Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106301) sixpak válasza djculture (#106300) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát ez is egy vélemény.
Szerintem nem retardált játék és magamat sem tartom annak, pedig én is 40 vagyok és napi szinten tolom vele....aztán lehet neked van igazad és tényleg az vagyok....mindegy is, a játék frankó, a karakterek imádnivalóak...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106302) djculture válasza sixpak (#106301) üzenetére


djculture
félisten

Én nem minősítettem senkit csak a játékot hogy az egésznek értelme nulla. Az első jó volt még a 2d-s annak volt értelme mert logikai cucc volt de ez minél randább torzszülöttek gyakják egymást. Logika nulla egy hülye battlefield klón lett az egész csak randa genyókkal.. Mondjuk ha sokat melózik az ember az agyával, utána biztos jó kikapcsolásnak mert addig se kell az agyát használnia csak megy előre minél randább szarokkal más szarokat ütni lőni fosni.

[ Szerkesztve ]

(#106303) tomsolo válasza djculture (#106300) üzenetére


tomsolo
őstag

Én be is tettem az On the House kivánságlistámra :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Más:

Van új indiegala egész érdekes indie cuccokkal - sztem grebberféle groupbuy lesz a dologból részemről.

Be is jelöltem melyikek azok amik miatt 1.2 dollárt megkockáztatok.

TIER 1: $1
Grey Phobia (STEAM)
Platformica (STEAM)
The Lost Battalion: All Out Warfare (STEAM)

TIER 2: $2.99

RymdResa (STEAM)
Timore 5 (STEAM)
Mu Cartographer (STEAM)
Everything is Peachy (STEAM)
Robo’s World: The Zarnok Fortress (STEAM)
ALONE? (STEAM)
Miaou Moon (STEAM)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106304) Vertigo18 válasza djculture (#106300) üzenetére


Vertigo18
addikt

Majd negyven éves vagyok jómagam is... mégis roppant mód élveztem.

Borderlandshoz... Nekem minden egyes alkalommal végig kell néznem minden egyes átvezetőt és fordítani szinkronban a fiamnak. Ráadásul már annyiszor láttuk mindet, hogy ha kihagyok egy fél mondatot, akkor egyből rámszól, hogy nem fordítottam rendesen...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#106305) Crytek válasza tomsolo (#106303) üzenetére


Crytek
veterán

Alone? - Az elmúlt időszaban mennyi ilyesfélté aktiváltam be magamnak mert "horror" "fps" meg 1-2 jót sejtető kép volt. Hogy mik lettek a végeredmények? 20-40 perces "játékok" :C Borzalam. Ami hetek sőt inkább hónapok óta megy IG-n szerintem most valami 10-15 dbos eladási förtelmekkel kötöttek valami szerződést vagy nem tudom. Az én pofám ég ,hogy ezekért pénzt mer kérni bárki is.

Az a jó ,hogy tudom ezek 98%-a csak program által van farmolva...nem is érdemelnek mást.

Next PC Upgrade: 2022

(#106306) Dilikutya válasza djculture (#106300) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igaz én még csak 33 leszek, de pl. a LEGO játékokat is marhára élvezem. PvZ GW-t is ki akarom majd próbálni, úgy rémlik, valamelyiket lehet is nyüstölni 10 órán át. A multis nem érdekel, de az egyjátékos részét kipróbálnám, az a rohadék játék anno PC-n meg később Androidon is nagyon addiktív volt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106307) Hokunda válasza djculture (#106300) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Baszdki ezt úgy mondod, mint ha Téged nem lehetne látni, amint nyomod a L4D2-őt, holott ott is ugyanolyan kitalált mesehősök hányják le - néha szó szerint - egymást elég csúnya fizimiskával, legalábbis a Plantnál mindenképp csúnyábbal, az értelmük meg kb ugyanaz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106308) DrTechnoid válasza oriic (#106193) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Szóval akkor egy meglévő Tamriel Unlimited Imperial mellé megvehető, vagy azt 'updateli' Gold Edition-ná?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#106309) cyberkind


cyberkind
félisten

Hú emberek, ez a The Crew annyira tökéletesen jellemzi az Ubisoft-ot mint egy játék se fogja soha, nyugodtan kiadhatták volna The Bug: Bug Run címmel mert ebből aztán van a játékban, ennél még a 4-5 éves Forza Horizon 1 is szebb volt, csak nem volt csilli-villi a verda mint itt, a pocsolyák az úton kb Minecraft-ban lett kirakva és ide áthozva, az optimalizálás egy vicc, fullon pont, hogy nem eszi meg a TI-t :U de legalább mindenhogy lagol a játék és 60fps van de minek ha köze sincs ahhoz, ez INGYEN pont annyira elég, hogy a Horizon 3-ig ellegyen az ember, de ezt is nehézkesen tudja adni, nem akarom leszólni akik ezt megvették, de azok... :U

Én szívből kívánom a testvérpárnak, hogy szopassa meg őket a Vivendi és vegye meg a Ubisoft-ot, ezeket meg tegyék ki mint a macskát, mert ez már szarnak is kevés, ha pedig a Ubisoft szereti a pénzüket, akkor ennek nem lesz több része mert vége itt a Horizon, ezt még fél áron se venném meg, annyira kevés az egész. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106310) djculture válasza cyberkind (#106309) üzenetére


djculture
félisten

Ingyen lónak ne nézd a fogát, amúgy a buzi Microsoft store-t te fogod eltartani látom. Én biztos hogy nem veszem meg max akkor ha jön steam-re.

[ Szerkesztve ]

(#106311) cyberkind válasza djculture (#106310) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogyisnem nézem, kb nekik szívesség az ha én (is) ezzel játszok és nem hal ki meg meg a játék mert senki se játszik ezzel.
Miért is?
Azonkívül, hogy 2 évente veszek egy Horizon Ultamite Edition-t mást oda nem fogok venni, még a Halo-t se ha netán PC-re jönne, engem csak a Forza Horizon érdekelt a M$-tól mindig is, Motorsport is kimarad teljesen.

Steam-re én is megveszem újra ha jön, de ennél azért jóval kevesebb esélyt látok erre, ezt veszik és viszik mint a cukrot illetve az Apex után sima ügy lesz minden téren ez, aztán max jön Steam-re. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106312) djculture válasza cyberkind (#106311) üzenetére


djculture
félisten

Tuti hogy fog jönni, quantum break is mit ad isten jön nem a fos dx12-vel hanem a normális teljesítményt nyújtó dx11-el ..

(#106313) cyberkind válasza djculture (#106312) üzenetére


cyberkind
félisten

De mint mondtam az Apex Dx12-es és sima ügy a 60fps egy 970-nel is, akkor itt miért lenne gond, és így miért jönne 11-el meg Steam-re ha viszik mint a cukrot, ez azért ég és föld mint a QB, meg mint kiderült a Remedy független lenne csak ezt itt nem sikerült összehozniuk, én remélem, hogy nem fog jönni oda, mert megint vehetem meg egy vagyonért. :D

Meg egyébként sok óra Apex után egész jó volt a Store.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106314) djculture válasza cyberkind (#106313) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy jönni fog később mert rengeteg potenciális vásárlónak eleve nincs win10 a gépén.

(#106315) cyberkind válasza djculture (#106314) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt meg nem is értem, hogy miért, nálam még fps-t is hoz a húzósabb játékokban.

(#106316) orichalcos
Csak maradjon is így. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106316) oriic válasza djculture (#106314) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fog jonni, mert MS bukna a Play Anywhere programot. QB az ebben nincs benne, plusz lesz a jovoben olyan XO jatek alapbol steamre jon, nem Win10 store-ba.

Live-Die-Respawn

(#106317) cyberkind


cyberkind
félisten

Nagyon remélem, hogy azt a 2 hülyét végre kirakják onnan és lesz valami változás, mert ez már szánalmas minden téren.

Paranormal Cocktivity

(#106318) tomsolo


tomsolo
őstag

"BioShock: The Collection, and the free upgrades, launch globally on September 15, 2016 on Steam at 3pm PT (12am UTC/ 8am AEST September 16).

What gets upgraded on PC?

BioShock ➜ BioShock remastered including the unlockable video series, Director’s Commentary: Imagining BioShock
BioShock 2 ➜ BioShock 2 remastered
BioShock 2: Minerva’s Den ➜ BioShock 2: Minerva’s Den remastered"

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106319) sixpak válasza tomsolo (#106318) üzenetére


sixpak
nagyúr

Már alig várom, hogy újra végigtoljam az elsőt.
Amúgy akinek mind a 3 megvan, az mindet megkapja?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#106320) cyberkind válasza sixpak (#106319) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg igen, és végre lesz acsi az egyhez. :))

Paranormal Cocktivity

(#106321) tomsolo válasza sixpak (#106319) üzenetére


tomsolo
őstag

ami megvan az remastered is lesz imho

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106322) tomsolo


tomsolo
őstag

steam salek:

Naruto
WB Games
Aspyr(COD és BL meg CIV)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106323) i2k válasza sixpak (#106319) üzenetére


i2k
senior tag

1. részből = lesz remasztered
2. (+ DLC-jéből) részből = lesz
Infinite-ból: nem lesz remasztered.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106324) cskamacska válasza tomsolo (#106322) üzenetére


cskamacska
addikt

Bundlistars azért jobban kitett magáért:

Slitherine Bundle Reloaded

2.19 euróért
Battle of the Bulge
Time of Fury
Pride of Nations

3.79 euróért pluszban
Alea Jacta Est
Ravenmark: Scourge of Estellion
Legions of Steel
Advanced Tactics Gold

7.49 euróért pluszban
Pandora: First Contact

Elég szép strathomokos vegyesfelvágott, Pandora előtti két csipet csapat erősen bundli árban van és kimondottan ajánlható. Pandora korrekt Beyond Earth alternatíva, de a vérszomjas ellenség AI-t pszichopata anyagyilkosok kódolták az Antikrisztus eljövetelére készülve.. :o

Régebbi Slitherine bundlihoz képest kikerült a Close Combat Panthers in the Fog, meg a Vietnam '65, de bekerült az Alea Iacta Est és az Advanced Tactics Gold.

Ha valakinek az Advanced Tactics Gold nem kellene, akkor megbiznicelhetjük a bundlit okosba. ^^

aztán jön is a következő

Last Stand Bundle

3.19 euróért
Assault on Arnhem
Civil War: 1863
Tank Battle: North Africa
Tank Battle: 1944
Nuts!: The Battle of the Bulge

Egyszerűbb iPad stratégiák csokra(ott egyébként 2 dollárért megy darabja 10€ helyett ;] ), de nem voltak még tisztességesen leárazva sem, szóval a backlog puttonyos fillérbaszóknak is ajánlott. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#106325) tomsolo


tomsolo
őstag

Megjelent a Divinity: Original Sin 2 EA státuszban a steamen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106326) maross válasza tomsolo (#106325) üzenetére


maross
veterán

jo lenne lassan nekifutni harmadjara is az elso resznek, es nem lepattanni egy oran belul :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106327) tipuka válasza i2k (#106323) üzenetére


tipuka
addikt

hát nem elfelejtettem megvenni a Minerva DLC-t.. .:D

(#106328) cyberkind


cyberkind
félisten

Hát... nem vitték túlzásba a 2K-nél a Bioshock Remastered témát az biztos, szebb a játék de csak a növényeknél szembeötlő ez, amúgy alig látszik, és ezek foglalnak 50GB-ot, ingyé' jó volt. :D

Paranormal Cocktivity

(#106329) Crytek válasza cyberkind (#106328) üzenetére


Crytek
veterán

Kit érdekel,hogy szebb vagy sem VANNAK ACSIK!!!! Az egyetlen dolog amiért sokadjára újrajátszom

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#106330) cyberkind válasza Crytek (#106329) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem ez a széria pont nem az acsik miatt érdekelt hanem mert zseniális és művészi minden téren, az acsik jók újításnak, az meg, hogy csak emiatt játszod ki újra szomorú.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106331) Źşë' válasza cyberkind (#106330) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek, pont aktuális is lenne feleleveníteni ezeket a régi részeket (nekem amúgy is sokkal jobban bejött az első két rész (még játék minőségileg is kiemelkedő mind (összes máig megjelent) közül ahogy írtad) mint az Infinite, valahogy nem találtam fel magamat benne, a környezet is túlontúl steampunk féle volt nekem). Én biztos nem azért indítom majd el, mert vannak benne új teljesítmények, qrvára hidegen hagy engem is, ez inkább a retro feeling miatt lesz mustplay újra, na meg azért mert remastered, azért picit kiv vok a különbségekre is

egyébként ez az acsis dolog kb olyan mint a kártya-farmolás, a játék elveszti értelmét, nem arra összpontosítasz amire kellene, azért van a játék hogy élvezd, nem pedig azért mert egy külső dolog miatt késztetést érzel arra hogy elindítsd, torzul ez az egész, mint oly sok dolog manapság, fontosabb érzetet kelt - holott nem kellene egyáltalán - nem mondom hogy rossz dolog (mert ha valakit vonzz egy játék ez csak egy plussz lehet akkor, mikor véletlen felugranak ezek a teljesítmény ikonok), de ha már valakit ez ösztökél arra hogy játsszon, nem pedig a játék öröme, hmmm :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106332) Crytek válasza Źşë' (#106331) üzenetére


Crytek
veterán

Kártyás valami = program futtatja nem te játszod (ez főleg az indiekre igaz mert a 30-40-50$-os game-et senki nem veszi a 15 centes kártyákért :DD )
Vs acsis Bioshock: 4* végigvittem úgy hogy semmit nem kaptam érte..Ha nem kapott volna nem viszem végig 5*-re (mivel kb 2-3 hónapja kapta az utolsó végigjátszást) Acsikkal meg díjjaz a game hogy pl felfedezek mindent meghalgatok minden kazit xy modon ölök stb.

Next PC Upgrade: 2022

(#106333) djculture válasza tipuka (#106327) üzenetére


djculture
félisten

10 euro szóval nem vesztettél semmit, mert ott vigyorog 10 euroért a BioShock 2: Minerva's Den Remastered is a dlc fülön

[ Szerkesztve ]

(#106334) Dilikutya válasza Crytek (#106332) üzenetére


Dilikutya
félisten

Továbbra sem világos. Minek veszel meg valami indie szemetet, ha csak program játszik vele. Én még nem láttam olyat, ahol a kártyák többet értek volna, mint a játék. Még a 99%-os leárazott szó szerint filléres vackok sem, mert a kártya ára egyből leesik a béka segge alá. A kártyapénz annyit ér, hogy játszol, játszol, aztán grátiszba kapod a kártyát, amit vagy eladsz, vagy gyűjtesz. Assassin's Creed 1-2, Far Cry 2 így lett meg. De a farmolás marhaság, nem kifizetődő.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106335) Crytek válasza Dilikutya (#106334) üzenetére


Crytek
veterán

Én nem tudom,mivel én leszarom a kártyákat.Én csak veszem a bubdlekat a group buy miatt. Ott látom hogy csak azért veszik sokan (de mondják is bűszkén) csak hogy farmoljanak.

Next PC Upgrade: 2022

(#106336) micafighter válasza Dilikutya (#106334) üzenetére


micafighter
nagyúr

Általában igy van, de akad néhány ritka akció amivel annyira lemegy a játék ára hogy lesz a kártyák eladásával pár cent haszon ami nem sok, de aki ezzel komolyabban foglalkozik annak nem egy accountja van, igy szorozható az érték ,50, 60, 100 vagy egyéb tetszőleges számmal.

Bár az ingyen játékokon gondolom többet lehet keresni, a summer sale és tsai kártyákon meg mégtöbbet.

[ Szerkesztve ]

(#106337) Sirpi válasza Dilikutya (#106334) üzenetére


Sirpi
senior tag

Csak két példa az elmúlt 3 napból: Indiegalán vettem meg 1 dollárért a 10 játékos pakkokat, és a legelső játék, aminek kijöttek a kártyái, a következő eladásokat produkálta sima (nem foil) kártyákkal (nettó, ennyi adódott a wallet-emhez):

God's One Day World: 0.18 + 0.18 + 0.20
The Orb Chambers II: 0.25 + 0.25 + 0.12

Ez a két bundleszökevény hozott €1.18-at, persze tudom, nem ez a tipikus. És ja, amíg a gleam.io-n ömlöttek az ingyen cuccok, az is hozott szépen.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#106338) maross válasza Dilikutya (#106334) üzenetére


maross
veterán

szinte mindegyik HH indiegala bundleben tobbet ernek a kartyak mint amennyibe a bundle kerult. Kerdes hogy megeri e neked egyreszt a gepet futtatni amig kiesnek a kartyak, utana pedig szorakozni azzal hogy felteszed a marketre.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106339) tipuka válasza djculture (#106333) üzenetére


tipuka
addikt

10 euróért meg nem vettem volna. na majd hátha párszáz ft-rt később belehet szerezni a dlc-t :Y :DDD

(#106340) Źşë' válasza maross (#106338) üzenetére


Źşë'
addikt

és mindez alatt persze még játsszál is azzal amivel szeretnél, rengeteg időt elvesz a dolog

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#106341) tomsolo válasza tipuka (#106339) üzenetére


tomsolo
őstag

2 ojró körül ment steamen a bejelentéskor a régi

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106342) tomsolo


tomsolo
őstag

A Civ V complett nem olyan rossz 92%-al

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#106343) maross válasza tomsolo (#106342) üzenetére


maross
veterán

136euros alapar...napeeersze

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#106344) eami válasza tomsolo (#106342) üzenetére


eami
addikt

nem engedi megvenni :O

(#106345) i2k válasza eami (#106344) üzenetére


i2k
senior tag

Most, hogy 3 év után végre rávettem magam a Brave New World és a 2 hiányzó kis DLC megvásárlására - 3,21 eurót kellett fizetnem a bundle okán -, így már nekem sem :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106346) Vertigo18 válasza Sirpi (#106337) üzenetére


Vertigo18
addikt

Arról ne is beszéljünk, hogy nem is ennyiért mennek általában a kártyák, ez egy elég ritka eset. Inkább olyan 0.3-0.5 dodóra lehet számolni. Nah, akkor már nem nagyon hozza vissza az árát. És akkor még ott van az a tényező is, hogy vajon megveszik-e, akar-e valaki olyan kitűzőt... Plusz újabb probléma, hogy Indiegalan (hogy a példánál maradjak) megveszed "valódi" pénzért ezeket a játékokat (amikkel, valljuk be nem biztos, hogy a kártya kipotyogtatásán kívül fogsz még egyszer játszani), majd ezt "átváltod" steames, virtuális pénzzé, amikor sikerül eladni a kártyát. Ennyi erőből fel is lehetne tölteni a steam walletra azt az összeget.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#106347) Crytek válasza Vertigo18 (#106346) üzenetére


Crytek
veterán

Sokaknál lehet kulccsal és walettel fizetni...
Pl ha te felhalmoztál xy gamet még kártyázás előtt és van a kártyákból wallet lové = összes indiegala "örökre" ingyen van (mondjuk az ingyenséghez 1 db kártya se kell csak szervezőnek kell lenni - mondjuk ez meg kurvasok időt és figyelmet von el sokkal többet mint ha farmolnál meg kártyáznál + agy**aszt kap az ember néha). A kártyákat visszaforgatod és veszed a későbbieket szintén "ingyen" ez is egy lehetőség.

Next PC Upgrade: 2022

(#106348) Vertigo18 válasza Crytek (#106347) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én LÁTOM az előnyeit, tesó...

Mondtam a hátrányait...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#106349) djculture válasza cyberkind (#106328) üzenetére


djculture
félisten

Hibákat meg benne hagyták.. [link]

(#106350) Crytek válasza djculture (#106349) üzenetére


Crytek
veterán

Ez most olyan mint a Batman AK. Van akinek semmi gondja nem volt soha az első naptól kezdve.
Nekem pl a régivel sem volt bajom és most a remastereddel sincs.

És itt ki is jött a pc hibája ezertrilliárd konfig azt vagy jó vagy nem. Konzolon miért nincs? Mert az egy adott cumo ennyi.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.