Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) vidaila


vidaila
aktív tag

2 órás legit demó lett ezzel a refund opcióval.
Vajon a COD sorozat sztorijai kijátszhatók 2 óra alatt? :))

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#95002) Dilikutya válasza djculture (#95000) üzenetére


Dilikutya
félisten

Helyes, hadd jöjjön. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95003) i2k válasza maddionmax (#94998) üzenetére


i2k
senior tag

"Borderlands szimplán elhibázott vásárlás volt"

Hány perc után mindezt?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95004) djculture válasza vidaila (#95001) üzenetére


djculture
félisten

A ghost-ot haramabb megunod amugy én majd 4 órát játszottam az egyik játékkal mégis visszadták az árát, mondjuk még aznap visszaigényeltem hogy bejött ez a refundos lehetőség.

(#95005) Dilikutya válasza vidaila (#95001) üzenetére


Dilikutya
félisten

Demónak macerás. Megveszed, letöltöd a 10-20-30Gb-ot, játszol, visszakéred a pénzt...
Ennyi erővel kényelmesebb lenne az, ami van az Origin-en is van némelyik játéknál, hogy kapsz valamennyi játékidőt. Nem kell sok, elég a játék becsült idejének 10%-a is akár, ha már külön demót nem akar senki csinálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95006) tomsolo


tomsolo
őstag

A UBI summer oldalán Total War: Shogun 2 Collection feltűnt 11,25€ - persze szokásos ubi quality hogy a termékoldalon még nem frissítették. Kuponnal 9 ojró lenne ami history low.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95007) tomsolo válasza vidaila (#95001) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem kell két óra: Zigguratra 11 perc kellett, Legend of Korrahoz 7 perc és ment a refund.

Jó ez.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95008) maddionmax válasza i2k (#95003) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Félreértetted szerintem, nem a játékkal volt gond, hanem, hogy megvettem ennyiért :D

(#95009) Dilikutya válasza djculture (#95004) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig a Ghosts nem rossz. 60€-t nyilván nem ér a single, rövid, 5-6 órás, de maga a játék élvezetes.
Azt nem értem, ha úgyis a multi miatt veszik a legtöbben, miért nem lehet a single olcsóbb. Lehet több bevétel lenne belőle, mert ennyiért a legtöbben multira veszik, a többi inkább játszik a Torrent Games kiadású DRM mentes kiadással, de 20-30€ alapárral már többen megvennék, az Steam Sale-en 75%-ban meg már baráti. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95010) maddionmax válasza tomsolo (#95007) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem tetszett a Legend of Korra? Pedig az jó kis játék.

[ Szerkesztve ]

(#95011) tomsolo válasza maddionmax (#95010) üzenetére


tomsolo
őstag

:N

Inkább behúzom helyette a Ninja Gaident Encore napon.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95012) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Brutális mennyit használjátok a refund opciót. Nekem nem nagyon jutna eszembe - mondjuk ne mis vásárlok túl drága játékokat :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#95013) maddionmax válasza ZsZso (#95012) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igazából nem az árától függ. Nincs demo,megvesszük mert képek, review alapján tutinak tűnik,majd kiderül, hogy például az irányítás agyhalott. Még szép hogy refundoltatom,mert ugye +1 sornak minek?

Én a többséghez képest a 820 játékommal semmi vagyok,de a felesleges plusz sorokat inkább már mellőzöm.

(#95014) tomsolo válasza maddionmax (#95013) üzenetére


tomsolo
őstag

PONTOSAN.

Régen legyintettem az ilyenekre, de mivel már túl sok ilyenem van + most már van lehetőség visszacsinálni, miért ne?

Ziggurat a képek videók alapján jónak tűnt, aztán mikor játszani kezdtem vele elkapott a feeling hogy ez egy mobil app igazából. Ráadásul a Painkiller típusú játékmenet répákkal meg gombákkal nem igazi.

Korra meg kicsit olyan mint a Naruto de jóval gyengébb kiadásban, ez is túl gyerekes számomra.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95015) v!ct0y válasza maddionmax (#95013) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez egyébként, hogy működik? Levelet kell írni nekik? Vagy jobb gomb és refund ?:DDD
És kb mennyi idő mire visszaadják a dellát?

(#95016) vidaila válasza v!ct0y (#95015) üzenetére


vidaila
aktív tag

Steam refund tutorial.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#95017) maddionmax válasza v!ct0y (#95015) üzenetére


maddionmax
aktív tag

https://help.steampowered.com/

Beloginolsz, kiválasztod mit vettél és nemtetszik,majd pénvisszatérítés igénylése. Ennyi.

Hivatalosan 7 napon belül, nekem 3 nap volt a refund,

(#95018) djculture válasza maddionmax (#95017) üzenetére


djculture
félisten

Ja tegnap én is vettem ezt azt, végignéztem őket szörnyű volt az összes inkább előveszem a 286-os gépemet azon jobb dosos játékok vannak mint ez a sok hulldék indie. Ma takaritom őket egyik se kell..

(#95019) ruti válasza ZsZso (#95012) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szerintem rövid úton szabályozni fogja a refund mai formáját a steam,
vagy már éppen ennek a jele a játékok áremelkedése, azaz bekalkulálják a refund okozta árbevétel csökkenést

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#95020) Hunbeast87 válasza maddionmax (#94998) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Stalin Subway 1. rész
Stalin Subway 2. rész
Ennyi is elég lett volna... :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#95021) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ryse: Son Of Rome 13.59-ért best buy jelenleg, még 7 órán keresztül. Azért ennek kell még egy kis idő míg bundliba fogják szórni BTA alatt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#95022) Dilikutya válasza DrTechnoid (#95021) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bundliban talán sok idő, de lesz ez 5€ akcióban nem soká. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95023) tomsolo válasza eami (#94962) üzenetére


tomsolo
őstag

LOL most kijött hozzá egy új set 40 euro és ebben csak 16 ruci van ráadásul kivették belőle a ruhák sérülését(PS4 verzióban benne van).

Sztem a TECMO a steam trollja :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95024) maddionmax válasza Hunbeast87 (#95020) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem hiszek én mindenkinek :D

(#95025) Csapoati válasza ruti (#95019) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nagyon fogjak, mert ez torvenyi kotelezettseg tudtommal. A jatekokat meg csinaljak meg jora es akkor nem refundoljak ennyien. En a Kung Furyt kb 30p utan reklamaltam meg, mert hiaba 2 euro, ha 5 percnyi tartalom van benne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95026) v!ct0y válasza maddionmax (#95017) üzenetére


v!ct0y
veterán

vidaila: kösz mindkettőtöknek. :R

(#95027) djculture


djculture
félisten

Kedvencem mikor dobozos termékböl kilopják a dlc kódot, utána meg eladja és jön a csodálkozás hogy letiltják..

(#95028) bullseye


bullseye
addikt

Idővel rájönnek, hogy demo-nak használják az emberek ezt a lehetőséget.
Ekkor vagy elégedetten bólintanak, mert a játékuk jó, és így tulajdonképpen nőhet a bevételük, vagy ha zavarja őket a könyvelési rész, akkor kiadnak önálló demot, netán nekiállnak jobb játékot készíteni – vagy csinálnak 125 percnyi nagyon jó tartalmat a játék elejére, és csak onnan tojnak bele.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#95029) i2k válasza bullseye (#95028) üzenetére


i2k
senior tag

"vagy csinálnak 125 percnyi nagyon jó tartalmat a játék elejére, és csak onnan tojnak bele."

Jajj, csak ez ne jusson nekik soha eszükbe, könyörgöm...!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#95030) cskamacska válasza Csapoati (#95025) üzenetére


cskamacska
addikt

Az a kötelező, hogy legyen pénzvisszatérítésre lehetőség, nem az, hogy minden "nem tetszik a színe" panaszt pozitívan bíráljanak el. ;] Ha nyafognak a fejlesztők úgyis lépnek, a finnyás közönség meg majd nagyobb önmérsékletet tanúsít pár 30+ eurós demó beragadása után. :K Totálbizkit poszt - fejlesztői vélemények

A kiadóknak meg a fejlesztőknek(esetleg Őgabenségének is) az apjuk riherongyos valagát egyébként, mert pont Steamen lehetőség van már majdnem egy évtizede free weekendek rendezésére, és guest passok passzolására,

nem tartana semeddig az időhöz/indítási számhoz/mellékelt tartalomhoz(mikor mikor minden második pálya külön depóba van rendezve, ezt nem hogy a fejlesztő, de a Valve maga is megoldhatná :P ) kötött ízelítő verziók próbára bocsájtása. Ehelyett nemhogy a demókat visszavezetnék, de a guest pass rendszert is teljesen elhagyták, és free weekend is csak mutatóba akad. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95031) Csapoati válasza cskamacska (#95030) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig a refund más termékeknél is úgy megy, hogy ha nem tetszik/másra számítottál, akkor is vissza lehet váltani a dolgot. Főleg, hogy ez is olyan, mint a többi netes rendelés - nem tudok kipróbálni a terméket, csak ha megveszed. Ez meg így nem annyira kóser (ncore video- és játéktéka nem játszik :D ).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95032) cskamacska válasza Csapoati (#95031) üzenetére


cskamacska
addikt

Valójában működhet jól is ez a rendszer, csak a bepróbálkozó kiscserkészeket kell helyre nevelni.
Pl refundos kártyafarmolást visszametszeni a csak 2 óra után eső kártyákkal: Card Drop Algorithm Changed by Valve

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95033) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Egész jó árban van a metal gear solid (5euro).
Megér ennyit?

(#95034) maross válasza cskamacska (#95032) üzenetére


maross
veterán

"most games will not start dropping Steam Trading Cards until approximately 2 hours of playtime has been recorded on your account. " - haha, meglepetes :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#95035) tomsolo válasza maross (#95034) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem Ziggurat 15 perc után még dobott egyet. :)

Filózok is rajta elmerjem-e adni így refund után.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95036) eami válasza maross (#95034) üzenetére


eami
addikt

akkor azért nem akart ma dobni semmi sem kártyát. örülök neki... csak 300 kártyát kellene kifarmolni :-\

oh wait... viszont mind frissen aktivált volt. megnézem majd hogy 2 héttel régebbi játékok dobnak e.

[ Szerkesztve ]

(#95037) tomsolo válasza eami (#95036) üzenetére


tomsolo
őstag

jaj milyen rossz, hogy játszani kellene a játékokkal ehhez :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95038) Crytek válasza tomsolo (#95037) üzenetére


Crytek
veterán

Nem kell ,van rá program ami imitálja hogy futtatod a game-et.

Next PC Upgrade: 2022

(#95039) Lackki válasza Crytek (#95038) üzenetére


Lackki
senior tag

elég csak átírni a steam_appid.txt :)
így legalább nem kell kockáztatni mint SAMnél

Privátot hamarabb észreveszem

(#95040) ZS3NI válasza Lackki (#95039) üzenetére


ZS3NI
őstag

lassan 2 éve használom a samet minden gond nélkül. nem értem hol lenne benne kockázat.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#95041) Lackki válasza ZS3NI (#95040) üzenetére


Lackki
senior tag

el kell magyarázni? :)

"Exit any active VAC protected games if any are running. While this tool does not directly interact with any game itself, it is better safe than sorry."

VACos játékokat én nem futattanék vele soha. Meg nem egyszerűbb egy filet átírni? :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#95042) ZS3NI válasza Lackki (#95041) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ez szerintem nagy humbug. Még ha CSALSZ is cs-ben ami főbenjáró bűn, még akkor is csak úgy leszel banolva ha ezt VAC protected szerveren teszed. Botok ellen localhoston, meg nosteam szervereken (amit még játékon belül is találsz) simán csalhatsz nem fog proccolni a VAC. A futtatás emulálása miatt erősen kétlem hogy ban jár. Bár jobb félni mint megijedni. :)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#95043) Lackki válasza ZS3NI (#95042) üzenetére


Lackki
senior tag

azért ne felejtsd el mire van ez a progi... nem arra hogy futtasd a játékot, hanem hogy 1 kattintással unlockold az achikat.

Privátot hamarabb észreveszem

(#95044) ZS3NI válasza Lackki (#95043) üzenetére


ZS3NI
őstag

:R Ki is ment a fejemből, hogy azt is tudja. :D Én mindig csak kártyafarmolásra használtam.

Aki meg így elcsalja az achikat az meg is érdemli a bant.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#95045) Lackki válasza ZS3NI (#95044) üzenetére


Lackki
senior tag

attól még ugyanaz a progi fut... azé mondom hogy biztosabb átírni azt az 1 filet :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#95046) Sirpi válasza eami (#95036) üzenetére


Sirpi
senior tag

Találtam erre egy megoldást, ami kevésbé fájdalmas, mint egymás után kifarmolni a kártyákat, tegnap este teszteltem:
elindítottam 7 játékot párhuzamosan 2 órán át (az egyikkel játszottam is :D ), volt köztük 3 Unity engine-es, azoknál a startup screen-t futtattam csak (9 gigán volt a rendszer teljes memóriahasználata, a procik meg szépen pörögtek). Amikor lement a 2 óra, kilőttem mindet és elkezdtem egyesével indítani őket. Potyogtak is a kártyák.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#95047) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Test Drive Unlimited 2 működik rendesen X360 kontrollerrel?

(Ahogy nézem közben igen. Jó lenne egy megerősítés aki játszik vele.)

[ Szerkesztve ]

(#95048) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A realMystet próbálta valaki? Estig még 5,5 euro, aztán ezen, meg a Talos Principle-ön gondolkozom. Persze ha jó a rM is, akkor lehet mindkettő a dologból. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95049) SenorGrande válasza leikomessi (#95047) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igen, én is azzal játszom/játszottam.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#95050) leikomessi válasza SenorGrande (#95049) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Köszönöm a választ! :) Régóta szemezek vele, most jó lesz, csak hogy vegyek is valamit az idei Sale alatt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.