Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) dejaris válasza Lackki (#71995) üzenetére


dejaris
addikt

En nem riogattam senkit. Csak viccelodtem, azon, hogy itt csak gyujtunk es nem jatszunk.

(#72002) oriic válasza Mate (#72000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudtam, azt hittem hogy az már alap szinte mindenhol :D

Live-Die-Respawn

(#72003) Mate válasza oriic (#72002) üzenetére


Mate
nagyúr

Szinte mindenhol alap. Kivéve Ebay egyik riválisánál :D

(#72004) warcat válasza oriic (#72002) üzenetére


warcat
veterán

Ebay pár éve megvette a PayPalt,amazon nagy konkurenciája egyébként,ezért nem használható.
Korábbira: amúgy a Steam fiókodat ne keverd már ahhoz,hogy itt tilos kibeszélni a tippek-trükkök rovat keretében a vásárlási korlátozások kijátszását,innen a fórumról tanácsolnak el csak...

EA: It's in the crate!

(#72005) #79621120 válasza _stick_ (#71988) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nekem akkor sem kellene , ha a GOG katalógusában szerepelne vagy ha ingyen osztogatnák . :P
Felőlem csődbe is mehet a ZeniMax a Bethesdával egyetemben .

(#72006) fuwiradis


fuwiradis
tag

Na, végül mi a konszenzus a Skyrim LE-nel kapcsolatban? :D A steam-ről direktben elérhető ~10€-s a legolcsóbb, vagy van rendesen működő olcsóbb verzió? :)

(#72007) oriic válasza fuwiradis (#72006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt aprón 2400ft, annál olcsóbban nem hiszem hogy megkapod. :)

Live-Die-Respawn

(#72008) BigBlue69 válasza fuwiradis (#72006) üzenetére


BigBlue69
őstag

Haver vett Sima Skyrimre.. Neki gond nélkül elindult. 4 kulcsért cserélte.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#72009) warcat


warcat
veterán

Elég komoly,tradebotoknál 15+ darab Skryim LE egyszerre betárazva,brutál lehet az igény.

EA: It's in the crate!

(#72010) cikasz


cikasz
őstag

Egy The Banner Saga kellene -75-80-ban :) az a -33 még elég savanyú ;]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#72011) warcat válasza cikasz (#72010) üzenetére


warcat
veterán

AMD kuponhoz tuti választható,lehet,hogy az olcsóbb.

EA: It's in the crate!

(#72012) Lackki válasza oriic (#72007) üzenetére


Lackki
senior tag

rosszul látod ;)

Privátot hamarabb észreveszem

(#72013) echterion


echterion
nagyúr

Szerintetek Skyrim vagy Dragon Age? Nem tudok dönteni, de mindkettőt nem akarom behúzni.

**********

(#72014) Lackki válasza echterion (#72013) üzenetére


Lackki
senior tag

én skyrimra voksolok, igaz mind2höz van gazdagon mod a nexusmods-on :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#72015) FollowTheORI válasza echterion (#72013) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Most azonnal akarsz játszani velük (pl 1 hónapon belül)?

Ha igen akkor Skyrim, ha nem akkor meg ne vedd meg egyiket se. :)

Dragon Age az mostmár rendszeres akciós jóideje mindig, bármikor behúzhatod.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72016) fuwiradis válasza oriic (#72007) üzenetére


fuwiradis
tag

na, akkor nem tudom, mi ez a fentebbi 4 kulcsos mizéria, hogy azzal nem stimmel valami. :) 4 kulcs az már többé-kevésbé stimmel is ár szempontjából, amit mondasz. és ha még el is indul, ahogy írták...

vagy: megint leesett a kamionról néhány bankkártya, mint ahogy hallottunk is már arról sztorikat? ;]

(#72017) echterion válasza FollowTheORI (#72015) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem igazán. Még be kell fejeznekj az FF VIII-at. A modok amúgy nagyon nem érdekelnek, a fő szálat fogom csak végig tolni, mert nincs erre annyi időm, mint amennyit felemésztene. :)

**********

(#72018) oriic válasza Lackki (#72012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition 2431Ft"

STEAM-en 3k ha jól látom.

(linket kivettem, mert szólnak érte)

szerk:

Jóvanna, közben megtaláltam. :D Ennyiért tényleg best buy. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#72019) Lackki válasza oriic (#72018) üzenetére


Lackki
senior tag

nem a reklám helye, de nézd már meg a hirdetéseim pls...

Privátot hamarabb észreveszem

(#72020) fuwiradis


fuwiradis
tag

Amnesia: A Machine for Pigs-ről vélemény? Mivel nyert a Lone Survivor (1,75€), ezért a kettőre együtt már épphogy nincs pénzem :D

(#72021) Anonymus X válasza echterion (#72013) üzenetére


Anonymus X
tag

Én a Dragon Age Origins Ultimate-re szavaznék. Nagyon jó ára van, 5 eurónál nem hiszem, hogy valaha olcsóbb lesz, míg a Skyrim LE lehet kedvezőbb árú a jövőben. Továbbá a DAO-nál megvan az esély, hogy eltűnhet Steamről (gondol egyet az EA, bár ez nem valószínű, csak elmélkedek), míg a Skyrim Steamworks cím, tehát ennél a valószínűség kb. nulla (és a dobozos is steames).

Valamint még azt érdemes fontolóra venned, hogy melyik stílust kedveled jobban. A Skyrim nyitott világú, azt csinálsz, amit akarsz, szemben a DAO-val, ahol kötöttebb a játékmenet, mondhatni inkább történetközpontú. Ja és a DAO esetén a DLC-khez EA fiók kell (letöltődnek a Steamről a játékkal, de hitelesíteni őket EA bejelentkezéssel kell).

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72022) Edorn


Edorn
aktív tag

Skyrim - LE gift esetén ha már nálam van (esetleg ha még nincs, de látom a partner tárgytárolójában) de nem aktiválom be, lehet látni, hogy okés-e? Azaz Magyraországon használható gift-ről van-e szó?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72023) Lackki válasza Edorn (#72022) üzenetére


Lackki
senior tag

(RU) van mellette akkor baj van, ha nincs, akkor no para

Privátot hamarabb észreveszem

(#72024) warcat


warcat
veterán

Planetary Anniliationra -66% érdekes, kickstarteresek helyében már vonulnék kapa+kasza+égő fáklya kombóval :P

EA: It's in the crate!

(#72025) sagem válasza warcat (#72024) üzenetére


sagem
addikt

Miért?:) 2013-as megjelenés. Ok, hogy korai hozzáférés, de ez a korai hozzáférés 90%-ban szemfényvesztés, és szétakciózzák->csökken az értéke mire teljes verzió lesz belőle (ha lesz egyáltalán). Szóval igen: fizeted a fejlesztési költségeket, tesztelsz, aztán a jutalmad az, hogy..nincs jutalmad, még extra játékbeli itemeket vagy hasonlóakat sem kapnak azok akik a legtöbbet, legkorábban fizettek érte, pusztán annyi van, hogy előbb kóstolhatnak bele a játékba (ami a hiányzó funkciók miatt még kevésbé játszható).

Nekem sem tetszik, de a rendszer működik, az emberek szívesen fizetnek a korai hozzáférésű játékokért, sőt, sokan védelmezik is őket (Prison A fórumokon rendszeres az adok-kapok a témában), szóval ha a vásárlóknak jó így, akkor nincs para:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#72026) Crytek


Crytek
veterán

Kingdom of Amular sima és Collection mennyi TF2 kulcsba kerül?

Next PC Upgrade: 2022

(#72027) Csapoati válasza Crytek (#72026) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sima 2 kulcs, Collection 4.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72028) sagem válasza Crytek (#72026) üzenetére


sagem
addikt

http://www.steamtrades.com/forum rákeresel, oszt szemezgetsz, egyből frissíti a legtöbb trader az ajánlatát, igaz ilyenkor terhelt is az oldal, előfordul, hogy nem megy :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#72029) Zebu


Zebu
addikt

Bárcsak érteném ezt a TF2 kulcs témát...

(#72030) reelc válasza #79621120 (#72005) üzenetére


reelc
veterán

Mi a bajod velük?

(#72031) Edorn


Edorn
aktív tag

Egyébként mikor TF2 kulcsról beszéltek, akkor erről beszéltek?
[link]
Nincs ennek más változata? Ezt kell venni, ha valaki TF2 kulcsot kér?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72032) Csapoati válasza Edorn (#72031) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs, ez A tf2 kulcs. :)

Zebu: lásd ugyanezt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72033) sagem válasza Zebu (#72029) üzenetére


sagem
addikt

Nem egy ördöngösség, és már többször is le volt írva:) A lényeg: szabályt nem szegsz vele, de olcsóbban jutsz hozzá xy játékhoz.

A Steam régiós árakat alkalmaz, sok esetben a Brazil/Orosz/Ukrán ár jóval olcsóbb, mint az amit nekünk kínál fel a rendszer. Persze nem minden jön ki olcsóbban, és arra is figyelni kell, hogy sok játék régiókorlátos. Természetesen legálisan csak adott ország lakói vásárolhatnak, ők ezt meg is teszik, majd kis hasznot rátéve elcserélik veled x db TF2 kulcsért cserébe.TF2 kulcsot a közösségi piacon tudsz beszerezni. Szóval nem közvetlenül a játékért fizetsz, hanem a kulcsokért, amiket aztán elcserélsz az általad választott, megbízhatónak tűnő illetővel. A tradereknek ilyenkor extra hasznuk is van, mert sok-sok giftet vásárolnak, és a vásárlásaik után kártyák is esnek:) De lényegében te is jól jársz, mert 2-3-4-5-+ euróval olcsóbban lehet így vásárolgatni. Nagyjából ennyi :)

Egyetlen buktatója a dolognak: ha a trader pl. lopott kártyával fizetett a játékért, akkor azokat a játékokat visszavonják, de azért viszonylag könnyű kiszűrni, hogy ki lehet a megbízható, s ki nem (kb. mint itt a PH-n, pár napos újoncban nem kell megbízni :) ). Illetve a Steam support (mivel cserével jutsz hozzá a tárgyhoz), méltányossági alapon 1 játékot visszatesz neked ilyen esetekben is..de igazából én még nem futottam bele hasonlóba, pedig elég sok kulcsot cseréltem már játékra:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#72034) Zebu válasza sagem (#72033) üzenetére


Zebu
addikt

Köszi!

Na jön le a Skyrim LE :) Úgy emlékeztem nagyobb.... csak 6.8GB. Ezek után nem értem a Titanfall hogy lehet 50...

(#72035) section9 válasza warcat (#72024) üzenetére


section9
őstag

Végre! Be is szereztem 5 kulcsért. :C

(#72036) dejaris válasza Zebu (#72034) üzenetére


dejaris
addikt

Abbol 35GB tomoritetlen hang, hogy ne terhelje a procidat es ne sirj, hogy keves az fps.

(#72037) Anonymus X válasza Csapoati (#72027) üzenetére


Anonymus X
tag

Collection van már 3 kulcsért is.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72038) Crytek


Crytek
veterán

Valaki megvenné nekem az Amular Collectiont 3 kulcsért?
Ha hazaértem meloból rendezem.

Next PC Upgrade: 2022

(#72039) tomsolo válasza Crytek (#72038) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem is 4 lesz az a 3.

(3.5 volt a legjobb amit eddig láttam.)

Egyébként láttam Witcher 3-t is 9-ért :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72040) eami válasza warcat (#72024) üzenetére


eami
addikt

ez ilyen... én legutóbb vettem meg amikor -40% volt, megbízható segítséggel nagyon picit olcsóbban mint a mostani € ár. Ráadásul azóta ha 2x tudtam vele játszani...

ha már itt tartunk The Wolf Among Us tolta már valaki? TWD is bejön, de ennek a képregényét nem olvastam még.

(#72041) Crytek válasza tomsolo (#72039) üzenetére


Crytek
veterán

A 4 az rengeteg.

Slender és Betrayer mennyi most a kulcsosoknál?

Next PC Upgrade: 2022

(#72042) Anonymus X válasza Crytek (#72041) üzenetére


Anonymus X
tag

Nem a hasamra ütve mondtam a 3 kulcsot a Collectionre :U

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72043) warcat válasza Crytek (#72041) üzenetére


warcat
veterán

Van aki elfogad Dota 2 kulcsot is, amalur collection 4 dota 2, Wolf among Us 3,én az utóbbira pályázok most.

EA: It's in the crate!

(#72044) Crytek válasza Anonymus X (#72042) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor kérlek vedd meg nekem és este küldöm a 3 kulcsot :)

Next PC Upgrade: 2022

(#72045) cikasz


cikasz
őstag

Ha van valakinek ilyen Skyrim LE óccsón érdekelne egy. Mert Maross-nak elfogyott :D

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#72046) oriic válasza cikasz (#72045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lackkii-t keresd.

Live-Die-Respawn

(#72047) maross válasza warcat (#72024) üzenetére


maross
veterán

Nem volt olyan sok erte az a 60 euro ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72048) Źşë' válasza dejaris (#72036) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt olvastam én is, de szvsz ez egy nagyon ostoba kifogás... csak a kifogást keresik mint mindig, mindenben

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#72049) warcat


warcat
veterán

Borderlands 2 GOTY 9.99 USD amazonon.

EA: It's in the crate!

(#72050) oriic válasza warcat (#72049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Best buy. :)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.