Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107851) oriic válasza Crytek (#107848) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval mert két napja (november 4-én jelent meg a játék) nincs semi eladási adat a játékról azonnal azt jelenti hogy csírák az eladások és már a csődről beszél. Mesélj még, egyre viccesebb dolgokat találsz ki. :U

Live-Die-Respawn

(#107852) szami777 válasza oriic (#107851) üzenetére


szami777
addikt

Józan paraszti ésszel lehet rá következtetni.
Valaki linkelte 1-2 napja itt ,hogy pc-n mennyire durván kevesen játszanak az új résszel, nem találgatás volt, hanem konkrét számok. Azért ez szerintem sokat elmond.

Persze nem lesz veszteséges, eladási adat nincs, de nincs az a roham megjelenéskor, inkább csak nagy csönd.

Szerk:
közbe megvan a hsz, idézem:
"BF1 vs COD:IW
110207 vs 13868'

A cod ghosts-ot én előrendeltem (nagy hiba volt, de ez egy másik történet), akkor ha jól rémlik, amikor a steam feloldotta a játékot, körülbelül 40 ezren nyomták. Van különbség...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107853) oriic válasza oriic (#107851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De csak hogy rálássunk mennyire "bukta" a játék eladások szempontjából.

Megjelenés előtti napokban (november 1-jén) egy bug/glitch miatt PlayStation 4-en a Modern Warfare Remaster multiplayer módja elérhető lett. (PS4-en 30napos exkluzivitást kapott a kampány, szóval már október 4-től lehetett tolni, de a multi zárolva volt) Aznap körülbelül 200 ezer játékos volt MW: Remasterben. (112 ezernél PH-s ismerőstől is kaptam PM-et) Ez azt jelenti, hogy minimum ennyi ember vette meg kizárólag Digitálisan az IW: Legacy Editiont. Akkor ehhez még számoljuk hozzá az alap játék digitális eladásait, plusz a lemezes változatokat (külön alap kiadás, külön Legacy kiadás) és ugyanennek az Xbox One változatát. Szóval kizártnak tartom hogy nem millió fölött lenne az első napi eladási mutató. (PC már nem mérvadó régóta, ott 80k-t sem érte el a játék eladása eddig. [link] Jelenleg olyan 15 ezren játszanak vele)

Szóval kizárt hogy bukta lenne a játék, ettől függetlenül a PC-s változatot alig vették meg, de ez nem új tendencia, BO3-at és AW-t, sem vették meg túl sokan. COD-ot a konzolos változatok tartják el, abból adnak el milliós darabszámokat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107854) i2k válasza oriic (#107851) üzenetére


i2k
senior tag

http://steamcharts.com/app/292730 - "Call of Duty: Infinite Warfare"
13,659 playing 38 min ago
15,227 24-hour peak
15,227 all-time peak

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107855) micafighter


micafighter
nagyúr

Szerintem az uj COD kapcsán azt kéne leginkább megemlíteni hogy milyen pofátlanul kib@sznak a fogyasztókkal. Jelen esetben a PCsekkel. Ez egy multi orientált játék lenne vagy mi a szösz, ehhez képest a steam és a win store külön játszik, a win store verzioban nincs play anywhere, egyik verzióban sincs cheat védelem, és ezt az amúgy is eléggé megosztott játékosbázist PCn a fizetös DLC mapok majd tovább osztják.

Elképesztö hogy ennyire lesz@rják a vásárlókat.

És akkor még a multi játékmenetről nem is beszéltünk pedig arról is sok "szépet" lehetne írni.

Én ilyen játékot már csak elvből se veszek, lehet más tekintetben a világ legjobb játéka, még ha fizetnének se kéne.

[ Szerkesztve ]

(#107856) cyberkind válasza micafighter (#107855) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezzel nem tudok azonosulni, engem világéletben a single érdekelt még egy CoD-ban is, abban meg nincsenek csalók. :D

(#107857) oriic
Lehet, nem tudom melyikhez olvastam a több százmilliós nyitást ami pár éve volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107857) oriic válasza cyberkind (#107850) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"(#107851) oriic
Abban igaza van, hogy eddig már az első napon jöttek az adatok, hogy megint robbant a kassza meg a többi, most meg nem, ami meglepő mert a MW remasteredet sokan várták, én is elgondolkoztam, hogy beszerzem csak a MW miatt, de persze rájöttem, hogy ez egy CoD, és ennyit nem ér pár órácska móka + a gondok."

COD: GHOSTS-ig visszamentem, de sehol nem találtam elsőnapi eladási mutatókat.

Live-Die-Respawn

(#107858) micafighter válasza cyberkind (#107856) üzenetére


micafighter
nagyúr

Úgy olvastam a single nem lett rossz, de ha kicsit is érdekelné őket a fogyasztó lehetne single only verzió fél áron.

Én se biztos hogy multiznék, nem ez a bajom, egyszerüen az általam leírtak a fejlesztő/kiado hozzáállását tükrözi, és én az ilyen hozzáállású fejlesztőt nem tudom tolerálni.

[ Szerkesztve ]

(#107859) cyberkind válasza micafighter (#107858) üzenetére


cyberkind
félisten

Régóta ez megy tőlük, én úgy vettem észre, hogy amióta bejöttek az új konzolok szélsebesen szarják le a PC-t minden téren, ezért is olyan amilyen minden tőlük.

Paranormal Cocktivity

(#107860) Crytek


Crytek
veterán

Amazon currently is throwing in Infinite Warfare for free with purchase of PS4 Uncharted 4 bundle

Az már baljos ha egy másik bundle mellé kell odatuszkolni ,hogy hátha fogy :DDD Lassan a reggeli gabonapehelyhez is ezt adják majd :C

Next PC Upgrade: 2022

(#107861) sagem válasza Crytek (#107860) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem inkább az U4 bundlet nem veszi már kutya sem:) új COD PS4 csomag meg nincs:)

+Jönnek a PS4 prok, ki kell szórni a régi masinákat mielőtt még jobban bezuhan az áruk:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107862) micafighter válasza Crytek (#107860) üzenetére


micafighter
nagyúr

Konzolokat most jó áron szorják USAban de a szóban forgó amazonos verziónál én a COD-ot 50 dolláros felárért látom :)

[ Szerkesztve ]

(#107863) arty válasza Źşë' (#107849) üzenetére


arty
veterán

azért itt a remaster többet ad, mint az ingyenremaszterek :)

de a módszer a száni egybecsomagolással abszolut elítélendő, remélem sokan szavaznak ellene (a pénztárcájukkal)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107864) mcwolf79


mcwolf79
veterán

COD és más multis játékokhoz: most már megvan az (eddig) feltörhetetlen másolásvédelem, most már elkezdhetnének kifejleszteni valami megkerülhetetlen anti-cheat rendszert is. Jelentősen javulna a játékélmény.
Bár akkor a sok tízéves vérpistikének nem lenne sikerélménye, apuci nem venné meg neki a játékot. Kell a cheat (összeesküvés elmélet ON), amit a fejlesztő külön szór szét a világhálón a saját játékához.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107865) djculture válasza arty (#107863) üzenetére


djculture
félisten

Vedd már meg a steam-en és akkor mond ezt, egy szörnyű a pc verzió, randa grafikát blur-al próbálják elkenni meg benne van egy egérgyorsítás ami miatt ha hirtelen húzod az egeret 360 fokot fordul karakter.

1 órát bírtam vele játszani sokkal rosszabb mint a régi.

Viszont az infinite warfare egész jó lett ellentétben az istenitett remastered szarral.

[ Szerkesztve ]

(#107866) Dilikutya válasza djculture (#107865) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nulladik nap megvetted, és hőbörögsz, holott rendes best buy topiklakó tudja, hogy megjelenéskor nagyon indokolt esetben vásárolunk csak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107867) arty válasza djculture (#107865) üzenetére


arty
veterán

a remazter PONT a gamepad-támogatása miatt érdekelne, de olvastam, hogy van gond az egerezéssel benne... ettől még lényegesen több meló látszik az mw1 újrájában és ingyen elvárni talán túlzás :)

persze nem akkora tulzás, mint a 80 eurós mostani ára... (amiben bennevan persze egy "ajándék" IW is :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107868) djculture válasza Dilikutya (#107866) üzenetére


djculture
félisten

Nem hőbörgök azért van a pénz vissza terítés, persze itt csak egybe lehet lemondani :)

[ Szerkesztve ]

(#107869) Dilikutya válasza Crytek (#107848) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pénteken jelent meg a játék, ma vasárnap van. Szerintem hétvégén eladási adatokat várni balgaság.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107870) i2k válasza Dilikutya (#107869) üzenetére


i2k
senior tag

A PR dübörög, mindegy hogy hétvége van, vagy sem...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107871) i2k


i2k
senior tag

Srácok, mi az általános vélekedés a https://www.scdkey.uk-ről?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107872) #79621120 válasza i2k (#107871) üzenetére


#79621120
törölt tag

Egy újabb kínai kulcsbolt .

(#107873) tomsolo válasza i2k (#107871) üzenetére


tomsolo
őstag

életemben nem hallotam róluk, mi van ott olcsón?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107874) csaba951 válasza i2k (#107871) üzenetére


csaba951
veterán

Amilyen árak itt vannak, már simán tudsz vásárolni hivatalos, megbízható boltokban is! :DDD

(#107875) i2k válasza tomsolo (#107873) üzenetére


i2k
senior tag

Csak feldobta az http://www.allkeyshop.com/ és kíváncsi voltam, ki ismeri és/vagy vásárolt tőlük.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107876) bullseye válasza i2k (#107875) üzenetére


bullseye
addikt

Az tetszik benne, hogy ez ugye nem cdkeys, hanem scdkey. Nagyon trükkös. Mentem lefoglalni a syekdc domaineket. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107877) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A tegnapi "csíra a COD eladása" téma, 3 nappal a megjelenés után:

Xbox One-on 807 400 játékosnak van meg a Modern Warfare Remastered
PlayStation 4-en pedig 1 202 449-en játszanak vele.

Ez azt jelenti, hogy több mint 2 millióan vették meg eddi csak a Legacy Editiont. :) #haldoklikaCOD :D

(#107878) cyberkind

Nyilván a legtöbben a régi rész miatt vették meg, de ugye eladási szempontból ez annyira nem számít.(majd ha külön is megvehető lesz néhány hónap múlva, térjünk vissza erre a témára. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107878) cyberkind válasza oriic (#107877) üzenetére


cyberkind
félisten

Olyan adat nem létezik ami azt mutatja, hogy kik vették meg csak az új rész miatt?
Mert az szép és jó, hogy a régi miatt a Legacy-t vették ennyien, nem hülye az Activision, kb újítaniuk se kell csak nyomathatják ezt a fos jövőbeli hadviselést azt a felújított Legacy kiadások elviszik az egészet.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107879) Crytek válasza oriic (#107877) üzenetére


Crytek
veterán

Mafia 3-ból is 4.5 milla van leszállítva azt kb már csődeljárás van a cég ellen......
Majd ha jönnek a hírek.
Bár ezt a kört most ha fáj ha nem a BF1 nyeri pénzügyileg (szerintem)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#107880) oriic válasza Crytek (#107879) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Leszállított, az nem egyenlő az eladott mennyiséggel. BF1 hogy nyerné, legtöbben egy időben 800k játékos volt online a három platformon összesen, nem valószínű, hogy 1,5 milliónál többen vették volna meg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107881) Crytek


Crytek
veterán

Szomorú ,de úgy tünik nem igen lesz meg a pénz a Hellhunters-re :O Sosem értettem ezt a kickstartert. Olyan semmitmondó szarok tudnak összeszedni többszáz K-kat itt meg a szaros 50k se jön össze ahol jó a stuff :F

Next PC Upgrade: 2022

(#107882) djculture válasza Crytek (#107881) üzenetére


djculture
félisten

Az hogy neked jó még nem biztos hogy másnak is én pl már idegbajt kapok az ilyen oldalfelülnézetes szaroktól. Mind egyforma már.

[ Szerkesztve ]

(#107883) NyMRooD válasza Crytek (#107881) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pusztán kíváncsiság, te támogattad?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#107884) wesker24 válasza NyMRooD (#107883) üzenetére


wesker24
senior tag

Crytek lenne az utolsó ember a földön aki támogatna egy ilyen játékot, neki esze ágában sincs kiadni pénzt ilyen játékra mert ugyis sokba kerül majd ha olcsó Bundle-ban lesz akkor esetleg megvenné de addig nem.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#107885) cyberkind válasza wesker24 (#107884) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért várjuk meg a válaszát. ;]

Paranormal Cocktivity

(#107886) wesker24 válasza cyberkind (#107885) üzenetére


wesker24
senior tag

Egy egész havi fizetésem rátenném hogy úgyse támogatna egy ilyen játékot, most Pont Crytek lesz az aki valaha is támogat egy Kickstarter Project-et, ha meg mégis az lenne a Világ nyolcadik csodája :DDD

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#107887) Dilikutya válasza oriic (#107877) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arról van adat, hogy az Infinite Warfare-nek hány játékosa van?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107888) oriic válasza Dilikutya (#107887) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy ket nap es lesz, leaderboards meg ki van kapcsolva.

Live-Die-Respawn

(#107889) eami válasza Crytek (#107881) üzenetére


eami
addikt

én bele toltam 10 AUD, de sejtettem hogy ez lesz a vége. early bird tier túl kevés volt csak abból nem jöhetett össze a következő szintnél meg már rögtön 2x annyit kértek érte. Ezt kombinálva azzal hogy csak bő egy év múlva jelenik meg a játék - ha egyáltalán - borítékolhatóan bukta kategória.

2014-ben 3 játékot támogattam (azóta nem erőltettem)
1) Four Sided Fantasy 2015 Februárra volt ígérve most jelent meg talán 1,5 hónapja
2) The Universim 2015 Októberre volt ígérve, bár van már "játszható" pre-alpha akármi, kitudja mikor jelenik meg
3) Pale Blue 2015 Szeptemberre volt ígérve, de ahogy olvasgattam az updateket még nagyon az elején járnak az egésszel

Általánosságban azt is el lehet mondani, hogy végül a kész játék - ha megjelenik - nem drágább mint az early bird tier. Cserébe akár évekig áll benne a pénzed. Szóval nem igazán éri meg előfinanszírozni.

(#107890) lkksioskdl3 válasza eami (#107889) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

huh, ez a The Universim nagyon szimpatikus. Majd ha megjelenik bepróbálom.

(#107891) maross válasza wesker24 (#107886) üzenetére


maross
veterán

siman tamogatná, ha ugy gondolja nagyon sok ideig nem kapja meg ennyiert (lasd witcher 3 3500 ft-ot kepes volt kiadni ra)

(#107881) Crytek - kar hogy nem tartottam a 2 bundles fogadast, inkabb megtamogattam oket 10 dollarral, de buta vagyok :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107892) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Nem tudom ki ajánlotta már a Bundlestars Indie 5-jét, de köszi neki. Viszonylag ritkán van, hogy egy bundlicsomagban 1-2 játéknál több ne csak 1+sor legyen, de itt a Never Alone Collection, a 12 better than 6 és a Memoria is betalált. A Castlestrom meg agykikapcsolásra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#107893) Crytek


Crytek
veterán

A Call of Duty: Infinite Warfare alulmúlta a Black Ops 3-at ... egyelőre számszerű adatok nélkül...

Next PC Upgrade: 2022

(#107894) arty válasza Crytek (#107893) üzenetére


arty
veterán

nos? nem tudjuk meg, hogy befizettél-e kickstarterre? :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107895) Crytek válasza arty (#107894) üzenetére


Crytek
veterán

Olyan dolgokra nem szoktam reagálni ami egyértelmű.
Ez olyan mint az őrli acess fos .. a semmiért nem szoktam fizetni. Majd a késztermékért kiadom azt a 2-3$t hidd el (ugye az én pénzem :DDD )

Next PC Upgrade: 2022

(#107896) cyberkind


cyberkind
félisten

Nézem ezt a TheVR lájvot a CoD-ból, és hát azt kell mondjam szépen összelopkodta az Activision a dolgokat a játékba, még a semminél is kevesebb újítással se találkozni, cserébe egy vagyon volt a játék amiből simán kilehetne találni saját ötletet, kegyetlen szar ez ennyi pénzért, van ebben minden, még a Just Cause-ból is lenyúltak egy dolgot.

Paranormal Cocktivity

(#107897) Frod válasza cyberkind (#107896) üzenetére


Frod
addikt

nem vagyok nagy rajongója a szériának (mámint a JC-nak) de a csáklya talán az egyetlen ami annak a sorozatnak a "sajátja", nem?

Do you see the white shadow?

(#107898) cyberkind válasza Frod (#107897) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg csak a 3-al játszottam nem olyan rég, abban rengeteg dolog van ami innen-onnan lett behozva, de nem is világmegváltás az a játék mint a CoD sokak szerint.

Persze, azóta már Saints Row meg tököm tudja mi, de amikor indult a széria csak a JC volt ebben az ökörködős open world stílusban ami nem veszi magát komolyan.

Ja, ez a fajta csáklya meg már a továbbfejlesztett Dying Light-ból van, így még jobb. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107899) i2k válasza Frod (#107897) üzenetére


i2k
senior tag

Igazságtalan, de mutass olyat, amit a CoD fel tud így mutatni, sajátjaként?

//Az exoskeleton sem a sajátja...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107900) arty válasza Crytek (#107895) üzenetére


arty
veterán

és van bőr a pofádon panaszkodni, ostorozni a népet, hogy nem dobta össze neked a játék árát?! :DDD
pofám leszakad(na)....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.