Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107701) Crytek válasza csaba951 (#107696) üzenetére


Crytek
veterán

wallet = gazdálkodj okosan játékpénz = nem pénz számomra.

"Ilyenkor mindig elolvasom az aláírásában szereplő konfigurácíót , és sóhajtok egy nagyot" Én is azért vettem ,mert sok kedvencem alatt sóhajt is a gép nagyot. Én mindent fullmaxba tolok és oda kell a power.
Toljad a Metro 2033 Reduxot fullmaxba és megáthatód miről beszélek.
De hamarosan elkészül.... majd egyszer a 980Ti FHD Fullmax tesztje akkor megláthatód te is miért kellett a gépem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#107702) cyberkind válasza Crytek (#107701) üzenetére


cyberkind
félisten

Sír a géped egy igazi ütős játékért ami ki is használja azt. :DDD

Ne zavarjon, hogy a Metro akkor már több mint 4K-ban megy de jó, hogy leírod a hülyeséget, ezt még a Titan XP SLI (olyan 800k lenne ha minden igaz) se vinné ahogy TE szeretnéd mert olyan hardver soha nem lesz és ez még csak az egyik véglet. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107703) tomsolo


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107704) arty válasza cyberkind (#107699) üzenetére


arty
veterán

A crysis1-et végiglőttem anno pécén és nemrég x360on is, imádom. Warhead egynek elment, egyedül a magyar szinkron volt üdítő. Igen, az első jobb, mint a kettes-hármas, szerintem is - noha én a kettest is kedveltem. A hármast kevésbé, az inkább csak gyönyörű volt.

viszont:
"[elsőt] aligha bírták volna a konzolok" vs. "csoda, hogy az 1 kint van boxra" ;) (egyébként ps3ra is kijött)

most akkor bírták a konzolok vagy sem? megjelent -> bírták ;)
egy gta-t hogy bír el egy konzol? az picit "szélesebb" cső, még a cry1nél is ;)
...had ne soroljam ;)

a csőpálya olcsóbban készíthető el (kevesebb asset), cinematikabb gémpléjt lehet rá építeni (könnyű scriptelni, mész előre és történik), s persze általa szebb is lehet a játék (kevesebb erőforrás, nyilván) - ez egy dizájneri döntés volt a crytek részéről, nem a hardver limitáció volt a kiváltó ok, vagy mert konzolon nem dívik a nagy terület (ódehogynem, sajna minden megy a tetves sandbox irányába)

... és épp most olvasom, hogy hónapok óta nincs fizetés cryteknél, szal ezeknek harangoztak, dől a cég :(
pedig nekem egy cső-négyes is jöhetne, de az se lesz többé :(

---

betmennél nem az volt a kérdés, hogy játszható-e, hanem, hogy van-e annyira igénytelen valaki, hogy moslék frémmel és randább graffal képes-e végigszenvedni :P

---

tomsolo: gyorsabban veszed a játékokat, mint hogy az idlemaster kitudná farmolni belőlük a zsetont! :DDD

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107705) tomsolo válasza arty (#107704) üzenetére


tomsolo
őstag

harmadik krízis szörnyűszar volt, soha többet olyat

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107706) cyberkind válasza arty (#107704) üzenetére


cyberkind
félisten

Bírta bírta 4 évvel később, megfelelő butítással (mármint grafra) és sok-sok tanulással a programozóknak, mert ez a széria nem arra készült, csak mint leírtam ez nem úgy jött össze, aztán a 2-nél és 3-nál mindent megváltoztattak, hogy úgy mondjam konzolosították ezeket, hogy könnyen játszható legyen.

Ez több kérdésre is válasz. :D

Persze, hogy ezt egyszerűbb volt megoldani és mindez csak azért lett mert nem vitték a játékot, persze anno gép se volt olyan ami vitte normálisan és még nem is 1080p-ről beszélünk, így részben maguknak köszönjék mert szép volt nagyon de ekkora gépigénnyel nem volt buli játszani, még ha a sztori is átlagosan jó volt, a többi részre nem is emlékszem, csakhogy a 3 nagyon szép volt. :D

Gta-t úgy bírja, hogy azt elsősorban arra fejlesztik, ez nagyon meg is látszott a 360-as Gta 5-nél, erre ez a válasz. ;)

Majd linkelek egy videót amiben egy magyar fejlesztő elmondja a saját véleményét (nemcsak erről), hogy nem minden a framerate még ha itt csak az meg a grafika aztán a többi le van szarva. :DDD

Amúgy TE/TI akik a grafikát annyira szeretik megtudtok nézni és élvezni egy régi filmet amiben ha van CGI már elavult szar lett és a vak is látja, hogy szar?
Vagy éppen ha nincs CGI csak makettozás van ami már béna szar?
:)

Én simán, sőt, utálom a mai filmek nagy részét.

(#107705) tomsolo
Nem értem miért írod ezt, hisz szép volt a játék meg benne volt az 1-ből a sziget, ennek elégnek kellett lennie. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107707) Crytek válasza cyberkind (#107702) üzenetére


Crytek
veterán

Engem nem zavar , hiszen tudtam és ezért vettem ilyen gépet. Teljes végigjátszás alatt mért átlag 40 fps elég nekem. Csak 1-2 részen hasalt le 2x fps-ig a game.
Nekem szerencsére nincs se 60+ fps se stabil fps fétisem se.
Project Cars is csutka körülmények között futam alatt átlag 37 fps-t megy. Szóval kell a kakaó.

Next PC Upgrade: 2022

(#107708) cyberkind válasza Crytek (#107707) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha meg kell a kakaó akkor megint zsebbenyúlás/ós lesz a dolog, januárban vagy mikor jön az új TI. :D

Paranormal Cocktivity

(#107709) tomsolo válasza cyberkind (#107706) üzenetére


tomsolo
őstag

svejktől agyfaszt kaptam végig - legalább egy csöcsös csaj narrált volna

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107710) Źşë' válasza cyberkind (#107676) üzenetére


Źşë'
addikt

azért ez nem feltétlen igaz ha szép is akkor jónak is kell lennie, ill. ha ronda akkor csak rossz lehet - nem a grafika minősíti a játékot, legalábbis szvsz :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107711) cyberkind válasza Źşë' (#107710) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, hogy nem, de itt a PH-n én majdnem mindenhol ezt olvasom. :D

Paranormal Cocktivity

(#107712) i2k válasza tomsolo (#107709) üzenetére


i2k
senior tag

(ez tetszik) Svejket én sem szerettem --- különösen a brit akcentusát ---, és csajnak én is jobban örültem volna.
Csak hát: "Svejk" = Psycho
(aki ugye a Crysis 1, Crysis: Warhead fő alakja, és a Crysis 2-ben is kap ráutalást).

Szóval... nem lehetett csaj. Sajnos.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107713) Crytek válasza cyberkind (#107708) üzenetére


Crytek
veterán

Az még gyenge lesz arra nekem értelmetlen lenne váltani.
Erről csak 4K atomready-re váltok majd (esetemben az 8k ready VGA lesz ugye a csutka maxo miatt) Szóval én majd csak 1190Ti-t veszek vagy bármi legyen is majd a 2018-as csúcs Nvidia.

Next PC Upgrade: 2022

(#107714) oriic válasza #79621120 (#107698) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj ugyanmar.:DD

Live-Die-Respawn

(#107716) Źşë' válasza cyberkind (#107711) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk én is szeretek ámulni a jelenlegi tech láttán, és igencsak kíváncsi vagyok mire képes a jelenlegi hardver mellett a szoftver - unreal engine 4 re vagyok, leszek kíváncsi, egy ütős unreal játék alatt remélhetőleg vagy akár Space Hulk Deathwingen, ami szintén ue4

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107717) cyberkind válasza Źşë' (#107716) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is szeretek de nem halok bele ha ez nincs meg és több más szempontban megfelel vagy bőven megfelel egy játék, egyébként a Gears 4 Unreal 4-es, de ez az igazi 4-es motor amit át is írtak, nagyon szép valóban és egy 980TI-vel megvan a 4k bőven játszható (elvileg ilyen 60 körüli) fps mellett.

(#107713) Crytek
A Volta-ból se adják ki első körben a csúcsot, hanem a xx80 és xx70 után a Titan jön és majd ezek után fog jönni a TI ha minden igaz de hol van még az, én meg majd berámolok egy olcsóbb 1080-at ha jön a TI mert úgyis sokan adni fogják el és már most lehet bőven 200 alatt venni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107718) tomsolo


tomsolo
őstag

Fura, hogy ezt nem adja ki a steam kereső

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107719) micafighter válasza Źşë' (#107675) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem ugy rémlik azért mert nem létezett olyan vas ami elvigye, úgy rémlik tán a bemutatón is Nvidia GRIDről ment. Mindenesetre én nem venném a Witcher 3-at egy kalap alá a No mans sky-al :N

(#107720) Źşë' válasza micafighter (#107719) üzenetére


Źşë'
addikt

én is csak olyan szinten vettem "egy kalap alá" hogy nem azt ígérték, és mikor megjelent akkor csak lesett mindenki hogy "mennyivel rondább"... az ígéret szép szó... egészen addig egy büdös szóval nem jelezték hogy valószínűleg vissza is kell butítani mert nem fogja bírni a konzol, khm izé pc :DDD

amit láttam a w3 kapcsán nekem igazán impozáns volt, nem rendeltem elő, ennek ellenére becsapva éreztem magam... arra is emlékszem hogy mennyien szidták hogy ha fúj a szél akkor az egyik fa erre a másik fa arra hajlik :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107721) Sirpi


Sirpi
senior tag

Valaki érti, hogy ennek mi értelme van? Mármint hogy Steam kulcsot adnak az amúgy is ingyenes Ep1-hez. Lekértem egyet és ez se dob kártyát. Rajtuk maradt egy csomó még a nem ingyenes időkből?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#107722) Mr.Csizmás válasza #79621120 (#107698) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Crytek a bundle-k Dan Bilzerianja :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107723) djculture


djculture
félisten

ubi következőleg a far cry 3 blood dragont adja ingyen.

(#107724) i2k


i2k
senior tag

"4,5 millió darabot szállítottak le a Mafia 3-ból az első héten

Ezzel új rekordot állított fel a 2K Games számára, túlszárnyalva olyan neveket, mint a Borderlands, a BioShock vagy az NBA 2K. A szám a kereskedőknek eladott példányokra értendő, azt nem közölték, ebből mennyi jutott el ténylegesen a játékosokhoz. A Take Two másik fejlesztőcége, a Rockstar Games 2013 szeptemberében az első napon 800 millió dollárt keresett a Grand Theft Auto V-tel."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107725) djculture válasza i2k (#107724) üzenetére


djculture
félisten

Kereskedőkön meg ott rohadnak meg, 576 is tele van mafia 3-al. Igazuk van mert úgyse ők szopnak most. Viszont ha kellően buknak rajta a kiskerek nem is fognak előre rendelni tőlük semmit.

[ Szerkesztve ]

(#107726) oriic válasza i2k (#107724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sose értettem, hogy a leszállított mennyiségekről miért beszélnek kiadók. KB semmit nem jelent, ha a kereskedőkön marad a szállítmány 90%-a.

Live-Die-Respawn

(#107727) i2k válasza oriic (#107726) üzenetére


i2k
senior tag

Gondolom, nem pusziért kapták a raktáraikba a kereskedők a kiadótól...
A kiadó meg most már mossa kezeit = neki megvan a 4,5 millió "eladott" példány, tényleges áron.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107728) djculture válasza i2k (#107727) üzenetére


djculture
félisten

Meg is lesz az eredménye elég sok játékot már csak rendelésre hoznak a boltokba. Emlékeztek még pár éve a gyűjtőikből is szarásig volt most már csak alapkiadások vagy max limitedet tartanak raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#107729) oriic válasza i2k (#107727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ezzel csak a kereskedőket szivatják meg. Ők meg ugye szép buktával kénytelenek lesznek nyomott áron eladni a játékokat, ha nem akarják, hogy rajtuk maradjon.

Live-Die-Respawn

(#107730) micafighter


micafighter
nagyúr

SC2-öt honnan érdemes beszerezni jó áron? Mivel Blizz játék igy Isthereanydeal sajnos nem segit :N Emlékeim szerint volt a MediaMarktban battle chest 5k-ért amiben benne volt a wings of liberty és a heart of the swarm. Amazonon látok most battlechestet 20$-ért.

Jelenleg a complete trilogy 60$ a blizznál.

[ Szerkesztve ]

(#107731) cskamacska válasza Vertigo18 (#107589) üzenetére


cskamacska
addikt

Viszont ezzel a NovaLogic Everything Pack, ami a legeslegutolsó kiadói egybecsomag a Steamon, is meg fog szűnni.
Régi szép időkben pedig minden bokorban volt jóárasított kiadói csomag, pl THQ tucat pakkja, vagy az Ubisoft,
, Square-Enix/Eidos, 2K, még tucatnyi kis-közepes kiadó, sőt, az Activision(!) csomagjai 2009 és 2013 között. De a nagy szélekkel együtt ezek is feledésbe merültek. :O

csaba951: Aljas rágalom és dezinformáció! :U

"Nem értem mire fel aggódik sok ember a Mafia 3 miatt ami 2K játék, akik meg majdnem a legjobbak, ezt elfelejtettem feljebb írni."

"a 2K nem hagyja felügyelet nélkül semelyik játékát mert akkora brand lett mára szintén nem aggódok"

"Erről volt egy cikk, hogy ez így nekik a legkedvezőbb volt üzleti szempontból, a csúcson abbahagyták, Levine-nek is elege volt, a brand a 2K-nél maradt azt csinálnak vele amit akarnak röviden ennyi, üzleti szempont, azt megnézem mikor jut oda a 2K ilyen címekkel mint a THQ akinél kb szar se volt ezekhez képest.

Ilyen címek:
BioShock series
Borderlands series
Civilization series
Grand Theft Auto series
Mafia series
Max Payne series
Midnight Club series
MLB 2K series
NBA 2K series
Red Dead series
WWE 2K series
XCOM series"

Egyébként ebben felsorolásban az az érdekes, hogy a Bioshock a meglehetősen sikeres Infinite után kapásból megakadt, a Mafiát ugye most önként és dalolva döngölték a földbe, Borderlands is kérdéses ha a Pre-Sequel fejlesztőit pitiánerség miatt szétkergetik, Civilisation hol jó hol nem(most a 6 éppen jó), Midnight Club-nak lassan lejár a brand awareness szavatossága, jelenleg a Rockstar cuccai, a sport játékok, meg az újjáélesztett X-COM(legalábbis a TBS stratégia, nem a spinoffok) amire biztosan számíthat.. na nem a cég, mert az elvileg a lelőtt Evolve, és lelövésre váró Battleborne trójai falovakból is jól jött ki a teljes árú preorder lehúzás miatt, hanem a bülbülszemű fanmókusaik.

A lényeg végül az, hogy ha kellően nagy már az alkalmatlanság a managementben, akkor bármelyik kiadó maga alá csinálhat viszonylag rövid idő alatt, a fanok meg felkanalazhatják ameddig bírják.

Sirpi: Ez a kód teljes értékű játékként hozzáadja az Life is Strange Episode 1-et a Steam fiókodhoz. Ha direktben a Steam oldaláról töltöd, akkor az eltűnik letörlés után, mint más Free to Play játékok, vagy ingyenes modok. Nekem is a bolti változat volt meg, az nem is tűnt fel a játékok sorában, kikértem ezt a kódot, kitöröltem a régi licenszét a fiók beállításokból, aktiváltam a kódot, és most ott díszlik a Life is Strange pluszegysorként, még külön neve sincs neki, persze a többi epizódot nem lehet kijátszani. :) Kártyákat pedig gyorsan tiltották az ingyenesség után, mert a szokásos Steam ügyeskedők elkezdték ipari méretben farmolni, pedig anno az EP1-hez is jártak kártyák, ne feledjük hogy ez anno fizetős demó volt. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107732) djculture


djculture
félisten

Azért tényleg elgurult a kiadóknak már a gyógyszerük watch dogs 2-nél már a nehézség állitás is külön dlc lesz. Ha túl könnyű a játék vegyél dlc-t vagy sp hát a jó nénikéjét :)

(#107733) i2k válasza djculture (#107732) üzenetére


i2k
senior tag

Resident Evil 7-nél is ott az előrendelői bónuszok között az elővásárolható nehézségi szint:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107734) tomsolo válasza i2k (#107733) üzenetére


tomsolo
őstag

ez ha jól olvasom mindenki által elérhető amint végigvitte a játékot egyszer - az előrendelő kb ezt spórolják meg

értelme van annyi mint az Anno delfin DLC-nek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107735) Dilikutya válasza djculture (#107732) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd jön valaki mindjárt, aki erre is megmagyarázza, hogy boldog lesz tőle, ha elszedhetik a pénzét, mert ami jó, az nehézségi DLC-vel is jó, tehát neki ez így jó. Az ilyen vásárló meg aranyat ér a kiadóknak. Néha odadobnak nekik 1-1 valóban jól sikerült portot, amiben tényleg nincs hiba, hogy érezzék a törődést. Itt a topikban is akad 1-2 kiadók álma vásárló.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107736) tomsolo válasza Dilikutya (#107735) üzenetére


tomsolo
őstag

utóbbi idők egyik legjobb preorder itemje a Shadow Master Warrior 2-ben lévő láncfűrész katana volt :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107737) tomsolo válasza tomsolo (#107627) üzenetére


tomsolo
őstag

Na elkezdtem - a raktárban volt még pont 11 kártya így kerek 3 000 db-al lehet számolni.

Tegnap óta közel 100 kártyát szedtem ki, ebből 43-at el is adtam 5,6 €-ért, piacon fenn van a maradék 57 kb 10 ojró értékben. (Mondjuk a market most ledöglött.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107738) i2k válasza tomsolo (#107737) üzenetére


i2k
senior tag

Le van dögölve a STEAM - csak illúzió, hogy minden rendben vele - a profilod alatt nem láthatod, mennyi játékod van, olyan játékban, ami a STEAM szerverein keresztül ellenőrzi az online kapcsolatodat, nem működik. Stb.

//Na, kellett leírnom . GRID 2 alatt már kommunikált a Racenettel.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107739) tomsolo válasza i2k (#107738) üzenetére


tomsolo
őstag

ennél szofisztikáltabb képet nyújt a steamstat

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107740) i2k válasza i2k (#107738) üzenetére


i2k
senior tag

Nos, mégsem fenékig tejfel...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107741) #79621120 válasza oriic (#107714) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nem a konfigurácíó miatt .

(#107742) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ingyen HEKTOR

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107743) Cheesus válasza Mr.Csizmás (#107742) üzenetére


Cheesus
senior tag

Olyan gyorsan kértem le a kódot, h meg se néztem, nekem megvan-e :U
Na mindegy, itt a kód, hátha valkinek spórolok pár kattintást:

TLH3P-RD3G0-KRDDP

https://www.twitch.tv/csehla

(#107744) cyberkind


cyberkind
félisten

Az volt már, hogy az új CoD-ban lesz YOLO nehézségi fokozat? :D (You Only Live Once, izgi lesz)

#107731) cskamacska
Igen, tom' (és jerry), hogy itt mindenkinek szar a játék de nekem akkor is jó mert a sztorija és a hangulat kibaszott jó még ha a többi nem is annyira, de mit is várhatna az ember amikor egy Witcher 3-nál is lassan szarba szalad a ló mert nem olyan szép mint a régi E3-as videókon, mindenre van megoldás, nem kell játszani az adott játékkal. :))
BF1 ami szép de üres viszont hozza a pénzt meg tolják is gondolom fasza lett mindenki szerint. :DDD

Ez pedig a közösbe amit tegnap írtam, egy Otherworld videó Grőb Attilával aki egy magyar fejlesztő, nézzétek meg.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107745) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Pár hülye kérdésem lenne az Idle Masterrel kapcsolatban:

Sosem használtam még, mennyire biztonságos? Bant nem szívesen kockáztatnék és az egyik hasonló program honlapján öles betűkkel hirdetik, hogy akár az is járhat az adott program használatáért.

Gondolom csak letöltött játékokkal tud operálni, de a hátralévő kártyaszámot is csak a fizikailag a vinyón lévő játékokból kalkulálja?

Mennyire fogja a gépet? Vagy csak annyira, mintha az adott játékkal játszanék?

(#107746) Sirpi válasza Balesz1899 (#107745) üzenetére


Sirpi
senior tag

Sokan használjuk, eddig még nem hallottunk olyanról, hogy valakit emiatt bannoltak volna.
Viszont pont az a lényege, hogy nem kell letölteni semmilyen játékot hozzá (elhiteti a klienssel, hogy a játék fut, pedig nem), ennek megfelelően egyáltalán nem terheli a gépet, hiszen nem is fut semmi.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#107747) ZsZso válasza Balesz1899 (#107745) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

1. Elvileg nem bannolnak miatta. Sokan használják/juk, nem volt még ebből probléma, de mindenki saját felelősségére játszon vele.
2. Épp az a lényege, hogy nem kell letöltve lennie a játéknak. A progi (ahogy azt egyébként Te is meg tudod tenni kézzel) csak úgy tesz mintha egy adott játékot futtatna (APP ID -t cserélgeti) és ezt loggolja a Steam.
3. Nem kell neki szinte semmilyen erőforrás sem, a második pontban leírtak szerint.

Tehát ez az egész úgy működik, hogy meglesi milyen játékaidból eshetnek még kártyák. Elintézi, hogy a Steam azt higgye azzal játszol és időnként ellenőrizgeti, hogy még eshet -e ki a játékból kártya. Ha már nem, akkor lép a következőre. Régen a SAM segített ebben, de ott mindent kézzel kellett ellenőrizgetni. Így azért király dolga van az embernek.

+ ha még az ASF -et is bevesszük a buliba, akkor az már kész kánaán. Az ugyanis több fiókot is tud egyszerre futattni, Steam cseten keresztül tudod a fiókokat mókolni, akár úgy is, hogy betolsz 10 kulcsot egy csetbe és Ő automatikusan beaktiválja minden accra, szóval ott kb. már csak a képzelet szab határt :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#107748) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Köszönöm, teszek vele egy próbát :)

Viszont így asszem beaktiválom az összes bundle-maradék kulcsot, amiből eshet kártya. Játszani nem játszottam volna velük, de legalább valami hasznuk lesz :)

(#107749) Źşë' válasza cyberkind (#107744) üzenetére


Źşë'
addikt

végül is a multiban van last man standing :D röhejesek ezek a devek...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107750) KisApám


KisApám
addikt

Driver San Francisco DELUXE Edition - Uplay-on 3,75 EU.
(A Steamen 14,99 EU.)
(A G2A-n 6,8 EU-tól indul az ára.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.