Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) Crus válasza Mate (#67996) üzenetére


Crus
őstag

Nyilván vannak kivételek, főleg olcsóbb cuccok esetben majdnem mindegy hol veszed.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#68002) V.Stryker válasza Crus (#68000) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most volt valahol olcsón?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#68003) Crus válasza V.Stryker (#68002) üzenetére


Crus
őstag

10 dolcsi volt Amazonon nagyjából egy hónapja... Uplay, de akit tényleg a játék érdekel annak ez tuti vétel volt.

A 3900 Ft-os Galaxisos verzión eléggé gondolkozom, persze az is Uplay tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#68004) V.Stryker válasza Crus (#68003) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Engem az fog vissza,hogy hamarosan indul az Online verziója, ami durván néz ki és inkább majd arra költenék. Már a béta tesztnek is vége. Valamikor csak elindítják.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#68005) Źşë' válasza zone (#67997) üzenetére


Źşë'
addikt

besértődve előkerested a hozzászólásaimat, mondtam akinek nem inge nem veszi magára... ezek szerint tudod használni a keresőt, ez jó! de a lényeget nem említetted, azt hogy dátumozva ebből a 68ezer hozzászólásból heti 2-3x, sokszor meg havonta ennyi hozzászólást fűzök a topikhoz, nem kellene ezzel előhozakodni, az a szomorú hogy az egész topik működésére te is tojsz magasról... :W
amúgy ha már statisztika akkor: 1520as hsztől egészen a 68ezredik hszig lett 573db saját, ez aztán az off, és akkor azt még nem is veséztük ki ennek hány %a off, mindez 4 év alatt

az ember benéz egy nehéz nap után és oldalakat kell lapozni hogy találjon valami értelmes linket, és ajánlatot, ami miatt létre lett hozva ez a topik!! aztán meg bosszankodik, mert lemaradt valamiről... és én is jártam már így nem egyszer

(#67973) eami tudtommal ez nem fészbuk :U de ha nem elég a fb akkor ha beszélgetni akarsz itt van rengeteg másik

lehet pár off, na de tudatosan gyártani, +1 ezni, meg nemi szerveket emlegetni, és ezekre reagálni :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#68006) wjbhbdux válasza Źşë' (#68005) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ysomad :F

[ Szerkesztve ]

/s

(#68007) Crus válasza wjbhbdux (#68006) üzenetére


Crus
őstag

Hodor.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#68008) bullseye válasza Źşë' (#68005) üzenetére


bullseye
addikt

Hé! Az én hozzászólásom tökéletesen illeszkedett a ki mit imád sorozatba! És pont annyi értelme is volt itt, csak szerintem az tényleg szerethető. De szívesen elvitázok erről itt 40-50 hozzászóláson át!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#68009) Crytek


Crytek
veterán

Watch Dogs , Bound By Flame kitől hol a legolcsóbb?

Next PC Upgrade: 2022

(#68010) wjbhbdux válasza Crytek (#68009) üzenetére


wjbhbdux
veterán

úgy hallottam nem játszol online játékokkal, mit akarsz a watch dogsal?

/s

(#68011) Crytek válasza wjbhbdux (#68010) üzenetére


Crytek
veterán

Single érdekel mint mindig... a multi nem érdekel. Watch Dogs ba van single szóval árak hol kitől?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#68012) genndy válasza Źşë' (#68005) üzenetére


genndy
addikt

Azért aki lemarad valamiről, az nem az offok miatt van...
Ha tényleg kíváncsi valamire, akkor úgyis legalábbis átfutja és megtalálja az akciós linket, ha meg nem tudta követni a topikot, akkor amiatt maradt le, de nem az offok miatt.
Egyébként tényleg elég sok van, mivel ez lett egyben a játékos beszélgetős topik is, hiába van Azonnali kérdések meg sok más. Ez engem nem zavar, csak ilyen esetben legyen használva az OFF tag (és akkor a scriptet használók is örülnek hogy tényleg csak az akciós linkeket kell nézniük).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#68013) warcat válasza Crytek (#68011) üzenetére


warcat
veterán

Bound by flame traderektől 9 tf2 kulcs,drágábban nuuvemről kb 6000 ft
A GMG-s ajánlat voucherrel,meg némi kredittel megtámogatva jó volt,de most levették -szerintem korán- az 5 font kedvezményt,így most drága

Watch_Dogsal szerintem el vagy késve már ,volt pár akciós lehetőség;Steamen elég sok zár van rajta,az indiai origin üzletben volt jó ára egy fél napig - most már várjál szerintem nvidia kuponkódokra

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#68015) batman91 válasza wjbhbdux (#68014) üzenetére


batman91
őstag

Én sem elsősorban a multi miatt veszem meg, a single a lényegesebb nekem is. A multi legtöbbször csak frusztrációt okoz a sok semmirekellő, csaló kisgyerek miatt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#68016) djculture válasza batman91 (#68015) üzenetére


djculture
félisten

Watch dogsban viszon a single is multi lesz ha csak lenem tiltod bárki beléphet a te single játékodba kókánykodni egyet.

(#68017) zone válasza Źşë' (#68005) üzenetére


zone
őstag

Besértődve? Csupán arra világítottam rá, hogy bagoly mondja verébnek. A statisztikáról meg annyit, hogy ha minden passzív topikot olvasó havonta csupán csak ötször offolna, bőven 100 ezer komment felett járnánk.

Azt, hogy a topik működésére mennyire "tojok magasról" - megnézheted havonta hány akciót linkelek.
Vannak akciók, de az embereknek vannak kérdéseik, véleményük vagy hozzáfűznivalójuk, így működik a topik.
Ha csak egy linklistára vágysz, ott van a többször említett reddit.com/r/gamedeals vagy isthereanydeal.com.

Újabb érdektelen(?) IndieRoyale bundle [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#68018) bullseye válasza djculture (#68016) üzenetére


bullseye
addikt

És abból biztos valami jó sül ki, mert közösségi, meg co-op, meg az emberek jók, főleg a neten arctalanul. Ott van bizonyítéknak egy rakás DayZ videó, vagy pl. ez.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#68019) djculture válasza bullseye (#68018) üzenetére


djculture
félisten

Maga az egész játék elég elvont így már ilyen malőr nem nagyon számít. Inkább jöhetne a gta5 lehet csúnyább meg minden de nem kell autólopás közben a kamerákat hekekelgetni hogy másfele forduljanak :)

(#68020) Mate válasza djculture (#68019) üzenetére


Mate
nagyúr

Itt se kell :)

Tegnap nézegettem videókat és ahogy láttam itt is lehet vadállat módba nyomni. Amikor is nem szarakodik az ember a kamerákkal, hekkeléssel, csak öl.

(#68021) djculture válasza Mate (#68020) üzenetére


djculture
félisten

Azt nyilatkozták a fejlesztők hogy akkor nyomot hatsz magad után a digitális világban és elkapnak egy idő után. Kíváncsi leszek rá mert ha ez igaz lehet folyton ezzel szrakodni az akciózás helyett..

[ Szerkesztve ]

(#68022) mg105 válasza djculture (#68021) üzenetére


mg105
senior tag

Biztos el tudod tüntetni a nyomaidat, ha kiélted magad. Assassin's Creed-ben is letépsz pár posztert és mintha nem is irtottál volna ki egész városokat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#68023) ayo válasza zone (#68017) üzenetére


ayo
addikt

ez amúgy végre egy határeset, az első két cucc nem rossz, mondjuk nekem csak a Contiune kéne, de majd vmi 1 dolláros vagy Summer Sale lesz ebből:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#68024) warcat


warcat
veterán

Plants vs zombies Goty az új ingyen Origin játék.

Saints Row IV-et már ne vegyetek(humble storeban akciós),jön a Game of the Century kiadás,28 dlcvel -persze meg kell várni míg azt is leárazzák.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#68025) batman91 válasza warcat (#68024) üzenetére


batman91
őstag

Pont ezt a fost kellett? :W Komolyan mondom, hogy a Dead Space után ez szégyen.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#68026) maross válasza batman91 (#68025) üzenetére


maross
veterán

grat

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#68027) reelc válasza batman91 (#68025) üzenetére


reelc
veterán

A Plants szerintem egy nagyon jó kis játék. Igaz a múltkori Humbléból meglett, de biztosan sokan örülnek neki.

(#68028) marcusa válasza reelc (#68027) üzenetére


marcusa
addikt

Valaki dobna linket az ingyenes plants-hez, én örülnék ha meglenne, nekem még nincs meg :)
Köszi :R

:-)

(#68029) szami777 válasza marcusa (#68028) üzenetére


szami777
addikt

[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68030) ayo válasza marcusa (#68028) üzenetére


ayo
addikt

(#68031) #79621120 válasza batman91 (#68025) üzenetére


#79621120
törölt tag

Tessék . Itt egy ingyen Titanfall csak neked .

EAQJ-67F7-JSH7-FB5F

(#68032) batman91 válasza #79621120 (#68031) üzenetére


batman91
őstag

[link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#68033) Amershan válasza #79621120 (#68031) üzenetére


Amershan
csendes tag

Akkor miért Skyrimet adott?:)

(#68034) marcusa válasza szami777 (#68029) üzenetére


marcusa
addikt

+ayo

Köszi :)

:-)

(#68035) tipuka válasza ayo (#68030) üzenetére


tipuka
addikt

épp írni akartam én is, de már megelőzött mindenki :D

(#68036) Dilikutya válasza Crus (#67987) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a -75% leárazások elég jók szoktak lenni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#68037) Dilikutya válasza batman91 (#68025) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért is? Hol volt előírva amúgy, hogy a Dead Space után mást is ingyen kell adni? Örülj neki, hogy a Dead Space ingyen volt. Tény, hogy a hátam közepére sem kívánom, 5-6 éve, amikor megjelent, rövid ideig nagyon addiktív volt, a 2. részével is bohóckodtam az ősszel mobilon, de meguntam. De attól még nem háborgok. Sőt, pfujj EA, mert a Dead Space is megvolt már a nyári Humble Origin akcióból...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#68038) alratar


alratar
addikt

Levelezést folytatok a Ubisoft Supportal, ami gyenge nyelv ismeretem ellenére egész jól megy, de ezt nem igazán értem:

Once loaded click File > then EXPORT (not save) the file locally to your system, make sure the Save type has been changed from nfo to text file it will save the file now please upload the file to us.

Segítenétek az értelmezésben?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#68039) Mate válasza alratar (#68038) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem lassan fél éve nem válaszolnak :(

(#68040) szami777


szami777
addikt

G2A utolsó paypal sale: [link]
Lego hobbitot is elég hamar leárazták, remélem lesz steamen is mihamarább akciósan.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68041) batman91 válasza Dilikutya (#68037) üzenetére


batman91
őstag

Nekem a Dead Space már a megjelenése óta megvan, szóval engem nem érdekelt a Humble Bundles és az On the House-os akció sem. Én teljesen másra számítottam a Dead Space után, nem egy ilyen gagyi valamire. De ízlések és pofonok. Ez van.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#68042) tipuka válasza batman91 (#68025) üzenetére


tipuka
addikt

Hát én most ki is játszom a PVZ-t ennek örömére. :D

(#68043) szami777 válasza batman91 (#68041) üzenetére


szami777
addikt

"Én teljesen másra számítottam a Dead Space után, nem egy ilyen gagyi valamire."

megnéztél 3 screenshotot vagy játszottál is vele? :U

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#68044) alratar válasza batman91 (#68041) üzenetére


alratar
addikt

És hányan örülnek annak a "gagyi valaminek"!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#68045) batman91 válasza szami777 (#68043) üzenetére


batman91
őstag

Sajnos láttam ahogy játszik vele egyik rokon. Nekem ennyi elég is volt belőle egy életre.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#68046) Hunbeast87 válasza batman91 (#68045) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Miért is? Mert más játszott vele és nem Te tapasztaltad meg a játékélményt?
Az én véleményem szerint az egyik legizgalmasabb tower defense stílusú játék. De ugyebár kinek a PVZ, kinek a papné...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#68047) cikasz válasza batman91 (#68025) üzenetére


cikasz
őstag

Úgy látszik, te nem olyan vagy akinek még a "szar" is jó ha ingyen van... :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#68048) alratar válasza cikasz (#68047) üzenetére


alratar
addikt

Miért isxar? Mert ingyen van?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#68049) birorichard válasza reelc (#68027) üzenetére


birorichard
őstag

(#68027) reelc: Jaja, szerintem is jó, én pl. hónapokat vártam a leárazásra, mire aztán a Humble-ben megvettem, meg a DS is egy egész jó játék volt. Nem tudom, mi a baj ezekkel.

(#68050) reelc válasza birorichard (#68049) üzenetére


reelc
veterán

Én szeretem a Zuma’s Revenge!-et, és a Bejeweledet is. Ez a PopCap tudott valamit... hogy hogyan csináljon baromira időrabló játékokat. :D
Az a PopCap Humble csomag szerintem nagyon megérte azt a $6-os árat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.