Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106601) Csapoati válasza i2k (#106600) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha meg megunja a játékot és nem kellenek a dlc-k, kidobott 7000 Ft-ot az ablakon. Amúgy nem tudom mik ezek a kezelési költségek, nekem egy ilyen sincs (Erste hitelkártya és PayPal).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106602) Mr.Csizmás válasza i2k (#106600) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

PP kezelési költség csak átutalásnál van, vásárlásnál az eladó fizeti.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106603) sixpak válasza i2k (#106600) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm mindenkinek, a téma nagyjából okafogyottá vált, marcusa fórumtárs segített egy költséghatékony megoldást találni, innen is köszönöm neki. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106604) maross válasza i2k (#106600) üzenetére


maross
veterán

Eppenseggel az euro ara lefele várhato (felminositesek, forinterosodes). Bankkartya es paypal kezelesi koltségek nincsenek, max szurkeoldalakon.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106605) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Erdekesseg: Senki nem kap Mafia III-bol tesztpeldanyt, csak megjelenes utan lehet kitenni teszteket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#106606) i2k válasza maross (#106604) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor biztos csak engem szívat a Pay Pal.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106607) eami válasza Mr.Csizmás (#106602) üzenetére


eami
addikt

akkor is van ha nem állítja át az amúgy default beállítást hogy ne a PayPal váltson. Persze az nem is kezelési költség, egyszerűen csak nagyon kedvezőtlenül váltanak (számunkra).

(#106608) maross válasza i2k (#106606) üzenetére


maross
veterán

Kezelesi koltseg az amikor szurkesite ker toled +0.x eurot es +pár%-ot pluszba tranzakcionkent. Paypalnel allitsd be hogy a bankod valtson, es 1% bukod lesz a paypales 4% helyett (my account/profilera klikk!/my money/my preapproved payments/set available funding sources/conversion options/sellers invoice). Ha van paypalre feltoltve penzed es azt koltod, akkor elotte manualisan konvertald at, ugy "csak" 3% bukod lesz. Alapvetoen pedig nincs semmi tranzakcios dij, ha euroban fizetsz, es eurod van rajta, pontosan a kiirt osszeget fogja vonni. A tobbit ertelemszeruen meg kell fizetni. Es ha neadjisten van ra feltoltve forintod, es euroban fizetnel, at tudom neked valtani kozeparfolyamon, mert en eurot szoktam neha forintra valtani, szinten szokasos bukoval.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106609) i2k válasza maross (#106608) üzenetére


i2k
senior tag

Mindig felírom, hogy mennyiért vásárolok - STEAM, Bundlestars, Humblebundle, Indiegala - papíron, beszorzom aktuális középárfolyammal, és utána megkapom PP-től a fizetendőt, és nem egyezik forintra. 1-2-300 Ft-al mindig több.

//Ja, és fél+ éve volt már arról szó, hogy a bank váltsa, nekem úgy is van beállítva...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106610) echterion válasza i2k (#106609) üzenetére


echterion
nagyúr

Mer' a paypal szarul vált, valszeg haszonkulccsal számolnak. Sajna, hiába állítom át és is, hogy a bank váltson, akkor sem jön ki annyira, mintha csak simán bankkártyával fizetnék.

**********

(#106611) AtHoS válasza i2k (#106609) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A bank nem középárfolyamon vált, de ezt már úgy is tudod, ráadásul nem is a vásárlás pillanatában élő árfolyamon, hanem mikor a tényleges tranzakció végbemegy a bankok között fogja ráterhelni véglegesen a számlára (addig pedig egy a vásárlás pillanatában érvényes árfolyamértéken befoglalja). Legalábbis CIB-nél így működik

read-only mode on the forum

(#106612) micafighter válasza i2k (#106609) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ne középárfolyammal számolj, hanem deviza eladási árfolyammal. Nekem OTP-nél forintra pontosan kijönnek a Paypal vásárlások.

[ Szerkesztve ]

(#106613) djculture válasza oriic (#106605) üzenetére


djculture
félisten

Elég volt belőle a TheVR teszt: [link]
Bár nekik is csak egy adott részt engedtek stream-elni. Nem egy nagy valami lett ez a játék szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#106614) Crytek


Crytek
veterán

(#106615) micafighter válasza djculture (#106613) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pedig a TheVR eléggé el volt tőle ájulva.

(#106616) djculture válasza micafighter (#106615) üzenetére


djculture
félisten

pénzért te is ellennél.. Eleve ugye csak ő nekik adatott meg hogy kimenjenek és játszanak vele 6 órát. Pr genyóság.

[ Szerkesztve ]

(#106617) maross válasza micafighter (#106615) üzenetére


maross
veterán

En se latok benne kivetnivalot, szimpi cucc. Hamarosan meglatjuk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106618) KubanitoS válasza djculture (#106613) üzenetére


KubanitoS
veterán

A videó alapján a következők tűntek fel elsőre:

- a játék jól láthatóan szaggat a tesztgépen (is)
- mosottas textúrák, egyedül a fényhatások tűnnek egész jónak
- a kocsik kb irányíthatatlanok

A kiadónak/fejlesztőknek azért van önbizalmuk ezt mutogatni megjelenés előtt. Jó lesz ez 5 euroért majd jövőre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#106619) maross válasza i2k (#106609) üzenetére


maross
veterán

Tobb apro trukk is van, egyik az, hogy ellenorizd le ismet mire van allitva, a masik legfobb csel: vasarlaskor mindket szemed legyen nyitva, van egy mini link amivel ISMET at kell allitani banki valtasra. Ahogy en eszrevettem, a paypalen beluli "bankvaltsa" annyit er, hogy vasarlaskor megjelenik ez a link amivel tenylegesen modosithatod. De kb fel eve vettem barmit is paypalen keresztul bankkartyaval, azota lehet ismet innovacio tortent.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106620) echterion válasza maross (#106619) üzenetére


echterion
nagyúr

Na ezt mindjárt lecsekkolom. Köszi a tippet.

**********

(#106621) Frod válasza micafighter (#106615) üzenetére


Frod
addikt

Általában mindentől el vannak.
A No Man Sky-t is hülyére dicsérték, aztán egyszer csak nem folytatták, most meg már azt mondták egy másik videó elején, hogy csalódás :)

A Mafia 3 meg egyelőre (a tonna kiadott gameplay alapján) n+1-edik open world, 'gta-szerű' cucc lesz, ami nem gond, mert ez mindig is látszott rajta, csak sokan a megváltást várták tőle év végére.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#106622) micafighter válasza Frod (#106621) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Általában mindentől el vannak."

Hát akkor nem sok értelme van :N (nem követem őket, mondjuk egyikőjüket személyesen is ismerem)

[ Szerkesztve ]

(#106623) Frod válasza micafighter (#106622) üzenetére


Frod
addikt

egyetlen magyar csatorna amit nézek, a vizsgaidőszak alatti DOOM videók felbecsülhetetlenek voltak. :DDD
egyébként szimpatikus arcok, csak tényleg idejét nem tudom mikor volt olyan utoljára amikor megmondták egy címről, hogy oké ez tényleg nem lett jó, stb. mindig az agyonéltetés megy.
több, ismertebb külföldi gamer csatorna startból beleállt a NMS-ba, hogy mekkora átverés/rossz stb, itt meg ment a tömjénezés, aztán pár hét múlva csak elejtjük egy videó elején, hogy csalódás...

persze ettől még jó, hogy vannak meg csinálják, csak nekem ezen a téren ez a személyes meglátásom.

Do you see the white shadow?

(#106624) cyberkind válasza djculture (#106613) üzenetére


cyberkind
félisten

Én tegnap vettem meg a Deluxe kiadást.

Paranormal Cocktivity

(#106625) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106626) djculture válasza cyberkind (#106624) üzenetére


djculture
félisten

Persze azt tudom te minden zsákbamacska játékot megveszel.. Én mostanában elég sok játékkal befürödtem igy kivárom, nem látom ebbe se a régi hangulatot ...

[ Szerkesztve ]

(#106627) cyberkind válasza djculture (#106626) üzenetére


cyberkind
félisten

Már leírtam régebben, hogy a sok szart mint a BF(inkább EA játékok, igen az új Mass Effect is) is nem veszem meg, csak az olyanokat amik nem futószalagon jönnek PC-re(Forza meg kivétel mert mindenki más szar ebben a kategóriában, de csak a Horizon kell ebből is ha lesz még PC-re), illetve a Mafia-t vártam is és szerettem meg szerettem a sorozatot.
Következő a Witcher 3 GOTY lesz ha leárazzák, ja meg a Division a coop miatt.

Régi hangulat az első rész után elveszett, azt felesleges keresni, de nekem ez is tetszik még ha nem is eredeti mafia.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106628) djculture válasza cyberkind (#106627) üzenetére


djculture
félisten

Division az év legrosszabb játék élménnyel bíró játéka. Bármi jobb annál. Lesz az még ingyen is mint a crew hasonlóan unalmas cuccok. Ugyis jön a Ghost Recon Wildlands ami division 2.0

[ Szerkesztve ]

(#106629) cyberkind válasza djculture (#106628) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ugyan csak a Beta-t próbáltam de már ott felcseszett a játék, ezt meg csak a coop miatt vennénk meg, nincs olyan coop-os játék ami nekünk kéne.

A Wildlands nem jön be, nekem tetszik a téli zárt "terep", meg az nem kap árazást a Steam-en jó sokáig.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106630) micafighter válasza cyberkind (#106627) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mondjuk nálam egy Maffia 3 preorder zsákbamacska (jonak tűnik, de manapság sok minden jónak tűnik, amíg meg nem jelenik, illetve rendes tesztek sincsenek, nem is adtak ki tesztpéldányt ami nálam kicsit szemöldök ráncoló) biztos nem előzne be egy olyan játékot (Witcher 3) amiről már ezer teszt van és kb mindenki egyet ért benne hogy a valaha készült egyik legjobb játék, rengeteg contentel és több száz óra potenciális gameplayyel. Arról nem is beszélve hogy ha jól emlékszem az első két része is kimaradt nálad, és azok is közel ilyen jól sikerültek :)

[ Szerkesztve ]

(#106631) cyberkind válasza micafighter (#106630) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam se előzi be, inkább pont az a bajom a Witcher-rel, hogy túl hosszú, és ha belekezdek akkor máshoz nincs sok értelme menni, ezt a Mafia-t meg már régóta várom igaz előrendelni nem akartam mert a Forza itt van és abban is iszonyat tartalom van, de nagyon jó áron volt, meg a gameplay-ek is tetszettek, én nem rendelek elő sokszor játékot talán a Forza volt az első ez meg a második, ennyi meg elfér néha-néha ja meg szeretem a korszakot, amíg nálam a Watch Fos 2 évekig kimarad, egészen addig amíg a fullos kiadás nem kap jó árazást addig másnak a coop meg a hype miatt az kell, pedig lószar lesz megint, AC meg Far Cry helyett WD lesz minden évben vagy minden másodikban.

djculture
Ja igen, engem pl az új CoD se hat meg mert mellé csomizzák a 4. rész új változatát, ez is kimarad amíg nem lesz normális áron.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106632) micafighter válasza cyberkind (#106631) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megértem, ugyanigy voltam én is a Witcherrel :) Amúgy mennyibe volt a Maffia 3?

(#106633) cyberkind válasza micafighter (#106632) üzenetére


cyberkind
félisten

Kb 15.500FT de minden benne van.
Jó lesz a Wticher is, de ez a széria még a Mass Effect-nél is durvább, pedig abba is beletettem anno pár 100 órát(vagy egy 1000-rest, nem tudom), akkor itt ez pár 1000 lenne, egyszer belekezdek ebbe az tuti, de nem most, a Cyberpunk2077-től már most félek, ott már most valami forradalmi dolgot mondogatnak pedig még 5 év mire kész lesz az a játék ha nem több.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106634) maross válasza cyberkind (#106633) üzenetére


maross
veterán

Az jo esellyel pont akkorát fog hasalni, mint amekkorat utott az elso bemutato videoja évekkel ezelott...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106635) cyberkind válasza maross (#106634) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak azt nem tudom, hogy minek adtak ki videót ebből lassan 4 éve amikor a játékból semmi sincs kész kb.

Paranormal Cocktivity

(#106636) tomsolo


tomsolo
őstag

Batman AK Premium már kb 2500Ft fb kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106637) NyMRooD válasza Frod (#106621) üzenetére


NyMRooD
őstag

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de rendesen ment a ba***eg, a NMS videó alatt, persze abban igazad van egyértelműen nem mondták ki, hogy sz*r de más játékokat sem szoktak konkrétan értékelni. Sőt itt csak annyira keltek a védelmére, hogy az aki virágboltit használ az ne károgjon, hogy nem azt kapta amit vár.

djculture: Igazad van, a Mafia 3 egy picit túl lett dicsérve, de várjuk már meg, hogy milyen lesz, csak akkor ítéld el a srácokat ha tényleg hazudtak. Bár nem hiszem, hogy eladják magukat, mert ha nézettség alapján utána számolsz (elvileg 1000 megtekintés átlagosan $2.5 jelent, de számoljuk csak $1-nek) rohadt sokat keresnek a youtube-on. A ritka streameket ne is számoljuk, ma minimum megkerestek 300-500 ezer forintot. Félreértés ne legyen nem fan vagyok, de "tipikus" magyar hozzáállás, hogy "biztos hazudnak", persze külföldön is sok negatív példa van, de várjuk meg mi lesz a vége.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#106638) cyberkind válasza NyMRooD (#106637) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem értem mire fel aggódik sok ember a Mafia 3 miatt ami 2K játék, akik meg majdnem a legjobbak, ezt elfelejtettem feljebb írni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106639) NyMRooD válasza cyberkind (#106638) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pontosan, 1. és 2. rész is jó volt, arról nem is beszélve, hogy a tulajnál van a GTA is ami meg, az open word királya, nem hiszem, hogy nem segítettek be, szerintem a Mafia 3 pont arra van, hogy két GTA között ne unatkozzunk.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#106640) Źşë' válasza cyberkind (#106638) üzenetére


Źşë'
addikt

a kiadó az persze, de a fejlesztő nem ugyan az, egyébként lehet is érezni hogy egy merőben más mafia lesz ez, sajnos. Én speciel úgy érzem az erőszak picit erőltetett benne, az irányítás is teljesen ratyi konzolos, karakteranimáció néhol túl gyors és leegyszerűsített - viaszbábú engine, műnek hat nekem teljes mértékben

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106641) cyberkind válasza Źşë' (#106640) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, más a fejlesztő, csak mivel a 2K nem hagyja felügyelet nélkül semelyik játékát mert akkora brand lett mára szintén nem aggódok, az is igaz, hogy ez már csak nevében mafia, aztán meg a sztoriban olyan durva dolgok derülnek ki mint a Keresztapában, senki se tudja, engem speciel nem zavar az erőszak meg a többi, az se lenne baj ha több lenne.
Nekem ez a 2 után simán jó lesz, az 1 után semmi se jó mert az annyira jó és tökéletes lett.

Paranormal Cocktivity

(#106642) djculture válasza cyberkind (#106641) üzenetére


djculture
félisten

Hülyeségeket én is tudok irkálni de bárki utána nézhet a 2k idén bezárta az ausztrál studióját amivel kinyirta a borderlands és BioShock sorozatokat, szélnek eresztette a készítőiket. Valószínűleg ha ezek folytatódnak is megint valami köze nincs emberekkel készítik. A cseh studiót is szétbaszta fele embert elbocsátotta helyette lett ez a fos Hangar 13 nevű kókányok csapata. Valószínűleg ez is lesz az utolsó játékuk mert bukni fog a játék.
Azon se csodálkoznák ha a 2k is egyszer csak THQ sorsára jutna, saját brand-et szétrombolják ez az év arról szólt.

[ Szerkesztve ]

(#106643) cyberkind válasza djculture (#106642) üzenetére


cyberkind
félisten

Erről volt egy cikk, hogy ez így nekik a legkedvezőbb volt üzleti szempontból, a csúcson abbahagyták, Levine-nek is elege volt, a brand a 2K-nél maradt azt csinálnak vele amit akarnak röviden ennyi, üzleti szempont, azt megnézem mikor jut oda a 2K ilyen címekkel mint a THQ akinél kb szar se volt ezekhez képest.

Ilyen címek:
BioShock series
Borderlands series
Civilization series
Grand Theft Auto series
Mafia series
Max Payne series
Midnight Club series
MLB 2K series
NBA 2K series
Red Dead series
WWE 2K series
XCOM series

Csakhogy érthető legyen: Egy stúdió bezárása nehéz dolog, ha azonban figyelembe vesszük, hogy a következő legalább két év során az Irrational egy fillért sem hozott volna, már sokkal érthetőbb a döntés. A bejelentés óta nem csak a Google „Irrational Games" keresései ugrottak meg jelentősen, hanem a Take-Two részvényei is. Elvesztették ugyan a stúdiót, de megtartották Levine-t és a Bioshockot, amelyek egyenként is jóval többet érnek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106644) lkksioskdl3 válasza cyberkind (#106643) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Ezt nem is tudtam. Köszi, ez tényleg érdekes volt.

(#106645) #79621120


#79621120
törölt tag

(#106646) cyberkind válasza #79621120 (#106645) üzenetére


cyberkind
félisten

980-nal aligha kéne, de a proci lap meg ram jöhetne. :D

Paranormal Cocktivity

(#106647) #79621120 válasza cyberkind (#106646) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#106648) sixpak válasza #79621120 (#106645) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem ez enyhén túlárazott...a 980-at nem is értem...
Anélkül, hogy vitát akarnék kirobbantani, szerintem egy játékhoz sem kell az a cpu, pláne nem egy 980 mellé.

Szerk.: ja, és az a ház ocsmány...tudom, szubjektív, inkább úgy fogalmazok, hogy nekem nem jön be.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106649) csaba951 válasza #79621120 (#106645) üzenetére


csaba951
veterán

Ez azoknak jó, akiknek van pénzük, de "nem értenek" a géphez. Ha ennyi pénzt költenék gépre, biztosan mindenből a legújabbat, legjobbat szeretném. Ez a gép meg egy tavalyi modell. Idén már lényelegesen jobb gépet lehet ezért a pénzért építeni.

#106648 sixpak
>szerintem egy játékhoz sem kell az a cpu

Pedig de! :DDD The Witcher III nagyon jól skálázódik 4-nél cpu magra is. 8-at simán ki tud használni. És a vásárokban kell is ez a teljesítmény, ha folyamatos (legalább) 60 fps-el akarsz vele játszani. (Nyilván nem a low beállításra gondoltam! ;] )

[ Szerkesztve ]

(#106650) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nem tudom volt-e már róla szó, de Steamen van egy Osiris: New Dawn című cuccos, ami ugyan early access, de kb azt tudja, amit a No Man's Sky-nak kellett volna tudnia.

Trailer

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.