Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107601) tomsolo


tomsolo
őstag

Pár cdkulcs akció fb kuponnal

Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition - 3,6 € ~ 1 100 FT

Batman: Arkham Knight Premium Edition - 6,54 € ~ 2 000 Ft

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107602) cyberkind válasza csaba951 (#107599) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ettől függetlenül tetszik a játék, csak ettől a számtól annyira messze van, hogy az szavakkal kifejezhetetlen. :D
Olvastam én is azt a cikket.

Paranormal Cocktivity

(#107603) tomsolo válasza csaba951 (#107599) üzenetére


tomsolo
őstag

A The Bureau-ba pedig volt fantázia - nem kellet volna sokat csiszolni, hogy kifejezetten jó legyen.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107604) #79621120


#79621120
törölt tag

(#107605) asuskiddd válasza tomsolo (#107601) üzenetére


asuskiddd
tag

Skyrim Legendary Edition-nek is lemehetne az ára.

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#107606) echterion


echterion
nagyúr

Hearts of Iron III vásárlásán gondolkodom. Érdemes a complete pack-ot megvenni a dlc-kkel, vagy nem éri meg a felárat és el lehet lenni az alapjátékkal is? A 4. rész mekkora előrelépés a háromhoz képest? Esetleg érdemesebb lenne azt behúzni?

[ Szerkesztve ]

**********

(#107607) Mr.Csizmás válasza echterion (#107606) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

paradox interactive-s cucc, pénzlehúzó dlc-k dögivel :D nagyrésze jármű, de vannak ilyenek is:

Hearts of Iron III: Sounds of Conflict

A collection of 18 songs from Hearts of Iron II, composed by Andreas Waldetoft, to accompany the game play of Hearts of Iron III. With over an hour of music, these songs play during key moments to enhance the mood and feel of the game.

akciósan 1,69€ :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107608) echterion válasza Mr.Csizmás (#107607) üzenetére


echterion
nagyúr

Oké, akkor marad az alap. Most 200 rubel yuplay-en és nem régiós steamdb szerint.

Mod: csak a Collection nem záras. :W

[ Szerkesztve ]

**********

(#107609) Mr.Csizmás válasza echterion (#107608) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha elég olcsónak találod, akkor jó, legalább lesz párszáz új egységed.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#107610) sagem


sagem
addikt

Hm, érdekes kis "csata" van kibontakozóban a Steamen, Kína vs Football Manager.

A történet lényege röviden: Az FM-es bácsik ígéretet tettek arra, hogy a kínai nyelv bekerül a hivatalosan támogatottak közé, miután Kína nagy piac, a kínai rajongók pedig ezt régóta szerették volna elérni. Kijött az FM 2017, kínai nyelv meg sehol, magyarázat vagy hasonló sehol. A kínaiak erre összefogtak, és olyan negatív értékelést zúdítottak a játékra, amilyet még nem láttak a játékot fejlesztő SI-nél

Most még csak a béta időszak megy, a hivatalos megjelenés nov. 4, de a kínaiak szervezett akciójának köszönhetően "Többnyire negatív, 30% értékelte pozitívan" díszeleg a játék adatlapján, így várják a rajtot, ami nem fest túl jó képet a játékról ugye.

Erre már kénytelen voltak reagálni az SI-nél is, így hirtelen bekerült a Steam műhelybe a közösségi fordítások lehetősége, azaz bármilyen nyelvre le lehet fordítani a játékot, először a sorozat történetében (mármint hivatalosan). Ez azért érdekes, mert ezért a lehetőségért évek óta sírnak a kisebb országok játékosai, de az SI mindig lepattintotta őket, most hirtelen érdekük lett, megvalósítható lett ami eddig nem volt az...:)

A csatározás állítólag eldurvult, egyesek a fejlesztők családjait is megtalálták és fenyegették (gondolom online), ez nyilván már átlépi a "normális" határokat:(

Viszont az egészből jól látszik, hogy ha nyomást gyakorolnak egy-egy fejlesztőre, kiadóra, akkor annak lesz eredménye. A Mafia 3-at pl. minden baja ellenére sokan védték, értékelésben is, a mai napig nem süllyedt negatívba, így persze, hogy magasról tettek az egészre, kiadták az fps lockot eltörlő peccset és azóta hallgatnak.

Én egyébként az FM 2012 óta minden FM-et megvettem a Steamen, de a a 17-et is már csak akkor fogom megvásárolni, amikor megkapja a maga jól megérdemelt -66%-os leértékelését (a 2016-ot is már csak így vásároltam meg), mert egész egyszerűen ennyit ér a játék, nem többet. Pofátlanul évente kiadják ugyanazt, pár aprósággal felvértezve, amik közül némely kidolgozása a legócskább indie fejlesztők színvonalán mozog (karaktergeneráló pl..hogy néz az ki, mi az?), miközben az alap hibák ugyanúgy nincsenek kijavítva. Az új FM részek kb. olyanok, mint a DLC-k, csak teljes áron mennek, nem tudom meddig tudják ezt így csinálni, de rájuk fért már egy kis fejmosás..még ha ilyen nevetséges siralomból indult is az egész, hogy nincs kínai nyelv a játékban:) Azt hittem, hogy a Fifa a legnagyobb lehúzás az évente kiadom ugyanazt típusú játékokban, de még ott is sokkal több fejlesztés történik, mint ennél a sorozatnál.

Ez egy manager játék..tehát nyilván nem lehet nagy csodákat művelni..ezért nem is kéne évente erőltetni, csak hát akkor ugye nincs annyi bevétel..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107611) sagem válasza sagem (#107610) üzenetére


sagem
addikt

Hopp, és amíg ezt lekörmöltem máris lett még fejlemény..pár perce jelentették be hivatalosan, hogy a SEGA kínai fordítása készül az FM 2017-hez..jééééé, mik vannak, ne felejtsük el, hogy az értékelések módosíthatóak, azaz a negatív értékelés könnyen pozitívvá alakulhat:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107612) Crytek válasza sagem (#107611) üzenetére


Crytek
veterán

Nem gyengén beijedtek. Azt hittem only angol-ba meg max amcsiknál népszerű a manager foci máshonnan szinte nincs is bevétel.
Ezek szerint mégse ez a kettő lenne a nagyhatalom?

Next PC Upgrade: 2022

(#107613) #79621120 válasza sagem (#107611) üzenetére


#79621120
törölt tag

Elég sokat változott a helyzet ahhoz képest , hogy Kínában 2005-ben betíltották a játékot .

(#107614) sagem válasza #79621120 (#107613) üzenetére


sagem
addikt

Igen? Ezt nem is tudtam:)

Crytek: nagy ország, rengeteg emberrel, és egyre nagyobb az a réteg aki kifejezetten vásárolgatni AKAR, nem tört meg hasonló dolgokkal foglalkozni (ha jól tudom Kínában népszerű a tört FM, mert van hozzá barkácsolt fordítás, de a Steames műhely és egyebek miatt a játékosok eredetivel akartak játszani, a saját nyelvükön). Jó sokan lehetnek, ha pár nap alatt megszerveztek egy ilyen össznépi akciót, nem cdsak az FM 2017-et, de az FM2016-ot lepontozták, biztos ami biztos..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107615) djculture


djculture
félisten

Nem semmi, ps meg a többi egybe szarrá égett a bf1 meg a mafia 3 bezzeg megmaradt: [link]

(#107616) Źşë' válasza csaba951 (#107599) üzenetére


Źşë'
addikt

azaz ~70 milliárdba (ft) került a gta5?!

(#107615) djculture te nagyon nagy jutub wacsher vagy :D am ez most hogy jött ide ez a videó?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#107617) cyberkind válasza Źşë' (#107616) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha olyan 290-280FT volt egy dollár 2013-ban akkor igen, amúgy árfolyamfüggő. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107618) csaba951 válasza Źşë' (#107616) üzenetére


csaba951
veterán

GTA V szóba sem került! Végig a Mafia III-ra reagáltam! :DDD

Egyébként a GTA V kb. 265m USD-be került. Kb. 50%-50% volt a tényleges fejlesztési költség és a marketing aránya. COD:MW2-nél ez kb. 20%-80% volt.

[ Szerkesztve ]

(#107619) cyberkind válasza csaba951 (#107618) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdemes megnézni az első sort. :DDD

A Witcher 3-on csodálkozom, hogy "csak" 81milla volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107620) tomsolo


tomsolo
őstag

Days of the Dev bundle

Akinek vannak meg belőle címek jobban jár mint a humbleval

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107621) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#107620) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszi!

Csak Day of the Tentacle Remastered hiányzott. Így csak 1,04 volt.

(#107622) maross válasza tomsolo (#107620) üzenetére


maross
veterán

szeeep...oxenfree amugy NAGYON jo :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107623) i2k válasza djculture (#107615) üzenetére


i2k
senior tag

Nem írom le a véleményemet a videó végignézése után - csak annyit, hogy: mint embert, aki otthona egy/nagy részét elveszítette sajnálom... mint tyúkert _______ ....

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107624) i2k válasza tomsolo (#107620) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem 3 cím megvan belőle - 4,90-et ír... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107625) eami válasza tomsolo (#107620) üzenetére


eami
addikt

szuper ezeket már amúgy is meg akartam venni, így meg szinte ajándék volt :)

(#107626) arty válasza i2k (#107623) üzenetére


arty
veterán

youtubernek nem gond a studio elvesztése? 5 perc alatt ugyis megkeresi rá...? vagy eleve: kapja be mindenki aki youtuben érvényesül?

vagy miért hangsúlyoztad ki, hogy "mint youtuber" .... ?

(amugy ez pokol... egy élet munkája a semmibe :( borzalom volt látni - de persze végignéztem mindkét videót. jó volna tudni, miből eredt a tűz, hogy tanuljak belőle.)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107627) tomsolo


tomsolo
őstag

kiváncsiságból elindítottam Idle Mastert, erre kiírta hogy hátralévő kártyák száma: 2898 :)))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107628) maross válasza tomsolo (#107627) üzenetére


maross
veterán

áááááááááááááááááááááááááááááá :DDD. ott is a 150euro A SEMMIBOL!!!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107629) i2k válasza arty (#107626) üzenetére


i2k
senior tag

Végignéztem a videót. Kialakult bennem a kép. Sajnálom, ha nem tudok ríni felette. Ez van, én ilyen kőkemény szívű pasi vagyok.
Ha egy - teszem azt - egy-két-három gyerekes, hétköznapi proli háza égett volna le (és töltötte volna fel nem kicsit megkérdőjelezhető módon így), valószínűleg jobban megérintett volna.
Itt csak annyit látok, hogy 2-3 hét múlva fullos, új berendezés és full hájtek tekno lesz megint, mert összekalapolják nekik.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107630) szami777 válasza tomsolo (#107627) üzenetére


szami777
addikt

Az igen. :DDD

Lesz pár nap hét mire az kijön. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107631) tomsolo válasza szami777 (#107630) üzenetére


tomsolo
őstag

a klikkelős megoldással most kiszedtem belőle 5 perc alatt 25-t, de nekem ez is fárasztó

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107632) i2k válasza tomsolo (#107631) üzenetére


i2k
senior tag

"Csodálatos" az a fordítás... :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107633) bullseye válasza tomsolo (#107620) üzenetére


bullseye
addikt

:R

Éreztem én, hogy nem kell elsietni, így féláron meglettek a hiányzók. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107634) micafighter válasza tomsolo (#107631) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mi az a klikkelős megoldás? :)

(#107635) tomsolo válasza micafighter (#107634) üzenetére


tomsolo
őstag

nyomogatod a next game gombot :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107636) maross válasza tomsolo (#107635) üzenetére


maross
veterán

Nem kell nyomkodni, majd kitermeli magatol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107637) szami777 válasza tomsolo (#107631) üzenetére


szami777
addikt

Azért ez nagyon durva. :Y

Alsó hangon, ha 0.04-nek számolunk egy kártyát, az is 115€. Alsó hangon.
Eddig ennyire nem foglalkoztál a kártyákkal?

Nekem a piaci előzmény szerint 5343 eladott itemem van steamen, ezeknek a 99%-a kártya, tehát maga a 2800 kártya nem sok, csak egyszerre tűnik durvának, hogy ennyi ideig bent maradt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107638) tomsolo válasza szami777 (#107637) üzenetére


tomsolo
őstag

nem igazán, mondjuk az elég jó eredmény hogy a majd 1600 játéknak a felét elindítottam már :)

egyébként Sonicomi meg ilyen 0,63 ojrós kártyákat dobál - lehet mégis végig tolom csak hogy lássuk mi lesz belőle

@maross
idle master nem ismerem, nem tudom mi a jó beállítás mert ugye 3 féle van egyenként futtatja illetve két óránként egyenként utána meg szimultán (ez működik?)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107639) arty válasza i2k (#107629) üzenetére


arty
veterán

Bevallom sejtettem, hogy hasonló okok miatt célozgattál arra, amire :)

De!
- biztosítóval akár hónapokig is el lehet "vívni", pláne hogy még ment az építkezés
- utána 2-3 hét alatt kipucolni nem fogja tudni a házat... és az csak a romok konténerbe pakolása
- jön a tél. szerinted mínuszokban miféle melókat lehet/fognak elvégezni? semmit.
- tavasszal nekiállhat... talán... kérdés, mennyit fizet a biztosító (általában nem eleget)
- pótolhatatlan értéktárgyak
- pénzen meg nem vehető dolgok, emlékek, fontos iratok
- saját kreatív cuccai
- ami nem jut eszébe vagy nem tudja igazolni, hogy "volt"
- depresszió veszélye
- szabadidő ugrott évre, évekre akár
- a lakást elnézve, a youtubeozáshoz való eszközökön túl azért nem látszott a hűdegazdagság

vs. a közösség összedob neki 2 köbméter félig használhatatlan tárgyat, amit nem tud sehova se tenni, meg párszázezret, amiből adóznia is kell (ellenkező esetben kockáztatja, hogy durván megbüntetik)

szóval szerintem fogalmad sincs valójában arról, hogy mi vár rá, emberként és youtuberként az elkövetkezendőkben :) még én sem, mert ennyire porigégést senki nem élt át a környezetemben.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107640) oriic válasza szami777 (#107637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Alsó hangon, ha 0.04-nek számolunk egy kártyát, az is 115€. Alsó hangon."

Szép összegnek tűnik, de egy az, hogy ezt a mennyiséget, nem két perc kifarmolni, a másik pedig az, hogy mennyi idő is ennyi kártyát feltenni a piactérre? Még akkor is ha van mobil app hozzá?

Live-Die-Respawn

(#107641) szami777 válasza oriic (#107640) üzenetére


szami777
addikt

"mennyi idő is ennyi kártyát feltenni a piactérre?"

Steam inventory helper megcsinálja neked magától, árat is, mindent, ott is hagyhatod a gépet. ;)

A megerősítés része egyedül az idő, de az mobilról megy, nem géphez kötött. Az appot is frissítették nemrég, a megerősítés részt szerencsére leegyszerűsítették, így nem sok idő szerintem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107642) maross válasza tomsolo (#107638) üzenetére


maross
veterán

gyakorlatilag mindegy mire teszed, probald par nap utan cserelni. Nekem most abszolut naturon van, egy jatekot indit, ha kesz van, valt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107643) oriic válasza szami777 (#107641) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"így nem sok idő szerintem."

Közel 3 ezer kártyánál? :D

Live-Die-Respawn

(#107644) pingtest válasza maross (#107642) üzenetére


pingtest
tag

Lehet nekem is kellene az a idlemaster. :P

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#107645) szami777 válasza oriic (#107643) üzenetére


szami777
addikt

Nézd, minden relatív, attól függ, te mennyit dolgoznál 40 ropiért. :DDD
Ha kiszedi a kártyákat (ami szerintem több,mint 2 hét), utána kb 2 óra, amíg felteszi marketre(inventory helper nagyjából 2mp/kártya sebességgel dolgozik), még 2 óra, amíg bepipál 3ezer kártyát, tehát az az idő, amit ezzel elszarozik, maximum 4 óra, de ha azt nézzük, hogy csak a mobil appos megerősítésnél kell a saját idejét rááldozni, akkor 2 órát foglalkozott vele összesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#107646) tomsolo válasza oriic (#107643) üzenetére


tomsolo
őstag

Egyszerre 30 játékot tud futtatni - nálam olyan 800 játéknák kellene 6 órát összeszedni

800/30*6 azaz cirka 1 hét kell hozzá folyamatosan

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107647) i2k válasza szami777 (#107637) üzenetére


i2k
senior tag

1353 oldalt listáz nekem a Market a "My Market History" alatt... (1 oldalra 10 elem fér).
Csak ebben benne van az a (tényleg) pár darab kártya amit magamnak vettem...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107648) i2k válasza arty (#107639) üzenetére


i2k
senior tag

Teljes kiégés témában van referenciám - nálunk, itt a világvégén egyik helyi lakosnak a házát egyik [szó szerint kicsi bolond] rokona pipázással és elalvással szinte porrá égette = a falak maradtak épen.
Olyan régi volt a ház és a tető, hogy mint a tapló úgy égett le és ki.
A tűzoltók csak a totális armageddont tudták konstatálni, és a helyi zsarátnokot hűteni.

A lakást 1 nap alatt kitakarították. Manitou, és pár rokon, meg lelkes szomszéd kellett hozzá.
Két nap múlva már ott feküdt az összes építési anyag a kiégett háznál, hétvégét követően meg nekiálltak a szakemberek, a család és a segítők, az önkormányzat emberei az építkezésnek.
Következő hónap közepére kulcsra kész volt.
S ez egy nagyon-nagyon kicsi település.

Pórul járta tyúkereinknek nagyobb potenciál áll rendelkezésre. És nem kell megvárni a biztosítót, ha a tűzeset után órákon, 1-2 napon belül láttamozta egy szakember [ideértve akár a Tűzoltóság szakemberét is, aki még a tűzforrás esetleges lokalizált helyét is megjelölheti a tisztelt biztosító felé].
Ezt követően, a következő héten már mehet is a golyó az épületnek akár...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107649) tomsolo válasza i2k (#107648) üzenetére


tomsolo
őstag

potenciál ide vagy oda mikor leég a ház egy csomó pótolhatatlan dolog is odaveszik amire nem elég a Manituo meg hogy lesz helyette majd új, egy felújítástól is simán agyfaszt kap az ember nem ám egy újjáépítéskor

btw én még Orbán Vityát is sajnálnám ha látnám hogy ott botorkál a szenes gerendák között

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107650) i2k válasza tomsolo (#107649) üzenetére


i2k
senior tag

Ezért írtam lejjebb, az elsőben is, hogy mint embert sajnálom...
...az utolsó tenoristának, migráncsnak sem kívánok ilyesmit/olyasmit, hogy rá/leégjen a háza...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.