Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107451) Agyzuzo válasza Hokunda (#107448) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem, az utcákon továbbra is zombiapokalipszis van. :D Egy dolgon csiszoltak ami full idegesítő lett, most már bármikor bármit csinálok valami buzi szemtanú egyből szalad a telefonhoz, akkor is ha 2 utcával lejjebb csapok el valakit (de a hulla persze egyből eltűnik ilyenkor). Ennyire gagyi NPC-ket amúgy én még nem is láttam, ezzel az erővel ki is lehetne kapcsolni mindet, mert totál feleslegesen ácsorognak az utcákon. A GTA3 sztem ezen a téren már komolyabb AI-t vonultatott fel.

Meg vannak még vicces dolgok, pl. küldetés helyszínéről kimászom 1-2 utcával már bereseteli az egészet, az autómat folyamatosan ide-oda pakolja a game, meg olyan is volt hogy döngettem ezerrel az utánfutós kamionnal és ott álltam hirtelen az út közepén, a kamion meg szublimált a levegőbe. :D

Mindezek ellenére mégis van egy olyan atmoszférája a játéknak hogy valamiért jó játszani vele. Sokadjára is nyakonvágni a bamba őröket böllérkéssel meg 50 méterről kilőni pisztollyal a célszemélyt aztán angolosan távozni motorcsónakkal és nézni ahogy rohangásznak mint a hülyék. Egyik kedvencem volt amikor a klukluxosok vezérét a kerítésen túlról lekaptam egy gránáttal, aztán rájuk küldtem a (suicide) squad-ot akik megjelentek a rét közepén és mindenkit ledaráltak hátulról (mivel a maradék pár maszkos szerencsétlen épp próbáltak a kerítésen át leszedni, de persze nem ment nekik :) ).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107452) tomsolo válasza Agyzuzo (#107451) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem sincs ezzel semmi baj. Majd amikor 6 euróra lemegy az ára rá is próbálok mert minőségért mindig hajlandó vagyok fizetni. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107453) i2k válasza Csapoati (#107447) üzenetére


i2k
senior tag

Naplementés képet nézd meg - különösen az eredeti "fényében" látszik, hogy mire is gondoltam.
De a belső teres képen is látszik. A kontraszttal együtt csökken a fényerő is [egyetlen motor sem képes külön kezelni ezt a témakört, mint mondjuk egy profi fényképezőgép, vagy maga a Photoshop (ha már utómunkáról van szó).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107454) tomsolo válasza i2k (#107453) üzenetére


tomsolo
őstag

A kontraszt növeléssel nem a fényerő csökken hanem a dinamika tartomány. :)

Hogy mi történik ilyenkor pontosan ajánlom PS-be a Levels-re kattintani és kiválasztani a Presetből vmelyik Increase contrast beállítást. Egyébként pont ugyanilyen pontosan lehet SweetFx-be is állítani, a probléma viszont az hogy egy szar szintelen képből csak vmilyen minőségromlással, torzítással tudsz elfogadhatót csinálni és ez vissza köszönöm más helyeken.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107455) i2k válasza tomsolo (#107454) üzenetére


i2k
senior tag

Épp a Photoshop miatt írtam azt, amire válaszoltál - míg ott lehet [nagyon is] pontosan korrigálni ezzel-azzal, addig a dll-es és cfg fájlos játszadozással nem igazán, ahogy írod is:

"a probléma viszont az hogy egy szar szintelen képből csak vmilyen minőségromlással, torzítással tudsz elfogadhatót csinálni és ez vissza köszönöm más helyeken"

S ezek a "vissza köszönések" érhetőek tetten olyan képeken, mint a részletvesztős naplementés, vagy megvakulós indoor képen: hirtelen a "kamera" (azaz mi) dioptriákat és/vagy fényérzékenységet szerzünk.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107456) arty válasza cyberkind (#107425) üzenetére


arty
veterán

ha a sorok mögött kell olvasnom, hogy szar (egyébként ezt tesztoldalja válogatja....), az még mindig jobb, mint ha SEHOL nem olvasnám :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107457) bullseye válasza tomsolo (#107435) üzenetére


bullseye
addikt

Ha ilyet olvasok mindig annyira fáj, hogy ezek szerint akár jót akár rosszat írok egy játékról, valaki simán fizetne érte egy csomót, de sehol semmi. Komolyabb témáknál is már vagy 10+ éve, hogy valaki egyáltalán felvetette. Elpazaroltam az ifjúságomat. :O

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107458) tomsolo válasza i2k (#107455) üzenetére


tomsolo
őstag

Pont ugyanolyan pontosan tudod állítani mindkettőben, sőt talán SweetFx alatt alapból több adjusztálási lehetőség van. A probléma inkább az, hogy mindkettő gányolás csak egy fix értékekkel rendelkező utómunka egy 3D-s jelenet 2D képén.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107459) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó ez a Skyrim SE, cirka másfél gigával kisebb mint a sima. -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107460) Csapoati válasza tomsolo (#107459) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megtanultak programozni azóta. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107461) maross válasza tomsolo (#107459) üzenetére


maross
veterán

Jó lenne ha save game valoban kompatibilis lenne, uj erot adna a folytatashoz :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107462) DrTechnoid válasza maross (#107461) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Valóban jó lenne , mert ha még egyszer össze kéne szednem a Crown of Barenziah-ot, akkor eret vágnék.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#107463) Hokunda válasza tomsolo (#107459) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Amúgy ezt hol kéne látni dlck között? Az LE nekem is megvolt, de most is csak a 3 kieg van fent meg a HR pack. Vagy ez utóbbi az ajándék?

(#107464) tomsolo válasza Hokunda (#107463) üzenetére


tomsolo
őstag

SE új sor teljesen.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107465) ZsZso válasza maross (#107461) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ahh, én 3-4 -szer kezdtem eddig neki, mindig mindent aprólékosan megcsinálok, aztán ~60-70-80 óra után elfogy a szabadidőm és aztán egy ideig nincs rá időm (fontos megjegyezni, hogy még kb. 20 órát szoktam pepecselni az aktuális legjobb modok összeválogatásával). Ha újra nekiállok, akkor mindig új karaktert kezdek, mert nem nagyon emlékszem már 1-2 év távlatából, hogy mik voltak az előzmények. Éppen ezért sose értem még el a játék végére. Most karácsony előtti hosszabb szabadság alatt is indítani fogok szerintem úgy karaktert, immáron az SE-ben. Ilyenkor tudok örülni annak, hogy egy ennyire elcseszett logika alapján játszok és így eggyel kevesebb dolog miatt kell aggódnom :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#107466) cskamacska válasza Agyzuzo (#107441) üzenetére


cskamacska
addikt

Mafia III-nak nem a kinézetével van baja.. :D

maross: Pff, ne is mondd. :( Megjött a GTX1050Ti, még a magas dollár mellett is 45000 környékén tisztességes népkártya lehetne, miközben kevesebbet fűt és eszik mint egy 750Ti. És erre milyen áron adják? 62000 forintért. Belépő gamer kártya 62000 forintért. No comment.. :U

tomsolo: A gondom pont az, hogy lehet hogy a gémer lapok eddig is meg voltak kilóra véve, de a kiadóknak már ez sem elég, teljes szabadosságot és számonkérhetetlenséget akarnak. :Y :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107467) Dilikutya válasza cskamacska (#107466) üzenetére


Dilikutya
félisten

Belépő játékosnak ott az RX460 4 Gb 40-től. Ez a tesztek szerint is van annyival gyorsabb, mint amennyivel többe kerül. 45-ért a GTX1050Ti ingyen lett volna szinte.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107468) Hokunda válasza tomsolo (#107464) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Köszi, de nem vak voltam, nekem ma dobta csak fel. Mondjuk csak 10 giga? A régi mintha nagyobb lett volna.

(#107469) Crytek


Crytek
veterán

Nos úgy néz ki a tescos 11000ft-os BF1 igaznak bizonyult rengeteget vettek és annyit is fizettek érte!

Next PC Upgrade: 2022

(#107470) cyberkind válasza Crytek (#107469) üzenetére


cyberkind
félisten

Én inkább ennyiért (se) a Gta 5-öt veszem meg Steam-re. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107471) djculture válasza Crytek (#107469) üzenetére


djculture
félisten

Miért ne lenne igaz ott van a tesco-s ujságban hogy 11990ft. Tehát 12 ezer maradjunk annyiban

Tessék:

[ Szerkesztve ]

(#107472) Frod válasza djculture (#107471) üzenetére


Frod
addikt

A szórólap hátulján volt 1000-es kupon, szóval 10.900.

Do you see the white shadow?

(#107473) Mr.Csizmás válasza Frod (#107472) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hol? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107474) oriic válasza Mr.Csizmás (#107473) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak azokban az ujsagokban van amit hazhoz kapnak emberek, a boltiban nincs.

Live-Die-Respawn

(#107475) djculture válasza Frod (#107472) üzenetére


djculture
félisten

Azt nem tudom, tescoba eleve sokféle levásárolhatóság van ha éppen clubcardod van és egyebek.

Ja megtaláltam a kupont jó hogy nem vágtam az újságot a tűzre ahogy szokásom :D

[ Szerkesztve ]

(#107476) i2k válasza Crytek (#107469) üzenetére


i2k
senior tag

Kezemben a Tesco Life - 2016/43. száma, és a borítóval együtt csak 24 oldalas.
Játék akció egy szál se benne.
A kupon a hátulján mindig ott van.

//oriic: mi a kezemben van: postás által házhoz hozott...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107477) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Price Glitch – Borderlands Handsome Collection (XboxOne) ingyen!
[link]

(#107478) Mr.Csizmás válasza i2k (#107476) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

same here

kisteszkó van itt, keress nagyobbat :U :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107479) tomsolo


tomsolo
őstag

úgy háborogtok mintha 10-sével vennétek a BF1-et és nincs mással játszani

Jó lesz ez majd on the house! via Crytek :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107480) sixpak válasza tomsolo (#107479) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pfff... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107481) oriic válasza tomsolo (#107479) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Jó lesz ez majd on the house! via Crytek :D"

Az is sok érte. ;]

Live-Die-Respawn

(#107482) djculture válasza i2k (#107476) üzenetére


djculture
félisten

Nekem is és a 27 oldalon van. Amúgy én is kivárok hardline is 5-ért volt, ez is max ennyit ér nekem.

[ Szerkesztve ]

(#107483) Frod válasza djculture (#107482) üzenetére


Frod
addikt

de a Hardline bukott azért volt hamar ennyi, ez most a BF3 óta a legjobban fogadott epizód. aztán persze majd kiderül mi lesz a vége, mert előre nem jelenthető ki egyik véglet sem.
(mondjuk a játékosoknál a Battlefront is csalódás volt, de még mindig nem nézett be 8990 alá, pedig pc-n ember nem sok van)

Do you see the white shadow?

(#107484) arty válasza djculture (#107482) üzenetére


arty
veterán

én is 5ért vettem, de a "legdrágább" battlefieldem így is :( (mivel a szingli értékelhetetlen, multit pedig ki sem próbáltam, ellenben pl a day1 bf4es vásárlásommal, ahol nekem a kampány is tetszett és multizgattam is vele)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107485) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek ez hiányzott, megjelent GOG-on a Crysis 1 és a Crysis Warhead.

Crysis 1 - 7,29 euró
Crysis Warhead - 7,29 euró

Együtt:

14,58 euró

Live-Die-Respawn

(#107486) Crytek válasza oriic (#107485) üzenetére


Crytek
veterán

Crytek visszatérhetne végre a bizniszbe egy Ryse 2-vel vagy egy új Crysis-al.

Next PC Upgrade: 2022

(#107487) djculture válasza oriic (#107485) üzenetére


djculture
félisten

Kiszedték a SecuROM-ot ?

[ Szerkesztve ]

(#107488) #79621120


#79621120
törölt tag

Más is kapott meghívót a Gwent zárt bétára ?

(#107489) oriic válasza #79621120 (#107488) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én pl nem, mert nem is jelentkeztem ( :D ), de amúgy igen, most küldték a béta meghívókat PC-re és konzolokra is.

Live-Die-Respawn

(#107490) S1M0N válasza #79621120 (#107488) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, lejátszottam már jó pár kört, a stressz teszthez képest elég durván változott a játék kinézete, de szerintem nem lett rossz az új felület, valamint a kártyák képességeit is megkeverték.

Összességében továbbra is tetszik, pár száz órát biztosan el lehet majd lenni vele.

(#107491) djculture válasza Frod (#107483) üzenetére


djculture
félisten

Battlefront most jön újra 10-ért összes dlc-vel..

(#107492) Frod válasza djculture (#107491) üzenetére


Frod
addikt

Ami egyébként már jó is lenne, HA nem tudnánk, hogy pc-n pl totál érdektelen már a játék.

Do you see the white shadow?

(#107493) cyberkind válasza Frod (#107492) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából ha igazak azok a játékosszám képek akkor szinte mindenhol az.

Paranormal Cocktivity

(#107494) Frod válasza cyberkind (#107493) üzenetére


Frod
addikt

amiket én utoljára láttam, ott a konzolos verziókkal nem ritkán 5-6x annyian tolták még - bár lehet azóta ez változott. (pc már nyáron is 3.000 körül volt csak, gondolom a bf1 hatására most még annyi se)

Do you see the white shadow?

(#107495) Crytek válasza djculture (#107487) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel GoG nyilván :)
Egyedül már csak steamen nincs frissitve ott még védelemel szedi le amit nem komál a win 10.
Origines verziókon is az volt ,de ott felhivod a magyar supportot leszedik és aktiválnak értelmes és elinditható verziót.

Support része 10/10 ,de az hogy alap hogy normális verziót kéne a szerverekre feltolni szánalom/10

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#107496) micafighter


micafighter
nagyúr

Preloadolható a Xenoverse 2 :))

(#107497) micafighter válasza micafighter (#107496) üzenetére


micafighter
nagyúr

És már megy is :)

(#107498) Crytek


Crytek
veterán

Hátha valakit érdekel. Gamersgate-en Halloween sale fut...

Next PC Upgrade: 2022

(#107499) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valakinél nem maradt elfekvőben Uplay-es SC bundle? Konkrétan Blacklistet keresek...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#107500) tomsolo válasza micafighter (#107496) üzenetére


tomsolo
őstag

Jönnek is a negatív reviewk, hogy szépen csendben törölték a free content szöveget a leírásból a megjelenés után.

Ejnye Bandai! ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.