Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) csaba951 válasza dbius (#69000) üzenetére


csaba951
veterán

A játék fóruma itt található! ;]

(#69002) djculture válasza dbius (#69000) üzenetére


djculture
félisten

Ja a video az jó a játék meg olyan amilyen:) Pc-n 4 mag 6 giga ha nincs meg nyom egy hibaüzenetet cod ghost módra. Persze egykét ujságiró ezt közhirré tette és egyböl rárontottak az ubi ügyvédei :)

Úgyhogy látva a bénaságát érdemes kivárni, remélem kiszedik belőle ezt a folyamatos online kapcsolat szükséges mert csak úgy működnek a világban megszerzett javadalmak és képességek hülyeséget is.

[ Szerkesztve ]

(#69003) Agyzuzo válasza djculture (#69002) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Csak itt még akár az is lehet, hogy a 32-bites Ghosts-al ellentétben még ki is használja a rendelkezésre álló erőforrásokat. :) Az új Wolfie is megeszi a maga 4 gigáját, hála a natív 64 bites mivoltának.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#69004) djculture válasza Agyzuzo (#69003) üzenetére


djculture
félisten

Wolfenstein jó játék de annak is túlzó a gépigénye meg a mérete is .Mostanában pc verzióra nagyon kevés kiadó költ a többiek odavágnak egy portot és ennyi.

Wolfenstein is kozol port itt ecseteli is Abu hogy ez a megatextúrázás amit használ egységes memóriát használó hardveren működik normálisan. : [link]

[ Szerkesztve ]

(#69005) eami válasza djculture (#69004) üzenetére


eami
addikt

Nem azzal van gond hogy egy játéknak 6 vagy 8 GB memória kell, a baj az, hogy még mindig iszonyat drága a RAM :\

[ Szerkesztve ]

(#69006) djculture válasza eami (#69005) üzenetére


djculture
félisten

Ha normális pc verziók lennének akkor ram se kellene ennyi : [link]

[ Szerkesztve ]

(#69007) wjbhbdux válasza duvi (#68987) üzenetére


wjbhbdux
veterán

én úgy tapasztaltam, hogy az egyik legjobban optimalizált játék a wolfenstein az utóbbi időben. Simán 60 FPSel süvít 1080p highon i3 + 560ti szintű gépen, tökéletes egér kezelés és precíz PC-s irányítás, semmi jele pl az unreal engine féle játékokra jellemző fosport hangulatnak, jól összerakták ezt. Persze feljebb lehet tekerni pár dolgot a high felett is, hogy megfektesse a videokártyát, de valamire a Titannak is hasznosnak kell lennie ;)

[ Szerkesztve ]

/s

(#69008) Lackki válasza wjbhbdux (#69007) üzenetére


Lackki
senior tag

bethesda azért erre odafigyel tapasztalataim szerint. Bennük nem tudok csalódni egyszerűen

Privátot hamarabb észreveszem

(#69009) Źşë' válasza eami (#69005) üzenetére


Źşë'
addikt

a ram drága?! mikor 256 mega volt 18k, na az volt a drága, 20k ért már lehet kapni 8 gigát...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#69010) fraba


fraba
aktív tag

Időközben megvettem a RoS-t fast2play-en, és kb 5 perc múlva küldték is a kódot, ami tökéletesen működik.
Köszönöm a tippet és a bátorítást ;)

(#69011) #57919488 válasza duvi (#68993) üzenetére


#57919488
törölt tag

Biztos vagy benne, hogy szukseged van arra az MMO-ra? :B

[ Szerkesztve ]

(#69012) warcat válasza Źşë' (#69009) üzenetére


warcat
veterán

Na jó,de te is tudod,hogy bekartelleztek,korábban meg 9kért lehetett venni 2x4Gb-os szetet,és akkor volt a sírás,hogy nincs rajta haszon,gyártási ár környékén adják.
Na most akkor meg mennyi haszon van rajta,felmegy az ember vérnyomása csak
Majd jön 2016 környékén a hír,hogy vizsgálódik az EU fogyasztóvédelem,aztán megbüntetik őket 200 millióra,ami a vevőkön sokat segít utólag.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69013) Lackki válasza Źşë' (#69009) üzenetére


Lackki
senior tag

minap találtam meg egy régi mistral számlámat 64mb ram 42ezer bruttó :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#69014) eami válasza warcat (#69012) üzenetére


eami
addikt

pontosan erre gondoltam. fele ennyiért gondolnám korrektnek a ramok árát.

[ Szerkesztve ]

(#69015) DokiBaxxi válasza warcat (#69012) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Volt valami ilyen hír, hogy ősszel jönnek a DDR4-es ramok... Ha ez igaz, akkor nyilván ezért nem viszik le a DDR3 árát. sajnos.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#69016) Hokunda


Hokunda
aktív tag

FM 2014 12.5$

Valaki kereste néhány napja. Korrekt ár, bezzeg egy hónapja 25 euroért megvettem. :W

(#69017) Csapoati válasza Hokunda (#69016) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszonylag jo, bar a multkori 2 fontos FM 2013-mal is elvagyok meg. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69018) wjbhbdux válasza Hokunda (#69016) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Downloads to U.S. addresses only

/s

(#69019) warcat válasza DokiBaxxi (#69015) üzenetére


warcat
veterán

Na még egy utolsó off:

Nincs közük egymáshoz.
Inkább az a szomorú,hogy fájdalmasan egyértelmű az összebeszélés:
2012 vége óta szinte forintra pontosan megduplázódott a termék ára és azóta stabilan annyi,nyilván szabadpiaci szituációról van szó.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69020) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

SSD-k ára meg épp mostanában zuhanóban van... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69021) warcat


warcat
veterán

Na,akar valaki Törökországból Watch Dogsot venni? ;] 5300? a vége ha igaz a legenda
Reddit

Kíváncsi vagyok mikor tör be Kazahsztán a digitális piacra :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69022) ricsiii01


ricsiii01
tag

Ehhez kell brazil rokon vagy jó leszek én is Magyarországról? :D

.

(#69023) ayo válasza warcat (#69021) üzenetére


ayo
addikt

nem 60 líra? * kb 107

http://jateknaplo.blog.hu

(#69024) warcat válasza ricsiii01 (#69022) üzenetére


warcat
veterán

Nem tudod itthonról a kosárba rakni,de maga az Origin kód aktiválható ha már megvan.

@ayo: igen török líra mondjuk én 105-el számoltam,viszont ahogy írják regisztrációkor kapsz egy -10TL vouchert egyszeri használatos

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69025) duvi válasza #57919488 (#69011) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is dilemmázok még rajta :F . Olvastam jót és (főleg)rosszat is róla . A publik bétával csak egy karakter generálásig jutottam, aztán nem volt időm kipróbálni.

(#69026) wjbhbdux válasza duvi (#69025) üzenetére


wjbhbdux
veterán

már rég nem játszik senki vele.

/s

(#69027) #57919488 válasza duvi (#69025) üzenetére


#57919488
törölt tag

Par hetig birtam sajnos. Draga remenykedes volt de hat evvan. Tobb MMO-t en mar ki nem probalok az is 1000% :(

[ Szerkesztve ]

(#69028) #81999360 válasza #57919488 (#69027) üzenetére


#81999360
törölt tag

De az a lényeg hogy megint az okosaknak lett igazuk és "ez is eltörölte a WoW-ot a felszínről" mint anno a SWTOR :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69029) wjbhbdux válasza #81999360 (#69028) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mint az swtor.. és mint a warhammer, age of conan, rift, aion, lotr online, és még ki tudja mennyi mmo amit teljes áron eladtak aztán 1 hónap után már ott is hagyta mindenki. pár hét múlva a wildstar is megy a listára.

/s

(#69030) #57919488 válasza #81999360 (#69028) üzenetére


#57919488
törölt tag

Teljesen mas konzonseget celoz meg akarcsak a GW2, total elternek attol a dolgoktol ami a WoW jatekosokat foglalkoztatja.
Itt a konzolok lesznek a nagy celkozonseg amugyis (es a PC csak a teszteles volt akarcsak D3 es RoS a Blizzard-nal).
A TESO jo MMO lesz ha tuleli a kovetkezo fel evet F2P atallas nelkul, amibol csak a konzol jatekosok tudjak kihuzni.
Eltelt 10 ev es a WoW-nak nem volt semmi nagy ellenfele. A konkurencia lehet, hogy tobb kis MMO jelenleg de kedvezobbek az ujak szamara a fizetesi modellek mivel sokan nem kezdenek mar bele egy regi havidijas jatekba. Ez erzodik szerintem magan a jatekon is, nincs utanpotlas a regiek meg szepen lassan elparolognak.

(#69029) wjbhbdux:
A Rift es LOTRO inkabb pont a jobb MMO-k koze tartoznak akiknek jobb lett a F2P atalassal. Conan volt az aminel tenyleg nagy lehetosegek voltak csak eppen felkeszen kerult ki a jatek, szo szerint :W

[ Szerkesztve ]

(#69031) ayo


ayo
addikt

ezazúj trend hogy director cut? esetleg valami új content vagy ötlet vagy valami? vagy csak tényleg elég egy újabb kiadás?

http://jateknaplo.blog.hu

(#69032) warcat


warcat
veterán

A korábban linkelt Magicka: Wizard Wars Beta Key Giveaway hozzáadja a Steam fiókodhoz a Magicka wizard Wars Base Game-t így elérhetővé válik 3 darab Steam trading card is.

EA: It's in the crate!

(#69033) Źşë' válasza warcat (#69012) üzenetére


Źşë'
addikt

engem nem zavar az, hogy nyerészkednek rajta (úgy is a vevő dönti el, hogy megveszi e, avagy sem), valamiből meg kell élniük, te nem így tennél?! és ezt miért büntetné a fogyasztóvédelem? ilyenről még nem hallottam

2016ban ezeket a ddr3 memókat több mint valószínű hogy senki se fogja már venni (vagyis a többség az már nem)... ddr4 már régen készülődik leváltani a 3at, ha jól tudom 2010 óta.. én inkább a vgak árát tartom siralmasnak... régen egy csúcskat vga-t kaptál max 100-120k ért most meg akár 3x árat elkérik érte, a ram szvsz korrekt még így is olcsó (régen annak örültem h Far Cry mellet volt 512 mega ramom, és azzal is swappolt a játék), hálát adhatunk hogy az alaplapért nem kérnek el 4-5x annyi pénzt mint amennyibe most kerül

egyébként elég logikusnak tartom azt mikor 9-10k volt a ram hogy ettől olcsóbb már nem lesz... 8 giga ramért 10ezer, sztem ajándék, aki akkor nem vásárolt be annak tudatában hogy mi a helyzet, az magára vethet, és még ennyiért sem drága, ahhoz mérve hogy régen mennyivel drágább volt a sokkal kevesebb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#69034) djculture válasza ayo (#69031) üzenetére


djculture
félisten

Feature List
Single player campaign with an all new narrative
Challenging and unusual puzzles
New time-trial mode with 10 levels
Brand new original music score
New achievements and leaderboards
Oculus Rift support

Van sok plusz benne de szerintem ezt dlc áron is adhatnák..

[ Szerkesztve ]

(#69035) warcat válasza Źşë' (#69033) üzenetére


warcat
veterán

Kartell
Jó,ezer bocsánat,mert nem a Európai Bizottság Verseny Főigazgatósága-t írtam mint intézkedő felet

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69036) eami válasza Źşë' (#69033) üzenetére


eami
addikt

hm elvileg a GeForce GTX 780 Ti a teteje most amit meg is lehet venni ($680) az azért nem 3x annyi :D

(#69037) zone


zone
őstag

Borderlands 2 5,99€
Bioshock Infinite 7,49€

Új IndieRoyale és Build a Greenlight is van

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#69038) wjbhbdux válasza djculture (#69034) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Akinek megvan az alapjáték annak 50% a kedvezmény az árból.

/s

(#69039) SenorGrande válasza ayo (#69031) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ennek tekintetében pedig kifejezetten gusztustalan húzás:

"Director's Cut will be free DLC for the Steam community. The Director's Cut boasts an all-new narrative, new soundtrack and a several extra puzzles. No shady marketing included, we also hate that!" - Shred Head, 17 jul 2013

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#69040) i2k


i2k
senior tag

Humble Bundle:

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#69041) warcat válasza i2k (#69040) üzenetére


warcat
veterán

Race the Sun remek vétel 1 dollárért,be is szereztem.

@atomeec: azt is elárulhatnád,milyen játékról van szó mert így aztán nehéz válaszolni.Pl egy Wolfensteinhez lehet odacsapták a Doom 4 bétakulcsot lenyúlás helyett.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#69042) atomeec


atomeec
senior tag

Srácok, vettem játékot G2A-n, de két kulcsot adott, miért? Az egyik beregisztrálva tökéletes, a másikat még nem csináltam (havernak kellett egy játék). Valami akció van?

(#69043) Heavyrain válasza i2k (#69040) üzenetére


Heavyrain
őstag

Strike Vector is nagyszerű játék,csak sajnos kevesen játszották. Remélem a HB most megoldja ezt a problémát :)

(#69044) djculture válasza Heavyrain (#69043) üzenetére


djculture
félisten

10 dollárért most se nagyon fogják játszani szerintem

(#69045) atomeec válasza atomeec (#69042) üzenetére


atomeec
senior tag

Oké, DLC is járt hozzá...

(#69046) ayo válasza djculture (#69034) üzenetére


ayo
addikt

láttam, de attól még jobban örülnék egy második résznek vagy valami ilyesmi ennyiért:)

mai bundle: Strike Vector tényleg jó játék viszont pénzbe kerül..ellentétben a HAWKEN-nel ami kb. hasonló játék és nem pay to win. valami kisebben viszont venném. Race the Sun meg elgondolkoztató, de félek, hogy csak megvenném és ennyi:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#69047) szami777 válasza i2k (#69040) üzenetére


szami777
addikt

race of the sun-t budgetworldbe nagyon dicsérték, ennyiért be is húzom :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#69048) #57919488 válasza szami777 (#69047) üzenetére


#57919488
törölt tag

Teljes játékvezérlő-támogatás :Y

Idevele :DD

(#69049) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Félig-meddig off (de inkább off-ba rakom): bár a Steames téma az nem stimmel, de eléggé best buy.
Designer Bundle 3.0 a Stacksocial oldalán.. (hátha érdekel itt valakit)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#69050) Źşë' válasza eami (#69036) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos vagy te abban? :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.