Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) eami válasza eszement24 (#106450) üzenetére


eami
addikt

nekem is kellene aktiválni vagy 20-30 játékot, de baromi fárasztó dolog :|

(#106452) tomsolo válasza eami (#106451) üzenetére


tomsolo
őstag

küld át a kódokat majd én beaktiválom cunamaci! :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106453) Crytek válasza eszement24 (#106450) üzenetére


Crytek
veterán

A lényeg, hogy vegyed őket. Még 10-20 bundkekkal teli év és meglesz egy AAA game ára :DDD
Az a nem semmi, hogy azzal jobban jöttem ki ,hogy sok "barátra" tettem szert aki hála jeléül néha ad 1-2 game et.
Szóval csak hajrá úgy játszanék már at új Doom-al :DD :C

Next PC Upgrade: 2022

(#106454) djculture válasza Crytek (#106453) üzenetére


djculture
félisten

Azért nevetséges hogy több százezret ráköltesz hogy legyen új géped, de azt a pár darab értelmes játékra ami kijön az adott évben meg sajnálod a lét. :D

[ Szerkesztve ]

(#106455) Crytek válasza djculture (#106454) üzenetére


Crytek
veterán

O tudnád ,hogy élek.. Nem csak a játékra sajnálom. Az a szégyen hogy a játékokban amikben lehet szerezni pénzt az se költöm el.
Ha megdöglök akkor valakinek jóvílág lesz...
Ha tudnád mennyit sporoltam és hogy ebből nem veszek semmi = megmagyarázhatatlan mód degenerált vagyok mese nincs.

Next PC Upgrade: 2022

(#106456) maross válasza Crytek (#106455) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106457) Dilikutya válasza djculture (#106454) üzenetére


Dilikutya
félisten

Filléres bundlis szarok miatt valóban fölösleges volt ilyen gépet vennie. Ááá, úgy hiányzott már az eltiltása alatt, hogy nincs kit cseszegetni. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106458) Crytek válasza Dilikutya (#106457) üzenetére


Crytek
veterán

"Filléres bundlis szarok"... mondjuk részben igazad van a letgött már oda való és volt már bundles.
A kedvenceim miatt vettem, hogy végre menjenek max grafikán + amik később jönnek ugye.

VGA tesztemben benne lesznek ezek a játékok

Assetto Corsa
Dirt 3 Complete
DiRT Rally
Dirt Showdown
F1 2012
Grid Autosport
Project Cars (Extreme)
Assassins Creed Syndicate
Tomb Raider (2013)
Kholat
Witcher 2
Witcher 3
Batman Arkham City
Batman Arkham Knight
Splinter Cell Blacklist
Far Cry 3
Far Cry 4
Alien vs Predator (2010) DX11
Assassins Creed Unity
Assassins Creed III (Boston)
Assassins Creed Black Flag
Watch Dogs
Call of Juarez Dx10 Benchmark
Max Payne 3
Sleeping Dogs (HD Textura pack)
Arma III
Bioshock Infinite
Alien Isolation
Ryse Son of Rome
Crysis
Crysis Warhead
Crysis 3
Enemy Front
Lichdome Battlemage

Next PC Upgrade: 2022

(#106459) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Arany Botkormány Díj 2016: a szavazás mellé ingyen Spec Ops: The Line és Sid Meier's Pirates! jár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106460) djculture válasza Dilikutya (#106459) üzenetére


djculture
félisten

ez a spec ops lassan már csak a 92 éves nagyanyámnak nincs meg. Chipszes zacskóba, McDonald's-nál mindenhol volt már :)

[ Szerkesztve ]

(#106461) Dilikutya válasza djculture (#106460) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem nincs meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106462) Vertigo18 válasza Dilikutya (#106461) üzenetére


Vertigo18
addikt

Te vagy djculture nagyanyja? :Y

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#106463) djculture válasza Dilikutya (#106461) üzenetére


djculture
félisten

Most már meglesz akkor, mert hogy még lesz osztva máskor abban biztos vagyok. Ezt ilyen lassan kutyának se kell kategóriává züllesztették le pedig amúgy fasza játék.

(#106464) Dilikutya válasza djculture (#106463) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fogalmam sincs, milyen játék. Modern kommandós TPS, nem igazán érdekelt, hogy pénzért megvegyem, én meg nem lapátolom az ilyen-olyan bundlikat a fiókjaimra. Ingyen elfér, talán sorra is kerül egyszer.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106465) lkksioskdl3 válasza Dilikutya (#106464) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

HA nem vágod miért jó, akkor kezdd el. Olyan filmes eszközöket használ, amit nem lövök el ;)

(#106466) FollowTheORI válasza Dilikutya (#106459) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem ingyen... én mintha azt olvastam volna ott hogy 1 font/dollár/euro lesz csak... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106467) cskamacska válasza Dilikutya (#106464) üzenetére


cskamacska
addikt

"Modern kommandós TPS"
Ez ennek a játéknak a tragédiája, hogy mindenki annak gondolja, amit pont kifigurázna. :( Beleértve a totál segg kiadót is, ami direkt ezért erőltette bele a CoD szagú multit is. Bár, lehet pont ezért sikerült nekik egyáltalán kiadatni a játékukat, mánágerék nem is tudták mint pénzelnek. :o Pedig a játék pont annyira modernwarfér tenorista lövölde, mint az Apokalipszis most, vagy Az őrület határán "háborús film". :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106468) maross válasza FollowTheORI (#106466) üzenetére


maross
veterán

Jó hogy mondod, nekem sem sikerült normálisan végigolvasnom :). Spec ops 1-2 eurot nevetve megér, nagyon jo kis jatek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106469) Crytek válasza maross (#106468) üzenetére


Crytek
veterán

Jó bizony. Néha elég furcsa a játékipar amikor a sokak számára jó game nem ér el kimagasló sikereket és úgymond eltűnik a süllyesztőbe. Bezzeg ami rakás sz** abból ömlik a folytatás halomba :(

Next PC Upgrade: 2022

(#106470) cskamacska válasza cskamacska (#106467) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106471) cskamacska válasza cskamacska (#106470) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106472) tomsolo


tomsolo
őstag

Backlog csökkentő experiences:

Borderlands 1 - nem volt kiemelkedő, de viszonylag jól szórakoztam az alapjátékon. A grind sem volt vészes, egyedül pénzhiány volt néha idegesítő(minden szaros bankót úgy kell felszedegetni). Ha értékelnem kellene olyan 6-7 pontot adnék rá a 10-ből.

A DLCk viszont nem hoztak lázba, a Zombis olyan laposan indul, hogy arra nincs szó(egyszerűen szarok a zombi ellenfelek), a General Knoxx már jobban indul - de elfáradtam én már ehhez. Az alapjátékban elért fegyverek alig érnek valamit, a loot meg kb a tonnnányi szemétben a tű szindrómában szenved. Sajnos a Gearboxnál nem értik mitől lesz jó egy quest, rengeteg a séta és az üres járat hiába van fast travel.

Borderlands 2 - szebb a grafika mint az 1-ben. Ezzel ki is merítettük az összes jó tulajdonságát kb. A történet borzasztó nagy hülyeség - egyszerűen nem jó. Az 1-bel visszarángatott hősök mint dramaturgiai húzás pedig egyenesen szörnyű, - Mordecai pl. alkesz lett :F(random káromkodás insert here) - a főellenség az erőltetett standard fenyegetős dumáival kb. elviselhetetlen. Egyedül pár mellékszereplővel(Marcus, Moxxi) sikerült valamit visszahozni pár misszió erejéig a többi kb gyaloglás, pofázás, 4 újabb gyaloglás, pofázás majd gyaloglás.

A loot borzasztó, főleg mikor 2 szintel magasabb ellenfeleket kellene írtani 5 szinttel alacsonyabb fegyverekkel - még a signature fegyverek is vicces értékeket produkálnak. Szerencsére valamelyik hosszú orrú marketinges kitalálta az aranykulcsokat, amivel lehet begyűjteni a szinthez passzoló fegyvereket - kb. 120-130 db tudsz ingyen szerezni a neten keringő SHIFT kódokkal. Az egész rendszerrel az a probléma, hogy akkor lényegében semmi különbség nincs ez és aközött hogy profil szerkesztővel felrakom az összes nálam lévő fegyvert azonos szintűre.

Örülök, hogy nem költöttem a DLCkre, mert never again, never more. - a vége egyébként is egy extra marhaság, az egyetlen pozitívum hogy Jóképű Jancsiból csak a jó maradt meg és végre vége lett. 42 órát vett el az életemből.

Borderlands The Pre-Sequel - hát ez kérem lényegében egy Borderlands 2 DLC, így amikor megláttam az ismerős menüt és inventoryt - ki az a beteg állat aki szerint ez jó? - akkor majdnem ösztönösen az uninstallra nyomtam. Az új hősök elég gyíkak, még a robottal van valami fun feeling így azzal rápróbáltam. Ez az űrös ötlet nekem eddig jobban tetszik, de majd meglátjuk - igazából már nagyon unom BL-t lehet hogy félbe fog maradni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106473) vitaro válasza tomsolo (#106472) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha nem tetszik a játék, miért nem hagyod abba? Nincs azzal semmi gond ha menet közben ráébredsz, hogy ezt nem neked találták ki. Kipróbáltad, nem jött be. Inkább fordítsd az idődet olyanra amit élvezel is, így nem fogsz fölöslegesen órákat elpazarolni az életedből.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#106474) Sirpi válasza Dilikutya (#106459) üzenetére


Sirpi
senior tag

Na, szavaztam. Viszont kb. negyedszerre sikerült csak, mert ahogy haladtam előre, a jobb oldali sávban megjelenő reklámok egyre lassabban töltődtek be, végül kiakasztották az egész oldalt. Aztán valahogy csak sikerült. Más is szívott vele?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#106475) tomsolo válasza vitaro (#106473) üzenetére


tomsolo
őstag

Az 1 alap tetszett. A 2 nem, ellenben végig vártam hogy majd megjavul. Capiche? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106476) vitaro válasza tomsolo (#106475) üzenetére


vitaro
senior tag

Valahol érthető, anno én is így voltam a Mass Effect 3-mal. Azóta viszont nem csinálok ilyet, ami 6-8 óra alatt nem fog meg, azt annyiban hagyom.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#106477) tomsolo válasza vitaro (#106476) üzenetére


tomsolo
őstag

Na az meg a másik. Nálam ME2-nél ért véget a játék, a 3-ra úgy tekintek mint vmi tévedésre. Ettől függetlenül végignyomtam csak hogy megalapozottt legyen a felháborodásom. :D

De ez és BL2 is lehett volna jó is. De nem az lett.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106478) vorosmarti válasza tomsolo (#106472) üzenetére


vorosmarti
senior tag

...nagy hülyeség - egyszerűen nem jó... egyenesen szörnyű... kb. elviselhetetlen...

Engem sem bírt lekötni, a kiadó üzletpolitikája gyomorforgató, de azért a fentieket a BL2-ről rengetegen másként gondolják. Legalábbis a 80000+ értékelő jelentős része. Nem lehet h túlzottan elragadtatod magad?

(#106479) tomsolo válasza vorosmarti (#106478) üzenetére


tomsolo
őstag

"Bearcat

39.6 hrs on record
POSTED: 18 SEPTEMBER
I really really loved the first Borderlands game. I had it on the PC and xbox and used to play online with friends on the PC and co-op with my ex on the xbox. We ploughed so many hours into it. We played it twice through to get more powerful weapons. Sadly with the second game they kind of ruined it. The first game was so fresh with ideas and the graphics were ground breakingly retro.

Borderlands 2 is just boring. The story is crap, sorry to all the fanboys and girls out there, but compared to the first game, the story sucks. It isn't at all interesting or captivating. The constant enemy respawn just make it a trudge to do anything.

This was the sequel of the year for me to look forward to and hate so much I never want to buy any other borderlands titles. Sad really."

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106480) kriszpontaz válasza tomsolo (#106477) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Itt az ideje a Pre-Sequelt végigtolni, hogy értsd mire alapozták a 2 sztoriját ;].

(#106481) bullseye válasza tomsolo (#106472) üzenetére


bullseye
addikt

Valamiért ez jutott eszembe...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106482) vorosmarti válasza tomsolo (#106479) üzenetére


vorosmarti
senior tag

No offense... Nem azt mondtam h egyedül vagy a véleményeddel, hanem h erősen kissebbségben vagytok, a pozitív véleménnyel rendelkezők mellett. :)

(#106483) tomsolo válasza vorosmarti (#106482) üzenetére


tomsolo
őstag

Azt akkor le se merem írni, hogy a HL2 szériát is ultragáznak tartom az 1.hez képest. :D
(De annyira, hogy a mai napig nem volt erőm végigtolni.)

@#106481: Értelmetlen kommentok: szevasztok!

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106484) bullseye válasza tomsolo (#106483) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, bocs, lehet nem volt egyértelmű: a karakter kissé nyűgös, a színész meg kissé antiszemita, minden hasonlóság csak a véletlen műve.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106485) Dilikutya válasza bullseye (#106484) üzenetére


Dilikutya
félisten

Beszélhet faszságokat, de azért csak filmet forgatott a legnépszerűbb zsidóról. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106486) cskamacska válasza bullseye (#106484) üzenetére


cskamacska
addikt

"színész meg kissé antiszemita"

Meg is járta az öreg, ittas vezetés, feleségverés, liliomtiprás lófing ehhez képest Hollywoodban. ;]

vorosmarti: Ez simán lehetséges, hiszen tízmilliók játszanak lelketlen grindolós MMO-kkal, és egyéb Diablo klón derivatívákkal, miért pont egy random sp-coop lövölde változat lenne népszerűtlen. :K

;] :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106487) tomsolo válasza bullseye (#106484) üzenetére


tomsolo
őstag

Értem én, a témához semmi, de egy jó kis rejtett zsidózást már nem hagyhatsz szó nélkül. ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106488) vorosmarti válasza cskamacska (#106486) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ez nyilván igaz, de szerintem csak ez számít. Mindenki szavaz azzal hogy mivel játszik, és ennek az eredménye megjelenik a kiadók/fejlesztők zsebében (igen, még a f2p mmo-k esetében is), sőt megjelenik az idézett statisztikákban is. Ezek a számok döntik el h vmi jó játék-e. A többi egyéni preferencia kérdése.

Imádtam a Life is strange 1-4 epizódját, az 5 szerintem csapnivaló. Szerintem. Ez a világot nem érdekli, aki szereti a műfajt annak kötelező darab, és meg is van a népszerűsége.

Vagy a másik véglet: a számomra legkedveltebb vonal a Dark Souls franchise, amit a környezetben mindenki kerül, leszól, pedig sztem zseniális.

És még egy példa: 2000 órányi játék után befejeztem a CS:GO-t, ami mérhetetlen sok örömet adott, de olyan lett az üzleti stratégiájuk, hogy több bosszúsággal járt a játék, mint örömmel. Ettől nem kérdőjelezem meg annak a 1 millio+ játékosnak az értékítéletét, akik pozitívan értékelik a játékot.

(#106489) micafighter válasza vorosmarti (#106488) üzenetére


micafighter
nagyúr

A CS:GO részt kifejtenéd? :)

(#106490) gyurkikrisz válasza vorosmarti (#106488) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az zavart a GO-ban. hogy az ellenfél túl drága skinekkel megy, vagy mi?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#106491) vorosmarti válasza micafighter (#106489) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem túl bonyolult történet :) Leszögezem, h sztem az egyik legjobb multiplayer lövölde a CS:GO, már ami a játékélményt illeti.

A Phoenix volt az első operation amit megvettem, a Bloodhound az utolsó. Már előtte a Vanguard-ban is megjelentek az olyan mission-ok, hogy lőj le 20 csirkét dust2-n, de igazán ez a Bloodhound-ban csúcsosodott ki. Erre mondtam azt, hogy oké, nem veszek többet operation-t, vegyen aki csirkét akar lövöldözni.

Ezután bejött az új rankrendszer, ami nem az addigi skill-table leváltására készült, hanem arra h kiszűrjék a casual játékosokat. Ekkor sokalltam be, mert pontokat kellett gyűjteni ahhoz hogy tudjak competitive játékot tolni. Ez azért volt csak probléma, mert engem csak a matchmaking érdekelt az egész játékból. :)

Hozzá kell még tenni, hogy sokat számított az is h nagyjából akkoriban az olcsó gift-ek miatt annyira leromlott a színvonal, h volt olyan meccsem, h egy német sráccal ketten toltuk végig a meccset inferno-n, 3 orosz meg a spawn helyszínén ugrált, lődözték egymást, és anyáztak (még le nem tiltottuk a hangjukat). Eszementen sok lett a cheater is. A baráti körömben is az lett a mérvadó hogy kinek van 100 eurós kése, meg kéken csillogó AK-ja... Többet foglalkoztatta a játékosokat ez a téma, mint a játék meg a stratégia, Messze nem arról szólt már az élmény, mint amit egykor a cs 1.5-től, majd késöbb a CS Condition Zero-tol kaptam.

@gyurkikrisz: Nem zavartak az ellenfél skin-jei, nekem is voltak :) Egyszerűen komolytalan lett sztem a játék. De még egyszer mondom: ez az én sztorim volt. Ettől milliók játszanak vele :)

[ Szerkesztve ]

(#106492) #79621120 válasza djculture (#106460) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nekem például még nincs meg .

(#106493) tomsolo válasza #79621120 (#106492) üzenetére


tomsolo
őstag

Ha kéred tudok adni neked.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106494) Crytek


Crytek
veterán

Akinek nincsenek meg a Stalkerek Indiegalán aranyért most bundleba vannak. Nem tudom mennyik voltak anno de ezer éve biztos,hogy jóval olcsobbak voltak

Next PC Upgrade: 2022

(#106495) vorosmarti válasza Crytek (#106494) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Bundlestars-on csak a 3 STALKER 2 euroval olcsóbb, szinten bundle-ben...

[ Szerkesztve ]

(#106496) djculture válasza Crytek (#106494) üzenetére


djculture
félisten

Megveszed a tescoba auchanba 500 forintért és beregelhető a steam-re az összes a stalker oldalán. Nekem pc gurusak vannak még csak az egyiket találtam meg azt beregeltem.

[ Szerkesztve ]

(#106497) sixpak válasza djculture (#106496) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kivéve, ha annak idején bedőltél a gog aktiválásnak, mert akkor a Steam visszaköpi...én pont így jártam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106498) Crytek válasza djculture (#106496) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem megvan mind. És mivel megvannak 100% hogy alig 1-2$-ért jutottam hozzájuk. :DDD
A 35mm meg tíz másik játékkal együtt volt 1$ :C

Next PC Upgrade: 2022

(#106499) djculture válasza sixpak (#106497) üzenetére


djculture
félisten

Az lehet, én meg se találtam csak most szerencsére :)

(#106500) tomsolo


tomsolo
őstag

Csótány szimulátor megvolt már? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.