Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123001) cyberkind válasza NyMRooD (#122998) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor mondom máshogy, ha most nem is, de az ez utáni árazásnál már a vámos árat váltják át egy az egyben ide, meg is oldva.

Paranormal Cocktivity

(#123002) i2k válasza cyberkind (#123001) üzenetére


i2k
senior tag

Pontosan!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123003) tomsolo válasza NyMRooD (#122998) üzenetére


tomsolo
őstag

> Egyébként aki megvesz egy 200+ ezres videókártyát, annak ne fájjon már az a plusz 20k

Úgy bírom mikor más pénzéről ilyeneket hallok.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123004) NyMRooD válasza cyberkind (#123001) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen ez viszont már simán benne van a pakliban, ebben igazad van.

(#122999) Crytek: A 20k-t úgy értettem, hogy a mostani magyar árra rádobják azt a 10%-ot, de ha lesznek olyan pofátlanok a gyártók, hogy az amcsi hülyeséget lenyeletik velünk is úgy ahogy Cyberkind mondja akkor az tényleg nem kis drágulás lesz és valószínűleg ha nálunk is drágul akkor úgy fog drágulni.

(#123003) tomsolo: Nem akartam én más pénzéről beszélni, vagy megsérteni vele valakit, de tény ez egy luxus termék és szerintem azok többsége akik ennyit kiadnak egy ilyen termékért nem fognak visszariadni egy ilyen áremeléstől, aki meg igen annak már az eredeti is necces. Ez egy hobbi és mint olyan az emberek annyit költenek rá amennyit nem sajnálnak és/vagy tudnak, a játékok olcsóbb kártyával vagy konzolon is elfutnak, alternatíva van.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#123005) i2k válasza NyMRooD (#123004) üzenetére


i2k
senior tag

Tény, hogy sokan bedőlnek az eye candy grafónak és meghajolnak a glorious sixty trend előtt, mert "csak az a jó" és "alatta nincs élet"...
...ennek meg borsos ára van.

S tegyük hozzá: ez az egész azé' rávetül a nem túl tehetős, de játszani szerető rétegre is!
(optimalizálás [többnyire annak hiánya], grafikai opciók és azok túltolása [leginkább felfelé, hogy a játékost ösztönözzék], stb.)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123006) micafighter válasza cyberkind (#123001) üzenetére


micafighter
nagyúr

Úgy néz ki most hogy USA piac miatt költözni fog a gyártás Kínából Vietnámba vagy más közeli országba, amit nem sújt az USA által Kína ellen kivetett védővám. Ennek a költözésnek biztos költsége lesz, és ebből a szempontból mindegy, hogy a védővám csak USA - Kínát érinti. A költözés miatt keletkezett költségeket pedig szerintem minden vásárló egységesen fogja lenyelni a világon. De ne legyen igazunk :)

[ Szerkesztve ]

(#123007) cyberkind válasza micafighter (#123006) üzenetére


cyberkind
félisten

A fejlesztésen kívül mindig miden rosszat csak a vásárló érzi meg. :K

Paranormal Cocktivity

(#123008) i2k


i2k
senior tag

"Shadow of the Tomb Raider" -- első végigjátszás - 50 óra - Normal nehézség (és még így is több tucat halálozás) - 96,99%-os teljesítettség.
Részemről pont: 10/10

Tökéletesen elégedett vagyok mindennel, amit adott -- ahogy összeértek a történetek (3 rész) és szálak, ahogy törődtek a részletekkel, a sírboltokkal, a történelemmel, a dialógusokkal és szereplőkkel, és a legapróbb részletekkel.

Annak, aki még nem játszott Lara kalandjaival: mindenképp az elejéről, azaz a 2013-as résztől ajánlott kezdeni!

//A New Game+ és a várható tartalmak, és persze az öcsimax még tartogat élményeket.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123009) Cheesus


Cheesus
senior tag

Véleményetek szerint melyik Civilization játék lenne a legalkalmasabb egy témában teljesen járatlan játékosnak, vagyis nekem? :D Gondolok itt arra, hogy vajon melyik a legkiforrottabb rész, amibe a legkönnyebb beletanulni/belerázódni?

https://www.twitch.tv/csehla

(#123010) KubanitoS válasza Cheesus (#123009) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jelenleg szerintem egyértelműen az Civ 5. Szigorúan a fullos, complete edisön. Nagyon jó cucc.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123011) tipuka válasza Cheesus (#123009) üzenetére


tipuka
addikt

Én a CIV6-tal meg a CIV5-tel is játszottam, mindkettőnél az éppen aktuális fullosal (sajnos én egyben leülöm a 12 órás menetet, nálam nagyon igaz a "csak még 1 kört" dolog :D ), mindkettő nagyon jó. Ha jól megy az angol, akkor már csak az ára miatt is CIV5 fullosat vedd, a Civ6-ra most jött ki olyan 99%-os magyarítás, aminek nagyon megörültem (szinten minden magyar), ezért én Civ6-ozom ezerrel. :)

(#123012) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ha már Civ akkor lenne egy olyan kérdésem, hogy ha a Civ3 nagy kedvenc, viszont a CivIV nem jött be, szerintetek van értelme CivV-re vagy CivVI-ra váltani? Ha igen melyikre?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#123013) KubanitoS válasza tipuka (#123011) üzenetére


KubanitoS
veterán

Civ 6-ot ne hasonlítsuk a Civ 5-tel. Utóbbi már valóban fullos, kijött hozzá már vagy 3 kiegészítő. A Civilization 6-hoz pedig csak egy. Sajnos a Civ sorozatra amúgy is nagyon jellemző, hogy amikor kijön egy új rész, akkor alapvető dolgok hiányoznak belőle, amelyeket a jövőbeni kiegészítőkkel pótolnak.

Ha ezzel nem is foglalkozunk, állítólag a Civ 6 MI-je nagyon problémás, az ellenfelek ok nélkül tesznek logikátlan dolgokat. Na meg az egész nagyon meseszerű lett, a Civ 5 sokkal komolyabb megjelenésre, de ez már egyéni preferencia.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123014) Cheesus válasza KubanitoS (#123010) üzenetére


Cheesus
senior tag

+tipuka

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor beprobalom az 5-os részt :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#123015) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.
Szokott valaki vásárolni a de.gamesplanet.com oldalról?
Mennyire szürke?

Meg úgy általában véve, az isthereanydeal oldal által mutatott kulcsos oldalak milyenek?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#123016) cyberkind válasza alratar (#123015) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha fent van az isthereanydeal-en akkor teljesen rendben van, ahogy a többi is amit ott megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123017) Csapoati válasza NyMRooD (#123012) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha a CIv 4 se jött be, akkor az 5-6 se fog szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123018) echterion válasza NyMRooD (#123012) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem a Civ3 az örök best. Egyszerű, de mégis komplex, szép a grafika is és teljesen átlátható a térkép a későbbiekben is.

**********

(#123019) tipuka válasza KubanitoS (#123013) üzenetére


tipuka
addikt

Az engem is idegesít, mikor nyalja a hátsónkat egyik körben az egyik ország, következő körben meg elitél és háborút indít ellenem, az agyrák. :)

(#123020) csaba951 válasza alratar (#123015) üzenetére


csaba951
veterán

Ebből inkább használd a FR vagy UK oldalt! DE oldalon belefuthatsz abba, hogy 18 éven felülieknek szóló játékot nem tudsz megvásárolni/cenzúrázott kiadást kapsz. Másik két oldallal nincs ez a probléma, árban meg ugyanott vagy (UK kicsit olcsóbb).

(#123021) micafighter válasza alratar (#123015) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én úgy tudom teljesen legál oldal, nem szürke "cédékúcsbót". Ahogy irták előttem, az isthereanydeal jó kiindulási alap ilyen témában. Francia gamesplanet oldalt is érdemes nézni, vettem már ott igen jó áron pár dolgot, ami nem volt akciós a többi (UK stb) oldalukon.

[ Szerkesztve ]

(#123022) alratar


alratar
addikt

Köszönöm a felvilágosítást mindenkinek.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#123023) tomsolo


tomsolo
őstag

Steam

Blackguards Franchise Bundle - 1,99€

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123024) cyberkind


cyberkind
félisten

Red Dead Redemption 2: Official Gameplay Video Part 2

Hangulat az nagyon van.

Paranormal Cocktivity

(#123025) i2k válasza cyberkind (#123024) üzenetére


i2k
senior tag

Éljen a lézerirányzék... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123026) Csapoati válasza i2k (#123025) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tippre kikapcsolható lesz, de ez nem Red Orchestra Redemption 2. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123027) i2k válasza Csapoati (#123026) üzenetére


i2k
senior tag

Kazuárokat is ki fogja szolgálni nyilván, ahogy a "hardcore" gém-ereket is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123028) cyberkind


cyberkind
félisten

Ohh, Gog-on fent van a Soldier of Fortune széria, egyre jobban szeretem ezeket a srácokat és a kliensüket. :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123029) KubanitoS válasza cyberkind (#123028) üzenetére


KubanitoS
veterán

Még kliens sem kell. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123030) cskamacska válasza cyberkind (#123028) üzenetére


cskamacska
addikt

Ja, 25 euróért az a 3 régi játék a legjobb ajánlat most ott. ;]

10 years of GoG.com

Shadow Warrior 2, Superhot, és Firewatch közül lehet választani hogy melyik legyen október 4-én a zingyenes mindenkinek. Kárpótlásul, hogy webhármas lett a régi gyors és áttekinthető oldal. :U

Válasszátok a Firewatch-ot, mert az nincs meg és érdekel. :K :DDD

ugyanitt

10th Anniversary Collection III: The Modern Classics 21,59 euró
benne
Kingdom Come Deliverance - ez külön most nagyon zakciósan 40 euró lenne :D
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Battle Chasers: Nightwar

illetve

10th Anniversary Collection II: The Art of Aging Gracefully 8,69 euró

Homeworld Remastered Collection
Dragon Age Origins: Ultimate Edition
Owlboy

10th Anniversary Collection I: The Timeless Essentials 4,39 euró

System Shock 2
Dungeon Keeper 2
Another World
Theme Hospital

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123031) tomsolo válasza cskamacska (#123030) üzenetére


tomsolo
őstag

Phantom Doctrine kipróbáltam GOG-on, hát mikor frissített le akartam obni magam.

Nem rossz ez a GOG meg minden, de nem actual dolgokra az biztos.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123032) djculture


djculture
félisten

Ez az új AC se fogja megváltani a világot...

(#123033) micafighter válasza djculture (#123032) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én kaptam VGA mellé kupont hozzá. Origin, Unity meg a hasfelmetsző jackes, testvérpárosos rész kimaradt. Én azért reménykedem, hogy hoz egy Origin szintet, és akkor nem bánom meg, hogy nem adtam el a kupont :DDD

(#123034) Źşë' válasza djculture (#123032) üzenetére


Źşë'
addikt

én csak attól tartok hogy picit origins copy lesz, új tomb raider sem fejlődött mondjuk sokat első ránézésre technikailag, de ennek ellenére jól szerepel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#123035) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vmi HP game leaked gameplay - jónak tűnik: [link] SPOILER lehetséges

(#123036) cyberkind passz, haver linkelte, mert tudja hogy szeretem a témát, de nálam digitálisan kimerült a lego game-kben :D (irl meg a könyveket szerettem nagyon)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123036) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#123035) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha ezt csinálta a Rocksteady akkor szarjanak sünt. :U

Paranormal Cocktivity

(#123037) FollowTheORI válasza djculture (#123032) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megváltani nem, de azért van benne pár jóféle újítás... pl a sztorit befolyásoló döntések és a felfedező mód. :)

Nyilván a "core gameplay" az ugyanaz... de azt nem is érdemes váltogatni frachise-okon belül szvsz.

(#123036) cyberkind

Mert? :)

(#123038) Frod

Jah értem, ha így van... nos, lehetne más is valóban.
Majd kiderül igaz e, ezután ugyis várható valami nyilatkozat majd mert nem fogják őket békén hagyni (amolyan megelőzendő módon).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123038) Frod válasza FollowTheORI (#123037) üzenetére


Frod
addikt

Gondolom arra érti a kolléga, hogy akkor ez a nagy titkos projekt amin dolgoznak, és nincs semmiféle DC/JusticeLeague/Superman játék amikről érkeztek a pletykák. Szerintem nem olyan hatalmas csapat ők, hogy két projekt fusson egyszerre (160 fő). :(

Do you see the white shadow?

(#123039) cyberkind válasza FollowTheORI (#123037) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen Batman játékok után pont leszarom a HP-t úgy ahogy létezik. Mondjuk ha erre a genre nemcsak egy játékot adnak ki úgy megint más a helyzet, kicsit úgy érzik magukat mint az exkluzívokat fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123040) i2k válasza cyberkind (#123039) üzenetére


i2k
senior tag

Én mondjuk pont egy Superman játékra nem lettem volna kíváncsi.
Nem mintha a Dzserry Pottyer meghatna.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123041) Per Degaton válasza cyberkind (#123039) üzenetére


Per Degaton
tag

Állítólag és remélhetőleg az Avalanche Software csinálja és nem a Rocksteady. Ők nem összekeverendőek az Avalanche Studios-szal, akik a Just Cause-okat csinálták.

Itt írnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#123042) cyberkind válasza i2k (#123040) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam attól függ melyik sztorit viszik játékra.

(#123041) Per Degaton
Olvastam, hogy talán ők is lehetnek.

Paranormal Cocktivity

(#123043) Per Degaton válasza cyberkind (#123042) üzenetére


Per Degaton
tag

Nagyon bízom benne, semmi bajom a Harry Potterrel, de a Rocksteady-t nem kéne "elpazarolni" rá.
Hozzanak csak össze valami igazán ütős Superman-es, vagy hasonló cuccot :)

(#123044) i2k


i2k
senior tag

Zsebkendőt készítsetek: sírva fogtok röhögni :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123045) NyMRooD válasza i2k (#123044) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jobbnak tűnik mint az új CoD vagy BF :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#123046) Crytek válasza Mr.Csizmás (#123035) üzenetére


Crytek
veterán

Azta Q ez valami epic.... :R
Az összes HP gamet vissza a steamre

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#123047) Mr.Csizmás válasza Crytek (#123046) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lol

mondjuk én várom, de csak azért mert a superman-spiderman téma hidegen hagy :D

btw reméljük nem valami far cry/ cod féle agyonscriptelt csőjátékot kapunk "látványorgiával".

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123048) cyberkind válasza Crytek (#123046) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy se volt Steam-en, de lehet még digitálisan se. :D

Paranormal Cocktivity

(#123049) FollowTheORI válasza i2k (#123040) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Inkább kérjék el a Splinter Cell jogokat az Ubitól és csinálják azt... vagy valami hasonló akció-lopakodós játékot.

Az nagyon bejönne most nekem. :K
És ebben nagyon profik.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123050) Egon


Egon
nagyúr

Üdv!

Emperor: Battle for Dune-t (eredeti, 4 CD-s) próbálok telepíteni, Win10 64 bit alá. Nem megy. A setup.exe elindul, aztán nem történik semmi. Az EMPEROR_INSTALL_FIX_1.0.rar-t is próbáltam már, nem segít. Természetesen végigzongoráztam a kompatibilitási módokat, és rendszergazdaként is futtattam a setup.exe-t.
Valakinek ötlet?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.