Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106251) duvi válasza Mr.Csizmás (#106250) üzenetére


duvi
nagyúr

Az AMD promó+5 dolcsival egy racing Mustang Omegat+hangárt+SQ42-t kaptál. Ez az egyik legjobb versenyhajó, amivel a Murray Cup-en lehet a legjobban érvényesülni. Nem igazán alkalmas combatra, de igény esetén lehet upgradelni más típusokra. Jelenleg a 2.5.0 verziónál tartunk és durván 28 GB-ot foglal a játék. Ha rég logoltál be, akkor érdemes benézni. Pár hete élesítették ezt a verziót és elég sok tartalom érkezett vele :K

(#106252) cyberkind


cyberkind
félisten

Nagyon úgy tűnik, hogy a Bioshock 1 Remastered legnagyobb változása az, hogy lesznek acsik PC-n. :D
[link]

Paranormal Cocktivity

(#106253) Mr.Csizmás válasza duvi (#106251) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a racing omega az oké, meg asszem ott voltam, hogy volt már pár arena map, meg versenyzős...

:Y SQ42??

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106254) Źşë' válasza cyberkind (#106238) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem olyan érzésem van ezzel a minn'el meg max'al h picit agyatlan volt az aki (mármint a kiadónál) ezeket így papírra vetette... az a minimum proci intelből egy régi generációt dobnak be oda, illetve ha már 2011es modell akkor már az elötte lévő szériáknak is vígan kellene vinniük (pláne az említett, még mai napig erősnek mondható i5 procival :U ), de sztem még i3ak is simán csapatják majd, gameplayekből annyira mű lesz a játék, én semmi fizikát nem láttam benne szinte - akkor ott van a minimumon a 6 giga memória, na nemár ez önmagában vicces :DDD a vga azzal a 2 giga vrammal, 660sem annyira régi és gyenge sztem (kb 4 éves), azzal a min konfiggal sztem simán elmenne a gta5 médiumon :D ez egy hasraütök és írok egy sys specs-t, az is fura hogy az illető 660 és 1060 as vgakat célozta meg alsó és legeslegfelső határként :) ezen is csak mosolyogni tudok

(#106247) cyberkind nekem bejött a bf1, ill. ha minden igaz lesz singli, vagyis remélem h lesz, tetszik a játék, és erősen eltekintek attól hogy ez ww1 a sok automata fegyver miatt, kb a végére kezdtek bejönni tudtommal az automata fegyverek, ill. voltak előtte is csak azok gépágyúk voltak nem smg-k és csak 1-2típus, nem veszem meg 16ezerért, mert ennyiért pcre sztem nem szabadna árusítani játékokat, rablás (konzolra sem, de az nem érdekel mert nincs és sztem nem is lesz), de sajna ez a tendencia, azt gondolom hogy a 8-9ezres árkategória még elmegy day1 gamekre, de konzoloknál is az a közel 20ezer egy játékért azért erős

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106255) lkksioskdl3 válasza cyberkind (#106252) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Az összehasonlító videókban nekem részletesebbnek tűnt. Pl: a tengeri élőlények effektek sokkal jobban néztek ki.

(#106256) Źşë' válasza lkksioskdl3 (#106255) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is jobban néz ki ill. látszik is, de az "csak egy" összehasonlító videó, nekem az emlékeimben kb így jön vissza - ha azt mondanák hogy csúnyább volt biztos tagadnám :), ill. ha végigtolom tuti hogy nem fogom észrevenni ezeket az apró dolgokat :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106257) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#106255) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez így is van, csak az a baj, hogy nem kint vagyunk a játékban hanem bent ebben az épített városban, biztos, hogy szebb meg jobb, de annyival nem mint várná az ember, de ez kiderül hamarosan. :)

Paranormal Cocktivity

(#106258) eami


eami
addikt

wow, most látom csak hogy az új Customer Review system még azt is mutatja hogy hány példányt vettek steamen és hány példány aktiváltak kulccsal :Y

pl No Man's Sky már csak 67k össze példányban aktiválva jelenleg, ami elég meredek 212k játékoshoz akik a start napján tolták.

(#106259) duvi válasza Mr.Csizmás (#106253) üzenetére


duvi
nagyúr

Félreértesz. Ezek járnak az AMD kuponos regisztrálóknak. Mindenki ugyanazokat a tartalmakat éri el az aktuális buildben. A mostani 2.5-ben az arénán és a versenypályán kívü vannak:
- bejárható űrállomások müködő üzletekkel,
- több, rendszeren belüli ugrópont,
- küldetések,
- berendezhető hangárok "fogópontokkal",
- mobiglas, működő funkciókkal

Szerk:
Szerintem ez már túl sok lesz ide, még offtopik létére is. Inkább az SC topikban és az SC. hu oldalon érdeklődj az aktuális helyzetről.

[ Szerkesztve ]

(#106260) lkksioskdl3 válasza cyberkind (#106257) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szerintem bent is látható különbség. Csak a sok motion blur, bloom meg dof ne lenne. Ezeket mondjuk minden játékban utálom.

Bár a bloom tud jó lenne, ha nem viszik túlzásba.

[ Szerkesztve ]

(#106261) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#106260) üzenetére


cyberkind
félisten

Így videókon keresztül alapból nehezebb dolga van az embernek, mert ha nincs nagy különbség akkor még a Youtube is elrontja a videókat + az általad említett effektek is ott vannak, amiket én azonnal offolok mindenben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106262) Csapoati válasza eami (#106258) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint ennyi refund volt azóta?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106263) eami válasza Csapoati (#106262) üzenetére


eami
addikt

áh, félreértettem... gyanús is lett volna ha csak úgy kiadná a steam az vásárlási adatokat. ez csak a reviewk száma.

(#106264) budo82 válasza eami (#106263) üzenetére


budo82
tag

Akartam épp mondani, hogy csak a Review-t írók vannak szétválogatva.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#106265) tomsolo válasza eami (#106263) üzenetére


tomsolo
őstag

furi magyarázata van miért mutatják meg:

"We know this review score has become a valuable shortcut for customers to gauge how well the game is matching customer expectations. But the review score has also become a point of fixation for many developers, to the point where some developers are willing to employ deceptive tactics to generate a more positive review score.

The majority of review score manipulation we're seeing by developers is through the process of giving out Steam keys to their game, which are then used to generate positive reviews. Some developers organize their own system using Steam keys on alternate accounts. Some organizations even offer paid services to write positive reviews."

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106266) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Hát ez a Maffia 3 gameplay videó nem vágott földhöz. :((( Inkább tűnt egy Watch Dogs - GTA szerelemgyereknek, semmint az előző részek Maffiájának, a hangulata pedig eltűnt. (persze a főküldetések valószínűleg mélyebbek és talán jobb az összhang, de ez eddig elég gyér)

(#106267) cyberkind válasza Hokunda (#106266) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként ja, ilyesmire gondoltam én is, csak nekem tetszik.

Paranormal Cocktivity

(#106268) tomsolo


tomsolo
őstag

CoH Franchise Sale van a gőzön

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106269) cskamacska válasza #79621120 (#106233) üzenetére


cskamacska
addikt

Mi az hogy? Nagyon is! :K

Brütal Legend a legjobb vásárom ez évben, kicsit csökött keveréke a nyitott GTA homokozásnak és konzolos nyájterelgetős stratégiának, de nagyon szerethető. :R
Messze a "legmetálabb" játék igen erős zenei kínálattal, felüdítő Ace of Spades-re versenyezni, Dr. Feelgood-ra kocsikázni, de az sem volt rossz mikor épp egy szövetséges pogó hordát terelgettem, rázendített a Die for Metal , és erre ránkrohant a környék összes démonköcsögje. :D

cyberkind: Az a Mafia 3 gépigény elég vaskos lett. Külön tetszik az ajánlott "AMD GPU: Radeon R9 290X" rész, mert ezzel a teljes új RX4xx vonal ki van lőve, az ajánlott teljesítményszintbe az említett 290X, a 390X, meg a méreg drága Fury és Fury Nano fér csak bele. Ez mind.

Źşë': Anno dicsérték a mocsok EA-t, hogy be mert vállalni egy ilyen egzotikus, de főleg rizikós konfliktust, mint az első világégés, miközben az Activision még mindig a space mahreen mocsokban fetrengő Call of Duty-t futtatja. :K Csakhogy ezek szart sem vállaltak be, ez egy tősgyökeres generic_Battlefield_title lesz lézerstukker helyett automata kurtályokkal, X-Wing helyett hőkövető biplánokkal. :W

De a legidegesítőbb, hogy a Frostbite óta moddolni sem lehet. :( Pár lelkes arc egyébként biztos hogy helyrepofozná, és a Verdun készítői mehetnének lógo orral mobiljátékot fejleszteni, de a moddolás teljesen tiltva van, és bármiféle erre irányuló törekvés wareznak, csalásnak, meg szerződésszegésnek minősül.. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106270) #79621120 válasza cskamacska (#106269) üzenetére


#79621120
törölt tag

Köszönöm . Megvettem . :)

szerk.

Mikor várható nagyobb leértékelés a digitális Diablo III és Starcraft 2 kiegészítőknél ?

[ Szerkesztve ]

(#106271) micafighter válasza #79621120 (#106270) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem black friday vagy blizzcon alkalmával. Egyik sincs már messze. Viszont dobozosat szerintem olcsóbb lenne beszerezni, érdemes figyelni az amazon ajánlatait, illetve a német akciókat x_o_n fórumtársunk jóvoltából, én meg szivesen segitek az US amazonnál. Meg lehet oldani a dobozost is postaköltség nélkül :)

(#106272) micafighter válasza micafighter (#106271) üzenetére


micafighter
nagyúr

Bár ennél nem biztos, hogy olcsóbb lesz: [link]

(#106273) MrGeE


MrGeE
csendes tag

hmm

[ Szerkesztve ]

(#106274) Źşë' válasza MrGeE (#106273) üzenetére


Źşë'
addikt

Költségcsökkentés EA módra :C :U :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106275) cyberkind válasza cskamacska (#106269) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs ebben semmi rossz, a 290X eléggé időtálló és jó kártya lett. :D

Paranormal Cocktivity

(#106276) tomsolo


tomsolo
őstag

Borderlands 2 vélemények eddig:
- aki kitalálta ezt UI-t annak letörném a kezét
- aki kitalálta hogy amíg pofáznak az NPCk - ráadásul kínosan hosszan - addig lényegében semmilyen interaktív elemet nem lehet használni, annak letörném a kezét
- egyébként tele van gearboxra jellemző well programmed dolgokkal, most nincs kedvem felsorolni, de oldalakat tudnék írni
- ez a DLC tenger is marhára zavar, iszonyat látszik hogy a suskára mentek rá
- marhára hiányzik az 1-ből az örömteli kacagás/beszólás egy-egy sikeres fejlövés után, itt is van vmi röfögés de semmit nem ad hozzá(lehet class függő volt, ugye az első részben csak Mordecait toltam, de akkor is hiányzik)
- rettenetesen idegesít, hogy szinte minden fegyvernél a lassú a golyó. Van most pl. nálam egy olyan rifle amivel kb mintha pattogatott kukoricával lövöldöznék.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106277) cyberkind válasza tomsolo (#106276) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem ebbe tette bele a Gearbox az Alien-re kapott pénzt? :D

Paranormal Cocktivity

(#106278) tomsolo válasza cyberkind (#106277) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem, az utána jelent meg.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106279) i2k válasza tomsolo (#106276) üzenetére


i2k
senior tag

Szirénnel kell játszani a kacagáshoz. Nincs itt lassú golyó, csak lassú fegyver.

"amíg pofáznak az NPCk - ráadásul kínosan hosszan - addig lényegében semmilyen interaktív elemet nem lehet használni"

Még szép, hogy nem: a cél az, hogy ne rohanj, mint a veszett egér, hanem a sztorira / karakterekre figyelj. Ja, hogy nem érdekel mit mond? Az nem volt bekalkulálva. Ezzel kell élni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106280) cskamacska válasza tomsolo (#106278) üzenetére


cskamacska
addikt

De, a Gearbox a saját játékába tette az Alienre kapott pénzt, magát a fejlesztést pedig outsourcingolta sz@ré-h@gyé a TimeGate Studiosnak.

i2k:

"Skipping dialogue (self.Borderlands)

Why is it still not possible? Does anyone really want to spend around 30 minutes every playthrough hearing the same dialogue? Having to wait for npcs to open doors or other triggered events while I just stand around and hear the same things that i've already heard 3 times is just so boring and is currently the ONLY thing holding me back from wanting to play through the game again.
Does gearbox not want me to experience their game on all 4 characters, or do they believe i'm dumb enough to have forgotten the story by the time i'm ready to play through it again?"

És ha már ott vannak, kéz a kézben szarhatnának farfekvéses süncsalád kolóniákat Telltale társaságában, mert ott sem lehet átugorni a szöveget, ha ki akarom próbálni mi a vége a döntéseimnek, akkor az egész fél órás jelenetet lehet újrajátszani tízszer(kilépéssel), esetleg tíz-ötven-száz alkalommal az egész több órás fejezetet, mert az a hivatalos módja.. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106281) tomsolo válasza i2k (#106279) üzenetére


tomsolo
őstag

> Ja, hogy nem érdekel mit mond? Az nem volt bekalkulálva. Ezzel kell élni.

LOL. Hálistennek azért tudok egynél több dologra is figyelni, ráadásul amikor pofáznak hála a rádiónak végig hallom mit ugatnak. Viszont amíg be nem fejezik, addig nem tudok turkálni rendesen az inventoryban ládát ajtót kinyitni etc... Aki ezt nem kalkulálta bele és ezt élvezi az egy kretén.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106282) i2k válasza tomsolo (#106281) üzenetére


i2k
senior tag

"Aki ezt nem kalkulálta bele és ezt élvezi az egy kretén."

* Nyilván, mindenki kretén, aki figyel a játékban szereplőkre... netán, el is olvas mindent, ami a sztorit közvetlenül, vagy közvetve átad(hat)ja, bővítheti, előre görgetheti stb. :Y
* Senki sem állította, hogy jó a rendszer ("Az nem volt bekalkulálva. Ezzel kell élni."), de ha a(z általad) kretén(nek titulált) fejlesztők így gondolták interpletálni a játékukat, akkor ezzel kell élned.
* Nem kötelező vele játszani, ha utálod majd' minden elemét a játéknak. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106283) tomsolo válasza i2k (#106282) üzenetére


tomsolo
őstag

> akkor ezzel kell élned.
> nem kötelező vele játszani

Akkor most melyik bullshitet is válasszam? :D

Ráadásul megint szemüveg nélkül olvasol mert nem azt írtam, hogy az zavar hogy dumálnak hanem hogy addig nem lehet mást csinálni. De még magyarázd el ezt párszor. :)))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106284) i2k válasza tomsolo (#106283) üzenetére


i2k
senior tag

"az zavar hogy dumálnak hanem hogy addig nem lehet mást csinálni"

Mit gondolsz, mi az istenről hadováltam - ezek szerint feleslegesen -, amikor azt írtam, hogy ezzel kell élni(ed)?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106285) tomsolo válasza i2k (#106284) üzenetére


tomsolo
őstag

nem tudom, mert nem tettem fel ilyen kérdést amire ez a válasz :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106286) i2k válasza tomsolo (#106285) üzenetére


i2k
senior tag

Olvasd végig szépen a beszélgetés láncunkat, szépen, lassan és talán - talán! - látod majd, mire is utaltam vele.
Különben meg: te dolgod, csak azt furcsállom, ha rühelled, miért kínzod magad és minket...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106287) #79621120


#79621120
törölt tag

Nem úgy reklámozták a Borderlands játékokat , hogy " RPG with guns " ?

(#106288) micafighter válasza #79621120 (#106287) üzenetére


micafighter
nagyúr

Erre gondolsz? :DDD

(#106289) #79621120 válasza micafighter (#106288) üzenetére


#79621120
törölt tag

RPG : Role-playing game

(#106290) tomsolo válasza i2k (#106286) üzenetére


tomsolo
őstag

Feleslegesen tolod a nyilvánvaló kapitányt.

Leírtam egy saját vélemény halmazt mi nem tetszik benne - most azt akkor hagyjuk*** hogy teljesen jogos dolgot kritizálok és a szart teljesen felesleges bevédeni de mindegy - de jönni ezekkel a semmitmondó közhelyekkel elég gáz opció részedről. Ehelyett itt tekered a pöcsköszörűt hogy de, de és de... és ha nem tetszik akkor ne játszak vele.

De ha már itt tolod a fontos a történet részt . Hát BL 2-nek aztán olyan mélyenszántó története van hogy valóban vétek lenne kihagyni vmi fontosat - pl. el kell menni a név választós játékban bullymongokat adjusztálni hogy akkor most bakfing vagy bakfitty legyen a nevük. Juuuj de izgi. Pláne mikor a következő misszió ugyanide ugyanezeket a nyomorultakat kajtatja bakfingszőrért. Valóban ne hogy kihagyjak egyetlen szót is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106291) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Nemide

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#106292) i2k válasza tomsolo (#106290) üzenetére


i2k
senior tag

Nem nyomok én itt semmit, megteszed helyettem te is...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106293) tomsolo válasza i2k (#106292) üzenetére


tomsolo
őstag

Ujabb semmitmondó komment téma nélkül, menjél szépen grid kettőzni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106294) bullseye válasza tomsolo (#106293) üzenetére


bullseye
addikt

menjetek már szobára, vagy egyetek 1-1 Snickerst, vagy mittomén.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106295) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi.
Régen volt már PvsZ GW propaganda, ezért mielőtt jobban elszabadulnának az indulatok, tolok egyet.
Pár napja majdnem 4 gigás kiegészítő jött a játékhoz (természetesen ingyen), milliónyi új tartalom, karakterek, küldetések, rengeteg secret place etc.
Hosszú órákra ismét biztosítva van a kivaló szórakozás, nem mintha az eddigi tartalmakat unalmassá valtak volna.
Tudom, multionlyinstantkip, de ez sem igaz, mert a mostani újdonságok nagy része egyjátékos küldetés.
Szóval, most már sokadszorra ajánlom mindenkinek, több száz óra garantált szórakozás.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106296) S1M0N válasza sixpak (#106295) üzenetére


S1M0N
senior tag

Itt most az első, vagy a második részre gondolsz?
Egyik leárazáson megvettem az első részt delux kiadásban, de még egyszer sem indítottam el...

(#106297) cskamacska válasza micafighter (#106288) üzenetére


cskamacska
addikt

Csakis, mert egy Borderlands féle looter-shooter még Diablo klónnak is soványka. ;]

tomsolo: Pedig tényleg vannak olyanok akik jobban szeretik ha "valóságosan" van előadva egy párbeszéd, a főhős szépen elteszi mindenét, nem szöszmötöl a zsákjában, nem ugrál az NPC fejére, mint ahogy a való életben sem bunkulna, hanem szépen megül a seggén és boci szemekkel figyel a dagályos expozícióra. A player agency megtiprását használják a fejlesztők hogy a legbutuskábbakba is verődjön némi történeti szál, emellett sokan szeretik az esti mesét, de akit nem fog meg a történet, vagy egyszerűen folyton képben van hogy mégis egy videojátékban beszélnek hozzá animált poligonbabák, azok inkább csinálnák a dolgukat. Pláne, ha valami miatt már sokadjára járnak ebben cipőben, ami egyébként is kirúgja az immersion sámlit, ismételt mentés vagy checkpoint visszatöltés, ill többszöri végigjátszás esetén valahol a hibás játéktervezés, és a kegyetlen szadizmus között billeg a játéktéren belüli átugorhatatlan átvezető animáció alkalmazása.

más

Nem az első és nem az utolsó hogy bundliszemét játékokat szednek le a Steam fiókokról érvénytelenített kulcs miatt, miután tízezrével ész nélkül promó célból osztogatták őket, de az inkább kicsinyes mint tehetséges garázsfejlesztő azt hiszi hirtelenjében hogy nagy bevételtől esik el, és mégis inkább vegye meg mindenki 20 dollárért, pláne ezek után. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106298) eami válasza cskamacska (#106297) üzenetére


eami
addikt

nekem még mindig megvan :P

(#106299) sixpak válasza S1M0N (#106296) üzenetére


sixpak
nagyúr

Most a másodikról beszéltem...de az első is zseniális.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106300) djculture válasza sixpak (#106295) üzenetére


djculture
félisten

Biztos jó meg minden de én eleve így negyven évesen nem tudok élvezni egy ilyen retardált játékot. Mindenféle buzi virágok minél rondább fizimiskával meg rajzfilmes zombik ugrálnak össze vissza és telibe fossák egymást.
10 éves gyerekek talán élvezik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.