak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107098) tomsolo


tomsolo
őstag

:DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107099) echterion válasza echterion (#107091) üzenetére


echterion
nagyúr

Megvan a válasz, hogy miért nem lép be a Social Club-ba a GTA IV: "Grand Theft Auto IV does not use this application, and no longer requires a separate Social Club app as of Patch 7."
Gondoltam, berakom ide is, hátha valakinek segitség lesz a jövőben.

**********

(#107100) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#107098) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.