Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106951) micafighter válasza cyberkind (#106950) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezek szerint konzolokon jobban fut?

(#106952) Crytek


Crytek
veterán

Kurva lowpolyk a texturák mintha ilyen 512*512-es vagy kisebb lenne. Ami érdekes ,hogy ez a 720p be futást nem láttam sehol ,hogy hivatalosan elismerték volna.
De valami übergebasz csak van ha szinte 0 grafikai változás sincs a szintek között.
Mire 5$ alatt szorják jó lesz ez .... és talán magyar is :)

Next PC Upgrade: 2022

(#106953) cyberkind válasza micafighter (#106951) üzenetére


cyberkind
félisten

30fps-sel még egy sok éves Gtx 660 is viszi, itt a 60-nal lett az újabb baj, meg azzal, hogy nem eléggé skálázható a játék amire rátesz, hogy alig van ha egyáltalán van különbség a grafikai beállítások között.

Paranormal Cocktivity

(#106954) Hokunda válasza cyberkind (#106953) üzenetére


Hokunda
aktív tag

"itt a 60-nal lett az újabb baj, meg azzal, hogy nem eléggé skálázható a játék amire rátesz, hogy alig van ha egyáltalán van különbség a grafikai beállítások között."

Szóval akkor ezek szerint 2016-ban néhányaknál az ehhez hasolnó problémák csak kisebb gixerek, elhanyagolható hiányosságok egy 60 euros, előre agyonhypeolt AAnál?

(#106955) Agyzuzo válasza cyberkind (#106950) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért azok közül amiket eddig játszottam ez viszi a prímet. :D Még az új Deus Ex is 45-55 fps-en mocorog és azért lényegesen szebben néz ki (bár Upscale nélkül a Quatum Break is 35 fps és ugyanez a mosott bevakítós fényeffektes téma). Nekem inkább az nem tetszik hogy mindenféle barom effektet rá kell erőltetni a képre amitől egyáltalán nem lesz szebb, csak homályos mosott szar, cserébe lezabálja az FPS-t. Oké, legyen, csak lehessen kikapcsolni mert én kurvára utálom ezeket, anno a Motion Blur-t mikor először megláttam a Colin McRae Rally-ban már akkor se értettem hogy ez meg mi a szarért jó, -15 fps és homályos a kép, jajdejó. :D Aztán jött a DOF és a mindenféle csuda bevilágítós-homályosítós meg chromatic aberration szarságok, amiket sokszor ki se lehet kapcsolni. A Maffia 2-t pont a nyáron nyomtam végig megint és azt kell mondjam rohadt jól néz ki még ma is UHD-ben és az aztán tényleg 5000 fps-el megy és nincs is agyoneffektezve minden felesleges szarral. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106956) cyberkind válasza Hokunda (#106954) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már leírtam, hogy engem egy játékban se izgat a grafika amiben van egy kurva jó sztori, persze ennek nem így kéne kinéznie de ez van én elfogadom, és miért fogadom el, mert markánsan ez nem fog változni, új motort nem írnak, textúrákat nem tudom, hogy akarják nagyobbra cserélni ilyen optimalizáció mellett ami lássuk be, ha nem vonják vissza a játékot mint a Batman-t akkor szintén nem fog akkorát változni, max annyit mint a Gta 4-nél, csak azzal vsync-nél érdekes a 60fps-t tartani de anélkül jó.

+ nálam kb mindig minden jól megy, így nem igazán vagyok csalódott, de ezt leírtam a Batman-nél is, szart se ért de legalább leírtam mint itt is.

(#106955) Agyzuzo
Én is kikapcsolom ezt a sok szart mert nulla értelme van, illetve a Forza-ban be, mert az amúgy alig használja a gpu-t és így nem droppol ha csutkán van. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106957) Źşë' válasza Agyzuzo (#106955) üzenetére


Źşë'
addikt

mindent 4kban tolsz? gondolom azért "alacsonyabb" a fremerated, 35fps 1080gtxel, biztos csak 4kban miatt lehet

// ill. használsz g-syncet?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106958) maross válasza Źşë' (#106957) üzenetére


maross
veterán

fullhd-ban se tobb 40-45-nél.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106959) cyberkind válasza maross (#106958) üzenetére


cyberkind
félisten

Le kell venni ezt azt és megvan a 60, ne mondd már, hogy a jóval gyengébb 980TI-vel simán megtudom oldani mert nehezen hiszem el.

Paranormal Cocktivity

(#106960) Per Degaton


Per Degaton
tag

Sziasztok!

Itt a nagy maffiázás közben megosztanék egy kis store tapasztalatot, méghozzá elég
negatívat a Macgamestore oldalról.

Múlt vasárnap délelőtt (október 2-án) befejeztem a Bioshock Infinite alapjátékot és megjött a kedvem a DLC-ihez.
Felnéztem az istheranydeal.com-ra (ami az elvileg megbízható kulcsboltokat listázza) és ami a Macgamestore-t dobta legolcsóbbként a season pass-ra, mindössze 5 dollárért.
Gondoltam ennyit megér és miután utánanéztem reddit gamedeals-en, hogy steam kulcsot adnak ami jó win-re is, illetve megnéztem ezt és a testvértopikot itt és ezekben sem írtatok semmi szörnyűséget a bolttal kapcsolatban megvettem az SP-t.

Na a kódot azóta sem kaptam meg :D :((( :W

Az oldal My Games részlegén "Processing Purchase, Check Back Later" üzenet van azóta is, a konkrét rendelés oldalán pedig először "Processing" volt, néhány nap után pedig "Being reviewed"-ra váltott és azóta is az virít ott, a kulcs meg sehol.

Kedden írtam egy support ticket-et nekik (amire elvileg max 48 órán belül válaszolnak), de mivel nulla válasz érkezett pénteken megint rájuk írtam, de azóta sem történt semmi.

Azt még valamennyire megérteném, hogyha beragadt a rendszerük vagy ilyesmi és emiatt akadt el, de hogy a support ticket-re se válaszolnak meg fel sem veszik velem a kapcsolatot több mint egy hétig az egyszerűen felháborító!

Nem egy nagy összegről van szó, de pont azért vettem elvileg megbízható oldalról és nem szürkeboltból, hogy mihamarabb játszani tudjak vele, erre tessék...

Csak azért írtam ezt le, hogy szerintem óvastosan vásároljatok itt bármit is, ha az én ügyem például meg is fog oldódni valamikor, az tuti, hogy többet nem veszek tőlük semmit.

(#106961) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A Mafia 3-hoz.

Nekem totál úgy tűnik mintha a renderelt képkocka felbontása alacsonyabb lenne mint a beállított végleges felbontás, aztán jön rá egy kis upscale, és azt próbálják elkókányolni ezzel a túltolt AA-val. Olyan a kép mintha XBONE-ról lenne mentve.
Valamint mintha a távolabbi tárgyak felbontása dinamikusan butítva lenne. Az meg hogy a tükörben 320x200-asfelbontásban szembe állva a hátadat látod, nem gyenge. Ez még a Mafia 2-ben is normálisan meg volt csinálva.

[ Szerkesztve ]

(#106962) tomsolo válasza Per Degaton (#106960) üzenetére


tomsolo
őstag

Leszarják a ticketedet.

Én a végén már pp dispute-t indítottam, akkor megjött a cucc de lényegében arra se reagáltak semmit. Szal megfogod kapni de készülj fel rá hogy akár 6 napba is beletelhet.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106963) maross válasza kriszpontaz (#106961) üzenetére


maross
veterán

Ez full igaz, nekem is ilyen erzesem van, Quantum Break volt az első ilyen, ahol tenylegesen lehetett látni, Mafiaban csak furának/ocsmánynak nevezném, nem tudom eldönteni hogy miért olyan amilyen, lehet szimplán igénytelenek voltak textúrák tekintetében.

egybkent nalam 2560-ban 60fps, nem tudom agyzuzonal miert van 45 korul fullhdban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106964) Per Degaton válasza tomsolo (#106962) üzenetére


Per Degaton
tag

Köszi.

Felkészülök a 6 napra, mert most tartok 8-nál :)
Jó nagy köcsögök amúgy, lassan nálam is a paypal dispute jön...

(#106965) Agyzuzo válasza maross (#106963) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A mocsaras, növényekkel sűrűn benőtt részeken le tudott esni 45-ig és pont ott tesztelgettem, amúgy máshol nekem is 55-60. De lehet már a CPU-m limitál be.

Az eleve fura hogy az options-ben a felbontás állítás azonnali, ez is upscale-t feltételez.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#106966) kriszpontaz válasza Agyzuzo (#106965) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az eleve fura hogy az options-ben a felbontás állítás azonnali, ez is upscale-t feltételez.

Ha ez így van, akkor tutira az.

(#106967) Hokunda válasza Per Degaton (#106960) üzenetére


Hokunda
aktív tag

1-2 hónapja nekem is volt gondom velük az XCOM 2 - Reinforcement Pack kapcsán, igaz engem csak két és fél napig várattak, de digitális terjesztés esetén ezt is sokallottam kicsit, azért nem távírókkal kommunikálunk. Nekem ticket nélkül megoldódott, szerintem neked is megfog, de szó mi szó nem törik össze magukat.

(#106968) tomsolo válasza maross (#106934) üzenetére


tomsolo
őstag

az innováció jegyében a sima kuponos rendszer is megszűnt, most már csak cashback kuponok vannak amivel g2a coinokat kaphatsz vissza

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106969) Frod válasza cskamacska (#106866) üzenetére


Frod
addikt

mivel a privátokat nem olvasod, így ide írok, hogy ha még megvan a Grim Dawn akkor az érdekelne.

Do you see the white shadow?

(#106970) kriszpontaz válasza maross (#106963) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Na most indítottam el a Dark Souls-t. Mi fogadott? Szinte ugyanez a látvány, és lehetett is hackelgetni egyből.
A Dark Souls-nak is a belső render felbontása 1024x720, amit hiába állítasz FullHD-re akkor is pocsék marad.
Ezért is van egy olyan érzésem hogy hasonló a szitu a Mafia III esetében is. Linkelek egy fórumot, itt szépen látszik mi van.

[link]

Saját képek, az első elég rossz helyen sikerült, de látszik mi a gond.

DSFix előtt:

Után:

(#106971) tomsolo: feltettem. Szerinted miért írtam fentebb hogy lehetett is egyből hackelgetni?

[ Szerkesztve ]

(#106971) tomsolo válasza kriszpontaz (#106970) üzenetére


tomsolo
őstag

DSfixet tedd már fel hozzá...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106972) i2k válasza kriszpontaz (#106970) üzenetére


i2k
senior tag

És akkor még tegyél fel pár dolgot hozzá: HD textúrák, olvashatóbb szövegek, jobb életerő csík etc.

//Közvetlen linkek a link mögötti hozzászólásban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106973) eami


eami
addikt

(#106974) tomsolo válasza i2k (#106972) üzenetére


tomsolo
őstag

nem hinném, hogy csak ezért fog az sgre regisztrálni -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106975) i2k válasza eami (#106973) üzenetére


i2k
senior tag

:D :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106976) i2k válasza kriszpontaz (#106970) üzenetére


i2k
senior tag

Nos, mivel tomsolo felvázolta annak lehetőségét, hogy nem vagy regisztrált SG-s:

* Dark Souls HD Texture Pack by DragonCrestPC - Toology86 - 128 MB
* High-Res UI and Subtitle fonts by backfoggen - 1,3 MB
* Highly Visible Health Bars by AJane - 0,7 MB
S kell hozzájuk a DSFix 2.x

További modok itt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106977) kriszpontaz válasza i2k (#106976) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi a linkeket, nem voltam regisztrált tag :).
A font mod már fent van. A HD pack jól fog jönni, meg a Health bar mod is. A DSFix már adott. Remélem a DSII-nél nem kell ennyit piszkálni. Az irányítása elég érdekes, még szoknom kell (főleg Steam Controllerrel).

(#106978) i2k válasza kriszpontaz (#106977) üzenetére


i2k
senior tag

"Remélem a DSII-nél nem kell ennyit piszkálni"

A sima Dark Souls II + DLC-i esetében lehet piszkálgatni - és ott használhatod is a GeDoSaTo-t [a DSFix-et váltja], és pár modot.
A Dark Souls II: Sholars of the First Sin kiadásnál [ami az alapjáték + összes DLC együttes kiadása] a moddolás = software bant jelent, aminek következményeként a From Software szervein keresztül nem tudsz majd játszani, online.
S ez bizony nagy büntetés, mert a játékkal online kell lenned ahhoz, hogy a mentéseid tárolódjanak, és a játékélményed "felhőtlen" legyen [megkapj minden öcsit, ellenfelet, és invadelhess, vagy behívhass ellenfeleket, haverokat].

//STEAM Controllerhez konfigok:
* Dark Souls: Prepare to Die Edition
* Dark Souls II
* Dark Souls II: Sholars of the First Sin
* Dark Souls 3

//http://www.steamcontrollerdb.com/ --- itt pedig a teljes adatbázis, a többi játék konfighoz.

//Én mondjuk nem a STEAM Controlleremet használom az 1-2-höz, hanem az X360-as vezérlőt. Azt kicsit jobban merem nyúzni.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106979) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Tudtok olyan játékokat mondani, amiben erős flow élmény? Elsősorban steames játékokat keresek.

Előre is köszi! :R

(#106980) i2k válasza lkksioskdl3 (#106979) üzenetére


i2k
senior tag

Mi magyarul a "flow élmény"? :F

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106981) tipuka válasza i2k (#106980) üzenetére


tipuka
addikt

nekem a flower jutott eszembe. :DDD

(#106982) lkksioskdl3 válasza i2k (#106980) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hasonló mint a thegamecompany játékai. Nem különösebben bonyolult a játékmenet, de élvezetes a játék. ne haragudj nehéz megfogalmazni szóban.

(#106983) kriszpontaz válasza i2k (#106978) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi az infókat és a segítséget. Furcsa, hogy a Steam nem talált a DS1-hez felhasználói konfigokat a felhőben a Steam Controllerhez. Amúgy lehet én is az X360 kontrollerrel fogom tolni, mert sokszor félrenyomok az xyab gomboknál. Köszi a linkeket is! :R

(#106984) Mr.Csizmás válasza lkksioskdl3 (#106979) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Mafia első része, ha még meg tudod szerezni, Fable, Dying Light

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106985) i2k válasza kriszpontaz (#106983) üzenetére


i2k
senior tag

Szívesen ;)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106986) genndy válasza lkksioskdl3 (#106982) üzenetére


genndy
addikt

Az összes sétaszimulátor (Vanishing of Ethan Carter, Dear Esther, Lifeless Planet, stb.), Limbo, Inside.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#106987) Crytek válasza genndy (#106986) üzenetére


Crytek
veterán

Ethan Carter fejlesztői villanthatnának már végre valami a köv. projektből. Ha meglesz az Ethan Carter minőség egy vevőjük már van.

Next PC Upgrade: 2022

(#106988) vorosmarti válasza i2k (#106978) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ez komoly? Ha felteszem a DS 2 SOTFS-hez a DS2fix-et, azért kibannolhatnak? Vagy rosszul értettem? Bízom benne...

(#106989) i2k válasza vorosmarti (#106988) üzenetére


i2k
senior tag

Nem értetted rosszul. Bármilyen külső modifikáció a játékon azonnali bant eredményezhet.
S ez, a pórul jártak visszajelzései alapján [fórumokon olvashatóak - pölö STEAM-en, ha jól emlékszem], ráadásul nem azonnal "kapnak" el. Lehet, hogy örömmel játszol mondjuk 30+ órát, s egyszer csak bumm = no online.

Dark Souls 2 Scholar of The First Sin walkthrough 1080p - Part 1 - érdemes meghallgatni. 3 perc után el is hangzik, hogy technikailag sem erőlteti a mod készítője.

DS2Fix64 - Random fixes for Dark Souls II: Scholar of the First Sin (WIP)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106990) vorosmarti válasza i2k (#106989) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönöm szépen :R nagyon örülök hogy szóba került, mert pont most akartam megnézni, h milyen a ds2fix-el a játék. :) 90 óra játék után már az achievementeket szeretném kimaxolni, és vszínűleg nehezen viselném ha ilyenért bannolnának ki.
Még egyszer nagyon köszönöm :)

(#106991) i2k válasza vorosmarti (#106990) üzenetére


i2k
senior tag

Szívesen. Az úttörő ott segít, ahol tud. ;)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106992) lkksioskdl3 válasza Mr.Csizmás (#106984) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszi. Mafia egyet próbáltam beszerezni, de eddig sikertelenül. A fabelt bepróbálom.
A dying light-hoz kevés a gépem :(

(#106986) genndy
Ezeket többnyire próbáltam , de annyira nem jöttek be.

(#106993) kriszpontaz válasza i2k (#106989) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Azért ezt jó tudni, nekem pont a Scholar of The First Sin van meg, nem is fogom bántani. Mondjuk enyhén vicces SweetFX-ért bannolni (annak persze nem vicces akit emiatt tiltottak ki).
Most nézem OFF topikban offolgatok :D. ON-ba tettem.

[ Szerkesztve ]

(#106994) Mr.Csizmás válasza kriszpontaz (#106993) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

battlefieldnél se szerette a punkbuster az FX-et.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106995) i2k válasza Mr.Csizmás (#106994) üzenetére


i2k
senior tag

És valamelyik Call of Duty konzoljának előhívásáért is járt VAC ban... ha jól rémlik.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106996) cyberkind


cyberkind
félisten

Nagyon gáz lett ez a Watch Dogs 2, sokkal szarabbnak tűnik mint az 1 vagy bármi más open world Gta klón. :U
És ez jön egy hónap múlva.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106997) Źşë' válasza cyberkind (#106996) üzenetére


Źşë'
addikt

ultragáz tényleg, ez a fontos benne a szelfizés, meg kellene gyógyítani szívlapáttal azt aki ezt a szót kitalálta...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106998) kriszpontaz válasza Źşë' (#106997) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ugyanez jut eszembe mindig amikor meghallom :D.

(#106999) Crytek válasza cyberkind (#106996) üzenetére


Crytek
veterán

Sokkal szarabbnak? Kb 1az1be full ugyanaz hozza azt a szintet szóval nem lesz vele baj.

Next PC Upgrade: 2022

(#107000) djculture válasza Crytek (#106999) üzenetére


djculture
félisten

Az egyesbe a főhős azért normális volt nem ilyen ratyi.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.