Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92001) cskamacska


cskamacska
addikt

amcsi blicckríg
ruszki blicckríg
náczkikoknak nem jár blicckríg

Találtam ilyet: BlicckrígháromTélenNyáron 30 usánka
Szóval a jó öreg háborgós RTS sorozat újabb, már MMORTS taggal bővül.. de amolyan oroszosan.

Mint a Rock Paper Shotgun intejúban írják

Blitzkrieg 3 is not going free-to-play. Instead there will be an upfront cost for the core game (encompassing single and multiplayer options) and then charges for particular pieces of DLC. There is another element which draws on free-to-play mentality, though and that’s a premium account option for multiplayer. Anatoly likens it to Golden Age in Nival’s MOBA, Prime World. Golden Age lets you speed up progression, cutting down the amount of time you need to spend on developing your base and increasing the rate at which you earn rarer talents. In Blitzkrieg 3 a premium account will have a similar function. It won’t unlock any super-powered units but what it will do is give you access to the content and options you would earn playing regularly a bit faster. It also boosts the amount of resources you get for succeeding against your opponents. It’s impossible to assess whether that idea works or feels reasonable without being able to see it in practice, but yes, they’re talking pay-to-save-time rather than pay-to-win.

Meg kell venni a 30 dolláros alapjátékot, ebben van(lesz, mert még nincs kész) valamennyi single tartalom és az MMO multi, a játék fő fókusza, ezen felül lesz még random fizetős DLC(legtöbb új tartalom fizetős lesz), és az MMO multiban az előrejutást fel lehet gyorsítani F2P módra külön fizetendő havidíjjal.

Magyarul olyan kemény lehúzást terveznek bevezetni, hogy Yves Guillemot és Bobby Kotick kér helyettük elnézést. :DDD

Külön érdekessége a dolognak, hogy 2013 augusztusától az orosz oldalon regisztrálóknak ingyenes kipróbálási lehetőséget ígértek, amelyet egy évvel később az angol oldal elindítása után is megismételtek. Most pedig kitalálták hogy nincs ingyen ebéd, tessék megvenni ha játszani akarsz, avagy már a tesztelésért is fizetni kell.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92002) djculture válasza cskamacska (#91998) üzenetére


djculture
félisten

Már elolvasva is halálra untam magam ettöl a villámháború v3 játéktól...MMO multi ráadásul pc-re csak esélytelen, annyi van ezekböl mint égen a csillag ha 1-2 évet megérnek már a sajtó isteni jelzőkkel illeti őket..

[ Szerkesztve ]

(#92003) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nyüfi-nyafi szűrőt nem csinált valaki? Mert az OFF miatti sírást már én unom mocskos módon...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92004) Źşë' válasza Csapoati (#92003) üzenetére


Źşë'
addikt

javaslom dobd be újításnak.

minek rakod offba egyébként is? ezt meg nem :F igen, rád is gondoltam egyben!
komolyan mondom egy két embernek kurzus kellene hogyan fórumozzunk tanfolyamon | no offense

nekem meg abból van elegem hogy nem lehet megérteni ezt az egyszerű dolgot, mégis hány éves emberek járnak ide hogy megint jön a fájás, és az oltás a hszemre? :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#92005) eami válasza Źşë' (#92004) üzenetére


eami
addikt

azért nem rakta offba mert szorosan a témához kapcsolódott, jó játékról volt szó (legalábbis sokan szeretik...) és best buyról (olcsón vásárolva). Ezzel kapcsolatban született kérdés / válasz.

Ha link gyűjteményre vágysz, akkor van linkelve sok hasznos link gyűjtöde, ott nem fog hozzád szólni senki sem.

Amúgy én is rendkívül unom már a vélt off miatti offolást. Ha úgy érzed sérelem ért, vagy valaki nagyon szembe úszik a fórumszabályzattal akkor most már megkeresheted a topik gazdát majd esetleg együtt a modikat. De előtte javaslom keress rá hogy mit jelent a fórum és interneten (meg amúgy is) mire való / mire használják.

(#92006) Csapoati válasza Źşë' (#92004) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elnézést, eredeti játékra vonatkozó és az aktiválást illető kérdésre válaszoltam? Igen. Akkor meg ne nyüfi-nyafizz! Te nem tudod elereszteni ezt a témát, senki nem szólt semmit és kb 3-4 off volt odaát eddig a 80 hsz-ből. Ha nem tetszik, akkor továbbra is tudom javasolni a redditet és az isthereanydealt, ott nem vauznak bele az olyan gyíkarcok, mint én. De kérlek taníts mester fórumozni, fogalmam sincs így 10 év után, hogy hogy is kéne. Ahogy linkelték is, te is igen jól ismered az offot, ezért is vagy baromira álszent.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92007) x_o_n válasza Źşë' (#92004) üzenetére


x_o_n
veterán

Van amiben igazad van de arra a tanfolyamra neked is be kéne iratkozni.

(#92008) Tombi


Tombi
senior tag

én meg azt mondom, hogy már tényleg sok az off off-ja azaz fűrészelitek a fingot, ahelyett, hogy az ember figyelne az akciókra. a topicnak kellene sűrű moderátori törlés. <- ezt is töröljétek !!!

[ Szerkesztve ]

(#92009) bul07 válasza eami (#92005) üzenetére


bul07
nagyúr

Inkább töröltem az első verziót

De az az ON rész akkor minek kell off-ba csevegni, arra itt van ez a fórumrész vagy lehet PM-be is, hogy ki hányszor kezdte újra meg mennyire bugyuta a AI
6hozzászólás a semmiről

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92010) BasketWink


BasketWink
csendes tag

ha a dues ex human revolution tetszett akkor a the fall-t érdemes megveni? (2,49 euró humble)

(#92011) Arkennys válasza BasketWink (#92010) üzenetére


Arkennys
addikt

Ezt én is kérdeztem már itt-ott, de ami válaszokat kaptam azok eléggé negatívak voltak vele kapcsolatban. Enyhén szólva :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#92012) Csapoati válasza BasketWink (#92010) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, mert egy ócska mobilport.

Idézek egy steam review-ból:
Deus Ex should not be a movie, comics, book, or a crappy mobile game.

Conclusion: Avoid this game at all costs.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92013) Rendo84


Rendo84
senior tag

Szerintem fölösleges ezt a topikot "best buy-nak" hívni, mert így ennek semmi értelme.
Olyan főcímet kellene adni, amiről itt általában az emberek beszélgetnek.
Kitudják beszélni hogy mennyire fut a gépen, kinek milyen játékot ajánl a másik, játékleírásról, végigjátszásról, megjelenésekről... stb, egyébként nem is értem miért itt kell ilyen dolgokról beszélni, hogy már megint elszállt a dollár, nem veszek kotont, az árából inkább veszek egy sims- et stb... :D
Egyeseknek nincs magánélete, itt éli ki magát? Nem tud kihez szólni, nincs barát, barátnő, kutya, macska senki akivel eltud menni sörözni, vagy bárhová? :)

[ Szerkesztve ]

(#92014) BasketWink válasza Csapoati (#92012) üzenetére


BasketWink
csendes tag

néztem róla 1-2 videót az alapján kb ugyan annak tűnt

(#92015) bullseye


bullseye
addikt

Szeretném kérni a moderát, hogy ezt is törölje, mert nyilván unatkozna nélkülem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92016) eami válasza bul07 (#92009) üzenetére


eami
addikt

Mondjuk azért mert hiába olcsó épp egy játék ha épp nem játszható. Vagy már pusztán akkor best buy valami ha fillérekért szóráják, mert akkor bocsi. Egyébként meg direkt rákérdezte még a legelején hogy mi mehet oda.

(#92017) ayo


ayo
addikt

nos azt hiszem én léptem innen, szevasztok

http://jateknaplo.blog.hu

(#92018) DJGABI válasza ayo (#92017) üzenetére


DJGABI
addikt

+1

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92019) bul07 válasza eami (#92016) üzenetére


bul07
nagyúr

Ennyi erővel akkor el lehetne kezdni elemezni a bf4 minden hibáját sorolni, játékélményeket prezentálni, game play videókat linkelni tucatszám, megbeszélni több száz hozzászóláson keresztül mert ép valahol akciós
És akkor megint lehet áthelyezni a fórumot mert egy akciós linkre van 50 olyan hozzászólás ami nem szól semmiről

Most az elején kell helyretenni a fórumot , ha valaki rákérdez hogy ez meg az milyen játék akkor linkelni neki ezt a rész és itt aztán lehet minden játékkal kapcsolatos dologról beszélni az meg megmaradna tisztán a vásárlásról

Nem egyszer eset meg velem hogy elsiklottam egy nekem kellő akció felet mert tele volt szemetelve a fórum sok szürke hozzászólással

Remélem ayo kemény lesz(mint a vídia :) ) és nem hagyja elszabadulni a dolgokat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92020) bullseye válasza bul07 (#92019) üzenetére


bullseye
addikt

Sőt, lehetne az összefoglaló alapja, hogy aki bármit, ami nem konkrét akciós ajánlat, be mer írni, azt kitiltják. Ayo nyilván másra sem vágyik, minthogy egy csoport fórumozó harcát megvívja a szabadidejében.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92021) BasketWink válasza bullseye (#92020) üzenetére


BasketWink
csendes tag

de remélem a konkrét akciós ajánlat alatt a játék nevét árát és a linket érted :D és ezen kívül ha akár csak egy fölös karakter/hangulatjel van már tiltás jár :D

(#92022) Źşë' válasza Csapoati (#92006) üzenetére


Źşë'
addikt

csak számtan és egy kis utána járás, hogy milyen gyakran írtam be ide (dátum; hsz darabszámok átnézéstét ajánlom a figyelmedbe, neked is és csacskamacskának is, így megkapjátok az offolások gyakoriságát, ezt végezzétek el magatokon is és akkor nem kell csacskamacskának bemásolni minden alkalommal ;) ) amit Ollie is mondott, kis off elfér, na de amit ti műveltek az veri ki a biztosítékot és lesz napi 100-150 ramaty ami átláthatatlanná offolja szét a topikot, és ez már ott is keletkezik :C :U

(#92013) Rendo84

"Egyeseknek nincs magánélete, itt éli ki magát? Nem tud kihez szólni, nincs barát, barátnő, kutya, macska senki akivel eltud menni sörözni, vagy bárhová?"

több pontban is igazat adok, de főleg a végét ajánlom az offolók figyelmébe, ezen már én is gondolkoztam hogy beírom, de hát most számból vették ki a szót! :K
sőt ezt én ki is emelném vastag betűvel!

(#92015) bullseye ugye te is érzed az iróniát a mondani valódban, és még ráteszel egy lapáttal :F

(#92016) eami neked is biztos véletlen van annyi játékod, tuti hogy mind bestbuly ezek szerint, meg mindegyiket kipörgetted, én kérek elnézést ^^

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#92023) eami válasza Źşë' (#92022) üzenetére


eami
addikt

Ne aggódj meglepően jól haladok a játékok kipörgetésével :DDD

(#92024) bul07 válasza bullseye (#92020) üzenetére


bul07
nagyúr

Miért kéne harcolnia bárkivel is , törli ami nem oda való akinek meg panasza van arra is van fórumrész és átfárad oda
Ő a gazdája annak a fórumnak tisztelni kell őt és nem adni okot hogy bármit is törölnie keljen

Amúgy meg magáról a vásárlásról lehet tárgyalni meg írni de az hogy valakinek hogy tetszik a játék nem oda való mert mindenki más és más így csak újabb felesleges hozzászólásokat generál, ott ahol arról kellene szólnia mindenek hogy hol lehet olcsón játékot venni és hogy máshol nem e olcsóbb

Azért van ez a fórum ahol senkit nem izgat ha kétszáz hozzászólást ír egy játékról hogy az adott pályarészen milyen jó is volt megcsinálva a fű lengése

Egyszerűen húzni kell egy határt

Na de részemről ennyi , mert ez meg nem játékról szól így off az off-ba :)

Amúgy a Titanfall multija mennyire él még?
Nagyon gondolkozok a Amazonos 6$-os áron

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92025) Csapoati válasza Źşë' (#92022) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az utóbbi egy hétben kb 6-szor nyafiztál (és zéró best buyt hoztál nekünk). Ezt vessük össze azzal, hogy kinek mire van illetve nincs ideje. :) Hasznos hozzászólásokra nincs, nyafira van? Ez jobb, mint az off? Miben? Amúgy köszönöm szépen, van barátnőm, játszom, dolgozom, sportolok, emellett tanulok és el is szoktam járogatni szórakozni, Mr. Életmester. :R Na mindegy, nem etetem tovább a trollt, megyek JÁTSZANI! :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92026) wwenigma válasza bul07 (#92024) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Miert ne elne? Csak egyesek temetik a megjelenes ota...

ui: teljesen felesleges 2 forumtema egy dolognak. Eddig is volt off, ezutan is lesz off, csak mostmar 2 helyre lehet figyelni...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92027) bul07 válasza wwenigma (#92026) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor alszok rá még egyet és lehet megveszem , már csak annak kell utána nézek hogy gépemen fut e rendesen(nem mai darab) , bár lehet hogy le kellene töltenem és kipróbálni (van ez a próba nap mielőtt valaki másra gondolna)

Ez az hogy ott nincs helye az off-nak

Itt meg felesleges off-ba tenni bármit is mert nem számít mert lokál részlegben van ez a fórumrész (ja hogy ha itt ír nem ér annyit a rang számolásban , hát ez van)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92028) bullseye


bullseye
addikt

Ott már nem merek rákérdezni erre, de van erről valakinek bővebb okossága? Azért a több tucat játék/hó dolog nekem kicsit gyanús, nyilván nem AAA, de mennyire lehet vajon bundletöltelék-, csak hogy kilegyen a létszám?

(92022) Źşë' Én éreztem, mert azért írtam bele...

(92024) bul07 Az egyik eredeti hozzászólás szerint "Lehet beszélgetni a best buy játékokról, hiszen az a topik témája. Ez azért lett átmozgatva, mert már mindenféléről ment a beszélgetés, nem csak játékokról." Ezek szerint akkor odavaló lenne, hogy kinek tetszett, kinek nem. Persze tőlem kitilthatjuk azt is, csak akkor legyen ez nyilvánvaló.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92029) bullseye válasza bullseye (#92028) üzenetére


bullseye
addikt

Közben azért leesett, hogy a 90+ már évi szinten van - csak már kifuttottam az időből. My bad.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92030) Źşë' válasza Csapoati (#92025) üzenetére


Źşë'
addikt

" Mr. Életmester", nem kell itt személyeskedni, az összes eddigi offom azért jött létre mert sok volt már a dologból, egyetlen egy modi nincs aki rendet tenne pont az olyan emberek mint te és még pár a témában említésre méltó user között...

látom megint offba raktad csak tudnám miért, felesleges, mert ez amúgy is off topik és már régóta nem azon kellene lovagolni hogy itt mennyi az off... a téma a másik topik volt, ezzel indult, de már kezdek belefáradni
szóval ez off az nem

(#92029) bullseye de legalább szerkesztést megpróbáltad volna, ez mindenképp értékelni való

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#92031) Csapoati válasza Źşë' (#92030) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kedves Fórumtársam! A "rendes" topikban csak ajánlatot hoztam és releváns kérdésre válaszoltam. 4 hozzászólásom van ott, 2 ajánlat, egy válasz, egy pedig egy információ. Melyiket kéne kimoderálni onnan? Mert ez ugye az OFF topik, tehát amit ide írok, az elvileg mindegy kéne, hogy legyen. Most akkor mit szeretnél tőlem, hm? Mert baromira díjaznám, ha befejeznéd a szurkálódást, amit 2-3 hónapja tolsz, minden egyes alkalmat megragadva, hogy nyüfizhess az offok miatt. Direkt kevesebbet írok, eltűnni meg nem fogok senki, de főleg nem a te kedvedért. Innentől fogva nem is fogok reagálni több beszólásra meg oltásra, mert nem fog érdekelni.
(és nem tettem offba, mert ezt kívántad)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92032) szami777


szami777
addikt

Szűk két éve követem csak ezt a topikot, de így is rossz nézni ezt a leépülést.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92033) maross válasza szami777 (#92032) üzenetére


maross
veterán

tudnam minek szapulja korbe egymast az a par ember, foleg most, hogy offtopik lett ...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92034) Źşë' válasza maross (#92033) üzenetére


Źşë'
addikt

mint már írtam ott kezdődött hogy lett említve hogy kezd sok lenni az off a másikba, erre jöttek és ment a szokásos veszekedés, oltás... személyeskedés a végére... egyébként kezdem már marhára unni :U
egyszerű kéréssel jött az a pár ember és ez lett belőle...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#92035) eami válasza maross (#92033) üzenetére


eami
addikt

én elsőre azt gondoltam, hogy jó... temazzuk ezt itt ki most, ha már újra és újra elő kerül. De teljesen felesleges. Másik topik inditasanal direkt rakerdeztem hogy mi mehet oda. Ha túl lépnénk a határt majd az illetékesek is lépnek. ennyi.

(#92036) bullseye válasza maross (#92033) üzenetére


bullseye
addikt

/megoff
Mert egyikünknek sincs igazából élete. Vagy olyan unalmas, hogy ez kell... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92037) csaba951 válasza bullseye (#92028) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem egy ügyes próbálkozás arra, hogy egy csomó olyat is eladjanak, amit alig venne meg valaki. Itt meg benne lesz a bérletben. Sokkal jobban jársz, ha havonta tényleg csak azt a 2-3 játékot veszed meg akciósan tőlük, mai tetszik is. A többi szemét meg kell a fenének! ;)

(#92038) tomsolo


tomsolo
őstag

Steam:
Space Hulk Ascension - 12,59€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92039) bul07 válasza wwenigma (#92026) üzenetére


bul07
nagyúr

Kipróbáltam és meg is vettem a Titanfall-t
Meglepően jól fut még az én gépemen is és nem low beállításon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92040) warcat


warcat
veterán

AMD RADEON™ Never Settle Space Edition Group Giveaway
4 fordulós amd never settle kulcsosztás lesz megint alienwarearenán március hónapban,akinek van türelme/kedve próbálkozzon,hétköznap este 7-8-9 az esélyes,egészkor esetleges újoncok kedvéért.

EA: It's in the crate!

(#92041) kenand válasza tomsolo (#92038) üzenetére


kenand
veterán

Nagyon durván félelmetes volt az Amiga/DOS változat annak idején, talán ez is adja azt a hangulatot....

(#92042) TBT


TBT
addikt

A GMG oldalán csak fontban lehet fizetni? A játékok Euro valutára való "átváltása" nem oldható meg?
Mert szoktak ide linkelni onnét akciós játékot, viszont itt euróban írják őket, míg az oldalon én csak fontot látok. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#92043) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, ha nem bírtok magatokkal, kinevezem cskmacskát topikgazdának ide, aztán lesz nemulass! ;]

***

(#92044) wwenigma válasza ollie (#92043) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ideje lenne mar valami hasonlo neki mert annyira pedalozik egy ilyenert hogy csak na.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92045) Csapoati válasza TBT (#92042) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A mi IP-nkrol csak fontban lehet, meg tavaly tavasszal hoztak be. Jol meg is szivtuk a GBP arfolyamanak elszallasaval (360->415).

wwenigma: Ez mibol jott le neked?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92046) wwenigma válasza Csapoati (#92045) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Áhh semmi, én csak olvasgatok, ilyenek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92047) ViharVadász válasza ollie (#92043) üzenetére


ViharVadász
őstag

Na ez már túl durva fenyegetés. :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#92048) kenand válasza Gaborka30 (#91951) üzenetére


kenand
veterán

Ipon most éppen akciózza

(#92050) kenand válasza parandroid (#9) üzenetére


kenand
veterán

Főleg azután, hogy a SIMS 2 mindenkienk ingyen volt :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.